Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ: Ronde 3, 4 en 5
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ: Ronde 1 en 2
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • SkŻtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Speeldag 1 tot en met 4 van tweede en derde amateurklasse
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • ItaliŽ - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Atletico Madrid wint stadsderby en pakt Super Cup
  • LIVE: Atletico Madrid wint stadsderby en pakt Super Cup
  • Wetenschappers: "Nog tot 2022 uitzonderlijk warm"
  • Kevin De Bruyne op krukken na knieblessure
  • Dit is de nieuwe kampeertrend op Pukkelpop
  • Overlevende Genua: "Voelde als aardbeving"
  • Live: Finale Super Cup: Real - Atletico Madrid
  • Onze man in Genua: "Hangt geur van dode lichamen"
  • Deze mensen zitten zonder huis na brugdrama
  • Voetballer overleefde brugdrama: "Mirakel gebeurd"
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (10)
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (159)
  • info (161)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Real Madrid gaat kopje-onder in verlengingen: Atlťtico pakt Europese Supercup na zinderende wedstrijd
  • IN BEELD. Geblesseerde De Bruyne woont op krukken filmevenement van Manchester City bij
  • David Goffin in drie sets naar achtste finales op ATP-toernooi Cincinnati
  • Yellow Tigers spelen zwak IJsland in de vernieling en openen EK-kwalificatie met winst
  • Sensationele trainerswissel op komst bij Manchester United? ďZidane aast op de job van MourinhoĒ
  • Maryna Zanevska en Ysaline Bonaventure plaatsen zich voor achtste finales op ITF Vancouver
  • Frans kampioen Roux viert na eerste rit in Ronde van de Limousin
  • Italiaan Manuel Belletti slaat dubbelslag in Ronde van Hongarije
  • Elise Mertens bereikt moeizaam de achtste finalesop WTA-toernooi Cincinnati
  • Belgische junioren komen ten val in ploegenachtervolging op WK in Aigle
    Foto
    Nieuws HLN
  • Ondanks verlaagde registratierechten toch geen stormloop naar notaris
  • Smartphone neemt het over van klassieke videofoon: "Klant neemt meerprijs er graag bij"
  • Bouwers opgelet: "Heb je die zolder ťcht nodig? Elke vierkante meter kost geld"
  • Siergrassen, megategels en kunstgras: we hebben geen zin meer om veel te werken in onze tuin
  • Tom verbouwt eigenhandig rijwoning in Borgerhout. "Ik nam ontslag om me op renovatie te storten"
  • WOONVIDEO. Ludo en Arlette restaureerden een 17de-eeuws huis in een beschermd dorp en genieten nu van een waanzinnig mooi uitzicht
  • Man zit rustig op bankje en dan ziet hij vrouw iets ongelofelijk vies doen aan drinkfontein
  • Recordaantal Vlaamse studenten op Erasmus: dit zijn de populairste bestemmingen
  • Zoveel sigaretten "rook" je per dag op citytrip in de populairste steden in Europa
  • Logistieke partner van Chinese e-commercegigant Alibaba richt filiaal op in Luik
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Fikse koersverliezen voor beurzen Europa
  • Beurs (slot): Grondstoffen brengen koudegolf naar AEX toe
  • Nieuwe samenwerking voor DSM in Noord-Amerika
  • Eis 16 jaar cel voor stichten fatale brand
  • Oud-minister CuraÁao cel in voor oplichting
  • Poetin naar trouwerij in Oostenrijk
  • Tientallen doden door zelfmoordaanslag Kabul
  • Bewoners onder brug Genua niet naar huis
  • Olieprijzen flink omlaag na olierapport VS
  • Tesla in zijn achteruit
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Ten Hag ziet De Ligt groeien in aanvoerdersrol: ĎHij wordt elke wedstrijd beterí
  • BoŽtius, de stoutste van de kwakkelende klas die Feyenoord heet
  • Honderden Amerikaanse kranten spreken zich uit tegen Trumps aanvallen op de pers
  • Wordt het voor Engelse clubs door de Brexit moeilijker om buitenlandse spelers aan te trekken?
  • Turkije laat Amnesty-kopstuk vrij na ruim een jaar gevangenschap
  • Chaos in Genua na wegvallen essentiŽle verkeersader, oude weg weer hoofdroute
  • Wie is Fabio Jakobsen, Nederlands sprinttalent in Belgische dienst?
  • Opdringerige konikpaarden bij Nijmegen worden voorlopig niet geslacht
  • Bedenker 'Mickey Mouse van de Sovjet-Unie' overleden
  • Mysterie opgelost: spoedvergadering Westland ging over nieuw Polenhotel
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Messi zegt af voor oefenduels ArgentiniŽ
  • Atlťtico verslaat Real na verlenging en pakt eerste prijs
  • Lahm voorzitter Duits organisatiecomitť bij toewijzing EK 2024
  • Udinese strikt Troost-Ekong, Ospina op weg naar Napoli
  • Real: Modric op de bank, Courtois op tribune
  • Facebook zendt Champions League uit in Latijns-Amerika
  • BarÁa wint met invaller Cillessen Joan Gamper Trofee
  • Facebook zendt CL uit in Latijns-Amerika
  • Haase boekt sensationele zege op Alexander Zverev
  • Haase stunt met knappe zege op Alexander Zverev
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    18-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juli 2017



    EERSTE KLASSE A    JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 1


    Antwerp - Anderlecht     0 - 0

    Lokeren - Club Brugge    0 - 4

    RC Genk - Waasland-Beveren    3 - 3

    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5

    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0

    KV Mechelen - Standard     1 - 1

    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2

    KV Oostende - Moeskroen    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Zoals gewoonlijk gaat een nieuw voetbalseizoen in BelgiŽ van start met de supercup. 
    De landskampioen RSC Anderlecht nam het op tegen de Bekerwinnaar SV Zulte Waregem. 
    In een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion kwam Zulte Waregem op 0-1 via De fauw. 
    De tweede helft was amper op gang getrapt toen Hanni de gelijkmaker binnen tikte na een foutje van 
    Zulte Waregem-doelman Bostyn. Trebel maakte uiteindelijk de 2-1 wat de landskampioen de dertiende
     supercup opleverde. Dag op dag, elf jaar geleden op 22 juli 2006, vond diezelfde supercup plaats in Anderlecht 
    ware het niet dat een hevig onweer toen losbrak en de wedstrijd stilgelegd werd aan de rust bij
     een 0-0 stand. De supercup werd op 20 december 2006 opnieuw gespeeld waar Anderlecht    
    met 3-1 won van Essevee. De teller staat bij Anderlecht op dertien supercups, bij Zulte Waregem op nul.
    SV Waregem, de voorganger van Zulte Waregem, won wel al eens de supercup in 1982 met 2-3 
    van landskampioen Standard.

    De wedstrijdgegevens via NOS-Teletekst :



    Erelijst Supercup :
    1979: Beveren - Beerschot   1-1 (pen. 3/2)
    1980: Club Brugge - Beveren   1-1 (4/3)
    1981: Standard - Anderlecht   0-0 (3/1)
    1982: Waregem - Standard   3-2
    1983: Standard - Beveren   1-1 (5/4)
    1984: Beveren - AA Gent   5-1
    1985: Anderlecht - Cercle Brugge   2-1
    1986: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1987: Anderlecht - KV Mechelen   1-1 en 2-0
    1988: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1989: KV Mechelen - Anderlecht  (niet gespeeld)
    1990: Club Brugge - Club Luik   2-2 (7/6)
    1991: Club Brugge - Anderlecht   3-3 (6/5)
    1992: Club Brugge - Antwerp   1-1 (4/1)
    1993: Anderlecht - Standard   3-0
    1994: Club Brugge - Anderlecht   3-1
    1995: Anderlecht - Club Brugge   2-1
    1996: Club Brugge - Cercle Brugge   5-2
    1997: Lierse - Germinal Ekeren   1-0
    1998: Club Brugge - Genk   2-1
    1999: Lierse - Genk   3-1
    2000: Anderlecht - Genk   3-1
    2001: Anderlecht - Westerlo   4-1
    2002: Club Brugge - Genk   2-0
    2003: Club Brugge - La Louviťre   1-1 (5/4)
    2004: Club Brugge - Anderlecht   2-0
    2005: Club Brugge - Germinal Beerschot   1-1 (4/2)
    2006: Anderlecht - Zulte Waregem   3-1
    2007: Anderlecht - Club Brugge   3-1
    2008: Standard - Anderlecht   3-1
    2009: Standard - Genk   2-0
    2010: Anderlecht - AA Gent   1-0
    2011: Genk - Standard   1-0
    2012: Anderlecht - Lokeren   3-2
    2013: Anderlecht - Genk   1-0
    2014: Anderlecht - Lokeren   2-1
    2015: AA Gent - Club Brugge   1-0 
    2016: Club Brugge - Standard   2-1
    2017: Anderlecht - Zulte Waregem  2-1

    Winnaars Supercup:
    14: Club Brugge
    13: Anderlecht
    4: Standard
    2: Lierse
    2: Beveren
    1: Genk
    1: Waregem
    1: AA Gent 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers

    De clubs uit de eerste klasse bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2017-2018.
    Hier zie je een overzicht van de gespeelde vriendschappelijke wedstrijden :

    22 juli :
    Lokeren - Roeselare    2 - 0
    KV Kortrijk - KV Oostende B    3 - 0
    KV Oostende - Lille      0 - 0
    RC Genk - Everton      1 - 1
    Lierse - Eupen    0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - AA Gent     2 - 3    
    KV Mechelen - Union St-Gilloise     1 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp     1 - 1
    Standard - Metz     1 - 1
    DŁsseldorf - Charleroi    0 - 2
    SUPERCUP : Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 1

    21 juli : 
    Club Brugge - Atlťtic Club Bilbao      0 - 2
    KV Mechelen - Moeskroen     3 - 1
    Waasland-Beveren - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1
    RC Lens - AA Gent     1 - 3

    19 juli : 
    Club Brugge - Sparta Rotterdam    1 - 1
    Reims - Charleroi     0 - 3
    AEK Athene - AA Gent     1 - 1
    Quťvilly-Ruoen - Standard     0 - 2
    Dender - Anderlecht    1 - 3
    Sint-Truiden - Westerlo     0 - 0
    KV Kortrijk - Rijsel     0 - 4
    Eupen - Metz     0 - 2
    Bocholt - RC Genk    2 - 7
    Cappellen - Waasland-Beveren    0 - 2
    Antwerp - Cercle Brugge    0 - 1

    18 juli :
    Zulte Waregem - Amiens     1 - 3
    Deinze - Lokeren     1 - 2
    Lille - Moeskroen    1 - 5

    16 juli :
    Union - Charleroi     0 - 2
    Westerlo - KV Mechelen     0 - 6
    RC Lens - Standard     0 - 2

    15 juli : 
    KV Kortrijk - Reading     1 - 0
    AZ Alkmaar - Club Brugge      1 - 3
    Ajax - RC Genk    3 - 3
    Lokeren - Olympiakos     0 - 0
    Lierse - Anderlecht      0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden     2 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 1
    KV Oostende - Oud-Heverlee Leuven    1 - 3
    Eupen - Roda JC    5 - 0

    14 juli : 
    Amiens - Charleroi     1 - 1
    KV Oostende - Roeselare      1 - 1
    Moeskroen - Standard     1 - 0

    13 juli :
    AA Gent - Nice     2 - 3

    12 juli :
    Cercle Brugge - Lokeren     2 - 1
    Eupen - Borussia MŲnchengladbach      2 - 2

    11 juli :
    Lierse - Zulte Waregem     0 - 2
    VW Hamme - Antwerp     0 - 2
    Verviers - Moeskroen   2 - 8
    Sint-Truiden - Carl Zeiss Jena    4 - 1
    KV Kortrijk - Panathinaikos     1 - 2

    8 juli :
    Hoffenheim - Standard      4 - 2
    Vitesse - KV Oostende    1 - 1
    Club Brugge - Waasland-Beveren    0 - 2
    VW Hamme - Lokeren     0 - 8
    RC Genk - Lierse     2 - 0
    KV Mechelen - Olympiakos     0 - 6
    KV Kortrijk - Willem II     0 - 2
    Cappellen - Antwerp    1 - 4
    Eupen - FC KŲln (-21)       3 - 0
    Geel - Sint-Truiden      0 - 5
    Zulte Waregem - Roeselare     7 - 1

    7 juli :
    RB Salzburg - Anderlecht   4 - 1
    AA Gent - PAOK Saloniki   2 - 0
    Charleroi - Sjachtjor Donestsk    2 - 0
    Steaua Boekarest - KV Oostende     0 - 2

    5 juli : 
    Bochum - Charleroi     1 - 2
    Club Brugge - Aleksandriya    3 - 0
    Dudelange - Standard     2 - 2

    4 juli : 
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   4 - 2
    Waasland-Beveren - Steaua Boekarest    0 - 3

    1 juli :
    Termien - RC Genk    1 - 2
    AA Gent - Roeselare      7 - 1
    Walhain - Standard     0 - 3
    Sint-Niklaas - Waasland-Beveren     0 - 1
    Mandel United - KV Oostende     1 - 3
    Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden     1 - 2
    Sparta Petegem - Zulte Waregem    2 - 5
    KM Torhout - Club Brugge     0 - 2
    Wetteren - Lokeren    1 - 6

    30 juni :
    KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    Auxerre - Moeskroen    1 - 1
    Melsele - KV Oostende     0 - 8
    Dikkelvenne - AA Gent    2 - 7
    Wiltz 71 - Standard      10 - 0

    29 juni : 
    Kampenhout - KV Mechelen    0 - 4

    28 juni :
    KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    Rapid Leest - KV Mechelen    0 - 5
    Bornem - Waasland-Beveren      0 - 5

    27 juni :
    Harelbeke - Zulte Waregem     0 - 3

    25 juni :
    Dottignies - Moeskroen   0 - 4
    GR Katelijne - KV Mechelen    0 - 3

    24 juni : 
    Zwevezele - KV Oostende    1 - 2
    Zelzate - Lokeren     0 - 6
    Drongen - AA Gent     2 - 3
    Rijmenam - KV Mechelen    0 - 12
    Westkapelle - Club Brugge    0 - 9
    Vrasene - Waasland-Beveren    0 - 10
    Zwarte Leeuw - Antwerp     0 - 2
    Aywaille - Standard     0 - 4

    23 juni : 
    FC Wetteren - AA Gent    1 - 3
    KV Kortrijk - Wikings Kortrijk    16 - 0

    22 juni : 
    JV De Pinte - AA Gent    0 - 2

    21 juni : 
    Brasschaat - Antwerp     0 - 9

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde 2017-2018

    KSV Oudenaarde, dat voor het tweede seizoen op rij zal aantreden in de eerste amateurklasse, werkte ter 
    voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen volgend oefenprogramma af : 
    28 juni : KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    30 juni : KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    5 juli : KSV Oudenaarde - Cercle Brugge    0 - 3
    20 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde    1 - 0
    27 juli : KSV Oudenaarde - RC Gent    6 - 1
    29 juli : KSV Oudenaarde - SW Harelbeke   1 - 4
    2 augustus : KSV Oudenaarde - Mandel United   1 - 0 
    5 augustus : Wetteren - KSV Oudenaarde    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play-offs Champions League - Europa League
    PLAY-OFFS CHAMPIONS LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Champions League, 
    verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Terugwedstrijden op 22 en 23 augustus.
    FC Astana - Celtic Glasgow     4 - 3
    NK Maribor - Hapoel Beer Sheva   1 - 0
    HNK Rijeka - Olympiakos Pireaus     0 - 1
    OGC Nice - Napoli    0 - 2
    Sevilla - Basaksehir    2 - 2
    Slavia Praag - Apoel Nicosia   0 - 0
    FC Kopenhagen - FK Qarabag    2 - 1
    Steaua Boekarest - Sporting Lissabon    1 - 5
    Liverpool - Hoffenheim    4 - 2
    CSKA Moskou - Young Boys     2 - 0

    Heenwedstrijden op 15 en 16 augustus
    Napoli - OGC Nice   2 - 0
    Hoffenheim - Liverpool   1 - 2
    Basaksehir - Sevilla   1 - 2
    Young Boys - CSKA Moskou   0 - 1
    Sporting Lissabon - Steaua Boekarest   0 - 0
    Qarabag - FC Kopenhagen   1 - 0
    Apoel Nicosia - Slavia Praag   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - HNK Rijeka   2 - 1
    Celtic Glasgow - FC Astana   5 - 0
    Hapoel Beer Sheva - NK Maribor   2 - 1

    DERDE VOORRONDE CHAMPIONS LEAGUE
    Terugwedstrijden op dinsdag 1 en woensdag 2 augustus 2017
    Volgende clubs stoten door : 
    Qarabag, CSKA Moskou, Apoel Nicosia, Slavia Praag, Istanbul Basaksehir, FC Kopenhagen,
    BSC Young Boys, Steaua Boekarest, NK Maribor, Hapoel Beer Sheva, Celtic, Olympiakos Piraus,
    FC Astana, Red Bull Salzburg en OGC Nice.
    De verliezers, waaronder Club Brugge en Ajax Amsterdam, spelen verder in de Europa League.

    Sheriff Tiraspol - Qarabag     1 - 2
    CSKA Moskou - AEK Athene   1 - 0
    Apoel Nicosia - FC Viitorul Constanta    4 - 0  na verlengingen
    Bate Borisov - Slavia Praag    2 - 1
    Istanbul Basaksehir - Club Brugge    2 - 0
    FC Kopenhagen - FC Vardar   4 - 1
    BSC Young Boys - Dinamo Kiev   2 - 0
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   1 - 4
    Loedogorets - Hapoel Beer Sheva    3 - 1
    FH Hafnarfjordur - NK Maribor    0 - 1
    Ajax Amsterdam - OGC Nice   2 - 2 
    Olympiakos Peraeus - Partizan Begrado     2 - 2
    HNK Rijeka - Red Bull Salzburg    0 - 0
    Rosenborg - Celtic     0 - 1
    Legia Warschau - FC Astana    1 - 0


    Heenwedstrijden op dinsdag 25 en woensdag 26 juli 2017

    Salvia Praag - Bate Borisov    1 - 0
    Qarabag - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    AEK Athene - CSKA Moskou    0 - 2
    FC Vardar - FC Kopenhagen    1 - 0
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    2 - 2
    Partizan Belgrado - Olympiakos Piraeus     1 - 3
    FC Astana - Legia Warschau     3 - 1
    Dinamo Kiev - BSC Young Boys     3 - 1
    Red Bull Salzburg - HNK Rijeka     1 - 1
    Hapoel Beer Sheva - Loedogorets    2 - 0
    FC Viitorul Constanta - Apoel Nicosia     1 - 0
    Mario Been, sinds dit seizoen trainer bij Apoel Nicosia, werd na dit duel ontslagen
    NK Maribor - FH Hafnarfjordur     1 - 0
    Celtic - Rosenborg     0 - 0
    OGC Nice - Ajax Amsterdam     1 - 1
    Club Brugge - Istanbul Basaksehir     3 - 3



    PLAY-OFFS EUROPA LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Europa League, verliezers zijn Europees uitgeschakeld.
    Zulte Waregem en Vitesse Arnhem zijn rechtstreeks geplaatst.
    Terugwedstrijden op donderdag 24 augustus
    AEK Athene - Club Brugge   3 - 0
    Rosenborg - Ajax Amsterdam   3 - 2
    Zenit Sint-Ptersburg - FC Utrecht    2 - 0   na verlengingen
    AEL Larnaca - Viktoria Plzen    0 - 0
    Dinamo Kiev - Maritimo    3 - 1
    Ostersund - PAOK Saloniki    2 - 0
    Sheriff Tiraspol - Legia Warschau    0 - 0
    Oleksandria - Bate Borisov     1 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Altach    2 - 2
    FC Salzburg - Viitorul    4 - 0
    Suduva - Loedogorets   0 - 0
    Fenerbahce - Vardar    1 - 2
    Videoton - Partizan    0 - 4
    Skenderbeu - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Midtjylland - Limasol    1 - 1
    Olympique Marseille - Domzale   3 - 0
    Sporting Braga - Hafnarfjordur    3 - 2
    Athletic Club Bilbao - Panathinaikos    1 - 0
    Shkendija - AC Milan    0 - 1
    Hajduk Split - Everton    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FK Krasnodar    2 - 1
    Austria Wien - NK Osijek    0 - 1



    Heenwedstrijden op donderdag 17 augustus
    Club Brugge - AEK Athene   0 - 0
    Ajax Amsterdam - Rosenborg   0 - 1
    FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg  1 - 0
    Panathinaikos - Athletic Club Bilbao  2 - 3
    Shkendija - AC Milan   6 - 0
    NK Osijek - Austria Wien   1 - 2
    Limasol - Midtjylland  3 - 2
    FK Krasnodar - Rode Ster Belgrado  3 - 2
    Hafnarfjordur - Sporting Braga  1 - 2
    Maritimo - Dinamo Kiev  0 - 0
    Viitorul - FC Salzburg   1 - 3
    Vardar - Fenerbahce  2 - 0
    Domzale - Olympique Marseille   1 - 1
    Altach - Maccabi Tel Aviv   0 - 1
    Bate Borisov - Oleksandria   1 - 1
    Dinamo Zagreb - Skenderbeu   1 - 1
    Loedogorets - Suduva   2 - 0
    Partizan - Videoton   0 - 0
    Everton - Hajduk Splitt   2 - 0
    Legia Warschau - Sheriff Tiraspol   1 - 1
    Viktoria Plzen - AEL Larnaca   3 - 1
    PAOK Saloniki - Ostersund   3 - 1


    DERDE VOORRONDE EUROPA LEAGUE
    Hier beperken wij ons tot ploegen uit Belgie en Nederland :
    Heenwedstrijden op donderdag 27 juli 2017 - Terugwedstrijden op donderdag 3 augustus 2017
    KAA Gent, KV Oostende en ook PSV Eindhoven zijn uitgeschakeld. 
    BE :
    Cashpoint SCR Altach - KAA Gent      3 - 1
    KV Oostende - Olympique Marseille     0 - 0

    KAA Gent - Cashpoint SCR Altach      1 - 1
    Olympique Marseille - KV Oostende     4 - 2
    Bekerwinnaar Zulte Waregem is rechtstreeks geplaatst.

    NL :
    Lech Poznan - FC Utrecht     2 - 2
    NK Osijek - PSV Eindhoven     1 - 0

    FC Utrecht - Lech Poznan     0 - 0
    PSV Eindhoven - NK Osijek      0 - 1

    FC Utrecht kwam reeds vanaf de tweede voorronde in actie :
    FC Utrecht - Valletta    3 - 1
    Valletta - FC Utrecht     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    14-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden op zondag 27 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Maldegem    1 - 1  (3-4)
    Sinaai - Assenede   1 - 0   (1-4)
    Sp. Waasmunster - Zelzate    1 - 4   (5-5)
    YB Beveren - Sint-Gillis-Waas     5 - 1
    Adegem - Moerbeke    3 - 0   (3-2)
    Meetjesland - Doorslaar    3 - 2   (3-2)
    Waarschoot - Lochristi    1 - 5   (5-2)
    Kleit - HO Kalken     1 - 3  (4-5)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Machelen   0 - 3   (5-5)
    Sleidinge - Jong Zulte   1 - 1  (3-4)
    Evergem Center - Aalter   0 - 1   (4-4)
    Belzele - Drongen   3 - 5   (5-3)
    Bambrugge - Zeveren      FF   5 - 0
    Geraardsbergen - Poesele   0 - 2   (3-4)
    Kluisbergen Sportief - De Pinte     0 - 2  (4-1)
    Eine - KVV Ardennen      2 - 0

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sint-Gillis   6 - 1   (3-2)
    Merendree - Buggenhout   4 - 2   (3-4)
    Bellem - Elene-Grotenberge   2 - 1   (4-4)
    Mariakerke - Sottegem   2 - 3  (4-5)
    Borsbeke - Meldert    1 - 1   (4-4)
    Burst - Grembergen   3 - 1   (4-4)
    Meerbeke - Voorde    2 - 2   (4-2)
    Winnik - Appelterre     0 - 4

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Gijzel-Oosterzele     2 - 3
    Bazel - Edeboys    2 - 2  (5-5)
    Zaffelare - Robur   1 - 7   (4-5)
    Kruibeke - Dendermonde     1 - 0  (5-4)
    Berlare - Munkzwalm   2 - 3   (5-4)
    Zele - Denderhoutem   0 - 1  (4-2)
    Heikant - Windeke    0 - 4   (5-5)
    Schoonaarde - Gavere-Asper   2 - 1  (5-3)

    Reeks 3A
    Watervliet - WB Sint-Niklaas   1 - 2
    Sint-Laureins - SK Gerda    3 - 4  (4-3)
    Kaprijke-Bentille - Eksaarde     2 - 2  (3-4)
    Lembeke - Melsele B    6 - 0   (3-4)
    Beervelde - Sint-Pauwels    2 - 1
    Kieldrecht - Sint-Kruis-Winkel   4 - 0  (5-4)
    Kallo - Ertvelde    4 - 2
    Klinge - Overmere    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Wachtebeke    3 - 4   (5-5)
    Bosdam Beveren - DKW Evergem   2 - 1  (3-3)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nazareth-Eke   1 - 5  (4-4)
    Knesselare - Olsene    4 - 2  (2-3)
    Ursel - Vurste-Semmerzake    1 - 2  (4-4)
    Zevergem - Wortegem   2 - 2  (3-5)
    Deftinge - Nokere-Kruishoutem   0 - 4  (3-5)
    FC Kluisbergen - Ursel   1 - 0  (5-5)
    Boekel - Nevele     2 - 2   (4-2)
    Volkegem - Hansbeke   0 - 3  (4-4)
    Zingem - Latem     2 - 5  (4-4)
    Bevere - Bonanza   3 - 1  (5-4)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Houtem   2 - 1  (4-5)
    Doggen Erembodegem - Moortsele   0 - 3   (3-4)
    Haaltert - Velzeke   1 - 1  (1-4)
    Denderleeuw - Serskamp-Schellebelle    2 - 3  (4-5)
    Mere - Massemen    1 - 2   (5-5)
    Elene-Grotenberge B - Nederhasselt   1 - 3   (4-5)
    Sint-Goriks - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4  (4-4)
    Michelbeke - Zandbergen    3 - 1  (5-3)
    Oudenhove - Kerksken    3 - 2  (4-3)
    Sottegem B - Okegem     4 - 0

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - Heusden   0 - 3  (2-5)
    Robur B - Destelbergen   1 - 2  (3-4)
    Rangers Opdorp - Laarne-Kalken    3 - 2  (3-1)
    SVH Waasmunster - Muide Gent    2 - 3  (5-4)
    Daknam - VSV Gent   1 - 3  (5-5)
    Cercle Melle - Wieze   2 - 3
    9000 Gent - Gijzegem     1 - 2  (4-4)
    Sint-Denijs - Hofstade   5 - 0   (2-5)
    VC Zwijnaarde - Oudegem    3 - 1  (3-4)
    HT Zwijnaarde - Baardegem   2 - 6   (2-4)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Middelburg   2 - 3  (2-3)
    Lochristi B - Bassevelde   2 - 2  (3-5)
    Stekene B - Donk   3 - 5
    Verrebroek - Boekhoute  0 - 2  (3-3)
    Haasdonk B - Balgerhoeke   8 - 0  (5-4)
    Vinderhoute - Waasmunster B    2 - 1   (4-4)
    Avrasya Gent - Hoogeinde    1 - 3
    Muide Gent B - Zaffelare    0 - 4  (5-2)
    Sint-Amandsberg - Zele B   1 - 2  (3-2)
    HO Kalken B - Kemzeke   5 - 1   (5-4)

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Bottelare   1 - 2  (5-5)
    Ooidonk-Leerne - Balegem    3 - 1   (4-4)
    Ophasselt - Rangers Merelbeke   1 - 3  (5-5)
    Poesele B - SK Merelbeke    3 - 2
    VS Destelbergen - Zingem B   FF   0 - 5
    Nokere-Kruishoutem B - Melsen   6 - 3  (3-3)
    Nazareth-Eke B - Wichelen     1 - 1
    Huise-Ouwegem - Sint-Antelinks   0 - 2  (4-5)
    Horebeke - Aaigem   2 - 0  (2-3)
    Gijzel-Oosterzele B - Herzele-Ressegem   2 - 7

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Sint-Denijs B   1 - 1   (2-4)
    Munkzwalm B - Jong Geraardsbergen   8 - 4   (4-3)
    Maarkedal - Bonanza B    7 - 0  (4-4)
    Volkegem B - Zegelsem      2 - 0   (5-5)
    Mater - Strijpen     0 - 1  (5-2)
    Opbrakel - Kluisbergen Sportief B    4 - 4   (3-3)
    Michelbeke B - FC Kluisbergen B      2 - 7   (3-4)
    Everbeek - Bevere B   2 - 0  (4-4)
    Idegem - FCLC Ronse   6 - 1  (4-5)
    Oudenhove B - Boekel B     3 - 0   (3-1)

    Reeks 4D
    Heusden B - Tenstar Melle    1 - 6   (5-2)
    Tielrode - Edeboys B    12 - 0
    Rupelmonde - Laarne-Kalken B   0 - 7  (4-5)
    Sombeke - Oostakker   1 - 2  (5-3)
    PD Kruibeke - Dampoort Gent   5 - 1
    Neigem - Jong Lede B    3 - 1   (5-5)
    Bavegem - Nieuwerkerken    1 - 3  (4-5)
    Baasrode - Moorsel   FF   0 - 5
    Vlierzele - Herdersem    1 - 2  (4-0)
    Buggenhout B - Eine B   4 - 2  (4-3)
    Lebbeke B - Sombeke   0 - 3  (4-3)

    De 1/8 finales worden afgewerkt op 1 november
    De 1/4 finales worden afgewerkt op 23 december
    De 1/2 finales worden afgewerkt op 11 februari
    De finale wordt afgewerkt op 1 april 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Sinaai    5 - 0  (4-2)
    Sint-Gillis-Waas - Sp. Waasmunster    2 - 2
    Maldegem - YB Beveren    5 - 1  (4-2)
    Assenede - Vrasene    0 - 3   (2-3)
    Lochristi - Meetjesland    2 - 3   (2-2)
    HO Kalken - Waarschoot    2 - 1  (2-3)
    Moerbeke - Kleit    1 - 5   (5-5)
    Doorslaar - Adegem    2 - 1  (5-3)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Sleidinge    1 - 3   (4-4)
    Drongen - Evergem Center    2 - 0
    Machelen - Belzele    0 - 1  (3-5)
    Jong Zulte - Lovendegem    5 - 0  (5-1)
    De Pinte - Geraardsbergen    3 - 1   (5-4)
    KVV Ardennen - Kluisbergen Sportief     2 - 1  (4-3)
    Zeveren - Eine    1 - 2  (3-4)
    Poesele - Bambrugge    2 - 5   (5-4)

    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Merendree    4 - 3   (4-3)
    Sottegem - Bellem      3 - 3   (5-4)
    Sint-Gillis - Mariakerke    1 - 2   (4-4)
    Buggenhout - Zomergem    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Burst    2 - 1   (4-5)
    Appelterre - Meerbeke    3 - 1   (2-4)
    Meldert - Winnik    7 - 3   (4-3)
    Grembergen - Borsbeke    4 - 1  (4-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Bazel     1 - 2  (5-4)
    Dendermonde - Zaffelare    5 - 0   (2-5)
    Gijzel-Oosterzele - Kruibeke    6 - 1  (5-4)
    Edeboys - Haasdonk    1 - 2  (4-4)
    Windeke - Zele     1 - 3   (5-5)
    Gavere-Asper - Heikant   2 - 1   (3-2)
    Munkzwalm - Schoonaarde    4 - 3   (5-1)
    Denderhoutem - Berlare    1 - 1   (5-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Sint-Laureins   0 - 0  (3-3)
    Sint-Pauwels - Kaprijke-Bentille   4 - 2  (4-2)
    WB Sint-Niklaas - Lembeke    2 - 1  (5-2)
    SK Gerda - Beervelde    4 - 1   (5-3)
    Eksaarde - Watervliet   1 - 1   (4-3)
    Wachtebeke - Kallo    3 - 0  (4-4)
    DKW Evergem - Klinge   2 - 0   (2-2)
    Sint-Kruis-Winkel - SKB Sint-Niklaas    1 - 0
    Ertvelde - Bosdam Beveren    3 - 2  (4-1)
    Overmere - Kieldrecht   0 - 4   (4-3)

    Reeks 3B
    Wortegem - Knesselare    2 - 2
    Nokere-Kruishoutem - Ursel    2 - 2  (4-3)
    Nazareth-Eke - Zevergem   2 - 1   (3-2)
    Olsene - Deftinge    3 - 2   (3-4)
    Vurste-Semmerzake - Maria-Aalter  0 - 1  (3-3)
    Latem - Boekel    1 - 1  (5-4)
    Bonanza - Volkegem     3 - 0  (3-3)
    Vinkt - Zingem   2 - 3   (3-5)
    Nevele - Bevere    2 - 1   (5-4)
    Hansbeke - FC Kluisbergen   2 - 3   (4-5)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - Doggen Erembodegem     4 - 0
    Massemen - Haaltert    2 - 3  (5-2)
    Houtem - Denderleeuw    0 - 1  (5-4)
    Moortsele - Mere    5 - 2   (5-3)
    Velzeke - SK Erembodegem    0 - 5
    Kerksken - Sint-Goriks   0 - 0   (4-4)
    Okegem - Michelbeke   1 - 2   (3-5)
    Nederhasselt - Oudenhove    1 - 2  (4-5)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Sottegem B    0 - 0  (3-4)
    Zandbergen - Elene-Grotenberge B   2 - 1   (3-1)

    Reeks 3D
    Muide Gent - Robur B    5 - 2   (5-1)
    VSV Gent - Rangers Opdorp   5 - 1  (3-3)
    Heusden - SVH Waasmunster     3 - 0  (3-4)
    Destelbergen - Daknam   2 - 3   (3-1)
    Laarne-Kalken - Hamme-Zogge    3 - 0   (5-3)
    Oudegem - 9000 Gent     1 - 4
    Baardegem - Sint-Denijs   1 - 3  (4-3)
    Wieze - VC Zwijnaarde      2 - 2
    Gijzegem - HT Zwijnaarde  0 - 5  (5-2)
    Hofstade - Cercle Melle    5 - 1  (4-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Hoogeinde     2 - 1  (3-3)
    Balgerhoeke - Stekene B    2 - 1   (4-4)
    Middelburg - Verrebroek   1 - 6  (5-4)
    Bassevelde - Haasdonk B    1 - 1  (2-4)
    Donk - Meerdonk   2 - 1
    Zele B - Avrasya Gent   4 - 2
    Kemzeke - Muide Gent B   5 - 4  (3-4)
    Waasmunster B - Sint-Amandsberg   4 - 1  (4-5)
    Hoogeinde - HO Kalken B    3 - 0  (4-1)
    Zaffelare B - Vinderhoute     1 - 2   (3-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Ooidonk-Leerne   1 - 6
    Zingem B - Ophasselt    4 - 0
    Bottelare - Poesele B   5 - 0  (4-4)
    Balegem - VS Destelbergen    3 - 5
    Rangers Merelbeke - Lotenhulle    2 - 0   (3-4)
    Aaigem - Nazareth-Eke B    3 - 3  (4-3)
    Herzele-Ressegem - Huise-Ouwegem    2 - 1
    Melsen - Horebeke     1 - 1  (4-5)
    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B    0 - 0   (5-5)
    Sint-Antelinks - Nokere-Kruishoutem B   4 - 0  (3-4)

    Reeks 4C
    Zegelsem - Munkzwalm B    1 - 3
    Strijpen - Maarkedal    1 - 5  (3-3)
    Sint-Denijs B - Volkegem B   5 - 1  (4-4)
    Jong Geraardsbergen - Mater    2 - 2   (1-5)
    Bonanza B - Petegem Schelde      2 - 7   (4-4)
    FCLC Ronse - Michelbeke B   3 - 1   (5-4)
    Boekel B - Everbeek    FF   0 - 5
    Kluisbergen Sportief B - Idegem   1 - 2
    FC Kluisbergen  - Oudenhove B   1 - 3   (5-4)
    Bevere B - Opbrakel   5 - 2   (5-4)

    Reeks 4D
    Oostakker - Tielrode    2 - 5  (3-5)
    Dampoort Gent - Rupelmonde     3 - 3  (4-2)
    Tenstar Melle - Sombeke   4 - 0
    Edeboys B - PD Kruibeke     1 - 1  (4-5)
    Laarne-Kalken B - Heusden B   0 - 1  (2-3)
    Eine B - Bavegem    3 - 0  (3-5)
    Smetlede - Baasrode   2 - 2  (3-2)
    Jong Lede B - Vlierzele   3 - 2   (4-4)
    Nieuwerkerken - Buggenhout B   4 - 2  (4-4)
    Moorsel - Lebbeke B   5 - 1  (4-3)
    Herdersem - Neigem   5 - 2  (0-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Sint-Gillis-Waas     1 - 4  (4-5)
    Sinaai - Maldegem     3 - 0   (4-5)
    Sp. Waasmunster - Assenede    2 - 0   (5-4)
    YB Beveren - Zelzate   0 - 1  (4-5)
    Adegem - HO Kalken     2 - 5
    Meetjesland - Moerbeke      2 - 1  (5-4)
    Waarschoot - Doorslaar    3 - 1   (4-5)
    Kleit - Lochristi      1 - 3   (4-3)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Drongen    1 - 5   (3-5)
    Sleidinge - Machelen    1 - 2   (4-5)
    Evergem Center - Jong Zulte     1 - 2  (4-3)
    Belzele - Aalter     4 - 2   (4-4)
    Bambrugge - KVV Ardennen     10 - 0    (4-4)
    Geraardsbergen - Zeveren     1 - 2   (1-3)
    Kluisbergen Sportief - Poesele    4 - 0   (3-2)
    Eine - De Pinte    10 - 1    (5-2)

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sottegem    1 - 2
    Merendree - Sint-Gillis    1 - 2  (2-3)
    Bellem - Buggenhout    11 - 0    (5-1)
    Mariakerke - Elene-Grotenberge    0 - 3   (5-4)
    Borsbeke - Appelterre    1 - 4   (4-5)
    Burst - Meldert    1 - 2   (5-5)
    Meerbeke - Grembergen     3 - 1   (3-5)
    Winnik - Voorde    2 - 4   (4-4)

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Dendermonde     1 - 3  (4-5)
    Bazel - Gijzel-Oosterzele    2 - 4   (4-5)
    Zaffelare - Edeboys    2 - 3   (5-4)
    Kruibeke - Robur   1 - 2   (3-4)
    Berlare - Gavere-Asper   4 - 1   (5-5)
    Zele - Munkzwalm    0 - 3   (4-5)
    Heikant - Denderhoutem    0 - 2   (3-5)
    Schoonaarde - Windeke     2 - 2   (5-4)

    Reeks 3A
    Watervliet - Sint-Pauwels      1 - 3   (4-3)
    Sint-Laureins - WB Sint-Niklaas     0 - 7
    Kaprijke-Bentille - SK Gerda    0 - 3
    Lembeke - Eksaarde    4 - 3
    Beervelde - Melsele B      3 - 2
    Kieldrecht - DKW Evergem    2 - 1   (4-4)
    Kallo - Sint-Kruis-Winkel     2 - 2   (5-3)
    Klinge - Ertvelde   2 - 1   (5-4)
    SKB Sint-Niklaas - Overmere     1 - 1   (4-4)
    Bosdam Beveren - Wachtebeke    1 - 3  (3-5)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nokere-Kruishoutem    1 - 1   (3-4)
    Knesselare - Nazareth-Eke   1 - 2   (3-5)
    Ursel - Olsene    0 - 2  (4-5)
    Zevergem - Vurste-Semmerzake    1 - 4  (4-4)
    Deftinge - Wortegem    1 - 3   (5-4)
    FC Kluisbergen - Bonanza    4 - 3   (3-5)
    Boekel - Vinkt    0 - 2   (5-5)
    Volkegem - Nevele    0 - 2
    Zingem - Hansbeke    3 - 1   (3-3)
    Bevere - Latem    3 - 5  (4-5)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Massemen    5 - 3   (3-4)
    Doggen Erembodegem - Houtem    0 - 5  (4-3)
    Haaltert - Moortsele    2 - 5  (4-4)
    Denderleeuw - Velzeke    2 - 4  (3-2)
    Mere - Serskamp-Schellebelle     1 - 2
    Elene-Grotenberge B - Okegem    6 - 1   (5-4)
    Sint-Goriks - Nederhasselt     2 - 0   (5-3)
    Michelbeke - Moerbeke-Geraardsbergen      2 - 1
    Oudenhove - Zandbergen      FF   5 - 0
    Sottegem B - Kerksken    2 - 5

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - VSV Gent    4 - 1   (3-4)
    Robur B - Heusden    0 - 4   (4-3)
    Rangers Opdorp - Destelbergen    2 - 1   (3-3)
    SVH Waasmunster - Laarne-Kalken     1 - 1   (4-4)
    Daknam - Muide Gent    7 - 1   (4-4)
    Cercle Melle - Baardegem    0 - 0   (2-4)
    9000 Gent - Wieze      3 - 1   (3-3)
    Sint-Denijs - Gijzegem     7 - 0   (3-1)
    VC Zwijnaarde - Hofstade   1 - 2
    HT Zwijnaarde - Oudegem    4 - 3   (4-3)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Balgerhoeke    2 - 4
    Lochristi B - Middelburg    2 - 0
    Stekene B - Bassevelde   0 - 2   (1-4)
    Verrebroek - Donk    1 - 1
    Haasdonk B - Boekhoute    3 - 3   (3-5)
    Vinderhoute - Kemzeke    1 - 0   (4-5)
    Avrasya Gent - Waasmunster B     1 - 2  (1-5)
    Muide B - Lochristi B    1 - 1   (5-3)
    Sint-Amandsberg - Zaffelare     2 - 7   (3-5)
    HO Kalken B - Zele B     1 - 1

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Zingem B    1 - 1   (4-3)
    Ooidonk-Leerne - Bottelare    1 - 3   (4-3)
    Ophasselt - Balegem    4 - 0   (3-2)
    Poesele B - Rangers Merelbeke    8 - 3   (4-2)
    VS Destelbergen - SK Merelbeke    3 - 1
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem    0 - 5   (4-4)
    Nazareth-Eke B - Melsen    2 - 1  (3-4)
    Huise-Ouwegem - Wichelen    1 - 2  (2-3)
    Horebeke - Sint-Antelinks    6 - 3
    Gijzel-Oosterzele B - Aaigem    2 - 0   (5-5)

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Strijpen     1 - 1
    Munkzwalm B - Sint-Denijs B    2 - 4  (3-4)
    Maarkedal - Jong Geraardsbergen   4 - 1  (3-2)
    Volkegem B - Bonanza B     0 - 4   (2-5)
    Mater - Zegelsem    0 - 1  (5-3)
    Opbrakel - Boekel B     6 - 2
    Michelbeke B - Kluisbergen Sportief B    4 - 2   (3-4)
    Everbeek - FC Kluisbergen B      1 - 2
    Idegem - Bevere B    1 - 2  (4-4)
    Oudenhove B - FCLC Ronse    1 - 3   (3-4)

    Reeks 4D
    Heusden B - Dampoort Gent    5 - 4   (2-4)
    Tielrode - Tenstar Melle     4 - 4   (3-4)
    Rupelmonde - Edeboys B    6 - 2   (3-4)
    Sombeke - Laarne-Kalken B    7 - 2
    PD Kruibeke - Oostakker    0 - 2
    Neigem - Smetlede     0 - 3
    Bavegem - Jong Lede B    1 - 5   (4-2)
    Baasrode - Nieuwerkerken    5 - 2   (3-4)
    Vlierzele - Moorsel     1 - 0   (5-2)
    Buggenhout B - Herdersem    3 - 1
    Lebbeke B - Eine B    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Vrasene    0 - 11   (3-3)
    Sint-Gillis-Waas - Sinaai   0 - 4
    Maldegem - Sp. Waasmunster      2 - 7   (3-5)
    Assenede - YB Beveren    0 - 0  (3-4)
    Lochristi - Adegem     0 - 1   (3-4)
    HO Kalken - Meetjesland    5 - 3   (5-5)
    Moerbeke - Waarschoot   2 - 3   (5-4)
    Doorslaar - Kleit    2 - 3   (4-4)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Lovendegem   2 - 0  (5-4)
    Drongen - Sleidinge    3 - 0   (3-4)
    Machelen - Evergem Center    2 - 1
    Jong Zulte - Belzele    1 - 0   (4-3)
    De Pinte - Bambrugge     4 - 0
    KVV Ardennen - Geraardsbergen     1 - 2   (5-3)
    Zeveren - Kluisbergen Sportief    1 - 2  (5-3)
    Poesele - Eine     2 - 0   (3-5)
    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Zomergem   0 - 3   (4-4)
    Sottegem - Merendree    2 - 3   (2-2)
    Sint-Gillis - Bellem     1 - 2   (4-3)
    Buggenhout - Mariakerke    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Borsbeke    4 - 0   (5-2)
    Appelterre - Burst    3 - 0    (5-3)
    Meldert - Meerbeke    1 - 1   (3-4)
    Grembergen - Winnik    3 - 1   (5-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Haasdonk      3 - 2
    Dendermonde - Bazel    2 - 1   (4-5)
    Gijzel-Oosterzele - Zaffelare    2 - 1  (4-5)
    Edeboys - Kruibeke    2 - 3   (4-2)
    Windeke - Berlare    3 - 3  (5-4)
    Gavere-Asper - Zele    0 - 2   (4-4)
    Munkzwalm - Heikant    3 - 0   (4-4)
    Denderhoutem - Schoonaarde     1 - 1   (3-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Watervliet    5 - 0
    Sint-Pauwels - Sint-Laureins    2 - 0    (4-3)
    WB Sint-Niklaas - Kaprijke-Bentille    3 - 1
    SK Gerda - Lembeke    4 - 2
    Eksaarde - Beervelde     1 - 1   ( 3-3)
    Wachtebeke - Kieldrecht    2 - 0   (4-3)
    DKW Evergem - Kallo    4 - 1   (3-5)
    Sint-Kruis-Winkel - Klinge    2 - 1  (4-2)
    Ertvelde - SKB Sint-Niklaas    1 - 2
    Overmere - Bosdam Beveren    2 - 2

    Reeks 3B
    Wortegem - Maria-Aalter    2 - 2   (5-4)
    Nokere-Kruishoutem - Knesselare    2 - 3   (4-3)
    Nazareth-Eke - Ursel    2 - 2   (4-5)
    Olsene - Zevergem    0 - 0   (4-4)
    Vurste-Semmerzake - Deftinge    0 - 1   (4-5)
    Latem - FC Kluisbergen    6 - 2   (4-3)
    Bonanza - Boekel    2 - 0
    Vinkt - Volkegem    1 - 1
    Nevele - Zingem    0 - 5  (4-5)
    Hansbeke - Bevere    5 - 1    (3-4)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - SK Erembodegem    2 - 5   (2-2)
    Massemen - Doggen Erembodegem    2 - 1
    Houtem - Haaltert    1 - 0   (4-3)
    Moortsele - Denderleeuw    4 - 4
    Velzeke - Mere     1 - 3
    Kerksken - Elene-Grotenberge B    0 - 0   (5-5)
    Okegem - Sint-Goriks     0 - 3    (3-4)
    Nederhasselt - Michelbeke    3 - 1    (5-4)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove    1 - 2   (3-5)
    Zandbergen - Sottegem B     1 - 4

    Reeks 3D
    Muide Gent - Hamme-Zogge   3 - 4
    VSV Gent - Robur B    3 - 2  (2-5)
    Heusden - Rangers Opdorp    4 - 1   (3-3)
    Destelbergen - SVH Waasmunster    2 - 1  (4-4)
    Laarne-Kalken - Daknam     5 - 0
    Oudegem - Cercle Melle   2 - 0
    Baardegem - 9000 Gent   5 - 3   (4-4)
    Wieze - Sint-Denijs    0 - 2  (4-3)
    Gijzegem - VC Zwijnaarde    3 - 2   (3-4)
    Hofstade - HT Zwijnaarde    3 - 0   (3-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Meerdonk    1 - 1
    Balgerhoeke - Lochristi B    1 - 2
    Middelburg - Stekene B    2 - 0   (1-4)
    Bassevelde - Verrebroek    1 - 3
    Donk - Haasdonk B    5 - 1
    Zele B - Vinderhoute    3 - 1
    Kemzeke - Avrasya Gent   FF   5 - 0
    Waasmunster B - Muide Gent B     3 - 2   (4-3)
    Hoogeinde - Sint-Amandsberg    2 - 0  (2-4)
    Zaffelare B - Oostakker    1 - 3  (5-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Lotenhulle    2 - 3 (5-1)
    Zingem B - Ooidonk-Leerne    5 - 2
    Bottelare - Ophasselt    2 - 1   (3-2)
    Balegem - Poesele B    4 - 6   (3-2)
    Rangers Merelbeke - VS Destelbergen    3 - 0  (5-3)
    Aaigem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 2   (4-4)
    Herzele-Ressegem - Nazareth-Eke B    2 - 2
    Melsen - Huise-Ouwegem    1 - 3   (4-5)
    Wichelen - Horebeke    0 - 3   (3-3)
    Sint-Antelinks - Gijzel-Oosterzele B   3 - 3

    Reeks 4C
    Zegelsem - Petegem Schelde    2 - 4   (5-5)
    Strijpen - Munkzwalm B    0 - 2
    Sint-Denijs B - Maarkedal    0 - 3   (2-4)
    Jong Geraardsbergen - Volkegem B    3 - 0
    Bonanza B - Mater     3 - 2  (4-4)
    FCLC Ronse - Opbrakel    2 - 4   (3-3)
    Boekel B - Michelbeke B     1 - 1   (2-3)
    Kluisbergen Sportief B - Everbeek    5 - 0   (4-3)
    FC Kluisbergen  - Idegem    2 - 2   (5-3)
    Bevere B - Oudenhove B    3 - 2

    Reeks 4D
    Oostakker - Heusden B    0 - 3   (3-5)
    Dampoort Gent - Tielrode    2 - 5
    Tenstar Melle - Rupelmonde    6 - 0
    Edeboys B - Sombeke   0 - 0
    Laarne-Kalken B - PD Kruibeke    0 - 4  (4-4)
    Eine B - Neigem      4 - 5  (3-5)
    Smetlede - Bavegem    6 - 0  (4-4)
    Jong Lede B - Baasrode    6 - 1   (4-5)
    Nieuwerkerken - Vlierzele    1 - 4   (2-4)
    Moorsel - Buggenhout B    3 - 1
    Herdersem - Lebbeke B    4 - 0   (3-1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden in het weekend van 20 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Staden - Poperinge   1 - 0  (4-5)
    Boezinge - Otegem   3 - 0  (2-4)
    De Ruiter Roeselare - Wevelgem   2 - 2  (5-2)
    Veldegem - Emelgem-Kachtem     1 - 2   (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Rumbeke   0 - 0  (5-5)
    Moen - WS Lauwe   2 - 1
    Dadizele - Spermalie-Middelkerke    5 - 0  (2-4)
    Beernem - Oostkamp    0 - 8  (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Club Roeselare   2 - 1  (5-1)
    Oostnieuwkerke - Nieuwkerke   4 - 2  (4-3)
    Eernegem - Diksmuide   1 - 2  (3-4)
    Kortemark - Gistel   3 - 5  (3-5)

    Reeks D
    Damme - Varsenare   4 - 4  (3-2)
    RC Waregem - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Tielt - Geluwe   3 - 0   (3-4)
    Meulebeke - Anzegem   1 - 2  (3-3)

    Reeks E
    Heestert - RC Lauwe   0 - 1  (5-2)
    Beselare - Wielsbeke     0 - 3  (3-5)
    Beveren-Leie - Jabbeke   1 - 5   (3-4)
    Zedelgem - Zwevezele   1 - 4

    Reeks F
    Deerlijk - Heist    9 - 0  (5-4)
    Oostduinkerke - Ledegem    1 - 1  (3-4)
    Blankenberge - Bredene   FF   5 - 0
    Westkapelle - Oudenburg    1 - 2  (4-4)

    Reeks G 
    Ichtegem - Handzame     2 - 2   (4-2)
    Izegem-Ingelmunster - Oostduinkerke   0 - 3  (1-3)
    Jong Male - Houthulst   5 - 1   (4-3)
    Langemark-Poelkapelle - SV Kortrijk   0 - 0  (5-5)
    Bulskamp - Aartrijke   1 - 3  (3-4)

    Reeks H 
    Dosko Beveren - Dentergem   1 - 4
    Desselgem - Lissewege   2 - 2
    Sint-Joris - Sint-Kruis    2 - 4  (4-4)
    Lendelede - Jong Vijve   1 - 0  (4-3)
    Hooglede - Lo-Reninge   7 - 1  (2-4)

    Reeks I 
    Moorsele - Dadizele B   2 - 0  (2-4)
    Westouter - Loppem   2 - 4  (5-5)
    Zerkegem - Vleteren   7 - 3  (3-4)
    Brielen - Dottignies B     3 - 2  (3-4)
    Bissegem - Nieuwpoort   2 - 1  (5-3)

    Reeks J
    E. Brugge - Zandvoorde    4 - 2  (4-3)
    Zarren - Beernem B   2 - 1  (5-5)
    Gits - Snaaskerke    0 - 2  (4-3)
    Menen United - Lichtervelde   0 - 3  (4-5)
    Veurne - Hulste   10 - 1  (0-3)

    Reeks K
    Wervik B - Proven   0 - 10  (4-3)
    Keiem - Hertsberge   8 - 1
    Reningelst - Dikkebus   1 - 4  (4-5)
    Marke - Dosko Beveren B   0 - 5  (3-3)
    Westende - Doomkerke   2 - 4  (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Oostrozebeke    0 - 1  (4-3)
    Ruiselede - Jonkershove    2 - 3
    Ledegem - Avelgem    2 - 3  (2-4)
    Rekkem - Koekelare    2 - 6  (3-4)
    Comines-Warneton - Kruiseke   3 - 1  (2-2)

    Reeks M
    De Haan - Zonnebeke   1 - 0  (4-3)
    Heule - Kanegem   2 - 1  (4-2)
    Wevelgem B - Ploegsteert   0 - 2  (3-4)
    Poperinge B - Aarsele   1 - 3  (3-3)
    Veurne B - HO Oedelem   2 - 0  (4-3)

    Reeks N 
    Sint-Eloois-Winkel B - Pittem   3 - 4  (5-4)
    SK Torhout - Steenbrugge   6 - 2  (3-4)
    Westrozebeke - Wenduine    6 - 1  (4-4)
    Diksmuide B - Moerbeke   1 - 2  (5-3)
    Geluveld - Passendale   5 - 1

    Reeks O
    Zwevezele B - De Panne   FF 5 - 0
    Luingnois - Zillebeke   11 - 1  (4-2)
    Lombardsijde - Alveringem   6 - 1  (1-3)
    Dar. Brugge - Kuurne    4 - 2  (4-5)
    Steenbrugge B - Stasegem   2 - 1  (5-3)

    Reeks P
    Wikings Kortrijk - Voormezele     FF   0 - 5
    Bellegem - Ardooie    0 - 2  (3-4)
    Dudzele - Elverdinge   2 - 2  (4-5)
    Aalbeke - Moorslede   FF  0 - 5
    Ruddervoorde - Hollebeke    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden in het weekend van 13 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - Staden     2 - 2   (3-3)
    Wevelgem - Boezinge     1 - 1  (5-4)
    Emelgem-Kachtem - De Ruiter Roeselare    1 - 2   (4-4)
    Poperinge - Veldegem    7 - 0

    Reeks B
    Rumbeke - Beernem    1 - 1   (3-2)
    WS Lauwe - Zwevegem    3 - 2   (3-5)
    Spermalie-Middelkerke - Moen    0 - 2   (4-5)
    Oostkamp - Dadizele    3 - 1  (5-2)

    Reeks C
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke     0 - 2
    Nieuwkerke - Eernegem    1 - 1   (3-5)
    Diksmuide - Kortemark    0 - 1   (4-3)
    Gistel - Dottignies    2 - 3   (5-5)

    Reeks D
    Varsenare - Meulebeke     4 - 0   (4-5)
    Ingooigem - Damme     0 - 2  (5-4)
    Geluwe - RC Waregem    3 - 4   (3-4)
    Anzegem - Tielt     0 - 3

    Reeks E
    RC Lauwe - Zedelgem      1 - 0   (2-4)
    Wielsbeke - Heestert    0 - 0   (4-2)
    Jabbeke - Beselare    2 - 1   (5-3)
    Zwevezele - Beveren-Leie    8 - 1  (4-3)

    Reeks F
    Heist - Oostduinkerke     1 - 2   (5-5)
    Ledegem - Blankenberge    3 - 5   (5-3)
    Bredene - Westkapelle    0 - 2   (3-4)
    Oudenburg - Deerlijk    2 - 3   (5-3)

    Reeks G 
    Aartrijke - Ichtegem     2 - 2   (5-3)
    Oostduinkerke - Jong Male    2 - 9  (2-5)
    Houthulst - Langemark-Poelkapelle    3 - 0  (5-2)
    Handzame - Izegem-Ingelmunster    0 - 2  (4-4)
    KSV Kortrijk - Bulskamp    2 - 1   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Desselgem     2 - 5  (2-4)
    Lo-Reninge - Dosko Beveren    3 - 1   (2-3)
    Lissewege - Lendelede    0 - 1   (5-2)
    Sint-Kruis - Hooglede    2 - 2   (5-4)
    Jong Vijve - Sint-Joris     4 - 2   (3-4)

    Reeks I 
    Nieuwpoort - Moortsele    6 - 0
    Dadizele B - Westouter    1 - 1   (5-2)    
    Loppem - Zerkegem    4 - 2   (5-4)
    Vleteren - Brielen     1 - 2   (3-4)
    Dottignies B - Bissegem    1 - 2   (3-4)

    Reeks J
    Zandvoorde - Zarren     3 - 1  (4-2)
    Hulste - E. Brugge    5 - 1   (3-5)
    Beernem B - Menen United   4 - 0   (5-3)
    Snaaskerke - Veurne     1 - 2
    Lichtervelde - Gits    4 - 0   (4-4)

    Reeks K
    Doomkerke - Wervik B   8 - 0   (4-5)
    Proven - Keiem    8 - 0   (4-3)
    Hertsberge - Reningelst    2 - 3
    Dikkebus - Marke   6 - 0   (4-4)
    Dosko Beveren B - Westende    1 - 0   (4-2)

    Reeks L
    Oostrozebeke - Rekkem      0 - 0   (2-5)
    Kruiseke - Ledegem    1 - 1   (3-4)
    Jonkershove - Merkem    1 - 3   (5-4)
    Avelgem - Ruiselede    4 - 0
    Koekelare - Comines-Warneton     4 - 1   (5-2)

    Reeks M
    HO Oedelem - De Haan   2 - 1   (4-3)
    Zonnebeke - Heule     2 - 1   (3-3)
    Kanegem - Wevelgem B   4 - 2  (5-5)
    Ploegsteert - Poperinge B   3 - 0  (4-1)
    Aarsele - Veurne B    3 - 2

    Reeks N 
    Passendale - Sint-Eloois-Winkel B     0 - 0   (5-4)
    Steenbrugge - Westrozebeke    3 - 0   (5-5)
    Wenduine - Diksmuide B    3 - 1   (4-2)
    Pittem - SK Torhout    3 - 0   (4-5)
    Moerkerke - Geluveld   6 - 2

    Reeks O
    Stasegem - Zwevezele B    1 - 1   (4-5)
    De Panne - Luingnois    2 - 2   (5-4)
    Zillebeke - Lombardsijde    4 - 3    (4-4)
    Alveringem - Dar. Brugge    1 - 6
    Kuurne - Steenbrugge B    4 - 1   (5-3)

    Reeks P
    Moorslede - Ruddervoorde    1 - 1
    Ardooie - Aalbeke    1 - 0   (5-2)
    Elverdinge - Bellegem    0 - 1  (2-3)
    Voormezele - Dudzele    1 - 2   (2-5)
    Hollebeke - Wikings Kortrijk   5 - 0   (5-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden in het weekend van 6 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    De Ruiter Roeselare - Poperinge      1 - 1  (4-3)
    Boezinge - Emelgem-Kachtem   2 - 0   (5-3)
    Staden - Wevelgem    1 - 2  (5-2)
    Veldegem - Otegem    1 - 4  (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Spermalie-Middelkerke   1 - 3  (4-2)
    Beernem - WS Lauwe    0 - 3   (3-5)
    Dadizele - Rumbeke    1 - 3  (4-2)
    Moen - Oostkamp   0 - 2   (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Diksmuide    2 - 0   (3-3)
    Kortemark - Nieuwkerke    3 - 3    (1-3)
    Eernegem - Club Roeselare    2 - 0   (4-4)
    Oostnieuwkerke - Gistel    5 - 0

    Reeks D
    Tielt - Varsenare    3 - 0   (4-4)
    RC Waregem - Anzegem      6 - 0   (4-3)
    Damme - Geluwe    3 - 1   (2-5)
    Meulebeke - Ingooigem    4 - 0  (4-3)

    Reeks E
    Heestert - Jabbeke    1 - 1  (5-5)
    Zedelgem - Wielsbeke    1 - 3  (4-5)
    Beveren-Leie - RC Lauwe     4 - 5   (3-2)
    Beselare - Zwevezele   0 - 6

    Reeks F
    Deerlijk - Bredene    2 - 0  (4-4)
    Westkapelle - Ledegem    2 - 1   (2-5)
    Blankenberge - Heist    3 - 0
    Oostduinkerke - Oudenburg    6 - 2

    Reeks G 
    Langemark-Poelkapelle - Oostduinkerke    1 - 0   (2-5)
    Jong Male - Handzame    3 - 2  (5-4)
    Izegem-Ingelmunster - Aartrijke    1 - 6   (3-2)
    Ichtegem - SV Kortrijk   2 - 2
    Bulskamp - Houthulst   2 - 7  (3-2)

    Reeks H 
    Sint-Joris - Lissewege    3 - 3   (5-3)
    Lendelede - Dentergem    1 - 0
    Desselgem - Lo-Reninge    1 - 1   (3-3)
    Dosko Beveren - Sint-Kruis    0 - 6   (5-2)
    Hooglede - Jong Vijve     2 - 0   (4-3)

    Reeks I 
    Brielen - Loppem    2 - 3   (4-4)
    Zerkegem - Dadizele     2 - 2
    Westouter - Nieuwpoort    0 - 9
    Moorsele - Dottignies     0 - 5   (4-3)
    Bissegem - Vleteren    1 - 3   (3-5)

    Reeks J
    Gits - Beernem    3 - 0   (5-3)
    Menen United - Zandvoorde   1 - 9   (2-1)
    Zarren - Hulste    3 - 0   (2-3)
    E. Brugge - Snaaskerke    2 - 4  (5-2)
    Lichtervelde - Veurne     1 - 1    (5-4)

    Reeks K
    Marke - Hertsberge    0 - 1   (3-3)
    Reningelst - Proven     1 - 2
    Keiem - Doomkerke    6 - 0   (4-4)
    Wervik B - Dosko Beveren B    0 - 8   (3-4)
    Westende - Dikkebus     1 - 1   (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Avelgem    1 - 1   (3-5)
    Ruiselede - Kruiseke    5 - 5   (5-4)
    Ledegem - Koekelare    2 - 3   (3-5)
    Comines-Warneton - Oostrozebeke     5 - 0
    Rekkem - Jonkershove    2 - 1   (5-4)

    Reeks M
    Poperinge B - Kanegem    2 - 6   (4-4)
    Wevelgem B - Zonnebeke    3 - 3   (3-4)
    Heule - HO Oedelem    1 - 2   (4-5)
    De Haan - Aarsele    3 - 2   (3-3)
    Veurne B - Ploegsteert    1 - 2   (4-2)

    Reeks N 
    Diksmuide B - Steenbrugge    0 - 4   (4-3)
    Westrozebeke - Pittem    4 - 1   (5-3)
    SK Torhout - Passendale    4 - 1   (5-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Moerbeke    1 - 0   (4-2)
    Geluveld - Wenduine   10 - 5   (5-2)

    Reeks O
    Dar. Brugge - Zillebeke    3 - 1
    Lombardsijde - De Panne    0 - 3   (0-4)
    Luingnois - Stasegem    0 - 1   (4-3)
    Zwevezele B - Kuurne    4 - 0
    Steenbrugge B - Alveringem    1 - 6   (3-5)

    Reeks P
    Aalbeke - Elverdinge     3 - 1   (3-3)
    Bellegem - Voormezele     4 - 2   (3-1)
    Dudzele - Hollebeke    7 - 1   (4-5)
    Wikings Kortrijk - Moorslede     1 - 5   (3-2)
    Ruddervoorde - Ardooie    1 - 2  (4-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden in het weekend van 30 juli
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - De Ruiter Roeselare   2 - 2    (4-4)
    Emelgem-Kachtem - Staden   1 - 0  (2-3)
    Wevelgem - Veldegem     3 - 1  (5-5)
    Poperinge - Boezinge    0 - 1

    Reeks B
    Spermalie-Middelkerke - Beernem   2 - 2  (4-3)
    WS Lauwe - Dadizele     4 - 1
    Rumbeke - Moen      1 - 2   (3-3)
    Oostkamp - Zwevegem   1 - 3   (4-4)

    Reeks C
    Gistel - Eernegem      2 - 0   (3-4)
    Nieuwkerke - Dottignies   0 - 1  (4-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    2 - 3   (3-5)
    Club Roeselare - Kortemark     0 - 1

    Reeks D
    Ingooigem - Tielt   2 - 0  (3-3)
    Anzegem - Damme   1 - 3  (4-5)
    Geluwe - Meulebeke  2 - 2  (4-3)
    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    Reeks E
    Jabbeke - Zedelgem   2 - 1  (4-5)
    Wielsbeke - Beveren-Leie    2 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Beselare    2 - 0  (5-3)
    Zwevezele - Heestert     2 - 3   (4-3)

    Reeks F
    Ledegem - Deerlijk  4 - 3   (3-4)
    Bredene - Oostduinkerke    1 - 3   (3-4)
    Heist - Westkapelle    0 - 4   (4-4)
    Oudenburg - Blankenberge    2 - 2   (5-4)

    Reeks G 
    Handzame - Langemark-Poelkapelle   2 - 2   (2-3)
    Aartrijke - Jong Male  1 - 2  (1-5)
    KV Kortrijk - Izegem-Ingelmunster  5 - 2  (5-5)
    Houthulst - Ichtegem     3 - 4  (4-4)
    Oostduinkerke - Bulskamp   1 - 4   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Sint-Joris   3 - 1  (5-3)
    Lo-Reninge - Lendelede  0 - 2  (2-4)
    Sint-Kruis - Desselgem   6 - 3  (5-3)
    Jong Vijve - Dosko Beveren   5 - 0
    Lissewege - Hooglede  0 - 7  (1-3)

    Reeks I 
    Dottignies B - Westouter    2 - 1  (4-5)
    Nieuwpoort - Zerkegem  9 - 0
    Vleteren - Moorsele   2 - 6  (3-3)
    Loppem - Bissegem   4 - 2  (4-4)
    Dadizele B - Brielen   6 - 3  (4-3)

    Reeks J
    Zandvoorde - Gits  3 - 0
    Hulste - Menen United  4 - 1  (5-2)
    Snaaskerke - Zarren  2 - 2  (3-3)
    Lichtervelde - E. Brugge  3 - 0  (4-3)
    Beernem - Veurne  1 - 2

    Reeks K
    Proven - Marke   FF 5 - 0
    Doomkerke - Reningelst  7 - 1  (4-4)
    Dosko Beveren B - Keiem  6 - 2  (4-4)
    Dikkebus - Wervik B  5 - 0
    Hertsberge - Westende  5 - 1 (3-3)

    Reeks L
    Kruiseke - Merkem  1 - 5
    Koekelare - Ruiselede  1 - 1  (3-5)
    Oostrozebeke - Ledegem  1 - 3  (4-3)
    Jonkershove - Comines-Warneton  2 - 3  (3-4)
    Avelgem - Rekkem    3 - 1   (1-4)

    Reeks M
    Zonnebeke - Poperinge B  2 - 1  (5-2)
    HO Oedelem - Wevelgem B  1 - 0  (3-4)
    Aarsele - Heule  3 - 0  (5-3)
    Ploegsteert - De Haan   3 - 0   (4-3)
    Kanegem - Veurne B  1 - 3  (4-4)

    Reeks N 
    Pittem - Diksmuide B  7 - 1
    Moerkerke - SK Torhout  1 - 2
    Wenduine - Sint-Eloois-Winkel B  2 - 3
    Steenbrugge - Geluveld    2 - 1  (5-2)
    Passendale - Westrozebeke    1 - 3   (3-5)

    Reeks O
    De Panne - Dar. Brugge   1 - 2  (4-4)
    Stasegem - Lombardsijde  0 - 6
    Kuurne - Luingnois  2 - 1  (4-1)
    Alveringem - Zwevezele B  3 - 3
    Zillebeke - Steenbrugge B  3 - 2  (3-1)

    Reeks P
    Voormezele - Aalbeke  3 - 2  (2-1)
    Hollebeke - Bellegem  3 - 1  (4-5)
    Moorslede - Dudzele  2 - 1  (4-4)
    Ardooie - Wikings Kortrijk  6 - 3  (3-4)
    Elverdinge - Ruddervoorde  0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK voetbal voor vrouwen
    EK Voetbal voor vrouwen


    Van 16 juli tot en met 6 augustus vindt het Europees Kampioenschap voor vrouwen plaats in Nederland.
    Het UEFA's Woman's EURO 2017 wordt in Breda, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Doetinchem, Deventer en
    Enschede gespeeld met 16 teams : BelgiŽ, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Spanje, ItaliŽ,
    Noorwegen, Zweden, IJsland, Schotland, Denemarken, Oostenrijk, Rusland, Zwitserland en Portugal.
    Duitsland is titelhouder.

    SPEELSCHEMA :

    GROEP A :

    Nederland - Noorwegen      1 - 0
    Denemarken - BelgiŽ      1 - 0
    Noorwegen - BelgiŽ      0 - 2
    Nederland - Denemarken    1 - 0
    BelgiŽ - Nederland    2 - 1
    Noorwegen - Denemarken    0 - 1

    GROEP B :

    ItaliŽ - Rusland     1 - 2
    Duitsland - Zweden    0 - 0
    Zweden - Rusland      2 - 0
    Duitsland - ItaliŽ      2 - 1
    Rusland - Duitsland     0 - 2
    Zweden - ItaliŽ     2 - 3

    GROEP C :

    Oostenrijk - Zwitserland     1 - 0
    Frankrijk - IJsland     1 - 0
    IJsland - Zwitserland    1 - 2
    Frankrijk - Oostenrijk    1 - 1
    IJsland - Oostenrijk     0 - 3
    Zwitserland - Frankrijk     1 - 1

    GROEP D :

    Spanje - Portugal     2 - 0
    Engeland - Schotland     6 - 0
    Schotland - Portugal      1 - 2
    Engeland - Spanje      2 - 0
    Portugal - Engeland     1 - 2
    Schotland - Spanje    1 - 0


    KWARTFINALE :

    Nederland - Zweden    2 - 0
    Engeland - Frankrijk    1 - 0
    Duitsland - Denemarken    1 - 2
    Oostenrijk - Spanje    0 - 0  n.v.  pen 5-3


    HALVE FINALE :

    Nederland - Engeland      3 - 0
    Denemarken - Oostenrijk      0 - 0  na verlengingen   strafschoppen   3 - 0


    FINALE :
    Nederland - Denemarken    4 - 2
    De finale werd gespeeld op zondag 6 augustus om 17 uur in Enschede.
    Gastland Nederland werd Europees kampioen !





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018

    De competitie gaat van start in het weekend van 28, 29 en 30 juli 2017.
    De openingswedstrijd is Antwerp - Anderlecht. Anderlecht mocht een week eerder al aftrappen
    in de Supercup als landskampioen tegen Bekerwinnaar Zulte Waregem. Anderlecht won de supercup met 2 - 1.
    Deze wedstrijd werd op zaterdag 22 juli gespeeld om 20.30 uur in een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion.

    Speeldag 1 : Weekend 29 juli
    Antwerp - Anderlecht    0 - 0
    Sporting Lokeren - Club Brugge   0 - 4
    Racing Genk - Waasland-Beveren    3 - 3
    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5
    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0
    KV Mechelen - Standard    1 - 1
    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2
    KV Oostende - Moeskroen     0 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 5 augustus
    Standard - Racing Genk    2 - 1
    Moeskroen - Charleroi    2 - 5
    Waasland-Beveren - KV Mechelen    2 - 2
    KV Kortrijk - Sporting Lokeren     1 - 0
    Zulte Waregem - Sint-Truiden     2 - 0
    AA Gent - Antwerp   0 - 1
    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0
    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 12 augustus
    Zulte Waregem - Club Brugge    1 - 2
    KV Mechelen - AA Gent    1 - 1
    Eupen - KV Kortrijk    1 - 2
    Sporting Lokeren - Moeskroen    0 - 2
    Sint-Truiden - Standard    1 - 0
    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3
    Antwerp - Racing Genk    3 - 5
    Charleroi - Anderlecht    2 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 19 augustus
    Standard - Zulte Waregem    0 - 4
    Waasland-Beveren - Sporting Lokeren   2 - 3
    KV Mechelen - Antwerp    1 - 2
    Anderlecht - Sint-Truiden    2 - 3
    Moeskroen - AA Gent    3 - 2
    KV Kortrijk - Club Brugge   1 - 2
    Racing Genk - Charleroi    0 - 1
    Eupen - KV Oostende    2 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 26 augustus
    KV Kortrijk - Moeskroen    1 - 1
    Charleroi - Zulte Waregem    3 - 2
    Sporting Lokeren - Eupen     3 - 0
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     1 - 0
    Racing Genk - KV Mechelen     1 - 0
    Club Brugge - Standard   4 - 0
    AA Gent - Anderlecht    0 - 0
    KV Oostende - Antwerp    3 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 9 september
    Anderlecht - Sporting Lokeren    3 - 2
    Moeskroen - Club Brugge    2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden    1 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk      2 - 2
    AA Gent - Racing Genk    1 - 1
    Standard - Charleroi   0 - 0
    KV Mechelen - KV Oostende    1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 16 september
    Sint-Truiden - Racing Genk   2 - 1
    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2
    Sporting Lokeren - Antwerp    1 - 1
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 1
    KV Oostende - AA Gent   0 - 2
    Eupen - Standard    1 - 1
    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2
    Club Brugge - KV Mechelen    2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 23 september
    Waasland-Beveren - Anderlecht   1 - 2
    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 0
    Charleroi - Club Brugge    1 - 2
    KV Mechelen - Sint-Truiden   2 - 0
    Moeskroen - Eupen    3 - 2
    Racing Genk - KV Oostende   1 - 1
    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1
    Standard - Sporting Lokeren    2 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 30 september
    Sint-Truiden - Charleroi    0 - 1
    Waasland-Beveren - Antwerp   3 - 0
    Zulte Waregem - Sporting Lokeren    1 - 3
    Eupen - Racing Genk    3 - 3
    Moeskroen - KV Mechelen    2 - 2
    KV Kortrijk - KV Oostende    1 - 2
    Anderlecht - Standard   1 - 0
    Club Brugge - AA Gent   2 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 14 oktober
    Antwerp - Zulte Waregem   3 - 0
    Charleroi - Eupen   2 - 2
    Sporting Lokeren - Sint-Truiden    1 - 1
    KV Mechelen - Anderlecht    3 - 4
    KV Oostende - Club Brugge    2 - 3
    Racing Genk - Moeskroen    1 - 1
    AA Gent - Waasland-Beveren    2 - 0
    Standard - KV Kortrijk   3 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 21 oktober
    Sint-Truiden - KV Oostende   1 - 0
    Sporting Lokeren - Charleroi   1 - 1
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    2 - 5
    Eupen - KV Mechelen     4 - 1
    Moeskroen - Standard    1 - 3
    KV Kortrijk - AA Gent     1 - 1
    Anderlecht - Racing Genk      0 - 1
    Club Brugge - Antwerp     1 - 0

    Speeldag 12 : Midweek 25 oktober

    Sint-Truiden - Moeskroen    1 - 0
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    2 - 1
    Antwerp - Standard   0 - 0
    KV Mechelen - Sporting Lokeren    0 - 2
    KV Oostende - Charleroi    3 - 0
    Racing Genk - Club Brugge    2 - 0
    AA Gent - Eupen   3 - 0
    Anderlecht - Zulte Waregem    2 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 28 oktober
    Charleroi - AA Gent   2 - 1
    Sporting Lokeren - KV Oostende   0 - 3
    Zulte Waregem - KV Mechelen     2 - 1
    Eupen - Anderlecht     2 - 3
    Moeskroen - Antwerp    2 - 2
    KV Kortrijk - Racing Genk    0 - 0
    Standard - Waasland-Beveren   3 - 1
    Club Brugge - Sint-Truiden    4 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 4 november
    Sint-Truiden - Eupen    4 - 4
    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 0
    Antwerp - Charleroi    1 - 3
    KV Mechelen - KV Kortrijk     2 - 0
    KV Oostende - Zulte Waregem    4 - 2
    Racing Genk - Sporting Lokeren    0 - 0
    AA Gent - Standard    1 - 0
    Anderlecht - Club Brugge    0 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 18 november
    Charleroi - KV Mechelen    2 - 0
    Sporting Lokeren - AA Gent    0 - 3
    Zulte Waregem - Racing Genk    0 - 1
    Eupen - Antwerp    0 - 1
    Moeskroen - Anderlecht     1 - 2
    KV Kortrijk - Sint-Truiden     3 - 2
    Standard - KV Oostende     0 - 0
    Club Brugge - Waasland-Beveren    3 - 0

    Speeldag 16 : Weekend 25 november

    Sint-Truiden - Sporting Lokeren    0 - 0
    Waasland-Beveren - Charleroi     0 - 2
    Antwerp - KV Mechelen    0 - 0
    KV Oostende - Eupen     1 - 0
    Racing Genk - Standard    0 - 2
    AA Gent - Moeskroen   3 - 1
    Anderlecht - KV Kortrijk    4 - 0
    Club Brugge - Zulte Waregem    3 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 2 december

    Charleroi - KV Oostende    1 - 1
    Sporting Lokeren - Anderlecht    1 - 2
    KV Mechelen - Racing Genk   3 - 2
    Zulte Waregem - AA Gent    0 - 1
    Eupen - Club Brugge    2 - 2
    Moeskroen - Sint-Truiden    1 - 1
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    4 - 1
    Standard - Antwerp     1 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 9 december
    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1
    Waasland-Beveren - Standard    3 - 1
    Antwerp - Moeskroen    1 - 0
    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1
    Racing Genk - Eupen    1 - 1
    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1
    Anderlecht - Charleroi    1 - 3
    Club Brugge - Sporting Lokeren     3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 16 december
    Charleroi - Racing Genk    1 - 1
    Sporting Lokeren - Waasland-Beveren     1 - 1
    Zulte Waregem - Antwerp   1 - 2
    Eupen - Sint-Truiden     0 - 0
    Moeskroen - KV Oostende     1 - 0
    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0
    Standard - AA Gent     0 - 0
    Club Brugge - Anderlecht   5 - 0

    Speeldag 20 : Weekend 22 december
    Antwerp - Sporting Lokeren   1 - 2
    KV Mechelen - Club Brugge    0 - 3
    Moeskroen - Zulte Waregem    2 - 1
    Racing Genk - KV Kortrijk   2 - 3
    AA Gent - Charleroi    1 - 0
    Standard - Sint-Truiden    1 - 1
    Anderlecht - Eupen    1 - 0
    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 3

    Speeldag 21 : Midweek 26 december
    Club Brugge - Moeskroen   4 - 2
    Anderlecht - AA Gent    1 - 0
    KV Kortrijk - Standard    2 - 1
    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0
    KV Oostende - Racing Genk    1 - 2
    Zulte Waregem - Charleroi     0 - 4
    Lokeren - KV Mechelen     2 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp    0 - 3

    Speeldag 22 : Weekend 20 januari
    Standard - Eupen   3 - 2
    AA Gent - Lokeren    3 - 0
    Racing Genk - Anderlecht   0 - 1
    KV Oostende - KV Kortrijk   2 - 1
    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2
    Charleroi - Moeskroen    2 - 0
    Antwerp - Club Brugge    2 - 2
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    3 - 1

    Speeldag 23 : Midweek 23 januari
    Club Brugge - KV Oostende   3 - 2
    Anderlecht - Waasland-Beveren    2 - 2
    Moeskroen - KV Kortrijk   0 - 3
    Eupen - Charleroi    1 - 0
    Zulte Waregem - Standard    2 - 1
    Lokeren - Racing Genk    1 - 2
    Antwerp - AA Gent    1 - 1
    Sint-Truiden - KV Mechelen    2 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 26 januari
    Standard - Anderlecht   3 - 3
    AA Gent - Club Brugge   2 - 0
    Racing Genk - Sint-Truiden   1 - 1
    KV Kortrijk - Eupen     0 - 0
    KV Oostende - Lokeren   2 - 3
    KV Mechelen - Moeskroen   0 - 2
    Charleroi - Antwerp    1 - 1
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem   2 - 2

    Speeldag 25 : Weekend 3 februari
    Club Brugge - Charleroi   3 - 3
    Anderlecht - KV Mechelen   2 - 2
    Moeskroen - Racing Genk    0 - 1
    Eupen - AA Gent    1 - 1
    Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 1
    Lokeren - Standard     0 - 3
    Antwerp - Waasland-Beveren    1 - 2
    Sint-Truiden - KV Kortrijk    0 - 2

    Speeldag 26 : Weekend 10 februari
    Standard - Moeskroen   4 - 3
    AA Gent - Sint-Truiden    3 - 0
    Racing Genk - Zulte Waregem   3 - 1
    KV Kortrijk - Antwerp     4 - 0
    KV Oostende - Anderlecht   2 - 0
    KV Mechelen - Eupen     1 - 0
    Charleroi - Lokeren    1 - 1
    Waasland-Beveren - Club Brugge   1 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 17 februari
    Club Brugge - Racing Genk    2 - 2
    AA Gent - KV Mechelen    2 - 2
    Moeskroen - Waasland-Beveren   2 - 2
    Zulte Waregem - Eupen   3 - 2
    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 1
    Charleroi - Standard     1 - 1
    Antwerp - KV Oostende     0 - 0
    Sint-Truiden - Anderlecht    1 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Anderlecht - Moeskroen    5 - 3
    Standard - Club Brugge    1 - 1
    Racing Genk - Antwerp    4 - 0
    KV Kortrijk - Zulte Waregem    0 - 1
    Eupen - Lokeren    3 - 2
    KV Oostende - Sint-Truiden     2 - 0
    KV Mechelen - Charleroi    1 - 1
    Waasland-Beveren - AA Gent    1 - 2

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Club Brugge - KV Kortrijk   2 - 1
    Standard - KV Mechelen    3 - 2
    AA Gent - KV Oostende    2 - 3
    Moeskroen - Lokeren    1 - 2
    Zulte Waregem - Anderlecht    2 - 3
    Charleroi - Sint-Truiden     0 - 0
    Antwerp - Eupen     2 - 0
    Waasland-Beveren - Racing Genk    0 - 1

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    Anderlecht - Antwerp   2 - 1
    Racing Genk - AA Gent     1 - 2
    KV Kortrijk - Charleroi     2 - 0
    Eupen - Moeskroen     4 - 0
    KV Oostende - Standard    2 - 3
    KV Mechelen - Waasland-Beveren    2 - 0
    Lokeren - Zulte Waregem    0 - 2
    Sint-Truiden - Club Brugge    0 - 1


    Samenvattingen Jupiler Pro League voortaan op VIER in Sports Late Night !
    Telenet/Play Sports is de grote winnaar geworden van het nieuwe voetbalcontract. De live wedstrijden blijven 
    de komende drie jaar op Play Sports en ook de samenvattingen komen van Telenet. Deze verhuizen wel 
    van
     VTM naar Vier. Extra Time blijft wel een vaste afspraak op maandag bij Canvas. 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018


    De Proximus League heeft maandagmiddag zijn kalender voor het nieuwe seizoen voorgesteld.
    Beerschot-Wilrijk en Westerlo zijn de nieuwkomers in reeks 1B, zij beginnen het nieuwe seizoen op eigen veld.
    De Ratten trappen de nieuwe jaargang zelfs op gang: zij nemen het op vrijdag 4 augustus om 20u30 op het Kiel op tegen Union.

    Speeldag 1 : Weekend 5 augustus

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Union SG    3 - 0 

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    OH Leuven - Lierse SK    2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge    1 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus

    Cercle Brugge - Union SG    2 - 0

    Roeselare - OH Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse SK - KFCO Beerschot-Wilrijk     2 - 2

    Speeldag 3

    Lierse SK - Roeselare    2 - 2

    Union SG - Westerlo     3 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    7 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Tubeke    1 - 0

    Speeldag 4

    Roeselare - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 4

    Tubeke - Union SG    0 - 0

    Westerlo - OH Leuven    2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse SK    2 - 0

    Speeldag 5

    OH Leuven - Tubeke    2 - 0

    Lierse SK - Westerlo     2 - 2

    Union SG - Roeselare    4 - 0

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Speeldag 6

    Union SG - Roeselare    0 - 0

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo   2 - 2

    Tubeke - Lierse SK   2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge   2 - 1

    Speeldag 7

    Westerlo - Roeselare   4 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke    4 - 0

    Lierse SK - Union SG   2 - 1

    OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk   1 - 1

    Speeldag 8 (weekend 30 september)

    Union SG - Cercle Brugge    1 - 2

    OH Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Lierse SK   4 - 0

    Speeldag 9 (midweek 4 oktober)

    Cercle Brugge - OH Leuven    0 - 3

    Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Westerlo - Union SG    0 - 3

    Roeselare - Lierse SK     2 - 0

    Speeldag 10 (weekend 7 oktober)

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge   0 - 3

    Roeselare - Union SG    1 - 0

    Lierse SK - Tubeke     1 - 1

    OH Leuven - Westerlo    2 - 1

    Speeldag 11 (weekend 14 oktober)

    Tubeke - OH Leuven   1 - 2

    Cercle Brugge - Roeselare   1 - 1

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 0

    Union SG - Lierse SK    3 - 2

    Speeldag 12 (weekend van 21 oktober)

    Union SG - Tubeke    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven     2 - 2

    Lierse SK - Cercle Brugge   3 - 2

    Roeselare - Westerlo     0 - 0

    Speeldag 13 (weekend van 28 oktober)

    Westerlo - Lierse SK    0 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Roeselare   5 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge   1 - 1

    OH Leuven - Union SG     1 - 0

    Speeldag 14 (weekend van 4 november)

    Union SG - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Lierse SK - OH Leuven    2 - 1

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel !

    Speeldag 15 (weekend van 11 november)

    Westerlo - Union SG     0 - 1

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    OH Leuven - Roeselare     1 - 1

    Tubeke - Lierse SK     1 - 2

    Speeldag 16 (weekend van 18 november)

    Roeselare - Westerlo    2 - 1

    Lierse SK - Cercle Brugge   1 - 0

    Union SG - Tubeke    1 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven    1 - 2

    Speeldag 17 (weekend van 25 november)

    Tubeke - Cercle Brugge    1 - 1

    Union SG - OH Leuven   0 - 0

    Roeselare - Lierse SK    1 - 2

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Speeldag 18 (weekend van 2 december)

    OH Leuven - AFC Tubeke    1 - 1

    Beerschot Wilrijk - Roeselare    1 - 0

    Lierse SK - KVC Westerlo   2 - 0

    Cercle Brugge - Union Saint Gilloise    2 - 2

    Speeldag 19 (weekend van 9 december)

    AFC Tubeke - Beerschot Wilrijk   1 - 2

    Union Saint Gilloise - Lierse SK    1 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge   0 - 3

    KVC Westerlo - OH Leuven    1 - 0

    Speeldag 20 (weekend van 17 december)

    OH Leuven - Lierse SK     2 - 1

    Beerschot Wilrijk - Union Saint Gilloise    2 - 1

    KVC Westerlo - Cercle Brugge     2 - 3

    Roeselare - AFC Tubeke   1 - 2

    Speeldag 21 (weekend van 6 januari)

    Union Saint Gilloise - Roeselare    1 - 2

    Cercle Brugge - OH Leuven   1 - 0

    Lierse SK - Beerschot Wilrijk    2 - 1

    AFC Tubeke - KVC Westerlo    2 - 1

    Speeldag 22 (weekend van 13 januari)

    KVC Westerlo - Roeselare    0 - 0

    OH Leuven - Union Saint Gilloise    3 - 1

    Beerschot Wilrijk - Cercle Brugge    2 - 3

    Lierse SK - AFC Tubeke    2 - 1

    Speeldag 23 (weekend van 20 januari)

    AFC Tubeke - OH Leuven   0 - 1

    Cercle Brugge - Lierse SK    4 - 1

    Union Saint Gilloise - KVC Westerlo    1 - 1

    Roeselare - Beerschot Wilrijk    0 - 0

    Speeldag 24 (weekend van 27 januari)

    OH Leuven - KVC Westerlo   0 - 1

    Beerschot Wilrijk - AFC Tubeke    1 - 0

    Cercle Brugge - Roeselare    1 - 0

    Lierse SK - Union Saint Gilloise   1 - 0

    Speeldag 25 (weekend van 3 februari)

    AFC Tubeke - Roeselare    0 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    2 - 2

    Union Saint Gilloise - Beerschot Wilrijk    1 - 0

    KVC Westerlo - Lierse SK    6 - 0

    Speeldag 26 (weekend van 10 februari)

    Beerschot Wilrijk - KVC Westerlo   0 - 0

    Cercle Brugge - AFC Tubeke    0 - 0

    Lierse SK - OH Leuven   0 - 1

    Roeselare - Union Saint Gilloise    1 - 4

    Speeldag 27 (weekend van 17 februari)

    OH Leuven - Beerschot Wilrijk    1 - 1

    Union Saint Gilloise - Cercle Brugge   1 - 1

    KVC Westerlo - AFC Tubeke   0 - 0

    Lierse SK - Roeselare   1 - 2

    Speeldag 28 (weekend van 24 februari)

    Beerschot Wilrijk - Lierse SK   1 - 1

    Cercle Brugge - KVC Westerlo     1 - 1

    Roeselare - OH Leuven     1 - 1

    AFC Tubeke - Union Saint Gilloise     1 - 1

    Finale voor promotie : Cercle Brugge stijgt na een afwezigheid van drie seizoenen opnieuw naar eerste klasse a !

    zondag 4 maart 

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge    1 - 0

    zaterdag 10 maart 

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
    KALENDER EERSTE AMATEURKLASSE - SEIZOEN 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Weekend 2 september
    Seraing - Geel    0 - 2
    Deinze - Dessel Sport    2 - 0
    KSK Heist - Oosterzonen    4 - 1
    Lommel United - KSV Oudenaarde    2 - 1
    Berchem Sport - Virton    2 - 0
    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0
    Knokke - Patro Eisden    1 - 1 
    Eendracht Aalst - Dender   1 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 9 september
    Dessel Sport - Eendracht Aalst    2 - 1
    KSV Oudenaarde - Knokke      1 - 2
    Geel - Berchem Sport     3 - 0
    Dender - Deinze     1 - 0
    Patro Eisden - Lommel United    1 - 5
    Oosterzonen - VW Hamme     2 - 2
    Virton - KSK Heist     1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Seraing    0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 16 september
    Dessel Sport - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Dender - Patro Eisden    1 - 1
    Seraing - Knokke    1 - 1
    Oosterzonen - Geel    3 - 0
    Deinze - Chatelet-Farciennes      2 - 2
    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0
    Berchem Sport - Lommel United   0 - 0
    VW Hamme - Virton    0 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 23 september
    KSV Oudenaarde - Berchem Sport   3 - 1
    Geel - KSK Heist   1 - 3
    Patro Eisden - Dessel Sport   1 - 3
    Lommel United - Dender    4 - 0
    Virton - Deinze   0 - 3
    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen    1 - 1
    Knokke - VW Hamme    0 - 0
    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 30 september
    Dessel Sport - Virton   1 - 0
    Dender - Knokke    1 - 3
    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Oosterzonen - Eendracht Aalst   3 - 2
    Deinze - Geel   2 - 1
    KSK Heist - Lommel United     2 - 4
    VW Hamme - Patro Eisden   2 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 7 oktober
    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 0
    Geel - Dessel Sport    2 - 0
    Patro Eisden - Seraing    1 - 0
    Lommel United - Oosterzonen     2 - 0
    Chatelet-Farciennes - Virton   2 - 2
    Berchem Sport - Dender   1 - 2
    Knokke - KSK Heist    3 - 1
    Eendracht Aalst - VW Hamme   3 - 4

    Speeldag 7 : Weekend 14 oktober
    Dessel Sport - VW Hamme   3 - 0
    Geel - Lommel United    3 - 0
    Dender - KSV Oudenaarde    2 - 2
    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes    3 - 3
    Deinze - Oosterzonen    0 - 1
    KSK Heist - Berchem Sport    2 - 2
    Virton - Seraing    1 - 2
    Knokke - Eendracht Aalst   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 21 oktober
    KSV Oudenaarde - Patro Eisden    4 - 0
    Seraing - KSK Heist     1 - 1
    Oosterzonen - Dessel Sport      1 - 1
    Lommel United - Knokke     1 - 1
    Virton - Geel    0 - 2
    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2
    VW Hamme - Deinze    0 - 1
    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 28 oktober
    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Geel - Eendracht Aalst     0 - 1
    Dender - Oosterzonen    1 - 2
    Patro Eisden - Virton    0 - 2
    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0
    Lommel United - Seraing   2 - 0
    Berchem Sport - Deinze   1 - 1
    Knokke - Dessel Sport   3 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Dessel Sport - Berchem Sport    3 - 0
    Seraing - Dender    3 - 0
    Oosterzonen - Patro Eisden   3 - 0
    Deinze - KSK Heist    2 - 0
    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Knokke    0 - 2
    Eendracht Aalst - Lommel United   0 - 3
    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 11 november
    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    4 - 0
    Dender - Geel         2 - 2
    Seraing - Deinze    1 - 1
    Patro Eisden - KSK Heist     1 - 2
    Lommel United - VW Hamme     3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport   2 - 2
    Berchem Sport - Oosterzonen    4 - 1
    Knokke - Virton    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Dessel Sport - Seraing   3 - 2
    Geel - Chatelet-Farciennes    4 - 0
    Oosterzonen - KSV Oudenaarde   2 - 2
    Deinze - Knokke    1 - 0
    KSK Heist - Dender    2 - 1
    Virton - Lommel United    2 - 1
    Eendracht Aalst - Patro Eisden    2 - 0
    VW Hamme - Berchem Sport    3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    KSV Oudenaarde - Geel    6 - 1
    Dender - Dessel Sport   0 - 1
    Seraing - VW Hamme    3 - 1
    Patro Eisden - Berchem Sport    2 - 1
    Lommel United - Deinze    1 - 2
    Virton - Eendracht Aalst    1 - 2
    Chatelet-Farciennes - KSK Heist    0 - 1
    Knokke - Oosterzonen     4 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Dessel Sport - Lommel United   1 - 1
    Geel - Knokke   1 - 3
    Oosterzonen - Virton    2 - 3
    Deinze - Patro Eisden    2 - 0
    KSK Heist - KSV Oudenaarde     0 - 3
    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes   1 - 2
    Berchem Sport - Seraing    0 - 2
    VW Hamme - Dender    2 - 2

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1
    Seraing - Oosterzonen    1 - 1
    Patro Eisden - Geel    0 - 4
    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1
    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Virton - Dender    0 - 1
    Eendracht Aalst - Deinze    0 - 1
    Knokke - Berchem Sport    4 - 2

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1
    Geel - Oosterzonen     0 - 0
    Dender - Lommel United     0 - 2
    Deinze - Virton    0 - 3
    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde    0 - 1
    Berchem Sport - KSK Heist   1 - 1
    VW Hamme - Eendracht Aalst    2 - 4
    Knokke - Seraing    3 - 2

    Winterstop

    Speeldag 17 : Weekend 13 januari
    KSV Oudenaarde - Dessel Sport    1 - 1
    Dender - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Seraing - Virton    2 - 0
    Patro Eisden - VW Hamme    0 - 2
    Oosterzonen - Deinze     0 - 1
    KSK Heist - Knokke    2 - 1
    Lommel United - Eendracht Aalst    2 - 1
    Berchem Sport - Geel     1 - 3

    Speeldag 18 : Weekend 20 januari
    Dessel Sport - Oosterzonen    1 - 0
    Geel - Dender    3 - 3
    Deinze - Seraing    2 - 3
    Virton - Patro Eisden    2 - 0
    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport    1 - 0
    Eendracht Aalst - KSK Heist    1 - 1
    VW Hamme - Lommel United   0 - 3
    Knokke - KSV Oudenaarde   4 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 27 januari
    KSV Oudenaarde - Seraing   2 - 0
    Geel - VW Hamme    2 - 1
    Dender - Eendracht Aalst   1 - 1
    Patro Eisden - Knokke    0 - 0
    Oosterzonen - KSK Heist    0 - 1
    Lommel United - Virton    6 - 0
    Chatelet-Farciennes - Deinze    2 - 1
    Berchem Sport - Dessel Sport   3 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 3 februari
    Dessel Sport - Dender    1 - 0
    Seraing - Chatelet-Farciennes    6 - 2
    Deinze - KSV Oudenaarde    4 - 0
    KSK Heist - Patro Eisden    6 - 0
    Virton - Berchem Sport    3 - 0
    VW Hamme - Oosterzonen   1 - 2
    Knokke - Lommel United   1 - 4
    Eendracht Aalst - Geel    1 - 0

    Speeldag 21 :  Weekend 17 februari
    KSV Oudenaarde - KSK Heist   3 - 3
    Dender - VW Hamme    3 - 1
    Seraing - Eendracht Aalst     1 - 0
    Patro Eisden - Deinze    1 - 2
    Oosterzonen - Berchem Sport    0 - 1
    Lommel United - Dessel Sport   1 - 0
    Virton - Knokke    1 - 3
    Chatelet-Farciennes - Geel     2 - 2

    Speeldag 22 : Weekend 24 februari
    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Geel - KSV Oudenaarde    2 - 1
    Oosterzonen - Dender    4 - 0
    Deinze - Lommel United    0 - 1
    KSK Heist - Seraing     1 - 1
    Berchem Sport - Patro Eisden    3 - 1
    VW Hamme - Knokke    0 - 3
    Eendracht Aalst - Virton     2 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 3 maart
    KSV Oudenaarde - Oosterzonen   1 - 0
    Geel - Patro Eisden    2 - 1
    Dender - Berchem Sport    2 - 0
    Lommel United - KSK Heist    5 - 0
    Virton - Dessel Sport    1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst   0 - 3
    VW Hamme - Seraing    1 - 2
    Knokke - Deinze    2 - 2

    Speeldag 24 : Weekend 10 maart
    Dessel Sport - Geel   3 - 1
    Seraing - Lommel United    1 - 1
    Patro Eisden - Dender    2 - 1
    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Deinze - VW Hamme   4 - 0
    KSK Heist - Virton    1 - 1
    Berchem Sport - KSV Oudenaarde    0 - 2
    Eendracht Aalst - Knokke   1 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 17 maart
    Dessel Sport - Knokke   1 - 0
    KSV Oudenaarde - Virton    3 - 0
    Geel - Deinze   1 - 3
    Dender - Seraing    1 - 1
    Oosterzonen - Lommel United     1 - 3
    Chatelet-Farciennes - Patro Eisden    3 - 0
    Berchem Sport - Eendracht Aalst    3 - 3
    VW Hamme - KSK Heist    0 - 3

    Speeldag 26 : Weekend 24 maart
    KSV Oudenaarde - Dender   2 - 2
    Seraing - Berchem Sport   1 - 1
    Patro Eisden - Oosterzonen    0 - 3
    KSK Heist - Deinze   0 - 1
    Lommel United - Geel    2 - 0
    Virton - VW Hamme    5 - 0
    Knokke - Chatelet-Farciennes   6 - 3
    Eendracht Aalst - Dessel Sport    1 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 7 april
    Dessel Sport - KSK Heist    3 - 0
    Geel - Seraing   1 - 5
    Dender - Virton    0 - 2
    Patro Eisden - KSV Oudenaarde   1 - 1
    Oosterzonen - Knokke    0 - 2
    Deinze - Eendracht Aalst     1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Lommel United    1 - 2
    Berchem Sport - VW Hamme   0 - 2

    Speeldag 28 : Weekend 14 april
    Seraing - Dessel Sport   0 - 1
    Deinze - Berchem Sport    1 - 1
    KSK Heist - Geel    2 - 2
    Lommel United - Patro Eisden   4 - 0
    Virton - Chatelet-Farciennes    1 - 0
    VW Hamme - KSV Oudenaarde     1 - 2
    Knokke - Dender   5 - 0
    Eendracht Aalst - Oosterzonen   3 - 4

    Speeldag 29 : Weekend 21 april
    Geel - Virton   1 - 1
    Chatelet-Farciennes - VW Hamme   2 - 0
    Dender - KSK Heist   4 - 1
    Berchem Sport - Knokke   1 - 2
    Patro Eisden - Eendracht Aalst    0 - 4
    Dessel Sport - Deinze    3 - 1
    Oosterzonen - Seraing    0 - 1
    KSV Oudenaarde - Lommel United    0 - 1

    Speeldag 30 : Weekend 28 april
    Seraing - Patro Eisden   5 - 0
    VW Hamme - Dessel Sport   1 - 3
    Deinze - Dender   1 - 2
    KSK Heist - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Lommel United - Berchem Sport   2 - 0
    Virton - Oosterzonen   4 - 0
    Knokke - Geel   4 - 0
    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde   1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    0 - 2
    Heracles Almelo - Roda JC    2 - 1
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam    1 - 0
    FC Utrecht - PSV     1 - 7
    Ajax - Vitesse    1 - 2 
    FC Groningen - FC Twente    1 - 0
    VVV-Venlo - PEC Zwolle     1 - 1
    AZ - Excelsior     0 - 2

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    FC Twente - Heracles Almelo      2 - 1
    NAC Breda - ADO Den Haag    0 - 1
    PEC Zwolle - FC Groningen    3 - 2
    PSV - Willem II     4 - 0
    Excelsior - VVV-Venlo    0 - 2
    AZ - Feyenoord    0 - 4
    SC Heerenveen - Ajax    0 - 4
    Vitesse - FC Utrecht     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Roda JC    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Ajax - Sparta Rotterdam     4 - 0
    Roda JC - NAC Breda     1 - 0
    Feyenoord - PEC Zwolle    0 - 0
    FC Utrecht - SC Heerenveen    3 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse    1 - 1
    VVV-Venlo - PSV     2 - 5
    FC Groningen - AZ    1 - 1
    Willem II - FC Twente    3 - 1
    ADO Den Haag - Excelsior    1 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    FC Groningen - Willem II     0 - 1
    NAC Breda - PEC Zwolle    0 - 2
    Excelsior - Sparta Rotterdam    1 - 1
    VVV Venlo - ADO Den Haag    0 - 2
    FC Twente - Roda JC     3 - 0
    PSV - Heracles Almelo    3 - 0
    Feyenoord - Ajax     1 - 4
    AZ - FC Utrecht    3 - 0
    SC Heerenveen - Vitesse    0 - 4

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FC Twente - Excelsior    1 - 3
    Roda JC - Feyenoord    1 - 1
    Heracles Almelo - VVV Venlo    3 - 0
    Willem II - Ajax    1 - 3
    PEC Zwolle - ADO Den Haag    2 - 0
    Vitesse - PSV     2 - 4
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Groningen     2 - 1
    SC Heerenveen - AZ     1 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Sparta Rotterdam - SC Heerenveen    0 - 0
    AZ - Willem II     3 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   2 - 1
    Excelsior - Roda JC    1 - 0
    VVV Venlo - NAC Breda     0 - 0
    ADO Den Haag - Feyenoord    2 - 2
    Ajax - FC Utrecht     1 - 2
    Vitesse - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente     4 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 19 november
    Feyenoord - VVV-Venlo   1 - 1
    FC Twente - SC Heerenveen    0 - 4
    NAC Breda - Ajax     0 - 8
    Willem II - Sparta Rotterdam   2 - 2
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   4 - 1
    PEC ZWolle - PSV     0 - 1
    FC Utrecht - Excelsior    3 - 1
    FC Groningen - Vitesse    4 - 2
    Roda JC - AZ    0 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    AZ - FC Twente    2 - 0
    VVV-Venlo - Willem II     3 - 3
    FC Groningen - Feyenoord     0 - 2
    Heracles Almelo - NAC Breda    2 - 1
    SC Heerenveen - PEC Zwolle     1 - 2
    Ajax - Roda JC   5 - 1
    Excelsior - PSV      1 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht    1 - 3
    Vitesse - ADO Den Haag    2 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    PEC Zwolle - FC Utrecht     1 - 1
    FC Twente - Ajax    3 - 3
    ADO Den Haag - FC Groningen    0 - 3
    Feyenoord - Vitesse   1 - 0
    Willem II - Heracles Almelo   3 - 1
    VVV-Venlo - AZ     0 - 2
    PSV - Sparta Rotterdam     1 - 0
    Roda JC - SC Heerenveen    2 - 1
    NAC Breda - Excelsior     3 - 1

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    Willem II - NAC Breda    1 - 1
    SC Heerenveen - VVV-Venlo     2 - 2
    AZ - Heracles Almelo     5 - 0
    Excelsior - PEC Zwolle    1 - 2
    FC Twente - ADO Den Haag   2 - 3
    Roda JC - FC Groningen     2 - 2
    FC Utrecht - Feyenoord     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Vitesse    0 - 1
    Ajax - PSV     3 - 0

    Speeldag 16 : Midweek 13 december
    NAC Breda - FC Twente   1 - 2
    PEC Zwolle - AZ    1 - 1
    Vitesse - Willem II     2 - 2
    FC Groningen - PSV   3 - 3
    VVV-Venlo - FC Utrecht     0 - 1
    Feyenoord - SC Heerenveen    1 - 1
    ADO Den Haag - Roda JC    3 - 2
    Heracles Almelo - Sparta Rotterdam    3 - 2
    Ajax - Excelsior    3 - 1

    Speeldag 17 : Weekend 17 december
    SC Heerenveen - NAC Breda  1 - 0
    Willem II - PEC Zwolle    2 - 3
    PSV - ADO Den Haag    3 - 0
    FC Twente - Vitesse    1 - 1
    Roda JC - VVV-Venlo    0 - 1
    Sparta Rotterdam - Feyenoord    0 - 7
    FC Utrecht - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - Ajax    1 - 2
    Excelsior - FC Groningen   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 23 december
    ADO Den Haag - PEC Zwolle     4 - 0
    NAC Breda - FC Utrecht    3 - 1
    AZ - SC Heerenveen    3 - 1
    PSV - Vitesse    2 - 1
    Excelsior - FC Twente    0 - 0
    FC Groningen - Sparta Rotterdam    4 - 0
    VVV-Venlo - Heracles Almelo   3 - 1
    Ajax - Willem II   3 - 1
    Feyenoord - Roda JC    5 - 1

    Winterstop

    Speeldag 19 : Weekend 20 januari
    FC Utrecht - AZ      1 - 1
    Roda JC - FC Twente    1 - 1
    ADO Den Haag - VVV-Venlo   1 - 1
    PEC Zwolle - NAC Breda    1 - 0
    Vitesse - SC Heerenveen    1 - 1
    Sparta Rotterdam - Excelsior    2 - 3
    Ajax - Feyenoord    2 - 0
    Willem II - FC Groningen    1 - 1
    Heracles Almelo - PSV     1 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 27 januari
    SC Heerenveen - Sparta Rotterdam   2 - 1
    FC Groningen - Heracles Almelo   3 - 3
    FC Twente - PSV     0 - 2
    PEC Zwolle - Vitesse    1 - 2
    NAC Breda - VVV-Venlo    0 - 1
    FC Utrecht - Ajax    0 - 0
    Feyenoord - ADO Den Haag   3 - 1
    Roda JC - Excelsior   2 - 1
    Willem II - AZ    0 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 3 februari
    Vitesse - FC Groningen   2 - 0
    SC Heerenveen - FC Twente   1 - 0
    PSV - PEC Zwolle    4 - 0
    Hercales Almelo - ADO Den Haag   1 - 1
    Excelsior - FC Utrecht    2 - 2
    VVV-Venlo - Feyenoord   1 - 0
    AZ - Roda JC   2 - 2
    Sparta Rotterdam - Willem II    1 - 0
    Ajax - NAC Breda   3 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 7 februari
    PEC Zwolle - SC Heerenveen   3 - 2
    PSV - Excelsior    1 - 0
    FC Twente - AZ   0 - 4
    FC Utrecht - Sparta Rotterdam   1 - 0
    Roda JC - Ajax    2 - 4
    NAC Breda - Heracles Almelo   6 - 1
    Willem II - VVV-Venlo    3 - 0
    ADO Den Haag - Vitesse   1 - 0
    Feyenoord - FC Groningen   3 - 0

    Speeldag 23 : Weekend 10 februari
    Heracles - Willem II     1 - 0
    FC Utrecht - PEC Zwolle   2 - 1
    Sparta Rotterdam - PSV    1 - 2
    SC Heerenveen - Roda JC   1 - 1
    AZ - VVV-Venlo    0 - 0
    Ajax - FC Twente    2 - 1
    Vitesse - Feyenoord     3 - 1
    Excelsior - NAC Breda    0 - 0
    FC Groningen - ADO Den Haag    0 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 17 februari
    VVV-Venlo - FC Groningen     1 - 1
    Vitesse - Excelsior    1 - 2
    PSV - SC Heerenveen    2 - 2
    NAC Breda - AZ   1 - 3
    ADO Den Haag - Willem II    2 - 1
    Roda JC - FC Utrecht    1 - 4
    Feyenoord - Heracles Almelo    1 - 0
    FC Twente - Sparta Rotterdam   1 - 1
    PEC Zwolle - Ajax    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 24 februari
    FC Groningen - NAC Breda    1 - 1
    AZ - Sparta Rotterdam    2 - 1
    Heracles Almelo - PEC Zwolle   2 - 1
    SC Heerenveen - Excelsior    0 - 1
    VVV-Venlo - Vitesse     2 - 2
    Ajax - ADO Den Haag     0 - 0
    Feyenoord - PSV    1 - 3
    Willem II - Roda JC   1 - 0
    FC Utrecht - FC Twente   3 - 1

    Speeldag 26 : Weekend 3 maart
    Roda JC - Heracles Almelo    0 - 3
    PSV - FC Utrecht    3 - 0
    Excelsior - AZ    1 - 2
    NAC Breda - Feyenoord    2 - 1
    SC Heerenveen - Willem II    2 - 0
    PEC Zwolle - VVV-Venlo     1 - 1
    Vitesse - Ajax     3 - 2
    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag    2 - 1
    FC Twente - FC Groningen    1 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 maart
    Heracles Almelo - FC Twente    2 - 1
    ADO Den Haag - NAC Breda    0 - 2
    VVV-Venlo - Excelsior     2 - 3
    Willem II - PSV    5 - 0
    Roda JC - Sparta Rotterdam   0 - 2
    FC Groningen - PEC Zwolle    2 - 0
    FC Utrecht - Vitesse    5 - 1
    Ajax - SC Heerenveen   4 - 1
    Feyenoord - AZ    2 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 17 maart 
    Excelsior - ADO Den Haag    1 - 2
    FC Twente - Willem II     2 - 2
    PSV - VVV-Venlo    3 - 0
    Vitesse - Heracles Almelo    0 - 0
    SC Heerenveen - FC Utrecht    2 - 2
    AZ - FC Groningen    3 - 2
    Sparta Rotterdam - Ajax    2 - 5
    NAC Breda - Roda JC    0 - 1
    PEC Zwolle - Feyenoord    3 - 4

    Speeldag 29 : Weekend 31 maart
    PEC Zwolle - Sparta Rotterdam   2 - 0
    Vitesse - Roda JC   0 - 3
    PSV - NAC Breda     5 - 1
    Willem II - FC Utrecht     3 - 2
    ADO Den Haag - AZ    0 - 3
    VVV-Venlo - FC Twente    0 - 0
    Heracles Almelo - SC Heerenveen    1 - 2
    FC Groningen - Ajax   1 - 2
    Feyenoord - Excelsior    5 - 0

    Speeldag 30 : Weekend 7 april
    Excelsior - Willem II     2 - 1
    NAC Breda - Vitesse     1 - 0
    Roda JC - PEC Zwolle  3 - 2
    AZ - PSV     2 - 3
    Sparta Rotterdam - VVV-Venlo    3 - 2
    FC Utrecht - ADO Den Haag   3 - 3
    FC Twente - Feyenoord    1 - 3
    SC Heerenveen - FC Groningen    1 - 1
    Ajax - Heracles Almelo    1 - 0

    Speeldag 31 : Weekend 14 april
    Heracles Almelo - AZ      0 - 3
    ADO Den Haag - FC Twente   2 - 1
    Vitesse - Sparta Rotterdam     7 - 0
    VVV-Venlo - SC Heerenveen   0 - 2
    PEC Zwolle - Excelsior     1 - 1
    NAC Breda - Willem II    1 - 2
    Feyenoord - FC Utrecht    3 - 1
    FC Groningen - Roda JC    2 - 1
    PSV - Ajax     3 - 0

    Speeldag 32 : Midweek 18 april
    FC Twente - PEC Zwolle    2 - 0
    SC Heerenveen - ADO Den Haag    2 - 0
    AZ - Vitesse     4 - 3
    Roda JC - PSV    2 - 2
    Excelsior - Heracles Almelo    2 - 2
    Sparta Rotterdam - NAC Breda    2 - 1
    Willem II - Feyenoord   1 - 5
    FC Utrecht - FC Groningen    1 - 1
    Ajax - VVV-Venlo     4 - 1

    Speeldag 33 : Zondag 29 april
    Ajax - AZ     3 - 0
    Feyenoord - Sparta Rotterdam   3 - 1
    Vitesse - FC Twente   5 - 0
    VVV-Venlo - Roda JC   1 - 4
    NAC Breda - SC Heerenveen   3 - 0
    PEC Zwolle - Willem II   0 - 1
    ADO Den Haag - PSV   3 - 3
    Heracles Almelo - FC Utrecht   2 - 2
    FC Groningen - Excelsior   4 - 0

    Speeldag 34 : Zondag 6 mei
    SC Heerenveen - Feyenoord    2 - 3
    FC Utrecht - VVV-Venlo    1 - 0
    Sparta Rotterdam - Heracles Almelo   2 - 5 
    AZ - PEC Zwolle    6 - 0
    Willem II - Vitesse    2 - 2
    PSV - FC Groningen    0 - 0
    Excelsior - Ajax    1 - 2
    Roda JC - ADO Den Haag    2 - 3
    FC Twente - NAC Breda    1 - 1

    Finale KNVB Beker : Zondag 22 april
    AZ - Feyenoord   0 - 3

    Play Offs voorronde Europa League :
    Halve finales : woensdag 9 mei
    ADO Den Haag - Vitesse   2 - 5
    SC Heerenveen - FC Utrecht     4 - 3
    Terugwedstrijden : zaterdag 12 mei
    Vitesse - ADO Den Haag     2 - 1
    FC Utrecht - SC Heerenveen   2 - 1
    Heenwedstrijden finale : dinsdag 15 mei
    Vitesse - FC Utrecht    3 - 2
    Terugwedstrijd finale : zaterdag 19 mei
    FC Utrecht - Vitesse    1 - 2

    NEDERLAND - EREDIVISIE
    Kampioen : PSV  
    Bekerwinnaar : Feyenoord 
    Voorronde Champions League : PSV en Ajax
    Voorronde Europa League : Feyenoord, AZ en Vitesse
    Degradatie : FC Twente, Roda JC en Sparta Rotterdam
    Promotie : Fortuna Sittard, FC Emmen en De Graafschap
    Topschutter : Alireza Jahanbakhsh - AZ - 21 goals 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018


       Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Bierproducent Jupiler, de naamgever van de Jupiler League (NL), stopt na twaalf seizoenen
    als hoofdsponsor van de eerste divisie. De Jupiler League krijgt vanaf volgend seizoen een nieuwe naam.

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC Nijmegen - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   2 - 1
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    2 - 2
    FC Volendam - De Graafschap    0 - 0
    FC Emmen - Go Ahead Eagles    0 - 0
    Fortuna Sittard - Jong AZ    5 - 1
    FC Eindhoven - FC Den Bosch    0 - 1
    Helmond Sport - FC Dordrecht    1 - 2
    Almere City - FC Oss    2 - 2
    Jong Ajax - Telstar   1 - 1
    Jong PSV - NEC Nijmegen    3 - 3

    Speeldag 7 :  Weekend 29 september
    FC Dordrecht - FC Volendam     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Almere City    2 - 1
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    4 - 1
    FC Den Bosch - Jong PSV    5 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk    1 - 1
    De Graafschap - FC Emmen   2 - 2
    Telstar - Fortuna Sittard   0 - 6
    FC Oss - Jong Ajax    0 - 3
    Jong Utrecht - Helmond Sport   0 - 0
    Jong AZ - FC Eindhoven    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 6 oktober
    FC Dordrecht - FC Eindhoven    4 - 3
    FC Volendam - Telstar    3 - 4
    FC Emmen - SC Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    Fortuna Sittard - NEC Nijmegen    1 - 2
    Helmond Sport - De Graafschap    0 - 2
    FC Oss - Go Ahead Eagles   1 - 6
    Jong Ajax - Jong Utrecht    2 - 1
    Jong PSV - Jong AZ    1 - 2
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - FC Den Bosch   1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 13 oktober
    MVV Maastricht - Fortuna Sittard   1 - 2
    NEC Nijmegen - RKC Waalwijk   2 - 0
    FC Emmen - Jong PSV   3 - 1
    FC Den Bosch - Jong Utrecht   1 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Oss   1 - 3
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 0
    Telstar - FC Dordrecht   3 - 0
    De Graafschap - Go Ahead Eagles   1 - 1
    Jong Ajax - Almere City    3 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport    1 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 20 oktober
    FC Dordrecht - De Graafschap    1 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax   4 - 1
    FC Volendam - NEC Nijmegen   0 - 2
    Fortuna Sittard - FC Eindhoven    2 - 2
    Helmond Sport - Telstar    1 - 2
    FC Oss - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    2 - 1
    Jong PSV - RKC Waalwijk    3 - 2
    Jong AZ - FC Emmen    2 - 1
    Almere City - SC Cambuur Leeuwarden    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ     2 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 27 oktober
    Go Ahead Eagles - Jong AZ     2 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Utrecht    3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Emmen - FC Oss    1 - 1
    FC Den Bosch - Helmond Sport    2 - 2
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong PSV    0 - 1
    FC Eindhoven - Jong Ajax    2 - 3
    De Graafschap - Fortuna Sittard   2 - 0
    MVV Maastricht - FC Volendam     2 - 1
    Telstar - Almere City    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 3 november
    FC Dordrecht - FC Den Bosch     0 - 3
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk    0 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    FC Volendam - Jong PSV    1 - 0
    Fortuna Sittard - FC Oss    4 - 0
    Helmond Sport - FC Emmen    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    3 - 1
    Jong Ajax - De Graafschap    0 - 5
    Jong Utrecht - FC Eindhoven    1 - 2
    Almere City - Jong AZ   3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 17 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht    0 - 3
    RKC Waalwijk - Telstar    4 - 1
    FC Emmen - Almere City    2 - 2
    FC Den Bosch - FC Volendam    3 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard    1 - 0
    FC Eindhoven - MVV Maastricht    3 - 2
    De Graafschap - NEC Nijmegen    1 - 3
    FC Oss - Helmond Sport     0 - 0
    Jong PSV - Jong Utrecht    2 - 0
    Jong AZ - Jong Ajax     4 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 24 november
    FC Dordrecht - Jong AZ    3 - 2
    MVV Maastricht - Helmond Sport    3 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Ajax    2 - 1
    RKC Waalwijk - FC Oss    2 - 1
    FC Volendam - FC Emmen   2 - 3
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles    2 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch    2 - 2
    De Graafschap - FC Eindhoven   4 - 0
    Jong Utrecht - Almere City    2 - 4
    Jong PSV - Telstar    6 - 0

    Speeldag 15 : Maandag 27 november
    Go Ahead Eagles - Jong Utrecht   0 - 0
    FC Emmen - MVV Maastricht    2 - 1
    FC Den Bosch - De Graafschap    1 - 1
    FC Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Helmond Sport - Fortuna Sittard    1 - 3
    Telstar - NEC Nijmegen    3 - 2
    FC Oss - Jong PSV    0 - 3
    Jong Ajax - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong AZ - FC Volendam    0 - 2
    Almere City - RKC Waalwijk   3 - 2

    Speeldag 16 : Weekend 1 december
    De Graafschap - Jong AZ    1 - 0
    FC Den Bosch - Go Ahead Eagles    3 - 0
    FC Eindhoven - FC Oss    1 - 3
    FC Volendam - Almere City    1 - 1
    MVV Maastricht - Jong Ajax    0 - 4
    NEC Nijmegen - FC Dordrecht   6 - 0
    RKC Waalwijk - Helmond Sport    1 - 0
    Cambuur Leeuwarden - Telstar    2 - 1
    Jong Utrecht - FC Emmen   1 - 2
    Jong PSV - Fortuna Sittard    2 - 3

    Speeldag 17 : Weekend 8 december
    FC Volendam - Jong Utrecht    2 - 1
    FC Dordrecht - MVV Maastricht     2 - 4
    Go Ahead Eagles - Jong PSV     1 - 1
    Fortuna Sittard - RKC Waalwijk    6 - 0
    FC Oss - NEC Nijmegen     3 - 0
    Almere City - De Graafschap    2 - 1
    Telstar - FC Emmen    0 - 0
    Helmond Sport - FC Eindhoven   0 - 0
    Jong Ajax - FC Den Bosch    1 - 0
    Jong AZ - Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 15 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong Utrecht - Telstar    0 - 1
    RKC Waalwijk - FC Volendam     1 - 3
    Jong PSV - Almere City   3 - 2
    MVV Maastricht - Jong AZ   3 - 0
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles    3 - 2
    FC Den Bosch - Fortuna Sittard    2 - 4
    De Graafschap - FC Oss   1 - 1
    NEC Nijmegen - Helmond Sport    1 - 1
    FC Emmen - Jong Ajax    2 - 2

    Speeldag 19 : Weekend 22 december
    FC Dordrecht - Jong PSV    2 - 3
    Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk    0 - 0
    Jong Ajax - FC Volendam    7 - 0
    FC Oss - MVV Maastricht    1 - 0
    Almere City - FC Eindhoven    5 - 1
    Telstar - De Graafschap    3 - 2
    Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden   3 - 0
    FC Emmen - FC Den Bosch    2 - 2
    Jong AZ - NEC Nijmegen    2 - 7
    Fortuna Sittard - Jong Utrecht    3 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : Weekend 12 januari
    MVV Maastricht - Telstar     0 - 0
    NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles     5 - 1
    RKC Waalwijk - Jong AZ     1 - 0
    FC Volendam - FC Oss     3 - 1
    Fortuna Sittard - Jong Ajax     2 - 1
    FC Den Bosch - Almere City     1 - 3
    Cambuur Leeuwarden - De Graafschap     3 - 2
    FC Eindhoven - FC Emmen     2 - 1
    Jong Utrecht - FC Dordrecht     0 - 2
    Jong PSV - Helmond Sport     1 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 19 januari
    FC Dordrecht - Fortuna Sittard    3 - 0
    Go Ahead Eagles - MVV Maastricht    3 - 1
    FC Emmen - RKC Waalwijk    2 - 1
    Helmond Sport - FC Volendam     1 - 4
    De Graafschap - Jong PSV     2 - 3
    Telstar - FC Eindhoven    4 - 1
    FC Oss - Jong Utrecht    2 - 0
    Almere City - NEC Nijmegen    3 - 2
    Jong Ajax - Cambuur Leeuwarden    3 - 2
    Jong AZ - FC Den Bosch     1 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 26 januari
    FC Dordrecht - FC Oss     2 - 0
    MVV Maastricht - De Graafschap   1 - 3
    NEC Nijmegen - FC Den Bosch   1 - 0
    RKC Waalwijk - Jong Ajax   2 - 4
    Fortuna Sittard - FC Emmen   1 - 2
    Helmond Sport - Almere City    1 - 2
    Telstar - Jong AZ    2 - 1
    Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    FC Volendam - Go Ahead Eagles    4 - 3
    Jong PSV - FC Eindhoven    4 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 2 februari
    FC Volendam - Fortuna Sittard   2 - 0
    FC Emmen - NEC Nijmegen   1 - 0
    FC Den Bosch - Telstar    3 - 2
    Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles   2 - 1
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk   3 - 1
    De Graafschap - Jong Utrecht   7 - 0
    Almere City - FC Dordrecht    1 - 2
    Jong Ajax - Helmond Sport    2 - 0
    Jong PSV - MVV Maastricht   1 - 0
    Jong AZ - FC Oss    3 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 9 februari
    NEC Nijmegen - Jong PSV    2 - 0
    FC Dordrecht - Helmond Sport     3 - 2
    FC Den Bosch - FC Eindhoven   4 - 0
    Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht    0 - 2
    De Graafschap - FC Volendam   2 - 1
    Telstar - Jong Ajax   3 - 3
    FC Oss - Almere City   5 - 1
    Jong Utrecht - RKC Waalwijk   5 - 2
    Jong AZ - Fortuna Sittard    2 - 0
    Go Ahead Eagles - FC Emmen    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 16 februari
    FC Volendam - FC Utrecht    4 - 1
    RKC Waalwijk - Cambuur Leeuwarden   0 - 0
    MVV Maastricht - NEC Nijmegen   4 - 1
    FC Eindhoven - Jong AZ    1 - 3
    Fortuna Sittard - Telstar    1 - 1
    Almere City - Go Ahead Eagles   2 - 0
    Helmond Sport - Jong Utrecht   2 - 0
    FC Emmen - De Graafschap   5 - 2
    Jong PSV - FC Den Bosch   2 - 1
    Jong Ajax - FC Oss    2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 23 februari
    Cambuur Leeuwarden - FC Emmen     1 - 1
    MVV Maastricht - Almere City    3 - 0
    FC Eindhoven - FC Dordrecht     0 - 1
    Go Ahead Eagles - FC Oss    2 - 1
    FC Den Bosch - RKC Waalwijk    0 - 0
    De Graafschap - Helmond Sport   1 - 0
    NEC Nijmegen - Fortuna Sittard     1 - 1
    Telstar - FC Volendam    5 - 2
    Jong Utrecht - Jong Ajax   2 - 1
    Jong AZ - Jong PSV    2 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 2 maart
    FC Dordrecht - Telstar     2 - 3
    RKC Waalwijk - NEC Nijmegen    0 - 2
    FC Volendam - FC Eindhoven    3 - 2
    Helmond Sport - Jong AZ    3 - 0
    FC Oss - Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Almere City - Jong Ajax    1 - 2
    Go Ahead Eagles - De Graafschap    0 - 4
    Fortuna Sittard - MVV Maastricht    3 - 0
    Jong Utrecht - FC Den Bosch     1 - 1
    Jong PSV - FC Emmen    1 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 9 maart
    Cambuur Leeuwarden - Almere City    2 - 1 
    RKC Waalwijk - Jong PSV    3 - 2
    MVV Maastricht - Jong Utrecht   3 - 1
    FC Eindhoven - Fortuna Sittard    1 - 3
    FC Den Bosch - FC Oss    0 - 0
    De Graafschap - FC Dordrecht    0 - 1
    NEC Nijmegen - FC Volendam   3 - 0
    Jong Ajax - Go Ahead Eagles    0 - 2
    Telstar - Helmond Sport    2 - 3
    FC Emmen - Jong AZ   0 - 2

    Speeldag 29 : Maandag 12 maart
    Jong Utrecht - NEC Nijmegen     0 - 2
    FC Volendam - MVV Maastricht    2 - 2
    FC Dordrecht - RKC Waalwijk   1 - 0
    Jong PSV - Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    Fortuna Sittard - De Graafschap    1 - 1
    Jong Ajax - FC Eindhoven   4 - 0
    FC Oss - FC Emmen   2 - 3
    Almere City - Telstar   2 - 3
    Helmond Sport - FC Den Bosch   3 - 1
    Jong AZ - Go Ahead Eagles   0 - 0

    Speeldag 30 : Weekend 16 maart
    Cambuur Leeuwarden - NEC Nijmegen    1 - 1
    RKC Waalwijk - MVV Maastricht   1 - 1
    Jong PSV - FC Volendam   2 - 1
    FC Eindhoven - Jong Utrecht   5 - 2
    Go Ahead Eagles - Telstar    1 - 1
    FC Den Bosch - FC Dordrecht     4 - 1
    De Graafschap - Jong Ajax    2 - 4
    FC Oss - Fortuna Sittard   1 - 2
    FC Emmen - Helmond Sport    0 - 0
    Jong AZ - Almere City   4 - 1

    Speeldag 31 : Weekend 23 maart
    Jong Utrecht - Jong PSV     1 - 4
    MVV Maastricht - FC Eindhoven    2 - 0
    Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden   3 - 2
    NEC Nijmegen - De Graafschap    1 - 1
    Helmond Sport - FC Oss    2 - 1
    Telstar - RKC Waalwijk    0 - 0
    FC Dordrecht - Go Ahead Eagles     1 - 2
    Jong Ajax - Jong AZ    0 - 1
    Almere City - FC Emmen   2 - 2
    FC Volendam - FC Den Bosch    1 - 0

    Speeldag 32 : Weekend 30 maart
    Cambuur Leeuwarden - FC Volendam   2 - 2
    FC Eindhoven - NEC Nijmegen   3 - 2
    Go Ahead Eagles - Helmond Sport    3 - 1
    FC Den Bosch - MVV Maastricht    2 - 1
    De Graafschap - RKC Waalwijk    1 - 0
    Jong Ajax - Jong PSV     0 - 3
    FC Oss - Telstar     0 - 0
    Almere City - Fortuna Sittard    1 - 4
    FC Emmen - FC Dordrecht   1 - 3
    Jong AZ - Jong Utrecht    1 - 3

    Speeldag 33 : Paasmaandag 2 april
    Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven  3 - 2
    Jong Utrecht - Go Ahead Eagles   1 - 0
    FC Volendam - Jong AZ   4 - 1
    FC Dordrecht - Jong Ajax   2 - 3
    RKC Waalwijk - Almere City   0 - 4
    Jong PSV - FC Oss   5 - 1
    MVV Maastricht - FC Emmen   0 - 1
    Fortuna Sittard - Helmond Sport   3 - 0
    De Graafschap - FC Den Bosch   2 - 1
    NEC Nijmegen - Telstar   3 - 0

    Speeldag 34 : Weekend 6 april
    FC Eindhoven - De Graafschap   2 - 4
    Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard    0 - 1
    FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden    1 - 2
    Jong Ajax - NEC Nijmegen    1 - 0
    FC Oss - RKC Waalwijk   3 - 1
    Almere City - Jong Utrecht    2 - 1
    Telstar - Jong PSV    0 - 0
    Helmond Sport - MVV Maastricht    2 - 3
    FC Emmen - FC Volendam    2 - 3
    Jong AZ - FC Dordrecht    3 - 1

    Speeldag 35 : Maandag 9 april
    Cambuur Leeuwarden - Jong AZ    3 - 2
    Jong Utrecht - FC Volendam   2 - 1
    RKC Waalwijk - Fortuna Sittard    1 - 0
    MVV Maastricht - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Eindhoven - Helmond Sport   3 - 2
    FC Den Bosch - Jong Ajax   2 - 5
    De Graafschap - Almere City    4 - 2
    NEC Nijmegen - FC Oss   2 - 1
    FC Emmen - Telstar   2 - 3
    Jong PSV - Go Ahead Eagles     GESTAAKT bij onweer : stand 6 - 0

    Speeldag 36 : Weekend 13 april
    FC Volendam - RKC Waalwijk     0 - 1
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden   0 - 3
    Go Ahead Eagles - FC Eindhoven   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Den Bosch    2 - 0
    Jong Ajax - FC Emmen   3 - 2
    FC Oss - De Graafschap    1 - 4
    Almere City - Jong PSV   2 - 1
    Telstar - Jong Utrecht   1 - 0
    Helmond Sport - NEC Nijmegen    1 - 2
    Jong AZ - MVV Maastricht    3 - 1

    Speeldag 37 : Weekend 20 april
    Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport    4 - 1
    Jong Utrecht - Fortuna Sittard   0 - 1
    FC Volendam - Jong Ajax   1 - 2
    RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles   2 - 1
    Jong PSV - FC Dordrecht   4 - 2
    MVV Maastricht - FC Oss   1 - 1
    FC Eindhoven - Almere City   3 - 2
    De Graafschap - Telstar   1 - 0
    NEC Nijmegen - Jong AZ   2 - 0
    FC Den Bosch - FC Emmen    1 - 2

    Speeldag 38 : Weekend 28 april
    FC Dordrecht - NEC Nijmegen    3 - 3
    Go Ahead Eagles - FC Den Bosch   1 - 2
    Fortuna Sittard - Jong PSV   1 - 0
    Jong Ajax - MVV Maastricht   2 - 1
    FC Oss - FC Eindhoven   1 - 1
    Almere City - FC Volendam   2 - 0
    Telstar - Cambuur Leeuwarden   0 - 1
    Helmond Sport - RKC Waalwijk   2 - 2
    FC Emmen - Jong Utrecht   0 - 0
    Jong AZ - De Graafschap   2 - 2

    Jong Ajax pakt de titel in de eerste divisie maar kan niet promoveren. 
    Het is Fortuna Sittard die voor het eerst sinds 2002 opnieuw in de eredivisie mag aantreden.

    Play Offs promotie/degradatie 
    Eerste ronde : 1 en 5 mei
    MVV Maastricht - Almere City    1 - 3
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden     1 - 4
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   1 - 4 n.v.  pen 3-5
    Tweede ronde : 10 en 13 mei
    FC Dordrecht - Sparta Rotterdam  1 - 2
    FC Emmen - NEC Nijmegen     4 - 0
    Telstar - De Graafschap     3 - 2
    Almere City - Roda JC     0 - 0
    Returns op zondag 13 mei
    Sparta Rotterdam - FC Dordrecht    2 - 2
    NEC Nijmegen - FC Emmen    4 - 1
    De Graafschap - Telstar    4 - 2
    Roda JC - Almere City   1 - 2
    Derde ronde : 17 en 20 mei
    FC Emmen - Sparta Rotterdam    0 - 0
    Almere City - De Graafschap     1 - 1
    Terugwedstrijden op zondag 20 mei
    Sparta Rotterdam - FC Emmen   1 - 3
    De Graafschap - Almere City   2 - 1

    FC Emmen speelt volgend seizoen voor het eerst sinds het bestaan in de eredivisie, ook De Graafschap is een
    bijkomende stijger samen met vice-kampioen Fortuna Sittard. Kampioen Jong Ajax kon niet promoveren.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder maar werd dit seizoen in de eerste ronde gewipt door AVV Swift.

    FINALE : Zondag 22 april
    AZ Alkmaar was tijdens de honderdste editie van de KNVB Beker voor de zevende keer finalist.
    Feyenoord Rotterdam won de dertiende van zijn achttien finale deelnames.
    AZ Alkmaar - Feyenoord    0 - 3

    Halve finales : Wedstrijden op 28 februari.
    AZ - FC Twente    4 - 0
    Feyenoord - Willem II   3 - 0

    Kwartfinales : Wedstrijden op 30 en 31 januari en 1 februari.
    FC Twente - SC Cambuur    3 - 1
    AZ - PEC Zwolle   4 - 1
    Feyenoord - PSV    2 - 0
    Willem II - Roda JC   2 - 2 na verlengingen - strafschoppen   5 - 4

    Derde ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 december.
    SC Cambuur - GVVV   3 - 0
    PSV - VVV-Venlo   4 - 1
    Feyenoord - Heracles Almelo   3 - 1
    PEC Zwolle - NEC   2 - 0
    Willem II - RKC Waalwijk   3 - 0
    Fortuna Sittard - AZ   2 - 4
    FC Twente - Ajax   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  6 - 5
    VVSB - Roda JC    0 - 1

    Tweede ronde : Wedstrijden op 24, 25 en 26 oktober.
    FC Volendam - PSV   0 - 2  na verlengingen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles   3 - 0
    Heracles Almelo - KSV Hoek    3 - 1
    Almere City - AZ     0 - 4
    NEC - Achilles '29    3 - 0
    PEC Zwolle - Kozakken Boys   3 - 2 na verlengingen
    VVV-Venlo - FC Utrecht    3 - 1
    Katwijk - VVSB    1 - 2
    GVVV - Kon. HFC    1 - 0
    ASV De Dijk - Ajax   1 - 4
    FC Twente - FC Eindhoven    3 - 0
    Feyenoord - AVV Swift   4 - 1
    RKC Waalwijk - De Treffers    7 - 0
    FC Den Bosch - SC Cambuur    0 - 2
    Willem II - SC Heerenveen    2 - 1
    Roda JC - FC Groningen    3 - 1

    Eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch     2 - 3
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     1 - 0
    GVVV - FC Dordrecht     1 - 0
    FC Oss - Almere City   0 - 2
    Noordwijk - Fortuna Sittard    0 - 1
    Barendrecht - Go Ahead Eagles     1 - 3
    Helmond Sport - SC Cambuur    1 - 5
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo    0 - 2
    FC Emmen - NEC    1 - 3
    Kozakken Boys - De Graafschap   1 - 1  na verlengingen - Kozakken Boys door na strafschoppen
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven   0 - 1
    Genemuiden - De Treffers    1 - 3
    Quick Boys - FC Volendam    1 - 3
    MVV Maastricht - AZ     2 - 3
    Capelle - Roda JC   0 - 5
    AVV Swift - Vitesse   0 - 0 na verlengingen - AVV Swift door na strafschoppen
    Scheveningen - Ajax     1 - 5
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    2 - 1
    Katwijk - Ter Leede    4 - 0
    Achilles '29 - NAC Breda   4 - 3
    VVSB - Telstar    4 - 1
    Excelsior - Heerenveen     1 - 2
    Staphorst - Kon. HFC    2 - 3
    ONS Sneek - FC Twente    1 - 3
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht    0 - 6
    Apeldoorn - Willem II    2 - 4
    FC Lisse - HSV Hoek    2 - 2  na verlengingen - Penaltyreeks moest opnieuw genomen worden, KSV Hoek stoot door.
    Feyenoord - ADO Den Haag     2 - 0
    De Meern - PEC Zwolle     0 - 5
    Hercules - FC Groningen     2 - 4
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo   0 - 3
    SDC Putten - PSV      0 - 4


    Tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   1 - 1
    Manchester United - Brighton    1 - 0
    Newcastle - Watford    0 - 3
    Tottenham Hotspur - West Bromwich    1 - 1
    Swansea City - Bournemouth    0 - 0
    Crystal Palace - Stoke City    2 - 1
    Liverpool - Chelsea    1 - 1
    Southampton - Everton    4 - 1
    Burnley - Arsenal    0 - 1
    Hudderfield Town - Manchester City   1 - 2

    Speeldag 14 : Midweek 29 november
    Leicester City - Tottenham Hotspur    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   0 - 0
    Watford - Manchester United   2 - 4
    West Bromwich - Newcastle    2 - 2
    Arsenal - Hudderfield Town   5 - 0
    Chelsea - Swansea City    1 - 0
    Bournemouth - Burnley    1 - 2
    Everton - West Ham United    4 - 0
    Manchester City - Southampton   2 - 1
    Stoke City - Liverpool    0 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    Chelsea - Newcastle    3 - 1
    Brighton - Liverpool    1 - 5
    Everton - Hudderfield Town   2 - 0
    Leicester City - Burnley   1 - 0
    Stoke City - Swansea City   2 - 1
    Watford - Tottenham Hotspur   1 - 1
    West Bromwich - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - Manchester United     1 - 3
    Bournemouth - Southampton     1 - 1
    Manchester City - West Ham United    2 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    West Ham United - Chelsea    1 - 0
    Burnley - Watford     1 - 0
    Crystal Palace - Bournemouth    2 - 2
    Hudderfield Town - Brighton    2 - 0
    Swansea City - West Bromwich    1 - 0
    Tottenham Hotspur - Stoke City   5 - 1
    Newcastle - Leicester City    2 - 3
    Southampton - Arsenal     1 - 1
    Liverpool - Everton     1 - 1
    Manchester United - Manchester City   1 - 2  

    Speeldag 17 : Midweek 13 december
    Burnley - Stoke City     1 - 0
    Hudderfield Town - Chelsea     1 - 3
    Crystal Palace - Watford     2 - 1
    Swansea City - Manchester City    0 - 4
    Newcastle - Everton    0 - 1
    Southampton - Leicester City   1 - 4
    West Ham United - Arsenal    0 - 0
    Manchester United - Bournemouth   1 - 0
    Liverpool - West Bromwich   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Brighton   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 17 december
    Leicester City - Crystal Palace   0 - 3
    Arsenal - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Burnley    0 - 0
    Chelsea - Southampton    1 - 0
    Watford - Huddersfield Town    1 - 4
    Stoke City - West Ham United     0 - 3
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 1
    West Bromwich - Manchester United   1 - 2
    Bournemouth - Liverpool    0 - 4
    Everton - Swansea City    3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 23 december
    Arsenal - Liverpool    3 - 3
    Everton - Chelsea    0 - 0
    Brighton - Watford    1 - 0
    Manchester City - Bournemouth    4 - 0
    Southampton - Hudderfield Town   1 - 1
    Stoke City - West Bromwich    3 - 1
    Swansea City - Crystal Palace   1 - 1
    West Ham United - Newcastle    2 - 3
    Burnley - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Manchester United    2 - 2

    Speeldag 20 : Midweek 26 december
    Tottenham Hotspur - Southampton    5 - 2
    Bournemouth - West Ham United    3 - 3
    Chelsea - Brighton    2 - 0
    Hudderfield Town - Stoke City    1 - 1
    Manchester United - Burnley    2 - 2
    Watford - Leicester City    2 - 1
    West Bromwich - Everton   0 - 0
    Liverpool - Swansea City     5 - 0
    Newcastle - Manchester City    0 - 1
    Crystal Palace - Arsenal   2 - 3

    Speeldag 21 : Weekend 30 december
    Bournemouth - Everton    2 - 1 
    Chelsea - Stoke City    5 - 0
    Huddersfield Town - Burnley    0 - 0
    Liverpool - Leicester City    2 - 1
    Newcastle - Brighton    0 - 0
    Watford - Swansea City     1 - 2
    Manchester United - Southampton    0 - 0
    Crystal Palace - Manchester City   0 - 0
    West Bromwich - Arsenal    1 - 1
    Tottenham Hotspur - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 1,2 en 3 januari
    Brighton - Bournemouth    2 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 2
    Leicester City - Hudderfield Town   3 - 0
    Stoke City - Newcastle    0 - 1
    Everton - Manchester United    0 - 2
    Southampton - Crystal Palace    1 - 2
    Swansea City - Tottenham Hotspur  0 - 2
    West Ham United - West Bromwich  2 - 1
    Manchester City - Watford   3 - 1
    Arsenal - Chelsea   2 - 2

    Speeldag 23 : Weekend 13 januari
    Chelsea - Leicester City   0 - 0
    Crystal Palace - Burnley    1 - 0
    Hudderfield Town - West Ham United   1 - 4
    Newcastle - Swansea City    1 - 1
    Watford - Southampton    2 - 2
    West Bromwich - Brighton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Everton   4 - 0
    Bournemouth - Arsenal     2 - 1
    Liverpool - Manchester City    4 - 3
    Manchester United - Soke City    3 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 20 januari
    Brighton - Chelsea   0 - 4
    Arsenal - Crystal Palace   4 - 1
    Burnley - Manchester United    0 - 1
    Everton - West Bromwich    1 - 1
    Leicester City - Watford    2 - 0
    Stoke City - Huddersfield Town    2 - 0
    West Ham United - Bournemouth    1 - 1
    Manchester City - Newcastle    3 - 1
    Southampton - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Swansea City - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 25 : Midweek 31 januari
    Swansea City - Arsenal   3 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   1 - 1
    Hudderfield Town - Liverpool   0 - 3
    Chelsea - Bournemouth    0 - 3
    Everton - Leicester City  2 - 1
    Newcastle - Burnley  1 - 1
    Southampton - Brighton   1 - 1
    Manchester City - West Bromwich    3 - 0
    Stoke City - Watford   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester United   2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 3 februari
    Burnley - Manchester City    1 - 1
    Bournemouth - Stoke City    2 - 1
    Brighton - West Ham United   3 - 1
    Leicester City - Swansea City    1 - 1
    Manchester United - Hudderfield Town   2 - 0
    West Bromwich - Southampton   2 - 3
    Arsenal - Everton     5 - 1
    Crystal Palace - Newcastle   1 - 1
    Liverpool - Tottenham Hotspur   2 - 2
    Watford - Chelsea    4 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 februari
    Tottenham Hotspur - Arsenal    1 - 0
    Everton - Crystal Palace    3 - 1
    Stoke City - Brighton   1 - 1
    Swansea City - Burnley   1 - 0
    West Ham United - Watford    2 - 0
    Manchester City - Leicester City     5 - 1
    Hudderfield Town - Bournemouth     4 - 1
    Newcastle - Manchester United   1 - 0
    Southampton - Liverpool     0 - 2
    Chelsea - West Bromwich    3 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Leicester City - Stoke City    1 - 1
    Bournemouth - Newcastle    2 - 2
    Brighton - Swansea City    4 - 1
    Burnley - Southampton    1 - 1
    Liverpool - West Ham United   4 - 1
    West Bromwich - Huddersfield Town   1 - 2
    Watford - Everton    1 - 0
    Manchester United - Chelsea     2 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Arsenal - Manchester City    0 - 3

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Burnley - Everton    2 - 1
    Leicester City - Bournemouth    1 - 1
    Southampton - Stoke City    0 - 0
    Swansea City - West Ham United     4 - 1
    Tottenham Hotspur - Hudderfield Town   2 - 0
    Watford - West Bromwich    1 - 0
    Liverpool - Newcastle      2 - 0
    Brighton - Arsenal    2 - 1
    Manchester City - Chelsea    1 - 0
    Crystal Palace - Manchester United   2 - 3

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    Manchester United - Liverpool     2 - 1
    Everton - Birghton    2 - 0
    Hudderfield Town - Swansea City    0 - 0
    Newcastle - Southampton    3 - 0
    West Bromwich - Leicester City    1 - 4
    West Ham United - Burnley    0 - 3
    Chelsea - Crystal Palace       2 - 1
    Arsenal - Watford    3 - 0
    Bournemouth - Tottenham Hotspur   1 - 4
    Stoke City - Manchester City     0 - 2

    Speeldag 31 : Weekend 17 maart
    Bournemouth - West Bromwich    2 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 2
    Stoke City - Everton    1 - 2
    Liverpool - Watford      5 - 0
    Tottenham Hotspur - Newcastle   1 - 0
    Burnley - Chelsea     
    Swansea City - Southampton    0 - 1
    Leicester City - Arsenal     3 - 1
    Manchester City - Brighton    3 - 1
    West Ham United - Manchester United     0 - 0

    Speeldag 32 : Weekend 31 maart
    Crystal Palace - Liverpool    1 - 2
    West Ham United - Southampton    3 - 0
    Brighton - Leicester City   0 - 2
    Manchester United - Swansea City   2 - 0
    Newcastle - Hudderfield Town   1 - 0
    Watford - Bournemouth   2 - 2
    West Bromwich - Burnley    1 - 2
    Everton - Manchester City    1 - 3
    Arsenal - Stoke City    3 - 0
    Chelsea - Tottenham Hotspur    1 - 3

    Speeldag 33 : Weekend 7 april
    Everton - Liverpool    0 - 0
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 2
    Brighton - Hudderfield Town   1 - 1
    Leicester City - Newcastle   1 - 2
    Stoke City - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Watford - Burnley    1 - 2
    West Bromwich - Swansea City    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    2 - 3
    Arsenal - Southampton   3 - 2
    Chelsea - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 34 : Weekend 14 april
    Southampton - Chelsea    2 - 3
    Burnley - Leicester City    2 - 1
    Crystal Palace - Brighton    3 - 2
    Hudderfeeld Town - Watford    1 - 0
    Swansea City - Everton    1 - 1
    Liverpool - Bournemouth    3 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester City  1 - 3
    Newcastle - Arsenal    2 - 1
    Manchester United - West Bromwich   0 - 1
    West Ham United - Stoke City    1 - 1

    Speeldag 35 : Midweek 18 - 22 april
    Brighton - Tottenham Hotspur      1 - 1
    Bournemouth - Manchester United    0 - 2
    Burnley - Chelsea     1 - 2
    Leicester City - Southampton     0 - 0
    West Bromwich - Liverpool    2 - 2
    Watford - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - West Ham United    4 - 1
    Stoke City - Burnley    1 - 1
    Manchester City - Swansea City    5 - 0
    Everton - Newcastle    1 - 0

    Speeldag 36 : Weekend 28 april
    Liverpool - Stoke City   0 - 0
    Burnley - Brighton     0 - 0
    Crystal Palace - Leicester City     5 - 0
    Hudderfield Town - Everton     0 - 2
    Newcastle - West Bromwich     0 - 1
    Southampton - Bournemouth     2 - 1
    Swansea City - Chelsea    0 - 1
    West Ham United - Manchester City   1 - 4
    Manchester United - Arsenal     2 - 1
    Tottenham Hotspur - Watford     2 - 0

    Speeldag 37 : Weekend 5 mei
    Brighton - Manchester United     1 - 0
    Stoke City - Crystal Palace   1 - 2
    Bournemouth - Swansea City   1 - 0
    Leicester City - West Ham United   0 - 2
    Watford - Newcastle   2 - 1
    West Bomwich - Tottenham Hotspur   1 - 0
    Everton - Southampton     1 - 1
    Manchester City - Hudderfield Town  0 - 0
    Arsenal - Burnley   5 - 0
    Chelsea - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 38 : Zondag 13 mei
    Burnley - Bournemouth    1 - 2
    Crystal Palace - West Bromwich    2 - 0
    Hudderfield Town - Arsenal   0 - 1
    Liverpool - Brighton   4 - 0
    Manchester United - Watfoord   1 - 0
    Newcastle - Chelsea   3 - 0
    Southampton - Manchester City   0 - 1
    Swansea City - Soke City   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Leicester City    5 - 4
    West Ham United - Everton   3 - 1

    Finale League Cup : Zondag 25 februari
    Arsenal - Manchester City   0 - 3

    Finale FA Cup : Zaterdag 19 mei
    Chelsea - Manchester United     1 - 0

    Nacompetitie Championship :
    FINALE : zaterdag 26 mei
    Fullham - Aston Villa      1 - 0

    Ronde 1 : 11, 12, 14 en 15 mei :
    Fulham - Derby County   2 - 0
    Aston Villa - Middlesbrough   0 - 0
    Derby County - Fulham   1 - 0
    Middlesbrough - Aston Villa   0 - 1

    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Kampioen : Manchester City
    Bekerwinnaar : Chelsea
    Champions League : Manchester City, Manchester United, 
    Tottenham Hotspur en Liverpool.
    Europa League : Chelsea en Arsenal
    Voorronde Europa League : Burnley
    Degradatie : Swansea City, Stoke City en West Bromwich
    Promotie : Wolverhampton, Cardiff City en Fullham
    Topschutter : Mohamed Salah - Liverpool - 32 goals

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement pronostiek 2018-2019
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 08-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!