Inhoud blog
  • Arrival!!!
  • Back to real life
  • Back to the lodge, or is it just a joke?
  • Paragliding / Beach
  • Dierendag
    Rondvraag / Poll
    Wie krijgt de eerste gastro-enteritis?
    Sofieke
    Lennie
    Donnie
    Bekijk resultaat

    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Wie heeft het eerste prikaccident?
    Sofieke
    Lennie
    Donnie
    Michiel
    Emilie
    Kathleen
    Bekijk resultaat

    Donald & Lennert & Sofie in Zuid-Afrika
    Volg hier mee onze avonturen!
    15-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Invited for a blind date

    Het is blijkbaar niet gemakkelijk te beginnen op plastische chirurgie. Lennert zijn plastische skills zullen vandaag weer niet bijgeschaafd kunnen worden. Vanaf morgen zou hij kunnen komen, hij kreeg zelfs het operatierooster mooi afgedrukt mee. Sofie begon aan dag 2 op Ward F2. Vandaag was er een andere register, gewoon een iemand van Zuid- Afrika. Gisteren stond een assistent uit Wallonië op de dienst. Sofie en zij besloten onderling om toch maar in het Engels te blijven communiceren met elkaar en niet over te schakelen op het Frans of het Nederlands.

    Sofie zag weer twee patiënten, welke ze uitgebreid uithoorde over hun verhaal en klachten en volledig onderzocht. De consultant kwam  tegen elf uur. De Afrikaans studenten hadden om 11.30u een skills lab waardoor ze de round smeerden nog voor de helft van de patiënten besproken waren. Sofie wilde graag haar patiënten presenteren en bleef. De consulent van vandaag was echter weer even ‘vriendelijk’ en weigerde het evaluatieblad in te vullen. Nog drie dagen over voor een succesvolle evaluatie- invulling!

    Na de tut van 14u00 (welke niet bleek door te gaan aangezien er geen prof kwam opdagen) ondernam Sofie deze keer een poging een handtekening van prof Steyn te bemachtigen op de formulieren voor de VLIR UOS beurs. Met enige tegenzin zette hij zijn handtekening onder de papieren (hij zei dat hij nog nooit zo een papieren had gezien en vond het vreemd dat hij vragen moest beantwoorden over onze prestaties hier in het ziekenhuis.. je bent toch een stagemeester voor iets?).

    Lennert was uren druk bezig met het opzoeken van airbnb’ s en hostels om te overnachten op onze garden route. Dit bleek geen gemakkelijke klus te zijn, aangezien de Afrikanen ook paasvakantie hebben en de meeste plekken al volgeboekt zijn. tToch is hij er in geslaagd een mooie planning op te stellen.

    Vanavond is er een feestje van de eerste en tweede jaar geneeskunde studenten. Gisteren hadden we al gezien hoe ze de hal van de sporthal (waar het feest zou doorgaan) aan het versieren waren. Dunne witte koorden spanden ze op in de lucht van de ene naar de andere kant. Vandaag zagen we hoe ze er ballonen op hadden gegooid. Jammer genoeg vielen de meeste ballonen tussen de gaten door weer naar beneden. Omdat we onze nieuwsgierigheid niet konden bedwingen, gingen we (hoewel we niet welkom waren, aangezien wij reeds zesde jaars zijn) een kijkje nemen. Het decor was mooi! Een leuk idee met die koorden en ballonen. Er was wel nog niet veel volk. Het feest begon om 19.30u en zou doorgaan tot 1u00. Drankjes, hapjes en dj waren aanwezig. 

    Na het avondeten zaten we allen gezellig in de gezamenlijke ruimte, toen plots twee zwarte giechelende meisjes zomaar de international student lodge binnentraden. Aan hun gezichten kon je al aflezen dat ze iets wilden vragen. De vraag die nadien volgde, deed ons allen krom staan van het lachen. Ze stapten op Beks, de Nederlander, af en vroegen of hij morgen wilde deelnemen aan de blind date die ze elk jaar organiseren. Er hadden blijkbaar net op he einde twee jongens afgezegd en nu kwamen ze twee jongens tekort. Beks antwoordde heel diplomatisch: ‘oh tomorrow, nja, tomorrow it is an important day, it is braai.’ Na deze afwijzing gingen de twee meisjes verder naar de keuken van de D lodge (onze lodge dus) waar ze Michiel en Lennert aantroffen. Michiel zijn antwoordt was meteen een luide ja! Het was gewoon zo een grappig concept dat je gewoon geen nee kon zeggen. Het thema is ‘the great gadsby’ en ‘Hunger Games’. Aangezien ze nog een tweede jongen zochten, gaf Lennert zich, met toestemming van Sofie, op voor de blind date. Deze zou morgen doorgaan rond 18u00. Veertien koppels dineren samen, elkaar uitvragend over hun hobby’ s, lievelingseten en muziekstijl. Wat een dolle pret. Sofie, Emilie en Katleen kwamen niet bij van het lachen van het idee alleen al. Met wat voor meisje zouden de jongens hun avond spenderen? Het zou zalig zijn als ze er bij konden zijn en alles mee op de voet volgen. Of als ze via een camera zouden kunnen meevolgen vanuit de lodge, zoals in Temptation Island. Wij kijken in ieder geval al uit naar morgen!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Rondvraag / Poll
    Wie spendeert het meeste tijd in het ziekenhuis?
    Sofieke
    Lennie
    Donnie
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie zal het meest het figuur van Arnold Schwarzenegger evenaren op het einde van deze reis?
    Sofieke
    Lennie
    Donnie
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wie zal het meest het figuur van Arnold Schwarzenegger evenaren op het einde van deze reis?
    Sofieke
    Lennie
    Donnie
    Bekijk resultaat



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs