Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4 en 5
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Speeldag 1 tot en met 4 van tweede en derde amateurklasse
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Atletico Madrid wint stadsderby en pakt Super Cup
  • LIVE: Atletico Madrid wint stadsderby en pakt Super Cup
  • Wetenschappers: "Nog tot 2022 uitzonderlijk warm"
  • Kevin De Bruyne op krukken na knieblessure
  • Dit is de nieuwe kampeertrend op Pukkelpop
  • Overlevende Genua: "Voelde als aardbeving"
  • Live: Finale Super Cup: Real - Atletico Madrid
  • Onze man in Genua: "Hangt geur van dode lichamen"
  • Deze mensen zitten zonder huis na brugdrama
  • Voetballer overleefde brugdrama: "Mirakel gebeurd"
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (10)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (159)
  • info (161)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Real Madrid gaat kopje-onder in verlengingen: Atlético pakt Europese Supercup na zinderende wedstrijd
  • IN BEELD. Geblesseerde De Bruyne woont op krukken filmevenement van Manchester City bij
  • David Goffin in drie sets naar achtste finales op ATP-toernooi Cincinnati
  • Yellow Tigers spelen zwak IJsland in de vernieling en openen EK-kwalificatie met winst
  • Sensationele trainerswissel op komst bij Manchester United? “Zidane aast op de job van Mourinho”
  • Maryna Zanevska en Ysaline Bonaventure plaatsen zich voor achtste finales op ITF Vancouver
  • Frans kampioen Roux viert na eerste rit in Ronde van de Limousin
  • Italiaan Manuel Belletti slaat dubbelslag in Ronde van Hongarije
  • Elise Mertens bereikt moeizaam de achtste finalesop WTA-toernooi Cincinnati
  • Belgische junioren komen ten val in ploegenachtervolging op WK in Aigle
    Foto
    Nieuws HLN
  • Ondanks verlaagde registratierechten toch geen stormloop naar notaris
  • Smartphone neemt het over van klassieke videofoon: "Klant neemt meerprijs er graag bij"
  • Bouwers opgelet: "Heb je die zolder écht nodig? Elke vierkante meter kost geld"
  • Siergrassen, megategels en kunstgras: we hebben geen zin meer om veel te werken in onze tuin
  • Tom verbouwt eigenhandig rijwoning in Borgerhout. "Ik nam ontslag om me op renovatie te storten"
  • WOONVIDEO. Ludo en Arlette restaureerden een 17de-eeuws huis in een beschermd dorp en genieten nu van een waanzinnig mooi uitzicht
  • Man zit rustig op bankje en dan ziet hij vrouw iets ongelofelijk vies doen aan drinkfontein
  • Recordaantal Vlaamse studenten op Erasmus: dit zijn de populairste bestemmingen
  • Zoveel sigaretten "rook" je per dag op citytrip in de populairste steden in Europa
  • Logistieke partner van Chinese e-commercegigant Alibaba richt filiaal op in Luik
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Fikse koersverliezen voor beurzen Europa
  • Beurs (slot): Grondstoffen brengen koudegolf naar AEX toe
  • Nieuwe samenwerking voor DSM in Noord-Amerika
  • Eis 16 jaar cel voor stichten fatale brand
  • Oud-minister Curaçao cel in voor oplichting
  • Poetin naar trouwerij in Oostenrijk
  • Tientallen doden door zelfmoordaanslag Kabul
  • Bewoners onder brug Genua niet naar huis
  • Olieprijzen flink omlaag na olierapport VS
  • Tesla in zijn achteruit
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Ten Hag ziet De Ligt groeien in aanvoerdersrol: ‘Hij wordt elke wedstrijd beter’
  • Boëtius, de stoutste van de kwakkelende klas die Feyenoord heet
  • Honderden Amerikaanse kranten spreken zich uit tegen Trumps aanvallen op de pers
  • Wordt het voor Engelse clubs door de Brexit moeilijker om buitenlandse spelers aan te trekken?
  • Turkije laat Amnesty-kopstuk vrij na ruim een jaar gevangenschap
  • Chaos in Genua na wegvallen essentiële verkeersader, oude weg weer hoofdroute
  • Wie is Fabio Jakobsen, Nederlands sprinttalent in Belgische dienst?
  • Opdringerige konikpaarden bij Nijmegen worden voorlopig niet geslacht
  • Bedenker 'Mickey Mouse van de Sovjet-Unie' overleden
  • Mysterie opgelost: spoedvergadering Westland ging over nieuw Polenhotel
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Messi zegt af voor oefenduels Argentinië
  • Atlético verslaat Real na verlenging en pakt eerste prijs
  • Lahm voorzitter Duits organisatiecomité bij toewijzing EK 2024
  • Udinese strikt Troost-Ekong, Ospina op weg naar Napoli
  • Real: Modric op de bank, Courtois op tribune
  • Facebook zendt Champions League uit in Latijns-Amerika
  • Barça wint met invaller Cillessen Joan Gamper Trofee
  • Facebook zendt CL uit in Latijns-Amerika
  • Haase boekt sensationele zege op Alexander Zverev
  • Haase stunt met knappe zege op Alexander Zverev
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Blankenberge       2 - 0

    Rumbeke - Poperinge      0 - 2

    Oostkamp - Oostduinkerke    3 - 1

    Oostnieuwkerke - Eernegem    2 - 1

    RC Lauwe - Varsenare    1 - 0

    Westkapelle - WS Lauwe   0 - 1

    RC Waregem - Kortemark    1 - 3

    Boezinge - Wielsbeke    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare      3 - 0

    VV Tielt - Meulebeke      1 - 0

    Veldegem - Diksmuide    1 - 3

    Oudenburg - Gistel    2 - 0

    Beernem - Jabbeke    0 - 4

    Staden - Zedelgem    2 - 3

    Bredene - Damme    1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Heist    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Heestert     3 - 3

    Ingooigem - Dottignies      2 - 1

    Otegem - Nieuwkerke    1 - 2

    Moen - Emelgem-Kachtem   0 - 0

    Anzegem - Beselare    3 - 1

    Ledegem - Geluwe   3 - 1

    Deerlijk - Beveren-Leie     5 - 0

    Zwevegem - Dadizele    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Handzame - Merkem     0 - 1

    Veurne - Geluveld    6 - 0

    De Panne - Zonnebeke    1 - 3

    Comines-Warneton - Proven    4 - 0

    Dikkebus - Gits    0 - 3

    Moorslede - Houthulst    1 - 3

    Westrozebeke - Hooglede    1 - 2

    Ploegsteert - Brielen    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Koekelare - Ruddervoorde     0 - 1

    Steenbrugge - Westende    4 - 0

    Snaaskerke - Ichtegem    1 - 3

    De Haan - Moerkerke    4 - 2

    Sint-Kruis - Keiem    4 - 1

    Zandvoorde - Loppem    2 - 5

    Dar. Brugge - Lissewege     1 - 2

    Jong Male - Nieuwpoort   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Zwevezele B     0 - 4

    Desselgem - Lichtervelde   2 - 7

    Aarsele - Kortrijk   1 - 3

    Kanegem - Avelgem    3 - 1

    Moorsele - Hulste    1 - 2

    Ardooie - Pittem    2 - 1

    Bissegem - Dosko Beveren   4 - 2

    Lendelede - Luingnois    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Hollebeke - Poperinge B    2 - 2

    Diksmuide B - Zillebeke     7 - 0

    Kruiseke - Alveringem    4 - 1

    Westouter - Bulskamp   2 - 2

    Vleteren - Lo-Reninge    2 - 1

    Voormezele - Reningelst    1 - 2

    Veurne B - Zarren    1 - 1

    Elverdinge - Passendale    2 - 1

    Jonkershove - Langemark-Poelkapelle      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Hertsberge     1 - 3

    SK Torhout - Zerkegem   1 - 3

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 1

    Aartrijke - Doomkerke     3 - 4

    Sint-Joris - Beernem B    1 - 1

    Ruiselede - Dudzele     0 - 4

    E. Brugge - HO Oedelem   0 - 4

    Lombardsijde - Oostduinkerke B    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Wikings Kortrijk - Kuurne      1 - 1

    Marke - Stasegem       3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Wervik B     1 - 2

    Dadizele B - Rekkem      2 - 0

    Menen United - Ledegem B    0 - 1

    Heule - Wevelgem B    2 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Vijve    1 - 3

    Aalbeke - Dentergem    3 - 0

    Dottignies B - Bellegem     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 1  ( weekend 27 augustus )

    Zillebeke - Voormezele   2 - 5

    Kruiseke - Hollebeke     3 - 1

    Veurne B - Bulskamp     7 - 1

    Vleteren - Passendale    0 - 2

    Diksmuide B - Alveringem    6 - 0

    Reningelst - Lo-Reninge     1 - 1

    Zarren - Langemark-Poelkapelle     0 - 1

    Westouter - Elverdinge      2 - 4

    Jonkershove - Poperinge B       2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 2  ( woensdag 30 augustus )

    Bulskamp - Diksmuide B      1 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Reningelst      1 - 5

    Elverdinge - Kruiseke   0 - 2

    Poperinge B - Vleteren    0 - 3

    Alveringem - Jonkershove    2 - 7

    Zillebeke - Zarren    1 - 5

    Lo-Reninge - Veurne B     3 - 1

    Voormezele - Hollebeke   4 - 3

    Passendale - Westouter     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 1 ( weekend 27 augustus )

    Jong Vijve - Dentergem    1 - 0

    Aalbeke - Kuurne    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wikings Kortrijk   2 - 2

    Wevelgem B - Ledegem B     4 - 1

    Marke - Wervik B    2 - 3

    Izegem-Ingelmunster B - Rekkem B    1 - 0

    Stasegem - Heule     0 - 2

    Dadizele B - Dottignies B    4 - 4

    Menen United - Bellegem     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 2 ( woensdag 30 augustus )

    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B      3 - 2

    Dentergem - Wevelgem B    1 - 2

    Stasegem - Jong Vijve     0 - 1

    Heule - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Rekkem - Marke    1 - 1

    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Bellegem - Dadizele B    6 - 2

    Kuurne - Menen United   9 - 1

    Wervik B - Aalbeke    0 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 september 2017


    LIMBURG : 

    Herkol - Helson-Helchteren     1 - 1

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     0 - 3

    Vlijtingen - Zonhoven VV     2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Hoepertingen     1 - 2

    Bree-Beek - Racing Peer    3 - 0

    Koersel - Herk-De-Stad      0 - 4

    Melo Zonhoven - Beringen    0 - 2

    Zepperen-Brustem - Bregel    0 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 2

    Witgoor Dessel - Antonia     2 - 1

    Oppuurs - GR Katelijne     3 - 0

    RC Mechelen - Berg en Dal     2 - 0

    Heikant Berlaar - Lille     2 - 2

    Rapid Leest - Vorselaar    0 - 1

    Schriek - Kontich      1 - 0

    Sint-Job - Merksplas    3 - 1

    Branddonk - Lyra    0 - 4


    BRABANT - BVV :  Speeldag 1

    Linden - Aarschot       2 - 4

    Houtem-Oplinter - Strombeek    3 - 1

    Melsbroek - Tervuren-Duisburg      3 - 3

    Out-Hoegaarden - Betekom    3 - 3

    Boka United - Bierbeek     1 - 7

    Veltem - Meise    2 - 2

    Borght-Humbeek - Liedekerke    2 - 3

    Bertem-Leefdal - Butsel    1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 1

    Crossing Schaerbeek - Ixelles   0 - 0

    RCS Brainois - Villers La Ville    2 - 2

    Jodoigne - Lasne Ohain    0 - 2

    BX Brussels - Stade Everois   1 - 0

    Stockel - RSD Jette    2 - 2

    Kosova Schaerbeek - Sporting Bruxelles    0 - 3

    Chastre - Ren. Cl. Schaerbeek    3 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 2

    Ostiches-Ath - Monceau      2 - 1

    Antoinien - Gosselies     1 - 1

    Symphorinois - Houdeng    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Beloeil    1 - 0

    Ransart - Le Roeulx    1 - 2

    Montkainoise - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Peruwelz FC - Pont-A-Celles Buzet   3 - 2

    Soignies - Paturages    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 26 en 27 augustus 2017


    ANTWERPEN :  Speeldag 1

    Kontich - Branddonk      2 - 0

    Berg en Dal - Schriek    0 - 0

    Lille - Oppuurs    1 - 0

    Vorselaar - Heikant Berlaar   1 - 4

    Merksplas - Witgoor Dessel    1 - 3

    GR Katelijne - RC Mechelen      1 - 1

    Antonia - Rapid Leest     4 - 4

    Lyra - Sint-Job    4 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 1 

    Pont-A-Celles Buzet - Ostiches-Ath      0 - 2

    Gosselies - Soignies     4 - 1

    Paturages - Ransart     1 - 1

    Le Roeulx - Peruwelz FC   1 - 5

    Houdeng - Antoinien    2 - 0

    Beloeil - Symphorinois    1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    1 - 1

    Monceau - Montkainoise     3 - 1


    LIMBURG : 

    Start in het weekend van 3 september


    BRABANT - BVV :  

    Start in het weekend van 3 september



    BRABANT - ACFF : 

    Start in het weekend van 3 september

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 augustus 2017

    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 5

    KV Kortrijk - Moeskroen     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     3 - 2

    Lokeren - Eupen     3 - 0

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren    1 - 0

    RC Genk - KV Mechelen    1 - 0

    Club Brugge - Standard      4 - 0

    AA Gent - Anderlecht     0 - 0

    KV Oostende - Antwerp     3 - 4


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 1

    Acren-Lessines - RFC de Liege     UITGESTELD

    RWD Molenbeek - RFC Meux     UITGESTELD

    Sprimont-Comblain  - La Louviere-Centre    UITGESTELD

    Hamoir - Durbuy    UITGESTELD

    Ciney - La Calamine      3 - 0

    Solieres - Ol. Charleroi    2 - 0

    Walhain - Waremme    3 - 1

    Rebecquoise - White Star Brussels      FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 1

    Solrezienne - Onhaye    0 - 0

    Spy - Leopold FC    1 - 2

    RAAL La Louviere - Racing Jet Wavre      4 - 1

    RFC Tournai - Stade Brainois       1 - 0

    Couvin-Mariembourg - Manageoise    3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Franc Borains     0 - 1

    Ganshoren - Taminoise     1 - 0

    Waterloo - Binchoise     2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 1

    Aischoise - Cointe-Liege    2 - 0

    Longlier - Bertrix     2 - 2

    Verlaine - Stockay-Warfusee     0 - 2

    Herstal - RFC Huy    2 - 2

    Habay-La-Neuve - Richelle    0 - 4

    Mormont - Givry    3 - 1

    URSL Vise - UR Namur    4 - 0

    Tilleur - Aywaille     UITGESTELD


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 augustus 2017


    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 4 :

    Standard - Zulte Waregem    0 - 4

    RC Genk - Charleroi     0 - 1

    Waasland-Beveren - Lokeren     2 - 3

    Eupen - KV Oostende     2 - 1

    KV Mechelen - Antwerp     1 - 2

    Anderlecht - Sint-Truiden     2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge    1 - 2

    Moeskroen - AA Gent    3 - 2


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 3

    Lierse - Roeselare    2 - 2

    Union St-Gilloise - Westerlo     3 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge      7 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke      1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    22-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
    Foto's Zulte Waregem - Club Brugge   (1-2)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    21-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2017


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 3 :

    Zulte Waregem - Club Brugge     1 - 2

    KV Mechelen - AA Gent     1 - 1

    Eupen - KV Kortrijk      1 - 2

    Lokeren - Moeskroen    0 - 2

    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3

    Antwerp - RC Genk    3 - 5

    Charleroi - Anderlecht      2 - 0

    Sint-Truiden - Standard    1 - 0


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 2 :

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise     2 - 0

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse - Beerschot-Wilrijk      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 augustus 2017



    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 2 :

    Standard - RC Genk      2 - 1

    Moeskroen - Charleroi     2 - 5

    KV Kortrijk - Lokeren    1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Mechelen     2 - 2

    Zulte Waregem - Sint-Truiden    2 - 0

    AA Gent - Antwerp      0 - 1

    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0

    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    OPMERKELIJK :  
    Na amper twee speeldagen werden reeds twee coaches ontslagen.  
    Bartolomé Marquez Lopez werd door Sint-Truiden (na 3 op 6) op straat gezet.   
    Hij kwam in juni pas naar Limburg als opvolger van Ivan Leko, die naar Club Brugge trok.  
    Hij werd vervangen door Jonas De Rouck, die zijn debuut maakt in de eerste klasse.   
    De Rouck verlaat Berchem Sport (eerste amateurklasse) voor Sint-Truiden.  
    Ook Runar Kristinsson werd door zijn club Lokeren (na 0 op 6) ontslagen.  
    Hij werd door Peter Maes opgevolgd.



    EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 1


    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     3 - 0

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse      2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
    Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden   ( 2-0 )









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    18-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juli 2017



    EERSTE KLASSE A    JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 1


    Antwerp - Anderlecht     0 - 0

    Lokeren - Club Brugge    0 - 4

    RC Genk - Waasland-Beveren    3 - 3

    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5

    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0

    KV Mechelen - Standard     1 - 1

    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2

    KV Oostende - Moeskroen    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Zoals gewoonlijk gaat een nieuw voetbalseizoen in België van start met de supercup. 
    De landskampioen RSC Anderlecht nam het op tegen de Bekerwinnaar SV Zulte Waregem. 
    In een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion kwam Zulte Waregem op 0-1 via De fauw. 
    De tweede helft was amper op gang getrapt toen Hanni de gelijkmaker binnen tikte na een foutje van 
    Zulte Waregem-doelman Bostyn. Trebel maakte uiteindelijk de 2-1 wat de landskampioen de dertiende
     supercup opleverde. Dag op dag, elf jaar geleden op 22 juli 2006, vond diezelfde supercup plaats in Anderlecht 
    ware het niet dat een hevig onweer toen losbrak en de wedstrijd stilgelegd werd aan de rust bij
     een 0-0 stand. De supercup werd op 20 december 2006 opnieuw gespeeld waar Anderlecht    
    met 3-1 won van Essevee. De teller staat bij Anderlecht op dertien supercups, bij Zulte Waregem op nul.
    SV Waregem, de voorganger van Zulte Waregem, won wel al eens de supercup in 1982 met 2-3 
    van landskampioen Standard.

    De wedstrijdgegevens via NOS-Teletekst :



    Erelijst Supercup :
    1979: Beveren - Beerschot   1-1 (pen. 3/2)
    1980: Club Brugge - Beveren   1-1 (4/3)
    1981: Standard - Anderlecht   0-0 (3/1)
    1982: Waregem - Standard   3-2
    1983: Standard - Beveren   1-1 (5/4)
    1984: Beveren - AA Gent   5-1
    1985: Anderlecht - Cercle Brugge   2-1
    1986: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1987: Anderlecht - KV Mechelen   1-1 en 2-0
    1988: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1989: KV Mechelen - Anderlecht  (niet gespeeld)
    1990: Club Brugge - Club Luik   2-2 (7/6)
    1991: Club Brugge - Anderlecht   3-3 (6/5)
    1992: Club Brugge - Antwerp   1-1 (4/1)
    1993: Anderlecht - Standard   3-0
    1994: Club Brugge - Anderlecht   3-1
    1995: Anderlecht - Club Brugge   2-1
    1996: Club Brugge - Cercle Brugge   5-2
    1997: Lierse - Germinal Ekeren   1-0
    1998: Club Brugge - Genk   2-1
    1999: Lierse - Genk   3-1
    2000: Anderlecht - Genk   3-1
    2001: Anderlecht - Westerlo   4-1
    2002: Club Brugge - Genk   2-0
    2003: Club Brugge - La Louviére   1-1 (5/4)
    2004: Club Brugge - Anderlecht   2-0
    2005: Club Brugge - Germinal Beerschot   1-1 (4/2)
    2006: Anderlecht - Zulte Waregem   3-1
    2007: Anderlecht - Club Brugge   3-1
    2008: Standard - Anderlecht   3-1
    2009: Standard - Genk   2-0
    2010: Anderlecht - AA Gent   1-0
    2011: Genk - Standard   1-0
    2012: Anderlecht - Lokeren   3-2
    2013: Anderlecht - Genk   1-0
    2014: Anderlecht - Lokeren   2-1
    2015: AA Gent - Club Brugge   1-0 
    2016: Club Brugge - Standard   2-1
    2017: Anderlecht - Zulte Waregem  2-1

    Winnaars Supercup:
    14: Club Brugge
    13: Anderlecht
    4: Standard
    2: Lierse
    2: Beveren
    1: Genk
    1: Waregem
    1: AA Gent 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers

    De clubs uit de eerste klasse bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2017-2018.
    Hier zie je een overzicht van de gespeelde vriendschappelijke wedstrijden :

    22 juli :
    Lokeren - Roeselare    2 - 0
    KV Kortrijk - KV Oostende B    3 - 0
    KV Oostende - Lille      0 - 0
    RC Genk - Everton      1 - 1
    Lierse - Eupen    0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - AA Gent     2 - 3    
    KV Mechelen - Union St-Gilloise     1 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp     1 - 1
    Standard - Metz     1 - 1
    Düsseldorf - Charleroi    0 - 2
    SUPERCUP : Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 1

    21 juli : 
    Club Brugge - Atlétic Club Bilbao      0 - 2
    KV Mechelen - Moeskroen     3 - 1
    Waasland-Beveren - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1
    RC Lens - AA Gent     1 - 3

    19 juli : 
    Club Brugge - Sparta Rotterdam    1 - 1
    Reims - Charleroi     0 - 3
    AEK Athene - AA Gent     1 - 1
    Quévilly-Ruoen - Standard     0 - 2
    Dender - Anderlecht    1 - 3
    Sint-Truiden - Westerlo     0 - 0
    KV Kortrijk - Rijsel     0 - 4
    Eupen - Metz     0 - 2
    Bocholt - RC Genk    2 - 7
    Cappellen - Waasland-Beveren    0 - 2
    Antwerp - Cercle Brugge    0 - 1

    18 juli :
    Zulte Waregem - Amiens     1 - 3
    Deinze - Lokeren     1 - 2
    Lille - Moeskroen    1 - 5

    16 juli :
    Union - Charleroi     0 - 2
    Westerlo - KV Mechelen     0 - 6
    RC Lens - Standard     0 - 2

    15 juli : 
    KV Kortrijk - Reading     1 - 0
    AZ Alkmaar - Club Brugge      1 - 3
    Ajax - RC Genk    3 - 3
    Lokeren - Olympiakos     0 - 0
    Lierse - Anderlecht      0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden     2 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 1
    KV Oostende - Oud-Heverlee Leuven    1 - 3
    Eupen - Roda JC    5 - 0

    14 juli : 
    Amiens - Charleroi     1 - 1
    KV Oostende - Roeselare      1 - 1
    Moeskroen - Standard     1 - 0

    13 juli :
    AA Gent - Nice     2 - 3

    12 juli :
    Cercle Brugge - Lokeren     2 - 1
    Eupen - Borussia Mönchengladbach      2 - 2

    11 juli :
    Lierse - Zulte Waregem     0 - 2
    VW Hamme - Antwerp     0 - 2
    Verviers - Moeskroen   2 - 8
    Sint-Truiden - Carl Zeiss Jena    4 - 1
    KV Kortrijk - Panathinaikos     1 - 2

    8 juli :
    Hoffenheim - Standard      4 - 2
    Vitesse - KV Oostende    1 - 1
    Club Brugge - Waasland-Beveren    0 - 2
    VW Hamme - Lokeren     0 - 8
    RC Genk - Lierse     2 - 0
    KV Mechelen - Olympiakos     0 - 6
    KV Kortrijk - Willem II     0 - 2
    Cappellen - Antwerp    1 - 4
    Eupen - FC Köln (-21)       3 - 0
    Geel - Sint-Truiden      0 - 5
    Zulte Waregem - Roeselare     7 - 1

    7 juli :
    RB Salzburg - Anderlecht   4 - 1
    AA Gent - PAOK Saloniki   2 - 0
    Charleroi - Sjachtjor Donestsk    2 - 0
    Steaua Boekarest - KV Oostende     0 - 2

    5 juli : 
    Bochum - Charleroi     1 - 2
    Club Brugge - Aleksandriya    3 - 0
    Dudelange - Standard     2 - 2

    4 juli : 
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   4 - 2
    Waasland-Beveren - Steaua Boekarest    0 - 3

    1 juli :
    Termien - RC Genk    1 - 2
    AA Gent - Roeselare      7 - 1
    Walhain - Standard     0 - 3
    Sint-Niklaas - Waasland-Beveren     0 - 1
    Mandel United - KV Oostende     1 - 3
    Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden     1 - 2
    Sparta Petegem - Zulte Waregem    2 - 5
    KM Torhout - Club Brugge     0 - 2
    Wetteren - Lokeren    1 - 6

    30 juni :
    KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    Auxerre - Moeskroen    1 - 1
    Melsele - KV Oostende     0 - 8
    Dikkelvenne - AA Gent    2 - 7
    Wiltz 71 - Standard      10 - 0

    29 juni : 
    Kampenhout - KV Mechelen    0 - 4

    28 juni :
    KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    Rapid Leest - KV Mechelen    0 - 5
    Bornem - Waasland-Beveren      0 - 5

    27 juni :
    Harelbeke - Zulte Waregem     0 - 3

    25 juni :
    Dottignies - Moeskroen   0 - 4
    GR Katelijne - KV Mechelen    0 - 3

    24 juni : 
    Zwevezele - KV Oostende    1 - 2
    Zelzate - Lokeren     0 - 6
    Drongen - AA Gent     2 - 3
    Rijmenam - KV Mechelen    0 - 12
    Westkapelle - Club Brugge    0 - 9
    Vrasene - Waasland-Beveren    0 - 10
    Zwarte Leeuw - Antwerp     0 - 2
    Aywaille - Standard     0 - 4

    23 juni : 
    FC Wetteren - AA Gent    1 - 3
    KV Kortrijk - Wikings Kortrijk    16 - 0

    22 juni : 
    JV De Pinte - AA Gent    0 - 2

    21 juni : 
    Brasschaat - Antwerp     0 - 9

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde 2017-2018

    KSV Oudenaarde, dat voor het tweede seizoen op rij zal aantreden in de eerste amateurklasse, werkte ter 
    voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen volgend oefenprogramma af : 
    28 juni : KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    30 juni : KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    5 juli : KSV Oudenaarde - Cercle Brugge    0 - 3
    20 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde    1 - 0
    27 juli : KSV Oudenaarde - RC Gent    6 - 1
    29 juli : KSV Oudenaarde - SW Harelbeke   1 - 4
    2 augustus : KSV Oudenaarde - Mandel United   1 - 0 
    5 augustus : Wetteren - KSV Oudenaarde    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play-offs Champions League - Europa League
    PLAY-OFFS CHAMPIONS LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Champions League, 
    verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Terugwedstrijden op 22 en 23 augustus.
    FC Astana - Celtic Glasgow     4 - 3
    NK Maribor - Hapoel Beer Sheva   1 - 0
    HNK Rijeka - Olympiakos Pireaus     0 - 1
    OGC Nice - Napoli    0 - 2
    Sevilla - Basaksehir    2 - 2
    Slavia Praag - Apoel Nicosia   0 - 0
    FC Kopenhagen - FK Qarabag    2 - 1
    Steaua Boekarest - Sporting Lissabon    1 - 5
    Liverpool - Hoffenheim    4 - 2
    CSKA Moskou - Young Boys     2 - 0

    Heenwedstrijden op 15 en 16 augustus
    Napoli - OGC Nice   2 - 0
    Hoffenheim - Liverpool   1 - 2
    Basaksehir - Sevilla   1 - 2
    Young Boys - CSKA Moskou   0 - 1
    Sporting Lissabon - Steaua Boekarest   0 - 0
    Qarabag - FC Kopenhagen   1 - 0
    Apoel Nicosia - Slavia Praag   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - HNK Rijeka   2 - 1
    Celtic Glasgow - FC Astana   5 - 0
    Hapoel Beer Sheva - NK Maribor   2 - 1

    DERDE VOORRONDE CHAMPIONS LEAGUE
    Terugwedstrijden op dinsdag 1 en woensdag 2 augustus 2017
    Volgende clubs stoten door : 
    Qarabag, CSKA Moskou, Apoel Nicosia, Slavia Praag, Istanbul Basaksehir, FC Kopenhagen,
    BSC Young Boys, Steaua Boekarest, NK Maribor, Hapoel Beer Sheva, Celtic, Olympiakos Piraus,
    FC Astana, Red Bull Salzburg en OGC Nice.
    De verliezers, waaronder Club Brugge en Ajax Amsterdam, spelen verder in de Europa League.

    Sheriff Tiraspol - Qarabag     1 - 2
    CSKA Moskou - AEK Athene   1 - 0
    Apoel Nicosia - FC Viitorul Constanta    4 - 0  na verlengingen
    Bate Borisov - Slavia Praag    2 - 1
    Istanbul Basaksehir - Club Brugge    2 - 0
    FC Kopenhagen - FC Vardar   4 - 1
    BSC Young Boys - Dinamo Kiev   2 - 0
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   1 - 4
    Loedogorets - Hapoel Beer Sheva    3 - 1
    FH Hafnarfjordur - NK Maribor    0 - 1
    Ajax Amsterdam - OGC Nice   2 - 2 
    Olympiakos Peraeus - Partizan Begrado     2 - 2
    HNK Rijeka - Red Bull Salzburg    0 - 0
    Rosenborg - Celtic     0 - 1
    Legia Warschau - FC Astana    1 - 0


    Heenwedstrijden op dinsdag 25 en woensdag 26 juli 2017

    Salvia Praag - Bate Borisov    1 - 0
    Qarabag - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    AEK Athene - CSKA Moskou    0 - 2
    FC Vardar - FC Kopenhagen    1 - 0
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    2 - 2
    Partizan Belgrado - Olympiakos Piraeus     1 - 3
    FC Astana - Legia Warschau     3 - 1
    Dinamo Kiev - BSC Young Boys     3 - 1
    Red Bull Salzburg - HNK Rijeka     1 - 1
    Hapoel Beer Sheva - Loedogorets    2 - 0
    FC Viitorul Constanta - Apoel Nicosia     1 - 0
    Mario Been, sinds dit seizoen trainer bij Apoel Nicosia, werd na dit duel ontslagen
    NK Maribor - FH Hafnarfjordur     1 - 0
    Celtic - Rosenborg     0 - 0
    OGC Nice - Ajax Amsterdam     1 - 1
    Club Brugge - Istanbul Basaksehir     3 - 3



    PLAY-OFFS EUROPA LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Europa League, verliezers zijn Europees uitgeschakeld.
    Zulte Waregem en Vitesse Arnhem zijn rechtstreeks geplaatst.
    Terugwedstrijden op donderdag 24 augustus
    AEK Athene - Club Brugge   3 - 0
    Rosenborg - Ajax Amsterdam   3 - 2
    Zenit Sint-Ptersburg - FC Utrecht    2 - 0   na verlengingen
    AEL Larnaca - Viktoria Plzen    0 - 0
    Dinamo Kiev - Maritimo    3 - 1
    Ostersund - PAOK Saloniki    2 - 0
    Sheriff Tiraspol - Legia Warschau    0 - 0
    Oleksandria - Bate Borisov     1 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Altach    2 - 2
    FC Salzburg - Viitorul    4 - 0
    Suduva - Loedogorets   0 - 0
    Fenerbahce - Vardar    1 - 2
    Videoton - Partizan    0 - 4
    Skenderbeu - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Midtjylland - Limasol    1 - 1
    Olympique Marseille - Domzale   3 - 0
    Sporting Braga - Hafnarfjordur    3 - 2
    Athletic Club Bilbao - Panathinaikos    1 - 0
    Shkendija - AC Milan    0 - 1
    Hajduk Split - Everton    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FK Krasnodar    2 - 1
    Austria Wien - NK Osijek    0 - 1



    Heenwedstrijden op donderdag 17 augustus
    Club Brugge - AEK Athene   0 - 0
    Ajax Amsterdam - Rosenborg   0 - 1
    FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg  1 - 0
    Panathinaikos - Athletic Club Bilbao  2 - 3
    Shkendija - AC Milan   6 - 0
    NK Osijek - Austria Wien   1 - 2
    Limasol - Midtjylland  3 - 2
    FK Krasnodar - Rode Ster Belgrado  3 - 2
    Hafnarfjordur - Sporting Braga  1 - 2
    Maritimo - Dinamo Kiev  0 - 0
    Viitorul - FC Salzburg   1 - 3
    Vardar - Fenerbahce  2 - 0
    Domzale - Olympique Marseille   1 - 1
    Altach - Maccabi Tel Aviv   0 - 1
    Bate Borisov - Oleksandria   1 - 1
    Dinamo Zagreb - Skenderbeu   1 - 1
    Loedogorets - Suduva   2 - 0
    Partizan - Videoton   0 - 0
    Everton - Hajduk Splitt   2 - 0
    Legia Warschau - Sheriff Tiraspol   1 - 1
    Viktoria Plzen - AEL Larnaca   3 - 1
    PAOK Saloniki - Ostersund   3 - 1


    DERDE VOORRONDE EUROPA LEAGUE
    Hier beperken wij ons tot ploegen uit Belgie en Nederland :
    Heenwedstrijden op donderdag 27 juli 2017 - Terugwedstrijden op donderdag 3 augustus 2017
    KAA Gent, KV Oostende en ook PSV Eindhoven zijn uitgeschakeld. 
    BE :
    Cashpoint SCR Altach - KAA Gent      3 - 1
    KV Oostende - Olympique Marseille     0 - 0

    KAA Gent - Cashpoint SCR Altach      1 - 1
    Olympique Marseille - KV Oostende     4 - 2
    Bekerwinnaar Zulte Waregem is rechtstreeks geplaatst.

    NL :
    Lech Poznan - FC Utrecht     2 - 2
    NK Osijek - PSV Eindhoven     1 - 0

    FC Utrecht - Lech Poznan     0 - 0
    PSV Eindhoven - NK Osijek      0 - 1

    FC Utrecht kwam reeds vanaf de tweede voorronde in actie :
    FC Utrecht - Valletta    3 - 1
    Valletta - FC Utrecht     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    14-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden op zondag 27 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Maldegem    1 - 1  (3-4)
    Sinaai - Assenede   1 - 0   (1-4)
    Sp. Waasmunster - Zelzate    1 - 4   (5-5)
    YB Beveren - Sint-Gillis-Waas     5 - 1
    Adegem - Moerbeke    3 - 0   (3-2)
    Meetjesland - Doorslaar    3 - 2   (3-2)
    Waarschoot - Lochristi    1 - 5   (5-2)
    Kleit - HO Kalken     1 - 3  (4-5)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Machelen   0 - 3   (5-5)
    Sleidinge - Jong Zulte   1 - 1  (3-4)
    Evergem Center - Aalter   0 - 1   (4-4)
    Belzele - Drongen   3 - 5   (5-3)
    Bambrugge - Zeveren      FF   5 - 0
    Geraardsbergen - Poesele   0 - 2   (3-4)
    Kluisbergen Sportief - De Pinte     0 - 2  (4-1)
    Eine - KVV Ardennen      2 - 0

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sint-Gillis   6 - 1   (3-2)
    Merendree - Buggenhout   4 - 2   (3-4)
    Bellem - Elene-Grotenberge   2 - 1   (4-4)
    Mariakerke - Sottegem   2 - 3  (4-5)
    Borsbeke - Meldert    1 - 1   (4-4)
    Burst - Grembergen   3 - 1   (4-4)
    Meerbeke - Voorde    2 - 2   (4-2)
    Winnik - Appelterre     0 - 4

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Gijzel-Oosterzele     2 - 3
    Bazel - Edeboys    2 - 2  (5-5)
    Zaffelare - Robur   1 - 7   (4-5)
    Kruibeke - Dendermonde     1 - 0  (5-4)
    Berlare - Munkzwalm   2 - 3   (5-4)
    Zele - Denderhoutem   0 - 1  (4-2)
    Heikant - Windeke    0 - 4   (5-5)
    Schoonaarde - Gavere-Asper   2 - 1  (5-3)

    Reeks 3A
    Watervliet - WB Sint-Niklaas   1 - 2
    Sint-Laureins - SK Gerda    3 - 4  (4-3)
    Kaprijke-Bentille - Eksaarde     2 - 2  (3-4)
    Lembeke - Melsele B    6 - 0   (3-4)
    Beervelde - Sint-Pauwels    2 - 1
    Kieldrecht - Sint-Kruis-Winkel   4 - 0  (5-4)
    Kallo - Ertvelde    4 - 2
    Klinge - Overmere    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Wachtebeke    3 - 4   (5-5)
    Bosdam Beveren - DKW Evergem   2 - 1  (3-3)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nazareth-Eke   1 - 5  (4-4)
    Knesselare - Olsene    4 - 2  (2-3)
    Ursel - Vurste-Semmerzake    1 - 2  (4-4)
    Zevergem - Wortegem   2 - 2  (3-5)
    Deftinge - Nokere-Kruishoutem   0 - 4  (3-5)
    FC Kluisbergen - Ursel   1 - 0  (5-5)
    Boekel - Nevele     2 - 2   (4-2)
    Volkegem - Hansbeke   0 - 3  (4-4)
    Zingem - Latem     2 - 5  (4-4)
    Bevere - Bonanza   3 - 1  (5-4)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Houtem   2 - 1  (4-5)
    Doggen Erembodegem - Moortsele   0 - 3   (3-4)
    Haaltert - Velzeke   1 - 1  (1-4)
    Denderleeuw - Serskamp-Schellebelle    2 - 3  (4-5)
    Mere - Massemen    1 - 2   (5-5)
    Elene-Grotenberge B - Nederhasselt   1 - 3   (4-5)
    Sint-Goriks - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4  (4-4)
    Michelbeke - Zandbergen    3 - 1  (5-3)
    Oudenhove - Kerksken    3 - 2  (4-3)
    Sottegem B - Okegem     4 - 0

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - Heusden   0 - 3  (2-5)
    Robur B - Destelbergen   1 - 2  (3-4)
    Rangers Opdorp - Laarne-Kalken    3 - 2  (3-1)
    SVH Waasmunster - Muide Gent    2 - 3  (5-4)
    Daknam - VSV Gent   1 - 3  (5-5)
    Cercle Melle - Wieze   2 - 3
    9000 Gent - Gijzegem     1 - 2  (4-4)
    Sint-Denijs - Hofstade   5 - 0   (2-5)
    VC Zwijnaarde - Oudegem    3 - 1  (3-4)
    HT Zwijnaarde - Baardegem   2 - 6   (2-4)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Middelburg   2 - 3  (2-3)
    Lochristi B - Bassevelde   2 - 2  (3-5)
    Stekene B - Donk   3 - 5
    Verrebroek - Boekhoute  0 - 2  (3-3)
    Haasdonk B - Balgerhoeke   8 - 0  (5-4)
    Vinderhoute - Waasmunster B    2 - 1   (4-4)
    Avrasya Gent - Hoogeinde    1 - 3
    Muide Gent B - Zaffelare    0 - 4  (5-2)
    Sint-Amandsberg - Zele B   1 - 2  (3-2)
    HO Kalken B - Kemzeke   5 - 1   (5-4)

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Bottelare   1 - 2  (5-5)
    Ooidonk-Leerne - Balegem    3 - 1   (4-4)
    Ophasselt - Rangers Merelbeke   1 - 3  (5-5)
    Poesele B - SK Merelbeke    3 - 2
    VS Destelbergen - Zingem B   FF   0 - 5
    Nokere-Kruishoutem B - Melsen   6 - 3  (3-3)
    Nazareth-Eke B - Wichelen     1 - 1
    Huise-Ouwegem - Sint-Antelinks   0 - 2  (4-5)
    Horebeke - Aaigem   2 - 0  (2-3)
    Gijzel-Oosterzele B - Herzele-Ressegem   2 - 7

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Sint-Denijs B   1 - 1   (2-4)
    Munkzwalm B - Jong Geraardsbergen   8 - 4   (4-3)
    Maarkedal - Bonanza B    7 - 0  (4-4)
    Volkegem B - Zegelsem      2 - 0   (5-5)
    Mater - Strijpen     0 - 1  (5-2)
    Opbrakel - Kluisbergen Sportief B    4 - 4   (3-3)
    Michelbeke B - FC Kluisbergen B      2 - 7   (3-4)
    Everbeek - Bevere B   2 - 0  (4-4)
    Idegem - FCLC Ronse   6 - 1  (4-5)
    Oudenhove B - Boekel B     3 - 0   (3-1)

    Reeks 4D
    Heusden B - Tenstar Melle    1 - 6   (5-2)
    Tielrode - Edeboys B    12 - 0
    Rupelmonde - Laarne-Kalken B   0 - 7  (4-5)
    Sombeke - Oostakker   1 - 2  (5-3)
    PD Kruibeke - Dampoort Gent   5 - 1
    Neigem - Jong Lede B    3 - 1   (5-5)
    Bavegem - Nieuwerkerken    1 - 3  (4-5)
    Baasrode - Moorsel   FF   0 - 5
    Vlierzele - Herdersem    1 - 2  (4-0)
    Buggenhout B - Eine B   4 - 2  (4-3)
    Lebbeke B - Sombeke   0 - 3  (4-3)

    De 1/8 finales worden afgewerkt op 1 november
    De 1/4 finales worden afgewerkt op 23 december
    De 1/2 finales worden afgewerkt op 11 februari
    De finale wordt afgewerkt op 1 april 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Sinaai    5 - 0  (4-2)
    Sint-Gillis-Waas - Sp. Waasmunster    2 - 2
    Maldegem - YB Beveren    5 - 1  (4-2)
    Assenede - Vrasene    0 - 3   (2-3)
    Lochristi - Meetjesland    2 - 3   (2-2)
    HO Kalken - Waarschoot    2 - 1  (2-3)
    Moerbeke - Kleit    1 - 5   (5-5)
    Doorslaar - Adegem    2 - 1  (5-3)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Sleidinge    1 - 3   (4-4)
    Drongen - Evergem Center    2 - 0
    Machelen - Belzele    0 - 1  (3-5)
    Jong Zulte - Lovendegem    5 - 0  (5-1)
    De Pinte - Geraardsbergen    3 - 1   (5-4)
    KVV Ardennen - Kluisbergen Sportief     2 - 1  (4-3)
    Zeveren - Eine    1 - 2  (3-4)
    Poesele - Bambrugge    2 - 5   (5-4)

    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Merendree    4 - 3   (4-3)
    Sottegem - Bellem      3 - 3   (5-4)
    Sint-Gillis - Mariakerke    1 - 2   (4-4)
    Buggenhout - Zomergem    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Burst    2 - 1   (4-5)
    Appelterre - Meerbeke    3 - 1   (2-4)
    Meldert - Winnik    7 - 3   (4-3)
    Grembergen - Borsbeke    4 - 1  (4-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Bazel     1 - 2  (5-4)
    Dendermonde - Zaffelare    5 - 0   (2-5)
    Gijzel-Oosterzele - Kruibeke    6 - 1  (5-4)
    Edeboys - Haasdonk    1 - 2  (4-4)
    Windeke - Zele     1 - 3   (5-5)
    Gavere-Asper - Heikant   2 - 1   (3-2)
    Munkzwalm - Schoonaarde    4 - 3   (5-1)
    Denderhoutem - Berlare    1 - 1   (5-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Sint-Laureins   0 - 0  (3-3)
    Sint-Pauwels - Kaprijke-Bentille   4 - 2  (4-2)
    WB Sint-Niklaas - Lembeke    2 - 1  (5-2)
    SK Gerda - Beervelde    4 - 1   (5-3)
    Eksaarde - Watervliet   1 - 1   (4-3)
    Wachtebeke - Kallo    3 - 0  (4-4)
    DKW Evergem - Klinge   2 - 0   (2-2)
    Sint-Kruis-Winkel - SKB Sint-Niklaas    1 - 0
    Ertvelde - Bosdam Beveren    3 - 2  (4-1)
    Overmere - Kieldrecht   0 - 4   (4-3)

    Reeks 3B
    Wortegem - Knesselare    2 - 2
    Nokere-Kruishoutem - Ursel    2 - 2  (4-3)
    Nazareth-Eke - Zevergem   2 - 1   (3-2)
    Olsene - Deftinge    3 - 2   (3-4)
    Vurste-Semmerzake - Maria-Aalter  0 - 1  (3-3)
    Latem - Boekel    1 - 1  (5-4)
    Bonanza - Volkegem     3 - 0  (3-3)
    Vinkt - Zingem   2 - 3   (3-5)
    Nevele - Bevere    2 - 1   (5-4)
    Hansbeke - FC Kluisbergen   2 - 3   (4-5)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - Doggen Erembodegem     4 - 0
    Massemen - Haaltert    2 - 3  (5-2)
    Houtem - Denderleeuw    0 - 1  (5-4)
    Moortsele - Mere    5 - 2   (5-3)
    Velzeke - SK Erembodegem    0 - 5
    Kerksken - Sint-Goriks   0 - 0   (4-4)
    Okegem - Michelbeke   1 - 2   (3-5)
    Nederhasselt - Oudenhove    1 - 2  (4-5)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Sottegem B    0 - 0  (3-4)
    Zandbergen - Elene-Grotenberge B   2 - 1   (3-1)

    Reeks 3D
    Muide Gent - Robur B    5 - 2   (5-1)
    VSV Gent - Rangers Opdorp   5 - 1  (3-3)
    Heusden - SVH Waasmunster     3 - 0  (3-4)
    Destelbergen - Daknam   2 - 3   (3-1)
    Laarne-Kalken - Hamme-Zogge    3 - 0   (5-3)
    Oudegem - 9000 Gent     1 - 4
    Baardegem - Sint-Denijs   1 - 3  (4-3)
    Wieze - VC Zwijnaarde      2 - 2
    Gijzegem - HT Zwijnaarde  0 - 5  (5-2)
    Hofstade - Cercle Melle    5 - 1  (4-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Hoogeinde     2 - 1  (3-3)
    Balgerhoeke - Stekene B    2 - 1   (4-4)
    Middelburg - Verrebroek   1 - 6  (5-4)
    Bassevelde - Haasdonk B    1 - 1  (2-4)
    Donk - Meerdonk   2 - 1
    Zele B - Avrasya Gent   4 - 2
    Kemzeke - Muide Gent B   5 - 4  (3-4)
    Waasmunster B - Sint-Amandsberg   4 - 1  (4-5)
    Hoogeinde - HO Kalken B    3 - 0  (4-1)
    Zaffelare B - Vinderhoute     1 - 2   (3-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Ooidonk-Leerne   1 - 6
    Zingem B - Ophasselt    4 - 0
    Bottelare - Poesele B   5 - 0  (4-4)
    Balegem - VS Destelbergen    3 - 5
    Rangers Merelbeke - Lotenhulle    2 - 0   (3-4)
    Aaigem - Nazareth-Eke B    3 - 3  (4-3)
    Herzele-Ressegem - Huise-Ouwegem    2 - 1
    Melsen - Horebeke     1 - 1  (4-5)
    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B    0 - 0   (5-5)
    Sint-Antelinks - Nokere-Kruishoutem B   4 - 0  (3-4)

    Reeks 4C
    Zegelsem - Munkzwalm B    1 - 3
    Strijpen - Maarkedal    1 - 5  (3-3)
    Sint-Denijs B - Volkegem B   5 - 1  (4-4)
    Jong Geraardsbergen - Mater    2 - 2   (1-5)
    Bonanza B - Petegem Schelde      2 - 7   (4-4)
    FCLC Ronse - Michelbeke B   3 - 1   (5-4)
    Boekel B - Everbeek    FF   0 - 5
    Kluisbergen Sportief B - Idegem   1 - 2
    FC Kluisbergen  - Oudenhove B   1 - 3   (5-4)
    Bevere B - Opbrakel   5 - 2   (5-4)

    Reeks 4D
    Oostakker - Tielrode    2 - 5  (3-5)
    Dampoort Gent - Rupelmonde     3 - 3  (4-2)
    Tenstar Melle - Sombeke   4 - 0
    Edeboys B - PD Kruibeke     1 - 1  (4-5)
    Laarne-Kalken B - Heusden B   0 - 1  (2-3)
    Eine B - Bavegem    3 - 0  (3-5)
    Smetlede - Baasrode   2 - 2  (3-2)
    Jong Lede B - Vlierzele   3 - 2   (4-4)
    Nieuwerkerken - Buggenhout B   4 - 2  (4-4)
    Moorsel - Lebbeke B   5 - 1  (4-3)
    Herdersem - Neigem   5 - 2  (0-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Sint-Gillis-Waas     1 - 4  (4-5)
    Sinaai - Maldegem     3 - 0   (4-5)
    Sp. Waasmunster - Assenede    2 - 0   (5-4)
    YB Beveren - Zelzate   0 - 1  (4-5)
    Adegem - HO Kalken     2 - 5
    Meetjesland - Moerbeke      2 - 1  (5-4)
    Waarschoot - Doorslaar    3 - 1   (4-5)
    Kleit - Lochristi      1 - 3   (4-3)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Drongen    1 - 5   (3-5)
    Sleidinge - Machelen    1 - 2   (4-5)
    Evergem Center - Jong Zulte     1 - 2  (4-3)
    Belzele - Aalter     4 - 2   (4-4)
    Bambrugge - KVV Ardennen     10 - 0    (4-4)
    Geraardsbergen - Zeveren     1 - 2   (1-3)
    Kluisbergen Sportief - Poesele    4 - 0   (3-2)
    Eine - De Pinte    10 - 1    (5-2)

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sottegem    1 - 2
    Merendree - Sint-Gillis    1 - 2  (2-3)
    Bellem - Buggenhout    11 - 0    (5-1)
    Mariakerke - Elene-Grotenberge    0 - 3   (5-4)
    Borsbeke - Appelterre    1 - 4   (4-5)
    Burst - Meldert    1 - 2   (5-5)
    Meerbeke - Grembergen     3 - 1   (3-5)
    Winnik - Voorde    2 - 4   (4-4)

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Dendermonde     1 - 3  (4-5)
    Bazel - Gijzel-Oosterzele    2 - 4   (4-5)
    Zaffelare - Edeboys    2 - 3   (5-4)
    Kruibeke - Robur   1 - 2   (3-4)
    Berlare - Gavere-Asper   4 - 1   (5-5)
    Zele - Munkzwalm    0 - 3   (4-5)
    Heikant - Denderhoutem    0 - 2   (3-5)
    Schoonaarde - Windeke     2 - 2   (5-4)

    Reeks 3A
    Watervliet - Sint-Pauwels      1 - 3   (4-3)
    Sint-Laureins - WB Sint-Niklaas     0 - 7
    Kaprijke-Bentille - SK Gerda    0 - 3
    Lembeke - Eksaarde    4 - 3
    Beervelde - Melsele B      3 - 2
    Kieldrecht - DKW Evergem    2 - 1   (4-4)
    Kallo - Sint-Kruis-Winkel     2 - 2   (5-3)
    Klinge - Ertvelde   2 - 1   (5-4)
    SKB Sint-Niklaas - Overmere     1 - 1   (4-4)
    Bosdam Beveren - Wachtebeke    1 - 3  (3-5)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nokere-Kruishoutem    1 - 1   (3-4)
    Knesselare - Nazareth-Eke   1 - 2   (3-5)
    Ursel - Olsene    0 - 2  (4-5)
    Zevergem - Vurste-Semmerzake    1 - 4  (4-4)
    Deftinge - Wortegem    1 - 3   (5-4)
    FC Kluisbergen - Bonanza    4 - 3   (3-5)
    Boekel - Vinkt    0 - 2   (5-5)
    Volkegem - Nevele    0 - 2
    Zingem - Hansbeke    3 - 1   (3-3)
    Bevere - Latem    3 - 5  (4-5)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Massemen    5 - 3   (3-4)
    Doggen Erembodegem - Houtem    0 - 5  (4-3)
    Haaltert - Moortsele    2 - 5  (4-4)
    Denderleeuw - Velzeke    2 - 4  (3-2)
    Mere - Serskamp-Schellebelle     1 - 2
    Elene-Grotenberge B - Okegem    6 - 1   (5-4)
    Sint-Goriks - Nederhasselt     2 - 0   (5-3)
    Michelbeke - Moerbeke-Geraardsbergen      2 - 1
    Oudenhove - Zandbergen      FF   5 - 0
    Sottegem B - Kerksken    2 - 5

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - VSV Gent    4 - 1   (3-4)
    Robur B - Heusden    0 - 4   (4-3)
    Rangers Opdorp - Destelbergen    2 - 1   (3-3)
    SVH Waasmunster - Laarne-Kalken     1 - 1   (4-4)
    Daknam - Muide Gent    7 - 1   (4-4)
    Cercle Melle - Baardegem    0 - 0   (2-4)
    9000 Gent - Wieze      3 - 1   (3-3)
    Sint-Denijs - Gijzegem     7 - 0   (3-1)
    VC Zwijnaarde - Hofstade   1 - 2
    HT Zwijnaarde - Oudegem    4 - 3   (4-3)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Balgerhoeke    2 - 4
    Lochristi B - Middelburg    2 - 0
    Stekene B - Bassevelde   0 - 2   (1-4)
    Verrebroek - Donk    1 - 1
    Haasdonk B - Boekhoute    3 - 3   (3-5)
    Vinderhoute - Kemzeke    1 - 0   (4-5)
    Avrasya Gent - Waasmunster B     1 - 2  (1-5)
    Muide B - Lochristi B    1 - 1   (5-3)
    Sint-Amandsberg - Zaffelare     2 - 7   (3-5)
    HO Kalken B - Zele B     1 - 1

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Zingem B    1 - 1   (4-3)
    Ooidonk-Leerne - Bottelare    1 - 3   (4-3)
    Ophasselt - Balegem    4 - 0   (3-2)
    Poesele B - Rangers Merelbeke    8 - 3   (4-2)
    VS Destelbergen - SK Merelbeke    3 - 1
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem    0 - 5   (4-4)
    Nazareth-Eke B - Melsen    2 - 1  (3-4)
    Huise-Ouwegem - Wichelen    1 - 2  (2-3)
    Horebeke - Sint-Antelinks    6 - 3
    Gijzel-Oosterzele B - Aaigem    2 - 0   (5-5)

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Strijpen     1 - 1
    Munkzwalm B - Sint-Denijs B    2 - 4  (3-4)
    Maarkedal - Jong Geraardsbergen   4 - 1  (3-2)
    Volkegem B - Bonanza B     0 - 4   (2-5)
    Mater - Zegelsem    0 - 1  (5-3)
    Opbrakel - Boekel B     6 - 2
    Michelbeke B - Kluisbergen Sportief B    4 - 2   (3-4)
    Everbeek - FC Kluisbergen B      1 - 2
    Idegem - Bevere B    1 - 2  (4-4)
    Oudenhove B - FCLC Ronse    1 - 3   (3-4)

    Reeks 4D
    Heusden B - Dampoort Gent    5 - 4   (2-4)
    Tielrode - Tenstar Melle     4 - 4   (3-4)
    Rupelmonde - Edeboys B    6 - 2   (3-4)
    Sombeke - Laarne-Kalken B    7 - 2
    PD Kruibeke - Oostakker    0 - 2
    Neigem - Smetlede     0 - 3
    Bavegem - Jong Lede B    1 - 5   (4-2)
    Baasrode - Nieuwerkerken    5 - 2   (3-4)
    Vlierzele - Moorsel     1 - 0   (5-2)
    Buggenhout B - Herdersem    3 - 1
    Lebbeke B - Eine B    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Vrasene    0 - 11   (3-3)
    Sint-Gillis-Waas - Sinaai   0 - 4
    Maldegem - Sp. Waasmunster      2 - 7   (3-5)
    Assenede - YB Beveren    0 - 0  (3-4)
    Lochristi - Adegem     0 - 1   (3-4)
    HO Kalken - Meetjesland    5 - 3   (5-5)
    Moerbeke - Waarschoot   2 - 3   (5-4)
    Doorslaar - Kleit    2 - 3   (4-4)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Lovendegem   2 - 0  (5-4)
    Drongen - Sleidinge    3 - 0   (3-4)
    Machelen - Evergem Center    2 - 1
    Jong Zulte - Belzele    1 - 0   (4-3)
    De Pinte - Bambrugge     4 - 0
    KVV Ardennen - Geraardsbergen     1 - 2   (5-3)
    Zeveren - Kluisbergen Sportief    1 - 2  (5-3)
    Poesele - Eine     2 - 0   (3-5)
    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Zomergem   0 - 3   (4-4)
    Sottegem - Merendree    2 - 3   (2-2)
    Sint-Gillis - Bellem     1 - 2   (4-3)
    Buggenhout - Mariakerke    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Borsbeke    4 - 0   (5-2)
    Appelterre - Burst    3 - 0    (5-3)
    Meldert - Meerbeke    1 - 1   (3-4)
    Grembergen - Winnik    3 - 1   (5-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Haasdonk      3 - 2
    Dendermonde - Bazel    2 - 1   (4-5)
    Gijzel-Oosterzele - Zaffelare    2 - 1  (4-5)
    Edeboys - Kruibeke    2 - 3   (4-2)
    Windeke - Berlare    3 - 3  (5-4)
    Gavere-Asper - Zele    0 - 2   (4-4)
    Munkzwalm - Heikant    3 - 0   (4-4)
    Denderhoutem - Schoonaarde     1 - 1   (3-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Watervliet    5 - 0
    Sint-Pauwels - Sint-Laureins    2 - 0    (4-3)
    WB Sint-Niklaas - Kaprijke-Bentille    3 - 1
    SK Gerda - Lembeke    4 - 2
    Eksaarde - Beervelde     1 - 1   ( 3-3)
    Wachtebeke - Kieldrecht    2 - 0   (4-3)
    DKW Evergem - Kallo    4 - 1   (3-5)
    Sint-Kruis-Winkel - Klinge    2 - 1  (4-2)
    Ertvelde - SKB Sint-Niklaas    1 - 2
    Overmere - Bosdam Beveren    2 - 2

    Reeks 3B
    Wortegem - Maria-Aalter    2 - 2   (5-4)
    Nokere-Kruishoutem - Knesselare    2 - 3   (4-3)
    Nazareth-Eke - Ursel    2 - 2   (4-5)
    Olsene - Zevergem    0 - 0   (4-4)
    Vurste-Semmerzake - Deftinge    0 - 1   (4-5)
    Latem - FC Kluisbergen    6 - 2   (4-3)
    Bonanza - Boekel    2 - 0
    Vinkt - Volkegem    1 - 1
    Nevele - Zingem    0 - 5  (4-5)
    Hansbeke - Bevere    5 - 1    (3-4)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - SK Erembodegem    2 - 5   (2-2)
    Massemen - Doggen Erembodegem    2 - 1
    Houtem - Haaltert    1 - 0   (4-3)
    Moortsele - Denderleeuw    4 - 4
    Velzeke - Mere     1 - 3
    Kerksken - Elene-Grotenberge B    0 - 0   (5-5)
    Okegem - Sint-Goriks     0 - 3    (3-4)
    Nederhasselt - Michelbeke    3 - 1    (5-4)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove    1 - 2   (3-5)
    Zandbergen - Sottegem B     1 - 4

    Reeks 3D
    Muide Gent - Hamme-Zogge   3 - 4
    VSV Gent - Robur B    3 - 2  (2-5)
    Heusden - Rangers Opdorp    4 - 1   (3-3)
    Destelbergen - SVH Waasmunster    2 - 1  (4-4)
    Laarne-Kalken - Daknam     5 - 0
    Oudegem - Cercle Melle   2 - 0
    Baardegem - 9000 Gent   5 - 3   (4-4)
    Wieze - Sint-Denijs    0 - 2  (4-3)
    Gijzegem - VC Zwijnaarde    3 - 2   (3-4)
    Hofstade - HT Zwijnaarde    3 - 0   (3-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Meerdonk    1 - 1
    Balgerhoeke - Lochristi B    1 - 2
    Middelburg - Stekene B    2 - 0   (1-4)
    Bassevelde - Verrebroek    1 - 3
    Donk - Haasdonk B    5 - 1
    Zele B - Vinderhoute    3 - 1
    Kemzeke - Avrasya Gent   FF   5 - 0
    Waasmunster B - Muide Gent B     3 - 2   (4-3)
    Hoogeinde - Sint-Amandsberg    2 - 0  (2-4)
    Zaffelare B - Oostakker    1 - 3  (5-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Lotenhulle    2 - 3 (5-1)
    Zingem B - Ooidonk-Leerne    5 - 2
    Bottelare - Ophasselt    2 - 1   (3-2)
    Balegem - Poesele B    4 - 6   (3-2)
    Rangers Merelbeke - VS Destelbergen    3 - 0  (5-3)
    Aaigem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 2   (4-4)
    Herzele-Ressegem - Nazareth-Eke B    2 - 2
    Melsen - Huise-Ouwegem    1 - 3   (4-5)
    Wichelen - Horebeke    0 - 3   (3-3)
    Sint-Antelinks - Gijzel-Oosterzele B   3 - 3

    Reeks 4C
    Zegelsem - Petegem Schelde    2 - 4   (5-5)
    Strijpen - Munkzwalm B    0 - 2
    Sint-Denijs B - Maarkedal    0 - 3   (2-4)
    Jong Geraardsbergen - Volkegem B    3 - 0
    Bonanza B - Mater     3 - 2  (4-4)
    FCLC Ronse - Opbrakel    2 - 4   (3-3)
    Boekel B - Michelbeke B     1 - 1   (2-3)
    Kluisbergen Sportief B - Everbeek    5 - 0   (4-3)
    FC Kluisbergen  - Idegem    2 - 2   (5-3)
    Bevere B - Oudenhove B    3 - 2

    Reeks 4D
    Oostakker - Heusden B    0 - 3   (3-5)
    Dampoort Gent - Tielrode    2 - 5
    Tenstar Melle - Rupelmonde    6 - 0
    Edeboys B - Sombeke   0 - 0
    Laarne-Kalken B - PD Kruibeke    0 - 4  (4-4)
    Eine B - Neigem      4 - 5  (3-5)
    Smetlede - Bavegem    6 - 0  (4-4)
    Jong Lede B - Baasrode    6 - 1   (4-5)
    Nieuwerkerken - Vlierzele    1 - 4   (2-4)
    Moorsel - Buggenhout B    3 - 1
    Herdersem - Lebbeke B    4 - 0   (3-1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden in het weekend van 20 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Staden - Poperinge   1 - 0  (4-5)
    Boezinge - Otegem   3 - 0  (2-4)
    De Ruiter Roeselare - Wevelgem   2 - 2  (5-2)
    Veldegem - Emelgem-Kachtem     1 - 2   (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Rumbeke   0 - 0  (5-5)
    Moen - WS Lauwe   2 - 1
    Dadizele - Spermalie-Middelkerke    5 - 0  (2-4)
    Beernem - Oostkamp    0 - 8  (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Club Roeselare   2 - 1  (5-1)
    Oostnieuwkerke - Nieuwkerke   4 - 2  (4-3)
    Eernegem - Diksmuide   1 - 2  (3-4)
    Kortemark - Gistel   3 - 5  (3-5)

    Reeks D
    Damme - Varsenare   4 - 4  (3-2)
    RC Waregem - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Tielt - Geluwe   3 - 0   (3-4)
    Meulebeke - Anzegem   1 - 2  (3-3)

    Reeks E
    Heestert - RC Lauwe   0 - 1  (5-2)
    Beselare - Wielsbeke     0 - 3  (3-5)
    Beveren-Leie - Jabbeke   1 - 5   (3-4)
    Zedelgem - Zwevezele   1 - 4

    Reeks F
    Deerlijk - Heist    9 - 0  (5-4)
    Oostduinkerke - Ledegem    1 - 1  (3-4)
    Blankenberge - Bredene   FF   5 - 0
    Westkapelle - Oudenburg    1 - 2  (4-4)

    Reeks G 
    Ichtegem - Handzame     2 - 2   (4-2)
    Izegem-Ingelmunster - Oostduinkerke   0 - 3  (1-3)
    Jong Male - Houthulst   5 - 1   (4-3)
    Langemark-Poelkapelle - SV Kortrijk   0 - 0  (5-5)
    Bulskamp - Aartrijke   1 - 3  (3-4)

    Reeks H 
    Dosko Beveren - Dentergem   1 - 4
    Desselgem - Lissewege   2 - 2
    Sint-Joris - Sint-Kruis    2 - 4  (4-4)
    Lendelede - Jong Vijve   1 - 0  (4-3)
    Hooglede - Lo-Reninge   7 - 1  (2-4)

    Reeks I 
    Moorsele - Dadizele B   2 - 0  (2-4)
    Westouter - Loppem   2 - 4  (5-5)
    Zerkegem - Vleteren   7 - 3  (3-4)
    Brielen - Dottignies B     3 - 2  (3-4)
    Bissegem - Nieuwpoort   2 - 1  (5-3)

    Reeks J
    E. Brugge - Zandvoorde    4 - 2  (4-3)
    Zarren - Beernem B   2 - 1  (5-5)
    Gits - Snaaskerke    0 - 2  (4-3)
    Menen United - Lichtervelde   0 - 3  (4-5)
    Veurne - Hulste   10 - 1  (0-3)

    Reeks K
    Wervik B - Proven   0 - 10  (4-3)
    Keiem - Hertsberge   8 - 1
    Reningelst - Dikkebus   1 - 4  (4-5)
    Marke - Dosko Beveren B   0 - 5  (3-3)
    Westende - Doomkerke   2 - 4  (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Oostrozebeke    0 - 1  (4-3)
    Ruiselede - Jonkershove    2 - 3
    Ledegem - Avelgem    2 - 3  (2-4)
    Rekkem - Koekelare    2 - 6  (3-4)
    Comines-Warneton - Kruiseke   3 - 1  (2-2)

    Reeks M
    De Haan - Zonnebeke   1 - 0  (4-3)
    Heule - Kanegem   2 - 1  (4-2)
    Wevelgem B - Ploegsteert   0 - 2  (3-4)
    Poperinge B - Aarsele   1 - 3  (3-3)
    Veurne B - HO Oedelem   2 - 0  (4-3)

    Reeks N 
    Sint-Eloois-Winkel B - Pittem   3 - 4  (5-4)
    SK Torhout - Steenbrugge   6 - 2  (3-4)
    Westrozebeke - Wenduine    6 - 1  (4-4)
    Diksmuide B - Moerbeke   1 - 2  (5-3)
    Geluveld - Passendale   5 - 1

    Reeks O
    Zwevezele B - De Panne   FF 5 - 0
    Luingnois - Zillebeke   11 - 1  (4-2)
    Lombardsijde - Alveringem   6 - 1  (1-3)
    Dar. Brugge - Kuurne    4 - 2  (4-5)
    Steenbrugge B - Stasegem   2 - 1  (5-3)

    Reeks P
    Wikings Kortrijk - Voormezele     FF   0 - 5
    Bellegem - Ardooie    0 - 2  (3-4)
    Dudzele - Elverdinge   2 - 2  (4-5)
    Aalbeke - Moorslede   FF  0 - 5
    Ruddervoorde - Hollebeke    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden in het weekend van 13 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - Staden     2 - 2   (3-3)
    Wevelgem - Boezinge     1 - 1  (5-4)
    Emelgem-Kachtem - De Ruiter Roeselare    1 - 2   (4-4)
    Poperinge - Veldegem    7 - 0

    Reeks B
    Rumbeke - Beernem    1 - 1   (3-2)
    WS Lauwe - Zwevegem    3 - 2   (3-5)
    Spermalie-Middelkerke - Moen    0 - 2   (4-5)
    Oostkamp - Dadizele    3 - 1  (5-2)

    Reeks C
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke     0 - 2
    Nieuwkerke - Eernegem    1 - 1   (3-5)
    Diksmuide - Kortemark    0 - 1   (4-3)
    Gistel - Dottignies    2 - 3   (5-5)

    Reeks D
    Varsenare - Meulebeke     4 - 0   (4-5)
    Ingooigem - Damme     0 - 2  (5-4)
    Geluwe - RC Waregem    3 - 4   (3-4)
    Anzegem - Tielt     0 - 3

    Reeks E
    RC Lauwe - Zedelgem      1 - 0   (2-4)
    Wielsbeke - Heestert    0 - 0   (4-2)
    Jabbeke - Beselare    2 - 1   (5-3)
    Zwevezele - Beveren-Leie    8 - 1  (4-3)

    Reeks F
    Heist - Oostduinkerke     1 - 2   (5-5)
    Ledegem - Blankenberge    3 - 5   (5-3)
    Bredene - Westkapelle    0 - 2   (3-4)
    Oudenburg - Deerlijk    2 - 3   (5-3)

    Reeks G 
    Aartrijke - Ichtegem     2 - 2   (5-3)
    Oostduinkerke - Jong Male    2 - 9  (2-5)
    Houthulst - Langemark-Poelkapelle    3 - 0  (5-2)
    Handzame - Izegem-Ingelmunster    0 - 2  (4-4)
    KSV Kortrijk - Bulskamp    2 - 1   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Desselgem     2 - 5  (2-4)
    Lo-Reninge - Dosko Beveren    3 - 1   (2-3)
    Lissewege - Lendelede    0 - 1   (5-2)
    Sint-Kruis - Hooglede    2 - 2   (5-4)
    Jong Vijve - Sint-Joris     4 - 2   (3-4)

    Reeks I 
    Nieuwpoort - Moortsele    6 - 0
    Dadizele B - Westouter    1 - 1   (5-2)    
    Loppem - Zerkegem    4 - 2   (5-4)
    Vleteren - Brielen     1 - 2   (3-4)
    Dottignies B - Bissegem    1 - 2   (3-4)

    Reeks J
    Zandvoorde - Zarren     3 - 1  (4-2)
    Hulste - E. Brugge    5 - 1   (3-5)
    Beernem B - Menen United   4 - 0   (5-3)
    Snaaskerke - Veurne     1 - 2
    Lichtervelde - Gits    4 - 0   (4-4)

    Reeks K
    Doomkerke - Wervik B   8 - 0   (4-5)
    Proven - Keiem    8 - 0   (4-3)
    Hertsberge - Reningelst    2 - 3
    Dikkebus - Marke   6 - 0   (4-4)
    Dosko Beveren B - Westende    1 - 0   (4-2)

    Reeks L
    Oostrozebeke - Rekkem      0 - 0   (2-5)
    Kruiseke - Ledegem    1 - 1   (3-4)
    Jonkershove - Merkem    1 - 3   (5-4)
    Avelgem - Ruiselede    4 - 0
    Koekelare - Comines-Warneton     4 - 1   (5-2)

    Reeks M
    HO Oedelem - De Haan   2 - 1   (4-3)
    Zonnebeke - Heule     2 - 1   (3-3)
    Kanegem - Wevelgem B   4 - 2  (5-5)
    Ploegsteert - Poperinge B   3 - 0  (4-1)
    Aarsele - Veurne B    3 - 2

    Reeks N 
    Passendale - Sint-Eloois-Winkel B     0 - 0   (5-4)
    Steenbrugge - Westrozebeke    3 - 0   (5-5)
    Wenduine - Diksmuide B    3 - 1   (4-2)
    Pittem - SK Torhout    3 - 0   (4-5)
    Moerkerke - Geluveld   6 - 2

    Reeks O
    Stasegem - Zwevezele B    1 - 1   (4-5)
    De Panne - Luingnois    2 - 2   (5-4)
    Zillebeke - Lombardsijde    4 - 3    (4-4)
    Alveringem - Dar. Brugge    1 - 6
    Kuurne - Steenbrugge B    4 - 1   (5-3)

    Reeks P
    Moorslede - Ruddervoorde    1 - 1
    Ardooie - Aalbeke    1 - 0   (5-2)
    Elverdinge - Bellegem    0 - 1  (2-3)
    Voormezele - Dudzele    1 - 2   (2-5)
    Hollebeke - Wikings Kortrijk   5 - 0   (5-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden in het weekend van 6 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    De Ruiter Roeselare - Poperinge      1 - 1  (4-3)
    Boezinge - Emelgem-Kachtem   2 - 0   (5-3)
    Staden - Wevelgem    1 - 2  (5-2)
    Veldegem - Otegem    1 - 4  (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Spermalie-Middelkerke   1 - 3  (4-2)
    Beernem - WS Lauwe    0 - 3   (3-5)
    Dadizele - Rumbeke    1 - 3  (4-2)
    Moen - Oostkamp   0 - 2   (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Diksmuide    2 - 0   (3-3)
    Kortemark - Nieuwkerke    3 - 3    (1-3)
    Eernegem - Club Roeselare    2 - 0   (4-4)
    Oostnieuwkerke - Gistel    5 - 0

    Reeks D
    Tielt - Varsenare    3 - 0   (4-4)
    RC Waregem - Anzegem      6 - 0   (4-3)
    Damme - Geluwe    3 - 1   (2-5)
    Meulebeke - Ingooigem    4 - 0  (4-3)

    Reeks E
    Heestert - Jabbeke    1 - 1  (5-5)
    Zedelgem - Wielsbeke    1 - 3  (4-5)
    Beveren-Leie - RC Lauwe     4 - 5   (3-2)
    Beselare - Zwevezele   0 - 6

    Reeks F
    Deerlijk - Bredene    2 - 0  (4-4)
    Westkapelle - Ledegem    2 - 1   (2-5)
    Blankenberge - Heist    3 - 0
    Oostduinkerke - Oudenburg    6 - 2

    Reeks G 
    Langemark-Poelkapelle - Oostduinkerke    1 - 0   (2-5)
    Jong Male - Handzame    3 - 2  (5-4)
    Izegem-Ingelmunster - Aartrijke    1 - 6   (3-2)
    Ichtegem - SV Kortrijk   2 - 2
    Bulskamp - Houthulst   2 - 7  (3-2)

    Reeks H 
    Sint-Joris - Lissewege    3 - 3   (5-3)
    Lendelede - Dentergem    1 - 0
    Desselgem - Lo-Reninge    1 - 1   (3-3)
    Dosko Beveren - Sint-Kruis    0 - 6   (5-2)
    Hooglede - Jong Vijve     2 - 0   (4-3)

    Reeks I 
    Brielen - Loppem    2 - 3   (4-4)
    Zerkegem - Dadizele     2 - 2
    Westouter - Nieuwpoort    0 - 9
    Moorsele - Dottignies     0 - 5   (4-3)
    Bissegem - Vleteren    1 - 3   (3-5)

    Reeks J
    Gits - Beernem    3 - 0   (5-3)
    Menen United - Zandvoorde   1 - 9   (2-1)
    Zarren - Hulste    3 - 0   (2-3)
    E. Brugge - Snaaskerke    2 - 4  (5-2)
    Lichtervelde - Veurne     1 - 1    (5-4)

    Reeks K
    Marke - Hertsberge    0 - 1   (3-3)
    Reningelst - Proven     1 - 2
    Keiem - Doomkerke    6 - 0   (4-4)
    Wervik B - Dosko Beveren B    0 - 8   (3-4)
    Westende - Dikkebus     1 - 1   (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Avelgem    1 - 1   (3-5)
    Ruiselede - Kruiseke    5 - 5   (5-4)
    Ledegem - Koekelare    2 - 3   (3-5)
    Comines-Warneton - Oostrozebeke     5 - 0
    Rekkem - Jonkershove    2 - 1   (5-4)

    Reeks M
    Poperinge B - Kanegem    2 - 6   (4-4)
    Wevelgem B - Zonnebeke    3 - 3   (3-4)
    Heule - HO Oedelem    1 - 2   (4-5)
    De Haan - Aarsele    3 - 2   (3-3)
    Veurne B - Ploegsteert    1 - 2   (4-2)

    Reeks N 
    Diksmuide B - Steenbrugge    0 - 4   (4-3)
    Westrozebeke - Pittem    4 - 1   (5-3)
    SK Torhout - Passendale    4 - 1   (5-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Moerbeke    1 - 0   (4-2)
    Geluveld - Wenduine   10 - 5   (5-2)

    Reeks O
    Dar. Brugge - Zillebeke    3 - 1
    Lombardsijde - De Panne    0 - 3   (0-4)
    Luingnois - Stasegem    0 - 1   (4-3)
    Zwevezele B - Kuurne    4 - 0
    Steenbrugge B - Alveringem    1 - 6   (3-5)

    Reeks P
    Aalbeke - Elverdinge     3 - 1   (3-3)
    Bellegem - Voormezele     4 - 2   (3-1)
    Dudzele - Hollebeke    7 - 1   (4-5)
    Wikings Kortrijk - Moorslede     1 - 5   (3-2)
    Ruddervoorde - Ardooie    1 - 2  (4-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement pronostiek 2018-2019
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 08-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!