jaja kleine meid, wat vliegt de tijd ineens nog heel even en je bent alweer 6 maand mama schiet af en toe in de stress als ze bedenkt wat er allemaal nog moet gebeuren gelukkig is u papa de kalmheid zelve en zijn er oma en opa moemette en poepette die zich de voeten onder t lijf vandaan lopen om ervoor te zorgen dat alles vh lijstje in huis is yup, het lijstje. Raar maar waar is het niet eens een lijstje van je mama maar een lijstje met MUST haves hier bij de rare hollanders. En aangezien de kraamhulp over een maand ofzo komt controleren of mama en papa zich wel aan het lijstje houden, is er dus nog veeeeeeeeel werk lakentjes, dekentjes, verluierkussen, nagelschaartje, oorstokjes, babyolie, moltondoekjes en handschoentjes....manman er komt geen einde aan ja t is hier in Nederland niet van de poes! Je moet hier verdorie bijna gestudeerd hebben om een babybedje te kunnen opmaken naar wens van de kraamhulp moltonzeil, hoeslaken, gewone moltondoeken, lakentje, dekentje, warmhoudflessen...jaja t is niet niks:)
ook op papiervlak moeten mama en papa nog behoorlijk wat regelen. Internationale huwelijksvoorwaarden zijn blijkbaar niet de specialiteit van elke Nederlandse notaris:)
Ook kijken we ontzettend uit naar ons eerste "uitje"in weken: jouw meter haar trouw volgende week jaja mama haar kleine zusje gaat trouwen, en al kunnen we er slechts even liggend bij zijn, dat willen we niet missen ook daar zorg je voor een paar uitdagingen want nu mijn kleine meid een groeispurt aan t nemen is, groeien niet alleen buik maar ook de borsten enorm, wat er dus voor zorgt dat mama haar outfit voor den trouw nu net lijkt op een of ander jurkje dat ze van Pamela Anderson geleend heeft. Dus we zullen nog even moeten brainstormen volgende week over hoe we dat allemaal gaan oplossen maar om met de woorden van u papa te spreken: komt allemaal goed! Nu gaan we weer even in bed doke doen want vannacht hebben we beide een rotnacht gehad, non stop pijn en weeen en daar wordt ne mens een beetje moe van