Ik ben Cindy, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Cinneke.
Ik ben een vrouw en woon in Steenokkerzeel (Belgie) en mijn beroep is administratief bediende.
Ik ben geboren op 29/10/1976 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lopen , internet , mijn kids , .....
Voor 13/2 wist ik niet dat mijn leven plots zo anders zou zijn ...
boezemverhalen
mijn onzekerheid
10-07-2011
Dag 6 na taxotere
Het gaat wat beter met de spieren, ik ben zelfs even kunnen gaan fietsen vandaag ... nu wel wat stram maar best ok .Mijn tong, keel en slokdarm doen wel nog pijn en ik krijg zo van die steken in mijn darmen en soms ook hevigere krampen. Ik heb juist Virginie aan de lijn gehad, een lotje die ook chemo heeft gehad en de stralen achter de rug heeft, zij heeft nu soms nog last van die darmen, de taxotere tast je darmslijmvliezen aan en van daar die krampen. Daar moeten we dus tijdelijk mee leren leven.
Weer eens wakker ... als ik in bed lig heb ik enorme krampen, overdag heb ik hier geen last van ...
Als ik slik lijkt het alsof er scheermesjes in mijn keel zitten .
Hoe lang gaat dit nog duren?
Straks is het zondag, misschien dat ik toch maar beter eens naar BH ga maar is daar wel iemand op zondag ... ik was misschien beter gisteren bij de huisarts langsgeweest maar ik wil ook niet flauw zijn ... ik heb de indruk dat ik deze keer meer klaag ... sorry mensen maar het is echt ni meer plezant!
Ik ben weer klaarwakker, om 3u is het begonnen, toch nog wat proberen slapen maar dat lukte niet. Ik heb mijn dafalgan weer binnen en nu wachten tot het werkt. Ik heb ook buikkrampen erbij ... dit moet ik in het oog houden want als de diaree aanhoud moet ik naar BH
De oncologe zei dat er diaree kon optreden vanaf maandag en als dat zo was ik moest komen maar we zijn nog maar zaterdag. Misschien komt het door het vele fruit en groenten van gisteren.(Trop is misschien ook weer te veel natuurlijk).
Mijn keel doet ook echt pijn, zeker als ik wat geslapen heb en ze droog is. Ik denk dat ik liever vriendjes was met mijn emmer dan dit !!!
Ik ben wakker geworden van de spierpijn ... gisteren om 22u nog een dafalgan genomen. Mijn slokdarm doet ook weer pijn ... of laat ons zeggen : ik weet niet meer wat er juist pijn doet ... ALLES doet pijn
Hopelijk heeft het nu zijn hoogtepunt bereikt en gaat het vanaf nu altijd maar beter!
Meer en meer spierpijn ... ook wel wat keelpijn en nog steeds rare smaak in mijn mond ... ik weet met mijn eigen geen blijf Deze middag terug 2 uurtjes geslapen , dan voelt ge niks als ge slaapt terwijl de kids met de papa zijn gaan zwemmen, ze hebben zich geamuseerd en zo was het voor mij ook wat rustiger in huis.
Vannacht weer wekker gezet om drie uur voor pilletje medrol (cortisone) tot dan goed geslapen maar na het pilletje niet meer ... om 6 u dan eindelijk toch terug in slaap gevallen. Ik heb ook last van zware benen momenteel, ik weet niet hoe ik ze moet leggen en ben beter in beweging ... wie gaat er mee lopen ;-) ? K'zal wel NI ver geraken denk ik.
Ik heb ook wel een rare smaak in mijn mond, water smaakte net heel zoet, wat gaat dat nog geven ...
Rond 4u vannacht dan toch in slaap gevallen en tot 9u in bedje gelegen ... gans de dag weer onverwoestbaar .... Jari naar zijn vriendinnetje gebracht om samen te gaan zwemmen en zelf met jenno en Kyara even gaan zwemmen bij de buren van mams en paps. Zelf wel niet gezwommen maar vanuit de schaduw wat toegekeken. Ik heb ook naar mijn oncologe gebeld omdat ik nogal rood zie in mijn gezicht en mijn nek, dit zou een nevenwerking zijn van de cortisonen. en nee ik heb niet in de zon gelegen, dit is echt niet meer aan mij besteed, ik word er zelfs mottig van
Vandaag kruip ik er maar eens vroeg in met de wekker om 3u voor mijn pilletje en hopen dat ik deze keer wel goed slaap!
Ik ben nog steeds klaarwakker ... ik ben in mijn bed begonnen maar aangezien ik maar lag te woelen ben ik maar naar beneden gekomen. (anders kon marc ook niet slapen). Ik moet om de 12u een pilletje met cortizone nemen. Ik heb om 15u eentje genomen en de volgende moet ik om 3u vannacht nemen dan morgen om 15u en nog eens s'nachts ... Hopelijk val ik na dat pilletje toch in slaap! De vorige nacht ook al niet veel geslapen en als ik volgende nacht ook zo wakker ben dan loop ik er binnenkort bij als een zombie ... Ik voel mij zo opgepept... tja wat is nu het beste, de emmer of dit ... Euh dat het allemaal maar snel voorbij is !!!!
Zo we zijn terug thuis ...
Deze keer dus taxotere, ik heb de ijshandschoenen aan handen en voeten goed doorstaan, t'was pijnlijk hoor maar je moet wel he. Ik denk dat de babbel met Nancy (lotje) en het bezoekje van Irma (ook een lotje die de behandeling achter de rug heeft) een welgekomen afleiding was.
Er was even een probleem met mijn bloeddruk, ik werd heel rood, ook in de nek enz .. Eerst had ik een bloeddruk van 10 over 8 en dan plots 16,5 over 8 ... Ik zag dat de verpleegster ineens toch wat bezorgder werd , ze bleef dan wat bij ons maar dan begon hij terug te dalen.
Zo nu weer afwachten hoe we gaan reageren, laat ons hopen dat alles goed gaat !!! Ik hou jullie op de hoogte ;-)