Foto
DierenhulpOnline
Foto
Inhoud blog
  • Tussenstand ?
  • Een 2e ronde (column SpinalNet)
  • Rije, rije, rije, in m'n wagentje (column uit SpinalNet)
  • Goed bedoeld.........(column uit SpinalNet)
  • De witte legging (Lisenka's column in SpinalNet)
  • Bea, bedankt! (column uit : SpinalNet)
  • Laatste keer
  • Aanhouder wint! (column uit : Spinalnet)
  • column Spinalnet april 2012
  • Zachtjes tikt de regen (Column SpinalNet)
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    ----------------------------------
    Archief per maand
  • 08-2015
  • 10-2014
  • 04-2014
  • 11-2013
  • 08-2013
  • 04-2013
  • 01-2013
  • 08-2012
  • 05-2012
  • 01-2012
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 03-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
    Zoeken in blog

    Van 8 september 2008 tot 9 augustus 2009 in het RCA : 335 dagen.
    LISENKA OTTE

      
    29-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Queensdayyy weg ermee....
    Maandag met ergo-therapeut en ouders naar het Westerdok geweest, er moet veel worden aangepast maar wrsch gaat het allemaal wel door (we hebben ook geen keuze..). Nu alleen nog de woning accepteren en dan wordt alles in gang gezet.
    Morgen koninginnedag... tja, ik ga toch echt niet de stad in, denk dat ik gillend gek word, en Marc ook, die is nl nogal ongeduldig en met zo'n rolstoel komen we echt niet ver. Denk dat ik claustrofobisch word dus hoop dat het mooi weer is, dan gaan we met de auto ergens heen. 's Avonds bij Fleurtje kaasfonduen, gezellig als vanouds!
    Vrijdag word het een dagje Wijk aan Zee met Sophie, lekker relaxen in het zonnetje, hoop op mooi weer.

    Word gek van mijn slappe buik, er is hier iemand die dacht dat ik zwanger ben, pfff.... kan ik het helpen dat die buikspieren het gewoon niet meer doen! Misschien nog minder eten???


    29-04-2009 om 12:28 geschreven door Lisenka  


    >> Reageer (5)
    22-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Operatie
    Het ziet er naar uit dat we op Westerdok gaan wonen, 80m2 met inpandig balkon. Marc wil dat liever dan IJburg en ik vind alles prima, zolang we straks maar weer saampjes zijn.... En heb ook vriendinnen dichtbij als ik op Westerdok ga wonen, dus dan kunnen we gezellig lunchen of ze kunnen gewoon ff langswippen, dat kan in IJburg niet (ff langswippen dus). Enne, natuurlijk de Nevy!! Maar dan heb ik wel een kortingskaart nodig, haha, want elke dag daar lunchen, dat is best wel prijzig op den duur.

    Maandag opgemeten voor nieuwe, op maat gemaakte rolstoel, hij wordt paars met glitters en zwarte banden met zwarte spaken, tenminste, dat denk ik nu... Ik krijg emotionwielen (electrische aandrijving) voor buiten, oerlelijk maarja... En de handbike wordt ook aangevraagd, er zit dus eindelijk schot in!

    Operatie wordt nu 22mei, spannend. 10 dagen ziekenhuis en dan nog 1mnd RCA.  Ik zie er erg tegenop...



    22-04-2009 om 17:54 geschreven door Lisenka  


    >> Reageer (8)
    21-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Omi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ze is er niet meer, mijn lieve omaatje, Omi noemde ik haar. Ze is 90 geworden en gisteravond in haar slaap overleden.
    Ze was al een tijdje gestopt met eten en drinken, haar lichaam gaf het gewoon op, ze was oud en had Parkinson, was doof en een beetje dement. Ze kon niet meer slikken en de medicijnen kwamen niet meer binnen. Een neussonde trok ze er tot 2x toe gewoon uit. Het heeft ongeveer een kleine 2 weken geduurd....


    Gelukkig heb ik haar nog even gezien, afgelopen woensdag ben ik met Taco bij haar langs gegaan, hij heeft me gehaald en gebracht. Ze had mij sinds mijn ongeluk niet meer gezien, gelukkig was ze nog bij en herkende ze me, ze zei zelfs mijn naam nog en pakte ze, met haar magere en bibberende vingers, mijn hand.
    Voor beiden een Emo-moment,  toch naar om je kleindochter in een rolstoel te zien, en vreselijk om je oma zo magertjes en kwetsbaar te zien. Ze had nog wel dezelfde trekjes in haar gezicht, ze kon je altijd zo aankijken met die eigenwijze blik, ik zag zelfs nog een kleine glimlach om haar verkrampte mond!
    Ik zei haar dat ze niet bang moest zijn voor de dood, want ze zou naar opa Piet gaan. Nu is ze weer bij hem, het is goed zo! Vrijdag is de begrafenis.





    21-04-2009 om 00:00 geschreven door Lisenka  


    >> Reageer (7)
    11-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.paas
    Volgende week donderdag gaan we kijken bij Westerdok, 't is wel dicht bij de Nevy! Daar hebben we gister trouwens een onverwacht, supergezellige, zalige avond gehad!! Lekkere wijntjes op het terras, en toen de hagel kwam, snel naar binnen en heerlijk gegeten! Lieve Bert en Lee-Chin, wederom bedankt voor jullie gastvrijheid, spontane dingen zijn idd toch echt het leukst!

    Gister ongeveer hele dag in de file gestaan, gingen naar 'custom made' rolstoelen kijken in Gouda, maar waren  ff vergeten dat het goede vrijdag was, en iedereen de hort op ging... Toen ook nog een ongeluk op de A4, erg fijn dus. En jammer is ook, dat er geen 'probeer'stoel in mijn maat is dus kan ik helaas weinig uitproberen, dan toch maar gewoon een stoel op maat laten maken. Nu alleen de gemeente overtuigen dat dit voor mij de beste optie is... Want ja, de gemeente wil het liefst zo goedkoop mogelijk, terwijl ik 5-7 jaar in die stoel moet zitten, moet wel goed zitten nietwaar?

    Nou, zo de hort op naar Wijk a Zee, iedereen fijne Paasdagen!


    11-04-2009 om 12:51 geschreven door Lisenka  


    >> Reageer (3)
    07-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ontslag
    Gisteren kreeg ik mijn ontslagdatum door, 11mei... tja, hoe moet dat? Geen huis, geen goede rolstoel, moet nog een stoma... Waarschijnlijk kan ik hier langer blijven, zeker als ik nog geopereerd word, maar ze hebben al een plek in een verpleeghuis gereserveerd.... DAT GAAN WE DUS ECHT NIET DOEN! Dus nu toch maar naar IJburg?? Afgelopen zondag wel eindelijk (het mocht vd bewoonster) in dat huis op de  Joh. vd Keukenstraat gekeken. Op zich erg ruim, wel dikke 120m2, maarja, het is en blijft IJburg, en ik hoorde vandaag iets waar Marc niet blij mee zal zijn; op IJburg hebben ze geen gas!!!! Dus Marc moet inductie- of electrisch koken, dat wordt nog wat!
    Volgende week gaan we nog op Westerdok kijken, senioren- (40+ zonder kind) woningen. Ben bang dat het 't een of 't ander wordt: IJburg, f..king far away, zonder gas, of Westerdok tussen de oudjes, wrsch niet heel rolstoelvriendelijk, waar kinderen verboden zijn...

    Ben trouwens ook weer terug op de kamer, deel hem nu met Jan, 1 vd weinige mannen die niet snurkt! En gisteravond hebben we gezellig een slaapmutsje gedronken!

    07-04-2009 om 22:15 geschreven door Lisenka  


    >> Reageer (6)


    Foto

    Foto

    Foto

    Fietsen op Schier


    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    de toekomst?
    Een interessant adres?


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs