Kadodder In Bulgarije
2009
Inhoud blog
  • zover zijn we dan weer
  • Nog anderhalve dag te gaan
  • vive le soleil
  • Kort berichtje
  • de 2e dag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Kadodder, vzw vroeg- en thuisbegeleiding in Bulgarije
    27-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stand van Zaken

    Beste Bloggers,

    Zoals beloofd volgt hier het verdere verhaal van ons Bulgarije project. Inderdaad, vanuit onze prospectie reis in mei is een project ontstaan. Na onze thuiskomst zijn we begonnen met de plannen, die tijdens die week al in ons hoofd vorm hadden gekregen, uit te schrijven. Dit voorstel hebben we ingediend bij de VZW Help The Children en zij hebben op hun beurt dit Early Intervention project goedgekeurd. Dit houdt voor ons in dat we gedurende 2 jaar gefinancierd worden door deze VZW.

    De bedoeling van het project is om in Bulgarije een thuisbegeleidingsdienst à la Kadodder op te richten met als doel kinderen van 0 tot 3 jaar met een beperking en hun familie zolang mogelijk in hun meest vertrouwde en stimulerende omgeving, namelijk thuis, te ondersteunen. Daarnaast willen we van de voorziening in Vetren een soort van expertisecentrum maken waar de kinderen de nodige onderzoeken en therapieën kunnen krijgen, eventueel gekoppeld aan een dagcentrum.

    Praktisch gezien zullen er elk jaar 2 vijfdaagse bezoeken van 2 of 3 collega’s aan Pazardshik gebracht worden waar we dan de nodige trainingen gaan geven. Elk jaar zal er ook een Bulgaarse delegatie naar hier komen om te zien hoe het hier in zijn werk gaat.

    Het zijn inderdaad grote plannen dat de Kadodders hebben maar aan motivatie en inzet ontbreekt het alvast niet.

    Ons eerste bezoek staat gepland van 16 tot 20 november en de voorbereidingen zijn al een heel eind gevorderd.

    Eén ding staat vast: het zal er dan berekoud zijn!

    We zullen in aanloop van het volgende bezoek aan onze Bulgaarse collega’s jullie op de hoogte houden.

    Tot dan!

    Noëlla


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-09-2009, 18:40 geschreven door Noëlla  
    Archief per week
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 16/11-22/11 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs