Inhoud blog
  • Woensdag 06 06 2024
  • Donderdag 06 Juni 2024
  • Dinsdag 04 Juni 2024
  • Woensdag 29 Mei 2024
  • Dinsdag 21 Mei 2024
  • Dinsdag 07 Mei 2024
  • Maandag 06 Mei 2024
  • Donderdag 11 April 2024
  • Woensdag 27 Maart
  • Vrijdag 22 Maart
  • Donderdag 21 Maart
  • Vrijdag 15 Maart 2024
  • Donderdag 14 Maart
  • Dinsdag 05 Maart
  • Vrijdag 23 Februari
  • Donderdag 22 Februari
  • Woensdag 07 Februari
  • Dinsdag 06 Februari
  • Zaterdag 27 01
  • Donderdag 25 01
  • Donderdag 18 01 2024
  • Woensdag 10 01 2024
  • Dagboek
  • Selectie
  • Het zomert !
  • Bericht van de W.E.V.
  • Vogelbeurzen W.E.V. Limburg
  • De ringmus
  • Werkgroepen Europese Vogels
  • De kleur van de ringen voor 2023 en 2024
    Rondvraag / Poll
    Welke barmsijsmutatie geniet uw voorkeur ?
    Enkel de wildkleur
    Agaat
    Isabel (bruin-Agaat)
    Cobalt
    Bruin
    Agaat DF
    Bruin DF
    Pastel (meerdere kleuren)
    Gepareld (meerdere kleuren)
    Phaeo
    Ino
    Bonte
    Meer dan 1 mutatie
    Meer dan 2 mutatie's
    Meer dan 5 mutatie's
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Andere vogelsite's
  • Kardinalen
  • KBOF
  • W.E.V.
  • KEV
  • AOB
    Foto
    Foto
    Foto
    Algemene site's
  • bloggen.be
  • L&O music and lights
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Een interessant adres?
    BARMSIJZEN EN HUN MUTATIE'S HOUDEN EN KWEKEN
    Een kijk op het wel en wee van een hobbyvogelkweker
    19-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het is kalm aan het front
    Alles staat klaar , tussendoor nog een twee dagen wat vitamientjes gegeven , 3 maal per week eivoer en daartussen een weinig pinkie's en buffallo's .
    Het bewijs dat ze het lusten zijn de lege bakjes na een uur of twee.

    Voor de rest heb ik de voorbije dagen  "de kat een beetje uit de boom gekeken". De vogeltjes opgelet , al wat ideeën bij elkaar gesprokkeld van wie , wat , waar ? Zou ik met twee koppels witstuitbarmsijzen kweken of toch maar met drie ? Je weet wel , eigenlijk "luxe" vragen .

    We zien wel.

    19-03-2010 om 11:42 geschreven door Frank


    >> Reageer (2)
    18-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EIEREN

    Een veertiental dagen geleden heb ik reeds mogen kennismaken met de eerste eieren van dit jaar. Weliswaar niet van de barmsijzen maar van de kippen , het waren er twee , dan twee weken niks en gisteren opnieuw een ei.
    Een teken dat de kweekcyclus ontwaakt uit ziijn winterslaap , met de verhoging van de temperatuur van de voorbije dagen zou het allemaal wel eens snel kunnen gaan. Alhoewel ze voor het komend weekend terug maar 10 à 12 graden opgeven. We zien wel.

    Trouwens over kippen gesproken , wist je dat kippen de grootste dragers zijn van de vogelluis !!. Dus iemand wiens vogelhok in de nabijheid staat van zijn kippenhok moet niet echt achter de oorzaak van zijn luizenplaag gaan zoeken.
    Als je dan nog weet dat de vogelluis zich verplaatst met een snelheid van ongeveer 1 meter per uur dan is de rekening gauw gemaakt.

    18-03-2010 om 10:26 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    17-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PASTEL BARMSIJZEN
    Op vraag van een bezoeker ben ik nog op zoek achter foto's van pastel barmsijzen , dit ter bespreking van de standaarden voor de keurders kbof.
    Dus mocht iemand van jullie zo goed willen zijn om mij foto's door te sturen van zijn pastel barmsij (zen), alvast bedankt.

    Voor de rest niks speciaal te melden , alles loopt gewoon zijn gangetje . We wachten af om het startschot te geven.
    En hoe is het bij jullie ?

    17-03-2010 om 08:50 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    15-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAT STAAT ONS NOG TE DOEN
    De voorbije week(end) hebben we de finale afwerking van de kweekhokken gerealiseerd .
    T.t.z. kapelnestjes omhoog gehangen , het nodige (nep)groen aangebracht  , kleine aanpassingen die nog dienen te gebeuren in orde gebracht.

    Wat doen we de komende dagen ? 
    In de loop van deze week plaats ik de popjes afzonderlijk in de kweekgelegenheid waar ze de komende maanden hun ding mogen doen.Terwijl doen we nog eens een algemene (en vlugge) check up (dier per dier) of we géén speciallekes zien die onze kweek mischien wel niet tengoede komen.
    Deze week blijven we 3 x per week en eivoer en pinkie's en buffallo's geven , afwisselend met een weinig groenvoer en trosgierst.

    15-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    14-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S




    14-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    13-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MOOIE FOTO'S






    13-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (2)
    12-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAAR IS DE LENTE.....
    ..... Daar is de zon (alléé geven ze toch voor volgende week (+15°c) . Het zal mischien niet voor lang zijn maar toch. Dit fleurt de mens echt op. Ook bij onze vogels zit het optimisme er goed in bij de eerste zonnedagen.
    De buitenvogels zijn reeds deftig op zoek naar nestgelegenheid en baken reeds meerdere dagen hun territorium af.
    Houtduiven vechten onder elkaar op de daken , de heggemus zoekt het beste plaatsje voor hun nest in de dichte haag , en voor onze meesjes heb ik de nestkastjes gereinigd. Zo kunnen die ook met een propere lei beginnen.
    Ik kijk ook alvast uit naar de terugkomst van de kneu en zijn echtgenote , die reeds een tweetal jaren op amper minder dan 1 meter van ons huis zijn kroost groot brengt. Een kweekverslag hiervan kun je ook volgen in de toekomst op dit vogelblog.

    12-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    11-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AKTIVITEITEN
    Vanaf deze week drijf ik het geven van het eivoer alweer op met één dag , ttz aktueel krijgen de vogels 3 dagen per week vers eivoer.
    Uit eerdere berichten weet je nog hoe ik het doe 1 deel cédé , 1 deel orlux en 1 deel insectenpaté. Tevens geef ik ook 3 maal per week een klein deel pinkie's en buffallo's.
    Alle benodigdheden voor de kweek (nestmateriaal , nestgelegenheid , e.d.) zijn ook al geruime tijd in mijn bezit.Enkele jaren terug was ik deze periode volop aan het zoeken achter kleine kapelnestjes die natuurlijk overal uitverkocht waren , vandaar dat ik mij nu niet meer laat vangen en reeds in Januari / Februari mijn inkopen hiervoor doe. 
    Voor de rest doen we niks speciaal , het is aktueel nog veel te koud om ook maar enige vorm van aktie te ondernemen voor de effectieve kweek.

    11-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    10-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's van vroeger












    10-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    09-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AKTIE
    Gisteren door omstandigheden géén bericht kunnen nalaten (wat PC-probleempjes) . Maar bon we zijn er weer.
    Normaal ging ik het voorbije weekend de buiten-gemeenschapsvoliere klaar maken alvorens er bewoners in toe te laten. Deze plannen heb ik evenwel deels moeten afvoeren gezien de nog te koude temperaturen. Wat duchtig snoeiwerk aan de vlier heb ik wel gedaan , maar om alles eens goed te reinigen was het echt géén temperatuurtje. De ondergrond lag tevens ook nog bevroren bovendien.
    Met andere woorden , deze plannen zijn dus met een weekje uitgesteld. Tijd genoeg , de voor de gemeenschapsvoliere voorziene vogeltjes worden er toch pas ingelaten ten vroegste begin April.

    09-03-2010 om 11:48 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    07-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELEEF DE LENTE
    Mensen die al graag eens meesjoeren in het nest van één of ander vogeltje kunnen dat via de volgende link.

    Deze link heeft beelden weer welke gericht zijn op verschillende nesten/holen van verschillende soorten "europese" vogels.

    Veel plezier ; www.beleefdelente.nl

    07-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    06-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WASKNIJPERS
    Eén van de hulpmiddelen welke ik telkenjare terug gebruik , zijn wasknijpers.
     
    Omdat ik nogal snel vergeet , en als hulpje om de toestand van de kweek in te schatten gebruik ik wasknijpers om de stand van de nesten vlug te herkennen.

    Het zit zo , ik gebruik drie kleuren wasknijpers groen , geel , rood . 
    De groene wasknijper knijp ik in de omgeving van de pas begonnen of net afgewerkte nesten , deze worden vervangen door een gele wasknijper van het moment dat er eieren zijn , en je raad het al de rode wasknijper zet ik in voor als er jongen zijn.

    Ik gebruik deze zowel bij de kweekkooien , kweekboxen als in de gemeenschapsvoliere

    Handig zo heb je meteen een overzicht van wat er gaande is in uw kweekverblijf , en zeker in mijn gemeenschapsvoliere waar ik soms her en der nesten terugvind is dit een goede leidraad om niks over het hoofd te zien.

    Omdat ik niet dagelijks mijn kweekboek bijhoudt , knijp ik bij de wasknijpers ook steeds een kartonnetje , om zo vlug enige belangrijke nota's te kunnen aanbrengen tijdens mijn dagelijkse ronde. Na de kweekronde schrijf ik dan alles mooi over in het kweekboek.

    06-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    05-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW TRALIEWERK

    De tralie's van de nieuwe kweekkooien krijgen morgen ook alle aandacht , waarom zie ik de meesten al denken ?

    Wel , het metaal om het traliewerk te maken is behandeld , laten we zeggen gecoat met een produkt om het zo netjes blinkend te krijgen.
    Maar deze blinklaag is niet zo gezond voor onze vogeltjes , ttz deze coating bevat een giftige laag .

    Wanneer nu onze vogels er aan hangen of wanneer ze er met hun bek aan friemelen ,enz , enz, blijft dit giftig produkt aan hun poten en bek kleven waardoor dit zal worden opgenomen door het lichaam (wat tot bloedvergiftiging kan leiden).

    Het "metaal" van nieuwe kooien behandel ik dan steeds ook op de volgende wijze.

    Eerst neem ik een vod welke doordrenkt is met azijn , daarmee behandel ik het traliewerk langs beide zijden , eveneens boven en onder kant (goed wrijven). Wanneer dat gedaan is behandel ik deze nog eens maar dan met gewoon water met een afwasprodukt in. Daarna wrijf ik alles goed droog.
    Pas dan mogen de vogels in hun nieuwe verblijven.

    05-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    04-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dankwoord

    Dat deze blog vrij populair is heb ik aan jullie allemaal te danken , niettegenstaande probeer ik hier en daar wat reclame voor dit blog te maken.
    Zo zijn we deze week verkozen tot "blog van de week" op de regionale muziekzender radio M.I.G. (Muziek In Geraardsbergen) ,bedankt daarvoor .
    Mensen die interesse hebben in de gebeurtenissen uit mijn streek verwijs ik dan ook graag door naar www.radiomig.be

    Statistieken tonen aan dat aktueel 17,4 % van de bezoekers op dit blog  Noorderburen zijn , een 3 % komt uit het franstalig gedeelte en Frankrijk .Een kleinigheid komt uit Griekenland , Italië , Spanje,....Al de rest komt uit Vlaanderen . Aan allen welkom , en blijf de blog bezoeken.

    Dit alleen is mijn grootste stimulans om u dagelijks te voorzien van een berichtje!!

    We naderen met rasse schreden de kweekperiode , de voorbereidingen zijn zo goed als rond. Het volgend weekend ga ik nog wat opfrissingswerkjes doen (kleine schilderwerkjes) , en ik zou eerstdaags de planten in de gemeenschappelijke buitenvoliere moeten snoeien. Eveneens de grond eens omwoelen mag daar ook gebeuren.

    Werk genoeg!!

    En hoe zit het bij jullie ?

    04-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    03-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met deze kleurslag probeer ik het dit jaar , zijn er nog mensen die deze bezitten ?












    03-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    02-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hierbij wat foto's van de herschikking en de nieuwe kunststof kooien.

    De nieuwe

    6 kweekboxen 80 x 40

    Kweekbox 80 x 80

    Kweekboxen 120 x 60

    02-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    01-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TUSSENDOOR
    Gisteren  heb ik alle binnenvogelkooien gereinigd , en meteen ook "home shield" aangebracht daar waar eventueel nodig. De herschikking van de kooien zijn ondertussen ook al halfweg. Vandaag doe ik verder met deze herschikking en zal ik ook al de popjes "waar ik zeker van ben " bij elkaar plaatsen. Ik start vandaag ook met een vitaminekuur want tegen eind deze week kuur ik al mijn vogels.
    Vanaf morgen vergast ik jullie op wat nieuwe foto's zowel van ruimte's als van vogels.
    Mocht er iemand van jullie wat foto's van zijn vogels of zijn voliere's willen doorsturen , doe maar . We kijken er naar uit!!

    Tot morgen , voor een foto-verslag.

    01-03-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (1)
    28-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET MISLUKKEN OF SLAGEN VAN DE KWEEK DOOR DE LUCHTVOCHTIGHEID
    In een vroeger leven was ik verkoopsingenieur bij Jumo meet en regeltechniek , waar ik veel bijgeleerd heb aangaande luchtvochtigheid en dan vooral het meten , regelen en registreren ervan.
    Welk belang heeft de luchtvochtigheid nu in onze kweekhokken ? 
    Een te lage of te hoge luchtvochtigheid kan de kiem van het ei of het nog niet uitgekomen jong doen afsterven. De luchtvochtigheid dient steeds ergens tussen de 70 a 80 % te liggen tijdens de kweek.Veel kwekers meten en regelen draadwerkelijk de luchtvochtigheid naar die waardes toe , maar net daar wringt het schoentje.Er zijn verschillende meetmethode's die nog al eens verschillende waardes teruggeven.
    De meest gebruikte meetmethode bij de liefhebbers is de digitale , omdat die het eenvoudigst te vinden is in de handel en ook het meest geschikt voor de portemonnee (voor de NL-bezoekers : de geldbeugel).
    Deze digitale meter is afhankelijk van verschillende parameters om een waarde te kunnen weergeven , de twee belangrijkste parameters zijn de vochtigheid en de temperatuur. Als je dan weet dat deze digitale meter afgeijkt is op kamertemperatuur , dwz 22 à 25 graden , dan zul je ook niet verschieten dat bepaalde vochtmetingen soms tot 20 % verschillend (afhankelijk van de temperatuur , omgeving) worden weergegeven. Met andere woorden afhankelijk van de plaats waar je meet (tocht), afhankelijk van de temperatuur krijg je bv op je uitlezing 71 % te zien wat perfect is. In werkelijkheid zou het kunnen dat je slechts 53 % vochtigheid in je ruimtes hebt , wat dan weer nefast is voor de eieren e.d..

    Als je nu weet dat bv na een vorstperiode de vochtigheid kan dalen tot minder dan 50 % moet je niet verschieten dat bij sommige liefhebbers de eerste ronde hier onder te lijden heeft a) door de snelle negatieve verandering en b) door de verkeerde meting/regeling. 

    Conclusie : Het niet uitkomen van bevruchte eieren is meestal te wijten aan een verkeerde luchtvochtigheid (te hoog of te laag)

    Voor de bezoekers die wat dieper technisch willen gaan hieronder nog een beschrijving tussen verschillende meetmethode's ;

    Lucht kan een bepaalde hoeveelheid waterdamp bevatten. Koude lucht kan minder water bevatten dan warme lucht. De relatieve luchtvochtigheid , een percentage waterdamp in lucht, is dan ook sterk temperatuurafhankelijk. Het belang van de relatieve luchtvochtigheid is erg groot. Verzadigde lucht (dit is lucht die geen waterdamp meer kan opnemen) is dodelijk voor het ongeboren jong.

    Voor de meting van de luchtvochtigheid zijn we afhankelijk van een voornamelijk een drietal meetmethodes.

    • Natte en droge bol thermometer.

    Deze meting berust op het feit dat verdamping koelte te weeg brengt. Door het aflezen van de omgevingstemperatuur (droge bol) en de temperatuur bij verdamping (natte bol) kan door middel van een tabel de luchtvochtigheid worden vastgesteld. Dit is een zeer nauwkeurige meting die bij elke temperatuur werkt.


    • Haarhygrometer

    Indien met een paardehaar dan is deze vorm van meting vrij betrouwbaar , nadeel is dat deze temperatuursafhankelijk is.


    • Digitale luchtvochtigheidsmeters.

    Deze meetmethode maakt gebruik van het feit dat bepaalde materialen uitzetten of krimpen bij een bepaalde luchtvochtigheid. Een groot nadeel bij deze vorm van vochtigheidsmeters is dat zij temperatuurafhankelijk zijn. Deze meters worden meestal ge- ijkt op kamertemperatuur. Als deze meters gebruikt worden bij afwijkende temperaturen geven zij dan ook geheel foutieve uitkomsten weer.

    28-02-2010 om 20:22 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    27-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOUTSKOOL (part 2)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nog even terugkomend op mijn artikel over houtskool van 04 Februari ll.. Houtskool geef ik niet konstant , zelfs maar heel sporadisch en zeker niet te lang.

    Houtskool heeft namelijk de volgende negatieve eigenschappen  ;

    Het heeft aan het eivoer of het zaad waar je het doorheen mixt een slechte smaak (vandaar ook dat ik het in een afzonderlijk voederbakje geef , wat dan weer als nadeel geeft dat niet iedere vogel het opneemt) , het slorpt de eventuele kleurstoffen (ik denk hierbij vooral aan de kleurkanarie's) op , net zoals de vitaminen en/of eventuele geneesmiddelen.

    Mijn uitgangsbasis voor het geven van houtskool is enkel dat het een natuurlijk middel is die de slechte eigenschappen in de darmflora eveneens wegneemt.

    Maar zoals reeds gemeld , iedereen doet wat hij het best acht.

    27-02-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)
    26-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET BEGINT TE KRIEBELEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Reeds meerdere dagen zie je ze vechten onder elkaar , ik noem maar wat de merels , houtduiven , meesjes , enz,...
    Eerder deze week heb ik al kunnen genieten van groen- en distelvinken die op zoek waren achter een broedplaats en al luid zingend hun territorium afbakenen. Ook in de voliere's is er al heel wat beweging de mannetjes van de barmsijzen proberen al een glimp op te vangen van hun toekomstige eega en de kanarie's fluiten dat het een lieve lust is. Vanaf morgen drijf ik zachtjesaan de buffalo en pinkie bijdrage zachtjes op. Evenals het aantal eivoederbeurten zal vanaf volgende week naar 2 maal per week worden verhoogd , evenals een vitaminekuur zit er ook nog aan te komen. Zoals ik reeds eerder schreef ga ik dit weekend de herindeling van het vogelverblijf volledig afwerken , foto's ergens begin volgende week. 

    26-02-2010 om 00:00 geschreven door Frank


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 24/06-30/06 2024
  • 03/06-09/06 2024
  • 27/05-02/06 2024
  • 20/05-26/05 2024
  • 06/05-12/05 2024
  • 08/04-14/04 2024
  • 25/03-31/03 2024
  • 18/03-24/03 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 19/02-25/02 2024
  • 05/02-11/02 2024
  • 22/01-28/01 2024
  • 15/01-21/01 2024
  • 08/01-14/01 2024
  • 09/10-15/10 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 30/01-05/02 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 12/12-18/12 2022
  • 05/12-11/12 2022
  • 21/11-27/11 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 31/10-06/11 2022
  • 12/09-18/09 2022
  • 05/09-11/09 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 15/03-21/03 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 23/03-29/03 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 21/10-27/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 10/12-16/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 03/04-09/04 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 28/11-04/12 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009

    Zoeken in blog


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Startpagina !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs