Deze blog is bedoeld voor mensen die willen weten hoe het met ons gaat, die graag op de hoogte blijven van het verloop van mijn ziekte melanoom, die ons een hart onder de riem willen steken op moeilijke momenten of die gewoon willen laten weten dat je aan ons denkt.
Zet zeker iets in het gastenboek zodat ik weet wie er mee volgt... Twijfel niet om te reageren op de verhalen op de blog.
Als je even op deze site komt piepen om de laatste roddel te weten of als je gewoon iets wil hebben om over te praten met anderen zit je dus fout. :-)
Er komt niets op je pad dat je niet aankan... Na 7.5 jaar terug ziek...
12-02-2013
interview Sjiek
Vrijdag is het interview doorgegaan voor de Sjiek, de weekendbijlage van Het Belang van Limburg. Ik had dit geregeld voor mijn zus en mama om eens samen een soort make-over te krijgen. Het was zeer leuk maar ook heel vermoeiend voor mij.
Het is een fotoshoot geworden met styling, haren en make-up en een interview. Het weekend van 23 februari zit het bij het belang!
12-02-2013 om 12:11
geschreven door jessicavdc
Categorie:Behandeling
Operatie hoofd
De operatie van het hoofd staat nu echt vast.
Woensdag 20 feb nog een scan en donderdag is het zo ver.... Hopelijk ga ik me erna eindelijk beter voelen want ik heb momenteel geen enkele dag dat ik me echt goed voel. Het gaat met een paar uurtjes ok en dan weer rusten en liggen. Zeer frustrerend!Bang benik niet echt, eens in narcose weet ik toch niets meer en de pijn zou mee vallen na de operatie. Ik heb al mutsjes besteld want er gaat toch wel een heel stukje haren af? Maar dat is het minste...
Donderdag moet ik op intensieve blijven liggen en dan vrijdag hopelijk naar een gewone kamer op neurochirurgie...
We zullen wel weer zien zeker?
12-02-2013 om 12:09
geschreven door jessicavdc
Categorie:Behandeling
02-02-2013
Update
Ik heb vrijdag 02 februari een epileptische aanval gehad. Heel eng om mee te maken! Ik zag in de spiegel mijn lip en mijn oog trekken en toen kreeg ik krampen in mijn armen en handen. Ik kon niet meer praten en heb met een kam in de gang gegooid zodat Erwin me kon horen. Hij heeft me op de grond neergelegd en van toen weet ik niets meer. De huisdokter is me een spuit Valium komen geven en de MUG en de ambulance hebben me veilig naar het ziekenhuis in Hasselt gebracht.
CT van het hoofd gehad en daar was alles stabiel. Ben heel het weekend suf geweest en na een weekje mocht ik naar huis. Nu neem ik 20 pillen per dag in, met veel pijnstilling, dus hoofdpijn en misselijkheid is minder. Ik krijg wel heel fel warmte-aanvallen.
Deze week nog op consultatie in Hasselt en Jette want de studie medicatie is eventjes op hold gezet.
02-02-2013 om 00:00
geschreven door jessicavdc
Categorie:Behandeling
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek of om de andere berichten te lezen