Mijn naam is Jurgen Wyllie. Geboren te Oostende op 24/09/1972. Mijn beroep is Desktop Publisher. Mijn hobby's: lopen, fietsen en kunst. Zelfstandig in bijberoep als grafisch ontwerper/vormgever: LetsBeeCreative.
Voor mij persoonlijk, vond ik deze een uiterst zware strandloop! Dit was mijn eerste strandloop en heb dit eerlijk gezegd wat onderschat. Ik kon mijn ritme niet vinden en zware benen. Niet ontevreden van het gelopen resultaat, maar kon beter. Op 400 deelnemers strandde ik op de 129e plaats, in mijn categorie 61e op 186 deelnemers. Ik klokte af op 49m. 48s. over een afstand van 10 km. M'n rivaal, ;-), Jeffrey Pluij (Lombardsijde), eindigde 104e in een goeie tijd van 48m. 50s. Proficiat Jef!! Greetz J.
Een parcours met veel bochten en gevaar voor kwetsuren door los liggende takken of de boomwortels. Ik vond meteen na de start mijn tempo en kon deze de ganse wedstrijd doortrekken. Ben nooit in de problemen gekomen en ik kon zelfs nog wat versnellen in de laatste ronde! Ik ben super tevreden van mijn tijd: 45m. 12s. over een afstand van 10,5 km. Gemiddelde loopsnelheid van 13,94 km/u. Ik werd 61e op 151 deelnemers en 22e op 47 deelnemers in mijn categorie. Jeffrey Pluij (Lombardsijde) strandde op amper 11s. en werd 63e. Hij zei mij achteraf, dat hij mij in het vizier had, maar geen versnelling meer kon plaatsen. Tussen de Jeffrey en mij, ontstaat er stilaan een gezonde rivaliteit. Het wordt een wedstrijd in een wedstrijd. Ik vind dat wel leuk en motiverend voor iedere wedstrijd. Greetz J.
Persoonlijk vond ik dit een leuk parcours, het lag mij wel. Het was redelijk warm en dat heeft bij velen onder ons, parten gespeeld! Ik kon mijn 1e en 2e ronde goed indelen en had nog over om in de 3e ronde nog eens voluit te gaan. Ik eindigde 78e op 200 deelnemers, in mijn categorie 26e op 61 deelnemers. Mijn tijd was 45m. 50s. over een afstand van 10,5 km. Gemiddelde loopsnelheid bedroeg 13,75 km/u. Ik kon nog net voor Jeffrey Pluij (Lombardsijde) blijven, en met net, dan spreek ik over 2 seconden!! Nadien iets te lang blijven plakken in 't Valentientje en één Leffe teveel!! ;-) Greetz J.