Zowiezo is het mijn bedoeling om de kweek later aan te vangen , de laatste jaren bleek dat ronde 1 minder jongen bevatte dan ronde 2 . Vandaar deze beslissing , ben ik nu echt tevreden dat ik voor deze werkwijze gekozen heb . Het winterse karakter van het weer tegenwoordig zal er zeker toe bijgedragen hebben dat de eerste ronde gene vetten zou zijn. Opgelet ! Ik kweek vnl. buiten , en spreek dus ook voor deze manier van kweken. We zien wel we hebben tijd , de vogels zitten algemeen in goede conditie , de eerste koppels barmsijzen zijn aan de nest bezig , de glosters hebben al eieren. Laten we hopen op wat beter / warmer weer voor de komende weken , zodat wij de kweek goed kunnen doorkomen.
Tegenwoordig is er een overvloed aan paardebloem , dagelijks zorg ik er dan ook voor dat ze deze ter beschikking hebben (Opletten waar je ze plukt!!)
Voor de rest zal ik de komende dagen nog wat foto's plaatsen. Mocht je er zelf ook hebben die op de blog mogen verschijnen stuur ze dan maar door .