Zoals de meeste booteigenaars hebben wij ook de boot leeggemaakt voor de winter. Of ie uit het water kan is nog even afwachten (uitsluitsel midden november), daar een juk voor m'n vorige boot besteld was en deze nu te klein is. Hopelijk vinden ze nog een passend juk.
Ik heb uit voorzorg toch de afsluiters al gevuld met antivries. En na een verwoede poging de watertank te legen met een darm, heb ik ze zo leeg mogelijk gemaakt met de voetpompjes (der bleef maar uitkomen) en toch maar wat antivries in de tank gekieperd (jawel, geschikt voor drinkwater).
De zeiltjes gestreken en mooi opgeborgen in de zeilzakken, alle vallen vastgemaakt (geen gekletter dus). Autootje volgestouwd met kussens en in de boot toch een aantal vochtvreters geplaatst.
Even de motor goed bekeken en zoals ik verwacht had geen wierpot te vinden. Nu is dit niet nodig, doch voor antivries toe te voegen, oh zo handig.