Inhoud blog
  • Woensdag 06 06 2024
  • Donderdag 06 Juni 2024
  • Dinsdag 04 Juni 2024
  • Woensdag 29 Mei 2024
  • Dinsdag 21 Mei 2024
  • Dinsdag 07 Mei 2024
  • Maandag 06 Mei 2024
  • Donderdag 11 April 2024
  • Woensdag 27 Maart
  • Vrijdag 22 Maart
  • Donderdag 21 Maart
  • Vrijdag 15 Maart 2024
  • Donderdag 14 Maart
  • Dinsdag 05 Maart
  • Vrijdag 23 Februari
  • Donderdag 22 Februari
  • Woensdag 07 Februari
  • Dinsdag 06 Februari
  • Zaterdag 27 01
  • Donderdag 25 01
  • Donderdag 18 01 2024
  • Woensdag 10 01 2024
  • Dagboek
  • Selectie
  • Het zomert !
  • Bericht van de W.E.V.
  • Vogelbeurzen W.E.V. Limburg
  • De ringmus
  • Werkgroepen Europese Vogels
  • De kleur van de ringen voor 2023 en 2024
    Rondvraag / Poll
    Welke barmsijsmutatie geniet uw voorkeur ?
    Enkel de wildkleur
    Agaat
    Isabel (bruin-Agaat)
    Cobalt
    Bruin
    Agaat DF
    Bruin DF
    Pastel (meerdere kleuren)
    Gepareld (meerdere kleuren)
    Phaeo
    Ino
    Bonte
    Meer dan 1 mutatie
    Meer dan 2 mutatie's
    Meer dan 5 mutatie's
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Andere vogelsite's
  • Kardinalen
  • KBOF
  • W.E.V.
  • KEV
  • AOB
    Foto
    Foto
    Foto
    Algemene site's
  • bloggen.be
  • L&O music and lights
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Een interessant adres?
    BARMSIJZEN EN HUN MUTATIE'S HOUDEN EN KWEKEN
    Een kijk op het wel en wee van een hobbyvogelkweker
    09-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Magere troost
    Neen positief nieuws hoeven we hier aktueel niet te zoeken , zoveel is duidelijk . De glosterjongen had ik eerder deze week geringd , langzaam maar zeker groeien ze op. Het popje is ondertussen al drie jaar maar is een zeer goed moedertje , ondanks de minder goede tijden in deze kweekronde doet zij het toch vrij goed 4 eieren , 3 bevrucht en (tot hiertoe) 3 jongen.
    De andere glosterpop blijft koppig op de nest zitten zondermeer (géén eieren).
    Het koppel witstuitbarmsijzen die 1 ei hadden en verder niks meer zijn precies herbegonnen deze ochtend lag er een tweede ei in de nest . Wat gaat dat worden ?
    Voor de rest niks nieuws , bij de cabaret barmsijzen zijn er meer poppen die niks doen dan wel doen , mischien wachten ze ook het betere weer af net zoals wij ? Ik zal eens naar Frank (Deboosere) bellen.

    09-05-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    08-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blijkbaar een algemene tendens
    Blijkbaar ben ik niet de enige (schrale troost) , waar het niet echt vet is met de kweek. Het probleem schetst zich precies toch vnl. bij de buitenkwekers (of de schuur- en tuinhuiskwekers) . Dus mischien toch de te koude temperaturen ? Afwachten , hopen op warmer weer , maar dat zit er de eerste dagen niet in zo te zien .

    08-05-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    07-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het ziet er niet bijsterend uit
    De eerste ronde ziet er niet echt bijsterend uit , dode jongen , onbevruchte eieren , géén eieren , stoppen met eileggen. ???? Nog nooit meegemaakt , poppen die het vorig jaar zo goed deden de eerste ronde (het was toen dezelfde periode weliswaar veel warmer weer) , doen nu niks.
    Ik veronderstel dat de (veel te koude) temperaturen hierin een belangrijke rol spelen ('s nachts gaat het sommige dagen tot tegen het vriespunt aan) .
     
    En hoe is het bij jullie ?

    07-05-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (4)
    06-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslagje
    De bruin-zilvervleugel pop met jongen heeft malchance (en ik ook) , de jongen zijn uit hun nest geworpen , allen dood . Dader ? onbekend.
    Bij de volgende ronde ga ik het mannetje allesinds wegnemen.
    Bij de witstuitbarmsijzen is er één koppel die één ei hebben en verder gebeurt er niks . ????
    De glosterjongen willen goed op (tot hiertoe toch) 

    06-05-2010 om 15:37 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    05-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KWEEK
    Ondertussen zijn we alweer enkele dagen verder en zijn er al verschillende nesten met jongen.
    Eén koppel glosters heeft al jongen welke eerder deze week geringd werden , verschillende barmsijseieren zijn ook al uitgebroed , waarvan de eerste jongen ook al eerdere deze week geringd werden (tot hiertoe zeer goede kweek bij de bruin-zilvervleugels).
    De bandvinken doen niks (ik zou ze beter luivinken noemen ) , en de pop van het tweede  koppel glosters zit nog altijd op het nest zonder ook maar een ei te leggen (vandaag neem ik het nest weg trouwens).

    05-05-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    04-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLOEDNIEUW FORUM
    Gisteren kreeg ik van Koen een bericht binnen in mijn mailbox betreffende een "gloednieuw forum". Wij ondersteunen natuurlijk dergelijke prachtige initiatieven en wensen dit aan u als bezoeker dan ook zondermeer door te geven.
    Dus ga allen maar eens een kijkje nemen !!!

    Hierbij de mailtekst met erin vervat de link naar ;

     
    beste
    we hebben een gloednieuw forum in elkaar gezet over exoten en europese vogels, in het kader van correcte informatie te kunnen geven op het forum spreken we een aantal liefhebbers aan die hier mss wel willen aan meewerken.
    dit kan gaan van kweekervaringen, probleemoplossigen en dergelijke meer tot foto's van de juiste mutaties enz enz
     
    uw blog sprong ons in het oog vandaar dat we u hier over dan ook even mailen
     
    bekijk het forum eens zodat je uzelf een beeld kan vormen http://www.het-parkietenforum.be/forum2/ (staar u niet blind op de naam, de server heet zo maar het forum heeft uiteraard niets van doen met parkieten daar is een ander forum voor.)
     
    het forum is uiteraard gratis te gebruiken voor iederen.
     
    alvast bedankt om eens de moeite te doen het te bekijken.
     
    sportieve groeten

    04-05-2010 om 12:45 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    01-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paardebloem
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Gisteren heb ik mij in de mij omgeven natuur begeven op zoek achter de paardebloem ( in het dialect ook wel pisbloem of pissebloem genoemd) . Aktueel vind je de eerste exemplaren met "pluimpjes" erop . Ik trek deze ofwel volledig uit ofwel gewoon de kop eraf en geef dit aan al mijn vogels. Een lekkernij die elke vogel lust.
    Mocht je niet weten wat te doen de komende dagen ? Dit is allesinds een leuke tip.
    PS : Ik trek/pluk deze niet zomaar overal , zeker niet langs drukke wegen , op of langs akkervelden welke hedentendage bewerkt (lees : bespoten ) worden. Best is nog in een gewone los (zandweg) waar géén mens passeert en die niet echt onderhouden is.

    01-05-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Barmsijs
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    30-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    28-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gestolen vogels in Nederland
    Met de regelmaat van de klok bereiken ons berichten dat er vogels gestolen zijn.
    Deze maal uit Eysden / Nederland. Mocht er iemand de onderstaande vogels aangeboden krijgen , laat het ons dan weten.

    de volgende vogels zijn gestolen.

    Goudvink man BEC-3.0-09-02-NL-3268
    Goudvinkman BEC-3.0-09-24-NL-3268
    Goudvinkpop BEC-3.0-09-30-NL-3268


    Major man agaat AOB-KR324-029-09-D
    Majorpop agaat AOB-KR324-016-09-D
    Majorman witkeel AOB-KR324-036-09-D
    Majorpop BEC-2.7-08-??-nl-3268


    Grijskopputterman BOF-09-C-043-2964-20
    Grijskopputterman BOF-09-C-016-038233
    Grijkopputterpop AOB-WU504-0600S-D
    Grijskopputterpop BOF-09-C-028-038233


    Majorputters jonge bec-2.7-10-02-nl-3268
    bec-2.7-10-05-nl-3268

    putterkanaries 2x Bec-2.7???? nl-3268

    28-04-2010 om 12:15 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    27-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alles gaat zijn gangetje
    De voorbije dagen heb ik niks gepost , gewoon géén tijd (nog wat bezig met de veranderingen aan ons huis). Maar eigenlijk is er ook niks te melden , de eerste jongen verwacht ik in de loop van de week . Dus zoals de tittel al laat uitschijnen "alles gaat zijn gangetje".

    In de grote voliere had ik een natuurkleur zilvervleugel barmsijs zitten die oorspronkelijk was aangekocht als man , maar die nu zit te broeden. Dus zo zie je maar , er zijn er altijd die door de mazen van het net gluipen (alhoewel het nu wel in mijn voordeel is , want popjes heb je nooit teveel).

    27-04-2010 om 10:06 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    23-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste nesten
    Ondertussen hebben er al verschillende koppels barmsijzen begonnen met de nestbouw , sommige broeden ook al vast .

    Mijn bandvinken hebben nog wat moeite "persoonlijk verwacht ik nu niet veel van de bandvinken" deze zitten in een gemeenschappelijke beplante buitenvoliere tesamen met nog een drietal barmsijzen. En ik heb al enkele nesten teruggevonden met telkens 1 eitje in (wtf).

    Glosterkoppel één broedt al vast sinds 15/04 op 5 eieren en glosterkoppel twee heb ik gisteren ook voor het eerst op het nest waargenomen.
    De reden dat ik pas nu met nesten en eieren lig is natuurlijk te omschrijven aan het lattijdig koppelen (bewust gedaan omdat het 's nachts toch nog vrij fris was de voorbije periode)   

    In de tuin is er ook al een nest met 4 mereljongen uitgevlogen.

    23-04-2010 om 11:35 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    21-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Split Isabel man en Isabel pop in kooi 80 x 30 x 30
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De man is tweejaars en de pop is van vorig jaar.

    21-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    20-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gloster pop
    De gele gloster pop waar ik vorige week over schreef , heeft de truuk aanvaard . Ze broedt aktueel rustig verder in het door mij gemaakte nest op vijf eitjes. Het resultaat zul je binnen een tweetal weken vernemen.We kijken er naar uit.

    20-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    19-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Buitenvoliere
    In de buitenvoliere zitten eigenlijk wat vogels op overschot bij elkaar. Bandvinken en barmsijzen. Een bruine barmsijs had er nest gemaakt en had 3 eitjes . Gisteravond vond ik een gebroken eierscholp op de grond terug (onder het nest). Bij nestcontrole waren al de eitjes opengeprikt. Wie is de dader ? De bandvinkman of de barmsijsman ? Een opdracht voor Witse mischien !
    Ondertussen heb ik een ei gevonden van de barmsijzen maar in een erg onstabiel en onafgewerkt nest , ik zal hen vandaag een handje helpn met de nestbouw. Alweer iets voor op VTM  " Red mijn nest" )

    19-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    18-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bruin zilvervleugel koppel in box 2 x 1 x 2 mtr
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    17-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kweekkoppel 2 van de Witstuiten in box 2 x 1 x 1 mtr
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bovenste foto is de pop , onderste de man.

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    16-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RANDOM
    Ik had mij eerst voorgenomen om elk koppel afzonderlijk te bespreken tijdens hun kweekescapades , maar ik ga daar van afzien. Het is echt niet te doen om dagelijks een koppel te bespreken , ik heb dan ook maar besloten om de kweekkoppels willekeurig te bespreken enkel als er iets echt te vermelden valt.
    Sinds het bijeen plaatsen (begin April) is er een koppel glosters waarvan de pop haar eieren legt in de voederbak (ggggrrrrmblll!!!!) , ik heb de eieren direct weggenomen zelf een nestje gemaakt en de eieren daar in gedeponeerd , afwachten of mevrouw de rebel dit zal aanvaarden. Over het voederbakje heb ik een traliewerkje gedaan zodat ze wel nog kunnen eten , maar dit niet meer kunnen gebruiken als nestgelegenheid 
    Het zelfgemaakte nestje heb ik op de plaats gehangen van het voederbakje , wordt vervolgd.

    16-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    15-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOCHTIGHEIDSGRAAD
    Bij mooie lentedagen kan het zijn dat de vochtigheidsgraad sterk daalt , zelfs tot 30 %. Dit is natuurlijk nefast voor de vogels die volop bezig zijn met de start van de kweek (lees eieren leggen).
    Enige voorzichtigheid is hier geboden om alsnog een ronde met véél onbevruchte eieren te voorkomen.
    Zie ook mijn eerder verschenen bericht ivm vochtigheid meten en regelen (van 28/02/2010) , u vindt dit terug in het archief.
    Een bevochtiger is hier een welkom apparaat , let wel dat het toestel geschikt is voor de omvang van uw kweekruimte.

    15-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    14-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Split Isabel man 2008 en Iabel pop 2009 (kooi 80x30x30)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    14-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    13-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Agaat en bruin in kooi 80x30x30
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    13-04-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 24/06-30/06 2024
  • 03/06-09/06 2024
  • 27/05-02/06 2024
  • 20/05-26/05 2024
  • 06/05-12/05 2024
  • 08/04-14/04 2024
  • 25/03-31/03 2024
  • 18/03-24/03 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 19/02-25/02 2024
  • 05/02-11/02 2024
  • 22/01-28/01 2024
  • 15/01-21/01 2024
  • 08/01-14/01 2024
  • 09/10-15/10 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 30/01-05/02 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 12/12-18/12 2022
  • 05/12-11/12 2022
  • 21/11-27/11 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 31/10-06/11 2022
  • 12/09-18/09 2022
  • 05/09-11/09 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 15/03-21/03 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 21/10-27/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 10/12-16/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 03/04-09/04 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 28/11-04/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009

    Zoeken in blog


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Startpagina !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs