Inhoud blog
  • Altriman: Epiloog
  • Altriman: verslag van een onvergetelijke ervaring
  • Morituri te salutant
  • 1/2 Tri Bütgenbach
  • Laatste loodjes
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Triathlon Altriman 2012
    Volledige triathlon in de Franse Pyreneeën
    26-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Victor is born!!
    Jawel, Arthur heeft er een flink broertje bij! Het ventje kwam op 20/05 ter wereld en bezorgt de ouders naast heel wat trots ook een chronisch slaapgebrek! Trainingen worden eventjes naar de achtergrond verschoven, maar met nog slechts 40 dagen te gaan gaan we binnenkort toch nog eens een tandje moeten bijsteken..

    26-05-2012 om 11:28 geschreven door cderez  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.April 12
    Uitgewaaid, - geregend en -gehageld geweest de laatste weken, niet te schatten.. Na een weekje rust na de Ronde 3 weken intensief getraind, en nu weer eventjes gas aan het terug nemen. Met het pokkeweer die april gebracht heeft was de 'fun factor' soms zeer ver te zoeken. Hagelbuien tijdens de lange loop- en fietstrainingen: niet meteen iets om bijzonder vrolijk van te worden. Maar toch goed kunnen trainen. Zwemmen blijft wel beneden het vereiste trainingspeil, maar met fietsen en lopen komt het goed denk ik.

    Zwemmen: na een behoorlijke dip begin van de maand slaag ik er toch weer in om 2x per week te gaan zwemmen, jawel! De komende weken moet ik hier echt vorderingen maken (2x per week minimum 3000 m zwemmen) en hopelijk wordt het eindelijk iets warmer zodat ik eens outdoor kan zwemmen!

    Fietsen: Wekelijks hoogtemeters gedaan in de Vlaamse Ardennen, voor zover dat mogelijk is natuurlijk. Zie onderstaand bericht daarvoor. 180 km heuvel op & af begin ik goed te verteren. Hopelijk raak ik deze maand eens in de Ardennen. Verder nog krachttraining gedaan: 8x4 minuten op hoogste steek, liefst tegen wind, trappen (max 60 omwentelingen / minuut) met kleine tussenpauzes: lastig!

    Lopen: 1x lange duurloop per week van ca. 2u40, en 1x 1u20 vlot tempo - gaat redelijk goed. Ga misschien toch nog werk maken om eens een marathon te lopen in mei. Blijft altijd een twijfelgeval: weegt blessurerisico op tegen uithoudingstraining?

    03-05-2012 om 17:06 geschreven door cderez  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per maand
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs