Guy PAULIS
Let's talk about ... FREEDOM !
Bezoek ook www.guypaulis.be
30-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ziekenhuis Herentals
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Met verbazing over timing en stijl neem ik zopas bij toeval kennis van de mededeling die vanuit het OCMW-Herentals vandaag verstuurd wordt.
Ik vind 't een bizarre communicatiekeuze.
Op de meest recente zittingen van gemeenteraad (eergisteren), OCMW (gisteren), Vast Bureau OCMW (eergisteren) of beheerscomité ziekenhuis (14 dagen geleden) werd over dit onderwerp met géén woord gerept, niet door politieke meerderheid, niet door aanwezige ambtelijke top.
 
En nu plots word ik door journalist om reactie gevraagd, blijkbaar na communiqué van OCMW !
Toch een vreemde timing & stijl... van bestuursmeerderheid en directie.
Het zal niet de oppositie zijn, maar de timing & stijl van de machthebbers zélf die onrust en frustratie zaaien bij het personeel.

Reactie op persbericht OCMW-Herentals van 30 augustus '07, Guy Paulis







Reacties (0)
28-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Overlast en onveiligheid in zwembad Netepark
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Vanuit het stadsbestuur was er einde juli plots een grote openheid in de communicatie omtrent de aanhoudende overlast en onveiligheid in en om het Netepark.
Aangezien de problematiek in het recreatiedomein duidelijk van openbare orde was en is, past een overzicht van de maatregelen en vooral de resultaten hiervan zeker tijdens de gemeenteraadszitting.
Graag ook een toelichting over de motivatie van deze beleidsaanpak en de communicatie ervan

Toegevoegd punt aan de Herentalse gemeenteraadsagenda  van 28 augustus '07, Guy Paulis





Reacties (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Achterinrit brandweerkazerne
Klik op de afbeelding om de link te volgen
 
De achterinrit van de brandweerkazerne werd een tijdje geleden volledig met de beruchte rood-witte plastic waterbakken versperd en afgesloten.
Deze enkel voor brandweermensen bestemde toegang (bereikbaar vanuit Drijveldenstraat) was nochtans essentieel voor de vele vrijwillige pompiers, die langs deze weg de bijna permanente file aan de "worst" op de ringlaan handig konden vermijden bij dringende oproepen.
Niet toevallig vestigden vele geëngageerde brandweermannen zich in de omliggende wijken. Hun aanrijtijd richting kazerne stijgt nu dramatisch, met als onvermijdelijk én nefast gevolg dat de uitruktijden van het Herentalse korps nog zullen toenemen.
Kan deze blokkade onmiddellijk opgeheven worden?

Toegevoegd punt aan de Herentalse gemeenteraadsagenda van 28 augustus '07, Guy Paulis





Reacties (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitwijzingsbeleid van volledig uitgeprocedeerde asielzoekers
Klik op de afbeelding om de link te volgen  
De door de federale wetgever opgelegde procedure legt in het uitwijzingsbeleid van volledig uitgeprocedeerde asielzoekers een rol bij het gemeentebestuur en de burgemeester in persoon.
 
In welke mate laat de burgemeester sinds zijn aanstelling tot heden de uitwijzingsbevelen onmiddellijk ondertekend betekenen en ziet hij toe / laat hij toezien op de opvolging van de individuele situaties, het al dan niet illegaal verder verblijven op het betrokken adres in het bijzonder ?

Toegevoegd punt aan de gemeenteraadsagenda Herentals van 28 augustus '07, Guy Paulis







Reacties (0)
14-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iedereen is gelijk voor de wet, maar ...
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Iedereen is gelijk voor de wet, maar het stadsbestuur mag toch lekker méér !?
 
Gister, maandag 13/8/'07,  rond 16u45 merkte ik toevallig een vreemde toestand op aan de Belgiëlaan in Herentals.
Zonder enige signalisatie lag een berg afval (steenpuin zou te mooi omschreven zijn) op de parkeerstrook ter hoogte van het stadspark en de ingang van 't Loopke.
Blijkbaar was deze situatie al de hele dag aan de gang.
Het voetpad en fietspad lagen bomvol stenen, roestige metaalstukjes en plasticresten enz, opnieuw zonder enige waarschuwing voor wandelaar of fietser.
De uitgevoerde werken houden -zo kwam ik na enig aandringen te weten- verband met de werken aan 't Schaliken.
Bizar genoeg wordt massa's "opvulmateriaal" voor het terrein achter de cultuurtempel-in-opbouw met een kleine bulldozer (of noem het grote bobcat) dus via 't Loopke aangevoerd.
Vele honderden meter door het smalle en bochtige paadje, ze doen maar.
Straffer is dat 't Loopke zelf eerst opgehoogd werd met hetzelfde afvalmateriaal. Nu is de triestige toestand van dit authentieke verbindingswegje velen al langer een doorn in het oog  : putten, losliggende stenen en vooral chronische wateroverlast die soms dagenlang het paadje in een bijna-beekje verandert. Prachtig dat de Stad dit eindelijk opnieuw laat ophogen en verharden, maar met dit materiaal, op die wijze???
 
Dat stoort me dus. Voor mij moet alles niet perfect zijn, hoor.
Maar politici en ambtenaren die zich geroepen voelen om dag in dag uit in particuliere achtertuinen te moeien, de meest absurde reglementen produceren en uitvoeren om de gewone burger of kleine zelfstandige te ambeteren en te controleren, de meest elementaire vrijheid steeds strakker en stricter in te perken ... DIE mensen zouden zelf hun openbare zaakjes wat beter op orde mogen houden.
Ongesignaliseerd een mengeling van bakstenen, tegels, glas, plastic, autoband, blik, ijzer enz etc storten...
Als een privé-persoon of bedrijfje dit soort materiaal gebruikt om op te hogen of te verharden, duurt het geen 10 minuten of een bus(je)lading ambtenaren van allerlei pluimage, al of niet geüniformeerd, stort zich gretig als gieren neer om dikke pv's op te stellen, opgehitst door politieke opdrachtgevers.
En hier doet de Stad dit ongegeneerd, in het midden van het centrum, in een historisch wegje en achter het cultureel pronkstuk-in-opbouw.
 
Een keuze lijkt me logisch : ofwel beetje toleranter worden tov de burgers, ofwel dit soort dingen vermijden !!!
 
 
PS: Ik gaf m'n opmerkingen gister (tijdens de avondopening om 17u) meteen persoonlijk door aan een vriendelijke medewerkster van de technische dienst van de Stad, ik wil dit soort wantoestand met open vizier bestrijden. En zéker niet met stenen gooien naar de uitvoerende personeelsleden!!
       Blijkbaar is men op dit ogenblik (dinsdagmiddag) de toestand aan 't toedekken (figuurlijk en letterlijk) met zwarte grond...

Guy Paulis








Reacties (0)
E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

Archief per maand
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 10-2007
  • 08-2007
  • 06-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 11--0001

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs