Inhoud blog
  • SURF NU NAAR WWW.DIMARCO.BE
  • STEP WIELEN - top quality carbon en alu wheelsets
  • Spaghettizwier - DIMARCO !
  • SPAGHETTIZWIER
    Meer info over DiMarco Sports ? Email mij !

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Een interessant adres?
    BESTEL NU VIA 015/63 35 78 - TRIATLON PAK - CYCLING SPORTSWEAR
    Zoeken in blog

    Foto
    www.dimarcosports.be
    Sportswear: cycling, triatlon, running, soccer, ..
    sportswear, biowines, artisanale voeding
    Gezondheid is ons motto met quality & service op de eerste plaats
    28-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hein wordt tweede in Boom
    HEIN KNAP TWEEDE IN KWARTTRIATLON TE BOOM

    BIJNA !!!! Gisteren had ik een superdag met als 3de over de finish te komen.Normaal 2de want de zogezegde winnaar had 1ronde te weinig gefietst maar doordat het de fout van organisatie was werd hij niet gediscalificeerd (dikken bulshit)
    Het zwemmen was in buitenzwembad daar moest 500m worden in afgelegd,zwemtijd was 7min30 .
    Bij het fietsen ben ik vrij snel tesamen met Jan Verhaegen (TDL)kunnen wegrijden.We hebben goed kunnen samen werken en zo'n mooie voorsprong kunnen opbouwen tot aan de wisselzone.Parcour was wel vrij smal op sommige stukken en met veel losliggende stenen dus opletten was de boodschap.
    Bij de wissel ging Jan er direkt snel vandoor ,ik had niet direkt de goeie benen en moest wat trager starten.
    Na 2km kon ik toch volluit gaan maar kon niet meer dichter komen en heb dan mijn gezien dat mijn voorsprong op den 3de groot genoeg was om wat te temporisseren en als 2de te eindigen.Toen we aankwamen zagen we dat er al iemand aangekomen was wat helemaal niet kon.Doordat hij ons niet voorbij gefietst of gelopen had wisten we dat er niet juist was.Fout van organisatie klonk het altijd.Jan wat verdiende winaar was en ik zijn dan ook niet naar de prijsuitrijking gegaan.
    Was toch supercontent met uitslag en hoop dat binnen 2weken de form ook goed is voor Vilvoorde

    28-06-2009 om 16:17 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Davids eerste triatlon - het verhaal van de atleet zelf
    DAVID's eerste geslaagde triatlon - in Brugge

    Eerst en vooral dit: ik heb nu voor de eerste keer alle 3 disciplines na elkaar gedaan met mijn skinsuit en voelde me er echt goed in, dus daar hoefde ik me tijdens de wedstrijd al geen zorgen over te maken.

    De wedstrijd zelf is goed verlopen, uitgezonderd van het zwemmen waar ik mijn ritme nooit echt heb gevonden.

    Tijd= 2u23min17sec; 292ste vd ongeveer 1271 (inclusief trio's); ongeveer (ben dit nog niet zeker) 31 ste van mijn lft categorie vd 104 of zo

    Mijn conclusie: heb het gevoel dat ik nog heel veel progressie kan maken en er heel wat minuten vanaf kan doen.

    Hieronder vind je mijn verslagje die ik aan mijn begeleider had doorgestuurd, dan heb je een idee van hoe de wedstrijd is verlopen.

    Gisteren tijdens de triathlon was ik een beetje ne diesel en voelde ik dat ik beter werd naarmate de wedstrijd vorderde.
    Eerst en vooral wil ik al zeggen dat ik een goed gevoel heb en ik ben zeker tevreden over mijn resultaat, maar dat ik nog veel sterkere tijden kan neerzetten. Uiteraard was dit mijn 1ste echte triatlon en was het vooral de ervaring opdoen.  Van deze wedstrijd heb ik dan ook geleerd uit wanneer het wat minder ging en een aantal andere probleemkes waar ik in de toekomst moet aan werken.

    verslag:

    Zwemmen (1000m- 16min12sec):
    In 1 woord: AFGEZIEN, en ik weet niet goe waarom. Ben wel op de 1ste rij gestart om niet midden in de hoop te zitten maar ben niet overdreven snel gestart.
    Aantal probleemkes:
    - ik zwem met neusknijper die constant weggleed, gevolg: uit mijn ritme, ademhaling te onregelmatig
    - vond mijn ritme dan ook maar terug bij de laatste 200m of zo
    - weinig kracht tijdens het zwemmen

    Nu, ik heb waarschijnlijk een fout gemaakt vooraf: juist voor het zwemmen heb ik nog zo wat snelle suikers opgenomen, maar doordat we wat langer hebben moeten dobberen in het water heb ik vermoedelijk behoorlijk vlug mijn klop gekregen doordat suikers reeds waren uitgewerkt. Is een mogelijke reden.
    Conclusie is dat ik op zwemmen nog veel moet oefenen om mijn ritme te vinden.

    Toen ik uit het water kwam voelde ik mij zo slecht, draaierig, zoals een appelflauwte; dat ik in de wisselzone wat staan sukkelen heb en mijn tijd moeten nemen heb om er terug bovenop te komen. Heb daar dan ook een aantal min verloren. (ongeveer 5min in wisselzone)

    Fietsen (46km - 1u19min2sec - gemiddelde 34,8km/u):
    In het begin even rustig gefietst om het zwemmen wat te verwerken. Voor het overige ging mijn fietsen behoorlijk goed, veel wind en heb dan ook rond km 30 het wat moeilijker gehad want was pal tg wind. Daar op hartslag gefietst en er dan terug goed tegenaan gegaan. Ik had het gevoel nog beter te kunnen maar heb mij wat ingehouden denkend aan het lopen dat nog moest komen.

    Lopen (10km200m) - 40min40sec):
    Deze wissel verliep al wat vlotter. Probleem was wel dat ik, omwille van mijn standplaats van fiets, een ommeke moest doen vooraleer ik aan mijn plaats was.
    In het begin was het wat wennen vd spieren maar was al vrij vlug in een goed tempo, en ik bleef maar mensen voorbij steken wat ook motiveert é. Ik had opeens wat steken in mijn rechterzijde (lever denk ik). Ik vermoed op voorhand te weinig water te hebben gedronken en te veel aquarius en zo; dat weten we dan ook voor volgende wedstrijd. Van zodra ik wat water kon drinken ging dat dan ook over maar ondertussen had ik wel wat mijn tempo moeten aanpassen en een beetje tijd verloren . Aangezien het lopen mij daarna terug zo goed afging en ik niet het gevoel had van af te zien, had ik een tijd in gedachten van rond de 2u20 maar ik ben mij daar niet op gaan fixeren en ben gewoon tempo blijven lopen.
    Op km 6 of zo begon ik uit het niets wat te verzuren in mijn quadriceps van beide benen, miljaar é. Ik dacht van het lukt zo goe en nu dit. Terug tempo wat verminderen en van zodra ik wat water heb kunnen drinken, veel beter. Dus: terug te kort aan water vermoed ik. Daarbij had ik dan ook nog eens dat mijn schoenen in mijn vel begonnen te snijden, wat nie echt aangenaam is. Mijn vel ligt goed open. Dan is het wat doorbijten uiteraard.
    Dus, los van al die pijntjes, ne goeie tijd maar als ik al die pijntjes wat kan wegwerken dan zet ik zeker nog ne sterkere tijd vast. Ik kan daar zeker nog heel wat minuten vanaf doen. Da belooft misschien voor de toekomst é . Het was ook niet zo dat ik mij tijdens het lopen en erna super moe voelde.

    Was wel wat onder de indruk van mijn slechte zwemprestatie, heb daar echt ne klop gekregen, en gans de zwemafstand zwaar afgezien zonder enig ritme terwijl ik eigenlijk nog niets had gedaan.
    Maja, we kunnen er maar uit leren.

    Op naar de volgende.


    grtz
    David











    26-06-2009 om 18:36 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    22-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hein zet mooie 20ste plaats neer in Hoogstraten
    Hein Galopin mooi 20ste in de kwarttriatlon te Hoogstraten.

    Het verslagje kan je lezen op Heins blog - zie nuttige links op deze blog: Hein Galopin. 

    DiMarco



    22-06-2009 om 21:10 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kurt Tempst wint in loodzware klassieker
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Kurt wint goud in Malmedy

    Deze zondag de 'raid des hautes fagnes' in Malmedy gaan rijden. Daarin hebben we gekozen voor de 90 km te rijden. 
    Met 261 deelnemers aan de start van deze loodzware marathon in zomerse omstandigheden.
    Vanaf het begin werd er een stevig tempo gereden maar de conditie is super en ik voelde me top.

    Zo ben ik als eerste aangekomen met 5.55 min voorsprong op de tweede. Een prachtige overwinning en de perfecte voorbereiding op de Transalp die we binnen enkele weken starten in Italië, Zwitserland en Oostenrijk.
    Ook proficiat aan Christophe die mooi tweede werd.

    DIMARCO

    17-06-2009 om 20:23 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    04-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David Dhooghe in actie - nieuwe foto's
    Klik op de afbeelding om de link te volgen David in actie - nieuwe foto's

    Een atleet kan afzien maar heeft toch nog de concentratie om even naar de camera te kijken.

    DiMarco




    04-06-2009 om 00:00 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    22-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David uit Tienen op bezoek bij DiMarco
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Trainingsrit van in Tienen naar Kapelle-op-den-Bos door David Dhooghe

    De DiMarco-atleet David D. uit Tienen, volledig uitgerust in wieleroutfit heeft gisteren een trainingsritje van 2 keer 2,5uur erop zitten. De voorbereidingen verlopen vlot en David zal de DiMarco kleuren in de resterende kwart en halve triatlons verdedigen. Veel succes met de verdere voorbereidingen David. Je staat nu al zo scherp als een Gilette-mesje.

    DiMarco

    22-05-2009 om 00:00 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    16-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Superlekkere Spaanse wijntjes vliegen de deur uit !

    4,95 € per fles - voor de drie verschillende wijntjes

    DiMarco






    16-05-2009 om 08:33 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    13-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DiMarco triatleet levert mooie prestatie in Brugge
    Klik op de afbeelding om de link te volgen David Dhooge in Dwars door Brugge

    De vierde manche van de ING running tour zit erop voor David. Een schitterende 92ste plaats die hij vorige zondag neerzette in Brugge.  Op de foto zien we David op de toch wel warme zondagnamiddag, tot het uiterste gaan. Proficiat met je prestatie David en op naar de volgende uitdagingen.

    Wie David wil volgen, kan dat doen op de kwarttriatlon van Brugge op 20 juni - start om 17.30u.

    Programma: Brugge: 20 juni - Izegem 15 augustus (BK) en de zwarte Zwintriatlon in Knokke.  Supporters op post.

    DiMarco

    Bijlagen:
    DSC03156low3.JPG (45.8 KB)   

    13-05-2009 om 21:07 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    08-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaanse fruitige wijnen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bestel nu je fruitige BBQ wijn voor de volgende weken !

    Bodega Latue - rosé   4,95 €/fles     

    Bodega Latue - wit      4,95 €/fles

    Bodega Latue - rood   4,95 €/fles

    Af te halen in Kapelle-op-den-Bos, na afspraak.

    Verpakt per karton - 6 flessen per karton.

    Bestel nu: via veerle@dimarco.be

    08-05-2009 om 20:01 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe bib short black - met lage mesh !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor als het iets warmer wordt, heeft DiMarco speciaal een bib short ontwikkeld waarbij de mesh iets lager op de buik doorloopt om het teveel aan warmte en zweet makkelijker af te voeren.

    Vanaf deze week te koop aan 40 €/stuk.

    Verzendingskosten niet inbegrepen.

    Bestellen kan via veerle@dimarco.be of els@dimarco.be

    DiMarco team

    05-05-2009 om 15:02 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ENKELE FOTO'S DIMARCO BLACK BIB SHORTS
    bestellen kan via veerle@dimarco.be of els@dimarco.be









    02-05-2009 om 11:25 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIMARCO bib shorts black - top quality Liquicell bibs !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    DIMARCO BIBS - NIEUWE DESIGN - TOP QUALITY

    De gloednieuwe bib shorts van DIMARCO zijn beschikbaar. Bestel nu je zwarte bib short die je op elk truitje kan dragen.  DiMarco heeft geen logo of merk, zichtbaar op de bib short geplaatst.  En toch topkwaliteit, met de beste zeem op de markt.

    Bestellen kan nu al via mail via veerle@dimarco.be

    1. BIB SHORT - 40 € (model 1 of 2)

    BESTEL NU !

    DiMarco Team

    Bijlagen:
    IMG_4767.jpg (1.3 MB)   

    18-03-2009 om 00:00 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vier Armen in nieuwe outfit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De eerste matchen met de nieuwe DIMARCO voetbaloutfit voor de Vier Armen

    Teamfoto Vier Armen voetbalteam.

    DiMarco team

    08-02-2009 om 10:01 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    26-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DiMarco actief in de winter
    DIMARCO ook in de koude winter actief

    We zijn vertrokken met de mobielhome naar Halle , daar de trein genomen naar Ath. Daar vertrokken en dan Gr-pad gevolgd naar Halle terug.Het was een leuke zonnige dag maar weel koud(-7°C) maar dankzij Dimarco kleren hebben we ons goed warm gehouden.












