Wandelgids
Inhoud blog
  • Info...Info...Info...Info...Info....
  • Warchin
  • Rekkem
  • Wortegem
  • Ingooigem

    Foto

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Foto

    Gastenboek
  • Vierdaagse Nijmegen 2012
  • La hulpe was zeer mooi
  • hai hai
  • wreed wreed schoon
  • beste dirk en martine

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Foto


    Foto

    Zoeken in blog


    Foto

    Wandelclubs Oost-Vlaanderen
  • Hanske de Krijger Oudenaarde
  • De Scheldestappers Zingem
  • ATB De Natuurvrienden Deinze
  • V.L.A.M. Ronse
  • Egmont Zottegem
  • De Reigerstappers Vinderhoute
  • De Buitenbeentjes Landegem
  • De Smokkelaars Stekene
  • De Chatons Ronse
  • Everbeekse Wandeltochten

    Wandelclubs West-Vlaanderen
  • De Duintrappers Westende
  • De Stormvogels Oostende
  • De Waterhoekstappers Heestert
  • Vierdaagse van de Ijzer
  • De Kreketrekkers Kortemark
  • De Mirakelstappers Waregem
  • Wandelclub De 12 uren van Lauwe
  • Voetje voor Voetje Gits
  • Heuvellandstappers
  • De Moedige Wandelaars Beernem

    Wandelclubs Antwerpen
  • KWB Poederlee
  • De Bavostappers Zittaart
  • WSV Berchlaer
  • Alcatel Wandelclub
  • Sint Michielstappers Brecht
  • Herentalse Wandelclub VZW
  • WSV Schelle
  • Wandelclub t'Beerke Beerse
  • AWSV Turnhout
  • Wandelclub Zandstappers VZW

    Wandelclubs Vlaams-Brabant
  • BPWC
  • De Leeuwerik Landen
  • Wandelklub Halewijn
  • WSV Heverlee - Leuven VZW
  • WSC Langdorp VZW
  • Wandelclub Herent
  • Trip Trap Kumtich VZW
  • De Zennetrotters Eppegem
  • WSV Wit - Blauw Scherpenheuvel
  • Ijsetrippers

    Wandelclubs Limburg
  • WSV Heikneuters Genk
  • WSV De Trotters VZW
  • WSV Wandelend Paal
  • De Loonse Tsjaffeleers VZW
  • WC Strooplekkers Borgloon VZW
  • WSV Horizon Donk
  • Wandelclub De Mijnlamp Beringen
  • De Demerstappers Bilzen
  • TWF De Pettemboeren Schoonbeek
  • Nordic Walking Ambiorix

    25-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Warme Wijntocht Zonnebeke
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het landschap van WO I om en rond Zonnebeke, met zijn vele Britse kerhoven, het decor van een gure wandeling. Guur, in die zin dat er een felle wind over de polders blies die het minder aangenaam maakte om te stappen. Martine, ikzelf en de hondjes Sky en Atila werden vervoegd door twee leden van het wandelteam, Roy en Antoine. Roy was vandaag geen 100%, wegens het uitbreken deze week van een zware verkoudheid, niettemin werdt er flink doorgestapt, waarschijnlijk was de snijdende wind een kompaan om alles wat vlotter te laten verlopen. Een prachtige wandeldag die werdt afgesloten met een leuke babbel en een blonde van Watou. het wandelteam

    25-11-2007, 20:05 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schorisse Maarkedal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-11-2007, 19:38 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    24-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schorisse Maarkedal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De ronde van Vlaanderen van het wielrennen ligt al een tijdje achter ons, maar vandaag gingen Martine, ikzelf en de hondjes Sky en Atila op stap zonder het team in Schorisse, geen gemakkelijke opdracht, want een deel van de wielrennerij werdt ons door wandelclub Klavertje Vier voor de voeten geschoven, de Eikenberg, de Ganzenberg en de Foreest waren drie hellingen die overwonnen moesten worden, de benen goed ingesmeerd en een zonnige maar koude dag weerhielden er ons niet van om het zware parcours af te werken. Moe maar voldaan keerden we s'avonds huiswaarts. tot de volgende

    24-11-2007, 00:00 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    16-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arc-Watripont
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Woensdag, een mooie zonnige morgen, ietwat aan de frisse kant, stuurden het wandelteam naar het domein van de Jaurieu stappers. Georges, Ingrid, Antoine, Martine, Sky & Atila, kregen het onverwachte bezoek van Marc en zijn vrouwke Lieve. George kon zich als parcourbouwer van De Duintrappers Westende dus geen fouten veroorloven, zeker wanneer Marc, voorzitter van De Duintrappers in de buurt was (grapje).
    Prachtig waren de vergezichten die we te zien kregen vanop de Kluisberg, spijtig genoeg was het moeilijk stappen door de regen van de afgelopen dagen, die er voor zorgde, dat we veel modder en gladde beklimingen te verteren hadden. Al bij al hebben we een mooie dag meegemaakt die werdt afgesloten met een lekker........... biertje, Cuvée des Trolls

     

    het wandelteam

    16-11-2007, 09:05 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    11-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oosterzele & Hamme
    Het wandelteam was dit weekend heel miniem, Ingrid, Georges, Martine, Dirk, Sky & Atila, maar daarom niet minder plezant. Zaterdag stapten we met ons bendeke in Oosterzele, voor Land van Rhode. Ploeteren mensen, ploeteren, ongelooflijk, Ons wandelschoenen gaven het gevoel als ware het, dat er 100kg lood aan hing, nu, moesten het 100kg pluimen zijn geweest......
    Fotookes werden er niet getrokken, wegens de regenbuien die werden voorspelt, spijtig genoeg, want veel in de regen hebben we niet gestapt. Ook in Hamme bleef het 3/4e van de dag droog en aangenaam wandelweer. Eigenlijk, feitelijk, kwamen we tot dezelfde conclusie, Hamme was wel plezanter, veel in natuurgebied stappen, maar dan wel op meestal, verharde wegen.
    Eindpleidooi is, iedereen was na het weekend moe, maar voldaan van de aangename sfeer die er altijd in het wandelteam heerst, ook al is de gang minder in aantal.

    groetjeuuuuhs en tot de volgende.

    11-11-2007, 18:11 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    04-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oostrozebeke
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 17e Brigandtrotterstocht, een wisselbekertocht ingericht door wsv De Brigandtrotters Ingelmunster, werdt een groot succes, ongeveer 2600 wandelaars waren er van de partij. Ook het wandelteam, met Antoine, Ingrid, Martine, Roy, Georges, Dirk en de hondjes Sky & Atila. Het beloofde mooie weer bleef uit, s'morgens trachtte een waterzonnetje door te breken, maar het grijze die november in zich heeft werdt algauw realiteit. Een landelijk parcours, en natuurreservaat, en ......  4 controleposten.
    Onderweg stopten we op een paardenmanege, waar we Ingrid's broer tegen het lijf liepen, we kregen wat suikers toegevoegd in de vorm van een pralientje en een cola, en zo stapten we onze 22 kilometertjes met groot gemak af.

    tot de volgende, het wandelteam

    04-11-2007, 20:12 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    03-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Canadees Wandelweekend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Serieus teamke vandaag in Knokke, Antoine, Georges, Ingrid, Martine, Betty, Joseeke, Roy, Pierre, Dirk, Sky & Atila. Het begon heel goed s'morgens, het zonnetje scheen op de flanken van de schepen die in de haven van Zeebrugge gemeerd lagen. Doch, het was van korte duur, algauw begon de hemel grijs te worden en op het einde van onze tocht viel er water uit de lucht. Dat deert het wandelteam niet, er werdt vandaag alweer een serieus stukje afgelachen.
    De wandeling verliep vlotjes door de straten en parken van Knokke en Heist, aan het visserijmuseum werdt er even geposeerd om het team vast te leggen op foto voor het nageslacht. De laatste schermutselingen van de dag werden afgewerkt in de verwarmde inschrijvingstent met een lekkere blonde Leffe. Zo zie je maar, een simpel wandelingetje kan wonderen doen.

    groetjes en tot de volgende, het wandelteam.

    03-11-2007, 20:11 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    02-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aarsele
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Brik Schotte, kon niet mankeren vandaag, zeker niet met onzen Toine, die verzorger is geweest van de grootste renners die ons Belgenlandje ooit heeft gekend.

    02-11-2007, 19:49 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aarsele
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De polonaise is een van de streken die een deel van het wandelteam in petto hadden

    02-11-2007, 19:47 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aarsele
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het wandelteam, bestaande uit Antoine, Roy, Georges, Martine, Dirk, Sky & Atila stapten in Aarsele voor de Wateweystappers Tielt. Ingrid was van corvee en moest bedanken voor het uitstapje. Het weer was allerminst van de partij, mistig en grijs en vooral de motregen strooide roet in het eten. Landelijke wegen afwisselend met privepaadjes werden onder de voeten neergelegd. Meest intrigerend van onze trip vandaag was de Halleschelle. Een streekbiertje die de 8,5% behaalde en goed bevonden werdt door de gang.
    Een klein gesschiedenisverhaaltje daaromtrent:
    De klokken in de Halletoren van Tielt werden in de Middeleeuwen geluid, elke keer dat de wethouders verzamelden om recht te spreken. Telkens na het luiden van de zogenoemde Halleschelle werden berichten aan de bevolking bekendgemaakt. Zo is de naam Halleschelle ontstaan.

    tot de volgende, het wandelteam.
     

     

     

     

    02-11-2007, 19:46 geschreven door wandelteam  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Als ik eventjes ben weggeweest
    en ik kom dan weer naar huis,
    dan lijkt het wel één groot feest,
    en denk ik, ik ben weer thuis!
    Er wordt geknuffeld en gelikt,
    de één geeft mij een poot,
    de ander, of het mij nu schikt,
    die kruipt op mijn schoot.
    Ze voelen altijd met mij mee,
    in vreugde en verdriet.
    Ze geven liefde, zijn tevree,
    al wat ik hen ook bied.
    Wat geeft mij zoveel vreugde en hoop?
    Het zijn twee vagebonden,
    ze zijn voor geen miljoen te koop,
    m'n lieve trouwe honden


    Archief per maand
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2005


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Mijn favorieten
  • Wandelen
  • Wandelen in Frankrijk
  • Wandelroutes
  • Euraudaux wandelen
  • Gids voor de aktieve wandelaar

  • {TITEL_VRIJE_ZONE}

    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Welkom op het wandelteamblog!!!!!!!!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs