Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Quick-Step Floors trekt op volle oorlogssterkte naar openingsweekend
  • Vandenhaute: "Sprak na Anderlecht met 3 Belgische clubs"
  • Dendert sneltrein Bayern vanavond verder tegen het Turkse Besiktas?
  • Belgian Bullets na dag 1: "Top 10 is een must"
  • Alle kleuren van de regenboog: Dumoulin krijgt wél klassieke kampioenentrui
  • Daviscup-team trekt naar Nashville voor duel met de VS
  • Pro League stelt actieplan voor om racisme uit stadions te weren
  • Freestyleskiester voert geen enkel kunstje op in halfpipe
  • Bemelmans verlaat Marseille na de eerste ronde
  • Zwitser plooit dubbel op rand van de halfpipe
    Foto
    Nieuws VTM
  • "Geen chirurgische castratie bij biggen"
  • Paniektelefoontje op proces-Kasteelmoord: “Waar is Stijn, papa?"
  • Bekijk De Meulemeester in Debat 20/02
  • Cultheld Will Grigg schakelt City uit
  • De Clercq: "Geen lessen te leren van N-VA"
  • Avondspits in de soep na reeks ongevallen?
  • Belgian Bullets stellen teleur op eerste dag
  • Kippentekort bij KFC kan nog week duren
  • Belg wordt even premier van Australië
  • Rakitic: “Opletten voor Hazard”
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (65)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • De 50 grootste voetbaltalenten: Italiaan leidt de dans, twee spelers uit de Jupiler Pro League halen indrukwekkende lijst
  • Isaac Drogba tekent bij Guingamp en treedt daarmee in de voetsporen van vader Didier
  • Elise Mertens strandt al in openingsronde WTA Dubai
  • Alfa Romeo Sauber F1 team presenteert nieuwe F1-bolide
  • Bent u al klaar voor de start van het Vlaamse wielervoorjaar? Praktische gids voor de Omloop Het Nieuwsblad
  • Wat een drama: voetbalfan verliest 127(!) Champions League-tickets door fout die iedereen al wel eens maakte
  • Knoop is doorgehakt: Thiam past voor WK indoor en mikt voluit op zomerseizoen
  • Opnieuw groen licht voor Laurens De Plus: “Mentale schade misschien nog groter dan de fysieke”
  • Racet Max Verstappen in 2019 met Honda-motoren in de F1?
  • 16-jarige Bratanovic: meer dan twee meter, jongste Belgian Lion ooit en grof wild op de transfermarkt
    Foto
    Nieuws HLN
  • Twee Belgen gewond bij ongeval met toeristische dubbeldekbus in Lissabon
  • Knieblessure dwingt Kesha tot afzeggen tour
  • Knieblessure dwingt Kesha tot afzeggen tour
  • Blooperende Otto-Jan Ham kan het even allemaal niet meer aan: "Kus mijn kloten"
  • Stiptheid treinen gedaald in januari, oorzaak ligt het vaakst bij derden
  • Ice-T en andere sterren over wapenwetgeving: "Ik geef mijn wapen pas af als de rest dat ook doet"
  • Ruben Bemelmans niet opgewassen tegen negende reekshoofd in eerste ronde Marseille
  • Gitaarbouwer Gibson zit in slechte papieren
  • Courtney Love herdenkt Kurt Cobain op wat zijn 51ste verjaardag had moeten zijn: "Ik mis je"
  • Met nieuw AI-algoritme voorspelt Google je kans op hartziektes door je oog te scannen
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • VVD Amstelveen kwaad op SP
  • Wrak Iraans toestel getraceerd, deel slachtoffers begraven onder sneeuw
  • Kamerleden geschokt door ‘narcostaat Nederland’
  • Media dagvaarden EU om beschuldiging nepnieuws
  • Zo flits je naar Londen en terug
  • De Vrij neemt afscheid: 'Manier waarop doet pijn'
  • Borchert eind februari topman GrandVision
  • Veel Turkse asielverzoeken ingewilligd na coup
  • Kamerleden geschokt door ‘narcostaat Nederland’
  • Staal ArcelorMittal voor fabriek Shell
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Ja Teun, ik weet dat ketjap voor 90 procent uit suiker bestaat, daarom vind ik het zo lekker
  • Schrijver Kluun neemt afscheid van pseudoniem en verhuist naar nieuwe uitgeverij
  • Tussen lelijk en mooi zit vaak een klein verschil
  • D66 over referendumdraai: 'Mensen bij nader inzien tyfusdom'
  • Film Three Billboards inspireert activisten, wereldwijd duiken protestborden op
  • Na Tupac, Hazes en Mélenchon verschijnt ook Lilian Marijnissen als hologram op het podium
  • Interieurontwerp is een volwassen discipline geworden, nu komt er een speciale prijs
  • De Volkskrant tv-selectie voor woensdag 21 februari
  • Hoge Raad: voor betaalde seks met minderjarige volstaat één dag cel (plus een taakstraf)
  • Rutte heeft visie? Dat wil de oppositie dan wel eens zien
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • De Vrij: Het doet me pijn de club op deze manier te verlaten
  • Sunweb presenteert regenboogtrui Dumoulin
  • Holzken krijgt kans in Champions League van het boksen
  • Oranje zonder Miedema op Algarve Cup
  • Renault toont de RS18
  • Verstappen kijkt uit naar testdagen: 'Wagen ziet er erg agressief uit'
  • ADO zet Pinas terug naar tweede na onenigheid over contract
  • Ruud Geels: Dertien goals? Die had ik half oktober al gemaakt!
  • Dinsdag mogelijk al eerste marathon op natuurijs
  • Jupiler tijdelijk omgedoopt tot Belgium vanwege WK voetbal
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden in het weekend van 13 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - Staden     2 - 2   (3-3)
    Wevelgem - Boezinge     1 - 1  (5-4)
    Emelgem-Kachtem - De Ruiter Roeselare    1 - 2   (4-4)
    Poperinge - Veldegem    7 - 0

    Reeks B
    Rumbeke - Beernem    1 - 1   (3-2)
    WS Lauwe - Zwevegem    3 - 2   (3-5)
    Spermalie-Middelkerke - Moen    0 - 2   (4-5)
    Oostkamp - Dadizele    3 - 1  (5-2)

    Reeks C
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke     0 - 2
    Nieuwkerke - Eernegem    1 - 1   (3-5)
    Diksmuide - Kortemark    0 - 1   (4-3)
    Gistel - Dottignies    2 - 3   (5-5)

    Reeks D
    Varsenare - Meulebeke     4 - 0   (4-5)
    Ingooigem - Damme     0 - 2  (5-4)
    Geluwe - RC Waregem    3 - 4   (3-4)
    Anzegem - Tielt     0 - 3

    Reeks E
    RC Lauwe - Zedelgem      1 - 0   (2-4)
    Wielsbeke - Heestert    0 - 0   (4-2)
    Jabbeke - Beselare    2 - 1   (5-3)
    Zwevezele - Beveren-Leie    8 - 1  (4-3)

    Reeks F
    Heist - Oostduinkerke     1 - 2   (5-5)
    Ledegem - Blankenberge    3 - 5   (5-3)
    Bredene - Westkapelle    0 - 2   (3-4)
    Oudenburg - Deerlijk    2 - 3   (5-3)

    Reeks G 
    Aartrijke - Ichtegem     2 - 2   (5-3)
    Oostduinkerke - Jong Male    2 - 9  (2-5)
    Houthulst - Langemark-Poelkapelle    3 - 0  (5-2)
    Handzame - Izegem-Ingelmunster    0 - 2  (4-4)
    KSV Kortrijk - Bulskamp    2 - 1   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Desselgem     2 - 5  (2-4)
    Lo-Reninge - Dosko Beveren    3 - 1   (2-3)
    Lissewege - Lendelede    0 - 1   (5-2)
    Sint-Kruis - Hooglede    2 - 2   (5-4)
    Jong Vijve - Sint-Joris     4 - 2   (3-4)

    Reeks I 
    Nieuwpoort - Moortsele    6 - 0
    Dadizele B - Westouter    1 - 1   (5-2)    
    Loppem - Zerkegem    4 - 2   (5-4)
    Vleteren - Brielen     1 - 2   (3-4)
    Dottignies B - Bissegem    1 - 2   (3-4)

    Reeks J
    Zandvoorde - Zarren     3 - 1  (4-2)
    Hulste - E. Brugge    5 - 1   (3-5)
    Beernem B - Menen United   4 - 0   (5-3)
    Snaaskerke - Veurne     1 - 2
    Lichtervelde - Gits    4 - 0   (4-4)

    Reeks K
    Doomkerke - Wervik B   8 - 0   (4-5)
    Proven - Keiem    8 - 0   (4-3)
    Hertsberge - Reningelst    2 - 3
    Dikkebus - Marke   6 - 0   (4-4)
    Dosko Beveren B - Westende    1 - 0   (4-2)

    Reeks L
    Oostrozebeke - Rekkem      0 - 0   (2-5)
    Kruiseke - Ledegem    1 - 1   (3-4)
    Jonkershove - Merkem    1 - 3   (5-4)
    Avelgem - Ruiselede    4 - 0
    Koekelare - Comines-Warneton     4 - 1   (5-2)

    Reeks M
    HO Oedelem - De Haan   2 - 1   (4-3)
    Zonnebeke - Heule     2 - 1   (3-3)
    Kanegem - Wevelgem B   4 - 2  (5-5)
    Ploegsteert - Poperinge B   3 - 0  (4-1)
    Aarsele - Veurne B    3 - 2

    Reeks N 
    Passendale - Sint-Eloois-Winkel B     0 - 0   (5-4)
    Steenbrugge - Westrozebeke    3 - 0   (5-5)
    Wenduine - Diksmuide B    3 - 1   (4-2)
    Pittem - SK Torhout    3 - 0   (4-5)
    Moerkerke - Geluveld   6 - 2

    Reeks O
    Stasegem - Zwevezele B    1 - 1   (4-5)
    De Panne - Luingnois    2 - 2   (5-4)
    Zillebeke - Lombardsijde    4 - 3    (4-4)
    Alveringem - Dar. Brugge    1 - 6
    Kuurne - Steenbrugge B    4 - 1   (5-3)

    Reeks P
    Moorslede - Ruddervoorde    1 - 1
    Ardooie - Aalbeke    1 - 0   (5-2)
    Elverdinge - Bellegem    0 - 1  (2-3)
    Voormezele - Dudzele    1 - 2   (2-5)
    Hollebeke - Wikings Kortrijk   5 - 0   (5-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden in het weekend van 6 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    De Ruiter Roeselare - Poperinge      1 - 1  (4-3)
    Boezinge - Emelgem-Kachtem   2 - 0   (5-3)
    Staden - Wevelgem    1 - 2  (5-2)
    Veldegem - Otegem    1 - 4  (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Spermalie-Middelkerke   1 - 3  (4-2)
    Beernem - WS Lauwe    0 - 3   (3-5)
    Dadizele - Rumbeke    1 - 3  (4-2)
    Moen - Oostkamp   0 - 2   (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Diksmuide    2 - 0   (3-3)
    Kortemark - Nieuwkerke    3 - 3    (1-3)
    Eernegem - Club Roeselare    2 - 0   (4-4)
    Oostnieuwkerke - Gistel    5 - 0

    Reeks D
    Tielt - Varsenare    3 - 0   (4-4)
    RC Waregem - Anzegem      6 - 0   (4-3)
    Damme - Geluwe    3 - 1   (2-5)
    Meulebeke - Ingooigem    4 - 0  (4-3)

    Reeks E
    Heestert - Jabbeke    1 - 1  (5-5)
    Zedelgem - Wielsbeke    1 - 3  (4-5)
    Beveren-Leie - RC Lauwe     4 - 5   (3-2)
    Beselare - Zwevezele   0 - 6

    Reeks F
    Deerlijk - Bredene    2 - 0  (4-4)
    Westkapelle - Ledegem    2 - 1   (2-5)
    Blankenberge - Heist    3 - 0
    Oostduinkerke - Oudenburg    6 - 2

    Reeks G 
    Langemark-Poelkapelle - Oostduinkerke    1 - 0   (2-5)
    Jong Male - Handzame    3 - 2  (5-4)
    Izegem-Ingelmunster - Aartrijke    1 - 6   (3-2)
    Ichtegem - SV Kortrijk   2 - 2
    Bulskamp - Houthulst   2 - 7  (3-2)

    Reeks H 
    Sint-Joris - Lissewege    3 - 3   (5-3)
    Lendelede - Dentergem    1 - 0
    Desselgem - Lo-Reninge    1 - 1   (3-3)
    Dosko Beveren - Sint-Kruis    0 - 6   (5-2)
    Hooglede - Jong Vijve     2 - 0   (4-3)

    Reeks I 
    Brielen - Loppem    2 - 3   (4-4)
    Zerkegem - Dadizele     2 - 2
    Westouter - Nieuwpoort    0 - 9
    Moorsele - Dottignies     0 - 5   (4-3)
    Bissegem - Vleteren    1 - 3   (3-5)

    Reeks J
    Gits - Beernem    3 - 0   (5-3)
    Menen United - Zandvoorde   1 - 9   (2-1)
    Zarren - Hulste    3 - 0   (2-3)
    E. Brugge - Snaaskerke    2 - 4  (5-2)
    Lichtervelde - Veurne     1 - 1    (5-4)

    Reeks K
    Marke - Hertsberge    0 - 1   (3-3)
    Reningelst - Proven     1 - 2
    Keiem - Doomkerke    6 - 0   (4-4)
    Wervik B - Dosko Beveren B    0 - 8   (3-4)
    Westende - Dikkebus     1 - 1   (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Avelgem    1 - 1   (3-5)
    Ruiselede - Kruiseke    5 - 5   (5-4)
    Ledegem - Koekelare    2 - 3   (3-5)
    Comines-Warneton - Oostrozebeke     5 - 0
    Rekkem - Jonkershove    2 - 1   (5-4)

    Reeks M
    Poperinge B - Kanegem    2 - 6   (4-4)
    Wevelgem B - Zonnebeke    3 - 3   (3-4)
    Heule - HO Oedelem    1 - 2   (4-5)
    De Haan - Aarsele    3 - 2   (3-3)
    Veurne B - Ploegsteert    1 - 2   (4-2)

    Reeks N 
    Diksmuide B - Steenbrugge    0 - 4   (4-3)
    Westrozebeke - Pittem    4 - 1   (5-3)
    SK Torhout - Passendale    4 - 1   (5-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Moerbeke    1 - 0   (4-2)
    Geluveld - Wenduine   10 - 5   (5-2)

    Reeks O
    Dar. Brugge - Zillebeke    3 - 1
    Lombardsijde - De Panne    0 - 3   (0-4)
    Luingnois - Stasegem    0 - 1   (4-3)
    Zwevezele B - Kuurne    4 - 0
    Steenbrugge B - Alveringem    1 - 6   (3-5)

    Reeks P
    Aalbeke - Elverdinge     3 - 1   (3-3)
    Bellegem - Voormezele     4 - 2   (3-1)
    Dudzele - Hollebeke    7 - 1   (4-5)
    Wikings Kortrijk - Moorslede     1 - 5   (3-2)
    Ruddervoorde - Ardooie    1 - 2  (4-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden in het weekend van 30 juli
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - De Ruiter Roeselare   2 - 2    (4-4)
    Emelgem-Kachtem - Staden   1 - 0  (2-3)
    Wevelgem - Veldegem     3 - 1  (5-5)
    Poperinge - Boezinge    0 - 1

    Reeks B
    Spermalie-Middelkerke - Beernem   2 - 2  (4-3)
    WS Lauwe - Dadizele     4 - 1
    Rumbeke - Moen      1 - 2   (3-3)
    Oostkamp - Zwevegem   1 - 3   (4-4)

    Reeks C
    Gistel - Eernegem      2 - 0   (3-4)
    Nieuwkerke - Dottignies   0 - 1  (4-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    2 - 3   (3-5)
    Club Roeselare - Kortemark     0 - 1

    Reeks D
    Ingooigem - Tielt   2 - 0  (3-3)
    Anzegem - Damme   1 - 3  (4-5)
    Geluwe - Meulebeke  2 - 2  (4-3)
    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    Reeks E
    Jabbeke - Zedelgem   2 - 1  (4-5)
    Wielsbeke - Beveren-Leie    2 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Beselare    2 - 0  (5-3)
    Zwevezele - Heestert     2 - 3   (4-3)

    Reeks F
    Ledegem - Deerlijk  4 - 3   (3-4)
    Bredene - Oostduinkerke    1 - 3   (3-4)
    Heist - Westkapelle    0 - 4   (4-4)
    Oudenburg - Blankenberge    2 - 2   (5-4)

    Reeks G 
    Handzame - Langemark-Poelkapelle   2 - 2   (2-3)
    Aartrijke - Jong Male  1 - 2  (1-5)
    KV Kortrijk - Izegem-Ingelmunster  5 - 2  (5-5)
    Houthulst - Ichtegem     3 - 4  (4-4)
    Oostduinkerke - Bulskamp   1 - 4   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Sint-Joris   3 - 1  (5-3)
    Lo-Reninge - Lendelede  0 - 2  (2-4)
    Sint-Kruis - Desselgem   6 - 3  (5-3)
    Jong Vijve - Dosko Beveren   5 - 0
    Lissewege - Hooglede  0 - 7  (1-3)

    Reeks I 
    Dottignies B - Westouter    2 - 1  (4-5)
    Nieuwpoort - Zerkegem  9 - 0
    Vleteren - Moorsele   2 - 6  (3-3)
    Loppem - Bissegem   4 - 2  (4-4)
    Dadizele B - Brielen   6 - 3  (4-3)

    Reeks J
    Zandvoorde - Gits  3 - 0
    Hulste - Menen United  4 - 1  (5-2)
    Snaaskerke - Zarren  2 - 2  (3-3)
    Lichtervelde - E. Brugge  3 - 0  (4-3)
    Beernem - Veurne  1 - 2

    Reeks K
    Proven - Marke   FF 5 - 0
    Doomkerke - Reningelst  7 - 1  (4-4)
    Dosko Beveren B - Keiem  6 - 2  (4-4)
    Dikkebus - Wervik B  5 - 0
    Hertsberge - Westende  5 - 1 (3-3)

    Reeks L
    Kruiseke - Merkem  1 - 5
    Koekelare - Ruiselede  1 - 1  (3-5)
    Oostrozebeke - Ledegem  1 - 3  (4-3)
    Jonkershove - Comines-Warneton  2 - 3  (3-4)
    Avelgem - Rekkem    3 - 1   (1-4)

    Reeks M
    Zonnebeke - Poperinge B  2 - 1  (5-2)
    HO Oedelem - Wevelgem B  1 - 0  (3-4)
    Aarsele - Heule  3 - 0  (5-3)
    Ploegsteert - De Haan   3 - 0   (4-3)
    Kanegem - Veurne B  1 - 3  (4-4)

    Reeks N 
    Pittem - Diksmuide B  7 - 1
    Moerkerke - SK Torhout  1 - 2
    Wenduine - Sint-Eloois-Winkel B  2 - 3
    Steenbrugge - Geluveld    2 - 1  (5-2)
    Passendale - Westrozebeke    1 - 3   (3-5)

    Reeks O
    De Panne - Dar. Brugge   1 - 2  (4-4)
    Stasegem - Lombardsijde  0 - 6
    Kuurne - Luingnois  2 - 1  (4-1)
    Alveringem - Zwevezele B  3 - 3
    Zillebeke - Steenbrugge B  3 - 2  (3-1)

    Reeks P
    Voormezele - Aalbeke  3 - 2  (2-1)
    Hollebeke - Bellegem  3 - 1  (4-5)
    Moorslede - Dudzele  2 - 1  (4-4)
    Ardooie - Wikings Kortrijk  6 - 3  (3-4)
    Elverdinge - Ruddervoorde  0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK voetbal voor vrouwen
    EK Voetbal voor vrouwen


    Van 16 juli tot en met 6 augustus vindt het Europees Kampioenschap voor vrouwen plaats in Nederland.
    Het UEFA's Woman's EURO 2017 wordt in Breda, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Doetinchem, Deventer en
    Enschede gespeeld met 16 teams : België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Spanje, Italië,
    Noorwegen, Zweden, IJsland, Schotland, Denemarken, Oostenrijk, Rusland, Zwitserland en Portugal.
    Duitsland is titelhouder.

    SPEELSCHEMA :

    GROEP A :

    Nederland - Noorwegen      1 - 0
    Denemarken - België      1 - 0
    Noorwegen - België      0 - 2
    Nederland - Denemarken    1 - 0
    België - Nederland    2 - 1
    Noorwegen - Denemarken    0 - 1

    GROEP B :

    Italië - Rusland     1 - 2
    Duitsland - Zweden    0 - 0
    Zweden - Rusland      2 - 0
    Duitsland - Italië      2 - 1
    Rusland - Duitsland     0 - 2
    Zweden - Italië     2 - 3

    GROEP C :

    Oostenrijk - Zwitserland     1 - 0
    Frankrijk - IJsland     1 - 0
    IJsland - Zwitserland    1 - 2
    Frankrijk - Oostenrijk    1 - 1
    IJsland - Oostenrijk     0 - 3
    Zwitserland - Frankrijk     1 - 1

    GROEP D :

    Spanje - Portugal     2 - 0
    Engeland - Schotland     6 - 0
    Schotland - Portugal      1 - 2
    Engeland - Spanje      2 - 0
    Portugal - Engeland     1 - 2
    Schotland - Spanje    1 - 0


    KWARTFINALE :

    Nederland - Zweden    2 - 0
    Engeland - Frankrijk    1 - 0
    Duitsland - Denemarken    1 - 2
    Oostenrijk - Spanje    0 - 0  n.v.  pen 5-3


    HALVE FINALE :

    Nederland - Engeland      3 - 0
    Denemarken - Oostenrijk      0 - 0  na verlengingen   strafschoppen   3 - 0


    FINALE :
    Nederland - Denemarken    4 - 2
    De finale werd gespeeld op zondag 6 augustus om 17 uur in Enschede.
    Gastland Nederland werd Europees kampioen !





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018

    De competitie gaat van start in het weekend van 28, 29 en 30 juli 2017.
    De openingswedstrijd is Antwerp - Anderlecht. Anderlecht mocht een week eerder al aftrappen
    in de Supercup als landskampioen tegen Bekerwinnaar Zulte Waregem. Anderlecht won de supercup met 2 - 1.
    Deze wedstrijd werd op zaterdag 22 juli gespeeld om 20.30 uur in een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion.

    Speeldag 1 : Weekend 29 juli
    Antwerp - Anderlecht    0 - 0
    Sporting Lokeren - Club Brugge   0 - 4
    Racing Genk - Waasland-Beveren    3 - 3
    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5
    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0
    KV Mechelen - Standard    1 - 1
    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2
    KV Oostende - Moeskroen     0 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 5 augustus
    Standard - Racing Genk    2 - 1
    Moeskroen - Charleroi    2 - 5
    Waasland-Beveren - KV Mechelen    2 - 2
    KV Kortrijk - Sporting Lokeren     1 - 0
    Zulte Waregem - Sint-Truiden     2 - 0
    AA Gent - Antwerp   0 - 1
    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0
    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 12 augustus
    Zulte Waregem - Club Brugge    1 - 2
    KV Mechelen - AA Gent    1 - 1
    Eupen - KV Kortrijk    1 - 2
    Sporting Lokeren - Moeskroen    0 - 2
    Sint-Truiden - Standard    1 - 0
    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3
    Antwerp - Racing Genk    3 - 5
    Charleroi - Anderlecht    2 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 19 augustus
    Standard - Zulte Waregem    0 - 4
    Waasland-Beveren - Sporting Lokeren   2 - 3
    KV Mechelen - Antwerp    1 - 2
    Anderlecht - Sint-Truiden    2 - 3
    Moeskroen - AA Gent    3 - 2
    KV Kortrijk - Club Brugge   1 - 2
    Racing Genk - Charleroi    0 - 1
    Eupen - KV Oostende    2 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 26 augustus
    KV Kortrijk - Moeskroen    1 - 1
    Charleroi - Zulte Waregem    3 - 2
    Sporting Lokeren - Eupen     3 - 0
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     1 - 0
    Racing Genk - KV Mechelen     1 - 0
    Club Brugge - Standard   4 - 0
    AA Gent - Anderlecht    0 - 0
    KV Oostende - Antwerp    3 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 9 september
    Anderlecht - Sporting Lokeren    3 - 2
    Moeskroen - Club Brugge    2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden    1 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk      2 - 2
    AA Gent - Racing Genk    1 - 1
    Standard - Charleroi   0 - 0
    KV Mechelen - KV Oostende    1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 16 september
    Sint-Truiden - Racing Genk   2 - 1
    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2
    Sporting Lokeren - Antwerp    1 - 1
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 1
    KV Oostende - AA Gent   0 - 2
    Eupen - Standard    1 - 1
    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2
    Club Brugge - KV Mechelen    2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 23 september
    Waasland-Beveren - Anderlecht   1 - 2
    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 0
    Charleroi - Club Brugge    1 - 2
    KV Mechelen - Sint-Truiden   2 - 0
    Moeskroen - Eupen    3 - 2
    Racing Genk - KV Oostende   1 - 1
    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1
    Standard - Sporting Lokeren    2 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 30 september
    Sint-Truiden - Charleroi    0 - 1
    Waasland-Beveren - Antwerp   3 - 0
    Zulte Waregem - Sporting Lokeren    1 - 3
    Eupen - Racing Genk    3 - 3
    Moeskroen - KV Mechelen    2 - 2
    KV Kortrijk - KV Oostende    1 - 2
    Anderlecht - Standard   1 - 0
    Club Brugge - AA Gent   2 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 14 oktober
    Antwerp - Zulte Waregem   3 - 0
    Charleroi - Eupen   2 - 2
    Sporting Lokeren - Sint-Truiden    1 - 1
    KV Mechelen - Anderlecht    3 - 4
    KV Oostende - Club Brugge    2 - 3
    Racing Genk - Moeskroen    1 - 1
    AA Gent - Waasland-Beveren    2 - 0
    Standard - KV Kortrijk   3 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 21 oktober
    Sint-Truiden - KV Oostende   1 - 0
    Sporting Lokeren - Charleroi   1 - 1
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    2 - 5
    Eupen - KV Mechelen     4 - 1
    Moeskroen - Standard    1 - 3
    KV Kortrijk - AA Gent     1 - 1
    Anderlecht - Racing Genk      0 - 1
    Club Brugge - Antwerp     1 - 0

    Speeldag 12 : Midweek 25 oktober

    Sint-Truiden - Moeskroen    1 - 0
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    2 - 1
    Antwerp - Standard   0 - 0
    KV Mechelen - Sporting Lokeren    0 - 2
    KV Oostende - Charleroi    3 - 0
    Racing Genk - Club Brugge    2 - 0
    AA Gent - Eupen   3 - 0
    Anderlecht - Zulte Waregem    2 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 28 oktober
    Charleroi - AA Gent   2 - 1
    Sporting Lokeren - KV Oostende   0 - 3
    Zulte Waregem - KV Mechelen     2 - 1
    Eupen - Anderlecht     2 - 3
    Moeskroen - Antwerp    2 - 2
    KV Kortrijk - Racing Genk    0 - 0
    Standard - Waasland-Beveren   3 - 1
    Club Brugge - Sint-Truiden    4 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 4 november
    Sint-Truiden - Eupen    4 - 4
    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 0
    Antwerp - Charleroi    1 - 3
    KV Mechelen - KV Kortrijk     2 - 0
    KV Oostende - Zulte Waregem    4 - 2
    Racing Genk - Sporting Lokeren    0 - 0
    AA Gent - Standard    1 - 0
    Anderlecht - Club Brugge    0 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 18 november
    Charleroi - KV Mechelen    2 - 0
    Sporting Lokeren - AA Gent    0 - 3
    Zulte Waregem - Racing Genk    0 - 1
    Eupen - Antwerp    0 - 1
    Moeskroen - Anderlecht     1 - 2
    KV Kortrijk - Sint-Truiden     3 - 2
    Standard - KV Oostende     0 - 0
    Club Brugge - Waasland-Beveren    3 - 0

    Speeldag 16 : Weekend 25 november

    Sint-Truiden - Sporting Lokeren    0 - 0
    Waasland-Beveren - Charleroi     0 - 2
    Antwerp - KV Mechelen    0 - 0
    KV Oostende - Eupen     1 - 0
    Racing Genk - Standard    0 - 2
    AA Gent - Moeskroen   3 - 1
    Anderlecht - KV Kortrijk    4 - 0
    Club Brugge - Zulte Waregem    3 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 2 december

    Charleroi - KV Oostende    1 - 1
    Sporting Lokeren - Anderlecht    1 - 2
    KV Mechelen - Racing Genk   3 - 2
    Zulte Waregem - AA Gent    0 - 1
    Eupen - Club Brugge    2 - 2
    Moeskroen - Sint-Truiden    1 - 1
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    4 - 1
    Standard - Antwerp     1 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 9 december
    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1
    Waasland-Beveren - Standard    3 - 1
    Antwerp - Moeskroen    1 - 0
    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1
    Racing Genk - Eupen    1 - 1
    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1
    Anderlecht - Charleroi    1 - 3
    Club Brugge - Sporting Lokeren     3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 16 december
    Charleroi - Racing Genk    1 - 1
    Sporting Lokeren - Waasland-Beveren     1 - 1
    Zulte Waregem - Antwerp   1 - 2
    Eupen - Sint-Truiden     0 - 0
    Moeskroen - KV Oostende     1 - 0
    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0
    Standard - AA Gent     0 - 0
    Club Brugge - Anderlecht   5 - 0

    Speeldag 20 : Weekend 22 december
    Antwerp - Sporting Lokeren   1 - 2
    KV Mechelen - Club Brugge    0 - 3
    Moeskroen - Zulte Waregem    2 - 1
    Racing Genk - KV Kortrijk   2 - 3
    AA Gent - Charleroi    1 - 0
    Standard - Sint-Truiden    1 - 1
    Anderlecht - Eupen    1 - 0
    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 3

    Speeldag 21 : Midweek 26 december
    Club Brugge - Moeskroen   4 - 2
    Anderlecht - AA Gent    1 - 0
    KV Kortrijk - Standard    2 - 1
    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0
    KV Oostende - Racing Genk    1 - 2
    Zulte Waregem - Charleroi     0 - 4
    Lokeren - KV Mechelen     2 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp    0 - 3

    Speeldag 22 : Weekend 20 januari
    Standard - Eupen   3 - 2
    AA Gent - Lokeren    3 - 0
    Racing Genk - Anderlecht   0 - 1
    KV Oostende - KV Kortrijk   2 - 1
    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2
    Charleroi - Moeskroen    2 - 0
    Antwerp - Club Brugge    2 - 2
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    3 - 1

    Speeldag 23 : Midweek 23 januari
    Club Brugge - KV Oostende   3 - 2
    Anderlecht - Waasland-Beveren    2 - 2
    Moeskroen - KV Kortrijk   0 - 3
    Eupen - Charleroi    1 - 0
    Zulte Waregem - Standard    2 - 1
    Lokeren - Racing Genk    1 - 2
    Antwerp - AA Gent    1 - 1
    Sint-Truiden - KV Mechelen    2 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 26 januari
    Standard - Anderlecht   3 - 3
    AA Gent - Club Brugge   2 - 0
    Racing Genk - Sint-Truiden   1 - 1
    KV Kortrijk - Eupen     0 - 0
    KV Oostende - Lokeren   2 - 3
    KV Mechelen - Moeskroen   0 - 2
    Charleroi - Antwerp    1 - 1
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem   2 - 2

    Speeldag 25 : Weekend 3 februari
    Club Brugge - Charleroi   3 - 3
    Anderlecht - KV Mechelen   2 - 2
    Moeskroen - Racing Genk    0 - 1
    Eupen - AA Gent    1 - 1
    Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 1
    Lokeren - Standard     0 - 3
    Antwerp - Waasland-Beveren    1 - 2
    Sint-Truiden - KV Kortrijk    0 - 2

    Speeldag 26 : Weekend 10 februari
    Standard - Moeskroen   4 - 3
    AA Gent - Sint-Truiden    3 - 0
    Racing Genk - Zulte Waregem   3 - 1
    KV Kortrijk - Antwerp     4 - 0
    KV Oostende - Anderlecht   2 - 0
    KV Mechelen - Eupen     1 - 0
    Charleroi - Lokeren    1 - 1
    Waasland-Beveren - Club Brugge   1 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 17 februari
    Club Brugge - Racing Genk    2 - 2
    AA Gent - KV Mechelen    2 - 2
    Moeskroen - Waasland-Beveren   2 - 2
    Zulte Waregem - Eupen   3 - 2
    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 1
    Charleroi - Standard     1 - 1
    Antwerp - KV Oostende     0 - 0
    Sint-Truiden - Anderlecht    1 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Anderlecht - Moeskroen
    Standard - Club Brugge
    Racing Genk - Antwerp
    KV Kortrijk - Zulte Waregem
    Eupen - Lokeren
    KV Oostende - Sint-Truiden 
    KV Mechelen - Charleroi 
    Waasland-Beveren - AA Gent

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Club Brugge - KV Kortrijk
    Standard - KV Mechelen
    AA Gent - KV Oostende
    Moeskroen - Lokeren
    Zulte Waregem - Anderlecht
    Charleroi - Sint-Truiden 
    Antwerp - Eupen 
    Waasland-Beveren - Racing Genk

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    Anderlecht - Antwerp
    Racing Genk - AA Gent 
    KV Kortrijk - Charleroi
    Eupen - Moeskroen
    KV Oostende - Standard
    KV Mechelen - Waasland-Beveren
    Lokeren - Zulte Waregem
    Sint-Truiden - Club Brugge


    Samenvattingen Jupiler Pro League voortaan op VIER in Sports Late Night !
    Telenet/Play Sports is de grote winnaar geworden van het nieuwe voetbalcontract. De live wedstrijden blijven 
    de komende drie jaar op Play Sports en ook de samenvattingen komen van Telenet. Deze verhuizen wel 
    van
     VTM naar Vier. Extra Time blijft wel een vaste afspraak op maandag bij Canvas. 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018


    De Proximus League heeft maandagmiddag zijn kalender voor het nieuwe seizoen voorgesteld.
    Beerschot-Wilrijk en Westerlo zijn de nieuwkomers in reeks 1B, zij beginnen het nieuwe seizoen op eigen veld.
    De Ratten trappen de nieuwe jaargang zelfs op gang: zij nemen het op vrijdag 4 augustus om 20u30 op het Kiel op tegen Union.

    Speeldag 1 : Weekend 5 augustus

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Union SG    3 - 0 

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    OH Leuven - Lierse SK    2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge    1 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus

    Cercle Brugge - Union SG    2 - 0

    Roeselare - OH Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse SK - KFCO Beerschot-Wilrijk     2 - 2

    Speeldag 3

    Lierse SK - Roeselare    2 - 2

    Union SG - Westerlo     3 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    7 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Tubeke    1 - 0

    Speeldag 4

    Roeselare - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 4

    Tubeke - Union SG    0 - 0

    Westerlo - OH Leuven    2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse SK    2 - 0

    Speeldag 5

    OH Leuven - Tubeke    2 - 0

    Lierse SK - Westerlo     2 - 2

    Union SG - Roeselare    4 - 0

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Speeldag 6

    Union SG - Roeselare    0 - 0

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo   2 - 2

    Tubeke - Lierse SK   2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge   2 - 1

    Speeldag 7

    Westerlo - Roeselare   4 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke    4 - 0

    Lierse SK - Union SG   2 - 1

    OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk   1 - 1

    Speeldag 8 (weekend 30 september)

    Union SG - Cercle Brugge    1 - 2

    OH Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Lierse SK   4 - 0

    Speeldag 9 (midweek 4 oktober)

    Cercle Brugge - OH Leuven    0 - 3

    Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Westerlo - Union SG    0 - 3

    Roeselare - Lierse SK     2 - 0

    Speeldag 10 (weekend 7 oktober)

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge   0 - 3

    Roeselare - Union SG    1 - 0

    Lierse SK - Tubeke     1 - 1

    OH Leuven - Westerlo    2 - 1

    Speeldag 11 (weekend 14 oktober)

    Tubeke - OH Leuven   1 - 2

    Cercle Brugge - Roeselare   1 - 1

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 0

    Union SG - Lierse SK    3 - 2

    Speeldag 12 (weekend van 21 oktober)

    Union SG - Tubeke    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven     2 - 2

    Lierse SK - Cercle Brugge   3 - 2

    Roeselare - Westerlo     0 - 0

    Speeldag 13 (weekend van 28 oktober)

    Westerlo - Lierse SK    0 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Roeselare   5 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge   1 - 1

    OH Leuven - Union SG     1 - 0

    Speeldag 14 (weekend van 4 november)

    Union SG - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Lierse SK - OH Leuven    2 - 1

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel !

    Speeldag 15 (weekend van 11 november)

    Westerlo - Union SG     0 - 1

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    OH Leuven - Roeselare     1 - 1

    Tubeke - Lierse SK     1 - 2

    Speeldag 16 (weekend van 18 november)

    Roeselare - Westerlo    2 - 1

    Lierse SK - Cercle Brugge   1 - 0

    Union SG - Tubeke    1 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven    1 - 2

    Speeldag 17 (weekend van 25 november)

    Tubeke - Cercle Brugge    1 - 1

    Union SG - OH Leuven   0 - 0

    Roeselare - Lierse SK    1 - 2

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Speeldag 18 (weekend van 2 december)

    OH Leuven - AFC Tubeke    1 - 1

    Beerschot Wilrijk - Roeselare    1 - 0

    Lierse SK - KVC Westerlo   2 - 0

    Cercle Brugge - Union Saint Gilloise    2 - 2

    Speeldag 19 (weekend van 9 december)

    AFC Tubeke - Beerschot Wilrijk   1 - 2

    Union Saint Gilloise - Lierse SK    1 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge   0 - 3

    KVC Westerlo - OH Leuven    1 - 0

    Speeldag 20 (weekend van 17 december)

    OH Leuven - Lierse SK     2 - 1

    Beerschot Wilrijk - Union Saint Gilloise    2 - 1

    KVC Westerlo - Cercle Brugge     2 - 3

    Roeselare - AFC Tubeke   1 - 2

    Speeldag 21 (weekend van 6 januari)

    Union Saint Gilloise - Roeselare    1 - 2

    Cercle Brugge - OH Leuven   1 - 0

    Lierse SK - Beerschot Wilrijk    2 - 1

    AFC Tubeke - KVC Westerlo    2 - 1

    Speeldag 22 (weekend van 13 januari)

    KVC Westerlo - Roeselare    0 - 0

    OH Leuven - Union Saint Gilloise    3 - 1

    Beerschot Wilrijk - Cercle Brugge    2 - 3

    Lierse SK - AFC Tubeke    2 - 1

    Speeldag 23 (weekend van 20 januari)

    AFC Tubeke - OH Leuven   0 - 1

    Cercle Brugge - Lierse SK    4 - 1

    Union Saint Gilloise - KVC Westerlo    1 - 1

    Roeselare - Beerschot Wilrijk    0 - 0

    Speeldag 24 (weekend van 27 januari)

    OH Leuven - KVC Westerlo   0 - 1

    Beerschot Wilrijk - AFC Tubeke    1 - 0

    Cercle Brugge - Roeselare    1 - 0

    Lierse SK - Union Saint Gilloise   1 - 0

    Speeldag 25 (weekend van 3 februari)

    AFC Tubeke - Roeselare    0 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    2 - 2

    Union Saint Gilloise - Beerschot Wilrijk    1 - 0

    KVC Westerlo - Lierse SK    6 - 0

    Speeldag 26 (weekend van 10 februari)

    Beerschot Wilrijk - KVC Westerlo   0 - 0

    Cercle Brugge - AFC Tubeke    0 - 0

    Lierse SK - OH Leuven   0 - 1

    Roeselare - Union Saint Gilloise    1 - 4

    Speeldag 27 (weekend van 17 februari)

    OH Leuven - Beerschot Wilrijk    1 - 1

    Union Saint Gilloise - Cercle Brugge   1 - 1

    KVC Westerlo - AFC Tubeke   0 - 0

    Lierse SK - Roeselare   1 - 2

    Speeldag 28 (weekend van 24 februari)

    Beerschot Wilrijk - Lierse SK

    Cercle Brugge - KVC Westerlo

    Roeselare - OH Leuven

    AFC Tubeke - Union Saint Gilloise


    Finale voor promotie : 

    Beerschot-Wilrijk en Cercle Brugge nemen het in een onderling duel op voor promotie naar 1A


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
    KALENDER EERSTE AMATEURKLASSE - SEIZOEN 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Weekend 2 september
    Seraing - Geel    0 - 2
    Deinze - Dessel Sport    2 - 0
    KSK Heist - Oosterzonen    4 - 1
    Lommel United - KSV Oudenaarde    2 - 1
    Berchem Sport - Virton    2 - 0
    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0
    Knokke - Patro Eisden    1 - 1 
    Eendracht Aalst - Dender   1 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 9 september
    Dessel Sport - Eendracht Aalst    2 - 1
    KSV Oudenaarde - Knokke      1 - 2
    Geel - Berchem Sport     3 - 0
    Dender - Deinze     1 - 0
    Patro Eisden - Lommel United    1 - 5
    Oosterzonen - VW Hamme     2 - 2
    Virton - KSK Heist     1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Seraing    0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 16 september
    Dessel Sport - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Dender - Patro Eisden    1 - 1
    Seraing - Knokke    1 - 1
    Oosterzonen - Geel    3 - 0
    Deinze - Chatelet-Farciennes      2 - 2
    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0
    Berchem Sport - Lommel United   0 - 0
    VW Hamme - Virton    0 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 23 september
    KSV Oudenaarde - Berchem Sport   3 - 1
    Geel - KSK Heist   1 - 3
    Patro Eisden - Dessel Sport   1 - 3
    Lommel United - Dender    4 - 0
    Virton - Deinze   0 - 3
    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen    1 - 1
    Knokke - VW Hamme    0 - 0
    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 30 september
    Dessel Sport - Virton   1 - 0
    Dender - Knokke    1 - 3
    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Oosterzonen - Eendracht Aalst   3 - 2
    Deinze - Geel   2 - 1
    KSK Heist - Lommel United     2 - 4
    VW Hamme - Patro Eisden   2 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 7 oktober
    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 0
    Geel - Dessel Sport    2 - 0
    Patro Eisden - Seraing    1 - 0
    Lommel United - Oosterzonen     2 - 0
    Chatelet-Farciennes - Virton   2 - 2
    Berchem Sport - Dender   1 - 2
    Knokke - KSK Heist    3 - 1
    Eendracht Aalst - VW Hamme   3 - 4

    Speeldag 7 : Weekend 14 oktober
    Dessel Sport - VW Hamme   3 - 0
    Geel - Lommel United    3 - 0
    Dender - KSV Oudenaarde    2 - 2
    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes    3 - 3
    Deinze - Oosterzonen    0 - 1
    KSK Heist - Berchem Sport    2 - 2
    Virton - Seraing    1 - 2
    Knokke - Eendracht Aalst   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 21 oktober
    KSV Oudenaarde - Patro Eisden    4 - 0
    Seraing - KSK Heist     1 - 1
    Oosterzonen - Dessel Sport      1 - 1
    Lommel United - Knokke     1 - 1
    Virton - Geel    0 - 2
    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2
    VW Hamme - Deinze    0 - 1
    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 28 oktober
    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Geel - Eendracht Aalst     0 - 1
    Dender - Oosterzonen    1 - 2
    Patro Eisden - Virton    0 - 2
    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0
    Lommel United - Seraing   2 - 0
    Berchem Sport - Deinze   1 - 1
    Knokke - Dessel Sport   3 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Dessel Sport - Berchem Sport    3 - 0
    Seraing - Dender    3 - 0
    Oosterzonen - Patro Eisden   3 - 0
    Deinze - KSK Heist    2 - 0
    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Knokke    0 - 2
    Eendracht Aalst - Lommel United   0 - 3
    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 11 november
    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    4 - 0
    Dender - Geel         2 - 2
    Seraing - Deinze    1 - 1
    Patro Eisden - KSK Heist     1 - 2
    Lommel United - VW Hamme     3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport   2 - 2
    Berchem Sport - Oosterzonen    4 - 1
    Knokke - Virton    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Dessel Sport - Seraing   3 - 2
    Geel - Chatelet-Farciennes    4 - 0
    Oosterzonen - KSV Oudenaarde   2 - 2
    Deinze - Knokke    1 - 0
    KSK Heist - Dender    2 - 1
    Virton - Lommel United    2 - 1
    Eendracht Aalst - Patro Eisden    2 - 0
    VW Hamme - Berchem Sport    3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    KSV Oudenaarde - Geel    6 - 1
    Dender - Dessel Sport   0 - 1
    Seraing - VW Hamme    3 - 1
    Patro Eisden - Berchem Sport    2 - 1
    Lommel United - Deinze    1 - 2
    Virton - Eendracht Aalst    1 - 2
    Chatelet-Farciennes - KSK Heist    0 - 1
    Knokke - Oosterzonen     4 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Dessel Sport - Lommel United   1 - 1
    Geel - Knokke   1 - 3
    Oosterzonen - Virton    2 - 3
    Deinze - Patro Eisden    2 - 0
    KSK Heist - KSV Oudenaarde     0 - 3
    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes   1 - 2
    Berchem Sport - Seraing    0 - 2
    VW Hamme - Dender    2 - 2

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1
    Seraing - Oosterzonen    1 - 1
    Patro Eisden - Geel    0 - 4
    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1
    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Virton - Dender   Reeds twee keer afgelast, nieuwe datum volgt ...
    Eendracht Aalst - Deinze    0 - 1
    Knokke - Berchem Sport    4 - 2

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1
    Geel - Oosterzonen     0 - 0
    Dender - Lommel United     0 - 2
    Deinze - Virton    0 - 3
    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde    0 - 1
    Berchem Sport - KSK Heist   1 - 1
    VW Hamme - Eendracht Aalst    2 - 4
    Knokke - Seraing    3 - 2

    Winterstop

    Speeldag 17 : Weekend 13 januari
    KSV Oudenaarde - Dessel Sport    1 - 1
    Dender - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Seraing - Virton    2 - 0
    Patro Eisden - VW Hamme    0 - 2
    Oosterzonen - Deinze     0 - 1
    KSK Heist - Knokke    2 - 1
    Lommel United - Eendracht Aalst    2 - 1
    Berchem Sport - Geel     1 - 3

    Speeldag 18 : Weekend 20 januari
    Dessel Sport - Oosterzonen    1 - 0
    Geel - Dender    3 - 3
    Deinze - Seraing    2 - 3
    Virton - Patro Eisden    2 - 0
    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport    1 - 0
    Eendracht Aalst - KSK Heist    1 - 1
    VW Hamme - Lommel United   0 - 3
    Knokke - KSV Oudenaarde   4 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 27 januari
    KSV Oudenaarde - Seraing   2 - 0
    Geel - VW Hamme    2 - 1
    Dender - Eendracht Aalst   1 - 1
    Patro Eisden - Knokke    0 - 0
    Oosterzonen - KSK Heist    0 - 1
    Lommel United - Virton    6 - 0
    Chatelet-Farciennes - Deinze    2 - 1
    Berchem Sport - Dessel Sport   3 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 3 februari
    Dessel Sport - Dender    1 - 0
    Seraing - Chatelet-Farciennes    6 - 2
    Deinze - KSV Oudenaarde    4 - 0
    KSK Heist - Patro Eisden    6 - 0
    Virton - Berchem Sport    3 - 0
    VW Hamme - Oosterzonen   1 - 2
    Knokke - Lommel United   1 - 4
    Eendracht Aalst - Geel    1 - 0

    Speeldag 21 :  Weekend 17 februari
    KSV Oudenaarde - KSK Heist   3 - 3
    Dender - VW Hamme    3 - 1
    Seraing - Eendracht Aalst     1 - 0
    Patro Eisden - Deinze    1 - 2
    Oosterzonen - Berchem Sport    0 - 1
    Lommel United - Dessel Sport   1 - 0
    Virton - Knokke    1 - 3
    Chatelet-Farciennes - Geel     2 - 2

    Speeldag 22 : Weekend 24 februari
    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
    Geel - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Dender
    Deinze - Lommel United
    KSK Heist - Seraing
    Berchem Sport - Patro Eisden
    VW Hamme - Knokke
    Eendracht Aalst - Virton

    Speeldag 23 : Weekend 3 maart
    KSV Oudenaarde - Oosterzonen
    Geel - Patro Eisden
    Dender - Berchem Sport
    Lommel United - KSK Heist
    Virton - Dessel Sport
    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst
    VW Hamme - Seraing
    Knokke - Deinze

    Speeldag 24 : Weekend 10 maart
    Dessel Sport - Geel
    Seraing - Lommel United
    Patro Eisden - Dender
    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes
    Deinze - VW Hamme
    KSK Heist - Virton
    Berchem Sport - KSV Oudenaarde
    Eendracht Aalst - Knokke

    Speeldag 25 : Weekend 17 maart
    Dessel Sport - Knokke
    KSV Oudenaarde - Virton
    Geel - Deinze
    Dender - Seraing
    Oosterzonen - Lommel United
    Chatelet-Farciennes - Patro Eisden
    Berchem Sport - Eendracht Aalst
    VW Hamme - KSK Heist
    Dessel Sport - Knokke

    Speeldag 26 : Weekend 24 maart
    KSV Oudenaarde - Dender
    Seraing - Berchem Sport
    Patro Eisden - Oosterzonen
    KSK Heist - Deinze
    Lommel United - Geel
    Virton - VW Hamme
    Knokke - Chatelet-Farciennes
    Eendracht Aalst - Dessel Sport

    Speeldag 27 : Weekend 7 april
    Dessel Sport - KSK Heist
    Geel - Seraing
    Dender - Virton
    Patro Eisden - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Knokke
    Deinze - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - Lommel United
    Berchem Sport - VW Hamme

    Speeldag 28 : Weekend 14 april
    Seraing - Dessel Sport
    Deinze - Berchem Sport
    KSK Heist - Geel
    Lommel United - Patro Eisden
    Virton - Chatelet-Farciennes
    VW Hamme - KSV Oudenaarde
    Knokke - Dender
    Eendracht Aalst - Oosterzonen
    Seraing - Dessel Sport

    Speeldag 29 : Weekend 21 april
    Geel - Virton
    Chatelet-Farciennes - VW Hamme
    Dender - KSK Heist
    Berchem Sport - Knokke
    Patro Eisden - Eendracht Aalst
    Dessel Sport - Deinze
    Oosterzonen - Seraing
    KSV Oudenaarde - Lommel United

    Speeldag 30 : Weekend 28 april
    Seraing - Patro Eisden
    VW Hamme - Dessel Sport
    Deinze - Dender
    KSK Heist - Chatelet-Farciennes
    Lommel United - Berchem Sport
    Virton - Oosterzonen
    Knokke - Geel
    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    0 - 2
    Heracles Almelo - Roda JC    2 - 1
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam    1 - 0
    FC Utrecht - PSV     1 - 7
    Ajax - Vitesse    1 - 2 
    FC Groningen - FC Twente    1 - 0
    VVV-Venlo - PEC Zwolle     1 - 1
    AZ - Excelsior     0 - 2

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    FC Twente - Heracles Almelo      2 - 1
    NAC Breda - ADO Den Haag    0 - 1
    PEC Zwolle - FC Groningen    3 - 2
    PSV - Willem II     4 - 0
    Excelsior - VVV-Venlo    0 - 2
    AZ - Feyenoord    0 - 4
    SC Heerenveen - Ajax    0 - 4
    Vitesse - FC Utrecht     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Roda JC    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Ajax - Sparta Rotterdam     4 - 0
    Roda JC - NAC Breda     1 - 0
    Feyenoord - PEC Zwolle    0 - 0
    FC Utrecht - SC Heerenveen    3 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse    1 - 1
    VVV-Venlo - PSV     2 - 5
    FC Groningen - AZ    1 - 1
    Willem II - FC Twente    3 - 1
    ADO Den Haag - Excelsior    1 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    FC Groningen - Willem II     0 - 1
    NAC Breda - PEC Zwolle    0 - 2
    Excelsior - Sparta Rotterdam    1 - 1
    VVV Venlo - ADO Den Haag    0 - 2
    FC Twente - Roda JC     3 - 0
    PSV - Heracles Almelo    3 - 0
    Feyenoord - Ajax     1 - 4
    AZ - FC Utrecht    3 - 0
    SC Heerenveen - Vitesse    0 - 4

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FC Twente - Excelsior    1 - 3
    Roda JC - Feyenoord    1 - 1
    Heracles Almelo - VVV Venlo    3 - 0
    Willem II - Ajax    1 - 3
    PEC Zwolle - ADO Den Haag    2 - 0
    Vitesse - PSV     2 - 4
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Groningen     2 - 1
    SC Heerenveen - AZ     1 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Sparta Rotterdam - SC Heerenveen    0 - 0
    AZ - Willem II     3 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   2 - 1
    Excelsior - Roda JC    1 - 0
    VVV Venlo - NAC Breda     0 - 0
    ADO Den Haag - Feyenoord    2 - 2
    Ajax - FC Utrecht     1 - 2
    Vitesse - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente     4 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 19 november
    Feyenoord - VVV-Venlo   1 - 1
    FC Twente - SC Heerenveen    0 - 4
    NAC Breda - Ajax     0 - 8
    Willem II - Sparta Rotterdam   2 - 2
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   4 - 1
    PEC ZWolle - PSV     0 - 1
    FC Utrecht - Excelsior    3 - 1
    FC Groningen - Vitesse    4 - 2
    Roda JC - AZ    0 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    AZ - FC Twente    2 - 0
    VVV-Venlo - Willem II     3 - 3
    FC Groningen - Feyenoord     0 - 2
    Heracles Almelo - NAC Breda    2 - 1
    SC Heerenveen - PEC Zwolle     1 - 2
    Ajax - Roda JC   5 - 1
    Excelsior - PSV      1 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht    1 - 3
    Vitesse - ADO Den Haag    2 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    PEC Zwolle - FC Utrecht     1 - 1
    FC Twente - Ajax    3 - 3
    ADO Den Haag - FC Groningen    0 - 3
    Feyenoord - Vitesse   1 - 0
    Willem II - Heracles Almelo   3 - 1
    VVV-Venlo - AZ     0 - 2
    PSV - Sparta Rotterdam     1 - 0
    Roda JC - SC Heerenveen    2 - 1
    NAC Breda - Excelsior     3 - 1

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    Willem II - NAC Breda    1 - 1
    SC Heerenveen - VVV-Venlo     2 - 2
    AZ - Heracles Almelo     5 - 0
    Excelsior - PEC Zwolle    1 - 2
    FC Twente - ADO Den Haag   2 - 3
    Roda JC - FC Groningen     2 - 2
    FC Utrecht - Feyenoord     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Vitesse    0 - 1
    Ajax - PSV     3 - 0

    Speeldag 16 : Midweek 13 december
    NAC Breda - FC Twente   1 - 2
    PEC Zwolle - AZ    1 - 1
    Vitesse - Willem II     2 - 2
    FC Groningen - PSV   3 - 3
    VVV-Venlo - FC Utrecht     0 - 1
    Feyenoord - SC Heerenveen    1 - 1
    ADO Den Haag - Roda JC    3 - 2
    Heracles Almelo - Sparta Rotterdam    3 - 2
    Ajax - Excelsior    3 - 1

    Speeldag 17 : Weekend 17 december
    SC Heerenveen - NAC Breda  1 - 0
    Willem II - PEC Zwolle    2 - 3
    PSV - ADO Den Haag    3 - 0
    FC Twente - Vitesse    1 - 1
    Roda JC - VVV-Venlo    0 - 1
    Sparta Rotterdam - Feyenoord    0 - 7
    FC Utrecht - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - Ajax    1 - 2
    Excelsior - FC Groningen   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 23 december
    ADO Den Haag - PEC Zwolle     4 - 0
    NAC Breda - FC Utrecht    3 - 1
    AZ - SC Heerenveen    3 - 1
    PSV - Vitesse    2 - 1
    Excelsior - FC Twente    0 - 0
    FC Groningen - Sparta Rotterdam    4 - 0
    VVV-Venlo - Heracles Almelo   3 - 1
    Ajax - Willem II   3 - 1
    Feyenoord - Roda JC    5 - 1

    Winterstop

    Speeldag 19 : Weekend 20 januari
    FC Utrecht - AZ      1 - 1
    Roda JC - FC Twente    1 - 1
    ADO Den Haag - VVV-Venlo   1 - 1
    PEC Zwolle - NAC Breda    1 - 0
    Vitesse - SC Heerenveen    1 - 1
    Sparta Rotterdam - Excelsior    2 - 3
    Ajax - Feyenoord    2 - 0
    Willem II - FC Groningen    1 - 1
    Heracles Almelo - PSV     1 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 27 januari
    SC Heerenveen - Sparta Rotterdam   2 - 1
    FC Groningen - Heracles Almelo   3 - 3
    FC Twente - PSV     0 - 2
    PEC Zwolle - Vitesse    1 - 2
    NAC Breda - VVV-Venlo    0 - 1
    FC Utrecht - Ajax    0 - 0
    Feyenoord - ADO Den Haag   3 - 1
    Roda JC - Excelsior   2 - 1
    Willem II - AZ    0 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 3 februari
    Vitesse - FC Groningen   2 - 0
    SC Heerenveen - FC Twente   1 - 0
    PSV - PEC Zwolle    4 - 0
    Hercales Almelo - ADO Den Haag   1 - 1
    Excelsior - FC Utrecht    2 - 2
    VVV-Venlo - Feyenoord   1 - 0
    AZ - Roda JC   2 - 2
    Sparta Rotterdam - Willem II    1 - 0
    Ajax - NAC Breda   3 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 7 februari
    PEC Zwolle - SC Heerenveen   3 - 2
    PSV - Excelsior    1 - 0
    FC Twente - AZ   0 - 4
    FC Utrecht - Sparta Rotterdam   1 - 0
    Roda JC - Ajax    2 - 4
    NAC Breda - Heracles Almelo   6 - 1
    Willem II - VVV-Venlo    3 - 0
    ADO Den Haag - Vitesse   1 - 0
    Feyenoord - FC Groningen   3 - 0

    Speeldag 23 : Weekend 10 februari
    Heracles - Willem II     1 - 0
    FC Utrecht - PEC Zwolle   2 - 1
    Sparta Rotterdam - PSV    1 - 2
    SC Heerenveen - Roda JC   1 - 1
    AZ - VVV-Venlo    0 - 0
    Ajax - FC Twente    2 - 1
    Vitesse - Feyenoord     3 - 1
    Excelsior - NAC Breda    0 - 0
    FC Groningen - ADO Den Haag    0 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 17 februari
    VVV-Venlo - FC Groningen     1 - 1
    Vitesse - Excelsior    1 - 2
    PSV - SC Heerenveen    2 - 2
    NAC Breda - AZ   1 - 3
    ADO Den Haag - Willem II    2 - 1
    Roda JC - FC Utrecht    1 - 4
    Feyenoord - Heracles Almelo    1 - 0
    FC Twente - Sparta Rotterdam   1 - 1
    PEC Zwolle - Ajax    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 24 februari
    FC Groningen - NAC Breda    ( vrijdag 20 uur )
    AZ - Sparta Rotterdam    ( zaterdag 18.30 uur )
    Heracles Almelo - PEC Zwolle    ( zaterdag 19.45 uur )
    SC Heerenveen - Excelsior
    VVV-Venlo - Vitesse    ( zaterdag 20.45 uur )
    Ajax - ADO Den Haag    ( zondag 12.30 uur )
    Feyenoord - PSV    ( zondag 14.30 uur )
    Willem II - Roda JC
    FC Utrecht - FC Twente

    Speeldag 26 : Weekend 2 maart
    .....



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018


       Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Bierproducent Jupiler, de naamgever van de Jupiler League (NL), stopt na twaalf seizoenen
    als hoofdsponsor van de eerste divisie. De Jupiler League krijgt vanaf volgend seizoen een nieuwe naam.

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC Nijmegen - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   2 - 1
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    2 - 2
    FC Volendam - De Graafschap    0 - 0
    FC Emmen - Go Ahead Eagles    0 - 0
    Fortuna Sittard - Jong AZ    5 - 1
    FC Eindhoven - FC Den Bosch    0 - 1
    Helmond Sport - FC Dordrecht    1 - 2
    Almere City - FC Oss    2 - 2
    Jong Ajax - Telstar   1 - 1
    Jong PSV - NEC Nijmegen    3 - 3

    Speeldag 7 :  Weekend 29 september
    FC Dordrecht - FC Volendam     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Almere City    2 - 1
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    4 - 1
    FC Den Bosch - Jong PSV    5 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk    1 - 1
    De Graafschap - FC Emmen   2 - 2
    Telstar - Fortuna Sittard   0 - 6
    FC Oss - Jong Ajax    0 - 3
    Jong Utrecht - Helmond Sport   0 - 0
    Jong AZ - FC Eindhoven    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 6 oktober
    FC Dordrecht - FC Eindhoven    4 - 3
    FC Volendam - Telstar    3 - 4
    FC Emmen - SC Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    Fortuna Sittard - NEC Nijmegen    1 - 2
    Helmond Sport - De Graafschap    0 - 2
    FC Oss - Go Ahead Eagles   1 - 6
    Jong Ajax - Jong Utrecht    2 - 1
    Jong PSV - Jong AZ    1 - 2
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - FC Den Bosch   1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 13 oktober
    MVV Maastricht - Fortuna Sittard   1 - 2
    NEC Nijmegen - RKC Waalwijk   2 - 0
    FC Emmen - Jong PSV   3 - 1
    FC Den Bosch - Jong Utrecht   1 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Oss   1 - 3
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 0
    Telstar - FC Dordrecht   3 - 0
    De Graafschap - Go Ahead Eagles   1 - 1
    Jong Ajax - Almere City    3 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport    1 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 20 oktober
    FC Dordrecht - De Graafschap    1 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax   4 - 1
    FC Volendam - NEC Nijmegen   0 - 2
    Fortuna Sittard - FC Eindhoven    2 - 2
    Helmond Sport - Telstar    1 - 2
    FC Oss - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    2 - 1
    Jong PSV - RKC Waalwijk    3 - 2
    Jong AZ - FC Emmen    2 - 1
    Almere City - SC Cambuur Leeuwarden    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ     2 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 27 oktober
    Go Ahead Eagles - Jong AZ     2 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Utrecht    3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Emmen - FC Oss    1 - 1
    FC Den Bosch - Helmond Sport    2 - 2
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong PSV    0 - 1
    FC Eindhoven - Jong Ajax    2 - 3
    De Graafschap - Fortuna Sittard   2 - 0
    MVV Maastricht - FC Volendam     2 - 1
    Telstar - Almere City    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 3 november
    FC Dordrecht - FC Den Bosch     0 - 3
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk    0 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    FC Volendam - Jong PSV    1 - 0
    Fortuna Sittard - FC Oss    4 - 0
    Helmond Sport - FC Emmen    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    3 - 1
    Jong Ajax - De Graafschap    0 - 5
    Jong Utrecht - FC Eindhoven    1 - 2
    Almere City - Jong AZ   3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 17 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht    0 - 3
    RKC Waalwijk - Telstar    4 - 1
    FC Emmen - Almere City    2 - 2
    FC Den Bosch - FC Volendam    3 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard    1 - 0
    FC Eindhoven - MVV Maastricht    3 - 2
    De Graafschap - NEC Nijmegen    1 - 3
    FC Oss - Helmond Sport     0 - 0
    Jong PSV - Jong Utrecht    2 - 0
    Jong AZ - Jong Ajax     4 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 24 november
    FC Dordrecht - Jong AZ    3 - 2
    MVV Maastricht - Helmond Sport    3 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Ajax    2 - 1
    RKC Waalwijk - FC Oss    2 - 1
    FC Volendam - FC Emmen   2 - 3
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles    2 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch    2 - 2
    De Graafschap - FC Eindhoven   4 - 0
    Jong Utrecht - Almere City    2 - 4
    Jong PSV - Telstar    6 - 0

    Speeldag 15 : Maandag 27 november
    Go Ahead Eagles - Jong Utrecht   0 - 0
    FC Emmen - MVV Maastricht    2 - 1
    FC Den Bosch - De Graafschap    1 - 1
    FC Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Helmond Sport - Fortuna Sittard    1 - 3
    Telstar - NEC Nijmegen    3 - 2
    FC Oss - Jong PSV    0 - 3
    Jong Ajax - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong AZ - FC Volendam    0 - 2
    Almere City - RKC Waalwijk   3 - 2

    Speeldag 16 : Weekend 1 december
    De Graafschap - Jong AZ    1 - 0
    FC Den Bosch - Go Ahead Eagles    3 - 0
    FC Eindhoven - FC Oss    1 - 3
    FC Volendam - Almere City    1 - 1
    MVV Maastricht - Jong Ajax    0 - 4
    NEC Nijmegen - FC Dordrecht   6 - 0
    RKC Waalwijk - Helmond Sport    1 - 0
    Cambuur Leeuwarden - Telstar    2 - 1
    Jong Utrecht - FC Emmen   1 - 2
    Jong PSV - Fortuna Sittard    2 - 3

    Speeldag 17 : Weekend 8 december
    FC Volendam - Jong Utrecht    2 - 1
    FC Dordrecht - MVV Maastricht     2 - 4
    Go Ahead Eagles - Jong PSV   AFGELAST
    Fortuna Sittard - RKC Waalwijk    6 - 0
    FC Oss - NEC Nijmegen     3 - 0
    Almere City - De Graafschap    2 - 1
    Telstar - FC Emmen    0 - 0
    Helmond Sport - FC Eindhoven   0 - 0
    Jong Ajax - FC Den Bosch    1 - 0
    Jong AZ - Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 15 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong Utrecht - Telstar    0 - 1
    RKC Waalwijk - FC Volendam     1 - 3
    Jong PSV - Almere City   3 - 2
    MVV Maastricht - Jong AZ   3 - 0
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles    3 - 2
    FC Den Bosch - Fortuna Sittard    2 - 4
    De Graafschap - FC Oss   1 - 1
    NEC Nijmegen - Helmond Sport    1 - 1
    FC Emmen - Jong Ajax    2 - 2

    Speeldag 19 : Weekend 22 december
    FC Dordrecht - Jong PSV    2 - 3
    Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk    0 - 0
    Jong Ajax - FC Volendam    7 - 0
    FC Oss - MVV Maastricht    1 - 0
    Almere City - FC Eindhoven    5 - 1
    Telstar - De Graafschap    3 - 2
    Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden   3 - 0
    FC Emmen - FC Den Bosch    2 - 2
    Jong AZ - NEC Nijmegen    2 - 7
    Fortuna Sittard - Jong Utrecht    3 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : Weekend 12 januari
    MVV Maastricht - Telstar     0 - 0
    NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles     5 - 1
    RKC Waalwijk - Jong AZ     1 - 0
    FC Volendam - FC Oss     3 - 1
    Fortuna Sittard - Jong Ajax     2 - 1
    FC Den Bosch - Almere City     1 - 3
    Cambuur Leeuwarden - De Graafschap     3 - 2
    FC Eindhoven - FC Emmen     2 - 1
    Jong Utrecht - FC Dordrecht     0 - 2
    Jong PSV - Helmond Sport     1 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 19 januari
    FC Dordrecht - Fortuna Sittard    3 - 0
    Go Ahead Eagles - MVV Maastricht    3 - 1
    FC Emmen - RKC Waalwijk    2 - 1
    Helmond Sport - FC Volendam     1 - 4
    De Graafschap - Jong PSV     2 - 3
    Telstar - FC Eindhoven    4 - 1
    FC Oss - Jong Utrecht    2 - 0
    Almere City - NEC Nijmegen    3 - 2
    Jong Ajax - Cambuur Leeuwarden   ( maandag 20 uur )
    Jong AZ - FC Den Bosch   ( maandag 20 uur )

    Speeldag 22 : Weekend 26 januari
    FC Dordrecht - FC Oss     2 - 0
    MVV Maastricht - De Graafschap   1 - 3
    NEC Nijmegen - FC Den Bosch   1 - 0
    RKC Waalwijk - Jong Ajax   2 - 4
    Fortuna Sittard - FC Emmen   1 - 2
    Helmond Sport - Almere City    1 - 2
    Telstar - Jong AZ    2 - 1
    Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    FC Volendam - Go Ahead Eagles    4 - 3
    Jong PSV - FC Eindhoven    4 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 2 februari
    FC Volendam - Fortuna Sittard   2 - 0
    FC Emmen - NEC Nijmegen   1 - 0
    FC Den Bosch - Telstar    3 - 2
    Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles   2 - 1
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk   3 - 1
    De Graafschap - Jong Utrecht   7 - 0
    Almere City - FC Dordrecht    1 - 2
    Jong Ajax - Helmond Sport    2 - 0
    Jong PSV - MVV Maastricht   1 - 0
    Jong AZ - FC Oss    3 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 9 februari
    NEC Nijmegen - Jong PSV    2 - 0
    FC Dordrecht - Helmond Sport     3 - 2
    FC Den Bosch - FC Eindhoven   4 - 0
    Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht    0 - 2
    De Graafschap - FC Volendam   2 - 1
    Telstar - Jong Ajax   3 - 3
    FC Oss - Almere City   5 - 1
    Jong Utrecht - RKC Waalwijk   5 - 2
    Jong AZ - Fortuna Sittard    2 - 0
    Go Ahead Eagles - FC Emmen    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 16 februari
    FC Volendam - FC Utrecht    4 - 1
    RKC Waalwijk - Cambuur Leeuwarden   0 - 0
    MVV Maastricht - NEC Nijmegen   4 - 1
    FC Eindhoven - Jong AZ    1 - 3
    Fortuna Sittard - Telstar    1 - 1
    Almere City - Go Ahead Eagles   2 - 0
    Helmond Sport - Jong Utrecht   2 - 0
    FC Emmen - De Graafschap   5 - 2
    Jong PSV - FC Den Bosch   2 - 1
    Jong Ajax - FC Oss    2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 23 februari
    Cambuur Leeuwarden - FC Emmen    ( alles vrijdag 20 uur )
    MVV Maastricht - Almere City
    FC Eindhoven - FC Dordrecht
    Go Ahead Eagles - FC Oss
    FC Den Bosch - RKC Waalwijk
    De Graafschap - Helmond Sport
    NEC Nijmegen - Fortuna Sittard
    Telstar - FC Volendam
    Jong Utrecht - Jong Ajax    ( maandag 20 uur )
    Jong AZ - Jong PSV    ( maandag 20 uur )

    Speeldag 27 : Weekend 3 maart
    .....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder maar werd dit seizoen in de eerste ronde gewipt door AVV Swift.

    FINALE : Zondag 22 april
    AZ of FC Twente - Feyenoord of Willem II

    Halve finales : Wedstrijden op 28 februari.
    AZ - FC Twente
    Feyenoord - Willem II

    Kwartfinales : Wedstrijden op 30 en 31 januari en 1 februari.
    FC Twente - SC Cambuur    3 - 1
    AZ - PEC Zwolle   4 - 1
    Feyenoord - PSV    2 - 0
    Willem II - Roda JC   2 - 2 na verlengingen - strafschoppen   5 - 4

    Derde ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 december.
    SC Cambuur - GVVV   3 - 0
    PSV - VVV-Venlo   4 - 1
    Feyenoord - Heracles Almelo   3 - 1
    PEC Zwolle - NEC   2 - 0
    Willem II - RKC Waalwijk   3 - 0
    Fortuna Sittard - AZ   2 - 4
    FC Twente - Ajax   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  6 - 5
    VVSB - Roda JC    0 - 1

    Tweede ronde : Wedstrijden op 24, 25 en 26 oktober.
    FC Volendam - PSV   0 - 2  na verlengingen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles   3 - 0
    Heracles Almelo - KSV Hoek    3 - 1
    Almere City - AZ     0 - 4
    NEC - Achilles '29    3 - 0
    PEC Zwolle - Kozakken Boys   3 - 2 na verlengingen
    VVV-Venlo - FC Utrecht    3 - 1
    Katwijk - VVSB    1 - 2
    GVVV - Kon. HFC    1 - 0
    ASV De Dijk - Ajax   1 - 4
    FC Twente - FC Eindhoven    3 - 0
    Feyenoord - AVV Swift   4 - 1
    RKC Waalwijk - De Treffers    7 - 0
    FC Den Bosch - SC Cambuur    0 - 2
    Willem II - SC Heerenveen    2 - 1
    Roda JC - FC Groningen    3 - 1

    Eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch     2 - 3
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     1 - 0
    GVVV - FC Dordrecht     1 - 0
    FC Oss - Almere City   0 - 2
    Noordwijk - Fortuna Sittard    0 - 1
    Barendrecht - Go Ahead Eagles     1 - 3
    Helmond Sport - SC Cambuur    1 - 5
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo    0 - 2
    FC Emmen - NEC    1 - 3
    Kozakken Boys - De Graafschap   1 - 1  na verlengingen - Kozakken Boys door na strafschoppen
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven   0 - 1
    Genemuiden - De Treffers    1 - 3
    Quick Boys - FC Volendam    1 - 3
    MVV Maastricht - AZ     2 - 3
    Capelle - Roda JC   0 - 5
    AVV Swift - Vitesse   0 - 0 na verlengingen - AVV Swift door na strafschoppen
    Scheveningen - Ajax     1 - 5
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    2 - 1
    Katwijk - Ter Leede    4 - 0
    Achilles '29 - NAC Breda   4 - 3
    VVSB - Telstar    4 - 1
    Excelsior - Heerenveen     1 - 2
    Staphorst - Kon. HFC    2 - 3
    ONS Sneek - FC Twente    1 - 3
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht    0 - 6
    Apeldoorn - Willem II    2 - 4
    FC Lisse - HSV Hoek    2 - 2  na verlengingen - Penaltyreeks moest opnieuw genomen worden, KSV Hoek stoot door.
    Feyenoord - ADO Den Haag     2 - 0
    De Meern - PEC Zwolle     0 - 5
    Hercules - FC Groningen     2 - 4
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo   0 - 3
    SDC Putten - PSV      0 - 4


    Tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   1 - 1
    Manchester United - Brighton    1 - 0
    Newcastle - Watford    0 - 3
    Tottenham Hotspur - West Bromwich    1 - 1
    Swansea City - Bournemouth    0 - 0
    Crystal Palace - Stoke City    2 - 1
    Liverpool - Chelsea    1 - 1
    Southampton - Everton    4 - 1
    Burnley - Arsenal    0 - 1
    Hudderfield Town - Manchester City   1 - 2

    Speeldag 14 : Midweek 29 november
    Leicester City - Tottenham Hotspur    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   0 - 0
    Watford - Manchester United   2 - 4
    West Bromwich - Newcastle    2 - 2
    Arsenal - Hudderfield Town   5 - 0
    Chelsea - Swansea City    1 - 0
    Bournemouth - Burnley    1 - 2
    Everton - West Ham United    4 - 0
    Manchester City - Southampton   2 - 1
    Stoke City - Liverpool    0 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    Chelsea - Newcastle    3 - 1
    Brighton - Liverpool    1 - 5
    Everton - Hudderfield Town   2 - 0
    Leicester City - Burnley   1 - 0
    Stoke City - Swansea City   2 - 1
    Watford - Tottenham Hotspur   1 - 1
    West Bromwich - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - Manchester United     1 - 3
    Bournemouth - Southampton     1 - 1
    Manchester City - West Ham United    2 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    West Ham United - Chelsea    1 - 0
    Burnley - Watford     1 - 0
    Crystal Palace - Bournemouth    2 - 2
    Hudderfield Town - Brighton    2 - 0
    Swansea City - West Bromwich    1 - 0
    Tottenham Hotspur - Stoke City   5 - 1
    Newcastle - Leicester City    2 - 3
    Southampton - Arsenal     1 - 1
    Liverpool - Everton     1 - 1
    Manchester United - Manchester City   1 - 2  

    Speeldag 17 : Midweek 13 december
    Burnley - Stoke City     1 - 0
    Hudderfield Town - Chelsea     1 - 3
    Crystal Palace - Watford     2 - 1
    Swansea City - Manchester City    0 - 4
    Newcastle - Everton    0 - 1
    Southampton - Leicester City   1 - 4
    West Ham United - Arsenal    0 - 0
    Manchester United - Bournemouth   1 - 0
    Liverpool - West Bromwich   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Brighton   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 17 december
    Leicester City - Crystal Palace   0 - 3
    Arsenal - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Burnley    0 - 0
    Chelsea - Southampton    1 - 0
    Watford - Huddersfield Town    1 - 4
    Stoke City - West Ham United     0 - 3
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 1
    West Bromwich - Manchester United   1 - 2
    Bournemouth - Liverpool    0 - 4
    Everton - Swansea City    3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 23 december
    Arsenal - Liverpool    3 - 3
    Everton - Chelsea    0 - 0
    Brighton - Watford    1 - 0
    Manchester City - Bournemouth    4 - 0
    Southampton - Hudderfield Town   1 - 1
    Stoke City - West Bromwich    3 - 1
    Swansea City - Crystal Palace   1 - 1
    West Ham United - Newcastle    2 - 3
    Burnley - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Manchester United    2 - 2

    Speeldag 20 : Midweek 26 december
    Tottenham Hotspur - Southampton    5 - 2
    Bournemouth - West Ham United    3 - 3
    Chelsea - Brighton    2 - 0
    Hudderfield Town - Stoke City    1 - 1
    Manchester United - Burnley    2 - 2
    Watford - Leicester City    2 - 1
    West Bromwich - Everton   0 - 0
    Liverpool - Swansea City     5 - 0
    Newcastle - Manchester City    0 - 1
    Crystal Palace - Arsenal   2 - 3

    Speeldag 21 : Weekend 30 december
    Bournemouth - Everton    2 - 1 
    Chelsea - Stoke City    5 - 0
    Huddersfield Town - Burnley    0 - 0
    Liverpool - Leicester City    2 - 1
    Newcastle - Brighton    0 - 0
    Watford - Swansea City     1 - 2
    Manchester United - Southampton    0 - 0
    Crystal Palace - Manchester City   0 - 0
    West Bromwich - Arsenal    1 - 1
    Tottenham Hotspur - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 1,2 en 3 januari
    Brighton - Bournemouth    2 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 2
    Leicester City - Hudderfield Town   3 - 0
    Stoke City - Newcastle    0 - 1
    Everton - Manchester United    0 - 2
    Southampton - Crystal Palace    1 - 2
    Swansea City - Tottenham Hotspur  0 - 2
    West Ham United - West Bromwich  2 - 1
    Manchester City - Watford   3 - 1
    Arsenal - Chelsea   2 - 2

    Speeldag 23 : Weekend 13 januari
    Chelsea - Leicester City   0 - 0
    Crystal Palace - Burnley    1 - 0
    Hudderfield Town - West Ham United   1 - 4
    Newcastle - Swansea City    1 - 1
    Watford - Southampton    2 - 2
    West Bromwich - Brighton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Everton   4 - 0
    Bournemouth - Arsenal     2 - 1
    Liverpool - Manchester City    4 - 3
    Manchester United - Soke City    3 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 20 januari
    Brighton - Chelsea   0 - 4
    Arsenal - Crystal Palace   4 - 1
    Burnley - Manchester United    0 - 1
    Everton - West Bromwich    1 - 1
    Leicester City - Watford    2 - 0
    Stoke City - Huddersfield Town    2 - 0
    West Ham United - Bournemouth    1 - 1
    Manchester City - Newcastle    3 - 1
    Southampton - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Swansea City - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 25 : Midweek 31 januari
    Swansea City - Arsenal   3 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   1 - 1
    Hudderfield Town - Liverpool   0 - 3
    Chelsea - Bournemouth    0 - 3
    Everton - Leicester City  2 - 1
    Newcastle - Burnley  1 - 1
    Southampton - Brighton   1 - 1
    Manchester City - West Bromwich    3 - 0
    Stoke City - Watford   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester United   2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 3 februari
    Burnley - Manchester City    1 - 1
    Bournemouth - Stoke City    2 - 1
    Brighton - West Ham United   3 - 1
    Leicester City - Swansea City    1 - 1
    Manchester United - Hudderfield Town   2 - 0
    West Bromwich - Southampton   2 - 3
    Arsenal - Everton     5 - 1
    Crystal Palace - Newcastle   1 - 1
    Liverpool - Tottenham Hotspur   2 - 2
    Watford - Chelsea    4 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 februari
    Tottenham Hotspur - Arsenal    1 - 0
    Everton - Crystal Palace    3 - 1
    Stoke City - Brighton   1 - 1
    Swansea City - Burnley   1 - 0
    West Ham United - Watford    2 - 0
    Manchester City - Leicester City     5 - 1
    Hudderfield Town - Bournemouth     4 - 1
    Newcastle - Manchester United   1 - 0
    Southampton - Liverpool     0 - 2
    Chelsea - West Bromwich    3 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Leicester City - Stoke City    ( zaterdag 13.30 uur )
    Bournemouth - Newcastle    ( zaterdag 16 uur )
    Brighton - Swansea City
    Burnley - Southampton
    Liverpool - West Ham United
    West Bromwich - Huddersfield Town
    Watford - Everton    ( zaterdag 18.30 uur )
    Manchester United - Chelsea    ( zondag 15.15 uur )
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur     ( maandag 21 uur )
    Arsenal - Manchester City    ( dinsdag 2.45 uur )

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Volgt ...






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 ging van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - RB Leipzig   1 - 0
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen   1 - 1
    FC Köln - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen    2 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96    1 - 1
    Hamburger SV - Borussia Dortmund    0 - 3
    FSV Mainz - Hoffenheim   2 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Bayern München - VfL Wolfsburg    2 - 2
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt    2 - 1
    Hoffenheim - Schalke 04   2 - 0
    Werder Bremen - SC Freiburg    0 - 0
    FSV Mainz - Hertha BSC    1 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg    0 - 0
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   6 - 1
    Hannover 96 - FC Köln   0 - 0
    Bayer Leverkusen - Hamburger SV    3 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart   2 - 1
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   1 - 2
    VfL Wolfsburg - FSV Mainz   1 - 1
    Hamburger SV - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim    3 - 2
    Hertha BSC - Bayern München   2 - 2
    FC Köln - RB Leipzig   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    VfB Stuttgart - FC Köln     2 - 1
    Bayern München - SC Freiburg    5 - 0
    Hoffenheim - FC Augsburg    2 - 2
    Hertha BSC - Schalke 04   0 - 2
    FSV Mainz - Hamburger SV   3 - 2
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Borussia Dortmund - RB Leipzig   2 - 3
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg    2 - 2
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach  0 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Schalke 04 - FSV Mainz     2 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart     1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    1 - 5
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   2 - 2
    FC Augsburg - Hannover 96    1 - 2
    Hamburg SV - Bayern München    0 - 1
    FC Köln - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   1 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach    1 - 3
    Hertha BSC - Hamburger SV    2 - 1
    Schalke 04 - VfL Wolsburg     1 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Köln    2 - 1
    Hannover 96 - Borussia Dortmund    4 - 2
    Bayern Mïnchen - RB Leipzig    2 - 0
    Werder Bremen - FC Augsburg    0 - 3
    VfB Stuttgart - SC Freiburg   3 - 0

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96     2 - 1
    SC Freiburg - Schalke 04     0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz    1 - 1
    FC Augsburg - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Hamburger SV - VfB Stuttgart    3 - 1
    Borussia Dortmund - Bayern München    1 - 3
    FC Köln - Hoffenheim    0 - 3
    VfL Wolsburg - Hertha BSC     3 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 18 november
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2 - 1
    Bayern München - FC Augsburg   3 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Bayer Leverkusen - RB Leipzig    2 - 2
    FSV Mainz - FC Köln    1 - 0
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    3 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach   2 - 4
    Schalke 04 - Hamburger SV    2 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 25 november
    Hannover 96 - VfB Stuttgart    1 - 1
    Borussia Dortmund - Schalke 04     4 - 4
    RB Leipzig - Werder Bremen    2 - 0
    SC Freiburg - FSV Mainz    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen    0 - 1
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München   2 - 1
    Hamburger SV - Hoffenheim      3 - 0
    FC Köln - Hertha BSC   0 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 2 december
    SC Freiburg - Hamburger SV     0 - 0
    Bayern München - Hannover 96    3 - 1
    Hoffenheim - RB Leipzig    4 - 0
    Werder Bremen - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    1 - 1
    FSV Mainz - FC Augsburg    1 - 3
    Schalke 04 - FC Köln     2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 9 december
    VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen     0 - 2
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   1 - 2
    RB Leipzig - FSV Mainz    2 - 2
    Eintacht Frankfurt - Bayern München    0 - 1
    Hamburger SV - VfL Wolfsburg   0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04   1 - 1
    FC Köln - SC Freiburg    3 - 4
    Hannover 96 - Hoffenheim    2 - 0
    FC Augsburg - Hertha BSC     1 - 1

    Speeldag 15 : Midweek 13 december
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 1
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 0
    Hamburger SV - Eintracht Frankfurt  1 - 2
    FSV Mainz - Borussia Dortmund   0 - 2
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayern München - FC Köln   1 - 0
    Hertha BSC - Hannover 96    3 - 1
    Schalke 04 - FC Augsburg   3 - 2
    Bayer Leverkusen - Werder Bremen   1 - 0

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Borussia Mönchengladbach - Hamburger SV    3 - 1
    FC Köln - VfL Wolfsburg     1 - 0
    Werder Bremen - FSV Mainz    2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    2 - 2
    FC Augsburg - SC Freiburg    3 - 3
    VfB Stuttgart - Bayern München    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hoffenheim    2 - 1
    Hannover 96 - Bayer Leverkusen    4 - 4
    RB Leipzig - Hertha BSC    2 - 3

    Winterstop

    Speeldag 17 : Weekend 13 januari
    Bayer Leverkusen - Bayern München    1 - 3
    Werder Bremen - Hoffenheim   1 - 1
    Eintracht Frankfurt - SC Freiburg   1 - 1
    FC Augsburg - Hamburger SV    1 - 0
    Hannover 96 - FSV Mainz   3 - 2
    VfB Stuttgart - Hertha BSC    1 - 0
    RB Leipzig - Schalke 04   3 - 1
    FC Köln - Borussia Mönchengladbach    2 - 1
    Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg    0 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 20 januari
    Hertha BSC - Borussia Dortmund    1 - 1
    Hoffenheim - Bayer Leverkusen    1 - 4
    SC Freiburg - RB Leipzig   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg   2 - 0
    FSV Mainz - Vf Stuttgart   3 - 2
    VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt   1 - 3
    Hamburger SV - FC Köln     0 - 2
    Bayern München - Werder Bremen  4 - 2
    Schalke 04 - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 27 januari
    Eintracht Franfurt - Borussia Mönchengladbach    2 - 0
    Bayern München - Hoffenheim     5 - 2
    Borussia Dortmund - SC Freiburg    2 - 2
    RB Leipzig - Hamburger SV    1 - 1
    FC Köln - Augsburg   1 - 1
    VfB Stuttgart - Schalke 04    0 - 2
    Werder Bremen - Hertha BSC   0 - 0
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz   2 - 0
    Hannover 96 - VfL Wolsburg    0 - 1

    Speeldag 20 : Weekend 3 februari
    FC Köln - Borussia Dortmund    2 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     1 - 1
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Schalke 04 - Werder Bremen   1 - 2
    FSV Mainz - Bayern München   0 - 2
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - RB Leipzig  0 - 1
    Augsburg - Eintracht Franfurt   3 - 0
    Hamburger SV - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 21 : Weekend 10 februari
    RB Leipzig - FC Augsburg     2 - 0
    Borussia Dortmund - Hamburger SV     2 - 0
    Hoffenheim - FSV Mainz   4 - 2
    Eintracht Frankfurt - FC Köln    4 - 2
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC    0 - 2
    Hannover 96 - SC Freiburg   2 - 1
    Bayern München - Schalke 04    2 - 1
    VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach  1 - 0
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg    3 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 17 februari
    Hertha BSC - FSV Mainz   0 - 2
    FC Köln - Hannover 96    1 - 1
    SC Freiburg - Werder Bremen    1 - 0
    Hamburger SV - Bayer Leverkusen   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Bayern München   1 - 2
    Schalke 04 - Hoffenheim    2 - 1
    FC Augsburg - VfB Stuttgart    0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund  0 - 1
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig    

    Speeldag 23 : Weekend 25 februari
    Volgt ...





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - OGC Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    OGC Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    OGC Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - OGC Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    OGC Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - OGC Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    OGC Nice - Angers     2 - 2
    Lille - AS Monaco    0 - 4
    Montpellier - Paris Saint-Germain     0 - 0
    Bordeaux - Guingamp    3 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Metz - Troyes   0 - 1
    Olympique Lyon - Dijon   3 - 3
    Saint-Etienne - Rennes   2 - 2
    Strasbourg - Nantes    1 - 2
    Olympique Marseille - Toulouse   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 30 september
    AS Monaco - Montpellier    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Bordeaux    6 - 2
    Guingamp - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Metz    1 - 0
    Rennes - Caen    0 - 1
    Amiens - Lille    3 - 0
    Dijon - Strasbourg    1 - 1
    Troyes - Saint-Etienne     2 - 1
    Angers - Olympique Lyon    3 - 3
    OGC Nice - Olympique Marseille    2 - 4

    Speeldag 9 : Weekend 14 oktober
    Olympique Lyon - AS Monaco    3 - 2
    Dijon - Paris Saint-Germain    1 - 2
    Guingamp - Rennes    2 - 0
    Saint-Etienne - Metz   3 - 1
    Caen - Angers   0 - 2
    Lille - Troyes   2 - 2
    Toulouse - Amiens     1 - 0
    Bordeaux - Nantes    1 - 1
    Montpellier - OGC Nice     2 - 0
    Strasbourg - Olympique Marseille    3 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 21 oktober
    Saint-Etienne - Montpellier   0 - 1
    AS Monaco - Caen    2 - 0
    Nantes - Guingamp   2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 1
    Metz - Dijon   1 - 2
    Rennes - Lille   1 - 0
    Amiens - Bordeaux   1 - 0
    OGC Nice - Strasbourg    1 - 2
    Troyes - Olmypique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    Paris Saint-Germian - OGC Nice    3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco    0 - 2
    Guingmap - Amiens    1 - 1
    Strasbourg - Angers    2 - 2
    Caen - Troyes    1 - 0
    Montpellier - Rennes    0 - 1
    Dijon - Nantes    1 - 0
    Olympique Lyon - Metz   2 - 0
    Toulouse - Saint-Etienne    0 - 0
    Lille - Olympique Marseille   0 - 1

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Rennes - Bordeaux    1 - 0
    Angers - Paris Saint-Germain    0 - 5
    AS Monaco - Guingamp   6 - 0
    Nantes - Toulouse   2 - 1
    Montpellier - Amiens    1 - 1
    Troyes - Strasbourg    3 - 0
    OGC Nice - Dijon     1 - 0
    Olympique Marseille - Caen   5 - 0
    Metz - Lille     0 - 3
    Saint-Etienne - Olympique Lyon     0 - 5

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - AS Monaco   1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nantes    4 - 1
    Guingamp - Angers   1 - 1
    Strasbourg - Rennes    2 - 1
    Toulouse - Metz    0 - 0
    Dijon - Troyes   3 - 1
    Caen - OGC Nice    1 - 1
    Olympique Lyon - Montpellier    0 - 0
    Bordeaux - Olympique Marseille    1 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Saint-Etienne - Strasbourg      2 - 2
    Rennes - Nantes    2 - 1
    Caen - Bordeaux   1 - 0
    Metz - Amiens   0 - 2
    Montpellier - Lille   3 - 0
    Troyes - Angers    3 - 0
    Dijon - Toulouse   3 - 1
    OGC Nice - Olympique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Guingamp     1 - 0
    AS Monaco - Paris Saint-Germain    1 - 2

    Speeldag 15 : Midweek 29 november
    Strasbourg - Caen     0 - 0
    Amiens - Dijon    2 - 1
    Bordeaux - Saint-Etienne    3 - 0
    Guingamp - Montpellier     0 - 0
    Nantes - AS Monaco    1 - 0
    Angers - Rennes   1 - 2
    Metz - Olympique Marseille    0 - 3
    Olympique Lyon - Lille    1 - 2
    Toulouse - OGC Nice    1 - 2
    Paris Saint-Germain - Troyes    2 - 0

    Speeldag 16 : Weekend 2 december
    Dijon - Bordeaux     3 - 2
    Strasbourg - Paris Saint-Germain    2 - 1
    Lille - Toulouse     1 - 0
    AS Monaco - Angers   1 - 0
    OGC Nice - Metz   3 - 1
    Rennes - Amiens   2 - 0
    Troyes - Guingamp    0 - 1
    Saint-Etienne - Nantes    1 - 1
    Caen - Olmypique Lyon    1 - 2
    Montpellier - Olympique Marseille   1 - 1

    Speeldag 17 : Weekend 9 december
    Bordeaux - Strasbourg      0 - 3
    Paris Saint-Germain - Lille    3 - 1
    Angers - Montpellier    1 - 1
    Guingamp - Dijon    4 - 0
    Metz - Rennes    1 - 1
    AS Monaco - Troyes   3 - 2
    Toulouse - Caen    2 - 0
    Amiens - Olympique Lyon    1 - 2
    Nantes - OGC Nice    1 - 2
    Olympique Marseille - Saint-Etienne    3 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 16 december
    Saint-Etienne - AS Monaco   0 - 4
    Rennes - Paris Saint-Germain     1 - 4
    Caen - Guingamp   0 - 0
    Dijon - Lille    3 - 0
    Montpellier - Metz    1 - 3
    Strasbourg - Toulouse   2 - 1
    Troyes - Amiens    1 - 0
    Nantes - Angers    1 - 0
    OGC Nice - Bordeaux    1 - 0
    Olymique Lyon - Olympique Marseille   2 - 0

    Speeldag 19 : Midweek 20 december
    Amiens - Nantes   0 - 1
    Angers - Dijon    2 - 1
    Bordeaux - Montpellier    0 - 2
    Guingamp - Saint-Etienne   2 - 1
    Lille - Nice    1 - 1
    Olympique Marseille - Troyes    3 - 1
    Metz - Strasbourg    3 - 0
    AS Monaco - Rennes    2 - 1
    Paris Saint-Germain - Caen    3 - 1
    Toulouse - Olympique Lyon    1 - 2

    Winterstop

    Speeldag 20 : Weekend 13 januari
    Strasbourg - Guingmap    0 - 2
    Rennes - Olympique Marseille   0 - 3
    Caen - Lille   0 - 1
    Montpellier - AS Monaco    0 - 0
    OGC Nice - Amiens    1 - 0
    Troyes - Bordeaux   0 - 1
    Dijon - Metz    1 - 1
    Saint-Etienne - Toulouse   2 - 0
    Olympique Lyon - Angers    1 - 1
    Nantes - Paris Saint-Germain   0 - 1

    Speeldag 21 : Midweek 17 januari
    Bordeaux - Caen   0 - 2
    Olympique Marseille - Strasbourg    2 - 0
    AS Monaco - OGC Nice   2 - 2
    Guingamp - Olympique Lyon    0 - 2
    Angers - Troyes    3 - 1
    Lille - Rennes    1 - 2
    Metz - Saint-Etienne   3 - 0
    Toulouse - Nantes    1 - 1
    Amiens - Montpellier     1 - 1
    Paris Saint-Germain - Dijon    8 - 0

    Speeldag 22 : Weekend 20 januari
    Caen - Olympique Marseille   0 - 2
    Nantes - Bordeaux    0 - 1
    Amiens - Guingamp   3 - 1
    Montpellier - Toulouse    2 - 1
    Rennes - Angers   1 - 0
    Strasbourg - Dijon    3 - 2
    Troyes - Lille    1 - 0
    OGC Nice - Saint-Etienne   1 - 0
    AS Monaco - Metz   3 - 1
    Olympique Lyon - Paris Saint-Germain    2 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 28 januari
    Dijon - Rennes     2 - 1
    Paris Saint-Germain - Montpellier   4 - 0
    Angers - Amiens    1 - 0
    Guingamp - Nantes   0 - 3
    Metz - OGC Nice   2 - 1
    Saint-Etienne - Caen   2 - 1
    Toulouse - Troyes   1 - 0
    Lille - Strasbourg    2 - 1
    Bordeaux - Olympique Lyon    3 - 1
    Olympique Marseille - AS Monaco   2 - 2

    Speeldag 24 : Weekend 3 februari
    Olympique Marseille - Metz     6 - 3
    Lille - Paris Saint-Germain    0 - 3
    Amiens - Saint-Etienne    0 - 2
    Montpellier - Angers    2 - 1
    OGC Nice - Toulouse   0 - 1
    Strasbourg - Bordeaux    0 - 2
    Rennes - Guingamp   0 - 1
    Caen - Nantes    3 - 2
    AS Monaco - Olympique Lyon    3 - 2
    Troyes - Dijon   ( Op 20 februari om 18.30 uur )

    Speeldag 25 : Weekend 10 februari
    Saint-Etienne - Olympique Marseille    2 - 2
    Toulouse - Paris Saint-Germain   0 - 1
    Bordeaux - Amiens    3 - 2
    Guingamp - Caen    0 - 0
    Angers - AS Monaco   0 - 4
    Metz - Montpellier    0 - 1
    Dijon - OGC Nice    3 - 2
    Strasbourg - Troyes   2 - 1
    Nantes - Lille    2 - 2
    Olympique Lyon - Rennes    0 - 2

    Speeldag 26 : Weekend 17 februari
    AS Monaco - Dijon     4 - 0
    Paris Saint-Germain - Strasbourg    5 - 2
    Amiens - Toulouse    0 - 0
    Angers - Saint-Etienne   0 - 1
    Caen - Rennes   2 - 2
    Montpellier - Guingamp   1 - 1
    Troyes - Metz   1 - 0
    OGC Nice - Nantes    1 - 1
    Lille - Olympique Lyon    2 - 2
    Olympique Marseille - Bordeaux    1 - 0

    Speeldag 27 : Weekend 24 februari
    Volgt ...


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
      La Liga - Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valencia - Malaga      5 - 0
    FC Barcelona - Eibar    6 - 1
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   1 - 2
    Leganes - Girona    0 - 0
    Deportiva La Coruna - Alaves   1 - 0
    Real Madrid - Real Betis    0 - 1
    Sevilla - Las Palmas    1 - 0
    Villarreal - Espanyol     0 - 0
    Celta de Vigo - Getafe   1 - 1
    Levante - Real Sociedad    3 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Atletico Madrid - Sevilla     2 - 0
    Alaves - Real Madrid    1 - 2
    Malaga - Athletic Club Bilbao      3 - 3
    Girona - FC Barcelona   0 - 3
    Espanyol - Deportiva La Coruna    4 - 1
    Getafe - Villarreal     4 - 0
    Las Palmas - Leganes    0 - 2
    Eibar - Celta de Vigo    0 - 4
    Real Sociedad - Valencia   2 - 3
    Real Betis - Levante     4 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Celta de Vigo - Girona   3 - 3
    Deportivo La Caruna - Getafe    2 - 1
    Sevilla - Malaga     2 - 0
    Levante - Alaves     0 - 2
    Leganes - Atletico Madrid    0 - 0
    Real Sociedad - Real Betis    4 - 4
    FC Barcelona - Las Palmas     3 - 0
    Valencia - Athletic Club Bilbao    3 - 2
    Villarreal - Eibar    3 - 0
    Real Madrid - Espanyol   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Espanyol - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Sevilla   1 - 0
    Getafe - Real Madrid   1 - 2
    Alaves - Real Sociedad   0 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Eibar - Deportivo La Coruna   0 - 0
    Girona - Villarreal    1 - 2
    Malaga - Leganes    0 - 2
    Real Betis - Valencia     3 - 6
    Las Palmas - Celta de Vigo   2 - 5

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Levante - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Alaves     2 - 0
    Valencia - Sevilla   4 - 0
    FC Barcelona - Malaga    2 - 0
    Villarreal - Las Palmas    4 - 0
    Celta de Vigo - Atletico Madrid   0 - 1
    Leganes - Athletic Club Bilbao    1 - 0
    Real Madrid - Eibar    3 - 0
    Real Sociedad - Espanyol     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Girona     1 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Alaves - Valencia    1 - 2
    Atletico Madrid - Villarreal   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - FC Barcelona   0 - 2
    Sevilla - Leganes    2 - 1
    Getafe - Real Sociedad     2 - 1
    Girona - Real Madrid    2 - 1
    Eibar - Levante    2 - 2
    Malaga - Celta de Vigo    2 - 1
    Espanyol - Real Betis      1 - 0
    Las Palmas - Deportivo La Coruna    1 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Real Betis - Getafe     2 - 2
    Valencia - Leganes     3 - 0
    Deportiva La Coruna - Atletico Madrid    0 - 1
    Alaves - Espanyol     1 - 0
    FC Barcelona - Sevilla     2 - 1
    Levante - Girona     1 - 2
    Celta de Vigo - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Real Sociedad - Eibar     3 - 1
    Villarreal - Malaga     2 - 0
    Real Madrid - Las Palmas     3 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Girona - Real Sociedad     1 - 1
    Getafe - Alaves    4 - 1
    Leganes - FC Barcelona   0 - 3
    Sevilla - Celta de Vigo    2 - 1
    Atletico Madrid - Real Madrid    0 - 0
    Malaga - Deportivo La Coruna  3 - 2
    Espanyol - Valencia    0 - 2
    Las Palmas - Levante     0 - 2
    Athletic Club Bilbao - Villarreal     1 - 1
    Eibar - Real Betis    5 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Celta de Vigo - Leganes    1 - 0
    Alaves - Eibar   1 - 2
    Real Madrid - Malaga    3 - 2
    Real Betis - Girona    2 - 2
    Levente - Atletico Madrid    0 - 5
    Deportivo La Coruna - Athletic Club Bilbao  2 - 2
    Real Sociedad - Las Palmas     2 - 2
    Villarreal - Sevilla    2 - 3
    Valencia - FC Barcelona    1 - 1
    Espanyol - Getafe    1 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Malaga - Levante     0 - 0 
    Barcelona - Celta de Vigo   2 - 2
    Atletico Madrid - Real Sociedad    2 - 1
    Sevilla - Deportivo La Coruna    2 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Madrid    0 - 0
    Leganes - Villarreal     3 - 1
    Getafe - Valencia    1 - 0
    Eibar - Espanyol   3 - 1
    Las Palmas - Real Betis    1 - 0
    Girona - Alavaves    2 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    Alaves - Las Palmas     2 - 0
    Getafe - Eibar     0 - 0
    Real Madrid - Sevilla    5 - 0
    Deportivo La Caruna - Leganes   1 - 0
    Valencia - Celta de Vigo   2 - 1
    Real Sociedad - Malaga    0 - 2
    Real Betis - Atletico Madrid   0 - 1
    Levante - Athletic Club Bilbao   1 - 2
    Villarreal - FC Barcelona   0 - 2
    Espanyol - Girona    0 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Sevilla - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad  0 - 0
    Eibar - Valencia     2 - 1
    Atletico Madrid - Alaves    1 - 0
    Girona - Getafe     1 - 0
    Celta de Vigo - Villarreal    0 - 1
    Las Palmas - Espanyol    2 - 2
    FC Barcelona - Deportivo La Coruna  4 - 0
    Malaga - Real Betis    0 - 2
    Leganes - Real Madrid werd UITGESTELD tot 21/02

    Speeldag 17 : Midweek 20 december
    Levante - Leganes    0 - 0
    Getafe - Las Palmas    2 - 0
    Real Sociedad - Sevilla    3 - 1
    Eibar - Girona     4 - 1
    Alaves - Malaga    1 - 0
    Real Betis - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Espanyol - Atletico Madrid    1 - 0
    Real Madrid - FC Barcelona    0 - 3
    Valencia - Villarreal    0 - 1
    Depotivo La Coruna - Celta de Vigo  1 - 3

    Winterstop

    Speeldag 18 : Weekend 6 januari
    Atletico Madrid - Getafe   2 - 0
    Valencia - Girona    2 - 1
    Las Palmas - Eibar    1 - 2
    Sevilla - Real Betis    3 - 5
    Leganes - Real Sociedad     1 - 0
    FC Barcelona - Levante    3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Alaves    2 - 0
    Villarreal - Deportivo La Coruna   1 - 1
    Celta de Vigo - Real Madrid    2 - 2
    Malaga - Espanyol    0 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 13 januari
    Getafe - Malaga   1 - 0
    Girona - Las Palmas    6 - 0
    Real Madrid - Villarreal    0 - 1
    Eibar - Atletico Madrid   0 - 1
    Deportivo La Coruna - Valencia   1 - 2
    Levante - Celta de Vigo   0 - 1
    Alaves - Sevilla     1 - 0
    Espanyol - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Real Sociedad - FC Barcelona   2 - 4
    Real Betis - Leganes    3 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 20 januari
    Getafe - Athletic Club Bilbao    2 - 2
    Espanyol - Sevilla   0 - 3
    Atletico Madrid - Girona    1 - 1
    Villarreal - Levante     2 - 1
    Las Palmas - Valencia    2 - 1
    Alaves - Leganes    2 - 2
    Real Madrid - Deportivo La Coruna  7 - 1
    Real Sociedad - Celta de Vigo    1 - 2
    Real Betis - FC Barcelona    0 - 5
    Eibar - Malaga    1 - 1

    Speeldag 21 : Weekend 27 januari
    Athletic Club Bilbao - Eibar     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Levante    2 - 2
    Valencia - Real Madrid     1 - 4
    Malaga - Girona    0 - 0
    Villarreal - Real Sociedad    4 - 2
    Leganes - Espanyol    3 - 2
    Atletico Madrid - Las Palmas    3 - 0
    Sevilla - Getafe    1 - 1
    FC Barcelona - Alaves   2 - 1
    Celta de Vigo - Real Betis    3 - 2

    Speeldag 22 : Weekend 3 februari
    Real Sociedad - Deportiva La Coruna   5 - 0
    Eibar - Sevilla    5 - 1
    Real Betis - Villarreal     2 - 1
    Alaves - Celta de Vigo    2 - 1
    Levante - Real Madrid    2 - 2
    Getafe - Leganes     0 - 0
    Espanyol - FC Barcelona   1 - 1
    Girona - Athletic Club Bilbao    2 - 0
    Atletico Madrid - Valencia    1 - 0
    Las Palmas - Malaga    1 - 0

    Speeldag 23 : Weekend 10 februari
    Athletic Club Bilbao - Las Palmas    0 - 0
    Villarreal - Alaves    1 - 2
    Malaga - Atletico Madrid     0 - 1
    Leganes - Eibar     0 - 1
    Real Madrid - Real Sociedad    5 - 2
    Sevilla - Gerona    1 - 0
    FC Barcelona - Getafe    0 - 0
    Celta de Vigo - Espanyol    2 - 2
    Valencia - Levante     3 - 1
    Deportivo La Coruna - Real Betis   0 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 17 februari
    Girona - Leganes     3 - 0
    Las Palmas - Sevilla    1 - 2
    Eibar - Barcelona     0 - 2
    Alaves - Deportivo La Coruna   1 - 0
    Malaga - Valencia    1 - 2
    Real Sociedad - Levante    3 - 0
    Atletico Madrid - Athletic Club Bilbao   2 - 0
    Espanyol - Villarreal    1 - 1
    Real Betis - Real Madrid    3 - 5
    Getafe - Celta de Vigo  

    Speeldag 25 : Weekend 24 februari
    Deportivo La Coruna - Espanyol    ( vrijdag 21 uur )
    Celta de Vigo - Eibar    ( zaterdag 31 uur )
    Real Madrid - Alaves    ( zaterdag 16.15 uur )
    Leganes - Las Palmas   ( zaterdag 18.30 uur )
    FC Barcelona - Girona    ( zaterdag 20.45 uur )
    Villarreal - Getafe    ( zondag 12 uur )
    Athletic Club Bilbao - Malaga    ( zondag 16.15 uur )
    Valencia - Real Sociedad    ( zondag 18.30 uur )
    Sevilla - Atletico Madrid    ( zondag 20.45 uur )
    Levante - Real Betis     ( maandag 21 uur )

    Speeldag 26 : Midweek 28 februari
    Espanyol - Real Madrid    ( dinsdag 20 uur )
    Girona - Celta de Vigo   ( dinsdag 21.30 uur )
    Getafe - Deportivo La Coruna   ( woensdag 19.30 uur )
    Athletic Club Bilbao - Valencia
    Malaga - Sevilla
    Atletico Madrid - Leganes   ( woensdag 21.30 uur )
    Eibar - Villarreal
    Real Betis - Real Sociedad    ( donderdag 19.30 uur )
    Las Palmas - FC Barcelona   ( donderdag 21 uur )
    Alaves - Levante   ( donderdag 21.30 uur )

    Speeldag 27 : Weekend 3 maart
    ...







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   1 - 1
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan     1 - 1
    Benevento - AS Roma     0 - 4
    AC Milan - SPAL 1907    2 - 0
    Genoa - Chievo Verona    1 - 1
    Juventus - Fiorentina   1 - 0
    Lazio Roma - Napoli    1 - 4
    Udinese - Torino    2 - 3
    Hellas Verona - Sampdoria   0 - 0
    Cagliari - Sassuolo   0 - 1
    Atalanta - Crotone   5 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    AS Roma - Udinese    3 - 1
    SPAL 1907 - Napoli    2 - 3
    Juventus - Torino    4 - 0
    Sampdoria - AC Milan    2 - 0
    Inter Milan - Genoa     1 - 0
    Hellas Verona - Lazio Roma   0 - 3
    Cagliari - Chievo Verona   0 - 2
    Crotone - Benovento   2 - 0
    Sassuolo - Bologna    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta     1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Udinese - Sampdoria    4 - 0
    Genoa - Bologna     0 - 1
    Napoli - Cagliari     3 - 0
    Lazio Roma - Sassuolo    6 - 1
    Torino - Hellas Verona   2 - 2
    Chievo Verona - Fiorentina   2 - 1
    SPAL 1907 - Crotone   1 - 1
    Benovento - Inter Milan   1 - 2
    AC Milan - AS Roma     0 - 2
    Atalanta - Juventus   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Juventus - Lazio Roma    1 - 2
    AS Roma - Napoli   0 - 1
    Fiorentina - Udinese   2 - 1
    Sampdoria - Atalanta    3 - 1
    Cagliari - Genoa   2 - 3
    Bologna - SPAL 1907   2 - 1
    Crotone - Torino    2 - 2
    Sassuolo - Chievo Verona   0 - 0
    Inter Milan - AC Milan   3 - 2
    Hellas Verona - Benevento   1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Sampdoria - Crotone     5 - 0
    Napoli - Inter Milan     0 - 0
    Chievo Verona - Hellas Verona    3 - 2
    AC Milan - Genoa     0 - 0
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Atalanta - Bologna   1 - 0
    SPAL 1907 - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - Fiorentina    0 - 3
    Udinese - Juventus    2 - 6
    Lazio Roma - Cagliari    3 - 0

    Speeldag 10 : Midweek 25 oktober
    Inter Milan - Sampdoria     3 - 2
    Atalanta - Hellas Verona    3 - 0
    AS Roma - Crotone   1 - 0
    Fiorentina - Torino   3 - 0
    Genoa - Napoli   2 - 3
    Juventus - SPAL 1907   4 - 1
    Cagliari - Benevento   2 - 1
    Bologna - Lazio Roma   1 - 2
    Chievo Verona - AC Milan   1 - 4
    Sassuolo - Udinese   0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    AC Milan - Juventus     0 - 2
    AS Roma - Bologna     1 - 0
    Benevento - Lazio Roma   1 - 5
    Sampdoria - Chievo Verona   4 - 1
    Udinese - Atalanta    2 - 1
    Napoli - Sassuolo    3 - 1
    SPAL 1907 - Genoa   1 - 0
    Crotone - Fiorentina   2 - 1
    Torino - Cagliari  2 - 1
    Hellas Verona - Inter Milan   1 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Bologna - Crotone     2 - 3
    Genoa - Sampdoria     0 - 2
    Inter Milan - Torino   1 - 1
    Fiorentina - AS Roma   2 - 4
    Juventus - Benevento    2 - 1
    Lazio Roma - Udinese   3 - 0
    Cagliari - Hellas Verona   2 - 1
    Chievo Verona - Napoli   0 - 0
    Atalanta - SPAL 1907    1 - 1
    Sassuolo - AC Milan     0 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    AS Roma - Lazio Roma     2 - 1
    Napoli - AC Milan    2 - 1
    Crotone - Genoa     0 - 1
    Sampdoria - Juventus    3 - 2
    Torino - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Cagliari    0 - 1
    SPAL 1907 - Fiorentina    1 - 1
    Benevento - Sassuolo   1 - 2
    Inter Milan - Atalanta    2 - 0
    Hellas Verona - Bologna     2 - 3

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Bologna - Sampdoria     3 - 0
    Chievo Verona - SPAL 1907    2 - 1
    Sassuolo - Hellas Verona    0 - 2
    Cagliari - Inter Milan    1 - 3
    AC Milan - Torino   0 - 0
    Genoa - AS Roma    1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina     1 - 1
    Juventus - Crotone    3 - 0
    Atalanta - Benevento    1 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    AS Roma - SPAL 1907    3 - 1
    Napoli - Juventus    0 - 1
    Torino - Atalanta     1 - 1
    Benevento - AC Milan    2 - 2
    Bologna - Cagliari   1 - 1
    Fiorentina - Sassuolo   3 - 0
    Inter Milan - Chievo Verona    5 - 0
    Sampdoria - Lazio Roma    1 - 2
    Crotone - Udinese    0 - 3
    Hellas Verona - Genoa    0 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    Cagliari - Sampdoria    2 - 2
    Juventus - Inter Milan    0 - 0
    Chievo Verona - AS Roma    0 - 0
    Napoli - Fiorentina     0 - 0
    SPAL 1907 - Hellas Verona   2 - 2
    Udinese - Benevento    2 - 0
    Sassuolo - Crotone     2 - 1
    AC Milan - Bologna    2 - 1
    Lazio Roma - Torino    1 - 3
    Genoa - Atalanta    1 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 16 december
    Inter Milan - Udinese    1 - 3
    Torino - Napoli      1 - 3
    AS Roma - Cagliari    1 - 0
    Hellas Verona - AC Milan    3 - 0
    Bologna - Juventus   0 - 3
    Crotone - Chievo Verona   1 - 0
    Fiorentina - Genoa    0 - 0
    Sampdoria - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - SPAL 1907    1 - 2
    Atalanta - Lazio Roma    3 - 3

    Speeldag 18 : Weekend 23 december
    Chievo Verona - Bologna    2 - 3
    Cagliari - Fiorentina     0 - 1
    Lazio Roma - Crotone    4 - 0
    Genoa - Benevento     1 - 0
    Napoli - Sampdoria   3 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    SPAL 1907 - Torino    2 - 2
    Udinese - Hellas Verona    4 - 0
    AC Milan - Atalanta    0 - 2
    Juventus - AS Roma     1 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 30 december
    Crotone - Napoli    0 - 1
    Fiorentina - AC Milan    1 - 1
    Atalanta - Cagliari    1 - 2
    Benevento - Chievo Verona    1 - 0
    Bologna - Udinese    1 - 2
    AS Roma - Sassuolo    1 - 1  
    Sampdoria - SPAL 1907    2 - 0
    Torino - Genoa    0 - 0
    Inter Milan - Lazio Roma    0 - 0
    Hellas Verona - Juventus    1 - 3

    Speeldag 20 : Weekend 6 januari
    Chievo Verona - Udinese    1 - 1
    Fiorentina - Inter Milan    1 - 1
    Torino - Bologna     3 - 0
    AC Milan - Crotone    1 - 0
    Napoli - Hellas Verona   2 - 0
    SPAL 1907 - Lazio Roma   2 - 5
    Benevento - Sampdoria    3 - 2
    Genoa - Sassuolo    1 - 0
    AS Roma - Atalanta    1 - 2
    Cagliari - Juventus    0 - 1

    Winterstop

    Speeldag 21 : Weekend 20 januari
    Atalanta - Napoli   0 - 1
    Bologna - Benevento   3 - 0
    Lazio Roma - Chievo Verona   5 - 1
    Hellas Verona - Crotone   0 - 3
    Sampdoria - Fiorentina    3 - 1
    Udinese - SPAL 1907   1 - 1
    Sassuolo - Torino    1 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 2
    Inter Milan - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Genoa     1 - 0

    Speeldag 22 : Weekend 27 januari
    Sassulo - Atalanta    0 - 3
    Chievo Verona - Juventus    0 - 2
    SPAL 1907 - Inter Milan    1 - 1
    Torino - Benevento    3 - 0
    Napoli - Bologna     3 - 1
    Crotone - Cagliari    1 - 1
    Fiorentina - Hellas Verona   1 - 4
    Genoa - Udinese   0 - 1
    AC Milan - Lazio Roma    2 - 1
    AS Roma - Sampdoria   0 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 3 februari
    Sampdoria - Torino    1 - 1
    Inter Milan - Crotone    1 - 1
    Hellas Verona - AS Roma     0 - 1
    Atalanta - Chievo Verona    1 - 0
    Bologna - Fiorentina   1 - 2
    Udinese - AC Milan    1 - 1
    Juventus - Sassuolo   7 - 0
    Cagliari - SPAL 1907   2 - 0
    Benevento - Napoli    0 - 2
    Lazio Roma - Genoa    1 - 2

    Speeldag 24 : Weekend 10 februari
    Fiorentina - Juventus     0 - 2
    SPAL 1907 - AC Milan     0 - 4
    Crotone - Atalante     1 - 1
    Napoli - Lazio Roma     4 - 1
    Sassuolo - Cagliari    0 - 0
    Inter Milan - Bologna     2 - 1
    Chievo Verona - Genoa   0 - 1
    Sampdoria - Hellas Verona   2 - 0
    Torino - Udinese    2 - 0
    AS Roma - Benevento    5 - 2

    Speeldag 25 : Weekend 17 februari
    Udinese - AS Roma     0 - 2
    Chievo Verona - Cagliari    2 - 1
    Genoa - Inter Milan    2 - 0
    Torino - Juventus    0 - 1
    Benevento - Crotone     3 - 2
    Bologna - Sassuolo   2 - 1
    Napoli - SPAL 1907   1 - 0
    Atalanta - Fiorentina    1 - 1
    AC Milan - Sampdoria    1 - 0
    Lazio Roma - Hellas Verona    

    Speeldag 26 : Weekend 25 februari
    Volgt ...




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    29-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 28


    RC Genk - Antwerp   ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Mechelen - Charleroi    ( zaterdag 18 uur )

    Eupen - Lokeren   ( zaterdag 20 uur )

    KV Oostende - Sint-Truiden

    Waasland-Beveren - AA Gent    ( zaterdag 20.30 uur )

    Anderlecht - Moeskroen    ( zondag 14.30 uur )

    Standard - Club Brugge    ( zondag 18 uur )

    KV Kortrijk - Zulte Waregem   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 28

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    ( alles zondag 16 uur )

    Tubeke - Union St-Gilloise 

    Beerschot-Wilrijk - Lierse

    Cercle Brugge - Westerlo 


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 22

    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - KSV Oudenaarde    ( zaterdag 20 uur )

    Oosterzonen - Dender

    Deinze - Lommel United

    KSK Heist - Seraing

    Berchem Sport - Patro Eisden    ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Knokke

    Eendracht Aalst - Virton

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 22

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Harelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Torhout - Gullegem

    Olsa Brakel - Westhoek   ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Bornem

    Temse - Sint-Niklaas   ( zondag 15 uur )

    Londerzeel - Ronse

    Rupel-Boom - Sint-Eloois-Winkel

    Pepingen-Halle - Sparta Petegem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 22

    Hasselt - Hades-Hasselt  ( vrijdag 20.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Cappellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Hoogstraten

    Sint-Lenaarts - Tessenderlo

    City Pirates Antwerpen - Bocholt   ( zaterdag 20 uur )

    Wijgmaal - Duffel    ( zondag 15 uur )

    Tienen - Spouwen-Mopertingen

    Vosselaar - Tempo Overijse

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijden

    ......

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22

    Wervik - Mariekerke    ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Vlamertinge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Dikkelvenne - Wolvertem-Merchtem

    Melsele - Grimbergen   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Menen    ( zondag 15 uur )

    Wingene - Merelbeke

    Jong Lede - Lebbeke

    Eppegem - Ninove   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22

    Diest - Sterrebeek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Termien

    Esperanza Pelt - Diegem Sport

    Bilzen-Waltwilder - Wellen 

    Heur-Tongeren - Houtvenne   ( zaterdag 20 uur )

    Herentals - Kampenhout  ( zondag 15 uur )

    Woluwe-Zaventem - Nijlen

    Hoeilaart - Ternesse  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Inhaalwedstrijden

    ....
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Inhaalwedstrijden

    .....


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Dendermonde   ( zaterdag 19.30 uur )

    De Pinte - Lochristi    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Sottegem

    Zelzate - HO Kalken

    Sint-Gillis-Waas - Voorde

    Drongen - Robur

    KVV Ardennen - Berlare

    Appelterre - Zele 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Evergem Center    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Merendree    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Adegem

    Assenede - Lovendegem 

    Sleidinge - Zomergem 

    Poesele - Belzele

    Zeveren - Bellem

    Waarschoot - Mariakerke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Machelen

    Meerbeke - Borsbeke

    Gavere-Asper - Denderhoutem

    Eine - Edeboys

    Jong Zulte - Geraardsbergen

    Winnik - Windeke

    Burst - Bambrugge

    Gijzel-Oosterzele - Kluisbergen Sportief 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Buggenhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Moerbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Zaffelare    ( zaterdag 20 uur )

    Haasdonk - Kruibeke    ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Heikant 

    Grembergen - Doorslaar

    Schoonaarde - Sinaai

    Sint-Gillis - Meldert

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Nevele   ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - VSV Gent

    Kaprijke-Bentille - Ursel

    Maria-Aalter - Wachtebeke

    Lembeke - Ertvelde

    DKW Evergem - Vinkt

    Hansbeke - Sint-Kruis-Winkel 

    Knesselare - Sint-Laureins

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Cercle Melle    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Latem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Massemen

    Overmere - Destelbergen

    VC Zwijnaarde - Houtem

    Moortsele - HT Zwijnaarde

    Beervelde - Serskamp-Schellebelle

    Zevergem - Heusden  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Olsene   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Wortegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Vurste-Semmerzake    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 20 uur )

    Velzeke - Nazareth-Eke

    Nokere-Kruishoutem - Volkegem

    Sint-Goriks - Bevere

    Oudenhove - FC Kluisbergen 

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Deftinge

    Baardegem - Wieze

    Kerksken - Okegem

    Zandbergen - Gijzegem

    Doggen - Moerbeke-Geraardsbergen

    Mere - Hofstade

    Nederhasselt - Haaltert

    Denderleeuw - Erembodegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - WB Sint-Niklaas   ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Daknam    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Kieldrecht  ( zaterdag 20 uur )

    Kallo - Opdorp

    Hamme-Zogge - Sint-Pauwels

    Robur B - Eksaarde

    Melsele B - SVH Waasmunster 

    Oudegem - Klinge    ( 16 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Heusden B - Poesele B

    Middelburg - Ooidonck-Leerne

    Donk - Bassevelde

    Sint-Amandsberg - Vinderhoute

    Boekhoute - Lotenhulle

    Oostakker - Sint-Denijs B

    VS Destelbergen - Muide Gent B

    Avrasya Gent - Balgerhoeke  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Boekel B   ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Maarkedal   ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Huise-Ouwegem    ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen B - Zingem B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Munkzwalm B 

    Mater - Eine B

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse

    Petegem-Schelde - Nokere-Kruishoutem B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sint-Antelinks

    Zegelsem - Oudenhove B

    Everbeek - Idegem

    Neigem - Michelbeke B

    Bavegem - Strijpen

    Aaigem - Bonanza B

    Ophasselt - Opbrakel

    Herzele-Ressegem - Vlierzele

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 25

    HO Kalken B - Wichelen

    Balegem - T. Melle

    Melsen - Bottelare

    Herdersem - Jong Lede B

    Nieuwerkerken - Moorsel

    FC Dampoort - SK Merelbeke

    Rangers Merelbeke - Smetlede

    Laarne-Kalken B - Gijzel-Oosterzele B   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 25

    Kemzeke - Waasmunster B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zele B - Sombeke

    Lochristi B - Haasdonk B

    Tielrode - Buggenhout B

    Rupelmonde - Baasrode

    Meerdonk - Zaffelare B

    Lebbeke B - Hoogeinde

    Stekene B - Verrebroek


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    27-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 24 en 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Oostkamp   ( zaterdag 19 uur )


    Varsenare - Poperinge


    Kortemark - Blankenberge


    Oostnieuwkerke - Rumbeke


    RC Waregem - Boezinge


    Oostduinkerke - WS Lauwe


    RC Lauwe - Weskapelle


    Eernegem - Wielsbeke  

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Diksmuide   ( zaterdag 20 uur )

    Bredene - VV Tielt

    Heist - Meulebeke

    Zedelgem - Gistel

    Beernem - Spermalie-Middelkerke

    De Ruiter Roeselare - Oudenburg

    Club Roeselare - Jabbeke

    Staden - Veldegem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Beveren-Leie   ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Heestert   ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Wevelgem

    Nieuwkerke - Geluwe

    Dadizele - Beselare

    Anzegem - Ingooigem

    Otegem - Deerlijk

    Zwevegem - Ledegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Houthulst    ( zaterdag 19 uur )

    Veurne - De Panne   ( zaterdag 19.30 uur )

    Brielen - Zonnebeke

    Handzame - Westrozebeke 

    Comines-Warneton - Moorslede 

    Proven - Gits

    Geluveld - Hooglede 

    Dikkebus - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Lissewege   ( zaterdag 19.30 uur )

    Steenbrugge - Koekelare

    Nieuwpoort - Ruddervoorde

    De Haan - Zandvoorde

    Moerkerke - Keiem

    Ichtegem - Loppem

    Sint-Kruis - Jong Male

    Snaaskerke - Dar. Brugge  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Lendelede   ( zaterdag 18 uur )

    Aarsele - Kanegem

    Luingnois - Avelgem

    KSV Kortrijk - Dosko Beveren

    Lichtervelde - Pittem

    Hulste - Zwevezele B

    Moorsele - Ardooie

    Desselgem - Bissegem  

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 27

    Lo-Reninge - Bulskamp   ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Poperinge B    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Kruiseke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Veurne B - Hollebeke   ( zondag 14.30 uur )

    Jonkershove - Westouter 

    Zarren - Passendale

    Reningelst - Elverdinge

    Langemark-Poelkapelle - Alveringem 

    Vleteren - Voormezele  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren - E. Brugge   ( zaterdag 19 uur )

    Oostduinkerke B - Steenbrugge B    ( zondag 14.30 uur )

    SK Torhout - Wenduine

    Zerkegem - HO Oedelem

    Hertsberge - Dudzele

    Doomkerke - Beernem B

    Aartrijke - Ruiselede 

    Sint-Joris - Lombardsijde

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 27

    Stasegem - Kuurne     ( zaterdag 18.30 uur )

    Wevelgem B - Dottignies B    ( zaterdag 19 uur )

    Aalbeke - Dadizele B 

    Menen United - NS Heule

    Dentergem - Wervik B

    Jong Vijve - Bellegem

    Marke - Sint-Eloois-Winkel B

    Izegem-Ingelmunster B - Wikings Kortrijk

    Ledegem B - Rekkem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 24 en 25 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 22

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Beringen     ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer - Mechelen aan de Maas   ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen   ( zondag 15 uur )

    Zepperen Brustem - Herkol

    Vlijtingen - Melo Zonhoven

    Hoepertingen - Helson Hechteren

    Bree-Beek - Koersel 


    ANTWERPEN :  Speeldag 25

    Lyra - Vorselaar     ( zaterdag 20 uur )

    Kontich - Lille     ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Heikant Berlaar    ( zaterdag 20 uur )

    Branddonk - Witgoor Dessel    ( zondag 15 uur )

    Sint-Job - Antonia

    Merksplas - Oppuurs

    Berg en Dal - GR Katelijne

    Schriek - Rapid Leest   


    BRABANT - BVV :  Speeldag 21

    Houtem-Oplinter - Borght-Humbeek   ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - HO Veltem    ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Liedekerke    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Meise    ( zondag 14.30 uur )

    Strombeek - Out-Hoegaarden   ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Linden

    Boka United - Bertem-Leefdal

    Aarschot - Butsel  


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 17

    Ixelles - Lasne-Ohian   ( zaterdag 20.30 uur )

    Kosova Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek   ( zondag 15 uur )

    Stockel - RCS Brainois

    BX Brussels - Jodoinge

    Sporting Bruxelles - Stade Everois

    Chastre - RSD Jette

    Crossing Schaerbeek - Villers La Ville


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 23

    Pont-A-Celles Buzet - Montkainoise   ( zondag 15 uur )

    Le Roeulx - Albert Quevy-Mons B

    Paturages - Beloeil

    Peruwelz FC - Symphorinois

    Ransart - Antoinien

    Monceau - Soignies

    Gosselies - Houdeng

    Ostiches-Ath - Saint-Ghislain Tertre-Hautrage  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 29


    Standard - KV Mechelen    ( alles zaterdag 20 uur )

    Moeskroen - Lokeren

    Charleroi - Sint-Truiden

    Antwerp - Eupen

    Club Brugge - KV Kortrijk

    Waasland-Beveren - RC Genk

    AA Gent - KV Oostende

    Zulte Waregem - Anderlecht  


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : FINALE

    Finale heen : winnaar eerste periode - winnaar tweede periode



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 23

    KSV Oudenaarde - Oosterzonen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Patro Eisden   ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Berchem Sport

    Lommel United - KSK Heist

    Virton - Dessel Sport

    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Seraing

    Knokke - Deinze


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 23

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Temse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Ronse - RC Gent    ( zaterdag 20 uur )

    Sparta Petegem - Torhout   ( zondag 15 uur )

    Gullegem - Olsa Brakel

    Westhoek - Rupel-Boom

    Sint-Eloois-Winkel - Sint-Niklaas

    Bornem - Pepingen-Halle

    Harelbeke - Londerzeel  

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 23

    Tessenderlo - Zwarte Leeuw    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Vosselaar

    Hades - Tienen

    Hoogstraten - City Pirates Antwerpen    ( zaterdag 20 uur )

    Duffel - Hasselt    ( zondag 15 uur )

    Bocholt - Wijgmaal

    Cappellen - Overijse

    Spouwen-Mopertingen - Sint-Lenaarts  

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 22

    Waremme - La Louvière-Centre    ( zaterdag 20 uur )

    Ol. Charleroi - La Calamine    ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - Durbuy

    Hamoir - Ciney

    Walhain - RWD Molenbeek

    Rebecquoise - RFC de Liège

    Solières Sport - Sprimont-Comblain

    White Star Brussel - RFC Meux   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Ninove - Jong Lede    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Wetteren   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele - Stekene

    Mariekerke - Eppegem    ( zondag 15 uur )

    Vlamertinge - Wingene

    Merelbeke - Dikkelvenne 

    Wolvertem-Merchtem - Menen

    Grimbergen - Wervik  

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Houtvenne - Esperanza Pelt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nijlen - Kampenhout

    Diest - Herentals

    Termien - Bilzen-Waltwilder   ( zondag 14.30 uur )

    Wellen - Heur-Tongeren    ( zondag 15 uur )

    Diegem Sport - Woluwe-Zaventem

    Ternesse - Leopoldsburg

    Sterrebeek - Hoeilaart   

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 23

    Racing Jet Wavre - Binchoise    ( zaterdag 19.30 uur )

    RAAL La Louvière - RFC Tournai    ( zaterdag 20 uur )

    Onhaye - Manageoise

    Albert Quevy-Mons - Couvin-Mariembourg

    Léopold FC - Stade Brainois    ( zondag 15 uur )

    Ganshoren - Franc Borains

    Spy - Taminoise

    Solréziènne - Waterloo
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 23

    Aischoise - Aywaille   ( zaterdag 20 uur )

    Givry - Bertrix

    Mormont - Herstal    ( zondag 15 uur )

    Habay-La-Neuve - Cointe-Liège

    Richelle - UR Namur

    FC Tilleur - Longlier

    Stockay-Warfusée - RFC Huy

    Verlaine - URSL Visé

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 27
  • klassementen speeldag 27 (vervolg)
  • speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!