Doelstelling gehaald (resultaat afname 12 mei '22)
We hadden ons tot doel gesteld om in totaal 140 bloedgevers te begroeten op onze bloedafname van 12 mei en ons werk en geduld werden beloond, want er kwamen maar liefst 149 donors opdagen waaronder 12 nieuwe donoren.
We hadden bij het R+ aangedrongen voor meer bedjes zodat we extra donors konden overhalen om af te zakken naar het Baljuwhuis en dankzij het voeren van veel publiciteit (mond-aan-mond reclame, berichten op Facebook, op deze blog en Editiepajot) slaagden wij in onze opzet.
Onze dank gaat in eerste instantie uit naar de talrijk opgekomen donoren, maar ook naar het Vlaamse Rode Kruis die dit mogelijk maakte en de medewerkers van het Baljuwhuis die zorgden dat het podium in de grote zaal voor de helft werd gedemonteerd zodat er meer plaats vrijkwam om bedjes en een extra dokter te stallen.
We hadden geluk met het lenteweer zodat de donors na afloop buiten op de binnenkoer ten volle konden genieten van een frisse pint en een broodje met een warme worst.
Hierna een foto genomen door de huisfotograaf van de twee bakkers met dienst: Dirk en Gerda.
Hierbij ook link klik hier naar het artikel op Editiepajot + foto genomen door Marc Colpaert.
Aan allen van harte dank in naam van het ganse bestuur.
Ik ben Erik Dhaeyer, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Nonkel Erik.
Ik ben een man en woon in Galmaarden (België) en mijn beroep is gepensioneerd preventieadviseur.
Ik ben geboren op 26/09/1957 en ben nu dus 67 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: tuinieren, reizen, wandelen, fotografie, ....
Ik ben sinds 1993 secretaris van onze vereniging.