Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Vindt Lukaku ook vandaag de weg naar doel tegen West Bromwich Albion?
  • Video: Ook Gattuso krijgt geen lijn in het spel van Milan
  • Feyenoord vernedert stadsgenoot Sparta tot op het bot
  • Benteke na 1e goal: "Ik was echt gefrustreerd dat ik nog niet kon scoren"
  • McGregor: "Ik wil weer een gevecht in de MMA"
  • Cant: "In Namen nog nooit een deftige uitslag gereden"
  • Van Aert: "Parcours in Namen ligt Mathieu beter, maar heb 2 weken goed bergop getraind"
  • Zulte Waregem stelt Eddy Cordier aan als CEO
  • Hugo Broos: "Denk niet dat mijn toekomst in België ligt"
  • VIDEO: LeBron James leidt Cavaliers naar de overwinning met 60e triple double
    Foto
    Nieuws VTM
  • Deze fietskaders zijn onbreekbaar
  • 2 mensen in 5 dagen tijd van verdrinking gered
  • Waasland-Beveren laat zege liggen in Wasico
  • Kortrijk herleeft onder De Boeck
  • Eupen speelt opnieuw gelijk en blijft laatste
  • Zo gemakkelijk koop je illegaal vuurwerk
  • David Goffin is sportman van het jaar
  • Thiam is sportvrouw van het jaar
  • De Bruyne leidt City langs Tottenham
  • Het Weer 16/12 - 19U
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (8)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (57)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (109)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Vanhaezebrouck verrast met opstelling Anderlecht op veld Club Brugge
  • Ook concurrent in de Tour is teleurgesteld over dopingzaak Froome
  • NBA. LeBron James leidt Cleveland met 60e triple double voorbij Utah
  • Benoot en co te gast bij Nadal
  • Geert De Vlieger deelt prikje uit naar Anderlecht voor topper tegen Club Brugge
  • Clement twijfelt tussen Genk en Waasland-Beveren: “Moeilijke keuze tussen twee mooie verhalen”
  • Ronaldo schenkt Real Madrid eindzege op WK voor clubs
  • Wasico stilgelegd: fans Waasland-Beveren bekogelen ex-speler met bier
  • Videoref beslist in 96e minuut over winst in Roma - Cagliari
  • Ronaldo: “Ik zou graag mijn carrière bij Real Madrid willen beëindigen”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Verslaving aan smartphone zorgt voor depressie en angsten bij tieners
  • Dit vernuftige ondergoed slaat alarm als je wordt aangerand
  • Chinezen ontkennen spionage via LinkedIn
  • Journalist werkt vijf maanden als Uber-chauffeur (en verdient bijna niks)
  • "Trump kijkt tot acht uur televisie per dag"
  • Hou inbrekers buiten met deze goedkope snufjes
  • Tablet of smartphone verkopen? Zo zorg je dat al je gegevens grondig verwijderd zijn
  • Tony Martin stelt zijn mening bij: "Begrijp dat Froome geen voorkeursbehandeling krijgt"
  • Sportman van het Jaar: Philippe Gilbert valt net naast podium
  • Eindelijk een duel! Van der Poel zegeviert in Scheldecross na fraaie strijd met heroptredende Van Aert
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Nieuwe evacuaties door bosbranden Californië
  • Ophef om kindershow Victoria’s Secret met 5-jarige
  • De Jong weet hoe Lozano zich voelt
  • Maik de Boer pissig om boete voor ’aso’s’
  • Horrordebuut tegen PSV: 'Dit verwacht je niet'
  • Britten bedenken zich: liever geen brexit
  • ’Autobranden door vete dakdekkers’
  • Cocu: 'Wintertitel? Dat zegt me helemaal niets'
  • Jason Priestley sloeg Weinstein in z’n gezicht
  • Jan Dekker: 'Hartslag was een beetje te hoog'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Feyenoord tankt vertrouwen bij buurman Sparta en boekt eclatante overwinning: 0-7
  • Marianne Vos achtste bij eerste veldritwedstrijd van het seizoen: 'Ik moet duidelijk van verder komen dan vorig jaar'
  • Rutte in Kamerbreed: 'Politiek moet betere afspiegeling van samenleving worden'
  • Opinie op Zondag - Geerten Waling: 'De slag om de democratie is nog niet beslecht'
  • Frans Thales biedt zo'n 4,6 miljard euro voor digitaal beveiligingsbedrijf Gemalto
  • Opinie op zondag - Rosa van Gool: Natuurlijk moeten onderwijzers beter betaald krijgen
  • VS staken miljoenen in geheim onderzoek naar ufo's
  • Gastcolumn: Laat zoet een traktatie zijn, geen snack
  • VS stak miljoenen in geheim onderzoek naar ufo's
  • Sportblog - Fransman Gabart zeilt als snelste wereld rond in 42 dagen
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • LIVE: Oranje vergroot marge, handbalsters vier goals los
  • LIVE: Handbalsters krijgen meer vat op Zweden
  • AC Milan hard onderuit bij laagvlieger Verona
  • LIVE: Weer stroeve start voor handbalsters
  • 20-jarige Richards verrast bij veldrit Namen
  • 'Het zou mooi zijn als Barça erehaag vormt voor ons'
  • Menner Chardon wint voor derde keer in Londen
  • LIVE: Handbalsters willen afscheid van WK met brons
  • Hirscher klasse apart op reuzenslalom
  • Tony Martin neemt kritiek op UCI in zaak Froome terug
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    17-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wim Vermeer HOME


    Mail mij wimvermeer40@gmail.com  bezoek mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog

    ONZE PRONOSTIEK

     

    Week 16 : Wie worden de laatste weekwinnaars van 2017 ?

    Na 15 weken : Eén leider met 93 punten :   
    Antoine Walraed - Moortsele. 
    Tweede periode : Eén leider met 32 punten :    
    Danny Roos - Michelbeke.

    eerste periode 
    De eerste periodetitel ligt reeds een tijdje achter de rug. 
    Franjo Roman uit Maarkedal won de eerste periode 
    met 70 punten, hij haalde het van Michel Roman uit 
    Kluisbergen met 68 punten. Koen De Loof uit Oudenaarde 
    werd derde met 66 punten. 
    Meer info op www.bloggen.be/mijnpronostiek 

    Opnieuw een voetbalweekend
    Na de sneeuwellende van de voorbij dagen en de
    afgelasting in het voetbal gaan we er dit weekend
    opnieuw terug tegen aan of toch niet ?
    Een paar afgelastingen in het nationaal en provinciaal
    voetbal ook dit weekend en zelfs helemaal geen
    voetbal in Antwerpen, Limburg en Brabant.
    ......................................................................

    Hofman Cup - Indurium Cup
    Foto
    Dit weekend worden de laatste wedstrijden van 2017
    afgewerkt, al zijn er volgend weekend nog een paar
    inhaal- of vooruitgeschoven wedstrijden. 
    Ook volgend weekend worden de wedstrijden
    uit de kwartfinale van de Hofman Cup - Beker 
    Oost-Vlaanderen en de kwartfinales van de 
    Indurium Cup - Beker West-Vlaanderen gespeeld.

    Eindejaar in Oudenaarde 


    Van 15 tot en met 24 december vindt in Oudenaarde de 
    jaarlijkse kerstmarkt plaats. Dit jaar zal je voor het eerst  
    op drie gezellige pleinen, Markt, Kleine Markt en  
    Droesbekeplein, kunnen rondkuieren tussen de kraampjes 
    met hapjes, drankjes, souvenirs en hebbedingen. Meer 
    dan veertig kerstchalets uitgebaat door verenigingen en 
    handelaars worden voorzien van feeërieke verlichting en 
    met sfeervolle kerstmuziek. Op vrijdag 15 december 
    was er de opening van de kerstmarkt met vanaf 19.00 uur 
    een kunstschaatsshow door Team Temptation o.l.v. 
    Candy Mulder, gevolgd door discoschaatsen. 
    Men kan nog schaatsen in Oudenaarde tot en met 7 januari.

    Schaatspiste en kerstmarkt in Waregem


    Van 8 december tot en met 7 januari is de ijspiste opnieuw 
    te vinden op de Markt van Waregem. Op vrijdagavond 
    8 december wordt deze in gang gezongen door Jettie Pallettie. 
    Vanaf dan is de schaatspiste elke dag open van 10.00 uur tot 
    22.00 uur. Elke vrijdag, zaterdag en zondagavond kan men 
    schaatsen op de leuke beats van een gast-DJ. Er is een echte 
    kerstsfeer met winterchalets uitgebaat door de Waregemse 
    verenigingen en een kermis. Alle info op www.waregem.be 

    The Guardian zet Gent bij favoriete kerststeden


    De kerstperiode is een ideaal moment om er even tussenuit 
    te trekken. Dat weet ook de Britse krant The Guardian, 
    die zijn tien favoriete kerststeden oplijste.  
    OPVALLEND: De Oost-Vlaamse hoofdstad Gent  
    prijkt ook op dat lijstje. Voor The Guardian is het duidelijk: 
    Gent mag er wezen in de kerstperiode. Meer nog: Wie 
    naar België zou trekken, gaat zeker naar Gent. Gent staat  
    daarmee in een aardig lijstje. Zo tipt The Guardian 
    ook nog Rijsel, Amsterdam, Lissabon, München, Kopenhagen,  
    Ledbury, Glasgow, Wenen en Napels .

    Linde Merckpoel, Eva De Roo en Bram Willems van Studio Brussel
    presenteren net zoals vorig jaar de Music for Life-uitzending van
    18 tot 24 december. Er is wel één grote wijziging 
    ten opzichte van vorig jaar. De Schorre in Boom heeft moeten 
    plaats maken voor Domein Puyenbroeck in Wachtebeke. 

    Croky Cup - Beker van België
    Op één wedstrijd na werden alle wedstrijden van de
    kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. De wedstrijd
    Club Brugge - Charleroi werd uitgesteld tot dinsdag 
    16 januari. KV Kortrijk schakelde AA Gent uit na 4-1 winst,
    Standard ging met 2-3 winnen bij KV Oostende en 
    in RC Genk - Waasland-Beveren werden na 3-3 in de
    tweede verlenging strafschoppen getrapt. RC Genk
    won de strafschoppenreeks met 4-2. Ondertussen werd
    reeds geloot voor de halve finales die op 30 en 31
    januari en 6 en 7 februari zullen afgewerkt worden.
    KV Kortrijk - RC Genk en Standard - Charleroi of 
    Club Brugge zijn de halve finales. De finale zal op
    zaterdag 17 maart in het Koning Boudewijnstadion
    in Brussel gespeeld worden.
    .
    Kruishoutem en Zingem worden Kruisem

    Vanaf 1 januari 2019 zal ik op mijn blog inwoners
     
    uit Kruisem mogen verwelkomen. Kruisem wordt 
    de fusiegemeente tussen Kruishoutem en Zingem. 
    De nieuwe fusiegemeente zal zo'n 15.000 inwoners tellen. 
    Voor een aantal inwoners wil dat zeggen dat zij
    vanaf 2019 een nieuwe straatnaam op hun visitekaartje
    zullen moeten noteren. Zingem en Kruishoutem tellen
    immers een twintigtal straten met dezelfde naam.
    Voorlopig is er nog geen beslissing genomen over welke
    straatnamen er komen, maar de inwoners van Kruisem
    zullen inspraak krijgen.
    Koop een 'Kwaremont pakket' voor 'trappen tegen kanker'
    In het Onze Lieve Heer Hemelvaartweekend staat de
    negende editie van de 1000 km 'trappen tegen kanker' 
    op de agenda voor duizenden fietsers. Het team
    'Friends 4 You' bestaande uit Luc Verbauwhede, 
    Mike Dambre, Johan Declercq en Eric Demets, zal voor de
    achtste opéénvolgende keer starten en gaar resoluut
    voor het fietsen van 2000 km. Het team hoopt dan ook 
    om terug 10.000 euro te kunnen inzamelen om aan dit 
    fantastisch gebeuren te kunnen deelnemen.
    Om geld in te zamelen wordt tot eind dit jaar paketten
    Kwaremont verkocht. Eén pakket kost 12.50 euro en
    bevat vier flesjes kwaremontbier van 33 cl en een
    uniek kwaremontglas alsook een balpen en een polsbandje.
    Bestellen kan door een e-mail te sturen aan
    ericdemets@telenet.be
    Adriaen Brouwer komt terug naar Oudenaarde ....

    Vanaf september volgend jaar pakt het MOU-museum
    uit met een prestigieuze tentoonstelling over
    Adriaen Brouwer. In totaal zullen 55 werken van
    Brouwer en tijdsgenoten gecentraliseerd worden
    in Oudenaarde. Deze expo kadert in de reeks
    'Vlaamse Meesters' waarmee Toerisme Vlaanderen
    cultuur-toeristische projecten ondersteunt.
    Het is de eerste keer dat de stad zo een grote expo
    rond schilderkunst kan organiseren. Adriaen Brouwer
    werd in Oudenaarde geboren in 1605 of 1606.
    De expo, die volgend jaar van 15 september tot
    16 december loopt, zou zo'n 40.000 bezoekers naar het 
    MOU moeten brengen. Er zullen onder meer stukken uit
    het Metropolitan Museum of Art in New York en het
    Rijksmuseum in Amsterdam te zien zijn. Daarnaast
    zal er ook plaats zijn voor een 30-tal werken van
    toonaangevende tijdsgenoten van Adriaen Brouwer.


    Beleef de kerstsfeer in Oudenaarde

    Deze foto wil ik heel graag met jullie delen. Een roodborstje komt bij ons thuis aan de achterdeur kijken of er iemand thuis is ...

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (507 Stemmen)
    Categorie:info
    16-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    1 - 0

    Standard - AA Gent      0 - 0

    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0

    Eupen - Sint-Truiden    0 - 0

    Lokeren - Waasland-Beveren    1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht    ( zondag 14.30 uur )

    Charleroi - RC Genk   ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Antwerp    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     2 - 1

    Westerlo - Cercle Brugge    2 - 3

    Roeselare - Tubeke    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1

    Geel - Oosterzonen     0 - 0

    Dender - Lommel United     0 - 2

    Deinze - Virton    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde     0 - 1

    Berchem Sport - KSK Heist    ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Eendracht Aalst

    Knokke - Seraing


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel     1 - 3

    Harelbeke - Westhoek    2 - 4

    Temse - Torhout     3 - 2

    RC Gent - Rupel-Boom    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Niklaas    ( zondag 14.30 uur )

    Bornem - Sparta Petegem

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel    ( zondag 15 uur )

    Ronse - Gullegem


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen      0 - 3

    Hasselt - Sint-Lenaarts     4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    2 - 0

    Hoogstraten - Tessenderlo    1 - 3

    Vosselaar - Tienen     ( zondag 14.30 uur )

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen

    Duffel - Hades 

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    4 - 0

    Sprimont-Comblain - RFC Meux   3 - 1

    Ciney - La Louvière-Centre   1 - 1

    Walhain - Ol. Charleroi    ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - Durbuy

    Hamoir - La Calamine

    Rebecquoise - La Calamine

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen      1 - 2

    Ninove - Lebbeke     1 - 3

    Melsele - Wolvertem-Merchtem     0 - 1

    Jong Lede - Wingene    ( zondag 14.30 uur )

    Mariekerke - Vlamertinge

    Stekene - Wetteren

    Eppegem - Dikkelvenne

    Grimbergen - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen     4 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt    2 - 2

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Ternesse - Houtvenne     7 - 4

    Sterrebeek - Diegem Sport     ( zondag 14.30 uur )

    Termien - Wellen

    Herentals - Heur-Tongeren   

    Hoeilaart - Kampenhout    ( zondag 15 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    2 - 0

    Couvin-Mariembourg - Binchoise    4 - 0

    RAAL La Louvière - Onhaye   3 - 2

    Albert Quevy-Mons - Manageoise    0 - 0

    Solréziènne - Franc Borains      AFGELAST

    Waterloo - Stade Brainois   ( zondag 14.30 uur )

    Ganshoren - Léopold FC    ( zondag 15 uur )

    Spy - Racing Jet Wavre  
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle    1 - 1

    Longlier - RFC Huy     AFGELAST

    Mormont - Aywaille      AFGELAST

    FC Tilleur - Bertrix   ( zondag 14.30 uur )

    Herstal - UR Namur

    Verlaine - Givry   

    URSL Visé - Cointe-Liège   ( zondag 15 uur )

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Dendermonde    2 - 2

    De Pinte - Elene-Grotenberge     3 - 3

    Sottegem - Drongen     0 - 2

    Zele - Voorde    ( zondag 14 uur )

    Appelterre - Zelzate

    Robur - Aalter

    KVV Ardennen - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - HO Kalken

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Mariakerke     0 - 3

    Maldegem - Kleit    2 - 2

    Meetjesland - Waarschoot    1 - 0

    Zomergem - Poesele

    Assenede - Zeveren

    Merendree - Bellem

    Lovendegem - Belzele

    Adegem - Sleidinge   ( 15 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine - Meerbeke     1 - 2

    Jong Zulte - Gavere-Asper    2 - 0

    Windeke - Gijzel-Oosterzele     3 - 2

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief

    Bambrugge - Borsbeke

    Burst - Munkzwalm

    Machelen - Winnik

    Edeboys - Denderhoutem 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Schoonaarde

    Doorslaar - Sp. Waasmunster  

    Sint-Gillis - Vrasene

    Moerbeke - Grembergen

    Heikant - Kruibeke

    Meldert - Sinaai    ( 15 uur )

    Zaffelare - Buggenhout    ( 15 uur  )

    YB Beveren - Haasdonk    ( 16 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Kaprijke-Bentille   ( zondag 14 uur )

    Evergem Center - Maria-Aalter

    Nevele - Lembeke

    Vinkt - Ertvelde

    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke

    Sint-Laureins - Ursel

    Knesselare - Watervliet

    VSV Gent - Muide Gent

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - HT Zwijnaarde     3 - 0

    9000 Gent - Beervelde    0 - 4

    Zevergem - Sint-Denijs

    Heusden - FC Destelbergen

    Houtem - Serskamp-Schellebelle

    Cercle Melle - Moortsele

    VC Zwijnaarde - Overmere

    Massemen - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Wortegem    4 - 3

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   2 - 2

    Michelbeke - Oudenhove

    Sint-Goriks - Sottegem B

    Olsene - Vurste-Semmerzake

    Volkegem - Boekel

    Velzeke - Zingem

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen     3 - 0

    Haaltert - Gijzegem

    Mere - Baardegem

    Deftinge - Doggen

    Denderleeuw - Bonanza

    Erembodegem - Wieze

    Nederhasselt - Kerksken

    Hofstade - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - SK Gerda    0 - 0

    Kieldrecht - Robur    5 - 0

    Bosdam Beveren - Hamme-Zogge    0 - 4

    SVH Waasmunster - Rangers Opdorp

    Klinge - Sint-Pauwels

    Daknam - Eksaarde

    Oudegem - Kallo

    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas  

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Heusden B     2 - 1

    Muide Gent B - Balgerhoeke     2 - 2

    Poesele B - Sint-Amandsberg     1 - 2

    Bassevelde - Lotenhulle     3 - 0

    Middelburg - Boekhoute

    Ooidonck-Leerne - Vinderhoute

    Donk - Avrasya Gent

    VS Destelbergen - Oostakkeer 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Volkegem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Zingem B - Eine B

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem

    Petegem Schelde - Horebeke 

    FCLC Ronse - Maarkedal

    Kluisbergen Sportief B - Mater   ( 15 uur )

    Munkzwalm B - Bevere B    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen     9 - 0

    Oudenhove B - Michelbeke B     1 - 3

    Idegem - Strijpen    5 - 0

    Ophasselt - Aaigem

    Opbrakel - Vlierzele

    Sint-Antelinks - Neigem

    Zegelsem - Bavegem

    Everbeek - Herzele-Ressegem

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 18

    Jong Lede B - Melsen     1 - 4

    Moorsel - T. Melle

    SK Merelbeke - Wichelen

    Nieuwerkerken - FC Dampoort

    Herdersem - HO Kalken B

    Smetlede - Balegem

    Laarne-Kalen B - Edeboys B   ( 15 uur )

    Gijzel-Oosterzele - Bottelare    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 18

    Zele B - Meerdonk    1 - 4

    Zaffelare B - Tielrode    2 - 1

    Kemzeke - Baasrode     1 - 1

    PD Kruibeke - Stekene B     -

    Verrebroek - Lochristi B

    Lebbeke B - Haasdonk B

    Sombeke - Sp. Waasmunster

    Hoogeinde - Rupelmonde    ( 15 uur )


    De eerste wedstrijden van 2018 zullen in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt worden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - RC Waregem     0 - 1


    WS Lauwe - Westkapelle


    Blankenberge - Zwevezele


    Wielsbeke - Boezinge


    Poperinge - Rumbeke    ( deze wedstrijden om 15 uur )


    Varsenare - RC Lauwe 


    Eernegem - Oostnieuwkerke


    Oostduinkerke - Oostkamp

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Staden     2 - 1

    Damme - Bredene    AFGELAST

    Diksmuide - Veldegem    4 - 1

    Heist - Spermalie-Middelkerke

    Gistel - Oudenburg

    Meulebeke - VV Tielt    ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Club Roeselare - De Ruiter Roeselare

    Jabbeke - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen     AFGELAST

    Dottignies - Ingooigem    3 - 0

    Heestert - Wevelgem

    Nieuwkerke - Otegem

    Dadizele - Zwevegem

    Geluwe - Ledegem

    Beveren-Leie - Deerlijk

    Beselare - Anzegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Handzame     4 - 1

    Gits - Dikkebus

    Proven - Comines-Warneton

    Geluveld - Veurne

    Brielen - Ploegsteert

    Houthulst - Moorslede

    Hooglede - Westrozebeke

    Zonnebeke - De Panne    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Steenbrugge    0 - 7

    Loppem - Zandvoorde

    Keiem - Sint-Kruis

    Moerkerke - De Haan   ( deze wedstrijd om 15 uur )

    Lissewege - Dar. Brugge

    Ichtegem - Snaaskerke

    Nieuwpoort - Jong Male

    Ruddervoorde - Koekelare  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Bissegem    2 - 6

    Avelgem - Kanegem    2 - 1

    Zwevezele B - Oostrozebeke    2 - 1

    KSV Kortrijk - Aarsele

    Lichtervelde - Desselgem

    Pittem - Ardooie

    Luingnois - Lendelede   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Hulste - Moorsele 

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 19

    Bulskamp - Westouter    1 - 1

    Zillebeke - Diksmuide B     1 - 2

    Passendale - Elverdinge   2 - 3

    Poperinge B - Hollebeke    ( zondag 14 uur )

    Alveringem - Kruiseke

    Langemark-Poelkapelle - Jonkershove

    Zarren - Veurne B    

    Reningelst - Voormezele    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Lo-Reninge - Vleteren  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede     4 - 3

    Steenbrugge B - Wenduine

    Oostduinkerke B - Lombardsijde

    HO Oedelem - E. Brugge

    Hertsberge - Dosko Beveren B

    Beernem B - Sint-Joris

    Doomkerke - Aartrijke

    Zerkegem - SK Torhout   

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 19

    Wevelgem B - NS Heule    1 - 0

    Rekkem - Dadizele B

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B

    Bellegem - Dottignies B

    Dentergem - Aalbeke

    Kuurne - Wikings Kortrijk

    Wervik B - Sint-Eloois-Winkel B

    Stasegem - Marke    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ledegem B - Menen United


    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    13-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 16

    Zonhoven VV - Vlijtingen     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Beringen - Melo Zonhoven    

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen  

    Racing Peer - Bree-Beek   

    Bregel - Zepperen-Brustem   

    Hoepertingen - Daring Huvo Jeuk

    Helson Helchteren - Herkol

    Herk-De-Stad - Koersel   



    ANTWERPEN :  Speeldag 17   

    Antonia - Witgoor Dessel     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Lyra - Branddonk     

    Kontich - Schriek   

    Lille - Heikant Berlaar  

    Merksplas - Sint-Job   

    Berg en Dal - RC Mechelen

    GR Katelijne - Oppuurs

    Vorselaar - Rapid Leest 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 16

    HO Bierbeek - Boka United       ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Betekom - Out-Hoegaarden   

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek    

    Aarschot - Linden

    Butsel - Bertem-Leefdal 

    Liedekerke - Borght-Humbeek

    Meise - HO Veltem

    Strombeek - Houtem-Oplinter   


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 13

    Ixelles - Kosova Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Stade Everois - Jodoigne       

    Sporting Bruxelles - Stockel

    Lasne-Ohain - RSC Brainois    

    Villers-La-Ville - Ren.Cl. Schaerbeek

    RSD Jette - BX Brussels

    Crossing Schaerbeek - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijd speeldag 10

    Symphorinois - Soignies       TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    11-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland
    NEDERLAND - EREDIVISIE
    Speeldag 17 : weekend 16 december
    SC Heerenveen - NAC Breda  1 - 0
    Willem II - PEC Zwolle    2 - 3
    PSV - ADO Den Haag    3 - 0
    FC Twente - Vitesse    1 - 1
    Roda JC - VVV-Venlo    0 - 1
    Sparta Rotterdam - Feyenoord    0 - 7
    FC Utrecht - Heracles Almelo    ( zondag 14.30 uur )
    AZ - Ajax
    Excelsior - FC Groningen   ( zondag 16.45 uur )

    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Speeldag 18 : weekend 16 december
    Leicester City - Crystal Palace   0 - 3
    Arsenal - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Burnley    0 - 0
    Chelsea - Southampton    1 - 0
    Watford - Huddersfield Town    1 - 4
    Stoke City - West Ham United     0 - 3
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 1
    West Bromwich - Manchester United    ( zondag 15.15 uur )
    Bournemouth - Liverpool    ( zondag 17.30 uur )
    Everton - Swansea City   ( maandag 21 uur )
    NEDERLAND - EERSTE DIVISIE - JUPILER LEAGUE
    Speeldag 18 : vrijdag 15 december  
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong Utrecht - Telstar    0 - 1
    RKC Waalwijk - FC Volendam     1 - 3
    Jong PSV - Almere City   3 - 2
    MVV Maastricht - Jong AZ   3 - 0
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles    3 - 2
    FC Den Bosch - Fortuna Sittard    2 - 4
    De Graafschap - FC Oss   1 - 1
    NEC Nijmegen - Helmond Sport    1 - 1
    FC Emmen - Jong Ajax    2 - 2


    DUITSLAND - BUNDESLIGA
    Speeldag 16 : weekend 16 december
    Borussia Mönchengladbach - Hamburger SV    3 - 1
    FC Köln - VfL Wolfsburg     1 - 0
    Werder Bremen - FSV Mainz    2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    2 - 2
    FC Augsburg - SC Freiburg    3 - 3
    VfB Stuttgart - Bayern München    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hoffenheim    2 - 1
    Hannover 96 - Bayer Leverkusen    ( zondag 15.30 uur )
    RB Leipzig - Hertha BSC   ( zondag 18 uur )


    FRANKRIJK - LIGUE 1
    Speeldag 18 : weekend 15 december
    Saint-Etienne - AS Monaco   0 - 4
    Rennes - Paris Saint-Germain     1 - 4
    Caen - Guingamp   0 - 0
    Dijon - Lille    3 - 0
    Montpellier - Metz    1 - 3
    Strasbourg - Toulouse   2 - 1
    Troyes - Amiens    1 - 0
    Nantes - Angers   ( zondag 15 uur )
    OGC Nice - Bordeaux   ( zondag 17 uur )
    Olymique Lyon - Olympique Marseille   ( zondag 21 uur )
    SPANJE - PRIMEIRA DIVISION
    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Sevilla - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad  0 - 0
    Eibar - Valencia     2 - 1
    Atletico Madrid - Alaves    1 - 0
    Girona - Getafe     1 - 0
    Celta de Vigo - Villarreal    ( zondag 16.15 uur )
    Las Palmas - Espanyol    ( zondag 18.30 uur )
    FC Barcelona - Deportivo La Coruna    ( zondag 20.45 uur )
    Malaga - Real Betis   ( dinsdag 21 uur )
    Leganes - Real Madrid werd UITGESTED


    ITALIE - SERIE A 
    Speeldag 17 : weekend 16 december
    Inter Milan - Udinese    1 - 3
    Torino - Napoli      1 - 3
    AS Roma - Cagliari    1 - 0
    Hellas Verona - AC Milan    3 - 0
    Bologna - Juventus    ( zondag 15 uur )
    Crotone - Chievo Verona
    Fiorentina - Genoa
    Sampdoria - Sassuolo
    Benevento - SPAL 1907    ( zondag 18 uur )
    Atalanta - Lazio Roma    ( zondag 20.45 uur )

    VOETBAL IN HET BUITENLAND
    Op deze pagina ziet u een wekelijks overzicht
    van de belangrijkste competities in het buitenland.
    Voor Nederland zie je het programmaschema en
    de uitslagen van de eredivisie en de eerste divisie.
    Verder kan je ook de resultaten uit de Bundesliga 
    van Duitsland, de Premier League van Engeland,
    de Ligue 1 van Frankrijk, de Primeira Division
    uit Spanje en de Italiaanse Serie A hier wekelijks zien.

           KNVB Beker       
    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    De wedstrijden van de derde ronde worden op dinsdag 19, woensdag 20 en
    donderdag 21 december gespeeld. Het wedstrijdschema van de derde ronde:
    Cambuur Leeuwarden - GVVV
    PSV - VVV-Venlo
    Feyenoord - Heracles Almelo
    PEC Zwolle - NEC Nijmegen
    Willem II - RKC Waalwijk
    Fortuna Sittard - AZ
    FC Twente - Ajax
    VVSB - Roda JC

    Europees avontuur Belgische clubs voorbij
    Het Europese avontuur van de Belgische clubs is voorbij.
    Anderlecht is uitgeschakeld in de Champions League en Zulte Waregem
    in de Europa League. De landskampioen sprokkelde drie punten, de
    bekerwinnaar verzamelde er zeven. Alle wedstrijden nog eens op een rij:
    RSC Anderlecht in Champions League: 
                 Logo ${match.homeTeam.name}
    RSC Anderlecht zat in groep B samen met Bayern Munchen, 
    Paris Saint-Germain en Celtic Glasgow. Het speelschema van de landskampioen :
    Dinsdag 12 september : Bayern München - RSC Anderlecht    3 - 0
    Woensdag 27 september : RSC Anderlecht - Celtic Glasgow    0 - 3
    Woensdag 18 oktober : RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Dinsdag 31 oktober : Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Woensdag 22 november : RSC Anderlecht - Bayern München    1 - 2
    Dinsdag 5 december : Celtic Glasgow - RSC Anderlecht    0 - 1
    RSC Anderlecht zorgde op de slotdag voor de eerste overwinning in
    de Champions League dit seizoen, het won bij Celtic maar werd Europees
    uitgeschakeld. Paris Saint-Germain e Bayern München stoten door in de
    Champions League, Celtic gaat verder in de Europa League.
    Zulte Waregem in Europa League
         Logo ${match.awayTeam.name}
    Zulte Waregem zat in groep K samen met OGC Nice, Lazio Roma
    en Vitesse Arnhem. Het speelschema van de Bekerwinnaar :
    Donderdag 14 september : Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Donderdag 28 september : Lazio Roma - Zulte Waregem   2 - 0
    Donderdag 19 oktober : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    Donderdag 2 november : Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Donderdag 23 november : OGC Nice - Zulte Waregem   3 - 1
    Donderdag 7 december : Zulte Waregem - Lazio Roma   3 - 2
    Alle andere Belgische teams (Club Brugge, KAA Gent en KV Oostende) 
    werden reeds in de voorronde uitgeschakeld.
    We hebben er moeten op wachten tot 2 november, 
    maar omstreeks 22.50 uur was het een feit: 
    Zulte Waregem zorgde dit seizoen voor de eerste 
    Belgische overwinning in Europa. Zelfs in de voorronde- 
    wedstrijden konden zowel Club Brugge, KV Oostende 
    en AA Gent geen vuist maken tegen, op papier, 
    zwakkere tegenstanders. Landskampioen Anderlecht 
    pakte op de slotdag van de poulefases drie punten bij Celtic (0-1)
    op dinsdag 5 december in de loodzware poulreeks van de 
    Champions League. Essevee boekte bij Vitesse in Arnhem (0-2) 
    de eerste Belgische zege in Europa. Donderdag 7 december
    boekte Essevee dan zijn tweede Europese zege (3-2) thuis
    tegen Lazio Roma. Zulte Waregem is samen met Vitesse Arnhem
    uitgeschakeld in de Europa League. Lazio Roma en OGC Nice stoten door.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:info
    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 20

    KV Mechelen - Club Brugge    ( woensdag 20.30 uur )

    AA Gent - Charleroi    ( donderdag 20.30 uur )

    Antwerp - Lokeren

    Anderlecht - Eupen   ( vrijdag 20.30 uur )

    Waasland-Beveren - KV Oostende

    Moeskroen - Zulte Waregem   ( zaterdag 18 uur )

    RC Genk - KV Kortrijk    ( zaterdag 20 uur )

    Standard - Sint-Truiden    ( zaterdag 20.30 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 1

    Eendracht Aalst - Dender     ( vrijdag 20.30 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout    ( zaterdag 15 uur )


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede    ( zaterdag 18 uur )


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :   Inhaalwedstrijd van speeldag 16

    Cointe-Liège - Aischoise   ( dinsdag 20 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Rupelmonde   ( zaterdag 14.30 uur )


    BEKER van OOST-VLAANDEREN - HOFMAN CUP :  (kwartfinales)

    Drongen - Zelzate   ( woensdag 20 uur )

    Heusden - Munkzwalm    ( zaterdag 14.30 uur )

    Bottelare - Jong Zulte    ( zaterdag 14.30 uur )

    Latem - Oudenhove   ( zaterdag 14.30 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    08-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAAL/VOORUIT-WEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies    ( zaterdag 14.30 uur )   


    DERDE PROVINCIALE C :

    KVK Avelgem - Oostrozebeke   ( zaterdag 14.30 uur )


    VIERDE PROVINCIALE A :  Inhaalwedstrijden speeldag 18

    Poperinge B - Kruiseke   ( zaterdag 14 uur )

    Alveringem - Westouter   ( zaterdag 14.30 uur )

    Zarren - Reningelst

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B

    Elverdinge - Voormezele

    Bulskamp - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE C : Inhaalwedstrijden speeldag 18


    Wervik B - Dadizele B    ( donderdag 19 uur )


    Dottignies B - NS Heule   

    Bellegem - Wikings Kortrijk

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B

    Rekkem - Menen

    Jong Vijve - Wevelgem B

    Dentergem - Marke

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B  

    Ledegem B - Aalbeke 


    BEKER van WEST-VLAANDEREN - INDURIUM CUP  ( kwartfinales )

    RC Waregem - Oostnieuwkerke   ( woensdag 20 uur )

    Wevelgem - Oostkamp   ( zaterdag 14 uur )

    Pittem - Ploegsteert   ( zondag 14 uur )

    Lendelede - WS Lauwe   ( zondag 14 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
    NATIONAAL KERSTVOETBAL van dinsdag 26 en woensdag 27 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 21

    Club Brugge - Moeskroen    ( dinsdag 14.30 uur )

    Lokeren - KV Mechelen    

    Eupen - Waasland-Beveren

    Zulte Waregem - Charleroi    ( dinsdag 18 uur )

    Anderlecht - AA Gent    ( dinsdag 20.30 uur )

    KV Oostende - RC Genk    ( woensdag 18 uur )

    Sint-Truiden - Antwerp    ( woensdag 20.30 uur )

    KV Kortrijk - Standard    ( woensdag 20.30 uur )

    Dit zijn de laatste wedstrijden van het jaar 2017, er volgt nu een winterstop.



    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 19, 20 en 21 januari 2018 afgewerkt. 
    Dit zijn de wedstrijden van speeldag 22 : 

    Charleroi - Moeskroen   ( vrijdag 20.30 uur )

    Standard - Eupen   ( zaterdag 18 uur )

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    ( zaterdag 20 uur )

    KV Oostende - KV Kortrijk

    KV Mechelen - Zulte Waregem    ( zaterdag 20.30 uur )

    Antwerp - Club Brugge    ( zondag 14.30 uur )

    RC Genk - Anderlecht    ( zondag 18 uur )

    AA Gent - Lokeren    ( zondag 20 uur )




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    06-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
    Achtste finales Champions League

    Speeldata : Heenwedstrijden 13, 14, 20 en 21 februari - Terugwedstrijden 6, 7, 13 en 14 maart

    Real Madrid - Paris Saint-Germain
    Chelsea - FC Barcelona
    Juventus - Tottenham Hotspur
    FC Porto - Liverpool
    FC Basel - Manchester City
    Sevilla - Manchester United
    Bayern München - Besiktas
    Sjachtar Donetsk - AS Roma



    Europa League : Tweede ronde
    Heenwedstrijden 15 februari - terugwedstrijden 22 februari

    Napoli - RB Leipzig
    Borussia Dortmund - Atalanta
    FC Kopenhagen - Atletico Madrid
    Olympique Lyon - Villarreal
    Celtic Gasgow - FC Zenit Sint-Petersburg
    Ostersunds FK - Arsenal
    Loedogorets - AC Milan
    Olympique Marseille - Sporting Braga
    Real Sociedad - FC Salzburg
    FC Astana - Sporting Portugal
    OGC Nice - Lokomotiv Moskou
    Spartak Moskou - Athletic Club Bilbao
    Steaua Boekarest - Lazio Roma
    RS Belgrado - CSKA Moskou
    AEK Athene - Dinamo Kiev
    Partizan Belgrado - Viktoria Plzen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    05-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard      3 - 1

    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1

    Antwerp - Moeskroen    1 - 0

    RC Genk - Eupen     1 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1

    Club Brugge - Lokeren     3 - 1

    Anderlecht - Charleroi    1 - 3

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge     0 - 3

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse     1 - 0

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk     AFGELAST


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1

    Seraing - Oosterzonen     1 - 1

    Patro Eisden - Geel    0 - 4

    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1

    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1

    Virton - Dender   AFGELAST

    Eendracht Aalst - Deinze    AFGELAST

    Knokke - Berchem Sport     AFGELAST


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas     1 - 2

    RC Gent - Olsa Brakel      1 - 2

    Ronse - Westhoek      1 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom    AFGELAST

    Bornem - Gullegem   AFGELAST

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   AFGELAST

    Pepingen-Halle - Torhout    AFGELAST

    Sparta Petegem - Temse   AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen     2 - 0

    Bocholt - Tessenderlo     2 - 1

    Turnhout - Tempo Overijse     0 - 0

    Hades - Vosselaar    3 - 3

    Hoogstraten - Cappellen     1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw     5 - 5

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    AFGELAST

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts     AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Ol. Charleroi - Solières Sport    2 - 1

    RFC Meux - RWD Molenbeek    1 - 4

    Durbuy - Hamoir    0 - 0

    Waremme - Walhain    2 - 0

    La Calamine - Ciney     AFGELAST

    RFC de Liège - Acren-Lessines    AFGELAST

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne      1 - 2

    Ninove - Vlamertinge     2 - 2

    Melsele - Menen    1 - 2

    Lebbeke - Stekene    1 - 0

    Jong Lede - Wetteren    AFGELAST

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   AFGELAST

    Eppegem - Wingene    AFGELAST

    Mariekerke - Merelbeke   AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem    0 - 2

    Ternesse - Diegem Sport     2 - 1

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt     3 - 4

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   4 - 0

    Diest - Kampenhout      3 - 0

    Sterrebeek - Nijlen    AFGELAST

    Termien - Houtvenne    AFGELAST

    Wellen - Herentals    AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière      0 - 3

    Onhaye - Solréziènne      5 - 2

    Stade Brainois - RFC Tournai     0 - 1

    Binchoise - Waterloo     3 - 0

    Manageoise - Couvin-Mariembourg   AFGELAST

    Léopold FC - Spy     3 - 3

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Taminoise - Ganshoren    1 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé    2 - 5

    RFC Huy - Herstal    1 - 1

    Givry - Mormont    3 - 0

    Bertrix - Longlier    AFGELAST

    Aywaille - FC Tilleur    AFGELAST

    Stockay-Warfusée - Verlaine    AFGELAST

    Richelle - Habay-La-Neuve   AFGELAST

    Cointe-Liège - Aischoise   AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    ALLE ZONDAGSWEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Wedstrijden zijn verplaatst naar het weekend van 10 en 11 februari

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Voorde     0 - 0

    De Pinte - Zelzate

    Elene-Grotenberge - Drongen

    Appelterre - Sint-Gillis-Waas

    KVV Ardennen - Aalter

    Robur - Dendermonde

    Lochristi - Sottegem

    Zele - HO Kalken

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Adegem    1 - 1

    Maldegem - Waarschoot    5 - 0

    Meetjesland - Zeveren    1 - 3

    Zomergem - Belzele

    Assenede - Poesele

    Merendree - Mariakerke

    Kleit - Sleidinge

    Lovendegem - Bellem   

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Kluisbergen Sportief     1 - 1

    Burst - Meerbeke

    Eine - Gavere-Asper

    Edeboys - Borsbeke

    Geraardsbergen - Denderhoutem

    Munkzwalm - Winnik

    Bambrugge - Machelen

    Jong Zulte - Gijzel-Oosterzele 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Grembergen    2 - 1

    YB Beveren - Sp. Waasmunster    3 - 1

    Bazel - Haasdonk

    Heikant - Sinaai

    Doorslaar - Buggenhout

    Sint-Gillis - Schoonaarde 

    Zaffelare - Kruibeke   ( 15 uur )

    Meldert - Moerbeke   ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Knesselare - Kaprijke-Bentille

    Hansbeke - Maria-Aalter

    DKW Evergem - Lembeke

    Nevele - Ertvelde

    Vinkt - Wachtebeke

    Sint-Kruis-Winkel - Ursel

    Sint-Laureins - VSV Gent

    Watervliet - Muide Gent    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Moortsele    1 - 1

    Latem - Serskamp-Schellebelle    0 - 1

    VC Zwijnaarde - Beervelde

    Heusden - Massemen

    Cercle Melle - HT Zwijnaarde

    Houtem - FC Destelbergen

    Zevergem - Overmere

    Sint-Denijs - Laarne-Kalken

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Boekel     0 - 3

    Nazareth-Eke - Wortegem    2 - 1

    Bevere - Elene-Grotenberge B      4 - 1

    Sottegem - Nokere-Kruishoutem   2 - 4

    Sint-Goriks - Zingem

    Velzeke - Oudenhove

    Volkegem - Vurste-Semmerzake 

    Olsene - FC Kluisbergen

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Doggen

    Hofstade - Wieze

    Haaltert - Okegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzegem

    Nederhasselt - Zandbergen

    Mere - Kerksken

    Denderleeuw - Baardegem 

    Erembodegem - Deftinge

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Eksaarde    3 - 0

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas    2 - 0

    Bosdam Beveren - Robur B     2 - 1

    Oudegem - Hamme-Zogge

    Daknam - Sint-Pauwels 

    Klinge - Rangers Opdorp

    SVH Waasmunster - WB Sint-Niklaas

    Melsele B - Kallo    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Vinderhoute     1 - 6

    Muide Gent B - Sint-Denijs B      1 - 6

    Bassevelde - Balgerhoeke     5 - 2

    Oostakker - Heusden B

    VS Destelbergen - Avrasya Gent

    Donk - Boekhoute

    Ooidonck-Leerne - Lotenhulle

    Middelburg - Sint-Amandsberg 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Maarkedal      FF  0 - 5

    FC Kluisbergen B - Mater   4 - 1

    Horebeke - Bevere B

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B 

    Petegem Schelde - Nazareth-Eke B 

    FCLC Ronse - Eine B

    Zingem B - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Volkgem B    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Strijpen     3 - 1

    Idegem - Vlierzele     0 - 1

    Aaigem - Jong Geraardsbergen

    Ophasselt - Herzele-Ressegem

    Everbeek - Bavegem

    Sint-Antelinks - Michelbeke B

    Zegelsem - Neigem 

    Opbrakel - Bonanza B

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 17

    Jong Lede B - Bottelare    1 - 3

    Nieuwerkerken - Edeboys B

    Smetlede - Melsen

    FC Dampoort - Rangers Merelbeke

    Moorsel - Wichelen

    Herdersem - Balegem

    Laarne-Kalken B - HO Kalken B    ( 15 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - T. Melle   FF  0  - 5  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 17

    Zaffelare B - Rupelmonde     2 - 1

    Kemzeke - Buggenhout B    4 - 1

    Waasmunster B - Haasdonk B     2 - 1

    PD Kruibeke - Sombeke    1 - 1

    Stekene B - Meerdonk

    Verrebroek - Zele B

    Lebbeke B - Tielrode

    Hoogeinde - Baasrode    ( 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    ALLE ZONDAGSWEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Nieuwe datum : weekend 10 en 11 maart



    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - Rumbeke


    Wielsbeke - Zwevezele 


    Westkapelle - Oostkamp


    Blankenberge  - RC Waregem 


    Eernegem - RC Lauwe   ( deze wedstrijden om 15 uur )


    Kortemark - Oostnieuwkerke


    Poperinge - Boezinge


    Varsenare - Oostduinkerke 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - Spermalie-Middelkerke     2 - 1

    Meulebeke - Veldegem     4 - 1

    Diksmuide - Oudenburg     0 - 2

    Damme - Heist   3 - 3

    Zedelgem - Bredene   ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Club Roeselare - Staden 

    Jabbeke - De Ruiter Roeselare

    Gistel - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dottignies     1 - 3

    Wevelgem - Ingooigem     1 - 0

    Heestert - Deerlijk

    Beveren-Leie - Ledegem

    Geluwe-Anzegem

    Dadizele - Otegem

    Nieuwkerke - Moen

    Beselare - Zwevegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Veurne      0 - 1

    Hooglede - Mooslede

    Proven - Handzame

    Gits - Comines-Warneton

    Geluveld - Brielen

    Houthulst - Dikkebus

    Zonnebeke - Westrozebeke    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    De Panne - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Nieuwpoort     2 - 4

    Loppem - Sint-Kruis

    Keiem - De Haan

    Koekelare - Jong Male

    Lissewege - Zandvoorde   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ruddervoorde - Dar. Brugge

    Ichtegem - Steenbrugge

    Moerkerke - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Moorsele     2 - 1

    Avelgem - Bissegem    0 - 4

    Dosko Beveren - Ardooie

    Pittem - Oostrozebeke

    Lichtervelde - Aarsele

    KSV Kortrijk - Luingnois

    Kanegem - Lendelede

    Huste - Desselgem   ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 18

    Lo-Reninge - Jonkershove     3 - 3

    Passendale - Hollebeke    4 - 0

    Zillebeke - Veurne B     3 - 2

    Poperinge B - Kruiseke   ( zondag 14 uur )

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B

    Zarren - Reningelst

    Alveringem - Westouter

    Elverdinge - Voormezele    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Bulskamp - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede

    Hertsberge - SK Torhout

    Doomkerke - Dosko Beveren B

    Beernem B - Aartrijke

    Steenbrugge B - E. Brugge

    Dudzele - Sint-Joris    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Zerkegem - Oostduinkerke B

    Wenduine - Lombardsijde  

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 18

    Dottignies B - NS Heule   

    Bellegem - Wikings Kortrijk

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B

    Wervik B - Dadizele B

    Rekkem - Menen

    Jong Vijve - Wevelgem B

    Dentergem - Marke

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ledegem B - Aalbeke 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad     3 - 1

    Bregel - Vlijtingen    0 - 2

    Beringen - Herkol    0 - 4

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    3 - 3

    Mechelen aan de Maas - Koersel    0 - 1

    Helson Helchteren - Park Houthalen    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN

    Hoepertingen - Zepperen-Brustem

    Racing Peer - Daring Huvo Jeuk 



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    4 - 4

    RC Mechelen - GR Katelijne    2 - 0

    Sint-Job - Lyra       ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN

    Rapid Leest - Antonia

    Oppuurs - Lille

    Branddonk - Kontich

    Schriek - Berg en Dal

    Witgoor Dessel - Merksplas 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter    4 - 1

    Betekom - Melsbroek    2 - 1

    Tervuren-Duisburg - Boka United     ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN

    Aarschot - Out-Hoegaarden

    Butsel - Linden

    Liedekerke - Bertem-Leefdal

    Meise - Borght-Humbeek

    HO Veltem - Strombeek     ( zondag 15 uur )


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    RCS Brainois - Stade Everois

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain    

    Jodoigne - RSD Jette

    Chastre - Villers-La-Ville

    BX Brussels - Sporting Bruxelles

    Stockel - Ixelles  


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil        TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Peruwelz FC - Le Roeulx

    Sognies - Gosselies

    Montkainoise - Monceau

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet   

    Ransart - Paturages

    Antoinien - Houdeng


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
    Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma   (3-2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    29-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana   0 - 1
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu   2 - 1
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado    4 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga   2 - 1
    Hoffenheim - Ludogorets    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan   2 - 0
    Austria Wien - AEK Athene    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton   0 - 3
    Atalanta - Olympique Lyon    1 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol    2 - 0
    Zlin - Lokomotiv Moskou    0 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano   1 - 2
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen    0 - 2
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov    6 - 0
    Cervena Zvesda - FC Koln    1 - 0
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Konyaspor    1 - 1
    Olympique Marseille - Salzburg    0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund    1 - 1
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice    1 - 0
    Zulte Waregem - Lazio Roma    3 - 2
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg    1 - 3
    Vardar Skpoje - Rosenborg    1 - 1

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag   1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal    0 - 0
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern   1 - 1
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev   2 - 3
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir   2 - 1
    Ludogorets - Hoffenheim    2 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien    2 - 2
    AC Milan - Rijeka    3 - 2
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol   2 - 2
    Olympique Lyon - Atalanta    1 - 1
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen   0 - 0
    Lokomotiv Moskou - Zlin    3 - 0
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest   1 - 2
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva   3 - 1
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal   2 - 4
    FC Koln - Cervena Zvesda    0 - 1
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Salzburg - Olympique Marseille    1 - 0
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn   1 - 0
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk   0 - 1
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem    3 - 0
    Lazio Roma - Zulte Waregem    2 - 0
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad   3 - 1
    Rosenborg - Vardar Skopje    3 - 1

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv   4 - 0
    Villarreal - Slavia Praag   2 - 2
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern   2 - 2
    Skenderbeu - Partizan Belgrado   0 - 0
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir   3 - 1
    Sporting Braga - Ludogorets   0 - 2
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka   1 - 3
    AC Milan - AEK Athene   0 - 0
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol   3 - 1
    Everton - Olympique Lyon   1 - 2
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen  1 - 1
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou  1 - 1
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest   1 - 2
    Lugano - Viktoria Plzen   3 - 2
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal    0 - 1
    Bate Borisov - FC Koln   1 - 0
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Konyaspor - Salzburg   0 - 2
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn    2 - 1
    Ostersund - Atletic Club Bilbao    2 - 2
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    OGN Nice - Lazio Roma   1 - 3
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad   0 - 6
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg    3 - 1

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal    0 - 2
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev    0 - 1
    Partizan Belgrado - Skenderbeu    2 - 0
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim    1 - 1
    Ludogorets - Sporting Braga    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien    1 - 4
    AEK Athene - AC Milan    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta    1 - 1
    Olympique Lyon - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin    3 - 0
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol    1 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva   1 - 1
    Viktoria Plzen - Lugano   4 - 1
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda   0 - 0
    FC Koln - Bate Borisov   5 - 2
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Olympique Marseille   1 - 0
    Salzburg - Konyaspor   0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk   2 - 0
    Atletic Club Bilbao - Ostersund   1 - 0
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Lazio Roma - OGC Nice   1 - 0
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skopje   3 - 0
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg   1 - 1

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal    2 - 3
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag    0 - 2
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern    2 - 1
    Skenderbeu - Dynamo Kiev     3 - 2
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir    1 - 2
    Sporting Braga - Hoffenheim    3 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka    2 - 2
    AC Milan - Austria Wien    5 - 1
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol   4 - 0
    Everton - Atalanta    1 - 5
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen    2 - 1
    Sheriff Tiraspol - Zlin    1 - 0
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   2 - 0
    Lugano - Hapoel Beer Sheva    1 - 0
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal    1 - 0
    Bate Borisov - Cervena Zvesda    0 - 0
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Guimaraes    3 - 0
    Konyaspor - Olympique Marseille    1 - 1
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn    3 - 2
    Ostersund - Zorja Loehansk   2 - 0
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem     1 - 1
    OGC Nice - Zulte Waregem    3 - 1
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad    0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018


    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel   0 - 2
    Manchester United - CSKA Moskou    2 - 1
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain    3 - 1
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht    0 - 1
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid   1 - 1
    AS Roma - FK Qarabag    1 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal    2 - 0
    Olympiakos Pireaus - Juventus    0 - 2
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou   7 - 0
    Maribor - Sevilla    1 - 1
    Poule F
    Shkathar Donetsk - Manchester City    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Napoli    2 - 1
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco    5 - 2
    RB Leipzig - Besiktas    1 - 2
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia    3 - 0
    Real Madrid - Borussia Dortmund    3 - 2

    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A 
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B : 
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0

    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica    5 - 0
    CSKA Moskou - Manchester United    1 - 4
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen    3 - 0
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow   0 - 3
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC   1 - 2
    FK Qarabag - AS Roma   1 - 2
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona    0 - 1
    Juventus - Olympiakos Pireaus    2 - 0
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool    1 - 1
    Sevilla - Maribor    3 - 0
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk    2 - 0
    Napoli - Feyenoord Rotterdam    3 - 1
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto    0 - 3
    Besiktas - Leipzig    2 - 0
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Borussia Dortmund - Real Madrid    1 - 3

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel   0 - 2
    SL Benfica - Manchester United   0 - 1
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow   3 - 0
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid   0 - 0
    Chelsea FC - AS Roma   3 - 3
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal   2 - 1
    FC Barcelona - Olympiakos Piraeus   3 - 1
    Poule E :
    Maribor - Liverpool   0 - 7
    Spartak Moskou - Sevilla   5 - 1
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk   1 - 2
    Manchester City - Napoli   2 - 1
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto   3 - 2
    AS Monaco - Besiktas   1 - 2
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou     1 - 2
    Manchester United - SL Benfica    2 - 0
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen    1 - 2
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag    1 - 1
    AS Roma - Chelsea FC    3 - 0
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus    1 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Barcelona     0 - 0
    Poule E :
    Liverpool - Maribor   3 - 0
    Sevilla - Spartak Moskou   2 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam   3 - 1
    Napoli - Manchester City   2 - 4
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco   1 - 1
    FC Porto - Leipzig   3 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid   3 - 1
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia   1 - 1

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica    2 - 0
    FC Basel - Manchester United    1 - 0
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen     1 - 2
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow   7 - 1
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC   0 - 4
    Athletico Madrid - AS Roma   2 - 0
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona    0 - 0
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus    3 - 1
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor    1 - 1
    Sevilla - Liverpool    3 - 3
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk    3 - 0
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto    1 - 1
    AS Monaco - RB Leipzig    1 - 4
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    1 - 2
    Apoel Nicosia - Real Madrid    0 - 6



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
    Foto's Zulte Waregem - KAA Gent   (0-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 wordt een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli wordt het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. De twee best geklasseerden zullen
    doorstoten naar de achtste finales. Vanaf dan stoten enkel de winnaars door tot de finale die op 15 juli in Moskou zal
    afgewerkt worden. België zit, als reekshoofd, in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken
    21 juni (14 uur) : Frankrijk - Peru
    21 juni (17 uur) : Denemarken - Australië
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea
    23 juni (17 uur) : Duitsland - Zweden
    23 juni (20 uur) : Zuid-Korea - Mexico
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama
    28 juni (20 uur) : Engeland - België
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Polen - Senegal
    19 juni (17 uur) : Colombia - Japan
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Winnaar groep C - Tweede groep D
    30 juni (20 uur) : Winnaar groep A - Tweede groep B
    1 juli (16 uur) : Winnaar groep B - Tweede groep A
    1 juli (20 uur) : Winnaar groep D - Tweede groep C
    2 juli (16 uur) : Winnaar groep E - Tweede groep F
    2 juli (20 uur) : Winnaar groep G - Tweede groep H
    3 juli (16 uur) : Winnaar groep F - Tweede groep E
    3 juli (20 uur) : Winnaar groep H - Tweede groep G

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 1 - Winnaar achtste finale 2
    6 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 5 - Winnaar achtste finale 6
    7 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 7 - Winnaar achtste finale 8
    7 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 3 - Winnaar achtste finale 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 1 - Winnaar kwartfinale 2
    11 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 3 - Winnaar kwartfinale 4

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : Verliezer halve finale 1 - Verliezer halve finale 2

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Winnaar halve finale 1 - Winnaar halve finale 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018


    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto




    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 19
  • voorspellingen speeldag 19 (vervolg)
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!