Ik ben donderdagnacht papa geworden! Mijn dochtertje heet Lien De Muyter. Ze weegt 3410gram en meet 54 cm. Zowel mama als papa en Lien stellen het goed en zijn megagelukkig!
Tip voor de kruisbandcollega's: Papa of mama worden doet je alle blessureperikelen vergeten. Opvallend: Een zwangerschap duurt ongeveer evenlang als een kruisbanrevalidatie! Je kan nog foto's bekijken op: http://pistache.geboortelijst.be/index.lasso?m=home&p=home&lang=nl
Vandaag belde mijn dokter om te melden dat hij niet kon opereren op 7 juli. De operatie zal nu plaatsvinden op 14 juli. Het voordeel is dat ik een week langer voor mijn dochterje kan zorgen (dat nog geboren moet worden). Het nadeel is dat ik nog langer moet wachten en de revalidatie weer met een week moet uitstellen. Morgen heb ik een afspraak met mijn dokter over het verloop van de operatie!
Ik ben Koen De Muyter
Ik ben een man en woon in Brasschaat (Belgiƫ) en mijn beroep is Onderwijzer in het lager buitengewoon onderwijs.
Ik ben geboren op 01/05/1981 en ben nu dus 44 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal en sport in het algemeen.
Ik speel voetbal in het eerste elftal van KFC St-Job.