Inhoud blog
  • Nog 1 keertje slapen,...nou ja slapen???
  • Laatste weekend met zen tweetjes....
  • Laatste dagen als beached wale...
  • Het aftellen is weer begonnen!!!
  • En we lopen nog steeds met een dikke buik rond
    Zoeken in blog

    Het leven zoals het begint...Minimaaienhans!
    ons wondertje
    01-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meter Inneke had gelijk!

    jaja tegen alle verwachtingen in weten we nu dat we in verwachting zijn van een MEISJE!
    yep het is een vrouwelijk voetbalsterke dat de hele dag loopt te duwen en schoppen in mijn buik! Meter Innie had dus toch gelijk
    t was mentaal ff een omschakeling maar we zijn maar wat blij met ons klein poppemieke
    de toekomstige papa maakt zich nu al zorgen om zijn dochter en vroeg zich af wat je dan moet doen zo met een meisje, want ja voetballen en vissen??:)
    maar onze dochter stelt papa alvast gerust door nu vrolijk mee te voetballen tijdens t WK dus dat komt zeker goed

    Nog groot nieuws ten huize Kerkhof-Jacobs: WIJ GAAN TROUWEN!! Jeee onze dochter zal geen bastaardje zijn hihi:)
    mijn romatische hubby heeft de afgelopen maanden al zijn tot huwelijk vragen pogingen in rook zijn opgaan maar nu is het dan toch eindelijk gelukt en glinstert er een prachtige ring aan mijn vinger. Aangezien we te horen gekregen hebben dat ik de rest vd zwangerschap volledig plat moet blijven liggen  zal t feesten voor zijn, no worries Kerkhof familie, OOIT gaan we da vieren!
    Op 4 september komen de mensen v t gemeentehuis alvast naar ons huis (yep we doen het in stijl he, als wij ni naar t gemeentehuis kunnen komt het gemeentehuis naar ons, allee da mag ook wel voor die prijs:) ) Mijn toekomstige hubby is er nog ni goe van da ge ook nog moet betalen om te mogen trouwen:)

    met ons poppemieke dus gelukkig alles goed, ze schopt vrolijk de hele dag en houdt nu al van eten! Elke keer rond etenstijd is er extra vrolijk geschop in mijn buik, zo een zalig gevoel. we zijn nu 21,5 week en toch kunnen ook andere haar schopjes al voelen, zo schattig

    met de mama iets minder, platliggen in deze enorme hitte klinkt misschien leuk maar dat is echt geen pretje
    ik neem nog steeds medicamenten tegen de weeen maar heb toch behoorlijk veel en pijnllijke buiken gedurende de hele dag, maja volhouden en elke dag is er weer een meer!

    gelukkig heb ik de beste husband to be en familie vd hele wereld die me op men wenken bedienen en me heel veel steunen
    k zou niet weten wat ik zonder hun moest

    morgen uitgebreide structurele echo, spannend! Al kan de papa er niet mee lachen dat het net valt tijdens de match Brazilie-Nederland. Jaja beetje bij beetje leert hij dat een kindje inderdaad je hele leven op zen kop zet haha
    nu nog maar ff middagdutje proberen te doen


    01-07-2010 om 13:28 geschreven door minimaaienhans  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Laatste commentaren
  • aaargghh (Innie)
        op Nog 1 keertje slapen,...nou ja slapen???
  • Nuttig ?! (zus)
        op Actieve balerina
  • Buikje? (zus)
        op Ferne toeter
  • van wie zou ze dat hebben ? (zus)
        op Rozengeur en maneschijn
  • Flinke hollandse meid ! (zus)
        op Buikje bij 33 weken!

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs