Moet dringend een cursus poncho-worstelen gaan volgen, want vanmorgen toen ik buiten kwam was het aan het regenen. Na een aantal vergeefse pogingen om dat ding ook nog over mijn rugzak te krijgen, ben ik half aangekleed terug naar de balie van het hotel gegaan en in mijn beste Noors...hulp gevraagd aan een mooie lieve juffrouw.
Natuurlijk stopt het dan met regenen na een kwartier. Poncho uit... Voor de rest van de dag, alhoewel het de ganse dag wat gemiezerd heeft.
Na een uurtje stappen 2 wandelaars , gepakt zoals alleen echte pelgrims dat kunnen , tegengekomen. Blijken een koppel Duitsers te zijn, met exact hetzelfde idee als ikzelf.
We zullen elkaar de volgende maand waarschijnlijk nog veel zien. Vanavond al slapen we in dezelfde pelgrimsherberg... een oude pastorie waar een 3 tal kamers zijn ingericht.
Ikzelf slaap op een kamertje met 3 kleine bedden, voorlopig alleen.
Mijn Duitse stapgenoten hebben me zojuist uitgenodigd om vanavond samen spaghetti te koken in de keuken, want er is wel een keuken beschikbaar, voor de rest niks of niemand te zien,alleen ons drieën.
Ben zojuist nog even naar het dorp (?) geweest,en heb eindelijk gas gevonden voor mijn kookvuur. De uitrusting in nu compleet.
Morgen een zware tocht van ong 25 km, met geen slaapplaatsen, alleen een onbemande hut ... of de tent.?.
Maar "de kop" is eraf... de rugzak weegt nog altijd zwaar... maar de goesting is heel groot.
|