    26-01-2009 om 18:49 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    02-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SOLDEN TOT EINDE JANUARI 2009 OP COLLECTIE 2008

    SOLDEN BIJ DIMARCO

    DiMarco biedt 20% korting op de volledige collectie 2008 fietskleding en loopkleding.

    Heeft u nog een wintermuts, bib tight, thermojacket lange mouwen of andere zaken nodig om te trainen voor volgend seizoen ?

    Aarzel niet en kom eens kijken of we jouw maat nog hebben in de collectie 2008.

    Profiteer ervan, OP = OP !

    DiMarco


    20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%

    02-01-2009 om 15:01 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    28-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DiMarco wensen voor 2009
    Beste wensen

    DiMarco wenst iedereen een gezond en sportief nieuw jaar.  Dat al jullie dromen mogen uitkomen en dat iedereen gespaard mag blijven van kwetsuren of andere kwaaltjes.

    Wij zullen in 2009 opnieuw de beste kwaliteit aan de beste prijs aanbieden voor alle klanten, teams, bedrijven en organisaties.

    DiMarco Team

    28-12-2008 om 12:19 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    13-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DiMarco's loopbroeken zitten perfect
    Klik op de afbeelding om de link te volgen DiMarco's running wear getest en goedgekeurd

    Hein heeft de test met de loopbroek ondertussen achter de rug en volgende feedback kunnen we alvast meegeven:

    "De loopbroek is warm en niet te dik, ze zit goed", evenals het windstoppertje met fluostrip op de rug.  Je bent goed zichtbaar en de stof laat perfect alle zweet door.

    Meer info:  mail vofdimarco@telenet.be of veerle.lamberts@telenet.be

    DiMarco


    13-12-2008 om 09:45 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kurt Tempst eindigt derde
    Kurt Tempst sluit seizoen mooi af als derde

    Lommel was zwaar en vuil, getuige deze foto (foto 2 hieronder) van een praktisch onherkenbare Kurt.  Na derde geworden te zijn in deze laatste rit, sluit Kurt het algemeen klassement van de lmtb Trophy af op een schitterende derde plaats.
    Nu goed rusten, trainen en volgend jaar voor de zilveren medaille.

    Proficiat.

    DiMarco



    03-12-2008 om 16:17 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DiMarco fietsen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Topkaders van DiMarco - carbon fietskaders en accessoires van topkwaliteit

    Het is zover. DiMarco's business model is compleet. We zijn terecht fier dat na 2 jaar opstart en na de lancering van de voeding, de biowines, de sportswear nu onze laatste activiteit is opgestart. Vanaf heden zal DiMarco ook hoogkwalitatieve fietskaders en accessoires aanbieden.

    Assortiment:


    1. Racefiets kaders
    2. Tijdrit kaders
    3. Mountainbike kaders
    4. Cross kaders
    5. Volledig assortiment van sturen, zadelpennen, wielsets, drankbushouders, verbindingsstukken,... in carbon

    Voor de kaders bieden we heel lichte maar stevige carbon kwaliteit. Racefiets kaders van minder dan 900gram, mountainbike kaders van 1000 gram, enz...

    Interesse in meer.

    Contacteer ons: via 015/63.35.78 en profiteer van deze lancering.

    DiMarco

    15-11-2008 om 13:30 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (6 Stemmen)
    13-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtige actiefoto's van Kurt Tempst - afzien !!!
    Kurt Tempst wordt vierde in Eksel

    Veel commentaar is hier niet nodig. Kurt ploetert zich een weg door de modder, naar een prachtige vierde plaats. Hiermee verstevigt hij zijn derde plaats in het algemeen klassement.

    Proficiat Kurt.

    DiMarco







    13-11-2008 om 15:39 geschreven door Giovane Dimarco

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)

    www.dimarcosports.be
    Rondvraag / Poll
    geef uw mening over de DIMARCO sportswear kwaliteit ?
    prijs-kwaliteit goed
    prijs-kwaliteit super
    prijs-kwaliteit ondermaats
    Bekijk resultaat


    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • volleyballclub VC ETERNIT
  • Bamboo lovers
  • HEIN GALOPIN
  • TRIATLON
  • DIMARCO SPORTSWEAR
  • HALS IRON TEAM - H3O
  • DAVID de TRIATLEET

    DiMarco Team
    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Een interessant adres?

    Superwintermuts DiMarco kopen ? Mail ons NU ! veerle.lamberts@telenet.be
    Archief per week
  • 21/06-27/06 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 16/11-22/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 23/01-29/01 2006
  • 09/01-15/01 2006
  • 02/01-08/01 2006
  • 25/12-31/12 2006
  • 26/09-02/10 2005

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs