|
Vandaag is het deel van het binnendak gelegd. Op het houten gebinte zijn ook enkele extra planken aangebracht omdat sommigen niet meer in goede staat waren. We hebben eveneens de helft van het dak behandeld met een product voor termieten. Door de afname van de dakpannen is er ook heel wat puin naar beneden gekomen dus tja... weer honderden kilo's geschupt... ik denk dat het puinruimen een "never ending story" gaat worden :).
Op de vorige post zagen jullie een foto van een bolle muur. De muur zelf is nog niet weg omdat eerst het plafond wegmoest. Dat hebben we vandaag ook losgemaakt en soms kwam het sneller naar benden dan we dachten :):) wel in stukjes.
Vandaag is de moeder van Bruno toegekomen. Zou dit zijn om een een beetje te komen kijken hoe ver we staan of voor het warme weer op te zoeken? ;)
Vandaag weer lekker warm 31° en niets van wind.

|