Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • 1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (90)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (352)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws HLN
  • Nieuw op Netflix: deze topfilms- en series verschijnen de komende weken
  • KOERS KORT. Cipollini moet voor rechter verschijnen na mishandelen zus - Wellens start in 2019 opnieuw in de Tour - De Gendt rijdt de drie grote rondes
  • IN BEELD. Maya de Bij verovert harten van BV-kindjes
  • TV TIPS. Dit mag je vanavond niet missen
  • Waarom zijn ouders prins William jarenlang deden wachten om te trouwen met Kate Middleton
  • Hiërarchie blijft na stage hetzelfde: Van der Poel ook heer en meester in Scheldecross
  • Halfzus Meghan Markle niet te spreken over kerstkaart: “Het is triest”
  • LIVE. Van der Poel heeft stage goed verteerd: Nederlander op weg naar zege in Scheldecross
  • LIVE. Nieuwe solo Van der Poel? Nederlander alleen op kop in Scheldecross na verschroeiende versnelling
  • LIVE. Van der Poel pakt uit met verschroeiende versnelling in Scheldecross: Aerts en Van Aert proberen te reageren
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !


    Mail mij:  wimvermeer40@gmail.com  Bezoek ook mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog

    ONZE PRONOSTIEK
    WEEK 15 : Vijf weekwinnaars met negen punten :
    Elias Wangermez uit Brakel, Luc Dekens uit Oudenaarde,
    Jonathan Foré uit Eeklo, Martin Schietecatte uit Nukerke
    en Luc Vander Putten uit Geraardsbergen.
    STAND NA VIJFTIEN WEKEN :
    Luc Dekens uit Oudenaarde is met 94 punten
    onze nieuwe leider.
    TWEEDE PERIODE:
    Ook daar is Luc Dekens leider met 36 punten.

    EERSTE PERIODE:
    Danny Roos uit Michelbeke won de eerste periode.
    Alles over onze pronostiek op:
    Voetbaljaar 2018 bijna voorbij
    Het voetbaljaar 2018 behoort bijna tot het verleden.
    Dit weekend worden in de eerste, tweede en derde
    amateurklasse, op uitzondering van een paar vooruitgeschoven
    wedstrijden, de laatste matchen van dit jaar afgewerkt.
    Eerste klasse a moet nog drie speeldagen afwerken en
    eerste klasse b nog twee speeldagen om dan de winterstop
    in te gaan. Komende week zijn er ook nog de kwartfinales
     in de Croky Cup - Beker van België :
    Sint-Truiden - AA Gent, KV Mechelen - KV Kortrijk,
    Eupen - KV Oostende en Union Saint-Gilloise - RC Genk.
    -------------------------------------
    Dit weekend worden zowel in Oost- als West-Vlaanderen
    de wedstrijden van speeldag 16 afgewerkt. Het weekend
    van 22 en 23 december, zijn er naast een paar
    inhaalwedstrijden, ook nog de kwartfinales van de
    Hofman Cup - Beker Oost-Vlaanderen en Indurium Cup -
    Beker West-Vlaanderen. 
    Uiteraard is alles op mijn blog te volgen.

     


    Adriaen Brouwer 'Meester van emoties'. De laatste week, nog tot en met 16 december in het MOU Oudenaarde.



    Dit was het oude postkantoor van Oudenaarde

    Het vroegere postkantoor van Oudenaarde ligt volledig tegen de vlakte. Het terrein moet binnenkort plaats maken voor de
    bouw van 60 woonkamers en 30 assistentieflats voor Woonzorgcentrum Heilig Hart. Er komt ook een grote ondergrondse parking.
    De inhuizing is voor medio 2020 voorzien.


    Radio Media Informatief
    Elke werkdag breng ik radio Media Informatief voor een zeer brede regio. In Informatief wordt
     aandacht besteedt aan diverse activiteiten uit regio Zuid-Oost en Zuid-West-Vlaanderen. 
    Alle info kan je mij bezorgen per mail wimvermeer40@gmail.com 
     Waregem1 Informatief

    Ook in de regio Waregem (105.4 FM) en regio Deerlijk (107.7 FM) breng ik dagelijks Waregem1 Informatief.
    Ook hier wordt elke morgen (10-12 uur) en elke avond (18-20 uur) aandacht besteedt aan alle regionale
    activiteiten. Alle info is welkom via 
    wimvermeer40@gmail.com


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (535 Stemmen)
    Categorie:info
    13-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 19


    Charleroi - AA Gent    2 - 0

    KV Kortrijk - Club Brugge    0 - 0

    Eupen - Moeskroen    ( zaterdag 20 uur )

    Lokeren - Sint-Truiden

    Antwerp - Waasland-Beveren  ( zaterdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Anderlecht   ( zondag 14.30 uur )

    RC Genk - KV Oostende    ( zondag 18 uur )

    Standard - Zulte Waregem    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    1 - 3

    Lommel - Roeselare    0 - 1

    Tubeke - Westerlo      ( zaterdag 20.30 uur )

    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    KSV Oudenaarde - Geel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Dessel Sport - RFC de Liège

    Lierse-Kempenzonen - Virton   ( zaterdag 20 uur )

    Deinze - Dender

    Knokke - Seraing

    RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes

    Eendracht Aalst - KSK Heist    ( zondag 15 uur )

    Rupel-Boom - Tessenderlo


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 16

    Olsa Brakel - Wijgmaal    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Mandel United Izegem-Ingelmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel     ( zondag 14.30 uur )

    Londerzeel - Eppegem

    Harelbeke - Ronse    ( zondag 15 uur )

    Menen - Gullegem

    Diegem Sport - Westhoek   

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen   1 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Heur-Tongeren - Sint-Niklaas     ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Duffel

    Temse - Hades Kiewit Hasselt

    Vosselaar - Patro Eisden   ( zondag 14.30 uur )

    Cappellen - VW Hamme   ( zondag 15 uur )

    Berchem Sport - Bocholt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 17

    RAAL La Louvière - Ol. Charleroi  ( zaterdag 20 uur )

    RFC Meux - Ciney

    Durbuy - La Louvière-Centre

    Couvin-Mariembourg - URSL Visé

    Hamoir - Solières Sport    ( zondag 14.30 uur )

    Waremme - Rebecquoise

    Walhain - Acren-Lessines  

    Franc Borains - FC Tilleur   ( zondag 15 uur )


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Zwevezele - Merelbeke    ( zaterdag 19 uur )

    Wetteren - Melsele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Pepingen-Halle - Wolvertem-Merchtem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede - Kampenhout    ( zondag 14.30 uur )

    Zelzate - Wingene

    Stekene - Oostkamp

    Woluwe-Zaventem - Wervik   ( zondag 15 uur )

    Lebbeke - Torhout   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Nijlen - Tienen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Wellen

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne

    Esperanza Pelt - Leopoldsburg

    Lyra-Lierse Berlaar - Betekom    ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Termien

    Ternesse Wommelgem - Bornem   ( zondag 14.30 uur )

    Helson Helchteren - Zwarte Leeuw   

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 17

    RFC Tournai - RSD Jette   ( zaterdag 20 uur )

    Namur Fosses-La-Ville - Aischoise

    Manageoise - Symphorinois    ( zondag 14.30 uur )

    RCS Brainois - Ganshoren

    Ostiches-Ath - Wavre Sports    ( zondag 15 uur )

    Léopold FC - Stade Brainois

    Taminoise - Stockel

    Albert Quevy-Mons - Binchoise  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Onhaye - Condruzien     ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Oppagne-Wéris

    Mormont - La Calamine    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Aywaille

    Herstal - Longlier

    Givry - Sprimont 

    Meix-Dt-Virton - Warnant    ( zondag 15 uur )

    Richelle - Verlaine

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Lochristi   ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Mariakerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Voorde Appelterre

    Drongen - Waasmunster

    Dendermonde - Sottegem

    KVV Ardennen - Bambrugge

    HO Kalken - Zele

    Adegem - Aalter    ( 15 uur ) 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Assenede    ( zaterdag 19.30 uur )


    Meetjesland - Kleit    ( zaterdag 20 uur )


    Sint-Laureins - Zeveren


    Lovendegem - Waarschoot


    Sleidinge - Bellem


    Zomergem - Maldegem


    Merendree - Latem


    Poesele - Lembeke   ( 15 uur )   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Denderhoutem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Borsbeke

    Winnik - Meerbeke

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele

    Munkzwalm - Edeboys

    Machelen - Nokere-Kruishoutem

    Kluisberen Sportief - Meldert    ( 15 uur )

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Vrasene   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Robur - Kruibeke

    Doorslaar - WB Sint-Niklaas

    Sint-Gillis - Buggenhout

    Bazel - Haasdonk

    VSV Gent - Sschoonaarde

    Heikant - Berlare  


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Vinderhoute     ( zaterdag 19 uur )


    Muide Gent - Belzele   ( zaterdag 19 uur )


    Watervliet - Boekhoute


    Vinkt - Ursel


    Nevele - Hansbeke


    Maria-Aalter - Bassevelde


    Donk - Wachtebeke


    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem

        

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle    ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )


    Beervelde - Sint-Denijs


    Bottelare - Cercle Melle


    FC Destelbergen - Heusden


    Lochristi B - Zevergem


    HT Zwijnaarde - Massemen   ( 15 uur )


    Zaffelare - VC Zwijnaarde   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Horebeke     ( zaterdag 19.30 uur )

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Gavere-Asper - Velzeke

    Oudenhove - Maarkedal

    Eine - Bevere

    Sottegem B - Sint-Goriks    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Denderleeuw    ( zaterdag 19 uur )


    Hofstade - Herzele-Ressegem


    Zandbergen - Bonanza


    Mere - Sint-Antelinks


    Houtem - Gijzegem


    Vlierzele - Doggen


    Haaltert - Kerksken


    Baardegem - Deftinge   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE E :


    SK Gerda - Eksaarde   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Oudegem   ( zaterdag 20 uur )

    Moerbeke - Sint Pauwels

    Klinge - Kallo

    Opdorp - YB Beveren

    Meerdonk - Robur B

    Kemzeke - SKB Sint-Niklaas

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zaffelare B    ( zaterdag 19 uur )

    Ooidonck-Leerne - Oostakker    ( zaterdag 19.30 uur )

    Avrasya Gent - VS Destelbergen

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B

    Knesselare - Vinkt B

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille

    Balgerhoeke - 9000 Gent    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde    0 - 5

    Bevere B - Eine B    1 - 1

    Nazareth-Eke B - Olsene   

    Mater - Boekel B

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B   

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Opbrakel  3 - 4

    Velzeke B   0 - 2

    Bonanza B - Ophasselt    3 - 4

    Volkegem B - Oudenhove B    ( zaterdag 18.30 uur )

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Neigem - Idegem

    Strijpen - Everbeek    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Lebbeke B

    Heusden B - FC Dampoort

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle B

    Bavegem - Moorsel

    OB Lebbeke - Smetlede   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Rupelmonde  ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - Verrebroek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zele B - HO Kalken B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Hoogeinde

    Sint-Gillis-Waas - Overmere

    Daknam - Sinaai B

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster

    PD Kruibeke - Haasdonk B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - WS Lauwe   ( zaterdag 19 uur )


    Wielsbeke - RC Waregem   ( zondag 14.30 uur )


    Damme - Oostduinkerke  

    Boezinge - Zedelgem


    Kortemark - Vlamertinge   ( zondag 15 uur )


    Oostnieuwkerke - Dadizele


    RC Lauwe - Blankenberge


    Poperinge - Deerlijk


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Lichtervelde    1 - 1

    Bredene - Eernegem    ( zaterdag 19 uur )

    Spermalie-Middelkerke - Varsenare    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Keiem    ( zaterdag 19.30 uur )

    De Ruiter Roeselare - Sint-Kruis   ( zondag 14.30 uur )

    Heist - Rumbeke 

    Oudenburg - Club Roeselare    ( zondag 15 uur )

    Jabbeke - De Haan   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Ploegsteert    ( zaterdag 18 uur )


    Dottignies - Moen    ( zaterdag 19 uur )


    Zonnebeke - Ledegem    ( zaterdag 19 uur )


    Wevelgem - Nieuwkerke    ( zaterdag 19.30 uur )


    Beveren-Leie - Heestert   ( zondag 14.30 uur )


    Bissegem - VV Tielt


    Anzegem - Otegem


    Geluwe - Moorslede


    DERDE PROVINCIALE A :


    Proven - Vleteren    ( zondag 14.30 uur )


    Staden - Voormezele


    Westrozebeke - De Panne


    Hooglede - Gits


    Geluveld - Merkem


    Beselare - Veurne


    Dikkebus - Comines-Warneton


    Elverdinge - Houthulst   ( zondag 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Snaaskerke   ( zaterdag 19 uur )

    Ichtegem - Dudzele    ( zaterdag 19 uur )

    SK Torhout - Lissewege    ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Koekelare    ( zondag 14.30 uur )

    Lombardsijde - Jong Male

    Gistel - Moerkerke   ( zondag 15 uur )

    Steenbrugge - Dar. Brugge

    Nieuwpoort - Beernem  


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Lendelede    1 - 0


    Oostrozebeke - Heule    ( zaterdag 18 uur )


    Avelgem - Kortrijk    ( zaterdag 19 uur )


    Emelgem-Kachtem - Ardooie    ( zaterdag 19 uur )


    Bellegem - Dosko Beveren     ( zondag 14.30 uur )


    Hulste - Moorsele    ( zondag 15 uur )


    Aarsele - Wevelgem B


    Zwevezele B - Kanegem   


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Bulskamp   ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortemark B - Veurne B   ( zondag 14 uur )


    Jonkershove - Nieuwkapelle   ( zondag 14.30 uur )


    Handzame - Zarren


    Alveringem - Lo-Reninge


    Adinkerke - Nieuwpoort B   ( zondag 15 uur )  


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - HO Oedelem   ( zaterdag 19 uur )


    Zandvoorde - Steenbrugge B   ( zaterdag 19.30 uur )


    Ruiselede - E. Brugge    ( zaterdag 14.30 uur )


    Beernem B - Zerkegem


    Doomkerke - Hertsberge


    Damme B - Aartrijke   


    Wenduine - Pittem    

     ( zondag 15 uur )


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    ( zaterdag 18 uur )

    Jong Vijve - Anzegem B   ( zondag 14.30 uur )

    Dentergem - Izegem-Ingelmunster B

    Dottignies B - Jong Helkijn

    Kuurne - Wielsbeke B

    Aalbeke - Stasegem

    Wikings Kortrijk - Desselgem   ( zondag 15 uur )   


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Kruiseke   ( zaterdag 19 uur )


    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    ( zondag 14 uur )


    Hollebeke - Zillebeke    ( zondag 14.30 uur )


    Brielen - Menen United


    Dadizele B - Vlamertinge B


    Reningelst - Rekkem Sport   ( zondag 15 uur )   

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 16

    Koersel - FC Alken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Park Houthalen - Achel VV    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Melo Zonhoven   ( zaterdag 20 uur )

    Torpedo Hasselt - Vlijtingen    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Daring Huvo Jeuk

    Zepperen Brustem - Hoepertingen


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 16

    Heikant Berlaar - KVV Duffel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Kontich     ( zaterdag 20 uur )

    Mariekerke - Oppuurs   ( zondag 14.30 uur )

    Rochus Deurne - Wuustwezel

    Zoersel - Branddonk

    Witgoor Dessel - De Kempen

    Sint-Job - Herentals  

    Berg en dal - Schriek   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 16

    Melsbroek - Bertem-Leefdal   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Rhodienne-De Hoek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - Borght-Humbeek    ( zaterdag 20 uur )

    HO Bierbeek - Linden    ( zaterdag 20 uur )

    Liedekerke - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Tervuren-Duisburg - HO Veltem   

    Aarschot - Herent

    Hoeilaart - Sterrebeek    ( zondag 15 uur )


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 15

    Ixelles - Saint-Jossé    ( zaterdag 20.30 uur )

    Forestoise - Waterloo    ( zondag 14.30 uur )

    Genappe - Etterbeek

    Sporting Bruxelles - Saint-Michel

    Lasne Ohian - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    Stade Everois - Jodoigne

    Boitsfort - Villers La Ville

    Crossing Schaerbeek - Kosova Schaerbeek


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 17

    Beloeil - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 14.30 uur )

    Neufvilles - Antoinien

    Gosselies - Peruwelz FC

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Monceau

    Anderlues - Paturages 

    Montignies - Houdeng 

    Soignies - Solre Sambre 

    Le Roeulx - Estaimbourg   ( zondag 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland 2018-2019
    NEDERLAND - EREDIVISIE

    SPEELDAG 16 : Weekend 15 en 16 december
    Willem II - ADO Den Haag    0 - 3
    PEC Zwolle - NAC Breda   ( zaterdag 18.30 uur )
    AZ - Excelsior   ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - PSV
    Vitesse - VVV-Venlo   ( zaterdag 20.45 uur )
    SC Heerenveen - FC Utrecht    ( zondag 12.15 uur )
    Ajax - De Graafschap   ( zondag 14.30 uur )
    FC Groningen - FC Emmen
    Feyenoord - Fortuna Sittard   ( zondag 16.45 uur )
    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    SPEELDAG 17 : Weekend 15 en 16 december
    Manchester City - Everton   3 - 1
    Crystal Palace - Leicester City    1 - 0
    Huddersfield Town - Newcastle   0 - 1
    Tottenham Hotspur - Burnley   1 - 0
    Watford - Cardiff City   3 - 2
    Wolverhampton - Bournemouth   2 - 0
    Fulham - West Ham United   ( zaterdag 18.30 uur )
    Brighton - Chelsea    ( zondag 14.30 uur )
    Southampton - Arsenal   ( zondag 14.30 uur )
    Liverpool - Manchester United    ( zondag 17 uur )
    NEDERLAND - EERSTE DIVISIE/KEUKEN KAMPIOEN DIVISIE

    SPEELDAG 17 : vrijdag 14 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Twente  0 - 1
    Jong Utrecht - FC Dordrecht   4 - 1
    Sparta Rotterdam - Jong AZ   5 - 0
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk   1 - 3
    Go Ahead Eagles - FC Den Bosch   0 - 0
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    0 - 1
    Roda JC - FC Volendam   2 - 1
    FC Oss - Helmond Sport   1 - 1
    Almere City - Jong Ajax   2 - 3
    Telstar - Jong PSV     2 - 4

    DUITSLAND - BUNDESLIGA
    SPEELDAG 15 : weekend 14 en 15 december
    FC Nürnberg - VfL Wolfsburg   0 - 2
    Hoffenheim - Bor. Mönchengladbach  0 - 0
    VfB Stuttgart - Hertha BSC   2 - 1
    FC Augsburg - Schalke 04   1 - 1
    Hannover 96 - Bayern München   0 - 4
    Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   ( zaterdag 18.30 uur )
    RB Leipzig - FSV Mainz    ( zondag 15.30 uur )
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen   ( zondag 18 uur )
    FRANKRIJK - LIGUE 1
    SPEELDAG 18 : Weekend 15 en 16 december
    Reims - Starsbourg   ( zaterdag 20 uur )
    Nimes - Lille   ( zondag 15 uur )
    Nice - Saint-Etienne    ( zondag 17 uur )
    Olympique Lyon - AS Monaco  ( zondag 21 uur )
    Caen - Toulouse   ( dinsdag 19.30 uur )
    Dijon - Paris Saint-Germain    UITGESTELD
    Nantes - Montpellier    UITGESTELD
    Amiens - Angers    UITGESTELD
    Olympique Marseille - Bordeaux   UITGESTELD
    Guingamp - Rennes    UITGESTELD
    SPANJE - LA LIGA - PRIMEIRA DIVISION
    SPEELDAG 16 : weekend 15 en 16 december
    Celta de Vigo - Leganes     0 - 0
    Getafe - Real Sociedad   1 - 0
    Valladolid - Atletico Madrid    2 - 3
    Real Madrid - Rayo Vallecano   ( zaterdag 18.30 uur )
    Eibar - Valencia   ( zaterdag 20.45 uur )
    Sevilla - Girona   ( zondag 12 uur )
    Espanyol - Real Betis   ( zondag 16.15 uur )
    Huesca - Villarreal   ( zondag 18.30 uur )
    Levante - FC Barcelona    ( zondag 20.45 uur )
    Alaves - Athletic Club Bilbao   ( maandag 21 uur )

    ITALIE - SERIE A 
    SPEELDAG 16 : weekend 15 en 16 december
    Inter Milan - Udinese   ( zaterdag 18 uur )
    Torino - Juventus    ( zaterdag 20.45 uur )
    SPAL - Chievo Verona   ( zondag 12.30 uur )
    Fiorentina - Empoli    ( zondag 15 uur )
    Frosinone - Sassuolo
    Sampdoria - Parma
    Cagliari - Napoli   ( zondag 18 uur )
    AS Roma - Genoa   ( zondag 20.30 uur )
    Atalanta - Lazio Roma   ( maandag 20.30 uur )
    Bologna - AC Milan   ( dinsdag 20.30 uur )
    NEDERLAND - KNVB BEKER
    Derde ronde : Wedstrijden op 18, 19 en 20 december
    Willem II - AFC   ( dinsdag 18.30 uur )
    FC Twente - RKC Waalwijk   ( dinsdag 19.45 uur )
    AZ - PEC Zwolle   ( dinsdag 20.45 uur )
    ODIN '59 - SC Heerenveen    ( woensdag 18.30 uur )
    Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden ( woe 19.45 uur )
    Roda JC - Ajax   ( woensdag 20.45 uur )
    Kozakken Boys - Vitesse    ( donderdag 18.30 uur )
    Feyenoord - FC Utrecht    ( donderdag 20.45 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:info
    08-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2018-2019
    Kalender Europa League 2018-2019

    EINDSTANDEN
    GROEP A :  
    Bayer Leverkusen   13
    FC Zürich   10
    AEK Larnaca    5
    Loedogorets   4
    GROEP B :  
    Red Bull Salzburg   18
    Celtic Glasgow   9
    Red Bull Leipzig   7
    Rosenborg BK    1
    GROEP C :  
    Zenit Sint-Petersburg  11
    Salvia Praag   10
    Girondins Bordeaux    7
    FC Kopenhagen   5
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb   14
    Fenerbahçe   8
    Spartak Trnava   7
    RSC Anderlecht   3
    GROEP E :  
    Arsenal   16
    Sporting Portugal   13
    FC Vorskla    3 
    FK Qarabag   3
    GROEP F :  
    Real Betis   12
    Olympiakos Pireaus   10
    AC Milan    10
    Dudelange    1
    GROEP G :  
    Villarreal   10
    Rapid Wien   10
    Glasgow Rangers   6
    Spartak Moskou   5
    GROEP H :  
    Eintracht Frankfurt   18
    Lazio Roma   9
    Apollon Limassol   7
    Olympique Marseille   1
    GROEP I :  
    Racing Genk   11
    Malmö FF   9
    Besiktas   7
    Sarpsborg   5
    GROEP J :  
    Sevilla   12
    FC Krasnodar   12
    Standard de Liège   10 
    Akhisarspor   1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev   11
    Stade Rennes   9
    FC Astana   8
    FK Jablonec    5
    GROEP L :  
    Chelsea   16
    Bate Borisov   9
    Vidi FC   7
    POAK Saloniki  3

    Speeldag 6 : donderdag 13 december
    GROEP A :  
    Loedogorets - FC Zürich   1 - 1
    AEK Larnaca - Bayer Leverkusen   1 - 5
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Salzburg   1 - 2
    Red Bull Leipzig - Rosenborg BK    1 - 1
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Zenit Sint-Petersburg   2 - 0
    FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux    0 - 1
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht   0 - 0
    Spartak Trnava - Fenerbahçe    1 - 0
    GROEP E :  
    Arsenal - FK Qarabag   1 - 0
    Sporting Portugal - FC Vorskla    3 - 0
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - AC Milan    3 - 1
    Dudelange - Real Betis   0 - 0
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Glasgow Rangers   1 - 0
    Villarreal - Spartak Moskou   2 - 0
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Olympique Marseille - Apollon Limassol   1 - 3
    GROEP I :  
    Racing Genk - Sarpsborg   4 - 0
    Besiktas - Malmö FF   0 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Standard de Liège   0 - 0
    Sevilla - FC Krasnodar   3 - 0
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FK Jablonec    0 - 1
    Stade Rennes - FC Astana   2 - 0
    GROEP L :  
    Vidi FC - Chelsea   2 - 2
    POAK Saloniki - Bate Borisov    1 - 3


    Speeldag 5 : donderdag 29 november
    GROEP A :  
    Bayer Leverkusen - Loedogorets   1 - 1
    FC Zürich - AEK Larnaca   1 - 2
    GROEP B :  
    Rosenborg BK - Cetic Glasgow   0 - 1
    Red Bull Salzburg - Red Bull Leipzig   1 - 0
    GROEP C :  
    Girondins Bordeaux - Slavia Praag    2 - 0
    Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen   1 - 0
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - Dinamo Zagreb   0 - 0
    RSC Anderlecht Spartak Trnava    0 - 0
    GROEP E :  
    FC Vorskla - Arsenal   0 - 3
    FK Qarabag - Sporting Portugal   1 - 6
    GROEP F :  
    Real Betis - Olympiakos Pireaus   1 - 0
    AC Milan - Dudelange   5 - 2
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Villarreal   0 - 0
    Spartak Moskou - Rapid Wien    1 - 2
    GROEP H :  
    Apollon Limassol - Lazio Roma   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille   4 - 0
    GROEP I :  
    Malmö FF - Racing Genk   2 - 2
    Sarpsborg - Besiktas   2 - 3
    GROEP J :  
    FC Krasnodar - Akhirsaspor   2 - 1
    Standard de Liège - Sevilla   1 - 0
    GROEP K :  
    FC Astana - Dinamo Kiev    0 - 1
    FK Jablonec - Stade Rennes   0 - 1
    GROEP L :  
    Bate Borisov - Vidi FC   2 - 0
    Chelsea - POAK Saloniki   4 - 0


    Speeldag 4 : donderdag 8 november
    GROEP A :  
    Loedogorets - AEK Larnaca    0 - 0
    Bayer Leverkusen - FC Zürich    1 - 0
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Leipzig    2 - 1
    Rosenborg BK - Red Bull Salzburg    2 - 5
    GROEP C :  
    Slavia Praag - FC Kopenhagen    0 - 0
    Girondins Bordeaux - Zenit Sint-Petersburg    1 - 1
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - RSC Anderlecht    2 - 0
    Dinamo Zagreb - Spartak Trnava   3 - 1
    GROEP E :  
    Arsenal - Sporting Portugal   0 - 0
    FC Vorskla - FK Qarabag   0 - 1
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Dudelange   5 - 1
    Real Betis - AC Milan   1 - 1
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Villarreal   0 - 0
    Spartak Moskou - Glasgow Rangers   4 - 3
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Olympique Marseille   2 - 1
    Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt   2 - 3
    GROEP I :  
    Racing Genk - Besiktas   1 - 1
    Malmö FF - Sarpsborg   1 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Sevilla   2 - 3
    FC Krasnodar - Standard de Liège   2 - 1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - Stade Rennes   3 - 1
    FC Astana  - FK Jablonec   2 - 1
    GROEP L :  
    Vidi FC - POAK Saloniki   1 - 0
    Bate Borisov - Chelsea    0 - 1


    Speeldag 3 : donderdag 25 oktober
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - Loedogorets   1 - 1
    FC Zürich - Bayer Leverkusen   3 - 2
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Cetic Glasgow   2 - 0
    Red Bull Salzburg - Rosenborg BK   3 - 0
    GROEP C :  
    FC Kopenhagen - Slavia Praag   0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Girondins Bordeaux   2 - 1
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Fenerbahçe    2 - 2
    Spartak Trnava - Dinamo Zagreb   1 - 2
    GROEP E :  
    Sporting Portugal - Arsenal   0 - 1
    FK Qarabag - FC Vorskla   0 - 1
    GROEP F :  
    Dudelange - Olympiakos Pireaus   0 - 2
    AC Milan - Real Betis    1 - 2
    GROEP G :  
    Villarreal - Rapid Wien   5 - 0
    Glasgow Rangers - Spartak Moskou   0 - 0
    GROEP H :  
    Olympique Marseille - Lazio Roma   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol    2 - 0
    GROEP I :  
    Besiktas - Racing Genk    2 - 4
    Sarpsborg - Malmö FF    1 - 1
    GROEP J :  
    Sevilla - Akhisarspor    6 - 0
    Standard de Liège - FC Krasnodar    2 - 1
    GROEP K :  
    Stade Rennes - Dinamo Kiev    1 - 2
    FK Jablonec - FC Astana    1 - 1
    GROEP L :  
    POAK Saloniki - Vidi FC    0 - 2
    Chelsea - Bate Borisov    3 - 1


    Speeldag 2 : donderdag 4 oktober
    GROEP A :  
    FC Zürich - Loedogorets   1 - 0
    Bayer Leverkusen - AEK Larnaca    4 - 2
    GROEP B :  
    Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow    3 - 1
    Rosenborg BK - Red Bull Leipzig   1 - 3
    GROEP C :  
    FC Zenit Sint-Petersburg - Slavia Praag   1 - 0
    Girondins Bordeaux - FC Kopenhagen    1 - 2
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb   0 - 2
    Fenerbahçe - Spartak Trnava   2 - 0
    GROEP E :  
    FK Qarabag - Arsenal   0 - 3
    FC Vorskla - Sporting Portugal   1 - 2
    GROEP F :  
    AC Milan - Olympiakos Pireaus   3 - 1
    Real Betis - Dudelange   3 - 0
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Rapid Wien    3 - 1
    Spartak Moskou - Villarreal    3 - 4
    GROEP H :  
    Eintracht Frankfurt - Lazio Roma    3 - 1
    Apollon Limassol - Olympique Marseille    2 - 2
    GROEP I :  
    Sarpsborg - Racing Genk    3 - 1
    Malmö FF - Besiktas   2 - 0
    GROEP J :  
    Standard de Liège - Akhisarspor   2 - 1
    FC Krasnodar - Sevilla    2 - 1
    GROEP K :  
    FC Astana - Stade Rennes   2 - 0
    FK Jablonec - Dinamo Kiev     2 - 2
    GROEP L :  
    Chelsea - Vidi FC      1 - 0
    Bate Borisov - PAOK Saloniki     1 - 4


    Speeldag 1 : donderdag 20 september
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - FC Zürich    0 - 1
    Loedogorets - Bayer Leverkusen    2 - 3
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Red Bull Salzburg    2 - 3
    Cetic Glasgow - Rosenborg BK     1 - 0
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Girondins Bordeaux     1 - 0
    FC Kopenhagen - FC Zenit Sint-Petersburg    1 - 1
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - Fenerbahçe    4 - 1
    Spartak Trnava - RSC Anderlecht    1 - 0
    GROEP E :  
    Arsenal - FC Vorskla    4 - 2
    Sporting Portugal - FK Qarabag    2 - 0
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Real Betis    0 - 0
    Dudelange - AC Milan    0 - 1
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Spartak Moskou   2 - 0
    Villarreal - Glasgow Rangers   2 - 2
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Apollon Limassol   2 - 1
    Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    GROEP I :  
    Racing Genk - Malmö FF   2 - 0
    Besiktas - Sarpsborg   3 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - FC Krasnodar   0 - 1
    Sevilla - Standard de Liège   5 - 1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FC Astana   2 - 2
    Stade Rennes - FK Jablonec   2 - 1
    GROEP L :  
    Vidi FC - Bate Borisov   0 - 2
    PAOK Saloniki - Chelsea   0 - 1


    GROEPSINDELING:
    GROEP A :  Bayer Leverkusen - Loedogorets - FC Zürich - AEK Larnaca
    GROEP B :  Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow - Reb Bull Leipzig - Rosenborg BK
    GROEP C :  FC Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux - Slavia Praag
    GROEP D :  RSC Anderlecht - Fenerbahçe - Dinamo Zagreb - Spartak Trnava
    GROEP E :  Arsenal - Sporting Portugal - FK Qarabag - FC Vorskla
    GROEP F :  Olympiakos Pireaus - AC Milan - Real Betis - Dudelange
    GROEP G :  Villarreal - Rapid Wien - Spartak Moskou - Glasgow Rangers
    GROEP H :  Lazio Roma - Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
    GROEP I :  Besiktas - Racing Genk - Malmö FF - Sarpsborg
    GROEP J :  Sevilla - FC Krasnodar - Standard de Liège - Akhisarspor
    GROEP K :  Dinamo Kiev - FC Astana - Stade Rennes - FK Jablonec
    GROEP L :  Chelsea - PAOK Saloniki - Bate Borisov - Vidi FC


    SPEELDATA:
    20 september - 4 oktober - 25 oktober
    8 november - 29 november - 13 december

    Europa League: Tegenstanders RSC Anderlecht
    Fenerbahçe (Turkije)
    Stadion: Sükrü Saracoglustadion - Coach: Philip Cocu
    Clubkleuren: Oranje-geel
    Dinamo Zagreb (Kroatië)
    Stadion: Maksimirstadion - Coach: Nenad Bjelica
    Clubkleuren: Blauw-wit
    Spartak Trnava (Slowakije)
    Stadion: Stadion Antona Malatinského - Coach: Radoslav Latal
    Clubkleuren: Rood-zwart
    Europa League: Tegenstanders Standard de Liège
    Sevilla FC (Spanje)
    Stadion: Estadio Ramon Sanchez Pizjuan - Coach: Pablo Machin
    Clubkleuren: Rood-wit
    Krasnodar (Rusland)
    Stadion: Krasnodar Stadium - Coach: Murat Musayev
    Clubkleuren: Groen-wit
    Akhisarspor (Turkije)
    Stadion: Spor Toto Akhisarstadion -  Coach: Safet Susic
    Clubkleuren: Groen-zwart
    Europa League: Tegenstanders KRC Genk
    Besiktas (Turkije)
    Stadion: Vodafone Park - Coach: Senol Günes
    Clubkleuren: Zwart-wit
    Malmö FF (Zweden)
    Stadion: Swedbankstadion - Coach: Uwe Rösler
    Clubkleuren: Blauw-wit
    Sarpsborg (Noorwegen)
    Stadion: Sarpsborgstadion - Coach: Geir Bakke
    Clubkleuren: Blauw-wit
    KAA Gent werd door het Franse Bordeaux uitgeschakeld in de play offs.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    07-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2018-2019
    Kalender Champions League 2018-2019

    EINDSTANDEN
    GROEP A :
    Borussia Dortmund   13
    Athletico Madrid   13
    Club Brugge   6
    AS Monaco   1
    GROEP B :
    FC Barcelona   14
    Tottenham Hotspur   8
    Inter Milan   8
    PSV Eindhoven   2
    GROEP C :
    Paris Saint-Germain   11
    Liverpool   9
    Napoli   9
    Roide Ster Belgrado   4
    GROEP D :
    FC Porto   16
    Schalke 04   11
    Galatasaray   4
    Lokomotiv Moskou   3
    GROEP E :
    Bayern München   14
    Ajax Amsterdam   12
    Benfica Lissabon   7
    AEK Athene   0
    GROEP F :
    Manchester City   13
    Olympique Lyon   8
    Sjachtjor Donetsk   6
    Hoffenheim   3
    GROEP G :
    Real Madrid   12
    AS Roma   9
    Viktoria Plzen   9
    CSKA Moskou   7
    GROEP H :
    Juventus   12
    Manchester United   10
    Valencia   8
    Young Boys Bern   4

    GROEP A : 
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    AS Monaco - Borussia Dortmund   0 - 2
    Club Brugge - Athlético Madrid   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Inter Milan - PSV Eindhoven   1 - 1
    FC Barcelona - Tottenham Hotspur   1 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Rode Ster Belgrado - Paris Saint-Germain   1 - 4
    Liverpool - Napoli   1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Schalke 04 - Lokomotiv Moskou   1 - 0
    Galatasaray - FC Porto   2 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Benfica Lissabon - AEK Athene   1 - 0
    Ajax Amsterdam - Bayern München   3 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Manchester City - Hoffenheim   2 - 1
    Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon   1 - 1
    GROEP G :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Viktoria Plzen - AS Roma   2 - 1
    Real Madrid - CSKA Moskou   0 - 3
    GROEP H :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Valencia - Manchester United   2 - 1
    Young Boys Bern - Juventus   2 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Athlético Madrid - AS Monaco   2 - 0
    Borussia Dortmund - Club Brugge   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Tottenham Hotspur - Inter Milan  1 - 0
    PSV Eindhoven - FC Barcelona    1 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Napoli - Rode Ster Belgrado   3 - 1
    Paris Saint-Germain - Liverpool   2 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Lokomotiv Moskou - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Schalke 04   3 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    AEK Athene - Ajax Amsterdam    0 - 2
    Bayern München - Benfica Lissabon   5 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Olympique Lyon - Manchester City   2 - 2
    Hoffenheim - Sjachtjor Donetsk   2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    CSKA Moskou - Viktoria Plzen   1 - 2
    AS Roma - Real Madrid   0 - 2
    GROEP H :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Juventus - Valencia   1 - 0
    Manchester United - Young Boys Bern   1 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    AS Monaco - Club Brugge   0 - 4
    Athlético Madrid - Borussia Dortmund   2 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Inter Milan - FC Barcelona    1 - 1
    Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven     2 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Rode Ster Belgrado - Liverpool    2 - 0
    Napoli - Paris Saint-Germain   1 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Schalke 04 - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Lokomotiv Moskou   4 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Bayern München - AEK Athene     2 - 0
    Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam    1 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Manchester City - Sjachtjor Donetsk    6 - 0
    Olympique Lyon - Hoffenheim    2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    CSKA Moskou - AS Roma   1 - 2
    Viktoria Plzen - Real Madrid     0 - 5
    GROEP H :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Valencia - Young Boys Bern   3 - 1
    Juventus - Manchester United     1 - 2


    GROEP A : 
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Club Brugge - AS Monaco    1 - 1
    Borussia Dortmund - Athlético Madrid   4 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    FC Barcelona - Inter Milan    2 - 0
    PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur    2 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Liverpool - Rode Ster Belgrado   4 - 0
    Paris Saint-Germain - Napoli    2 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Galatasaray - Schalke 04    0 - 0
    Lokomotiv Moskou - FC Porto    1 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AEK Athene - Bayern München   0 - 2
    Ajax Amsterdam - Benfica Lissabon   1 - 0
    GROEP F :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Sjachtjor Donetsk - Manchester City   0 - 3
    Hoffenheim - Olympique Lyon   3 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AS Roma - CSKA Moskou   3 - 0
    Real Madrid - Viktoria Plzen   2 - 1
    GROEP H :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Young Boys Bern - Valencia   1 - 1
    Manchester United - Juventus   0 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Athlético Madrid - Club Brugge   3 - 1
    Borussia Dortmund - AS Monaco    3 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    PSV Eindhoven - Inter Milan    1 - 2
    Tottenham Hotspur - FC Barcelona     2 - 4
    GROEP C :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Paris Saint-Germain - Rode Ster Belgrado    6 - 1
    Napoli - Liverpool     1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Lokomotiv Moskou - Schalke 04    0 - 1
    FC Porto - Galatasaray     1 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Bayern München - Ajax Amsterdam     1 - 1
    AEK Athene - Benfica Lissabon     2 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Hoffenheim - Manchester City    1 - 2
    Olympique Lyon - Sjachtjor Donetsk     2 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    AS Roma - Viktoria Plzen     5 - 0
    CSKA Moskou - Real Madrid      1 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Juventus - Young Boys Bern    3 - 0
    Manchester United - Valencia     0 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    AS Monaco - Athlético Madrid    1 - 2
    Club Brugge - Borussia Dortmund    0 - 1
    GROEP B :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Inter Milan - Tottenham Hotspur    2 - 1
    FC Barcelona - PSV Eindhoven    4 - 0
    GROEP C :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Rode Ster Belgrado - Napoli    0 - 0
    Liverpool - Paris Saint-Germain    3 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Schalke 04 - FC Porto    1 - 1
    Galatasaray - Lokomotiv Moskou    3 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Ajax Amsterdam - AEK Athene   3 - 0
    Benfica Lissabon - Bayern München   0 - 2
    GROEP F :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Sjachtjor Donetsk - Hoffenheim   2 - 2
    Manchester City - Olympique Lyon   1 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Viktoria Plzen - CSKA Moskou   2 - 2
    Real Madrid - AS Roma   3 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Valencia - Juventus   0 - 2
    Young Boys Bern - Manchester United   0 - 3


    GROEPSINDELING:
    GROEP A : Athlético Madrid - Borussia Dortmund - AS Monaco - Club Brugge
    GROEP B :  FC Barcelona - Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven - Inter Milan
    GROEP C :  Paris Saint-Germain - Napoli - Liverpool - Rode Ster Belgrado
    GROEP D :  Lokomotiv Moskou - FC Porto - Schalke 04 - Galatasaray
    GROEP E :  Bayern München - Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam - AEK Athene
    GROEP F :  Manchester City - Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon - Hoffenheim
    GROEP G :  Real Madrid - AS Roma - CSKA Moskou - Viktoria Plzen
    GROEP H :  Juventus - Manchester United - Valencia - Young Boys Bern

    SPEELDATA:
    18 en 19 september - 2 en 3 oktober - 23 en 24 oktober
    6 en 7 november - 27 en 28 november - 11 en 12 december

    Champions League: Tegenstanders Club Brugge
    Athlético Madrid (Spanje)
    Stadion: Estadio Wanda Metropolitano - Coach: Diego Simeone
    Clubkleuren : Rood-wit-blauw
    Borussia Dortmund (Duitsland)
    Stadion: Signal Iduna Park - Coach: Lucien Favre
    Clubkleuren: Geel-zwart
    AS Monaco (Frankrijk)
    Stadion : Stade Louis II - Coach: Leonardo Jardim/Thierry Henry
    Clubkleuren: Rood-wit

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    06-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
    Croky Cup  Beker van België: 1/4de finales


    SPEELDAG 8 : dinsdag 18 en woensdag 19 december 2018

    Sint-Truiden - AA Gent    ( dinsdag 20.45 uur )
    KV Mechelen - KV Kortrijk   ( woensdag 20 uur )
    Eupen - KV Oostende   ( woensdag 20 uur )
    Union Saint-Gilloise - RC Genk   ( woensdag 20.45 uur )



    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen

    Ronde 6 - 1/4de finales : wedstrijden op zondag 23 december om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Maarkedal
    TK Meldert - Zaffelare
    Sleidinge - Edeboys
    Vrasene - Kleit   ( 19-12 om 20 uur )

    de halve finales zullen op 3 maart afgewerkt worden en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.



    De INDIURIUM CUP of BEKER van West-Vlaanderen

    Speeldag 7 - 1/4de finale : Wedstrijden op zondag 23 november om 14 uur tenzij anders vermeld

    Dadizele - Dottignies B
    Nieuwkerke - Oostnieuwkerke   ( zaterdag 22 november 14 uur )
    Lendelede - Comines-Warneton
    Oostduinkerke - RC Waregem




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (60 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    05-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 20


    AA Gent - Cercle Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )

    Moeskroen - Anderlecht   ( zaterdag 18 uur )

    Waasland-Beveren - Lokeren   ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Truiden - KV Kortrijk

    Standard - KV Oostende  ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Antwerp   ( zondag 14.30 uur )

    Eupen - RC Genk    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Charleroi    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Mechelen - Tubeke    ( zaterdag 17 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     ( zaterdag 20.30 uur )

    Roeselare - Union Saint-Gilloise    ( zondag 16 uur )



    EERSTE AMATEURKLASSE : 

    Winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Harelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   ( zaterdag 19.30 uur )

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B :

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B : 

    Winterstop tot 12 januari


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018

    NATIONAAL KERSTVOETBAL van woensdag 26 en donderdag 27 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 21


    Antwerp - Moeskroen   ( woensdag 14.30 uur )

    Cercle Brugge - Eupen   ( woensdag 14.30 uur )

    KV Kortrijk - Zulte Waregem   ( woensdag 14.30 uur )

    KV Oostende - Sint-Truiden   ( woensdag 14.30 uur )

    Charleroi - Standard   ( woensdag 18 uur )

    RC Genk - AA Gent   ( woensdag 20.30 uur )

    Lokeren - Club Brugge    ( donderdag 18 uur )

    Anderlecht - Waasland-Beveren    ( donderdag 20.30 uur )  

    Dit zijn de laatste wedstrijden voor 2018, in de Jupiler Pro League volgt er nu een winterstop.
    Bijna alle clubs trekken op winterstage en een volledig overzicht hiervan zie je binnenkort op mijn blog.
    De eerste wedstrijden voor 2019 zullen in het weekend van 18, 19 en 20 januari afgewerkt worden :

    Sint-Truiden - RC Genk

    Standard - KV Kortrijk

    Eupen - Lokeren

    Waasland-Beveren - Cercle Brugge

    Zulte Waregem - Antwerp

    Club Brugge - Charleroi

    AA Gent - Anderlecht

    Moeskroen - KV Oostende



    PROXIMUS LEAGUE - EERSTE AMATEURKLASSE - TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B en ACFF - 
    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B - DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :

    Winterstop tot 12 januari

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Club Brugge     2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk     1 - 1

    Moeskroen - Zulte Waregem    0 - 0

    KV Oostende - Lokeren   1 - 0

    Sint-Truiden - Standard     1 - 1

    Cercle Brugge - Antwerp     0 - 3

    Anderlecht - Charleroi      1 - 1   

    AA Gent - Eupen     2 - 0



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven     3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke    5 - 2

    Westerlo - KV Mechelen     1 - 3

    Lommel - Union Saint-Gilloise    0 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen      1 - 3

    Tessenderlo - Seraing    4 - 0

    Geel - Deinze     2 - 3

    Chatelet-Farciennes - Virton    1 - 0

    Dender - Dessel Sport    2 - 0

    KSK Heist - RWD Molenbeek   2 - 3

    Rupel-Boom - Knokke    1 - 0

    RFC de Liège - Eendracht Aalst   3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 15

    RC Gent - Ronse      2 - 1

    Dikkelvenne - Tempo Overijse       0 - 2

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1

    Olsa Brakel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 2

    Diegem Sport - Wijgmaal    2 - 2

    Harelbeke - Eppegem    6 - 1

    Menen - Westhoek   2 - 0

    Gullegem - Sparta Petegem    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Hasselt - Patro Eisden     1 - 1   

    Turnhout - Duffel      2 - 1

    City Pirates Antwerpen - VW Hamme     2 - 1

    Heur-Tongeren - Berchem Sport    0 - 4

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen     1 - 2

    Bocholt - Cappellen      3 - 2

    Vosselaar - Hades Kiewit Hasselt     4 - 2

    Temse - Sint-Niklaas     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Hamoir    3 - 0

    Ol. Charleroi - Durbuy    0 - 2

    Ciney - Couvin-Mariembourg     1 - 4

    URSL Visé - RAAL La Louvière     2 - 2

    FC Tilleur - RFC Meux   2 - 3

    Solières Sport - Walhain    1 - 0

    Rebecquoise - Franc Borains     2 - 1

    Acren-Lessines - Waremme     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Zwevezele - Woluwe-Zaventem      5 - 0

    Wetteren - Wolvertem-Merchtem      5 - 3

    Melsele - Wervik     0 - 0

    Lebbeke - Kampenhout    1 - 1

    Pepingen-Halle - Oostkamp      2 - 0

    Stekene - Wingene   0 - 1

    Zelzate - Torhout    2 - 1

    Jong Lede - Merelbeke      0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Ternesse Wommelgem - Leopoldsburg    1 - 1

    Sint-Lenaarts - Houtvenne   0 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Bornem    2 - 2

    Betekom - Tienen    1 - 5

    Lyra-Lierse Berlaar - Wellen   1 - 2

    Helson Helchteren - RC Mechelen      UITGESTELD

    Termien - Nijlen      2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 16

    Wavre Sports - RFC Tournai      1 - 1

    Aischoise - Ostiches-Ath     3 - 3

    Binchoise - Taminoise     0 - 0

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons   2 - 0

    Stade Brainois - Manageoise   2 - 3

    Ganshoren - Namur Fosses-La-Ville   2 - 0

    RSD Jette - Léopold FC    1 - 2

    Stockel - RCS Brainois     2 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    Longlier - Stockay-Warfusée     2 - 4

    Sprimont - Onhaye   1 - 1

    La Calamine - Richelle     0 - 1

    Condruzien - Meix-Dt-Virton      0 - 2

    Warnant - Herstal     3 - 0

    Aywaille - RFC Huy   2 - 1

    Verlaine - Givry     1 - 2

    Oppagne-Wéris - Mormont   5 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Lochristi    2 - 2

    Ninove - Aalter   2 - 4

    Elene-Grotenberge - Dendermonde   4 - 1

    Mariakerke - Sottegem   3 - 1

    KVV Ardennen - Zele   0 - 2

    Jong Zulte - Waasmunster    2 - 2

    Drongen - Voorde Appelterre   2 - 1

    Adegem - Bambrugge    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zeveren     0 - 1


    Meetjesland - Waarschoot     2 - 2


    Bellem - Maldegem   2 - 4


    Sleidinge - Lembeke    2 - 1


    Merendree - Assenede   8 - 1


    Sint-Laureins - Kleit   1 - 0


    Lovendegem - Zomergem    1 - 2


    Poesele - Latem     1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Machelen     2 - 2

    Edeboys - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Munkzwalm - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 0

    Winnik - Borsbeke   0 - 3

    Burst - Gijzel-Oosterzele   1 - 1

    Geraardsbergen - Denderhoutem   0 - 2

    Erembodegem - Meldert    4 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Grembergen     4 - 1

    Kieldrecht - WB Sint-Niklaas      3 - 2

    Robur - Vrasene   1 - 2

    VSV Gent - Sinaai   0 - 0

    Doorslaar - Buggenhout   1 - 3

    Sint-Gillis - Haasdonk   2 - 1

    Bazel - Schoonaarde   0 - 4

    Heikant - Kruibeke   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Bassevelde     2 - 1


    Evergem Center - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    Wachtebeke - DKW Evergem   5 - 3


    Donk - Hansbeke    1 - 1


    Nevele - Ursel    0 - 2


    Maria-Aalter - Vinderhoute   6 - 1


    Watervliet - Belzele   0 - 3


    Vinkt - Boekhoute    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zevergem     5 - 0


    Melsen - Serskamp-Schellebelle     2 - 1


    Moortsele - VC Zwijnaarde   3 - 1


    Lochristi B - Heusden   2 - 0


    FC Destelbergen - Cercle Melle   2 - 1


    Bottelare - Sint-Denijs    0 - 2


    Beervelde - Massemen   2 - 0


    HT Zwijnaarde - Zaffelare     3 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Velzeke      1 - 1

    Nazareth-Eke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    Boekel - FC Kluisbergen    3 - 1

    Gavere-Asper - Maarkedal   2 - 0

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks     6 - 2

    Eine - Horebeke    1 - 0

    Sottegem B - Zingem     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Gijzegem   6 - 1


    Mere - Denderleeuw   1 - 2


    Nederhasselt - Doggen   1 - 2


    Hofstade - Bonanza   3 - 1


    Haaltert - Deftinge   1 - 3


    Vlierzele - Kerksken    1 - 8


    Zandbergen - Houtem    0 - 0


    Baardegem - Herzele-Ressegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Tielrode   0 - 0

    Bosdam Beveren - Robur B     1 - 2

    SK Gerda - Melsele B      1 - 2

    Moerbeke - SKB Sint-Niklaas    2 - 1

    Opdorp - Kallo    1 - 0

    Klinge - Oudegem   1 - 5

    Meerdonk - Eksaarde   0 - 0

    Kemzeke - YB Beveren   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - 9000 Gent      5 - 3

    Ooidonck-Leerne - Balgerhoeke     3 - 3

    Lotenhulle - Oostakker   1 - 6

    Knesselare - Kaprijke-Bentille   0 - 2

    Avrasya Gent - Vinkt B    1 - 0

    Sint-Amandsberg - VS Destelbergen    1 - 4

    Middelburg - Muide Gent     5 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Boekel B     1 - 1

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B     1 - 3

    Zingem B - Olsene     1 - 5

    Mater - Eine B    1 - 3

    FCLC Ronse - Munkzwalm B    5 - 1

    Volkegem - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Oudenhove B     3 - 0

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen    2 - 0

    Velzeke - B - Michelbeke B      2 - 5

    Volkegem B - Okegem      0 - 3

    Neigem - Opbrakel    3 - 1

    Zegelsem - Idegem    0 - 5

    Ophasselt - Everbeek     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 1

    Moorsel - SK Merelbeke    4 - 3

    Bavegem - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Nieuwerkerken - Lebbeke B   6 - 3

    T. Melle - FC Dampoort   1 - 2

    Heusden B - Smetlede   2 - 3

    OB Lebbeke - Aaigem   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - SVH Waasmunster     2 - 2

    Sp. Waasmunster B - Verrebroek     3 - 1

    Baasrode - HO Kalken B     1 - 6

    Sinaai B - Hoogeinde      1 - 3

    Daknam - Rupelmonde    2 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Haasdonk B    4 - 1

    Zele B - Overmere   2 - 1

    Hamme-Zogge - Sombeke     4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Zedelgem     1 - 0


    Damme - Blankenberge    1 - 3


    Wielsbeke - Oostduinkerke      3 - 0


    Vlamertinge - Deerlijk   2 - 1


    Boezinge - RC Waregem     0 - 0


    Kortemark - WS Lauwe     0 - 1


    Oostnieuwkerke - Poperinge   2 - 1


    RC Lauwe - Dadizele    0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Oudenburg     3 - 1

    Rumbeke - Club Roeselare     2 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Keiem     0 - 5

    Diksmuide - Eernegem     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Varsenare     3 - 0

    Heist - Sint-Kruis     5 - 0

    Jabbeke - Lichtervelde     1 - 2

    Bredene - De Haan     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Moorslede      2 - 0


    Wevelgem - Ploegsteert      3 - 0


    Beveren-Leie - Ledegem     2 - 1


    Geluwe - Heestert   0 - 0


    Otegem - Moen   3 - 1

    Bissegem - Dottignies   0 - 2

    Anzegem - Nieuwkerke   2 - 3


    Zonnebeke - VV Tielt      1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Merkem      2 - 2


    Proven - Geluveld      3 - 1


    Staden - Gits    2 - 2


    Westrozebeke - Vleteren    2 - 0


    Hooglede - Comines-Warneton   0 - 3


    Beselare - Houthulst    1 - 1


    Dikkebus - De Panne   5 - 2


    Elverdinge - Voormezele     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Beernem      3 - 3

    Loppem - Snaaskerke      2 - 0

    Lombardsijde - Moerkerke    3 - 0

    Gistel - Koekelare    1 - 5

    SK Torhout - Jong Male   2 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   3 - 3

    Ichtegem - Steenbrugge   1 - 0

    Nieuwpoort - Dudzele     5 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Avelgem - Oostrozebeke     5 - 1


    Ingooigem - Wevelgem B       2 - 2


    Emelgem-Kachtem - Lendelede      AFGELAST


    Bellegem - Kanegem       1 - 3


    Hulste - Dosko Beveren     0 - 1


    Moorsele - Heule    5 - 1


    Aarsele - Kortrijk    0 - 0


    Zwevezele B - Ardooie    3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Lo-Reninge     0 - 0


    Kortemark B - Nieuwpoort B      2 - 2


    Jonkershove - Alveringem      3 - 2


    Handzame - Westende   2 - 1


    Adinkerke - Bulskamp    3 - 2


    Coxyde - Diksmuide B     1 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - HO Oedelem     1 - 12


    Zandvoorde - Zerkegem     3 - 3


    Beernem B - E. Brugge      4 - 3


    Ruiselede - Pittem   1 - 0


    Dosko Beveren B - Sint-Joris    1 - 2


    Wenduine - Aartrijke   2 - 3


    Steenbrugge B - Hertsberge     1 - 5


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Anzegem B      2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Desselgem     4 - 2

    Jong Vijve - Dottignies B       2 - 3

    Aalbeke - Wielsbeke B    0 - 0

    Kuurne - Marke   2 - 3

    Ledegem B - Stasegem     4 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Helkijn   3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Zillebeke     1 - 3


    Vlamertinge B - Langemark-Poelkapelle     2 - 1


    Wervik B - Kruiseke     0 - 5


    Hollebeke - Westouter    0 - 3


    Dadizele B - Menen United   10 - 2


    Reningelst - Poperinge B     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 15

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     3 - 2

    Bree-Beek - Vlijtingen     2 - 4

    Beringen - FC Alken     2 - 2

    Koersel - Daring Huvo Jeuk      4 - 0

    Torpedo Hasselt - Hoepertingen   3 - 3

    Herkol - Achel VV   0 - 6

    Zepperen-Brustem - Zonhoven VV   1 - 0

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 15

    Heikant Berlaar - Oppuurs    1 - 2

    Kontich - Schriek      2 - 3

    Lille - VV Duffel   2 - 0

    Witgoor Dessel - Herentals      0 - 3

    Zoersel - De Kempen   2 - 1

    Rochus Deurne - Branddonk   5 - 0

    Mariekerke - Wuustwezel   2 - 2

    Sint-Job - Berg en Dal    0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 15

    Melsbroek - Borght-Humbeek     3 - 1

    Diest - Tervuren-Duisburg    2 - 1

    Huldenberg - Herent     1 - 0

    HO Bierbeek - Liedekerke     3 - 1

    Grimbergen - Bertem-Leefdal      2 - 4

    Aarschot - Rhodienne-De-Hoek     3 - 1

    Sterrebeek - HO Veltem   0 - 4

    Hoeilaart - Linden     1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 14

    Jodoigne - Sporting Bruxelles      5 - 0

    Etterbeek - Stade Everois      2 - 2

    Saint-Jossé - Lasne Ohian   2 - 2

    Waterloo - Boitsfort   2 - 0

    Saint-Michel - Crossing Schaerbeek      1 - 2

    Kosova Schaerbeek - Forestoise   6 - 2

    Villers La Ville - Ixelles   1 - 0

    BX Bruxelles - Genappe     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 16

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      0 - 5

    Pont-A-Celles Buzet - Neufvilles   2 - 1

    Paturages - Beloeil   1 - 0

    Houdeng - Anderlues     2 - 2

    Solre Sambre - Montignies    0 - 0

    Estaimbourg - Soignies   0 - 1

    Antoinien - Gosselies    1 - 1

    Moncaeu - Le Roeulx     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loting EK-voorronde EURO 2020
    Loting EK-voorronde - EURO 2020

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg

    Groepsindelingen voorronde EURO 2020:

    Groep A :
    Engeland - Tsjechië - Bulgarije - Montenegro
    Groep B :
    Portugal - Oekraïne - Servië - Litouwen - Luxemburg
    Groep C :
    Nederland - Duitsland - Noord-Ierland - Estland - Wit-Rusland
    Groep D :
    Zwitserland - Denemarken - Ierland - Georgië - Gibraltar
    Groep E :
    Kroatië - Wales - Slowakije - Hongarije - Azerbeidzjan
    Groep F :
    Spanje - Zweden - Noorwegen - Roemenië - Faeröer - Malta
    Groep G :
    Polen - Oostenrijk - Israël - Slovenië - Macedonië - Letland
    Groep H :
    Frankrijk - IJsland - Turkije - Albanië - Moldavië - Andorra
    Groep I :
    België - Rusland - Schotland - Cyprus - Kazachstan - San Marino
    Groep J :
    Italië - Bosnië-Herzegovina - Finland - Griekenland - Armenië - Liechtenstein

    De kwalificaties vinden plaats tussen 21 maart en 19 november 2019.
    De eerste twee landen uit elke poule zullen zich plaatsen voor de eindronde van het EK.


    De eindronde, waarvan loting op 1 december 2019, zal plaatsvinden van 12 juni tot 12 juli 2020
    in twaalf stadions over heel Europa.
    De openingswedstrijd wordt in het Stadio Olimpico in Rome gespeeld en de finale op Wembley in Londen.
    Andere stadions waar de wedstrijden zullen plaatsvinden zijn:
    Johan Cruijff Arena in Amsterdam, Allianz Arena in München, Aviva Stadium in Dublin,
    Krestovskistadion in Sint-Petersburg,  Olympisch stadion in Bakoe, Ferenc Puskasstadion in Boedapest,
    Arena Nationala in Boekarest, San Mamès in Bilbao, Hampden Park in Glasgow en Parken in Kopenhagen.
    In België zullen er geen wedstrijden te zien zijn.


    Op zondag 2 december om 12 uur vond in de Ierse hoofdstad Dublin de loting plaats voor EURO 2020.
    De Rode Duivels zaten in pot 1 samen met Zwitserland, Portugal, Nederland, Engeland, Spanje,
    Frankrijk, Italië, Kroatië en Polen.
    Eén tegenstander komt uit pot 2 waar Duitsland zit samen met IJsland, Bosnië-Herzegovina, Oekraïne,
    Denemarken, Zweden, Rusland, Oostenrijk, Wales en Tsjechië.
    In pot 3 zitten landen als Slovakije, Turkije, Ierland, Noord-Ierland, Schotland, Noorwegen, Servië,
    Finland, Bulgarije en Israël.
    Pot 4 bestaat uit Hongarije, Roemenië, Griekenland, Albanië, Montenegro, Cyprus, Estland, Slovenië,
    Litouwen en Georgië.
    Pot 5 met Macedonië, Kosovo, Wit-Rusland, Luxemburg, Armenië, Azerbeidzjan, Kazachstan, Moldavië,
    Gibraltar en Faeröer.
    In pot 6 tenslotte zitten mogelijke tegenstanders als Letland, Liechtenstein, Andorra, Malta en San Marino.

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    26-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
    UEFA NATIONS LEAGUE


    Nederland, Zwitserland, Portugal en Engeland nemen deel aan de halve finales van de eerste editie
    van de UEFA NATIONS LEAGUE.


    HALVE FINALES :

    Woensdag 5 juni 20.45 uur 
    Portugal - Zwitserland    

    Donderdag 6 juni 20.45 uur 
    Nederland - Engeland

    DERDE en VIERDE PLAATS :

    Zondag 9 juni 15 uur 
    Verliezer Portugal - Zwitserland - Verliezer Nederland - Engeland

    FINALE :

    Zondag 9 juni 20.45 uur
    Winnaar Portugal - Zwitserland - Winnaar Nederland - Engeland



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    25-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 17


    Lokeren - AA Gent     2 - 2

    Charleroi - Cercle Brugge   3 - 1

    KV Kortrijk - Moeskroen    1 - 0

    Zulte Waregem - KV Oostende     1 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden     1 - 3

    Club Brugge - Standard    3 - 0

    Anderlecht - RC Genk   0 - 1

    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 17

    KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Westerlo - Roeselare    2 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel    3 - 1

    Tubeke - Union Saint-Gilloise    2 - 0

    INHAALWEDSTRIJD van speeldag 10 :  dinsdag 4 december 
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel  1 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 14

    Dessel Sport - RWD Molenbeek     2 - 1

    Seraing - KSV Oudenaarde    2 - 3

    Lierse-Kempenzonen - Rupel-Boom     2 - 1

    Deinze - Heist    0 - 0

    Virton - Dender    0 - 2

    Eendracht Aalst - Tessenderlo     1 - 2

    Knokke - Chatelet-Farciennes   3 - 1

    RFC de Liège - Geel   3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 14

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Diegem Sport    5 - 1

    Tempo Overijse - Londerzeel    2 - 3

    Ronse - Olsa Brakel     2 - 1

    Eppegem - RC Gent     1 - 0

    Wijgmaal - Menen   2 - 1

    Westhoek - Gullegem    0 - 1

    Sparta Petegem - Dikkelvenne   2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Harelbeke   3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 14

    Hades Kiewit Hasselt - Hasselt     2 - 2

    Sint-Niklaas - Vosselaar    2 - 1

    Cappellen - Heur-Tongeren     2 - 3

    Patro Eisden - Hoogstraten    3 - 1

    Duffel - City Pirates Antwerpen     0 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout     3 - 0

    Berchem Sport - Temse    1 - 2

    VW Hamme - Bocholt    0 - 6

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 15

    RFC Meux - Franc Borains     2 - 3

    Ciney - RAAL La Louvière    0 - 2

    Ol. Charleroi - Hamoir    2 - 2

    La Louvière-Centre - Walhain     7 - 0

    FC Tilleur - Couvin-Mariembourg     4 - 1

    Solières Sport - Waremme   0 - 2

    URSL Visé - Durbuy     5 - 1

    Acren-Lessines - Rebecquoise     0 - 6


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 14

    Wervik - Zwevezele      0 - 3

    Torhout - Stekene     2 - 3

    Oostkamp - Wetteren      0 - 2

    Kampenhout - Zelzate     2 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Melsele   2 - 0

    Merelbeke - Lebbeke   2 - 1

    Wingene - Pepingen-Halle      0 - 1

    Woluwe-Zaventem - Jong Lede     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 14

    Houtvenne - Lyra-Lierse Berlaar   1 - 0

    Nijlen - Helson Helchteren   1 - 2

    Zwarte Leeuw - Ternesse Wommelgem     3 - 0

    Leopoldsburg - Bilzen Waltwilder    4 - 2

    Wellen - Betekom    6 - 1

    RC Mechelen - Esperanza Pelt    2 - 0

    Tienen - Termien      2 - 0

    Bornem - Sint-Lenaarts     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 15

    Wavre Sports - Léopold FC      0 - 3

    RFC Tournai - Ostiches-Ath     2 - 0

    Stade Brainois - Albert Quevy-Mons     0 - 1

    Symphorinois - Taminoise    1 - 0

    Binchoise - RCS Brainois   1 - 4

    Stockel - Namur Fosses-La-Ville     4 - 0

    Ganshoren - Aischoise   1 - 1

    RSD Jette - Manageoise      1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 15

    Longlier - RFC Huy     1 - 3

    Sprimont - Condruzien    2 - 0

    La Calamine - Givry      0 - 0

    Herstal - Maix-Dt-Virton     2 - 5

    Warnant - Stockay-Warfusée    0 - 2

    Aywaille - Mormont    0 - 0

    Oppagne-Wéris - Richelle    0 - 3

    Verlaine - Onhaye    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    24-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 1 en zondag 2 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Adegem     1 - 1

    Sottegem - Elene-Grotenberge    3 - 5

    Aalter - Mariakerke     0 - 2

    Voorde Appelterre - Jong Zulte   2 - 2

    Dendermonde - Drongen     1 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   3 - 1

    Bambrugge - Ninove   2 - 1

    Waasmunster - HO Kalken    0 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Sleidinge     2 - 1


    Assenede - Poesele   0 - 4


    Lembeke - Bellem    3 - 0


    Kleit - Ertvelde    1 - 1


    Waarschoot - Sint-Laureins   2 - 3


    Zomergem - Meetjesland   1 - 1


    Zeveren - Merendree    1 - 1


    Maldegem - Lovendegem     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Edeboys    3 - 0

    Machelen - Geraardsbergen    2 - 1

    Denderhoutem - Burst    3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Winnik    2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Windeke    1 - 4

    Meerbeke - Erembodegem    6 - 6

    Meldert - Munkzwalm     2 - 2

    Borsbeke - Kluisbergen Sportief    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Bazel      1 - 0

    Haasdonk - Doorslaar     3 - 1

    Vrasene - Heikant    3 - 0

    Schoonaarde - Sint-Gillis   3 - 2

    Buggenhout - Kieldrecht    0 - 3

    WB Sint-Niklaas - Robur    0 - 2

    Grembergen - VSV Gent     2 - 1

    Kruibeke - Berlare      4 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Muide Gent     0 - 1


    Bassevelde - Watervliet      2 - 0


    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    4 - 2


    Belzele - Vinkt    2 - 1


    Boekhoute - Nevele   0 - 1


    Hansbeke - Wachtebeke   2 - 2


    Ursel - Donk     2 - 1


    DKW Evergem - Evergem Center    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Melsen     2 - 1


    Cercle Melle - Lochristi B      0 - 2


    Sint-Denijs - FC Destelbergen    2 - 5


    Massemen - Bottelare     2 - 2


    VC Zwijnaarde - HT Zwijnaarde    3 - 0


    Heusden - Laarne-Kalken    2 - 3


    Serskamp-Schellebelle - Moortsele    2 - 3


    Zaffelare - Beervelde     5 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Wortegem     2 - 0

    FC Kluisbergen - Eine     1 - 2

    Bevere - Gavere-Asper     2 - 3

    Sint-Goriks - Boekel    3 - 1

    Horebeke - Oudenhove    0 - 1

    Velzeke - Nazareth-Eke   2 - 6

    Maarkedal - Michelbeke    5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Hofstade    0 - 1


    Bonanza - Baardegem   2 - 1


    Kerksken - Nederhasselt    0 - 4


    Gijzegem - Zandbergen    3 - 1


    Doggen - Mere     1 - 1


    Denderleeuw - Sint-Antelinks    2 - 0


    Herzele-Ressegem - Haaltert   1 - 0


    Deftinge - Vlierzele   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    2 - 1

    Melsele B - Meerdonk     4 - 1

    YB Beveren - Moerbeke    1 - 1

    Kallo - Kemzeke   7 - 2

    Robur B - Klinge     1 - 2

    Eksaarde - Bosdam Beveren    3 - 0

    Tielrode - SK Gerda    0 - 2

    Oudegem - Opdorp     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - De Pinte      1 - 6

    9000 Gent - Ooidonck-Leerne      3 - 1

    Oostakker - Knesselare    3 - 1

    Vinkt B - Sint-Amandsberg      4 - 1

    Balgerhoeke - Lotenhulle   0 - 2

    Kaprijke-Bentille - Avrasya Gent    5 - 1

    VS Destelbergen - Middelburg     1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse      4 - 1

    Eine B - FC Kluisbergen B     1 - 1

    Kluisbergen Sportief B - Mater     7 - 0

    Munkzwalm B - Volkegem     3 - 1

    Huise-Ouwegem - Bevere B    0 - 0

    Petegem Schelde - Zingem B   6 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem B     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Volkegem B     0 - 2

    Oudenhove B - Neigem     1 - 7

    Opbrakel - Zegelsem   4 - 0

    Okegem - Winnik B    2 - 0

    Strijpen - Velzeke B   1 - 0

    Jong Geraardsbergen - Ophasselt    1 - 3

    Idegem - Bonanza B     5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Moorsel     2 - 7

    Lebbeke B - Bavegem   3 - 4

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    2 - 3

    Smetlede - T. Melle   4 - 1

    Aaigem - Heusden B   3 - 0

    Herdersem - OB Lebbeke   3 - 0

    SK Merelbeke - Rangers Merelbeke     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - PD Kruibeke      2 - 1

    Haasdonk B - Zele B   1 - 1

    Overmere - Baasrode   6 - 0

    HO Kalken B - Sp. Waasmunster B    3 - 1

    Verrebroek - Daknam     2 - 0

    Rupelmonde - Sinaai B    4 - 2

    Hoogeinde - Hamme-Zogge    0 - 2

    SVH Waasmunster - Sint-Gillis-Waas    1 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    23-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 1 en zondag 2 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via    

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Kortemark     1 - 1


    WS Lauwe - Vlamertinge     4 - 0


    Deerlijk - Oostnieuwkerke    1 - 1


    Dadizele - Damme   1 - 0


    RC Waregem - Meulebeke     3 - 0


    Oostduinkerke - Boezinge   5 - 0


    Poperinge - RC Lauwe    2 - 3


    Blankenberge - Wielsbeke     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Spermalie-Middelkerke     0 - 0

    Lichtervelde - Bredene    1 - 2

    Sint-Kruis - Rumbeke   1 - 2

    Keiem - De Ruiter Roeselare    4 - 4

    Varsenare - Heist     1 - 0

    Club Roeselare - Veldegem    2 - 5

    De Haan - Diksmuide   1 - 1

    Oudenburg - Jabbeke      0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Dottignies - Zonnebeke      2 - 1


    Moen - Bissegem     1 - 4


    Nieuwkerke - Otegem   5 - 1


    Ploegsteert - Anzegem   0 - 2

    Ledegem - Geluwe   3 - 5


    Heestert - Zwevegem    3 - 1


    Moorslede - Wevelgem     0 - 1


    VV Tielt - Beveren-Leie      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Proven     3 - 1


    Houthulst - Veurne     0 - 2


    Geluveld - Westrozebeke    0 - 2


    Vleteren - Dikkebus   1 - 2


    Gits - Elverdinge    6 - 2


    Voormezele - Beselare     1 - 3


    De Panne - Hooglede      0 - 1


    Comines-Warneton - Staden     0 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Snaaskerke - Gistel     5 - 0

    Beernem - Loppem      1 - 0

    Moerkerke - SK Torhout    2 - 3

    Koekelare - Lombardsijde     0 - 1

    Dudzele - Ruddervoorde   1 - 2

    Jong Male - Lissewege    1 - 1

    Steenbrugge - Nieuwpoort   1 - 6

    Dar. Brugge - Ichtegem     5 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wevelgem B - Emelgem-Kachtem    2 - 1


    Oostrozebeke - Aarsele     1 - 1


    Dosko Beveren - Aarsele    3 - 1


    Lendelede - Zwevezele B     3 - 3


    Heule - Avelgem    1 - 3


    Kortrijk - Ingooigem     0 - 3


    Ardooie - Bellegem    6 - 1


    Kanegem - Hulste      6 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Jonkershove    1 - 3


    Diksmuide B - Adinkerke      7 - 0


    Nieuwpoort B - Veurne B      2 - 4


    Nieuwkapelle - Handzame     2 - 1


    Zarren - Coxyde     5 - 2


    Bulskamp - Kortemark B     1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Doomkerke - D. Beveren B      0 - 0


    HO Oedelem - Wenduine    7 - 0


    Pittem - Beernem B   0 - 2


    Aartrijke - Ruiselede    1 - 2


    E. Brugge - Zandvoorde     0 - 0


    Zerkegem - Steenbrugge B     3 - 2


    Sint-Joris - Damme B     FF  5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wielsbeke B - Ledegem B     4 - 2

    Dottignies B - Wikings Kortrijk    4 - 0

    Anzegem B - Sint-Eloois-Winkel B   0 - 3

    Desselgem - Kuurne    2 - 0

    Jong Helkijn - Jong Vijve    2 - 3

    Marke - Aalbeke    1 - 2

    Stasegem - Dentergem    1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Wervik B      7 - 1


    Rekkem Sport - Hollebeke    2 - 0


    Westouter - Passendale    4 - 4


    Kruiseke - Brielen    1 - 2


    Menen United - Vlamertinge    0 - 2


    Langemark-Poelkapelle - Reningelst     2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 19
  • voorspellingen speeldag 19 (vervolg)
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Voor de bestuurlijke elite was 2018 een rampjaar om snel te vergeten
  • Hoe AlphaZero zich de schaakkunst eigen maakte, zonder invloed van de mens
  • Waarom Nederland geen EK handbal krijgt
  • Frank Kramer was een van de eerste cultvoetballers, ging altijd al zijn eigen gang
  • Wie heeft er 36 miljoen over voor de boedel van Sky?
  • Australië verstaat de kunst van het lelijk winnen, de Nederlandse hockeymannen nog niet
  • Vlindertitel maakt faam ‘Kromo’ nog groter
  • Goed Nederland verliest van Franse handbalsters en loopt Europese finaleplaats mis
  • Na 30 jaar pijltjes gooien, begint Barney maandag aan zijn laatste WK, toch?
  • Deze dode rat is méér dan alleen gestolde nachtmerrie

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!