Inhoud blog
  • Meerdere collega's met borstkanker
  • 1000 dagen
  • Controle mutualiteit
  • Leuk mailtje
  • 12/3 en sneeuw
    Zoeken in blog

    Over mijzelf
    Ik ben Cindy, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Cinneke.
    Ik ben een vrouw en woon in Steenokkerzeel (Belgie) en mijn beroep is administratief bediende.
    Ik ben geboren op 29/10/1976 en ben nu dus 48 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: lopen , internet , mijn kids , .....
    Voor 13/2 wist ik niet dat mijn leven plots zo anders zou zijn ...
    boezemverhalen
    mijn onzekerheid
    24-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug van weggeweest
    Wij zijn net terug van een deugddoende vakantie in cochem (Duitsland ) aan de moezel.
    Even ertussenuit ... Met de kids ,schoonbroer, schoonzus en hun kids. We hadden mooi weer, het huisje was dik in orde, de omgeving heel mooi en het eten lekker ( dat was minder voor mijn dieet ) dinsdag durf ik niet op de weegschaal te gaan staan bij WW ... Ik zal er maar weer aan werken nu ik terug thuis ben.

    Ik ben thuisgekomen met een vervelende kriebelhoest, ik hoop dat dit weer snel overgaat !

    Ik heb in Duitsland een nare droom gehad, ik droomde dat ik uitzaaiingen had in mijn buik, ik kon niet meer genezen ... man man gelukkig was dit maar een droom !!! Ik blijf er toch steeds mee bezig met die stomme K.... , je wil dit achter je laten maar toch wordt je er steeds mee geconfronteerd .
    In ons huisje hadden we een sauna, normaal mag ik door mijn okselruiming niet meer in de sauna , mijn kinesiste zei dat het wel kon als ik een natte handdoek rond mijn arm draaide. Mooi zicht moet ik zeggen maar het heeft deugd gedaan .

    24-02-2012 om 19:01 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    14-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek aan de collega's
    Vanmiddag ben ik even op het werk langsgeweest, ik heb er samen met de collega's gegeten, leuk zo even bijbabbelen onder hun middagpauze.

    Ik heb juist een mailtje ontvangen met een afspraak voor een erfelijkheidsonderzoek, op 23/4 (vroeger is er geen plaats ) mag ik naar Dr. Legius , hij gaat controleren of ik belast ben met het BRCA1 of BRCA2 - gen, laat ons hopen dat dit niet zo is !!! Je moet wel 3 à 4 maand wachten op de resultaten ...

    14-02-2012 om 17:14 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    11-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leuke daagjes ertussenuit
    Zo , we zijn weer terug ...
    Met de antibiotica in de valies zijn we donderdagmorgen op Marc zijn verjaardag vertrokken richting Rekem.
    We hebben daar een nachtje doorgebracht in een B&B, Le bon vivant.Het was er een mooie
    omgeving, we hebben er lekker gegeten in een klein restaurantje in oud-rekem" In de bleick".
    S'morgens hadden we een uitgebreid ontbijt en een leuke babbel met de eigenares.
    Daarna zijn we richting Maastricht en Hasselt getrokken voor een mooie stadswandeling.
    S'avonds had ik een afspraak met de lotjes voor een leuk etentje, we hebben weer goed bijgepraat en al een volgend afspraak gemaakt .

    Vandaag is het weer rustdag, mijn lichaam geeft aan dat ik in het rode ben gegaan ... ik heb overal pijn (rug, benen , nek , ... pppfff)
    Ik dacht nochtans te kuisen vandaag maar dat zal voor een andere keer zijn dan .... nu kruip ik terug in mijn zetelke ...

    11-02-2012 om 16:30 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    07-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Gisteren dan toch naar kanactief geweest , het sporten deed me niet zo goed deze keer ... achteraf dan toch maar naar de dokter. Ik heb een infectie op de luchtwegen en heb antibiotica gekregen, de dokter zei dat ik moet rusten ... naar mijn lichaam luisteren en rusten zei ze ... dat heb ik vandaag dan ook al gedaan, met een filmke in de zetel ... me time !

    07-02-2012 om 14:02 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    05-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ziekjes:-(
    Vandaag heel de dag platte rust ... ik ben snipverkouden ... verstopte neus, hoesten , keelpijn
    Hopelijk ben ik morgen weer wat beter want anders kan ik niet naar KanActief  en het doet me zo goed die revalidatie
    en het contact met de lotgenoten!

    Donderdag is mijn ventje jarig, als dank voor zijn goede zorgen en natuurlijk ook voor zijn verjaardag gaan we een nachtje naar een B&B, ik zal me dus maar verzorgen zodat ik hiervoor ook geen forfait moet geven.

    05-02-2012 om 18:54 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    02-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bijna een jaar geleden ...
    Bijna een jaar geleden is mijn leven helemaal veranderd .... , een breuk met mijn toekomstverwachtingen en plannen....
    Het is net alsof het gisteren was ... ik weet nog heel goed hoe alles verlopen is toen. 
    Ik denk dat ik dit nooit meer zal vergeten! 

    Het is raar, toen dacht ik nog dat ik dit allemaal nooit zou aankunnen en nu weet ik dat ik meer aan kan dan ik zelf denk ;-)
    Alles duurde een eeuwigheid terwijl het nu achter de rug is ... je valt eigenlijk in een gat, dit is niet abnormaal (hebben we bij Kanactief besproken).
    De concentratieproblemen , de verstrooidheid, de onrust , ik ben echt niet de enige maar hoe lossen we dit op dat is de vraag ! 
    Eigenlijk zitten we in een soort rouwproces en moeten we dit allemaal proberen te verwerken. Volgens de lezing van vandaag bestaat er maar één goede manier, MIJN MANIER .... alleen moet ik er nog achter komen hoe !!!! ???? 

    02-02-2012 om 20:52 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    01-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oefeningen Kanactief
    regelmatig thuis oefenen is de boodschap ...

    Bijlagen:
    kijkwijzers kanactief.doc (2 MB)   

    01-02-2012 om 13:39 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    25-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weight watchers
    Gisteren nog eens naar Weight watchers geweest, in totaal -3,2kg op de weegschaal (goed hé op 3 weken tijd ) 
    Ik voel me al een stuk beter !
    Ik hoop ook door het gezonde eten die vuiligheid uit mijn lijf te krijgen ... we gaan ervoor. 

    Vannacht een slechte nacht gehad , Jenno is ziek , hij had koorts en heeft een vieze hoest. 
    Ik ben langs de dokter geweest en hij heeft een keel -en strottenhoofdontsteking, hij is heel de week thuis van school. 
    We moeten hem in het oog houden aangezien er veel longontstekingen zijn, als hij donderdag niet beter is moeten we terug naar de dokter. 
    Ik hoop dat we niet allemaal besmet worden ... 

    25-01-2012 om 10:35 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    19-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weight watchers
    Oh ja nog even laten weten dat er dinsdag op de weegschaal van WW -1,2kg genoteerd stond. Nog enkele te gaan maar al zeg ik het zelf : ik ben goed bezig .
    Vandaag terug kanactief, eerst een lezing over lymfoedeem bij okseluitruiming en daarna conditietraining. Ik hou jullie op de hoogte ! X

    19-01-2012 om 08:33 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    17-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 16/1 kanactief
    Weer een lesje kanactief achter de rug, we waren met 12 in een groep. Eerst heeft iedereen zich voorgesteld en dan zijn we erin gevlogen. Eerst wat aerobics op muziek (om de fysiek weer wat op te bouwen)en achteraf buikspieroefeningen en stretchoefeningen. Ik voelde me best ok achteraf en ben blij dat ik weer iets doe natuurlijk.
    S'avonds lag ik dan ook weer vrij snel te slapen maar dan is het probleem s'nachts ... dan word ik wakker en kan ik niet meer slapen bij gevolg dat ik dan s'morgens weer heel moe ben als ik opsta met de kids. Maar dat komt ook allemaal wel weer in orde ... we zijn op de goede weg

    17-01-2012 om 08:34 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    12-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kanactief
    Hier zijn we nog eens ... 
    Vandaag voor de eerste keer naar het revalidatieprogramma Kanactief en het was een meevaller !
    We waren met +/- 30 borstkankerpatienten , de eerste les was allemaal samen maar vanaf maandag zijn we in 3 groepen verdeeld. 
    In de voormiddag was er een lezing over vermoeidheid, de prof vroeg wie er last van had en zeker 90% van de deelnemers stak zijn vinger op, ik ben dus niet alleen. 
    De lesgeefster zei dat wij haar 21ste groep waren en ze dit al 7 jaar deed, ongelooflijk eigenlijk hoeveel borstkankerpatienten er dus zijn en niet elke patient volgt deze cursus .... (21 x +/- 30pers = +/-600 !!!! ) 
    In de namiddag hadden we dan conditietraining, 20min fietsen en 20 min lopen (1min lopen , 1 min stappen, ...) daarna nog enkele spierverstevigende oefeningen en om 14u zat de les erop. Ik kijk al uit naar maandag  


    12-01-2012 om 19:43 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    06-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weightwatchers
    Gisteren ben ik een cursus weightwatchers gaan volgen, ik moet dringend enkele kilootjes kwijt ... 
    Het lijkt me wel redelijk ingewikkeld met het punten tellen maar daar wordt je wel aan gewoon denk ik. 
    Mijn doel = -10kg , ik ben 10kg bijgekomen sinds mijn chemo, waarschijnlijk ook door de nolvadexpillen die ik nu 
    nog neem. (en nog 5 jaar moet nemen  ) . We gaan er tegenaan ... het gaat eigenlijk vooral over gezond en niet te veel  eten. 
    Tegenwoordig kan ik er wat van ... vooral s'avonds kan ik moeilijk van de chips enz... afblijven maar nu ben ik verplicht van af te vallen 
    want ik moet op de weegschaal bij Vanessa en anders zal ze niet blij zijn. 
    We gaan werken aan een fitte en gezonde nieuwe Cindy  





    06-01-2012 om 14:32 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    02-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zo moe :-(
    Door die feestdagen is heel mijn ritme in de war ... ik ben dan ook doodmoe nu. Ik zal maar rusten want mijn keeltje begint ook pijn te doen ... geen goed begin van het nieuwe jaar.
    Ik moet zien dat ik op 12/1 ok ben want dan begint mijn revalidatieprogramma, ik kijk er al naar uit !

    02-01-2012 om 13:23 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    01-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwjaarswensen voor alle lieve lezertjes
    Denk iets goed, denk iets lekker, denk iets gek of nog iets gekker, denk iets aardig, denk iets lief, maar hoe dan ook denk altijd positief! Veel liefde, geluk en een goede gezondheid in 2012! Dat jullie dromen groot mogen zijn en jullie zorgen klein! Gelukkig nieuwjaar! xxx

    Een nieuw jaar een nieuw begin ... Hopelijk dit jaar volledig naar onze zin !

    01-01-2012 om 11:37 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    30-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klein berichtje
    Hier zijn we nog eens.
    Morgen de laatste dag van 2011, voor ons toch wel een jaar om snel te vergeten !
    Ik hoop dat we vanaf 2012 weer gezond mogen zijn ... we gaan hier zeker onze best voor doen.

    Kerst hebben we in de Ardennen gevierd samen met neven, nichten, schoonbroer, schoonzus en alle kids. Het was leuk maar vermoeiend, ik heb toch wel enkele dagen nodig gehad om te recupereren en de vermoeidheid is er nog niet helemaal uit.

    Nieuwjaar doen we rustig aan, we vieren dit samen met onze buren, onze buurvrouw stelde voor om bij hun thuis te vieren en ik ben hier eigenlijk wel blij om ... dank u lieve buurvrouw en volgend jaar als ik weer op en top fit ben is het bij ons te doen ;-).

    Bij deze wens ik jullie allemaal een fantastisch einde en een mooi begin, een nieuw jaar volledig naar jullie zin !
    Dat jullie in 2012 allemaal heel gezond en gelukkig mogen zijn !!!! Xxx

    30-12-2011 om 22:02 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    22-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.controle 22/12
    Vandaag was mijn eerste controle na de behandelingen.
    Om 13u45 mocht ik mijn poort laten spoelen, terwijl hebben ze dan bloed genomen ... het ding werkte nog goed , oh ja dit moet minimum een jaar blijven zitten, soms 2 jaar en als ik er geen last van heb zou ze het langer laten zitten zei ze ....ik heb geen last maar het enige probleem is dat je om de 6 à 7 weken naar het ziekenhuis moet om dit te spoelen. 
    Om 14u40 had ik dan een afspraak bij de dokter, ik ben uiteindelijk om 15u40 mogen binnengaan ... wachten duurt soms lang.
    De resultaten van mijn bloed waren ok , dan heeft ze me volledig afgetast en volgens haar was alles ok
    Ze heeft een inwendige echo gedaan van mijn eierstokken en die waren ook goed dus alles was HEEL GOED
    Nu moet ik binnen 3 maand terug op controle bij de oncoloog.
    De gynecologe rade mij aan om een erfelijkheidsonderzoek te laten doen. Hiervoor moet ik in Leuven zijn, morgen bel ik voor een afspraak.
    Ik ga dus zeker eentje drinken op het goede nieuws!!!

    22-12-2011 om 00:00 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    21-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verhaal van een lotje
    Gisteren kreeg ik het boekje van de Vlaamse liga tegen kanker in mijn brievenbus, er stond een verhaal in van een lotgenote, heel erg pakkend en eigenlijk had ik het beter niet gelezen want ik heb er wakker van gelegen vannacht

    Lees zelf maar :

    http://www.tegenkanker.be/an_dom_ik_wil_mooie_herinneringen_achterlaten



    21-12-2011 om 18:34 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (1)
    18-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.22/12 op controle
    Donderdag is het dan zo ver, de eerste echte controle na de behandelingen.
    Eerst moet ik mijn port à cath laten spoelen ,terwijl kan ik bloed laten nemen en daarna heb ik
    een afspraak bij de gynecologe. (mijn volgende afspraak binnen 3 maand is terug bij de oncoloog).
    Toch wel weer spannend allemaal .... en ik heb VEEL vragen genoteerd

    Daarstraks even naar de markt geweest, heel snel voor wat fruit, ik sprak er met een dame aan een kraam en zij had
    baarmoederkanker .... zo erg .... je hoort niet anders hoe komt dat toch ?
    Ze zei dat ze normaal in haar menopauze was maar geen last had van alle symptomen, ze ging naar de gyn. en bleek dat ze
    kanker had. Misschien moeten de vrouwen in menopauze dan toch blij zijn met de opvliegers en al de rest ... ;-)

    18-12-2011 om 18:12 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    15-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dank u lieve collegaatjes !!!
     
    Vandaag een collega op bezoek gehad met lekkere mandarijntjes (van op het werk) en deze mooie bloemen ...
    Heel lief van jullie dat jullie nog zo aan me denken !!!

    Dank u allemaal xxx

    15-12-2011 om 15:22 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)
    11-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooi gedicht , gekregen van een lotje

    Wij zijn moedige mensen
    Niemand kan ons raken
    Wij zijn geworden wat we zijn door wat we mee moeten maken
    Niemand neemt ons af
    wat we daardoor hebben geleerd
    al zijn er van die dagen
    dan loopt alles verkeerd
    dan is er weer die onrust
    gaat alles veel te vlug
    we doen 3 stappen voorwaarts
    en dan weer 5 terug
    maar we zullen overleven
    ons krijgen ze niet klein
    want al wat er nu met ons gebeurd
    heeft zo moeten zijn
    ik heb een wens voor iedereen
    een mooie kerst met toffe mensen om je heen
    mensen die van je houden om wie je bent
    in wie je een stukje van jezelf herkent
    laat merken dat je om die mensen geeft
    dat je samen met hen iets moois beleefd
    toch gaat het leven verder zoals het gaat
    maar dat betekent niet dat je er alleen voor staat
    het blijft je pijn doen maar onthoud goed
    wij blijven vriendinnen en dat geeft moed
    want wij zijn niet kapot te krijgen
    hoe hoog alles ook zal stijgen
    samen zijn we sterk en kunnen we de wereld aan
    onthoud dat want je zal er NOOIT alleen voor staan !!

    Nancy

    Dank u Nancy'ke, dit is mooi verwoord hoe we ons voelen !


    11-12-2011 om 00:00 geschreven door cinneke  


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 29/08-04/09 2016
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 05/11-11/11 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • lotje Nora
  • borstkanker
  • vlaamse liga tegen kanker
  • meer uitleg over kanker voor kinderen
  • diagnose kanker
  • think pink
  • armoefeningen om oedeem te voorkomen
  • lotgenootje
  • lotgenootje
  • Lotgenote Vera

    Laatste commentaren
  • lieve groeten (Maria Hermans)
        op 12/3 controle mutualiteit
  • Ook vaak moe... (Vera De Waele)
        op Klein berichtje
  • Beste wensen voor 2013! (Vera De Waele)
        op nieuws uit Leuven
  • Heb je al meer nieuws? (Vera De Waele)
        op Te hoge oestrogeenwaarde en cystes op de eierstokken
  • al meer nieuws? (inge)
        op Te hoge oestrogeenwaarde en cystes op de eierstokken
  • Welkom op mijn blog!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs