Het is uiteindelijk wel gelukt om ' normaal' op de bank te zitten. Marc tilt me dan erop en eraf. Het is maar goed dat ie zo sterk is en geen rugklachten heeft... Het zat wel erg hard, voelde mijn zitknobbels erg, maar ik heb nu een speciaal kussen gekregen om 'doorzitten' te voorkomen, dit is een soort luchtkussentje, zit stukken beter. Verder heb ik het hier , al zeg ik het zelf, goed geregeld: elke avond gezellige mensen over de vloer, die komen 'eten', dwz koken... Ook natuurlijk quality time met Marc alleen, want thuis heb je ook niet elke avond bezoek toch?
Ben ook weer begonnen met acupunctuur, ditmaal van iemand die echt verstand heeft van neurologische aandoeningen, een heel aardige dus we zullen, wederom, zien.... Ik krijg ook speciale oefeningen voor ademhaling en moet ook gaan visualiseren dat ik tenen beweeg. Ook als ik spasmes krijg moet ik gaan proberen die te gaan controleren. Soms krijg ik spasme in mijn hand en kan ik ineens wel (soort van) een vuist maken, dus moet mijn hersenen gaan trainen en als ik dat spasme krijg dat ik dan extra meebeweeg in gedachten om zo weer contact te maken en wie weet kan ik dan mijn vingers ooit weer buigen. Het zou mooi zijn!
Reacties op bericht (6)
25-03-2009
kippenhok
Was leuk om weer 'ns gezellig met z'n allen te kunnen eten. Heerlijke kaasfondue. Hopelijk was het kakelende kippenhok vol miepjes niet al te vermoeiend voor je Succes in de proefwoning, tot snel. Dikke kus Claartje
25-03-2009 om 10:09
geschreven door claartje
21-03-2009
Krachtig
Lieve Lisenka,
Ik begin nu voor de 3e keer de 1e zin.... wat moet ik schrijven.....de rillingen lopen over mijn rug.... dat je het bolwerkt dit alles. Ik vind het echt heeeeel erg stoer, knap, krachtig. Maar wat heb je daar allemaal aan.... geen bal.... toch zend ik je, ook in dit berichtje, heel veel energie. Hou vol lieve schat, ga door en voel je niet bezwaard wat al die lieve mensen om je heen voor je doen. Een begrijpelijke reactie maar ze houden van je en sterker nog, jij zou het omgekeerd ook gedaan hebben! Blijf hopen, geloven en dromen. Een hele dikke zoen en knuffel! We denken aan je! Veel liefs Rosalie
21-03-2009 om 22:57
geschreven door Rosalie
even uit beeld geweest
Hi mop,
Nou ben even niet op je blog geweest en had je blog, voordat ik je vanmiddag zag, nog niet gelezen..... echt k....dat je zo geconfronteerd wordt met alles......wel fijn dat jullie inderdaad lekker samen kunnen zijn na al die maanden. Wat was het heerlijk op je terras zeg, hoop dat het morgen ook nog even zo is, zodat jullie lekker met Kuki de hort op kunnen. Hoop dat ik met Marcel ook nog een keer langs kan komen in jullie huisje.
Liefie hou je taai en ik sta altijd voor je klaar, wist je vast al maar wilde het je toch nog een keer schrijven.
dikke zoen
21-03-2009 om 22:35
geschreven door Michelle
20-03-2009
bezoek
hoi Lisenka, er is zaterdag weer zwemmen (de laatste keer javascript:emoticon(' ')). Zullen we weer om 2 uur afspreken of ben je dan net een blokje om met Kuki?
ik bel je nog wel even X suzan
20-03-2009 om 12:28
geschreven door suzan
19-03-2009
600
En 2 dagen later alweer bijna 600 bezoekers erbij... zie je wel dat je niet voor niks schrijft! Hopelijk kan je een beetje van je weekend (met Marc?) genieten. Tot maandag! xClaartje
19-03-2009 om 11:39
geschreven door claartje
18-03-2009
taak
Daar is dan een taak voor jou weggelegd om dat -misschien als eerste - voor elkaar krijgen? Hersenen en spasmen synchroniseren?
En las ik onlangs toch een medische vooruitgang op het gebied van min of meer genezing bij een dwarsleasie!
Kwaltieit (zin) van leven is volgens mij wat je er zelf fysiek en mentaal aan kunt geven. Iemand die moet fietsen naar zijn werk door storm en regen vindt het leven dan misschien maar niks, terwijl jij er nu alles voor over zou hebben om ueberhaupt te kunnen fietsen door storm en regen!
En iemand die alle ledematen kan bewegen zit misschien elke dag heel eenzaam en alleen deprie in de puree, terwijl jij gezellig veel vrienden en geliefden om je heen hebt en alleen al gelukkig kan zijn als Kuki op je bed springt.
Het kan allemaal alle kanten op en er zullen niert veel mensen zijn die in jouw schoenen willen staan.Maar elke dag surfen we naar jouw site met de hoop op goede berichten. En tot nu toe gaat het toch al met al alleen maar stees beter!
Ik hoop op veel beterschap en dat je alles overwint.
Liefs Lona
18-03-2009 om 21:46
geschreven door lona bloemendaal