Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • 1/16de en loting 1/8ste finales Croky Cup Beker van België
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Bpost mag brieven na drie dagen uitreiken
  • Onze man legt Antwerpse coalitievorming uit ... met M&M's
  • De Wever doet de ‘baby shark’
  • De Block: “Totaalverbod op alcohol voor -18 zou het net aantrekkelijker maken”
  • Trump prijst kandidaat die journalist aanviel
  • Meer mensen hebben een gsm dan een toilet
  • Schattig: deze baby’s zijn al verkleed voor Halloween
  • Douaniers Zaventem controleren nu ook vertrekkers
  • Harry en Meghan op blote voeten in gesprek met Australische surfers
  • Straten blank in Valencia door noodweer
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (83)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (235)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (2)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Europees kampioen Koen Naert start in halve marathon van Brugge
  • Axelle Dauwens keert terug uit Denemarken en gaat weer bij oude coach trainen
  • Nafi Thiam bij finalistes Europees Atlete van het Jaar, Jonathan Sacoor op shortlist Rising Star
  • Ex-topspurter Usain Bolt maakt indruk als voetballer: Jamaicaan scoort twee goals bij eerste basisplek (En het is niet na een spurt)
  • Filou Oostende opent Champions League met thuisnederlaag
  • Tweede overwinning in de EuroCup basket voor Sam Van Rossom met Valencia
  • Maaseik en Roeselare samen aan de leiding na twee speeldagen in EuroMillions Volley League
  • Vital Heynen bereikt met Polen op WK de finale tegen Brazilië
  • NBA in rouw: man van het ‘geheim’ achter het succes van Michael Jordan en Kobe Bryant overleden
  • Een wild avondje NBA: LeBron dolt tegen Warriors, dunks met de grote D en een onwaarschijnlijke game winner
    Foto
    Nieuws HLN
  • Singapore test luchttaxi's in 2019
  • Singapore test luchttaxi's in 2019
  • Schwartzman naar halve finale European Open - Van Uytvanck en Minnen naar finale dubbelspel Luxemburg
  • Brief snel laten bezorgen? Dan zal je meer moeten betalen
  • Post snel bezorgen? Dan zal je meer moeten betalen
  • Kendall Jenner gaat in de clinch met Amerikaanse media: “Jullie brengen mijn leven in gevaar”
  • Gedaan met marathonpartijen op Wimbledon - Van Uytvanck en Minnen naar finale dubbelspel
  • Stiptheidsacties Brussels Airport opgeschort tot maandag
  • 2 Vlaamse wereldreizigers bundelen 7 budgetvriendelijke bestemmingen om bij weg te dromen
  • Lena Dunham liet haar eierstok verwijderen: “Ik voel me gelukkiger dan ik in jaren geweest ben”
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • 'Philips krikt omzet verder op'
  • De Krim in rouw na aanval op school
  • Acht mannen uit vrachtwagen aangehouden
  • 'Lagere winst voor BinckBank'
  • Tuig verstoort interview: ’Geen respect mattie!’
  • AEX houdt stand door Shell en Unilever
  • Minimumlengte Spaanse soldaten omlaag
  • Rechter: actievoerende woonwagenbewoners mogen blijven
  • 'Aperam kampt met uitdagende markt'
  • Tranen bij volleybalsters: ‘Gewoon enorm kwaad’
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • WK-droom volleybalvrouwen strandt in halve finale tegen Servië
  • De berg komt naar Drenthe: 2,1 kilometer asfalt tovert vuilnisbelt om tot wielerdroom
  • Een introverte zwemcommentator die verrassend fel kon interviewen
  • Het wonderlijke verhaal van de enige Nederlander met een ster op de Walk of Fame
  • David tegen Goliath: hoe één kinderopvang de Stint weer op de weg probeert te krijgen
  • Groeit vroeg geboren baby straks verder in kunstbaarmoeder?
  • Houd u vast: Rutte III gaat zich tot in detail bemoeien met uw leefstijl
  • Een overname is niet genoeg: dit moet er gebeuren om Hema weer winstgevend te maken
  • Alle topschaatsers hebben nu een sponsor, behalve Koen Verweij
  • Al 50 jaar is Jan Wienese de enige Nederlandse roeier die olympisch goud won in de skiff
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • LIVE | Verstappen voorlopig derde achter Bottas en Ricciardo
  • LIVE | Verstappen begonnen aan vrije training in Austin
  • LIVE | Eerste training voor Verstappen in zeiknat Austin
  • LIVE | Komt Verstappen in actie in zeiknat Austin?
  • Klopp verwacht dat Van Dijk kan spelen
  • De Bruyne na twee maanden terug in selectie City
  • Bertens ontvangt ereprijs als speelster die meeste vooruitgang boekte
  • Groenendijk: Zhang is bij Hiddink in goede handen
  • Vrienden van Feyenoord: Als stadionplan mislukt, dan is gemeente verantwoordelijk
  • Geblesseerde Lorenzo zegt af voor Grand Prix van Japan
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    24-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show met Wim Vermeer van maandag tot en met vrijdag bij Radio Media van 19 - 20 uur
    The 70's Show met Wim Vermeer
    Elke avond tussen 19 en 20 uur kan je de 70's show beluisteren via radio Media.
    Oudenaarde 106.3 FM - Kluisbergen en Ronse 105 FM of via www.radiomedia.be 
    Dit is niet het enige wat ik doe voor radio Media. Elke voormiddag van maandag tot en met vrijdag
    breng ik radio Media Informatief met alle regioactiviteiten tussen 9 en 11 uur. 
    Van maandag tot en met donderdag blijf ik nog één langer met de Nooit Vervelende Hits tussen 11 en 12 uur.
    Op zondag maak ik Lazy Sunday vol tussen 16 en 18 uur. Lazy Sunday start er om 14 uur waar Ron De Wit
    de eerste twee uren voor zijn rekening neemt. Radio Media ... altijd in jouw buurt !



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70' s Show met Wim Vermeer (1-2-3)


    Alle playlisten van de 70's show met Wim Vermeer :

    Wally Tax - Miss Wonderful
    Shepstone & Dibbens - Shady lady
    Frederique Francois - De Venise a Capri
    Bob Seger and the Silver Bullet Band - Still the same
    New Seekers - You won't find another fool like me
    Boney M - Sunny
    Showaddywaddy - I wonder why
    Tiroler Holzhacker Bub'n - Boemerang
    Smokie - Needles and pins
    ***
    Dimitri Van Toren - Een lied voor kinderen
    Cunningham - Norma Jean wants to be a moviestar
    Cat Stevens - Lady D'Arbanville
    Delegation - Where is the love ?
    Les Poppys - Non, non, rien a change
    Alan Sorenti - Tu sei l'unica donna per me
    Chicago - Street player
    Robert Palmer - Every kind of people

    Bay City Rollers - Bye bye baby
    Christie - Yellow river
    ABBA - Waterloo
    Queen - Bohemian rhapsody
    Gloria Gaynor - I will survive
    Vader Abraham - Smurfenlied
    Labelle - Voulez-vous coucher avec moi
    Bee Gees - Stayin' alive
    Elton John - Daniel
    ***
    Michel Delpech - Pour un flirt
    John Paul Young - Love is in the air
    Redbone - Witch Queen of New Orleans
    Middle of the Road - Sacramento
    Darts - Come back my love
    Amanda Lear - Follow me
    Rotation - Ra-Ta-Ta
    Mr Waldy and Green Light - Cantina

    Soulful Dynamics - Mademoiselle Ninette
    Stone et Eric Charden - L'aventura
    ABBA - Knowing me knowing you
    Tony Christie - Las Vegas
    Three Degrees - Dirty old man
    Zangeres Zonder Naam - Mondolinen in Nicosia
    Boney M - Rivers of Babylon
    Gloria Gaynor - Never can say goodbye
    Carly Simon - You're so vain
    ***
    The Walkers - There's no more corn on the brasos
    Euroption - One way ticket
    Chicory Tip - Son of my father
    Nazareth - Love hurts
    The Sweet - Funny funny
    Louisa Fernandez - Lay love on you
    Oscar Harris and The Twinkly Stars - Try a little love
    Premiata Forneria Marconi - Celebration

    Yvonne Keeley and Scott Fitzgerald - If I had words
    Al Stewart - Year of the cat
    Dana - Fairytale
    George Mc Crae - Rock your baby
    New Seekers - I'd like to teach the world to sing
    Michel Fugain - Une belle histoire
    Barry White - The first, the last my everything
    Jacques Herb - Manuela
    Euroption - One way ticket
    ***
    Redbone - We were all wounded at Wounded knee
    Bryan Ferry - Let's stick together
    Steve Miller Band - The joker
    ABBA - S.O.S.
    Mardi Gras - Too buzy thinking about my baby
    The Incredible Bongo Band - Bongo rock
    Kiki Dee - Amoureuse

    Billy Swan - Everthing's the same
    Norman Greenbaum - Spirit in the sky
    Sharif Dean - Do you love me
    Joe Harris - Eerst zien en daarna geloven
    Umberto Tozzi - Ti amo
    Drifters - Kissin in the back row of the movies
    C. Jerome - C'est moi
    Viola Wills - Gonna get along without you now
    The Sweet - Poppa Joe
    ***
    Queen - Somebody to love
    Barry Manilow - Mandy
    Doobie Brothers - Let your love flow
    Champagne - Oh me oh my goodbye
    Willy Sommers - Van 's morgens tot 's avonds
    Baccara - Yes sir I can boogie
    The Trammps - Scrub board
    Dave Edmunds - Born to be with you

    Lucien Van Impe won in 1976 de Tour de France


    Boney M. - Belfast
    Spinners - Could it be I'm falling in love
    Cher - Gypsys, Tramps and Thives
    Pierre Groscolas - Lady Lay
    Marshall and Hain - Dancing in the city
    Nick MacKenzie - Peaches on a tree
    Jimmy Frey - Saragossa
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Mud - Tiger feet
    ***
    Buggles - Video killed the radio star
    Carpenters - Close to you
    Brotherhoof of Man - Save your kisses for me
    Two Man Sound - Charly Brown
    Ben Cramer - De clown
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Patricia Paay - Now (is the moment)
    Mash - Suicide is painless

    Sisters Sledge - He's the greatest dancer
    Olivia Newton John - A little more love
    Vicky Leandros - Après toi
    Rob De Nijs - Hé speelman
    Hot Chocolate - You sexy thing
    ABBA - Take a chance on me
    R. Dean Taylor - Taos new Mexico
    Tammy Wynette - Stand by your man
    Roland Kaiser - Amore mio
    Billy Swan - I can help
    ***
    Raymond Van Het Groenewoud - Meisjes
    Rod McKuen - Amor
    Bill Withers - Ain't no sunshine
    Blondie - Denis
    Umberto Tozzi - Gloria
    Patricia Paay - Someday my prince will come
    Guess Who - American woman

    Andrew Gold - Never let her slip away
    Rubettes - Sugar babay love
    Nick MacKenzie - Hello good morning
    Eagles - One of these nights
    Will Tura - M'n winterroosje
    Shadows - Deer hunter
    Jesse Green - Nice and slow
    AC/DC - Highway to hill
    ABBA - Money Money Money
    ***
    Pierre Groscolas - Lady Lay
    Arne Jansen - Meisjes met rode haren
    Trammps - Disco inferno
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Pussycat - Georgie
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Billy Paul - Me & Mrs Jones
    Ike and Tina Tuner - Proud Mary
    Hotlegs - Neanderthal Man

    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Allan Jeffers - Stop still
    Thelma Houston - Don't leave me this way
    Gilbert O'Sullivan - Alone agian
    Nonkel Bob - Vrolijke vrienden
    Catherine Ferry - Un, deux, trois
    Pointer Sisters - Fire
    Sylvester - You make me feel
    Glenn Campbell - Rhinestone cowboy
    ***
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Henk Wijngaard - Nachtrijders
    ABBA - Mama Mia
    Cockney Rebel & Steve Harley - Sebastian
    Sisters Sledge - Lost in music
    Beach Boys - Cottonfields
    Johnny Cash - I can see clearly now
    Santana - Samba pa ti

    Fortunes - Here comes that rainy day feeling again
    Lobo - me and you and a dog named boo
    Cliff Richard - We don't talk anymore
    Spinners - Rubberband man
    Smokey Robinson & The Miracles - Tears of a clown
    Ciska Peters - Dans naar de zon
    Tony Orlando & Dawn - Tie a yellow ribbon round the old oak tree
    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Julien Clerc - Venise
    ABBA - Voulez-vous
    Liverpool Express - You are my love
    ***
    Harry Nilsson - Without you
    Chic - Le freak
    Billie Jo Spears - Blanket on the ground
    Nick MacKenzie - Juanita
    Candi Staton - Young hearts run free
    Hollies - The air that I breathe
    Peter Koelewijn - Kom van da dak af
    Jimmy Cliff - Wild world


    Johan Boskamp won in 1975 als eerste buitenlandse voetballer van RWDM de Gouden Schoen.

    Nothingham Forest with Paper Lace - We got the whole world in our hands
    Luv' - Eeny Meeny Miny Moe
    The Hollies - The day that Curly Billy shot Crazy Sam McGee
    Vicky Leandros - Theo, wir fahren nach lodz
    ABBA - Honey Honey
    Queen - Crazy little thing called love
    Babe - Please me please do
    Tol Hanse - Big city
    Kiki & Pearly - Patrick, mon cherie
    Hank Mizell - Jungle rock
    ***
    Joe Dolan - You're sush a good lokking woman
    Creedence Clearwater Revival - I put a spell on you
    Bee Gees - More than a woman
    Labi Siffre - It must be love
    Mouth and MacNeal - Hello-A
    Billy Joel - Movin' out
    Bill & Buster - Hold on to what you've got

    Wiz Stars - A brand new day
    I Santo California - Tornero
    Simon and Garfunkel - Cecilia
    Iron Horse - My sweet Lui-Louise
    Shuffles - Chalala I need you
    Claude Francois - Il fait beau, il fait bon
    Bob Marley - No woman no cry
    Francis Goya - Nostalgia
    ***
    Corry en De Rekels - Huilen is voor jou te laat
    Julio Iglesias - Un canto a galicia
    Harold Melvin and the Bluenotes - The love I lost
    ABBA - Eagle
    Richard Barnes - Take to the mountains
    Sandra Reemer - The party is over
    Paper Lace - Billy, don't be a hero
    Blue Oyster Cult - Don't feel the reaper
    Elton John - Honky cat

    Jackpot - Is everybody happy ?
    Michael Zager Band - Let's all chant
    Starland Vocal band - Afternoon delight
    The Motors - Airport
    Middle of the road - Yellow boomerang
    Meco - Star wars 
    Penny McLean - Lady bump
    Maggie McNeal - When you're gone
    Kate & Anna Mcgariggle - la complainte pour Sainte Catherine
    ***
    Ringo Star - You're sixteen
    Peter Wiedemeyer - Die tijd van vroeger
    Silver Convention - Get up and boogie
    Peter Mafay - So bist du
    Dolly Parton - Baby I'm burning
    Robert Palmer - Bad case of loving you
    Rhytm Heritage - Them from S.W.A.T.
    Dr. Hook - Sexy eyes

    Steve Harley & Cockney Rebel - Make me smile
    Bee Gees - How deep is your love
    Dolly Parton - Jolene
    Jacksons - Blame it on the boogie
    Grand Funk - Some kind of wonderful
    Charlie Rich - The most beautiful girl in the world
    Will Tura - Liefdeverdriet
    Blondie - Heart of glass
    Ram Jam - Black Betty
    ***
    Shake - Tu sais je t'aime
    Nils Lofgren - Shine silently
    Dawn - Knock three times
    Carpenters - Yesterday once more
    Madness - One step beyond
    O'Jays - Back stabbers
    Diana Ross & The Supremes - Someday we'll be together
    Clifford T. Ward - Gaye

    Harpo - Moviestar
    Adamo - C'est ma vie
    Ottowan - D.I.S.C.O.
    Heus Corporation - Rock the boat
    Frank Mills - Music box dancer
    Genisis - Follow you follow me
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    Wim Sonneveld - Het dorp
    ABBA - Does your mother know
    ***
    Joe Dolan - Lady in blue
    Hurricane Smith - Oh babe what would you say
    Roger Glover & Guests - Love is all
    Crystal Gayle - Don't it make my brown eyes blue
    Stealers Wheel - Stuck in the middle
    Axis - Ela Ela
    Melanie and the Edwin Hawkins Singers - Lay down
    Looking Glass - Brandy

    ABBA won met Waterloo in 1974 het Eurovisiesongfestival

    Van 1972 tot 1978 werden 83 afleveringen ingeblikt van het legendarische komische duo 'Peppi en Kokki'



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    22-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (4-5-6)
    Vroegere Playlisten - The 70's Show

    Grace Jones - La vie en rose
    Lynn Anderson - Rose garden
    The Tymes - You little trustmaker
    John Miles - Music
    Ellen Foley - We belong to the night
    ABBA - The name of the game
    Iggy Pop - The passenger
    Barry White - Never never gonna give you up
    ***
    Village People - YMCA
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    Doobie Brothers - What a fool believes
    Brighthouse & Rastrick Brass Band - The floral dance
    Mary MacGregor - Torn between two lovers
    Lord Creator - Kingston Town
    BZN - Sevilla
    Elkie Brooks - Pearl's a singer

    Fleetwood Mac - Don't stop
    Carpenters - Top of the world
    Showaddywaddy - Under the moon of love
    The Buffoons - My girl Donna
    KC and the Sunshine Band - I'm your boogie man
    Clout - Save me
    Charles Aznavour - Mes emmerdes
    Mister Walkie Talkie - Be my boogie woogie baby
    Anita Meyer - Alternative way
    *** 
    Paper Lace - The night Chicago died
    Ann Christy - De roos
    Mungo Jerry - Lady Rose
    Teach In - Fly away
    Philadelphia International All Stars - Let's clean up the ghetto
    Albert Hammond - Down by the river
    Player - Baby come back
    Greyhound - Black and white

    Johnny Wakelin - In Zaire
    Santa Barbara - Charly
    Strangers - Bij de rijkswacht
    Slik - Forever and ever
    Alain Delorme - Romantique avec toi
    Bernd Cluver - Die junge mit der mundharmonica
    BZN - The clown
    Internationals - Young and in love
    Jimmy Osmond - Long haired lover from Liverpool
    ***
    Hot Butter - Popcorn
    Art Garfunkel - Bright eyes
    Bonnie St Claire - Waikiki man
    Queen - Killer queen
    Randy Vanwarmer - Just when I needed you most
    Dr Buzzards original savannah band - Cherchez la femme
    Isaac Hayes - Disco connection
    Mistral - Starship 109

    Elton John - Crocodile rock
    10 CC - I'm not in love
    Gerry Rafferty - Baker street
    Carl Douglas - Kung fu fighting
    Queen - We are the champions
    Love Unlimited Orchestra - Love's theme
    Dr Hook - When you're in love with a beautiful woman
    Louis Neefs - Margrietje
    Tom Jones - She's a lady
    ***
    Jurgen Marcus - Eine neue liebe
    Peter Gabriel - Solsbury hill
    Middle of the Road - Chirpy chirpy cheep cheep
    First Class - Beach baby
    Elvis Presley - Always on my mind
    Badfinger - Na matter what
    Kraftwerk - Radioactivity

    Claude Francois - Je vais a Rio
    Luv' - Casanova
    Cats - Let's dance
    Sweet - Wig wam bam
    Pop Tops - Mamy blue
    Eddy Wally - Een viool in de nacht
    Rolling Stones - Angie
    Ronny and the Big Bear - The big bear bump
    ***
    Elvis Presley - Moody blue
    Demis Roussos - Schones madchen aus Arcadia
    James Last - American patrol
    Blue Haze - Unchained melody
    Louis Neefs - Benjamin
    Eric Clapton - After midnight
    Osmonds - Crazy horses
    Harold Melvin and the Bluenotes - Don't leave me this way
    MFSB - The zip






    Les Humphries Singers - Mama Loo
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    Joe Dasin - l'été indien
    Jimmy James and the Vagebonds - I'll go where the music takes me
    Sweet - Co-Co
    Henk Wijngaard - Kilometervreters
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    Hot Chocolate - Emma
    Toto - Hold the line
    Sailor - Girls Girls Girls
    ***
    Lou Reed - Walk on the wild side
    Focus - House of the King
    Leo sayer - You make me feel like dacing
    Mocedades - Eres tu
    Dolly Dots - Tell it all about boys
    Elvis Presley - The wonder of you
    R. Dean Taylor - Wondow shopping

    Elvin Bishop - Fooled around and fell in love
    Sweet - Fox on the run
    Donna Summer - Could it be magic
    Rob De Nijs - Zet een kaars voor je raam vannacht
    C. Jerome - Kiss me
    Shirley & Co - Shame Shame Shame
    B.Z.N. - Oh me oh my
    Brotherhood of Man - Angelo
    ***
    Bonnie Pointer - Heaven must sent you
    Olivia Newton John - Sam
    Kiss - Sure know something
    Peter Koelewijn - Veronica sorry
    Claude Francois - Le telehone pleure
    Dolly Parton - Apple jack
    Andre Moss - Ella
    Mungo Jerry - Allright

    Ritchie Family - American generation
    Bob Marley - Is this love
    Supertramp - Logical song
    Will Tura - Huisje in montmartre
    Hollies - Long cool woman
    Dire Straits - Sultans of swing
    Kelly Family - David's song
    Blondie - Heart of glass
    ***
    Electric Light Orchestra - Showdown
    Michelle Torr - Emmene moi danser ce sior
    Wings - Band on the run
    O'Jays - Used to be my girl
    Hot Blood - Soul dracula
    Bots - Wat zullen we drinken
    Jackpot - One and one is two

    David Bowie - Sound and vision
    Intruders - She's a winner
    Space - Magic fly
    Ann Christy - Ik neem vandaag de trein
    Dave Edmuds - Girls talk
    Rubettes - You're the reason why
    Ritchie Family - American generation
    Mike Brant - C'est ma priere
    Earth, Wind and Fire - Fantasy
    Demis Roussos - Goodbye my love, goodbye
    Silver Convention - Fly Robin fly
    ***
    Electric Light Orchestra - Shine a little love
    Donna Summer - Down deep inside
    Steve Miller Band - Rock 'n me
    Octopus - I'm so in love with you
    Bruce Springsteen - Born to run
    Santana - She's not there

    ABBA - Ring ring
    Queen - You're my best friend
    Creedence Clearwater Revival - Who'll stop the rain
    Paul Severs - Lief
    Supertramp - Breakfast in America
    George Baker Selection - I'm on my way
    Rubettes - I can do it
    Jeane Manson - Avant de nous dire adieu
    Bee Gees - Night fever
    ***
    Barry White - What am I gonna do with you
    Julio Iglesias - Manuela
    Police - Message in a bottle
    Andre Van Duin - 'k Heb hele grote bloemkolen
    Jack Jersey - I'm calling
    Donna Summer - Hot stuff
    Neil Daimond - Let me take you in my arms again
    Mike Batt - Lady of the dawn


    Trinity - 002 345 709
    Claude Francois - Chanson populaire
    Redbone - Come and get your love
    Andrea True Connection - More more more
    George Baker Selection - Sing a song of love
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Herman Van Veen - Opzij, opzij, opzij
    Boz Scaggs - What can I say
    Santa Esmeralda - Don't let me be misunderstood
    ***
    Barry White - You see the trouble with me
    Barry and Elileen - If you go
    Bonnie St Claire - Ik ben gelukkig zonder jou
    Chicago - If you leave me now
    Supertramp - Give a little bit
    Cat Stevens - Banapple gas
    Tavares - Whodunit
    Carole Bayer Sager - Moving out today

    Costa Cordalis - Anita
    Teach In - Ding a dong
    Jigsaw - Sky high
    Raymond Van Het Groenewoud - Vlaanderen boven
    New Insperation - Rainbow, I love you
    Jeane Manson - Vis ta vie
    Bolland & Bolland - Mexico, I can't say goodbye
    Izhar Cohen & Aplhabeta - A ba ni bi
    Drifters - You're more than a number in my little red book
    First Choise - Doctor love
    ***
    10 CC - Wall street shuffle
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou
    Mc Duffs Dimension - P.S. I love you
    Ruth McKenney - Rockin in the street
    Chocolat's - Brasilia Carnaval
    Claut - Substitute
    Carol Douglas - My simple heart
    Alessi Brothers - Oh Lori

    Donna Summer - Bad girls
    Barry White - You see the trouble with me
    Julio Iglesias - Por un poco de tu amor
    Dream Express - A million in 1 2 3
    Mieke - Een kind zonder moeder
    Sherbet - Howzat
    Classics - Papa Peppone
    Claide Francois - Le lundi au soleil
    Bobby Rydell - Sway
    ***
    Janis Ian - Fly too high
    Tony Ronald - Help 
    Breath - Guitar man
    John Terra - Als je de taal van de liefde verstaat
    New Seekers - Beg, steal or borrow
    Billy Joel - My life
    Pointer Sisters - Happiness
    Kanses - Dust in the wind

    Leif Garrett - I was made for dancing
    Bee Gees - Tragedy
    John Lennon - Imagine
    ABBA - I do I do I do
    Hydra - Marietje
    Gladys Knight & The Pips - Baby, don't change your mind
    Middle of the Road - Tweedle Dee Tweedle Dum
    Van Mc Coy - The hustle
    Barry Blue - Dancin on a saturday night
    ***
    KC and the Sunshine Band - Come to my island
    Stevie Wonder - Signed Sealed Delivered I'm yours
    Jeanette - Porque te vas
    Willy Sommers - Weet je nog die slow
    Tina Charles - You set my heart on fire
    Trammps - Shout
    Dan England - Nights are forever
    Roberta Flack - Killing me softly

    Amy Stewart - Knock on wood
    Earth, Wind & Fire - September
    Alexander Curly - Guus
    The Trammps - The night the lights went out in New York City
    Imperials - Who's gonna love me
    Cynthia Clay - Lonely without you
    New York City - I'm doin fine now
    Anita Ward - Ring my bell
    Charles Aznavour - The old fashioned way
    ***
    Plastic Bertrand - Ca plane pour moi
    Classics - My song is like a love song
    Gerard Kenny - New York New York
    The Lovelets - Kiss me mio amore
    Wim De Craene - Rosanne
    Jacksons - Shake your body
    Police - So lonely
    Linda Carr - Highwire



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    21-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (7-8-9)
    Vroegere playlisten van The 70's Show met Wim Vermeer

    BZN - Mon amour
    Roy Black und Anita - Schon ist es auf der welt zu sein
    Neil Daimond - Song song blue
    Thin Lizzy - Whiskey in the jar
    Elton John & Kiki Dee - Don't go breaking my heart
    Barbara Nielsen - In een stamcafeetje
    Luv' - You're the greatest lover
    Demis Roussos - My friend the wind
    ***
    Fleetwood Mac - Go your own way
    Michel Sardou - En chantant
    Raydio - You can't change that
    Chi Coltrane - Go like elijah
    Classics - My Russian lady
    Adreano Celentano - Prisencolinensinainciusol
    Lester & Denwood - Sing sing

    Tony Christie - Is this the way to Amarillo
    Julio Iglesias - Quiereme mucho
    Pierre Groscolas - Elise
    Wim De Craene - Tim
    Full House - Standing on the inside
    Jacksons - Show you the way to go
    Peter Orloff - Ein madchen fur immer
    Donnie Elbert - I can't help myself
    ***
    Al Martino - Volare
    Lou Rawls - See you whan I get there
    Ricky King - Verde
    Stevie Wonder - Superstition
    Gerry Rafferty - City to city
    Joe Tex - Ain't gonna bump no more
    Resonance - OK Chicago

    Earth, Wind and Fire - Boogie wonderland
    Gilbert O'Sullivan - Ooh wakka door wakka day
    Knack - My sharona
    Eric Clapton - I shot the sheriff
    Louis Neefs - Annelies uit Sas van Gent
    KC and the Sunshine Band - That's the way I like it
    Gilbert Montagné - The fool
    10CC - Dreadlock holiday
    ***
    Rex Gildo - Fiesta Mexicana
    Jonathan Richman - Egyptian reggea
    Mink Deville - Spanish stroll
    Michel Delpech - Wight is wight
    Mouth and McNeal - How do you do ?
    ABBA - Thank you for the music
    Barry White - Never never gonna give ya up
    Alessi Brothers - Oh Lori

    Doobie Brothers - Listen to the music
    Roxy Music - Angel eyes
    Peter Maffay - Du
    Sweet Sensation - Sad sweet dreamer
    John Paul Young - Standing in the rain
    Robert Palmer - Best of both worlds
    André Hazes - De vlieger
    Eagles - Hotel California
    ***
    Boney M - Daddy Cool
    Demis Roussos - Forever and ever
    Kinks - Lola
    Kanses - Dust in the wind
    Frederique François - Chicago
    Deep Purple - Child in time
    Aretha Franklin - Spanish harlem

    Veronica Unlimited - What kind of dance is this
    Lieutenant Pigeon - Mouldy old dough
    Yvonne Elliman - If I can't have you
    Vicki Sue Robinson - Turn the beat around
    The Tymes - Ms Grace
    Roxy Music - Dance away
    Willy Sommers - Zeven anjers zeven rozen
    KC and the Sunshine Band - Please don't go
    Cheap Trick - I want you to want me
    ***
    Roger Whittaker - New world in the morning
    Steve Miller band - Rock 'n me
    Olivia Newton John - Hopelessly devoted to you
    John Paul Young - Lost in your love
    Eric Carmen - All by myself
    Jimmy Frey - Niemand weet hoeveel ik van je hou
    Specials - Gangsters
    Stories - Brother Louie



    Marianne Rosenberg - Ich win wie du
    Gene Latter and The Shake Spears - Rock your boat
    Nico Haak - Is je moeder niet thuis
    Afric Simone - Ramaya
    Boney M. - Rasputin
    Andrew Gold - Lonely boy
    Left Side - Like a locomotion
    Dave - Dansez maintenant
    ***
    John Travolta - Sandy
    The Buoys - Give up your guns
    Teach In - Dear John
    Paul Severs - Geen wonder dat ik ween
    Hot Chocolate - Everyone's a winner
    Chris Roberts - Ich bin verliebt in die liebe
    Heart - Crazy on you
    The Peppers - Pepperbox
    Don Rosenbaum - Miss America

    J. Vincent Edwards - Love hit me
    Heins Simons - Und das alles nur weil wir uns lieben
    Earth & Fire - Maybe tomorrow maybe tonight
    Conquistador - Argentina
    Neil Diamond - Cracklin rosie
    Donna Summer - Love's unkind
    Henk Wijngaard - Met de vlam in de pijp
    Jose Feliciano - Rain
    Luv' - Trojan horse
    ***
    Mike Berry - Tribute to Buddy Holly
    Dennie Christian - Besame mucho
    Neil Young - Heart of gold
    Candlewick Green - Who do you think you are
    Stylistics - Falling in love with you
    Demis Roussos - Perdoname
    Rod McKuen - Soldiers who want to be heroes
    Lynyrd Skynyrd - Sweet home Alabama
    Hot Chocolate - I'll put you together again

    Barry White - What am I gonna do
    Trammps - Love epidemic
    Peret - Borriquito
    Dalida - J'attendrai
    Cardinal Point - Mama Papa
    Samantha - Helicopter US Navy 66
    Meat Loaf - Paradise by the dashboard light
    Linda Ronstadt - It's so easy
    ***
    Dawn - Sweet gypsy rose
    Kool and the Gang - Ladies night
    Albert Hammond - I'm a train
    VIP Connection - Please love me again
    Rare Earth - Get ready
    Daniel Boone - Beautiful sunday
    XTC - Making plans for nigel
    Commodores - Three times lady

    Rita Deneve - De allereerste keer
    ABBA - Chiquitita
    Dizzy Man's Band - The opera
    Los Diablos - Un rayo del sol
    Smokie - Lay back in the arms of someone
    Neil Diamond - Stargazer
    Sutherland Bros and Quiver - Arms of Mary
    Spooky and Sue - Swingin on a star
    ***
    Dream Express Orchestra - Villa rides
    E.L.O. - Living thing
    Marc Aryan - La lettre 
    Bill Withers - Lovely day
    Jonathan King - Hooked on a feeling
    David Dundas - Jeans on
    Jimmy Frey - Rozen voor Sandra
    Garry Glitter - Rock 'n Roll
    Jim Capaldi - Love hurts



    Pilot - Magic
    Third World - Now that we found love
    Manhatten Transfer - Chanson d'amour
    Blue Haze - Smoke gets in your eyes
    Floaters - Float on
    Bobby Prins - Santa Maria
    Peter Tosh and Mick Jagger - Don't look back
    ABBA - Dancing queen
    ***
    Rubettes  - Juke box jive
    Disco Bouzouki Band - Play bouzouki
    Stephanie De Sykes - Born with a smile on my face
    Clodagh Rodgers - Jack in the box
    Meat Loaf - You took the words right out of my mouth
    Rob De Nijs - Het werd zomer
    Timmy Thomas - Why can't we live together
    Earth and Fire - Seasons

    Kiss - I was made for loving you
    Glen Campbell - Southern nights
    Champagne - Rock 'n Roll star
    Tony Christie - I did what I did for Maria
    Earth & Fire - Weekend
    Will Tura - In mijn caravan
    Yannis Markopoulos - Who pays the ferrymen
    Mary & Donny Osmond - I'm leaving it all up to you
    Shoking Blue - Never marry a railroad man
    ***
    Ray Conniff - Harmony
    Cindy und Bert - Immer wieder sonntags
    Don Rosenbaum - Swimming into deep water
    Us - Music in the air
    Guys and Dolls - You don't have to say you love me
    Louis Neefs - Mijn dorp in de kempen
    Black Sabbath - Paranoid
    Alicia Bridges - I love the nightlife
    Sandy Coast - True love that's a wonder

    Real Thing - You to me are everything
    Karen Sheryl - Sing to me mama
    Gerard Lenorman - Voici les clés
    Cliff Richard - Power to all our friends
    Mud - Dynamite
    Moustache - Cradle of love
    ABBA - Gimme Gimme Gimme
    Will Tura - M'n airhostess
    Donna Summer - Lady of the night
    E.L.O. - Don't breng me down
    ***
    Cats - One way wind
    Black Blood - A.I.E. (A Mwana)
    Wings - Mull of Kyntire
    Wild Cherry - Play that funky music
    Bobby Vinton - Sealed with a kiss
    Chi Lites - Have you seen her
    Lindsay De Paul - Won't somebody dance with me

    Bertrice Reading - Sunday morning
    Dave - Du cote de chez swann
    Boney M. - Daddy Cool
    Boudewijn De Groot - Jimmy
    George Harrison - My sweet Lord
    Octopus - South of the border
    Fortunes - Caroline
    Shocking Blue - Inkpot
    Adriano Celentano - Don't play that song
    ***
    Carpenters - Sweet sweet smile
    Bellamy Brothers - If I said you had a beautiful body
    Fleetwood Mac - You make loving fun
    Luc Bral - Hallo, hier ben ik dan
    Jack Jersey - Papa was a poor man
    Abdul Hassan - Arabian affair
    ABBA - People need love
    Diesel - Going back to China

    1978 : John Travolta en Olivia Newton John schitteren in Grease

    De hele jaren 70 stonden The Bee Gees bijna onderbroken in de hitlijsten.
    Van links naar rechts : Robin Gibb, Maurice Gibb en Barry Gibb samen The Bee Gees.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (10-11-12)
    Vroegere playlisten van The 70's show

    Barry White - Can't get enough of your love
    Classics - My lady of Spain
    Herve Vilard - Nous
    Status Quo - Whatever you want
    Neil Diamond - Sweet Caroline
    Jean Michel Jarre - Oxygene 4
    Lou Rawls - You'll never find another love like mine
    Will Tura - Hier ben ik dan DJ
    ***
    Chic - Good times
    Beatles - Let it be
    Patricia Paay - Who's that lady with my man
    Gilbert O' Sullivan - Clair
    Vader Abraham - Bedankt lieve ouders
    Rosy & Andres - My love
    Duncan Brown - Wild places
    Van Morrison - Brown eyed girl

    Earth & Fire - Memories
    Paul Severs - Ik ben verliefd op jou
    Kate Bush - Wuthering heights
    Patricia Paay - Livin without you
    Les Reed Orchestra - Man of action
    Boomtown Rats - I don't like mondays
    Mireille Mathieu - Acropolis adieu
    5000 Volts - I'm on fire
    America - A horse with no name
    ***
    Shake - Rien n'est plus beau que l'amour
    Al Stewart - On the border
    Cliff Richard - Devil woman
    Sailor - A glass of champagne
    Alexander Curly - I'll never drink again
    Frankie Valli - Grease
    Foxy - Get off
    Bryan Ferry - The price of love

    Gibson Brothers - Non stop dance
    Tina Charles - I love to love
    Georgie Fame & Alan Price - Rosetta
    Carlos - Big bisou
    Michael Jackson - Ben
    Hank The Knife and The Jets - Guitar king
    Donna Hightower - If you hold my hand
    Alice Cooper - How you gonna see me now
    Cats - Let's dance
    Boudewijn De Groot en Elly Nieman - Meester Prikkebeen
    ***
    Suzi Quatro - If you can't give me love
    Three Degrees - When will I see you again
    Bay City Rollers - Saterday night
    Cliff Richard - Goodbye Sam, Hello Samantha
    Conny Vandenbos - Weet je wat we doen ?
    Leo Sayer - Thunder in my heart
    Ace - How long
    Dillinger - Cocaine in my brain



    Exile - Kiss you all over
    KC and the Sunshine Band - Queen of clubs
    Raffaella Carra - A far l'amore comincia tu
    Boz Scaggs - Low down
    Cats - Marian
    Esther Philips - What a difference a day makes
    Rob De Nijs - Ik laat je vrij
    Eagles - Lyin' eyes
    Leo Sayer - Long tall glasses
    ***
    Surfers - Windsurfin'
    Blondie - Sunday girl
    Hold Up - Playing my guitar
    Golden Earring - Radar love
    Juan Bastos - Loop di love
    Santana - She's not there
    Rolling Stones - Brown sugar

    Billy Paul - Only the strong survive
    Jacksons - Shake your body
    Albert West - Ginny come lately
    Joe Dassin - Ca va pas changer le monde
    Ironhorse - Sweet Lui-Louise
    Cats - Be my day
    Blondie - I'm gonna love you too
    Gilbert 'O Sullivan - Clair
    Fischer Z - The worker
    ***
    Ann Christy - Dag vreemde man
    Free - All right now
    Guys and Dolls - You're my world
    Mac and Katie Kissoon - Sugar candy kisses
    Classics - Yellow sun of Ecuador
    Gloria Gayner - Reach out, I'll be there
    Nick Lowe - I love the sound of breaking glass
    Tee Set - She likes weeds

    Village People - In the navy
    Paul Anka - Having my baby
    Euroption - I can't stand the rain
    Will Tura - Verboden dromen
    Long Tall Ernie and The Shakers - Do you remember ?
    The Eagles - New kid in town
    Julien Clerc - This melody
    Classics - Wings of an eagle
    Middle of the Road - Samson and Delilah
    ***
    Michael Nesmith - Silver moon
    Les Humphries Singers - To my father's house
    Armand - Ben ik te min
    Suzi Quatro & Chris Norman - Stumblin' in
    Sammy Davis Jr. - Baretta's theme
    Roger Whittaker - The last farewell
    Jackson 5 - I want you back
    Lucifer - House for sale

    Les Humphries Singers - Mexico
    Billy Ocean - Love really hurts without you
    Bebu Silvetti - Spring rain
    Julio Iglesias - Quiero
    Creedence Clearwater Revival - I put a spell on you
    Shirts - Tell me your plans
    Dimitri Van Toren - Hé komaan
    Rubbetes - Tonight
    Tony Marschall - Schöne maid
    ***
    Donna Summer - I feel love
    Andy Kim - Rock me gently
    E.L.O. - Evil woman
    Joe Dassin - Ca va pas changer le monde
    ABBA - Fernando
    Greenfield and Cook - Only lies
    Hot Chocolate - Brother Louie
    Bread - Baby I'm a want you

    Michael Jackson - Don't stop til you get enough
    Sheila B. Devotion - Love me baby
    Jimmy CLiff - Wonderful world beautiful pepole
    Renée - Sweet nothings
    Marianne Faithfull - The ballad of Lucy Jordan
    Polle Eduard - Ik wil jou
    Doobie Brothers - Long train running
    Hues Corporation - Rockin' soul
    Jean Michel Jarre - Equinox 5
    ***
    Spinners - Working my way back to you
    Kenny Rogers - Lucille
    Derek and the Domino's - Layla
    Joe Dassin - A toi
    Pretenders - Brass in pocket
    La Costa - Adios Mexico
    Catapult - Let your hair hang down



    Dalida - Laissez-moi danser
    Ferrari - Sweet love
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Herman Van Veen - Opzij Opzij Opzij
    Free - All right now
    Gloria Gaynor - Reach out I'll be there
    Pink Floyd - Another brick in the wall
    Guys and Dolls - You're my world
    ***
    Cashmere - Love's what I want
    Alex Harvey - To make my life beautiful
    Fungus - Kaap'ren varen
    Mac and Katie Kisson - Sugar candy kisses
    Lindsay De Paul - Sugar me
    Osibisa - Coffee song
    Diana Ross and The Supremes - You are everything
    José Feliciano - Che sera

    Hank The Knife and The Jets - Stan the gunman
    E.L.O. - Mister blue sky
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Frankie Avalon - Beauty school drop out
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    The Darts - Daddy Cool
    Brotherhoof of Man - Kiss me kiss your baby
    ***
    Creedance Clearwater Revival - Sweet hitch-hiker
    Emotions - Best of my love
    Mungo Jerry - In the summertime
    Blondie - Hanging on the telephone
    The Cats - Be my day
    Elton John - Your song
    Rick Tubbax and The Taxi's - Bojangle plays tonight
    Golden Earring - Back home

    Real Thing - Can you feel the force
    Michael Jackson - Rock with you
    Blue Mink - Good morning freedom
    Mud - The secrets that you keep
    Nick Straker Band - A walk in the park
    Cindy und Bert - Wenn die rosen erblühen in Malaga
    Boney M - Belfast
    Tubeway Army - Are friends electric
    John Travolta & Olivia Newton John - We go together
    ***
    Joe Harris - Maria Magdalena
    Albert Hammond - I'm a train
    Aretha Franklin - Think
    Earth, Wind & Fire - September
    Baccara - The devil send you to lorado
    Cliff Richard - Miss you nights
    Stretch - Why did you do it
    Peaches and Herb - Shake your groove thing

    Blondie - Atomic
    Chaka Khan - I'm every woman
    Joe Dassin - Et si tu n'existais pas
    Boudewijn De Groot - Verdronken vlinder
    Emly Star - No no sheriff
    Circus - Beer or sangria
    Jackson Browne - Stay
    Bronx - Radio Mi Amigo tune
    Ike and Tina Turner - Nutbush city limits
    ***
    Maywood - You treated me wrong
    Talking Heads - Psycho killer
    Boney M - Hooray Hooray it's a holiday
    Tim Visterin - De vogel
    Don McLean - Crying
    Three Degrees - Take good care of yourself
    Herman Brood - Saterday night
    Diana Ross - Reach out and touch 

    Hank The Knife and The Jets - Stan the gunman
    E.L.O. - Mister blue sky
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Frankie Avalon - Beauty school drop out
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    The Darts - Daddy Cool
    Brotherhoof of Man - Kiss me kiss your baby
    ***
    Creedance Clearwater Revival - Sweet hitch-hiker
    Emotions - Best of my love
    Mungo Jerry - In the summertime
    Blondie - Hanging on the telephone
    The Cats - Be my day
    Elton John - Your song
    Rick Tubbax and The Taxi's - Bojangle plays tonight
    Golden Earring - Back home

    Dalida - Laissez-moi danser
    Ferrari - Sweet love
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Herman Van Veen - Opzij Opzij Opzij
    Free - All right now
    Gloria Gaynor - Reach out I'll be there
    Pink Floyd - Another brick in the wall
    Guys and Dolls - You're my world
    ***
    Cashmere - Love's what I want
    Alex Harvey - To make my life beautiful
    Fungus - Kaap'ren varen
    Mac and Katie Kisson - Sugar candy kisses
    Lindsay De Paul - Sugar me
    Osibisa - Coffee song
    Diana Ross and The Supremes - You are everything
    José Feliciano - Che sera



    Citro�n - Jaren 70

    RSC Anderlecht - Kampioen voetbalseizoen 1973 - 1974

    Walburgakerk Oudenaarde Anno jaren 70

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ...
    Playlisten 70's Show

    John Travolta & Olivia Newton John - Summer nights
    Rubettes - Sugar baby love
    ABBA  - Summer night city
    Tipicaly Tropical - Barbados
    John Terra - A la Espagnola
    Boney M - Sunny
    Paco Paco - Taka Takata
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    First Class - Beach baby
    ***
    Jean Francois Maurice - 28° a l'ombre
    Jesse Green - Nice ansd slow
    Les Humphries Singers - Mexico
    Ingriani - Tenerife
    Holp Up - Playing my guitar
    Julio Iglesias - Quiereme
    Teach In - In the summernight
    Richie Family - Brazil
    Titanic - Sultana

    EUROVISIESONGFESTIVAL 70's SHOW
    Dana - All kinds of everything
    Severine - Un banc, un arbre, une rue
    Nicole en Hugo - Goeie morgen, morgen
    Vicky Leandros - Apres toi
    Mocedades - Eres tu
    Anne-Marie David - Tu te reconnaitras
    ABBA - Waterloo
    Mouthe & Macneal - Ik zie een ster
    Teach In - Ding a dong
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    ***
    Brotherhood of Man - Save your kisses for me
    Catherine Ferry - un, deux, trois
    Dream Express - A million in one, two, three
    Marie Myriam - l'Oiseau et l'enfents
    Izhar Cohen - A ba ni bi
    Jean Valee - l'Amour ca fait chanter la vie
    Milk and Honey - Hallelujah
    Heidi Lester - De mallemolen
    Cliff Richard - Power to all our friends



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:info
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... oudste playlisten ...
    Vroegere playlisten - The 70's Show

    E.L.O. - Don't breng me down
    Shabby Tiger - Slow down
    Bobby Vinton - Saeled with a kiss
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Gerard Lenorman - La ballade des gens heureux
    Gilla - Bend me shape me
    Tha Cats - Marian
    ***
    Donna Summer - I feel love
    Brotherhood of Man - Kiss me kiss your babay
    Johan Verminnen - Laat me nu toch niet alleen
    Three Degrees - The runner
    Raffaella Carra - A far l"amore comincia tu
    Juan Bastos - Loop di love
    Ace - How long
    Stories - Brother Louie

    Pilot - Magic
    Ellen Foley - We belong to the night
    Love Unlimited Orchestra - Lov's theme
    Will Tura - Als je vanavond niet kan slapen
    David Dundas - Jeans on
    ABBA - Chiquitita
    Julio Iglesias - Quiero
    Albert Hammond - Free electric band
    ***
    Pointer Sisters - Fire
    Boudewijn De Groot - Verdronken vlinder
    Sweet Sensation - Sad sweet dreamer
    Real Thing - You to me are everything
    Madness - One step beyond
    KC and the Sunshine Band - That's the way I like it
    Earth, Wind & Fire - September
    Genisis - Follow you follow me
    Gladys Knight and the Pips - Night train to Georgia

    Barry White - Let the music play
    Doobie Brothers - Listen to the music
    Boudewijn De Groot - Jimmy
    Joe Dassin - Si tu t'appelles melancolie
    Earth Wind & Fire - Boogie wonderland
    Albert Hammond - I'm a train
    The Sweet - Co-Co
    John Paul Young - Standing in the rain
    ***
    Robert Palmer - Best of both worlds
    Baby's - Piece of the action
    Boney M - Daddy cool
    Tim Visterin - De vogel
    Daniel Boone - Beautiful sunday
    Cliff Richard - Power to all our friends
    ABBA - Thank you for the music
    Pasific Gas and Electric - Are you ready ?

    Doobie Brothers - What a fool believes
    Village People - YMCA
    Mink Deville - Spanish stroll
    The Kinks - Lola
    Rob De Nijs - Ritme van de regen
    Elton John - Crocodile rock
    Sailor - Girls girls girls
    ABBA - The name of the game
    Cat Stevens - Morning has broken
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    ***
    Carl Douglas - Kung fu fighting
    Conny Vandenbos - Een roosje mijn roosje
    Middle of the road - Chirpy chirpy cheep cheep
    Dr. Hook - When you're in love with a beutiful woman
    Barry White - What am I gonna do with you
    Mocedades - Eres tu
    10 CC - Dreadlock holiday
    John Sebastian - Welcome back

    Jonathan King - Hooked on a feeling
    Cats - One way wind
    Peter Koelewijn - Angeline
    Rubettes - Tonight
    Ester Philips - What a difference a day makes
    Gerard Lenorman - Voici les cles
    The Shirts - Laugh and walk away
    Louis Neefs - Martine
    ***
    Mungo Jerry - In the summertime
    Ike and Tina Turner - Nutbush city limits
    Manhatten Transfer - Chanson d'amour
    Blue Haze - Smoke gets in your eyes
    Strangers - Antwerpen
    Greenfield and Cook - Only lies
    Peter Tosh and Mick Jagger - Don't look back
    Golden Earring - Radar love
    Santana - She's not there

    Billy Ocean - Love really hurts without you
    Blondie - Heart of glass
    Meatloaf - You took the words right out of my mouth
    Rob De Nijs - Jan Klaassen de trompetter
    Osibisa - Cofee song
    Shadows - Deer hunter
    Floaters - Float on
    Rocky Burnette - Tired of toein the line
    ***
    Knack - My sharona
    Willy Sommers - 7 anjers 7 rozen
    Three Degrees - Take good care of yourself
    ABBA - Does your mother know
    E.L.O. - Living thing
    Neil Diamond - Longfellow serenade
    Toto - Hold the line
    Dillinger - Cocaine in my brain

    Peter Frampton - Show me the way
    Tina Charles - I love to love
    BJ Thomas - Raindrops keep falling on my head
    Thelma Houston - Don't leave me this way
    Pierre Groscolas - Lady lay
    Marshall Hain - Dancing in the city
    Boudewijn De Groot - Als de rook om je hoofd is verdwenen
    Glen Campbell - Rhinestone cowboy
    Mud - Tiger feet
    Dawn - Knock three times
    ***
    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Sharif Dean - Do you love me
    ABBA - Money money money
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Dolly Parton - Jolene
    Jonathan Richman - Egyptian reggea
    Emotions - Best of my love
    Bebu Silvetti - Spring rain

    Mouth and MacNeal - How do you do
    Mud - Dynamite
    Smokie - Lay back in the arms of someone
    Marc Hamilton - Comme j'ai toujours envie d'aimer
    Doobie Brothers - Long train running
    Rita Deneve - De allereerste keer
    Dawn - Sweet gypsy rose
    Sutherland Bros and Quiver - Arms of mary
    Peaches and Herb - Reunited
    ***
    Rubettes - Juke box jive
    Third World - Now that we found love
    Gary Glitter - Rock 'n Roll
    Will Tura - M'n airhostess
    Clodagh Rodgers - Jack in the box
    Shirts - Tell me your plans
    Donna Summer - Lady of the night
    M. - Popmusic
    Charlie Rich - Behind closed doors

    Yvonne Elliman - If I can't have you
    ABBA - Fernando
    Buggles - Video killed the radio star
    Conny Van Den Bos - Sjakie van de hoek
    Michel Delpech - Pour un flirt
    Hues Corporation - Rock the boat
    Meat Loaf - Paradise by the dashboard light
    Neil Diamond - Beautiful noise
    ***
    Two Man Sound - Charlie Brown
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Surfers - Windsurfin
    Hollies - The air that I breathe
    Grace Jones - La vie en rose
    Louis Neefs - Margrietje
    Les Humphries Singers - Mexico
    Billy Paul - Me and Mrs. Jones

    Roxy Music - Angel eyes
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    Spooky and Sue - Swinging on a star
    Stone et Eric Chardin - L'aventura
    Linda Ronstadt - It's so easy
    Gerard Cox - 't Is weer voorbij die mooie zomer
    Peret - Borriquito
    Rare Earth - Get ready
    Demis Roussos - Forever and ever
    Ralph McTell - Streets of London
    ***
    Dalida - J'attendrai
    Bill Withers - Lovely day
    Dizzy Man's Band - The opera
    Kool and the Gang - Ladies night
    Stephanie De Sykes - Born with a smile on my face
    James Brown - I feel good
    Dave Edmunds - I hear you knocking
    Carole King - Hard rock café

    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    Hot Chocolate - So you win again
    Will Tura - Liefdesverdriet
    Shake - Tu sais je t'aime
    Yvonne Keeley & Scott Fitzgerald - If I had words
    Barry Manilow - Mandy
    Stevie Wonder - Isn't she lovely
    George McCrae - Rock your baby
    Lynn Anderson - Rose garden
    ***
    Stealers Wheel - Stuck in the middle with you
    Ivan Heylen - De wilde boerendochter
    Hurricane Smith - Oh babe what would you say
    ABBA - Mama Mia
    Bee Gees - How deep is your love
    Beach Boys - Cottonfields
    Jeff Wayne - Eve of the war
    Peaches and Herb - Shake your groove thing

    Euroption - One way ticket
    Jacksons - Blame it on the boogie
    Charlie Rich - The most beautiful girl
    Bonnie St Claire - Dokter Bernhard
    Tom Jones - She's a lady
    ABBA - Gimme gimme gimme
    Harold Melvin and the Bluenotes - If you don't know me by now
    Eagles - One of these nights
    Gloria Gaynor - I will survive
    ***
    Alain Chamfort - Je pense a elle elle pense a moi
    Roger Glover - Love is all
    Aretha Franklin - Think
    Viola Wills - Gonna get along without you now
    Rob De Nijs - Het werd zomer
    John Miles - Music
    Andrew Gold - Never let her slip away
    José Feliciano - Che sara

    Dalida - Gigi l'Amoroso
    Cliff Richard - We don't talk anymore
    Don Mercedes - Rocky
    Vicky Leandros - Aprés toi
    Barry White - Never never gonna give ya up
    Ottowan - Disco
    Blondie - Denis
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    ***
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Umberto Tozzi - Gloria
    ABBA - Does your mother know
    Gerry Rafferty - Baker street
    Joe Dassin - l'Ete indien
    Stefanie Mills - Whatcha gonna do
    Marvin Hamlisch - The entertainer

    Rubettes - Sugar baby love
    Leo Sayer - You make me feel like dancing
    Will Tura - Goodbye Elvis
    Gilbert Montagné - The fool
    ABBA - Voulez-vous
    Three Degrees - When will I see you again
    Blondie - Denis
    Pussycat - Mississippi
    Carpenters - Yesterday once more
    Boston - More than a feeling
    ***
    First Class - Beach baby
    Eagles - Hotel California
    Astrid Nijgh - Ik doe wat ik doe
    Chic - Le freak
    Moments of Truth - Lovin you is killing me
    Focus - House of the king

    Jesse Green - Nice and slow
    Smokie - Living next door to Alice
    Smokey Robinson and the Miracles - Tears of a clown
    Gloria Gaynor - Never can say goodbey
    Julien Clerc - Venise
    Amanda Lear - Follow me
    Dana - Fairytale
    Louis Neefs - Laat ons een bloem
    Cher - Gypsys, tramps and thieves
    Abba - Waterloo
    ***
    Spinners - Could it be I'm falling in love
    Chicory Tip - Son of my father
    Rocco Granata - Zomersproetjes
    Candi Staton - Young hearts run free
    Trammps - Disco inferno
    Christie - Yellow river
    Dan Heartman - Relight my fire
    Labelle - Voulez vous coucher avec moi

    Brotherhood of Man - Save your kisses for me
    John Paul Young - Love is in the air
    Fortunes - Here comes that rainy day feeling again
    Bee Gees - Staying alive
    Michel Fugain - Une belle histoire
    ABBA - S.O.S.
    Middle of the road - Sacramento
    Willy Sommers - De nacht wordt lang
    Taech In - In the summernight
    Carly Simon - You're so vain
    ***
    Drifters - Kissing in the back row of the movies
    Carpenters - Close to you
    Rob De Nijs - Dag zuster Ursula
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Al Stewart - Year of the cat
    Redbone - Witch queen of New Orleans
    First Choise - Dr. Love
    Daniel Gerard - Butterfly

    Bellamy Brothers - Let your love flow
    ABBA - Knowing me knowing you
    Umberto Tozzi - Ti amo
    C. Jerome - C'est moi
    Harpo - Moviestar
    James Last - Happy music
    Soulful Dynamics - Modemoiselle Ninette
    Samantha - Eviva Espagna
    Terry Jacks - Seasons in the sun
    Boney M. - Hooray Hooray it's a holiday
    ***
    Tony Orlando & Dawn - Tie a yellow ribben round the ole oak tree
    Joost Nuissl - Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben
    Sweet - Poppa Joe
    Champagne - Oh me oh my goodbey
    Peter Mafaay - Du
    Bryan Ferry - Let's stick together
    Real Thing - Can you feel the force
    Emly Starr - No no sheriff

    Kersteditie :
    Slade - Merry Christmas everybody
    Wings - Mull of kintyre
    Jack Jersey - Gone girl
    Alice Cooper - How you gonna see me now
    5000 Volts - I'm on fire
    Ben Cramer - De winter
    Boney M. - Mary's boy child
    Lindsay De Paul - Sugar me
    ***
    Dana - It's gonna be a cold Christmas without you
    Kate Bush - Wuthering heights
    Engelbert Humperdinck - A winter world of love
    Euroption - I can't stand the rain
    Mud - Lonely this Christmas
    Billy Ocean - Love really hurts without you
    The Wizard - I wish it would be Christmas everyday
    Leroy Anderson - Sleigh ride

    2015 : Barry White op 1 in de top 70 van de jaren 70
    'You're the first, the last, my everything' van Barry White is op de eerste plaats geëindigd in de
     'Top 70 van de jaren 70' bij Radio 2.
    'Dancing Queen' van ABBA en 'Sebastian' van Cockney Rebel vervolledigen de top 3.
    Het hoogste genoteerde Belgische nummer in de lijst was 'Goeiemorgen, morgen' 
    van Nicole & Hugo op de vijftiende plaats.

    2016 : Ike & Tina Turner voeren lijst van de jaren 70 aan
    'Nutbush city limits' van Ike & Tina Turner neemt in 2016 de eerste plaats van Barry White over in de
     'top 70 van de jaren 70' bij Radio 2.
    Het nummer dateert uit 1973. Queen met 'Bohemain rhapsody' en 'Angie' van The Rolling Stones
     vervolledigen de top 3. ABBA staat met 'Dancing Queen' op 4 en Barry White zakt van 1 naar 5 met
     'The first, the last, my everything'. Er staan elf Nederlandstalige liedjes in de Top 70 
    waarvan Nicole & Hugo met 'goeimorgen morgen' het hoogst genoteerd staat.


    Jaren 70 : Wim (rechts op de foto) met zus Ann en wijlen grootvader Edmond Engels in het Liedtspark te Oudenaarde.

    schooljaar 1979-1980 - het vierde, vijfde en zesde leerjaar - Gemeenteschool Melden.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Media Informatief
    RADIO MEDIA INFORMATIEF

     In de Scheldegemeenten is lokale Radio Media aan zijn 35ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief bij Radio Media tussen 9 en 11 uur via 105 FM en 106.3 FM

    Jouw info ook in informatief mail wimvermeer40@gmail.com


    Radio Brouwer stopt eind dit jaar


    Het was al eerder aangekondigd maar nu wordt het ook officieel. De oudste lokale radio van Oudenaarde 
    stopt eind dit jaar. Radio Brouwer bestaat 36 jaar maar het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is 
    de doodsteek geworden. Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast 
    moeten bouwen op de Hotond in Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen  
    de radiomakers van de Wolvenberg niet zitten. Wordt het dan stil op 106.3 FM vanaf 2018 ?  
    Radio Media uit Kluisbergen heeft wel een aanvraag  ingediend voor het frequentiepakket voor Oudenaarde, 
     Kluisbergen en Ronse. Voorzitter Ludo Daelman is er gerust in : 'Wij zijn vanaf 2018 te beluisteren op  
    FM 106.3 in Oudenaarde, FM 105 Ronse en Kluisbergen en de vertrouwde FM 107 in Avelgem.


    Kruishoutem en Zingem worden Kruisem 


    Vanaf 1 januari 2019 zal ik op mijn blog inwoners  
    uit Kruisem mogen verwelkomen. Kruisem wordt  
    de fusiegemeente tussen Kruishoutem en Zingem.  
    De nieuwe fusiegemeente zal zo'n 15.000 inwoners tellen.  
    Voor een aantal inwoners wil dat zeggen dat zij 
    vanaf 2019 een nieuwe straatnaam op hun visitekaartje 
    zullen moeten noteren. Zingem en Kruishoutem tellen 
    immers een twintigtal straten met dezelfde naam. 
    Voorlopig is er nog geen beslissing genomen over welke 
    straatnamen er komen, maar de inwoners van Kruisem 
    zullen inspraak krijgen.


    Nieuw parcours voor Omloop Het Nieuwsblad
    Op zaterdag 24 februari krijgt de openingsklassieker  van het Belgisch wielerseizoen een nieuw parcours.  
    De start van Omloop Het Nieuwsblad blijft wel in Gent maar de aankomststreep verhuist naar Meerbeke.  
    Vanaf Brakel wordt het oude parcours van de Ronde van Vlaanderen gevolgd met de beklimming   
    van de Muur van Geraardsbergen en de Bosberg. De aankomststreep ligt op exact dezelfde plaats   
    waar de 'oude Ronde van Vlaanderen' finishte.

    Exit RO-DA-NI-A
    Naast Fabian Cancellara en Tom Boonen zullen we komend
    wielerseizoen nog een monument moeten missen.
    Na meer dan 60 jaar zal het deuntje 'tutututu RO-DA-NI-A'
     niet meer te horen zijn voor het aanstormende peloton. 
    Het vertrouwde koersgeluid, wat men van kilometers ver kon  
    horen, verdwijnt dus uit de koers. Het deuntje werd in 1954 
    bedacht door Manfred Aebi, de toenmalige grote man 
    achter het Belgische uurwerkenmerk met Zwitserse roots. 
    Of er een nieuw deuntje komt is nog afwachten tot 24 februari. 
    Dan gaat immers, met Omloop Het Nieuwsblad, een nieuw
     Belgisch wielerseizoen van start.

    Essevee-supporter roept hulp Onze Lieve Vrouw in


    SV Zulte Waregem heeft al betere tijden gekend sinds 
     het elf jaar geleden terug keerde naar de hoogste  
    voetbalklasse. Momenteel moet het team van trainer  
    Francky Dury  tevreden zijn met een veertiende 
     plaats. Een vurig essevee-supporter met name  
    Frank Deviaene, gepensioneerd schooldirecteur van  
    KBO Tiegem woonachtig te Kwaremont, is vrijwillig 
     verantwoordelijk voor de kapel 'Onze Lieve Vrouw 
     Koningin van de Vrede' langs de flanken van de Ronsebaan 
     in Kwaremont. Frank heeft naar eigen zeggen het  
    'Onze Lieve Vrouwke' ter hulp geroepen. Wat hij  
    heeft afgesproken wou hij niet bekend maken.  
    Maar hij zal haar zeker ter hulp geroepen hebben  
    om het behoud van zijn favoriete ploeg te verzekeren.   
    Blijkbaar werpt het zijn vruchten af ..... Foto: Guy Meurez


    Koppenbergcross
    Op woensdag 1 november zullen opnieuw duizenden veldritliefhebbers afzakken naar het kleine dorpje 
    Melden, deelgemeente van Oudenaarde. Dan vindt opnieuw de Koppenbergcross plaats op en rond de flanken 
    van de bekende bult van Melden. Het parcours zal opnieuw gewijzigd worden ten opzichte van vorig jaar. 
    Na de Koppenberg zal de bovenste lus niet meer gereden worden. Men gaat minder laag en minder hoog. De editie van 
    2016 was voor vele renners te zwaar. Nog nieuw dit jaar is dat de Sint-Pietersvrienden de cross na 25 jaar verkocht 
    hebben aan Sports ID. De organisatie kon, na het wegvallen van medestichter Marc Aelvoet en bestuurslid Luc Lamon, 
    de organisatie niet langer aan. Beide bestuursleden overleden vorig jaar. Voor de supporters zal hierdoor weinig veranderen.

    Van der Poel wint op de Koppenberg


    Traditioneel vond op 1 november opnieuw de Koppenbergcross plaats. Deze Koppenbergcross was de eerste wat de 
    Sint-Pietersvrienden uit handen gaven aan Sports ID. Ruim 16.000 bezoekers zagen hoe Mathieu Van der Poel 
    als eerste over de meet kwam halverwege de bekende bult van Melden. Toon Aerts werd er tweede gevolgd 
    door Lars Van Der Haar. Wout Van Aert werd vierde. Er staan tal van foto's op mijn fotoblog. 
    Zondag werd Van der Poel in Tabor ook Europees kampioen.


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.

    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem


    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.  
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'   
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem 
     het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989  
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar eerder,  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. Er volgen eerst nog BK's in Binche (2018),  
    Gent (2019) en Anzegem (2020).


    Overzichtstentoonstelling Adriaen Brouwer
    Na vele maanden van historisch onderzoek achter de schermen en contacten met de meest prominente
    musea in de wereld, is het nu zeker : Adriaen Brouwer komt naar huis !
    Het MOU, Museum Oudenaarde, plant in het najaar van 2018 namelijk een groot
    tentoonstellingsproject ronde de Oudenaardse schilder Adriaen Brouwer. Ondanks zijn roem in eigen 
    tijd, geniet Brouwer vandaag vreemd genoeg nog niet de bekendheid van tijdgenoten als een Rubens
    of Van Dyck. Hij was nochtans zeer getalenteerd en zijn werk erg gegeerd; onder meer Rubens
    en Rembrandt waren fervente verzamelaars van zijn schilderijen !
    De expositie zal lopen van 15 september 2018 tot en met 16 december 2018 en er zullen
    topstukken van over de hele wereld te zien zijn.

    Het MOU-museum in Oudenaarde pakt uit met een prestigieuze tentoonstelling over Adriaen Brouwer. In totaal zijn 
    er 55 werken van Brouwer en tijdsgenoten gecentraliseerd in het MOU. Deze expo kadert in de reeks 
     'Vlaamse Meesters' waarmee Toerisme Vlaanderen cultuur-toeristische projecten ondersteunt.  
    Het is de eerste keer dat de stad zo een grote expo rond schilderkunst organiseert.  
    Adriaen Brouwer werd in Oudenaarde geboren in 1605 of 1606. De expo loopt van 15 september  
     tot 16 december en zou zo'n 40.000 bezoekers naar het MOU moeten brengen. Er zijn onder meer stukken 
     uit het Metropolitan Museum of Art in New York en het Rijksmuseum in Amsterdam te zien.  
    Daarnaast is er ook plaats gemaakt voor een 30-tal werken van toonaangevende tijdsgenoten van  
    Adriaen Brouwer onder de noemer 'Meester van Emoties'.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (88 Stemmen)
    Categorie:info
    11-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meer Informatief ....

    Meer informatief ....

    1917 Totale Oorlog in Vlaanderen


    Zeven Westhoekgemeenten brengen via infomodules en thematentoonstellingen het verhaal van de 
    Eerste Wereldoorlog in 1917. Dat gebeurt onder de koepelnaam '1917 Totale Oorlog in Vlaanderen'. 
    Het gaat om Ieper, Mesen, Heuvelland, Zonnebeke, Houthulst, Langemark-Poelkapelle en Poperinge. 
    Met de Mijnenslag rond Mesen en de Derde slga van Ieper was 1917 een heel belangrijk jaar in de 
    geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog. De oorlog in Vlaanderen escaleert in een totale oorlog 
    die voor het eerst industriële vormen aanneemt en niemand ontziet. Om het complexe verhaal zo compleet 
    mogelijk - met oog voor meerstemmigheid en ethiek - te brengen, slaan de Westhoekgemeenten  
    de handen in elkaar. In Ieper, in het Flanders Fields Museum, is er een overzichtstentoonstelling met 
    fotografie van Frank Hurley en Hubert Wilkins. Van daaruit worden de bezoekers uitgenodigd om de 
    andere tentoonstellingen en vooral de streek te verkennen. Zonnebeke focust op het landschap, 
    Heuvelland op de Mijnenslag. Mesen op persoonlijke verhalen van Nieuw-Zeelandse soldaten,  
    Langemark-Poelkapelle op de rol van de Fransen, Houthulst op de artillerie en Poperinge op de 
    opvang van gewonden. Er is een infobrochure en een stevige gratis bezoekersgids uitgewerkt, met 
    praktische informatie en wandel- en fietsroutes. Alle tentoonstellingen zijn nog tot 31 december 
    open voor het publiek.


    Eurovisiesongfestival 2018 in Portugal
    Afbeeldingsresultaat voor eurovisiesongfestival lissabon
    De Portugese openbare omroep RTP heeft aangekondigd dat het Eurovisiesongfestival in 2018 in de MEO ARENA
    in Lissabon zal plaatsvinden. De zender zal hiervoor een budget van 30 miljoen euro vrijmaken om de liedjeswedstrijd
    te organiseren. De MEO ARENA is een grote evenementenhal met een capaciteit van 20.000 mensen.
    Het is de derde grootste indoor arena in Europa. De twee halve finales van het 63ste Eurovisiesongfestival zijn op 
    dinsdag 8 en donderdag 10 mei. De finale wordt op zaterdag 12 mei georganiseerd. Portugal is het gastland
    omdat de 27-jarige Salvador Sobral in 2017 de liedjeswedstrijd won in Kiev voor Portugal.
    De VRT zal voor de Belgische inzending opnieuw intern kiezen. De openbare omroep zal de kandidaat en het nummer
    achter gesloten deuren kiezen. De Franstalige openbare omroep RTBF selecteert zijn artiesten
    al jaren op die manier. Er zal dus geen Eurosong te zien zijn op één waaruit een kandidaat gekozen wordt.

    Clouseau viert dertigste verjaardag met intiem tournee

    Clouseau blaast dit jaar 30 kaarsjes uit. Om dat te vieren gaan de broertjes Wauters opnieuw op tournee. 
    Maar deze keer zonder overdonderende lichteffecten of verbluffende projecties, maar concerten in een kleine, 
    intieme bezetting. Op 7 oktober geven ze het officiële startschot in Plopsa De Panne. In 1987 brachten Clouseau 
    hun eerste single 'brandweer' uit. De grote doorbraak was er pas in 1989 met hits als 'Anne' en 'Daar gaat ze'. 
    Tijdens hun tournee zullen heel wat klassiekers de revue passeren en wat mooie anekdotes uit hun  
    30 jaar bestaan. De tournee zal zowel door België als door Nederland trekken. Op de foto staan 
    Clouseau tijdens de Adriaen Brouwer Bierfeesten in Oudenaarde in 2014.


    Stad Gent heeft er de 'Krook' bij

     Foto de redactie.be
    Tussen de drie torens en de boekentoren heeft de stad Gent er een nieuwe landmark bij. 
    In de 'Krook' zitten een bibliotheek, een café, expirimenteerlabo's, een studiezaal en de radiostudio's van Urgent.fm

     Foto de redactie.be


    Gezocht : voetbaltickets


    Jordy Verstraeten uit Sint Niklaas is een verzamelaar van voetbaltickets van alle soorten    
    wedstrijden uit binnen- en buitenlandOok voetbaltickets uit lagere reeksen zijn altijd welkom.    
    Andere ticketverzamelaars kunnen altijd ruilen.Jordy zal je er heel dankbaar voor zijn.  
    Adres : Jordy Verstraeten - Sinaaidorp 96 - 9112 Sinaai-Waas
    e-mail : georges.verstraeten65@outlook.com


    Blog Wim Vermeer op nummer één !


    Dankzij jullie, als trouwe bezoekers van dit blog, is mijn blog in mei 2017 opgeklommen naar de eerste plaats 
    van alle bloggen op bloggen.be. BEDANKT !


    Radio Media Informatief - Elke werkdag 09-11 uur via Radio Media 107 FM

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:info
    10-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook dit nog .....
    Ook dit nog ...

    Vier keer een knal en 20 seconden later was hij weg !
    Pinksterzaterdag 3 juni veranderden de Vlaamse Ardennen drastisch van uitzicht. Het herkenningspunt, de centrale van Ruien,
    verdween. Voor velen een bron van inkomsten, door anderen aanzien als een vloek in het landschap. Het neerhalen
    van de drie grote schoorstenen en de koeltoren lokte de grote massa : op de Kwaremont stond zelfs meer volk
    dan bij de Ronde van Vlaanderen. Om 17.12 uur stipt na vier knallen en 20 seconden later restte enkel een
    grote stofwolk. Toen die was opgetrokken, zag het landschap eruit zoals voor 1958, het jaar dat het eerste deel
    van de centrale werd gebouwd. In maart 2013 werd de voormalige thermische kolencentrale met de grootste
     CO2 uitstoot van het land gesloten. 


    De zomer van 2017 begon met Coldplay voor twee maal 50.000 fans
    Voor 100.000 fans is de zomer van 2017 begonnen met 'Coldplay' in het Koning Boudewijnstadion.
    Op woensdag 21 en donderdag 22 juni kwam de rockgroep rond zanger Chris Martin naar ons land  
    afgezakt. De fans kregen waar voor hun geld.

    Benefiet voor Sarah
    Op zaterdag 1 en zondag 2 juli werd er in Zaal De Kring in Oudenaarde-Eine een eetfestijn/benefiet voor 
    Sarah Vandersteene georganiseerd. Sarah (23) leidt aan een zeldzame ziekte VHL of Von Hippel Lindau. 
    De bedoeling van dit evenement is deze ziekte meer aandacht te geven in België aangezien deze nog niet erkend 
    is. Momenteel hersteld Sarah van een operatie aan de rug waar in februari een tumor werd verwijderd uit haar 
    centraal zenuwstelsel. De voorbije vijf jaar had Sarah reeds 15 operaties. Het eetfestijn/benefiet voor Sarah kan men een
    succes noemen. Bezoek het blog van Sarah op : www.voorhetleven.weebly.com 

    Oud-Burgemeester Oudenaarde krijgt 'Orde van de Vlaamse Leeuw'
     foto hln
    Voormalig Burgemeester van de stad Oudenaarde Jan Verroken heeft de 'Orde van de Vlaamse Leeuw' gekregen.
    Deze onderscheiding wordt jaarlijks toegekend door de organisatie 'Orde van de Vlaamse Leeuw' die daarmee
    verdienstelijke Vlamingen wil eren. Jan Verroken zat jarenlang in het parlement voor de toenmalige CVP en was
    Burgemeester van Oudenaarde. In de jaren 60 speelde hij een belangrijke rol in het vastleggen van de taalgrens en
    in de splitsing van de Leuvense Universiteit. Verroken verzette zich fel tegen het Egmontpact, eind jaren 70, waardoor
    dat compromis tussen Vlamingen en Franstaligen sneuvelden. Op maandag 30 januari 2017 vierde Jan Verroken zijn
    honderdste verjaardag. Hij was van 1983 tot 1988 Burgemeester van Oudenaarde maar wou er graag nadien nog
    7 jaar bijdoen met een eigen partij (OK) tegen zijn CVP. Het was uiteindelijk Lieven Santens (CVP) die zijn opvolger
    werd bij de Gemeenteraardsverkiezingen van 1988. Verroken verblijft in een woonzorgcentrum in Koksijde en is
    opvallend nog zeer actief op Twitter. @verroken heeft meer dan 2500 volgers en is daarmee de oudste twitteraar van het land.

    Stijn De Bleeker nieuwe coach Kluisbergen Sportief
    Stijn De Bleeker (34) wordt vanaf volgend seizoen de nieuwe trainer van Kluisbergen Sportief uit tweede 
     provinciale. Hij volgt daar succestrainer Tom Lodens op, die de club in tien jaar tijd van vierde naar tweede  
    provinciale loodste. Tom Lodens verhuist naar reeksgenoot  Gavere-Asper, die hun trainer Bert Dhondt naar  
    KSK Ronse zag vertrekken. Stijn De Bleeker trainde eerder al Kluisbergen Sportief B in vierde provinciale.  
    'Ik ben blij dat ik deze kans kreeg van de club, dit is een teken van waardering', aldus Stijn.

    KSV Oudenaarde oefende tegen Club Brugge en Anderlecht
    Ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen oefende KSV Oudenaarde tegen de vicekampioen en de kampioen
     van het afgelopen voetbalseizoen. Zowel Club Brugge en Anderlecht kwamen naar het Burgemeester Thienpontstadion
    afgezakt. Club Brugge won met 0-6, Anderlecht met 1-3.

    De laatste
    Radio Brouwer organiseerde de laatste BBQ in het bestaan van het Oudenaardse radiostation. De lokale radio
    diende geen vergunningsaanvraag meer in en zal vanaf 1 januari 2018 niet meer te beluisteren zijn
    in Oudenaarde en omgeving op 106.3 FM.
    Radio Media uit Kluisbergen organiseerde reeds eerder een BBQ maar het radiostation heeft 
    aangegeven wel door te gaan na 2018.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    09-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
    Fata Morgana in Oudenaarde (2007) - Nu 10 jaar later
    Op 17 juni 2017 was het precies 10 jaar geleden dat de één-crew van het populaire tv-programma
    Fata Morgana in Oudenaarde kwam neergestreken. Fata Morgana was een programma waar vijf 
    sleutelfiguren op één week tijd vijf bijna onmogelijke opdrachten moesten realiseren met behulp van de
    inwoners van de stad waar het evenement in die week plaats vond. 17 juni 2007 kwam deze eer te beurt
    aan de stad Oudenaarde. Sinds die dag mag Oudenaarde zich ook een 5-sterrenstad noemen.
    Via mijn blog blikken we nog even terug naar deze bijzondere gebeurtenis met een fotoreportage
     van 10 jaar geleden met als thema : 'Witte Kerst in de zomer'.













    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Fata Morgana - Oudenaarde
    07-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema Tour de France 2017

    Rittenschema Tour de France 2017

    Op 1 juli 2017 ging de Tour de France van start in Düsseldorf. Het was nog maar de vierde keer dat  
    'Le Grand Départ' in Duitsland werd gehouden. De Tour van 2017 kwam ook zoals verwacht naar België  
    met aankomst in Luik op 2 juli en vertrek in Verviers op 3 juli. Op 23 juli komt een einde aan de 104de 
    editie van de Ronde van Frankrijk.

    Rittenschema :

    Etappe 1 - 1 juli: Düsseldorf (Dui) - Düsseldorf (Dui): 13 km (tijdrit)
    Etappe 2 - 2 juli: Düsseldorf (Dui) - Luik (Bel): 202 km
    Etappe 3 - 3 juli: Verviers (Bel) - Longwy: 202 km
    Etappe 4 - 4 juli: Mondorf-les-Bains (Lux) - Vittel: 203 km
    Etappe 5 - 5 juli: Vittel - La Planches des Belles Filles - 160 km
    Etappe 6 - 6 juli: Vesoul - Troyes - 216 km
    Etappe 7 - 7 juli: Troyes - Nuits-Saint-Georges - 214 km
    Etappe 8 - 8 juli: Dole - Station Des Rousses: 187 km
    Etappe 9 - 9 juli: Nantua - Chambéry: 181 km
    Rustdag 10 juli in Périgueux
    Etappe 10 - 11 juli: Périgueux - Bergerac: 178 km
    Etappe 11 - 12 juli: Eymet - Pau: 202 km
    Etappe 12 - 13 juli: Pau - Peyragudes: 214 km
    Etappe 13 - 14 juli: Saint-Girons - Foix: 100 km
    Etappe 14 - 15 juli: Blagnac - Rodez: 181 km
    Etappe 15 - 16 juli: Laissac Sévérac L'Eglise - Le Puy-en-Velay: 189 km
    Rustdag 17 juli in Le Puy-en-Velay
    Etappe 16 - 18 juli: Le Puy-en Velay - Romans-sur-Isère: 165 km
    Etappe 17 - 19 juli: La Mure - Serre Chevalier: 183 km
    Etappe 18 - 20 juli: Briançon - Col d'Izoard: 178 km
    Etappe 19 - 21 juli: Embrun - Salon-de-Provence: 220 km
    Etappe 20 - 22 juli: Marseille - Marseille: 23 km (tijdrit)
    Etappe 21 - 23 juli: Montgeron - Parijs (Champs-Elysées): 105 km 

    Chris Froome winnaar 2013, 2015 en 2016

    Le Grand Départ 2018 op de Passage du Gois
    De Tour 2018 zal van start gaan in het West-Franse departement Vendée op de Passage du Gois.
    De Passage du Gois is een natuurlijke oversteek, die twee maal per dag overspoeld wordt
    door zeewater. Dat leverde in het verleden al spectaculaire beelden op. In 1999 glibberde zowat
    het halve peloton tegen de vlakte. Ook in 2011 vormde de Passage du Gois al eens het toneel
    voor 'Le Grand Départ'. De Tour start volgend jaar met een vlakke rit over 195 kilometer.
    In de tweede rit van 2018 trekken de renners van La Roche-sur-Yon naar Mouilleron-Saint Germain,
    ten zuidoosten van de Franse stad Nantes. Op de derde dag volgt er een ploegentijdrit over 
    35 kilometer in de stad Cholet. In oktober wordt de volledige Tour 2018 bekend gemaakt. 
    Tour 2019 start in Brussel
    De Tour de France 2019 zal van start gaan in Brussel om de 50e verjaardag te vieren van Eddy Merckx
    zijn eerste Tour-zege.
    Komt de Tour van 2019 naar de Vlaamse Ardennen ?
    De Tour van 2019 gaat in Brussel van start en dat zijn diverse Burgemeesters uit de Vlaamse Ardennen
    niet ontgaan. Zij zijn druk aan het lobbyen om de Tourkaravaan van 2019 ook door de Vlaamse Ardennen
    te laten passeren. Maar of het zover komt is nog de vraag. Voor de editie van 2019 zal het rittenschema
    pas in oktober 2018 bekend gemaakt worden. De laatste tourpassage door de Vlaamse Ardennen
    dateert al van ergens in de jaren 90.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    06-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018

    REEKSINDELING NATIONAAL - VOETBALSEIZOEN 2017-2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE

    Anderlecht 
    Antwerp  
    Club Brugge 
    Charleroi  
    Eupen 
    KRC Genk 
    AA Gent 
    KV Kortrijk 
    Lokeren 
    KV Mechelen 
    Moeskroen 
    KV Oostende  
    Sint-Truiden 
    Standard de Liège 
    Waasland-Beveren 
    Zulte Waregem

    EERSTE KLASSE B  PROXIMUS LEAGUE :

    Beerschot-Wilrijk 
    Cercle Brugge 
    Lierse 
    Oud-Heverlee Leuven 
    Roeselare 
    Tubeke 
    Union St-Gilloise 
    Westerlo


    EERSTE AMATEURKLASSE :

    Eendracht Aalst 
    Berchem Sport   
    Chalelet-Farciennes  
    KMSK Deinze  
    Dender   
    Dessel Sport   
    Patro Eisden   
    Geel   
    VW Hamme   
    Heist   
    Knokke   
    Lommel United   
    Oosterzonen    
    KSV Oudenaarde   
    Seraing   
    Virton 


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :

    Mandel United (fusie tussen Inzegem en Ingelmunster) 
    Torhout 
    Gullegem 
    Sint-Eloois-Winkel 
    Harelbeke 
    Westhoek 
    SK Ronse 
    Sparta Petegem 
    Olsa Brakel 
    RC Gent 
    Sint-Niklaas 
    Temse 
    Pepingen-Halle  
    Londerzeel 
    Bornem 
    Rupel-Boom


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Bocholt 
    Hasselt 
    Hades 
    Spouwen-Mopertingen 
    Tessenderlo 
    Cappellen 
    City Pirates Antwerpen 
    Duffel 
    Turnhout 
    Hoogstraten 
    Sint-Lenaarts 
    Vosselaar 
    Zwarte Leeuw 
    Wijgmaal 
    Tempo Overijse 
    Tienen


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :

    Ciney 
    RFC de Liège 
    Olympique Charleroi 
    La Louvière-Centre 
    Hamoir 
    Acren-Lessines 
    Solières 
    Walhain 
    La Calamine 
    Waremme 
    Meux 
    RWD Molenbeek 
    Rebecquoise 
    Durbuy 
    Sprimont 
    White Star Bruxelles

    DERDE AMATEURKLASSE : 
    De Brabantse clubs zitten dit seizoen dan toch in de a-reeks, de Antwerpse in de b-reeks 
    nadat deze al eens gewijzigd werden.

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Vlamertinge 
    Wervik 
    Menen 
    Wingene 
    Merelbeke 
    Wetteren 
    Dikkelvenne 
    Jong Lede 
    Ninove 
    Lebbeke 
    Stekene 
    Melsele  
    Mariekerke   
    Wolvertem-Merchtem 
    Grimbergen 
    Eppegem


    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Herentals 
    Nijlen 
    Ternesse Wommelgem
    Kampenhout 
    Sterrebeek 
    Hoeilaart 
    Diegem 
    Woluwe-Zaventem 
    Diest 
    Houtvenne 
    Esperanza Pelt 
    Leopoldsburg 
    Termien 
    Bilzen-Waltwilder 
    Wellen 
    Heur-Tongeren


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :

    Binchoise 
    Stade Brainois 
    Couvin-Mariembourg 
    Ganshoren 
    RAAL La Louvière 
    Léopold FC  
    Manageoise 
    Onhaye 
    Albert Quevy-Mons 
    Solrézienne 
    Spy 
    Taminoise 
    RFC Tournai 
    Waterloo 
    Racing Jet Wavre


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :

    Aischoise 
    Aywaille 
    Bertrix 
    Cointe-Liège 
    Girvry 
    Habay-La-Neuve 
    Herstal 
    RFC Huy 
    Longlier 
    Mormont 
    UR Namur 
    Richelle 
    Stockay-Warfusée 
    Tilleur 
    Verlaine 
    URSL Visé


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018 (voorstel)

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter 
    Appelterre 
    KVV Ardennen 
    Berlare 
    Drongen 
    Dendermonde 
    De Pinte 
    Elene-Grotenberge 
    KVV Zelzate 
    HO Kalken 
    Lochristi 
    Robur 
    Sint-Gillis-Waas 
    Voorde 
    Zottegem 
    Zele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit 
    Adegem 
    Meetjesland 
    Maldegem 
    Lovendegem 
    Waarschoot 
    Sleidinge 
    Evergem Center 
    Belzele 
    Zomergem 
    Merendree 
    Bellem 
    Mariakerke 
    Assenede 
    Zeveren 
    Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine 
    Kluisbergen Sportief 
    Bambrugge 
    Gijzel-Oosterzele 
    Munkzwalm 
    Gavere-Asper 
    Windeke 
    Borsbeke 
    Machelen 
    Burst 
    Denderhoutem 
    Edeboys 
    Meerbeke 
    Winnik 
    Geraardsbergen 
    Jong Zulte

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene 
    Haasdonk 
    Bazel 
    Moerbeke 
    Sinaai 
    Sp. Waasmunster 
    Doorslaar 
    Heikant 
    Grembergen 
    Kruibeke 
    YB Beveren 
    Buggenhout 
    Schoonaarde 
    KV Sint-Gillis 
    Meldert 
    Zaffelare

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent 
    Watervliet 
    Sint-Laureins 
    Kaprijke-Bentille 
    Vinkt 
    VSV Gent 
    Wachtebeke 
    DKW Evergem 
    Sint-Kruis-Winkel 
    Knesselare 
    Ursel 
    Maria-Aalter 
    Lembeke 
    Hansbeke 
    Nevele 
    Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem 
    Zevergem 
    Overmere 
    Heusden 
    FC Destelbergen 
    Cercle Melle 
    9000 Gent 
    Serskamp-Schellebelle 
    Massemen 
    Beervelde 
    Laarne-Kalken 
    Houtem 
    Moortsele  
    Sint-Denijs 
    VC Zwijnaarde 
    HT Zwijnaarde

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel 
    Zingem 
    Volkegem 
    Bevere 
    Wortegem 
    Nokere-Kruishoutem 
    Nazareth-Eke 
    Olsene 
    FC Kluisbergen 
    Elene-Grotenberge B 
    Sint-Goriks 
    Michelbeke 
    Oudenhove 
    Vurste-Semmerzake 
    Velzeke 
    Zottegem B

    DERDE PROVINCIALE D :

    SK Erembodegem 
    Doggen Erembodegem 
    Baardegem 
    Wieze 
    Bonanza 
    Gijzegem 
    Hofstade 
    Haaltert 
    Kerksken 
    Denderleeuw 
    Okegem 
    Nederhasselt 
    Moerbeke 
    Zandbergen 
    Deftinge 
    Mere

    DERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren 
    Kieldrecht 
    Kallo 
    Klinge 
    Hamme-Zogge 
    Melsele B 
    Sint-Pauwels 
    SK Gerda Sint-Niklaas 
    White Boys Sint-Niklaas 
    SKB Sint-Niklaas 
    Robur B 
    Rangers Opdorp 
    Waasmunster 
    Eksaarde 
    Daknam 
    Oudegem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute 
    Balgerhoeke 
    Middelburg 
    Avrasya Gent 
    Muide Gent B 
    Jago Sint-Amandsberg 
    Oostakker 
    KVVKL Bassevelde 
    Lotenhulle 
    Ooidonk-Leerne 
    Sint-Denijs B 
    Poesele B 
    Donk 
    VS Destelbergen 
    Heusden B 
    Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FCLC Ronse 
    Kluisbergen Sportief B 
    FC Kluisbergen B 
    Maarkedal 
    Petegem Schelde 
    Nokere-Kruishoutem B 
    Munkzwalm B 
    Nazareth-Eke B 
    Boekel B 
    Horebeke 
    Huise-Ouwegem 
    RC Mater 
    Volkegem B 
    Zingem B 
    Eine B 
    Bevere B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem 
    Herzele-Ressegem 
    Jong Geraardsbergen 
    Neigem 
    Bavegem 
    Ophasselt 
    Vlierzele  
    Michelbeke B 
    Strijpen 
    Idegem 
    Zegelsem 
    Opbrakel 
    Sint-Antelinks 
    Everbeek 
    Bonanza B 
    Oudenhove B

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Dampoort Gent 
    Tenstar Melle 
    SK Merelbeke 
    Moorsel 
    Herdersem 
    Gijzel-Oosterzele B 
    Melsen 
    HO Kalken B 
    Laarne-Kalken B 
    Edeboys B 
    Smetlede 
    Jong Lede B 
    Bottelare 
    Balegem 
    Nieuwerkerken 
    Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode 
    Wichelen 
    Meerdonk 
    Hoogeinde 
    Stekene B 
    Haasdonk B 
    PD Kruibeke 
    Rupelmonde 
    Tielrode 
    Buggenhout B 
    Zele B 
    Verrebroek 
    Sombeke 
    FC Lebbeke B 
    Sp Kemzeke 
    Waasmunster B 
    Lochristi B 
    Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (77 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Blankenberge, Boezinge, Eernegem, Kortemark, Racing Lauwe, White Star Lauwe, Oostduinkerke, Oostkamp, Oostnieuwkerke, Poperinge, Rumbeke, Zwevezele, Varsenare, Wielsbeke, RC Waregem, Westkapelle

    TWEEDE PROVINCIALE :

    KFC Meulebeke komt opnieuw uit in de A-Reeks.

    Reeks A: Jabbeke, Damme, Tielt, Oudenburg, Zedelgem, De Ruiter, Veldegem, Beernem A, Gistel, Bredene, Staden, Diksmuide A, Spermalie-Middelkerke, Heist, Club Roeselare, Meulebeke.

    Reeks B: Ingooigem, Zwevegem, Deerlijk, Geluwe, Otegem, Wevelgem A, Beselare, Dottenijs A, Ledegem A, Moen, Anzegem, Heestert, Nieuwkerke, Dadizele A, Beveren-Leie, Emelgem-Kachtem.


    DERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 1 werd goedgekeurd

    Reeks A: De Panne, Veurne A, Gits, Hooglede, Moorslede, Houthulst, Handzame, Geluveld, Proven, Merkem, Ploegsteert, Westrozebeke, Dikkebus, Zonnebeke, Komen-Waasten, Brielen.

    Reeks B: Westende, Zandvoorde, Snaaskerke, Nieuwpoort, Keiem, Ichtegem, Ruddervoorde, Koekelare, Loppem, Steenbrugge A, Sint-Kruis, Daring Brugge, Jong Male, Moerkerke, Lissewege, De Haan.

    Reeks C: Lichtervelde, Zwevezele B, Beveren A, Ardooie, Pittem, Kanegem, Aarsele, Moorsele, Oostrozebeke, Lendelede, Hulste, Avelgem, Bissegem, SV Kortrijk, Desselgem, Lowingen.


    VIERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 3 werd goedgekeurd

    Reeks A: Bulskamp, Alveringem, Jonkershove, Veurne B, Lo-Reninge, Vleteren, Langemark-Poelkapelle, Poperinge B, Zarren, Westouter, Diksmuide B, Elverdinge, Zillebeke, Hollebeke, Reningelst, Voormezele, Passendale, Kruiseke.

    Reeks B: Lombardsijde, Oostduinkerke B, Beernem B, Wenduine, Eendracht Brugge, Dudzele, Beveren B, Zerkegem, Steenbrugge B, Aartrijke, SK Torhout, Oedelem, Ruiselede, Hertsberge, Doomkerke, Sint-Joris.

    Reeks C: Sint-Eloois-Winkel B, Ledegem B, Izegem B, Dentergem, Wervik B, Heule, Dadizele B, Rekkem, Aalbeke, Menen United, Marke, Wikings Kortrijk, Jong Vijve, Kuurne, Stasegem, Bellegem, Wevelgem B, Dottenijs B. 


    Met een speciale dank aan Luc Termote (Dosko Beveren).


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (48 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL BRABANT - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Eerste provinciale Brabant wordt gesplitst in twee reeksen : Een Vlaamse en een Franstalige reeks

    Vlaamse reeks : 
    Borght-Humbeek 
    Tervuren-Duisburg 
    KFC Meise 
    Hoegaarden-Outgaarden 
    Betekom 
    Bierbeek 
    HO Veltem 
    Strombeek 
    Melsbroek 
    Bertem-Leefdaal 
    Bodegem Kapelle United 
    Houtem-Oplinter 
    VK Linden 
    Racing Butsel 
    VK Liedekerke 
    SC Aarschot

    Franstalige reeks : 
    Ixelles 
    RCS Brainois 
    RAS Jodoigne 
    RSD Jette 
    RFC Stockel 
    Union Lasne Ohain 
    Crossing Schaerbeek 
    Renaissance Club Schaerbeek 
    Sporting Bruxelles 
    Villers La Ville 
    BX Brussels 
    Kosava Schaerbeek 
    ASE De Chastre 
    Stade Everois


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL ANTWERPEN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Mechelen 
    KFC Lille 
    Lyra 
    Oppuurs 
    GR Katelijne 
    Heikant Berlaar 
    Rapid Leest 
    Branddonk 
    Schriek 
    Berg en Dal 
    Antonia 
    Kontich 
    Merksplas 
    KFC Sint-Job 
    Witgoor Dessel 
    KVV Vosselaar


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL LIMBURG - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Beek-Bree 
    Beringen 
    Bregel 
    Helson Helchteren 
    Herk-de-Stad 
    Herkol 
    Hoepertingen 
    Daring Huvo Jeuk 
    Koersel 
    Mechelen a/d Maas 
    Melo Zonhoven 
    Park Houthalen 
    Racing Peer 
    Vlijtingen 
    Zepperen-Brustem 
    Zonhoven VV


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL HENEGOUWEN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE : 

    Gosselies 
    Houdeng 
    Ransart 
    Soignies 
    Saint-Ghislain Tertre Hautrage 
    Paturages 
    Antoinien 
    Monceau 
    Albert Quevy-Mons 
    Beloeil 
    Symphorinois 
    Montkainoise 
    Pont-a-Celles Buzet 
    Le Roeulx 
    Otsiches-Ath 
    Peruwelz FC


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (42 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE

    EINDRONDE NATIONAAL

    EERSTE AMATEURKLASSE : Play Off's : 
    Beerschot-Wilrijk is kampioen en was al zeker van promotie omdat het als enige ploeg een licentie kreeg voor 1 B. 

    Zondag 7 mei :

    Beerschot-Wilrijk - Virton     3 - 1

    Dessel Sport - Heist      2 - 1

    Woensdag 10 mei :

    Heist - Beerschot-Wilrijk     1 - 5

    Virton - Dessel Sport       2 - 3

    Zaterdag 13 mei :

    Virton - Heist     3 - 2

    Dessel Sport - Beerschot-Wilrijk     1 - 2

    Woensdag 17 mei :

    Heist - Virton     2 - 3

    Beerschot-Wilrijk - Dessel Sport    4 - 0

    Zaterdag 20 mei

    Virton - Beerschot-Wilrijk    2 - 0

    Heist - Dessel Sport    2 - 2

    Zaterdag 27 mei :

    Beerschot-Wilrijk - Heist     2 - 2

    Dessel Sport - Virton     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE :

    Kampioenenwedstrijden tweede amateurklasse :

    Knokke - Berchem Sport     1 - 2

    Berchem Sport - Knokke      1 - 1

    EINDRONDE VFV :

    Speeldag 1 op zondag 7 mei

    Sint-Eloois Winkel - Eendracht Aalst    0 - 4

    Rupel-Boom - Tessenderlo      0 - 2

    Speeldag 2 op donderdag 11 mei

    Eendracht Aalst - RC Gent     1 - 0

    Olsa Brakel - Tessenderlo     2 - 2  na verlengingen   strafschoppen    4 - 3

    Speeldag 3 op zondag 14 mei en woensdag 17 mei

    Hasselt - Eendracht Aalst     1 - 3

    Olsa Brakel - RFC de Liège      3 - 1

    Eendracht Aalst - Hasselt      2 - 3    na verlengingen

    RFC de Liège - Olsa Brakel      3 - 1    na verlengingen   strafschoppen   4 - 2

    Speeldag 4 op zondag 21 en 28 mei

    Eendracht Aalst - RFC de Liège      0 - 1

    RFC de Liège - Eendracht Aalst    1 - 2

    Eendracht Aalst stijgt naar de eerste amateurklasse !


    Testwedstrijd voor het behoud

    Bornem - Tienen     1 - 4

    TOUR FINAL ACFF :

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre     2 - 2   na verlengingen  strafschoppen    6 - 5

    RFC de Liège - Ol. Charleroi      2 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE :

    Kampioenenwedstrijden derde amateurklasse :

    Turnhout - Ingelmunster      FF

    Ingelmunster - Turnhout      FF

    RWD Molenbeek - Durbuy       3 - 1

    EINDRONDE VV

    Speeldag 1 op zondag 7 mei :  (winnaars promoveren naar tweede amateurklasse)

    City Pirates Antwerpen - FC Wetteren     3 - 2

    Dikkelvenne - Sint-Lenaarts      0 - 3

    Pepingen - Ronse      2 - 3

    Vosselaar - Diegem     2 - 0

    Speeldag 2 op donderdag 11 mei :

    Dikkelvenne - FC Wetteren     2 - 0

    Pepingen - Diegem Sport     2 - 1

    Speeldag 3 op zondag 14 mei

    Pepingen - Dikkelvenne     3 - 2


    Eventuele dalers :

    Vlamertinge - Diest     3 - 0


    TOUR FINAL ACFF :

    Speeldag 1 op zondag 7 mei

    Rebecquoise - Albert Quevy-Mons     4 - 2

    Tilleur - Verlaine    1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  3 - 4

    Mormont - Franc Borains     3 - 2

    Richelle - RFC Tournai     1 - 0

    Speeldag 2 op zondag 14 mei

    Verlaine - Richelle     4 - 0

    Rebecquoise - Mormont     2 - 1

    Speeldag 3 op zondag 21 mei

    Verlaine - Rebecquoise     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen   2 - 4

    Mormont - Richelle      2 - 1


    Eventuele dalers :

    Warnant - Taminoise     1 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    Op Paasmaandag 17 april vond de loting plaats voor de provinciale eindrondes in Oost-Vlaanderen. 
    De loting gebeurde binnen de accommodatie van de club JV De Pinte - Nieuwstraat - De Pinte. 

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld.


    EERSTE PROVINCIALE :

    Terug 7 mei

    Stekene - Zelzate     2 - 1

    Lochristi - Elene-Grotenberge     1 - 3

    De winnaars spelen verder in de interprovinciale eindronde.

    Heen 30 april

    Zelzate - Stekene     0 - 4

    Elene-Grotenberge - Lochristi     0 - 0

    Avanti Stekene en Eendracht Elene-Grotenberge spelen verder in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE  
    ( zie lager op dit blog )


    TWEEDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Meetjesland - Sinaai    1 - 0

    Grembergen - Dendermonde    1 - 7

    Gavere-Asper - Jong Zulte      1 - 2   na verlengingen 

    Merendree - Meldert    1 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    Merendree - Jong Zulte     1 - 2

    Windeke - Dendermonde    0 - 4

    De Pinte - Burst      4 - 0

    Meetjesland - Heikant    2 - 2 na verlengingen  strafschoppen  3 - 2


    Ronde 3 op 7 mei :

    Jong Zulte - Dendermonde    0 - 2

    Meetjesland - De Pinte     0 - 1


    Ronde 4 op 14 mei :

    Dendermonde - De Pinte     1 - 0

    De winnaar van de finale promoveert naar eerste provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Houtem - Latem     5 - 1

    30 april : 

    Latem - Serskamp-Schellebelle    4 - 1

    7 mei :

    Serskamp-Schellebelle - Houtem     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Denderleeuw - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Nederhasselt - Machelen     1 - 4

    VC Zwijnaarde - Watervliet     1 - 3

    Melsele B - Rangers Opdorp    3 - 0

    Testwedstrijd : VSV Gent - Cercle Melle    5 - 1


    Ronde 2 op 30 april :

    SK Erembodegem - Poesele    0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Watervliet     3 - 0

    Laarne-Kalken - Oudenhove     2 - 3 

    VSV Gent - Assenede    2 - 3

    KV Sint-Gillis Dendermonde - Zingem    1 - 2

    Wortegem - Zaffelare     0 - 1

    Hofstade - Machelen     1 - 2

    Vinkt - Melsele B     2 - 2 na verlengingen   stafschoppen   4 - 5


    Ronde 3 op 7 mei :

    Melsele B - Assenede      1 - 3

    WB Sint-Niklaas - Machelen    1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Zaffelare - Zingem     0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   4 - 1

    Poesele - Oudenhove    5 - 0


    Ronde 4 op 14 mei :

    Machelen - Zaffelare     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Poesele - Assenede     4 - 2

    Twee winnaars van de finalewedstrijden promoveren naar tweede provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Daknam - Wichelen    3 - 1
    (Daknam blijft in derde)

    30 april :

    Horebeke - Wichelen      1 - 0

    Zandbergen - Bassevelde    3 - 0

    7 mei :

    Zandbergen - Horebeke    3 - 2

    Wichelen - Bassevelde     0 - 5



    VIERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    9000 Gent - VC Boekhoute    4 - 2

    Wieze - HO Kalken B    1 - 0

    Maarkedal - Aaigem     0 - 2

    SVH Waasmunster - Vlierzele    1 - 0

    Bottelare - Bosdam Beveren     0 - 1

    Okegem - Nieuwerkerken     3 - 1

    Zevergem - Meerdonk    3 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    9000 Gent - Aaigem    2 - 0

    Wieze - Bosdam Beveren     3 - 2

    Okegem - SVH Waasmunster    0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   3 - 4

    Donk - Zevergem     0 - 4

    Deftinge - Volkegem     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   5 - 4

    Hamme-Zogge - Herzele-Ressegem    3 - 0

    De winnaars van de tweede ronde promoveren naar derde provinciale.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (146 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    30-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    Uitslag onvolledig :  wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Heenwedstrijden 1 en 7 mei :

    WS Lauwe - Westkapelle     1 - 1

    Oostduinkerke - Zwevezele     0 - 2

    Terugwedstrijden 7 en 10 mei :

    Westkapelle - WS Lauwe    0 - 0

    Zwevezele - Oostduinkerke     3 - 2

    Finale :

    Westkapelle - Zwevezele      1 - 2

    Troosting :

    WS Lauwe - Oostduinkerke      5 - 2

    Westkapelle en Zwevezele spelen verder in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE ( zie lager op dit blog )

    TWEEDE PROVINCIALE :

    Zondag 28 mei : Finale A - B

    Varsenare - Dadizele    1 - 0   na verlengingen


    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Varsenare - Zedelgem       1 - 0

    Zedelgem - Varsenare     3 - 2

    B :

    Dottignies - Dadizele    1 - 2

    Dadizele - Dottignies      1 - 1

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd) 

    A :

    Meulebeke - Varsenare     2 - 2

    De Ruiter Roeselare - Zedelgem    1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    0 - 0

    Varsenare - Meulebeke      2 - 0

    B :

    Dadizele - Heestert      4 - 3

    Moen - Dottignies     0 - 2

    Heestert - Dadizele      0 - 0

    Dottignies - Moen      3 - 0


    Testwedstrijd voor behoud :

    Beveren-Leie - De Haan     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Zonnebeke - Beselare     0 - 1

    Beselare - Zonnebeke      2 - 0

    B :

    Beernem - Veldegem     3 - 3

    Veldegem - Beernem     0 - 2

    C :

    Lendelede - Ingooigem     1 - 1

    Ingooigem - Lendelede      4 - 1

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Westrozebeke - Zonnebeke     2 - 3

    Beselare - Hooglede     2 - 2

    Zonnebeke - Westrozebeke    2 - 0

    Hooglede - Beselare     1 - 2

    B :

    Jong Male - Veldegem      0 - 2

    Westende - Beernem     1 - 4

    Beernem - Westende     2 - 1

    Veldegem - Jong Male     2 - 1

    C :

    Lendelede - Kanegem     3 - 0

    Pittem - Ingooigem     2 - 1

    Kanegem - Lendelede      1 - 2

    Ingooigem - Pittem     2 - 0


    Testwedstrijden : Reeks A, B en C :

    Lissewege - Sint-Joris     2 - 1

    Lissewege - NS Heule     2 - 1

    NS Heule - Elverdinge       2 - 0

    Elverdinge - Lissewege     0 - 2

    Testwedstrijden : Reeks C :

    Kanegem - Ingooigem       2 - 9

    Lendelede - Pittem      0 - 0

    PROVINCIALE DALERS DERDE PROVINCIALE :

    Testwedstrijden vervallen omdat Vlamertinge zich kon verzekeren van het behoud in derde amateurklasse. 

    VIERDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    FC Houthem - Dikkebus     1 - 2

    Dikkebus - FC Houthem     2 - 1

    B :

    Dar. Brugge - VP Gits    0 - 1

    VP Gits - Dar. Brugge      3 - 1

    C :

    Desselgem - Dentergem       3 - 2

    Dentergem - Desselgem    0 - 3

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Houthem - Lo-Reninge    4 - 0

    Dikkebus - Voormezele     2 - 0

    Voormezele - Dikkebus    1 - 2

    Lo-Reninge - FC Houthem     1 - 0

    B :

    Gits - SK Torhout    0 - 0

    Dar. Brugge - Aartrijke      4 - 1

    SK Torhout - Gits     1 - 1

    Aartrijke - Dar Brugge    2 - 2

    C :

    Rekkem - Dentergem     1 - 2

    Desselgem - Bellegem      2 - 1

    Dentergem - Rekkem     2 - 2

    Bellegem - Desselgem      1 - 3


    Testwedstrijd :

    Reeks B :

    SK Torhout - VP Gits     2 - 1

    De loting voor de nacompetitie in West-Vlaanderen ging door op dinsdag 25 april, in het Bourgondisch Kruis    
    te Beveren, Roeselare.  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (50 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    29-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS

    INTERPROVINCIALE EINDRONDE :

    Poule 1 : Promotie voor Bilzen-Waltwilder en Herentals

    Poule 2 : Promotie voor Heur-Tongeren en Avanti Stekene


    VVF : Poule 1 :

    Donderdag 18 mei :

    Bilzen-Waltwilder - Westkapelle      4 - 1

    Elene-Grotenberge - Herentals     0 - 2

    Zondag 21 mei :

    HO Veltem - Elene-Grotenberge     0 - 5

    Herentals - Bilzen-Waltwilder     1 - 0

    Donderdag 25 mei :

    Bilzen-Waltwilder - HO Veltem      3 - 0

    Westkapelle - Herentals     1 - 0

    Zondag 28 mei :

    HO Veltem - Westkapelle      4 - 4

    Elene-Grotenberge - Bilzen-Waltwilder      0 - 1

    Donderdag 1 juni :

    Westkapelle - Elene-Grotenberge     4 - 1

    Herentals - HO Veltem     2 - 1

    VVF : Poule 2 :

    Donderdag 18 mei :

    Heur-Tongeren - Zwevezele     4 - 1

    Avanti Stekene - KFC Lille     2 - 0

    Zondag 21 mei :

    HO Bierbeek - Avanti Stekene    2 - 2

    KFC Lille - Heur-Tongeren     1 - 0

    Donderdag 25 mei :

    Heur-Tongeren - HO Bierbeek    1 - 0

    Zwevezele - KFC Lille      5 - 3

    Zondag 28 mei :

    HO Bierbeek - Zwevezele    4 - 3

    Avanti Stekene - Heur-Tongeren    1 - 1

    Donderdag 1 juni :

    Zwevezele - Avanti Stekene      0 - 0

    KFC Lille - HO Bierbeek     3 - 3

    ACFF : 

    Zondag 21 mei :

    URSL Visé - Champlonaise      3 - 2

    RFC Grand-Leez - Stade Brainois      0 - 1

    Zondag 28 mei : 

    Champlonaise - Grand-Leez     2 - 4



    EINDRONDES EERSTE PROVINCIALERS :
    BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN, NAMEN, LUIK en LUXEMBURG

    BRABANT : EINDRONDE

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 7 mei.
    Kampenhout is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    BX Brussels, Melsbroek en Aarschot zijn de kampioenen uit tweede provinciale.

    Er werd eerst nog een testwedstrijd gespeeld : Strombeek - Veltem      1 - 2
    Veltem en Bierbeek spelen nu verder in de interprovinciale eindronde. 



    ANTWERPEN :  EINDRONDE

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 22 april.
    Ternesse Wommelgem is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Kontich en Merksplas stijgen als kampioenen van tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    Oppuurs - Lille     3 - 1
    Herentals - Lyra      0 - 0

    Lille - Oppuurs      3 - 1
    Lyra - Herentals      2 - 3


    LIMBURG : EINDRONDE

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 22 april.
    E. Termien is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Park Houthalen en SV Herkol zijn de stijgers uit tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    Heur-Tongeren - Daring Huvo Jeuk     1 - 2
    Bilzen-Waltwilder - Zepperen-Brustem      2 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren     1 - 2
    Daring Huvo Jeuk - Zepperen-Brustem     3 - 3

    Heur-Tongeren - Zepperen-Brustem     3 - 2
    Daring Huvo Jeuk - Bilzen-Waltwilder     1 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Heur-Tongeren      0 - 3
    Zepperen-Brustem - Bilzen-Waltwilder      0 - 2

    Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren     2 - 2
    Bilzen-Waltwilder - Daring Huvo Jeuk    6 - 0

    Heur-Tongeren - Bilzen-Waltwilder      4 - 0
    Zepperen-Brustem - Daring Huvo Jeuk      2 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT : EINDRONDE - TOUR FINAL

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 30 april.
    Binchoise is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Antoinien, Symphorinois en Le Roeulx zijn de stijgers uit tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    Stade Brainois - Peruwelz FC     3 - 1
    Soignies - Houdeng     3 - 3 na verlengingen  strafschoppen    4 - 3

    Soignies - Stade Brainois      1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  2 - 3


    NAMEN - NAMUR : EINDRONDE - TOUR FINAL

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 30 april.
    Spy is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Rhisnes en Condruzien zijn de stijgers uit tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    Grand-Leez - OC Nismes       2 - 1
    Wépion - ES Molignée     5 - 2

    Wépion - Grand-Leez      0 - 2


    LUIK - LIEGE : EINDRONDE - TOUR FINAL

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 30 april.
    Stockay is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Ougrée, UCE Liége en Ambléve zijn de stijgers uit tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    URSL Visé - Wanze Bas-Oha      2 - 1
    Stade Disonais - Banneux      3 - 2

    URSL Visé - Stade Disonais      3 - 0



    LUXEMBURG - LUXEMBOURG : EINDRONDE - TOUR FINAL

    Speeldag 30 werd afgewerkt in het weekend van 16 april.
    Habay-La-Neuve is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    Nothomb-Post, Chaumont en Erezée zijn de stijgers uit tweede provinciale.
    Er volgt ook nog een eindronde om een bijkomende stijger aan te duiden.

    Oppagne - Champlon    0 - 2
    Ethe - Saint-Léger       2 - 1

    Ethe - Champlon     0 - 0  na verlengingen   strafschoppen   3 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 8 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 8 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 8 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 11
  • voorspellingen speeldag 11 (vervolg)
  • klassementen speeldag 10
  • klassementen speeldag 10 (vervolg)
  • speeldag 10

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!