Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • UCI-voorzitter Cookson: "Veel vertrouwen in herverkiezing"
  • Red Flame Lorca Van De Putte volgt Biesmans en DaniŽls naar Bristol City
  • VIDEO: Tom Boonen opent pastabar: "Duizenden kilo's van gegeten tijdens carriŤre"
  • Mertens' toernooi in Tokio stopt in kwartfinale
  • Fissette: "Het niveau van het vrouwentennis ligt de laatste jaren steeds hoger"
  • Nadal zet Del Potro opzij in 4 sets en stoot door naar de finale
  • Van Aert snoeit in crossprogramma en past voor het EK
  • Groenewegen houdt Ewan van een 4e ritzege in Groot-BrittanniŽ
  • Schurter verovert zijn 6e wereldtitel mountainbike, Belgen spelen geen rol
  • Stephens wint Amerikaans onderonsje in finale US Open
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • De bedgeheimen van Astrid Coppens: "De laatste 6 jaar van onze relatie hadden wij geen seks meer"
  • "Mijn dochter van 20 ligt op sterven, en dan wil die arts over orgaandonatie praten"
  • "Eindelijk iemand die zich smijt!": maten van Houston's Problem zetten het Voice-kot op stelten
  • Nicole Kidman heeft enkele erg vreemde dingen gedaan op Emmy's en Twitter keek met open mond toe
  • "Dit is het grootste publiek ooit. Punt uit!": Sean Spicer steelt de show tijdens Emmy Awards
  • De Slimste Mens Ter Wereld is toe aan een nieuw seizoen: met deze hilarische video wordt de jury voorgesteld
  • Ruzie bij 'Sky Is The Limit': "Dave gaat rondbazuinen dat ik een overspelige homo ben"
  • Ondanks groot verdriet zit Stefaan Degand opnieuw in jury 'Slimste Mens': "Ik moet verder"
  • "Ik heb nooit verborgen dat ik hoofdtrainer wilde worden, en dat ga ik ook nu niet doen"
  • Boze reacties op nieuwe voedingsdriehoek: "Vleeswaren op zelfde voet plaatsen als snoep en chips is onverantwoord"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Rutte: mooie troonrede
  • "Hier word je weer als mens behandeld"
  • Tanja Jess: Dagelijks gaan er 56 vrouwen dood aan hart- en vaatziekten
  • Druk bij Prinsjesdag
  • Opvallende keuze Keizer
  • Handige make-up tips bij LecoLook
  • Film John Leddy beleeft premiŤre in Londen
  • Importprijzen VS gaan omhoog
  • Woningbouw VS toont opnieuw dip
  • 'Rustig begin voor Wall Street in de maak'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Aung San Suu Kyi trekt boetekleed niet aan in toespraak over Rohingya
  • Helft zwangere vrouwen gediscrimineerd op werkvloer: 'Hoezo wordt contract zwangere niet verlengd?'
  • Stadsschouwburg en Toneelgroep Amsterdam gaan fuseren
  • De Volkskrant zoekt stagiairs
  • Koning toont medeleven met eilanden in verder vlakke Troonrede
  • Lees hier de volledige tekst van de Troonrede
  • Live - Koning: 'Belangrijk dat meer mensen gaan profiteren van economische voorspoed'
  • Live - Koninklijk paar arriveert bij de Ridderzaal
  • Live - Kiezer heeft nog niet veel vertrouwen in Rutte III
  • Kritiek op Rohingya-toespraak Aung San Suu Kyi: 'leugenachtig' en 'contraproductief'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Het Wilhelmus of extra gymles
  • Waarom Singapore Max Verstappen hoop geeft in bange dagen
  • Sport Vandaag: Davis Cup, eredivisie en vrije trainingen in Singapore
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Bauza
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemd Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ
  • Aanklager wil hogere straf voor Lozano en eist 3 duels schorsing
  • FIFA houdt wereldranglijst aan bij loting WK
  • Tafeltennissters naar laatste acht op EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Vrasene    0 - 11   (3-3)
    Sint-Gillis-Waas - Sinaai   0 - 4
    Maldegem - Sp. Waasmunster      2 - 7   (3-5)
    Assenede - YB Beveren    0 - 0  (3-4)
    Lochristi - Adegem     0 - 1   (3-4)
    HO Kalken - Meetjesland    5 - 3   (5-5)
    Moerbeke - Waarschoot   2 - 3   (5-4)
    Doorslaar - Kleit    2 - 3   (4-4)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Lovendegem   2 - 0  (5-4)
    Drongen - Sleidinge    3 - 0   (3-4)
    Machelen - Evergem Center    2 - 1
    Jong Zulte - Belzele    1 - 0   (4-3)
    De Pinte - Bambrugge     4 - 0
    KVV Ardennen - Geraardsbergen     1 - 2   (5-3)
    Zeveren - Kluisbergen Sportief    1 - 2  (5-3)
    Poesele - Eine     2 - 0   (3-5)
    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Zomergem   0 - 3   (4-4)
    Sottegem - Merendree    2 - 3   (2-2)
    Sint-Gillis - Bellem     1 - 2   (4-3)
    Buggenhout - Mariakerke    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Borsbeke    4 - 0   (5-2)
    Appelterre - Burst    3 - 0    (5-3)
    Meldert - Meerbeke    1 - 1   (3-4)
    Grembergen - Winnik    3 - 1   (5-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Haasdonk      3 - 2
    Dendermonde - Bazel    2 - 1   (4-5)
    Gijzel-Oosterzele - Zaffelare    2 - 1  (4-5)
    Edeboys - Kruibeke    2 - 3   (4-2)
    Windeke - Berlare    3 - 3  (5-4)
    Gavere-Asper - Zele    0 - 2   (4-4)
    Munkzwalm - Heikant    3 - 0   (4-4)
    Denderhoutem - Schoonaarde     1 - 1   (3-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Watervliet    5 - 0
    Sint-Pauwels - Sint-Laureins    2 - 0    (4-3)
    WB Sint-Niklaas - Kaprijke-Bentille    3 - 1
    SK Gerda - Lembeke    4 - 2
    Eksaarde - Beervelde     1 - 1   ( 3-3)
    Wachtebeke - Kieldrecht    2 - 0   (4-3)
    DKW Evergem - Kallo    4 - 1   (3-5)
    Sint-Kruis-Winkel - Klinge    2 - 1  (4-2)
    Ertvelde - SKB Sint-Niklaas    1 - 2
    Overmere - Bosdam Beveren    2 - 2

    Reeks 3B
    Wortegem - Maria-Aalter    2 - 2   (5-4)
    Nokere-Kruishoutem - Knesselare    2 - 3   (4-3)
    Nazareth-Eke - Ursel    2 - 2   (4-5)
    Olsene - Zevergem    0 - 0   (4-4)
    Vurste-Semmerzake - Deftinge    0 - 1   (4-5)
    Latem - FC Kluisbergen    6 - 2   (4-3)
    Bonanza - Boekel    2 - 0
    Vinkt - Volkegem    1 - 1
    Nevele - Zingem    0 - 5  (4-5)
    Hansbeke - Bevere    5 - 1    (3-4)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - SK Erembodegem    2 - 5   (2-2)
    Massemen - Doggen Erembodegem    2 - 1
    Houtem - Haaltert    1 - 0   (4-3)
    Moortsele - Denderleeuw    4 - 4
    Velzeke - Mere     1 - 3
    Kerksken - Elene-Grotenberge B    0 - 0   (5-5)
    Okegem - Sint-Goriks     0 - 3    (3-4)
    Nederhasselt - Michelbeke    3 - 1    (5-4)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove    1 - 2   (3-5)
    Zandbergen - Sottegem B     1 - 4

    Reeks 3D
    Muide Gent - Hamme-Zogge   3 - 4
    VSV Gent - Robur B    3 - 2  (2-5)
    Heusden - Rangers Opdorp    4 - 1   (3-3)
    Destelbergen - SVH Waasmunster    2 - 1  (4-4)
    Laarne-Kalken - Daknam     5 - 0
    Oudegem - Cercle Melle   2 - 0
    Baardegem - 9000 Gent   5 - 3   (4-4)
    Wieze - Sint-Denijs    0 - 2  (4-3)
    Gijzegem - VC Zwijnaarde    3 - 2   (3-4)
    Hofstade - HT Zwijnaarde    3 - 0   (3-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Meerdonk    1 - 1
    Balgerhoeke - Lochristi B    1 - 2
    Middelburg - Stekene B    2 - 0   (1-4)
    Bassevelde - Verrebroek    1 - 3
    Donk - Haasdonk B    5 - 1
    Zele B - Vinderhoute    3 - 1
    Kemzeke - Avrasya Gent   FF   5 - 0
    Waasmunster B - Muide Gent B     3 - 2   (4-3)
    Hoogeinde - Sint-Amandsberg    2 - 0  (2-4)
    Zaffelare B - Oostakker    1 - 3  (5-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Lotenhulle    2 - 3 (5-1)
    Zingem B - Ooidonk-Leerne    5 - 2
    Bottelare - Ophasselt    2 - 1   (3-2)
    Balegem - Poesele B    4 - 6   (3-2)
    Rangers Merelbeke - VS Destelbergen    3 - 0  (5-3)
    Aaigem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 2   (4-4)
    Herzele-Ressegem - Nazareth-Eke B    2 - 2
    Melsen - Huise-Ouwegem    1 - 3   (4-5)
    Wichelen - Horebeke    0 - 3   (3-3)
    Sint-Antelinks - Gijzel-Oosterzele B   3 - 3

    Reeks 4C
    Zegelsem - Petegem Schelde    2 - 4   (5-5)
    Strijpen - Munkzwalm B    0 - 2
    Sint-Denijs B - Maarkedal    0 - 3   (2-4)
    Jong Geraardsbergen - Volkegem B    3 - 0
    Bonanza B - Mater     3 - 2  (4-4)
    FCLC Ronse - Opbrakel    2 - 4   (3-3)
    Boekel B - Michelbeke B     1 - 1   (2-3)
    Kluisbergen Sportief B - Everbeek    5 - 0   (4-3)
    FC Kluisbergen  - Idegem    2 - 2   (5-3)
    Bevere B - Oudenhove B    3 - 2

    Reeks 4D
    Oostakker - Heusden B    0 - 3   (3-5)
    Dampoort Gent - Tielrode    2 - 5
    Tenstar Melle - Rupelmonde    6 - 0
    Edeboys B - Sombeke   0 - 0
    Laarne-Kalken B - PD Kruibeke    0 - 4  (4-4)
    Eine B - Neigem      4 - 5  (3-5)
    Smetlede - Bavegem    6 - 0  (4-4)
    Jong Lede B - Baasrode    6 - 1   (4-5)
    Nieuwerkerken - Vlierzele    1 - 4   (2-4)
    Moorsel - Buggenhout B    3 - 1
    Herdersem - Lebbeke B    4 - 0   (3-1)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/8ste finales
    Wedstrijden op Allerheiligen
    Wedstrijden op 1 november om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    RC Lauwe - Lendelede   ( dinsdag 31 oktober 19.30 uur )
    WS Lauwe - Lichtervelde   ( alles woensdag 1 november 14.30 uur )
    KVK Avelgem - Oostkamp
    Hooglede - Ploegsteert
    Blankenberge - Wevelgem
    Pittem - KSV Kortrijk
    RC Waregem - Koekelare
    Oostnieuwkerke - Dosko Beveren


    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/16de finales
    Wedstrijden in het weekend van 27 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Hooglede - Zwevezele B    3 - 1
    Jabbeke - RC Waregem    1 - 1  (3-4)
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 6
    Loppem - KSV Kortrijk    0 - 0   (5-6)
    Ploegsteert - Moorslede     2 - 1
    Aarsele - Lichtervelde   1 - 2
    Nieuwpoort - Wevelgem   1 - 2
    Oostduinkerke - Avelgem    0 - 2
    Damme - Dosko Beveren    2 - 4
    Boezinge - Blankenberge   0 - 1
    RC Lauwe - Dottignies   5 - 1
    Jong Male - Oostkamp    0 - 2
    Ardooie - Pittem   0 - 3
    Koekelare - Proven    2 - 1
    WS Lauwe - Westrozebeke   0 - 0   (6-5)
    Lendelede - Veurne    2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden in het weekend van 20 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Staden - Poperinge   1 - 0  (4-5)
    Boezinge - Otegem   3 - 0  (2-4)
    De Ruiter Roeselare - Wevelgem   2 - 2  (5-2)
    Veldegem - Emelgem-Kachtem     1 - 2   (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Rumbeke   0 - 0  (5-5)
    Moen - WS Lauwe   2 - 1
    Dadizele - Spermalie-Middelkerke    5 - 0  (2-4)
    Beernem - Oostkamp    0 - 8  (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Club Roeselare   2 - 1  (5-1)
    Oostnieuwkerke - Nieuwkerke   4 - 2  (4-3)
    Eernegem - Diksmuide   1 - 2  (3-4)
    Kortemark - Gistel   3 - 5  (3-5)

    Reeks D
    Damme - Varsenare   4 - 4  (3-2)
    RC Waregem - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Tielt - Geluwe   3 - 0   (3-4)
    Meulebeke - Anzegem   1 - 2  (3-3)

    Reeks E
    Heestert - RC Lauwe   0 - 1  (5-2)
    Beselare - Wielsbeke     0 - 3  (3-5)
    Beveren-Leie - Jabbeke   1 - 5   (3-4)
    Zedelgem - Zwevezele   1 - 4

    Reeks F
    Deerlijk - Heist    9 - 0  (5-4)
    Oostduinkerke - Ledegem    1 - 1  (3-4)
    Blankenberge - Bredene   FF   5 - 0
    Westkapelle - Oudenburg    1 - 2  (4-4)

    Reeks G 
    Ichtegem - Handzame     2 - 2   (4-2)
    Izegem-Ingelmunster - Oostduinkerke   0 - 3  (1-3)
    Jong Male - Houthulst   5 - 1   (4-3)
    Langemark-Poelkapelle - SV Kortrijk   0 - 0  (5-5)
    Bulskamp - Aartrijke   1 - 3  (3-4)

    Reeks H 
    Dosko Beveren - Dentergem   1 - 4
    Desselgem - Lissewege   2 - 2
    Sint-Joris - Sint-Kruis    2 - 4  (4-4)
    Lendelede - Jong Vijve   1 - 0  (4-3)
    Hooglede - Lo-Reninge   7 - 1  (2-4)

    Reeks I 
    Moorsele - Dadizele B   2 - 0  (2-4)
    Westouter - Loppem   2 - 4  (5-5)
    Zerkegem - Vleteren   7 - 3  (3-4)
    Brielen - Dottignies B     3 - 2  (3-4)
    Bissegem - Nieuwpoort   2 - 1  (5-3)

    Reeks J
    E. Brugge - Zandvoorde    4 - 2  (4-3)
    Zarren - Beernem B   2 - 1  (5-5)
    Gits - Snaaskerke    0 - 2  (4-3)
    Menen United - Lichtervelde   0 - 3  (4-5)
    Veurne - Hulste   10 - 1  (0-3)

    Reeks K
    Wervik B - Proven   0 - 10  (4-3)
    Keiem - Hertsberge   8 - 1
    Reningelst - Dikkebus   1 - 4  (4-5)
    Marke - Dosko Beveren B   0 - 5  (3-3)
    Westende - Doomkerke   2 - 4  (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Oostrozebeke    0 - 1  (4-3)
    Ruiselede - Jonkershove    2 - 3
    Ledegem - Avelgem    2 - 3  (2-4)
    Rekkem - Koekelare    2 - 6  (3-4)
    Comines-Warneton - Kruiseke   3 - 1  (2-2)

    Reeks M
    De Haan - Zonnebeke   1 - 0  (4-3)
    Heule - Kanegem   2 - 1  (4-2)
    Wevelgem B - Ploegsteert   0 - 2  (3-4)
    Poperinge B - Aarsele   1 - 3  (3-3)
    Veurne B - HO Oedelem   2 - 0  (4-3)

    Reeks N 
    Sint-Eloois-Winkel B - Pittem   3 - 4  (5-4)
    SK Torhout - Steenbrugge   6 - 2  (3-4)
    Westrozebeke - Wenduine    6 - 1  (4-4)
    Diksmuide B - Moerbeke   1 - 2  (5-3)
    Geluveld - Passendale   5 - 1

    Reeks O
    Zwevezele B - De Panne   FF 5 - 0
    Luingnois - Zillebeke   11 - 1  (4-2)
    Lombardsijde - Alveringem   6 - 1  (1-3)
    Dar. Brugge - Kuurne    4 - 2  (4-5)
    Steenbrugge B - Stasegem   2 - 1  (5-3)

    Reeks P
    Wikings Kortrijk - Voormezele     FF   0 - 5
    Bellegem - Ardooie    0 - 2  (3-4)
    Dudzele - Elverdinge   2 - 2  (4-5)
    Aalbeke - Moorslede   FF  0 - 5
    Ruddervoorde - Hollebeke    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden in het weekend van 13 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - Staden     2 - 2   (3-3)
    Wevelgem - Boezinge     1 - 1  (5-4)
    Emelgem-Kachtem - De Ruiter Roeselare    1 - 2   (4-4)
    Poperinge - Veldegem    7 - 0

    Reeks B
    Rumbeke - Beernem    1 - 1   (3-2)
    WS Lauwe - Zwevegem    3 - 2   (3-5)
    Spermalie-Middelkerke - Moen    0 - 2   (4-5)
    Oostkamp - Dadizele    3 - 1  (5-2)

    Reeks C
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke     0 - 2
    Nieuwkerke - Eernegem    1 - 1   (3-5)
    Diksmuide - Kortemark    0 - 1   (4-3)
    Gistel - Dottignies    2 - 3   (5-5)

    Reeks D
    Varsenare - Meulebeke     4 - 0   (4-5)
    Ingooigem - Damme     0 - 2  (5-4)
    Geluwe - RC Waregem    3 - 4   (3-4)
    Anzegem - Tielt     0 - 3

    Reeks E
    RC Lauwe - Zedelgem      1 - 0   (2-4)
    Wielsbeke - Heestert    0 - 0   (4-2)
    Jabbeke - Beselare    2 - 1   (5-3)
    Zwevezele - Beveren-Leie    8 - 1  (4-3)

    Reeks F
    Heist - Oostduinkerke     1 - 2   (5-5)
    Ledegem - Blankenberge    3 - 5   (5-3)
    Bredene - Westkapelle    0 - 2   (3-4)
    Oudenburg - Deerlijk    2 - 3   (5-3)

    Reeks G 
    Aartrijke - Ichtegem     2 - 2   (5-3)
    Oostduinkerke - Jong Male    2 - 9  (2-5)
    Houthulst - Langemark-Poelkapelle    3 - 0  (5-2)
    Handzame - Izegem-Ingelmunster    0 - 2  (4-4)
    KSV Kortrijk - Bulskamp    2 - 1   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Desselgem     2 - 5  (2-4)
    Lo-Reninge - Dosko Beveren    3 - 1   (2-3)
    Lissewege - Lendelede    0 - 1   (5-2)
    Sint-Kruis - Hooglede    2 - 2   (5-4)
    Jong Vijve - Sint-Joris     4 - 2   (3-4)

    Reeks I 
    Nieuwpoort - Moortsele    6 - 0
    Dadizele B - Westouter    1 - 1   (5-2)    
    Loppem - Zerkegem    4 - 2   (5-4)
    Vleteren - Brielen     1 - 2   (3-4)
    Dottignies B - Bissegem    1 - 2   (3-4)

    Reeks J
    Zandvoorde - Zarren     3 - 1  (4-2)
    Hulste - E. Brugge    5 - 1   (3-5)
    Beernem B - Menen United   4 - 0   (5-3)
    Snaaskerke - Veurne     1 - 2
    Lichtervelde - Gits    4 - 0   (4-4)

    Reeks K
    Doomkerke - Wervik B   8 - 0   (4-5)
    Proven - Keiem    8 - 0   (4-3)
    Hertsberge - Reningelst    2 - 3
    Dikkebus - Marke   6 - 0   (4-4)
    Dosko Beveren B - Westende    1 - 0   (4-2)

    Reeks L
    Oostrozebeke - Rekkem      0 - 0   (2-5)
    Kruiseke - Ledegem    1 - 1   (3-4)
    Jonkershove - Merkem    1 - 3   (5-4)
    Avelgem - Ruiselede    4 - 0
    Koekelare - Comines-Warneton     4 - 1   (5-2)

    Reeks M
    HO Oedelem - De Haan   2 - 1   (4-3)
    Zonnebeke - Heule     2 - 1   (3-3)
    Kanegem - Wevelgem B   4 - 2  (5-5)
    Ploegsteert - Poperinge B   3 - 0  (4-1)
    Aarsele - Veurne B    3 - 2

    Reeks N 
    Passendale - Sint-Eloois-Winkel B     0 - 0   (5-4)
    Steenbrugge - Westrozebeke    3 - 0   (5-5)
    Wenduine - Diksmuide B    3 - 1   (4-2)
    Pittem - SK Torhout    3 - 0   (4-5)
    Moerkerke - Geluveld   6 - 2

    Reeks O
    Stasegem - Zwevezele B    1 - 1   (4-5)
    De Panne - Luingnois    2 - 2   (5-4)
    Zillebeke - Lombardsijde    4 - 3    (4-4)
    Alveringem - Dar. Brugge    1 - 6
    Kuurne - Steenbrugge B    4 - 1   (5-3)

    Reeks P
    Moorslede - Ruddervoorde    1 - 1
    Ardooie - Aalbeke    1 - 0   (5-2)
    Elverdinge - Bellegem    0 - 1  (2-3)
    Voormezele - Dudzele    1 - 2   (2-5)
    Hollebeke - Wikings Kortrijk   5 - 0   (5-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden in het weekend van 6 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    De Ruiter Roeselare - Poperinge      1 - 1  (4-3)
    Boezinge - Emelgem-Kachtem   2 - 0   (5-3)
    Staden - Wevelgem    1 - 2  (5-2)
    Veldegem - Otegem    1 - 4  (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Spermalie-Middelkerke   1 - 3  (4-2)
    Beernem - WS Lauwe    0 - 3   (3-5)
    Dadizele - Rumbeke    1 - 3  (4-2)
    Moen - Oostkamp   0 - 2   (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Diksmuide    2 - 0   (3-3)
    Kortemark - Nieuwkerke    3 - 3    (1-3)
    Eernegem - Club Roeselare    2 - 0   (4-4)
    Oostnieuwkerke - Gistel    5 - 0

    Reeks D
    Tielt - Varsenare    3 - 0   (4-4)
    RC Waregem - Anzegem      6 - 0   (4-3)
    Damme - Geluwe    3 - 1   (2-5)
    Meulebeke - Ingooigem    4 - 0  (4-3)

    Reeks E
    Heestert - Jabbeke    1 - 1  (5-5)
    Zedelgem - Wielsbeke    1 - 3  (4-5)
    Beveren-Leie - RC Lauwe     4 - 5   (3-2)
    Beselare - Zwevezele   0 - 6

    Reeks F
    Deerlijk - Bredene    2 - 0  (4-4)
    Westkapelle - Ledegem    2 - 1   (2-5)
    Blankenberge - Heist    3 - 0
    Oostduinkerke - Oudenburg    6 - 2

    Reeks G 
    Langemark-Poelkapelle - Oostduinkerke    1 - 0   (2-5)
    Jong Male - Handzame    3 - 2  (5-4)
    Izegem-Ingelmunster - Aartrijke    1 - 6   (3-2)
    Ichtegem - SV Kortrijk   2 - 2
    Bulskamp - Houthulst   2 - 7  (3-2)

    Reeks H 
    Sint-Joris - Lissewege    3 - 3   (5-3)
    Lendelede - Dentergem    1 - 0
    Desselgem - Lo-Reninge    1 - 1   (3-3)
    Dosko Beveren - Sint-Kruis    0 - 6   (5-2)
    Hooglede - Jong Vijve     2 - 0   (4-3)

    Reeks I 
    Brielen - Loppem    2 - 3   (4-4)
    Zerkegem - Dadizele     2 - 2
    Westouter - Nieuwpoort    0 - 9
    Moorsele - Dottignies     0 - 5   (4-3)
    Bissegem - Vleteren    1 - 3   (3-5)

    Reeks J
    Gits - Beernem    3 - 0   (5-3)
    Menen United - Zandvoorde   1 - 9   (2-1)
    Zarren - Hulste    3 - 0   (2-3)
    E. Brugge - Snaaskerke    2 - 4  (5-2)
    Lichtervelde - Veurne     1 - 1    (5-4)

    Reeks K
    Marke - Hertsberge    0 - 1   (3-3)
    Reningelst - Proven     1 - 2
    Keiem - Doomkerke    6 - 0   (4-4)
    Wervik B - Dosko Beveren B    0 - 8   (3-4)
    Westende - Dikkebus     1 - 1   (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Avelgem    1 - 1   (3-5)
    Ruiselede - Kruiseke    5 - 5   (5-4)
    Ledegem - Koekelare    2 - 3   (3-5)
    Comines-Warneton - Oostrozebeke     5 - 0
    Rekkem - Jonkershove    2 - 1   (5-4)

    Reeks M
    Poperinge B - Kanegem    2 - 6   (4-4)
    Wevelgem B - Zonnebeke    3 - 3   (3-4)
    Heule - HO Oedelem    1 - 2   (4-5)
    De Haan - Aarsele    3 - 2   (3-3)
    Veurne B - Ploegsteert    1 - 2   (4-2)

    Reeks N 
    Diksmuide B - Steenbrugge    0 - 4   (4-3)
    Westrozebeke - Pittem    4 - 1   (5-3)
    SK Torhout - Passendale    4 - 1   (5-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Moerbeke    1 - 0   (4-2)
    Geluveld - Wenduine   10 - 5   (5-2)

    Reeks O
    Dar. Brugge - Zillebeke    3 - 1
    Lombardsijde - De Panne    0 - 3   (0-4)
    Luingnois - Stasegem    0 - 1   (4-3)
    Zwevezele B - Kuurne    4 - 0
    Steenbrugge B - Alveringem    1 - 6   (3-5)

    Reeks P
    Aalbeke - Elverdinge     3 - 1   (3-3)
    Bellegem - Voormezele     4 - 2   (3-1)
    Dudzele - Hollebeke    7 - 1   (4-5)
    Wikings Kortrijk - Moorslede     1 - 5   (3-2)
    Ruddervoorde - Ardooie    1 - 2  (4-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden in het weekend van 30 juli
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - De Ruiter Roeselare   2 - 2    (4-4)
    Emelgem-Kachtem - Staden   1 - 0  (2-3)
    Wevelgem - Veldegem     3 - 1  (5-5)
    Poperinge - Boezinge    0 - 1

    Reeks B
    Spermalie-Middelkerke - Beernem   2 - 2  (4-3)
    WS Lauwe - Dadizele     4 - 1
    Rumbeke - Moen      1 - 2   (3-3)
    Oostkamp - Zwevegem   1 - 3   (4-4)

    Reeks C
    Gistel - Eernegem      2 - 0   (3-4)
    Nieuwkerke - Dottignies   0 - 1  (4-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    2 - 3   (3-5)
    Club Roeselare - Kortemark     0 - 1

    Reeks D
    Ingooigem - Tielt   2 - 0  (3-3)
    Anzegem - Damme   1 - 3  (4-5)
    Geluwe - Meulebeke  2 - 2  (4-3)
    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    Reeks E
    Jabbeke - Zedelgem   2 - 1  (4-5)
    Wielsbeke - Beveren-Leie    2 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Beselare    2 - 0  (5-3)
    Zwevezele - Heestert     2 - 3   (4-3)

    Reeks F
    Ledegem - Deerlijk  4 - 3   (3-4)
    Bredene - Oostduinkerke    1 - 3   (3-4)
    Heist - Westkapelle    0 - 4   (4-4)
    Oudenburg - Blankenberge    2 - 2   (5-4)

    Reeks G 
    Handzame - Langemark-Poelkapelle   2 - 2   (2-3)
    Aartrijke - Jong Male  1 - 2  (1-5)
    KV Kortrijk - Izegem-Ingelmunster  5 - 2  (5-5)
    Houthulst - Ichtegem     3 - 4  (4-4)
    Oostduinkerke - Bulskamp   1 - 4   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Sint-Joris   3 - 1  (5-3)
    Lo-Reninge - Lendelede  0 - 2  (2-4)
    Sint-Kruis - Desselgem   6 - 3  (5-3)
    Jong Vijve - Dosko Beveren   5 - 0
    Lissewege - Hooglede  0 - 7  (1-3)

    Reeks I 
    Dottignies B - Westouter    2 - 1  (4-5)
    Nieuwpoort - Zerkegem  9 - 0
    Vleteren - Moorsele   2 - 6  (3-3)
    Loppem - Bissegem   4 - 2  (4-4)
    Dadizele B - Brielen   6 - 3  (4-3)

    Reeks J
    Zandvoorde - Gits  3 - 0
    Hulste - Menen United  4 - 1  (5-2)
    Snaaskerke - Zarren  2 - 2  (3-3)
    Lichtervelde - E. Brugge  3 - 0  (4-3)
    Beernem - Veurne  1 - 2

    Reeks K
    Proven - Marke   FF 5 - 0
    Doomkerke - Reningelst  7 - 1  (4-4)
    Dosko Beveren B - Keiem  6 - 2  (4-4)
    Dikkebus - Wervik B  5 - 0
    Hertsberge - Westende  5 - 1 (3-3)

    Reeks L
    Kruiseke - Merkem  1 - 5
    Koekelare - Ruiselede  1 - 1  (3-5)
    Oostrozebeke - Ledegem  1 - 3  (4-3)
    Jonkershove - Comines-Warneton  2 - 3  (3-4)
    Avelgem - Rekkem    3 - 1   (1-4)

    Reeks M
    Zonnebeke - Poperinge B  2 - 1  (5-2)
    HO Oedelem - Wevelgem B  1 - 0  (3-4)
    Aarsele - Heule  3 - 0  (5-3)
    Ploegsteert - De Haan   3 - 0   (4-3)
    Kanegem - Veurne B  1 - 3  (4-4)

    Reeks N 
    Pittem - Diksmuide B  7 - 1
    Moerkerke - SK Torhout  1 - 2
    Wenduine - Sint-Eloois-Winkel B  2 - 3
    Steenbrugge - Geluveld    2 - 1  (5-2)
    Passendale - Westrozebeke    1 - 3   (3-5)

    Reeks O
    De Panne - Dar. Brugge   1 - 2  (4-4)
    Stasegem - Lombardsijde  0 - 6
    Kuurne - Luingnois  2 - 1  (4-1)
    Alveringem - Zwevezele B  3 - 3
    Zillebeke - Steenbrugge B  3 - 2  (3-1)

    Reeks P
    Voormezele - Aalbeke  3 - 2  (2-1)
    Hollebeke - Bellegem  3 - 1  (4-5)
    Moorslede - Dudzele  2 - 1  (4-4)
    Ardooie - Wikings Kortrijk  6 - 3  (3-4)
    Elverdinge - Ruddervoorde  0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK voetbal voor vrouwen
    EK Voetbal voor vrouwen


    Van 16 juli tot en met 6 augustus vindt het Europees Kampioenschap voor vrouwen plaats in Nederland.
    Het UEFA's Woman's EURO 2017 wordt in Breda, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Doetinchem, Deventer en
    Enschede gespeeld met 16 teams : BelgiŽ, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Spanje, ItaliŽ,
    Noorwegen, Zweden, IJsland, Schotland, Denemarken, Oostenrijk, Rusland, Zwitserland en Portugal.
    Duitsland is titelhouder.

    SPEELSCHEMA :

    GROEP A :

    Nederland - Noorwegen      1 - 0
    Denemarken - BelgiŽ      1 - 0
    Noorwegen - BelgiŽ      0 - 2
    Nederland - Denemarken    1 - 0
    BelgiŽ - Nederland    2 - 1
    Noorwegen - Denemarken    0 - 1

    GROEP B :

    ItaliŽ - Rusland     1 - 2
    Duitsland - Zweden    0 - 0
    Zweden - Rusland      2 - 0
    Duitsland - ItaliŽ      2 - 1
    Rusland - Duitsland     0 - 2
    Zweden - ItaliŽ     2 - 3

    GROEP C :

    Oostenrijk - Zwitserland     1 - 0
    Frankrijk - IJsland     1 - 0
    IJsland - Zwitserland    1 - 2
    Frankrijk - Oostenrijk    1 - 1
    IJsland - Oostenrijk     0 - 3
    Zwitserland - Frankrijk     1 - 1

    GROEP D :

    Spanje - Portugal     2 - 0
    Engeland - Schotland     6 - 0
    Schotland - Portugal      1 - 2
    Engeland - Spanje      2 - 0
    Portugal - Engeland     1 - 2
    Schotland - Spanje    1 - 0


    KWARTFINALE :

    Nederland - Zweden    2 - 0
    Engeland - Frankrijk    1 - 0
    Duitsland - Denemarken    1 - 2
    Oostenrijk - Spanje    0 - 0  n.v.  pen 5-3


    HALVE FINALE :

    Nederland - Engeland      3 - 0
    Denemarken - Oostenrijk      0 - 0  na verlengingen   strafschoppen   3 - 0


    FINALE :
    Nederland - Denemarken    4 - 2
    De finale werd gespeeld op zondag 6 augustus om 17 uur in Enschede.
    Gastland Nederland werd Europees kampioen !





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018

    De competitie gaat van start in het weekend van 28, 29 en 30 juli 2017.
    De openingswedstrijd is Antwerp - Anderlecht. Anderlecht mocht een week eerder al aftrappen
    in de Supercup als landskampioen tegen Bekerwinnaar Zulte Waregem. Anderlecht won de supercup met 2 - 1.
    Deze wedstrijd werd op zaterdag 22 juli gespeeld om 20.30 uur in een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion.

    Speeldag 1 : Weekend 29 juli
    Antwerp - Anderlecht    0 - 0
    Sporting Lokeren - Club Brugge   0 - 4
    Racing Genk - Waasland-Beveren    3 - 3
    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5
    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0
    KV Mechelen - Standard    1 - 1
    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2
    KV Oostende - Moeskroen     0 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 5 augustus
    Standard - Racing Genk    2 - 1
    Moeskroen - Charleroi    2 - 5
    Waasland-Beveren - KV Mechelen    2 - 2
    KV Kortrijk - Sporting Lokeren     1 - 0
    Zulte Waregem - Sint-Truiden     2 - 0
    AA Gent - Antwerp   0 - 1
    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0
    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 12 augustus
    Zulte Waregem - Club Brugge    1 - 2
    KV Mechelen - AA Gent    1 - 1
    Eupen - KV Kortrijk    1 - 2
    Sporting Lokeren - Moeskroen    0 - 2
    Sint-Truiden - Standard    1 - 0
    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3
    Antwerp - Racing Genk    3 - 5
    Charleroi - Anderlecht    2 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 19 augustus
    Standard - Zulte Waregem    0 - 4
    Waasland-Beveren - Sporting Lokeren   2 - 3
    KV Mechelen - Antwerp    1 - 2
    Anderlecht - Sint-Truiden    2 - 3
    Moeskroen - AA Gent    3 - 2
    KV Kortrijk - Club Brugge   1 - 2
    Racing Genk - Charleroi    0 - 1
    Eupen - KV Oostende    2 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 26 augustus
    KV Kortrijk - Moeskroen    1 - 1
    Charleroi - Zulte Waregem    3 - 2
    Sporting Lokeren - Eupen     3 - 0
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     1 - 0
    Racing Genk - KV Mechelen     1 - 0
    Club Brugge - Standard   4 - 0
    AA Gent - Anderlecht    0 - 0
    KV Oostende - Antwerp    3 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 9 september
    Anderlecht - Sporting Lokeren    3 - 2
    Moeskroen - Club Brugge    2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden    1 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk      2 - 2
    AA Gent - Racing Genk    1 - 1
    Standard - Charleroi   0 - 0
    KV Mechelen - KV Oostende    1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 16 september
    Sint-Truiden - Racing Genk   2 - 1
    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2
    Sporting Lokeren - Antwerp    1 - 1
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 1
    KV Oostende - AA Gent   0 - 2
    Eupen - Standard    1 - 1
    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2
    Club Brugge - KV Mechelen    2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 23 september
    Waasland-Beveren - Anderlecht
    Antwerp - KV Kortrijk
    Charleroi - Club Brugge
    KV Mechelen - Sint-Truiden
    Moeskroen - Eupen
    Racing Genk - KV Oostende
    AA Gent - Zulte Waregem
    Standard - Sporting Lokeren

    Speeldag 9 : Weekend 30 september
    30/09/2017 20:00 Sint-Truiden - Charleroi
    30/09/2017 20:00 Waasland-Beveren - Antwerp
    30/09/2017 20:00Zulte Waregem - Sporting Lokeren
    30/09/2017 20:00 Eupen - Racing Genk
    30/09/2017 20:00 Moeskroen - KV Mechelen
    30/09/2017 20:00 KV Kortrijk - KV Oostende
    30/09/2017 20:00 Anderlecht - Standard
    30/09/2017 20:00 Club Brugge - AA Gent

    Speeldag 10 : Weekend 14 oktober
    14/10/2017 20:00 Antwerp - Zulte Waregem
    14/10/2017 20:00 Charleroi - Eupen
    14/10/2017 20:00 Sporting Lokeren - Sint-Truiden
    14/10/2017 20:00 KV Mechelen - Anderlecht 
    14/10/2017 20:00 KV Oostende - Club Brugge
    14/10/2017 20:00 Racing Genk - Moeskroen
    14/10/2017 20:00 AA Gent - Waasland-Beveren
    14/10/2017 20:00 Standard - KV Kortrijk

    Speeldag 11 : Weekend 21 oktober
    21/10/2017 20:00 Sint-Truiden - KV Oostende
    21/10/2017 20:00 Sporting Lokeren - Charleroi
    21/10/2017 20:00 Zulte Waregem - Waasland-Beveren
    21/10/2017 20:00 Eupen - KV Mechelen
    21/10/2017 20:00 Moeskroen - Standard
    21/10/2017 20:00 KV Kortrijk - AA Gent
    21/10/2017 20:00 Anderlecht - Racing Genk 
    21/10/2017 20:00 Club Brugge - Antwerp 

    Speeldag 12 : Midweek 25 oktober

    25/10/2017 20:00 Sint-Truiden - Moeskroen
    25/10/2017 20:00 Waasland-Beveren - KV Kortrijk
    25/10/2017 20:00 Antwerp - Standard
    25/10/2017 20:00 KV Mechelen - Sporting Lokeren
    25/10/2017 20:00 KV Oostende - Charleroi
    25/10/2017 20:00 Racing Genk - Club Brugge
    25/10/2017 20:00 AA Gent - Eupen
    25/10/2017 20:00 Anderlecht - Zulte Waregem

    Speeldag 13 : Weekend 28 oktober
    28/10/2017 20:00 Charleroi - AA Gent
    28/10/2017 20:00 Sporting Lokeren - KV Oostende
    28/10/2017 20:00 Zulte Waregem - KV Mechelen
    28/10/2017 20:00 Eupen - Anderlecht
    28/10/2017 20:00 Moeskroen - Antwerp
    28/10/2017 20:00 KV Kortrijk - Racing Genk
    28/10/2017 20:00 Standard - Waasland-Beveren
    28/10/2017 20:00 Club Brugge - Sint-Truiden

    Speeldag 14 : Weekend 4 november
    04/11/2017 20:00 Sint-Truiden - Eupen
    04/11/2017 20:00 Waasland-Beveren - Moeskroen
    04/11/2017 20:00 Antwerp - Charleroi
    04/11/2017 20:00 KV Mechelen - KV Kortrijk
    04/11/2017 20:00 KV Oostende - Zulte Waregem
    04/11/2017 20:00 Racing Genk - Sporting Lokeren
    04/11/2017 20:00 AA Gent - Standard
    04/11/2017 20:00 Anderlecht - Club Brugge

    Speeldag 15 : Weekend 18 november
    18/11/2017 20:00 Charleroi - KV Mechelen
    18/11/2017 20:00 Sporting Lokeren - AA Gent -
    18/11/2017 20:00 Zulte Waregem - Racing Genk -
    18/11/2017 20:00 Eupen - Antwerp -
    18/11/2017 20:00 Moeskroen - Anderlecht -
    18/11/2017 20:00 KV Kortrijk - Sint-Truiden -
    18/11/2017 20:00 Standard - KV Oostende -
    18/11/2017 20:00 Club Brugge - Waasland-Beveren -

    Speeldag 16 : Weekend 25 november

    25/11/2017 20:00 Sint-Truiden - Sporting Lokeren -
    25/11/2017 20:00 Waasland-Beveren - Charleroi -
    25/11/2017 20:00 Antwerp - KV Mechelen -
    25/11/2017 20:00 KV Oostende - Eupen -
    25/11/2017 20:00 Racing Genk - Standard -
    25/11/2017 20:00 AA Gent - Moeskroen -
    25/11/2017 20:00 Anderlecht - KV Kortrijk -
    25/11/2017 20:00 Club Brugge - Zulte Waregem -

    Speeldag 17 : Weekend 2 december

    02/12/2017 20:00 Charleroi - KV Oostende -
    02/12/2017 20:00 Sporting Lokeren - Anderlecht -
    02/12/2017 20:00 KV Mechelen - Racing Genk -
    02/12/2017 20:00 Zulte Waregem - AA Gent -
    02/12/2017 20:00 Eupen - Club Brugge -
    02/12/2017 20:00 Moeskroen - Sint-Truiden -
    02/12/2017 20:00 KV Kortrijk - Waasland-Beveren -
    02/12/2017 20:00 Standard - Antwerp -

    Speeldag 18 : Weekend 9 december
    09/12/2017 20:00 Sint-Truiden - Zulte Waregem -
    09/12/2017 20:00 Waasland-Beveren - Standard -
    09/12/2017 20:00 Antwerp - Moeskroen -
    09/12/2017 20:00 KV Oostende - KV Mechelen -
    09/12/2017 20:00 Racing Genk - Eupen -
    09/12/2017 20:00 AA Gent - KV Kortrijk -
    09/12/2017 20:00 Anderlecht - Charleroi -
    09/12/2017 20:00 Club Brugge - Sporting Lokeren -

    Speeldag 19 : Weekend 16 december
    16/12/2017 20:00 Charleroi - Racing Genk -
    16/12/2017 20:00 Sporting Lokeren - Waasland-Beveren -
    16/12/2017 20:00 Zulte Waregem - Antwerp -
    16/12/2017 20:00 Eupen - Sint-Truiden -
    16/12/2017 20:00 Moeskroen - KV Oostende -
    16/12/2017 20:00 KV Kortrijk - KV Mechelen -
    16/12/2017 20:00 Standard - AA Gent -
    16/12/2017 20:00 Club Brugge - Anderlecht

    Speeldag 20 : Weekend 22 december
    22/12/2017 20:00 Antwerp - Sporting Lokeren
    22/12/2017 20:00 KV Mechelen - Club Brugge
    22/12/2017 20:00 Moeskroen - Zulte Waregem
    22/12/2017 20:00 Racing Genk - KV Kortrijk
    22/12/2017 20:00 AA Gent - Charleroi
    22/12/2017 20:00 Standard - Sint-Truiden 
    22/12/2017 20:00 Anderlecht - Eupen 
    22/12/2017 20:00 Waasland-Beveren - KV Oostende

    Speeldag 21 : Weekend 26 december
    26/12/2017 20:00 Club Brugge - Moeskroen
    26/12/2017 20:00 Anderlecht - AA Gent
    26/12/2017 20:00 KV Kortrijk - Standard
    26/12/2017 20:00 Eupen - Waasland-Beveren
    26/12/2017 20:00 KV Oostende - Racing Genk
    26/12/2017 20:00 Zulte Waregem - Charleroi 
    26/12/2017 20:00 Lokeren - KV Mechelen 
    26/12/2017 20:00 Sint-Truiden - Antwerp

    Speeldag 22 : Weekend 20 januari
    20/01/2018 20:00 Standard - Eupen
    20/01/2018 20:00 AA Gent - Lokeren
    20/01/2018 20:00 Racing Genk - Anderlecht
    20/01/2018 20:00 KV Oostende - KV Kortrijk
    20/01/2018 20:00 KV Mechelen - Zulte Waregem
    20/01/2018 20:00 Charleroi - Moeskroen 
    20/01/2018 20:00 Antwerp - Club Brugge 
    20/01/2018 20:00 Waasland-Beveren - Sint-Truiden

    Speeldag 23 : Midweek 23 januari
    23/01/2018 20:00 Club Brugge - KV Oostende
    23/01/2018 20:00 Anderlecht - Waasland-Beveren
    23/01/2018 20:00 Moeskroen - KV Kortrijk
    23/01/2018 20:00 Eupen - Charleroi
    23/01/2018 20:00 Zulte Waregem - Standard
    23/01/2018 20:00 Lokeren - Racing Genk 
    23/01/2018 20:00 Antwerp - AA Gent 
    23/01/2018 20:00 Sint-Truiden - KV Mechelen

    Speeldag 24 : Weekend 26 januari
    26/01/2018 20:00 Standard - Anderlecht
    26/01/2018 20:00 AA Gent - Club Brugge
    26/01/2018 20:00 Racing Genk - Sint-Truiden
    26/01/2018 20:00 KV Kortrijk - Eupen 
    26/01/2018 20:00 KV Oostende - Lokeren
    26/01/2018 20:00 KV Mechelen - Moeskroen 
    26/01/2018 20:00 Charleroi - Antwerp
    26/01/2018 20:00 Waasland-Beveren - Zulte Waregem

    Speeldag 25 : Weekend 3 februari
    03/02/2018 20:00 Club Brugge - Charleroi
    03/02/2018 20:00 Anderlecht - KV Mechelen
    03/02/2018 20:00 Moeskroen - Racing Genk
    03/02/2018 20:00 Eupen - AA Gent
    03/02/2018 20:00 Zulte Waregem - KV Oostende
    03/02/2018 20:00 Lokeren - Standard 
    03/02/2018 20:00 Antwerp - Waasland-Beveren 
    03/02/2018 20:00 Sint-Truiden - KV Kortrijk

    Speeldag 26 : Weekend 10 februari
    10/02/2018 20:00 Standard - Moeskroen
    10/02/2018 20:00 AA Gent - Sint-Truiden
    10/02/2018 20:00 Racing Genk - Zulte Waregem
    10/02/2018 20:00 KV Kortrijk - Antwerp
    10/02/2018 20:00 KV Oostende - Anderlecht
    10/02/2018 20:00 KV Mechelen - Eupen 
    10/02/2018 20:00 Charleroi - Lokeren 
    10/02/2018 20:00 Waasland-Beveren - Club Brugge

    Speeldag 27 : Weekend 17 februari
    17/02/2018 20:00 Club Brugge - Racing Genk
    17/02/2018 20:00 AA Gent - KV Mechelen
    17/02/2018 20:00 Moeskroen - Waasland-Beveren
    17/02/2018 20:00 Zulte Waregem - Eupen
    17/02/2018 20:00 Lokeren - KV Kortrijk
    17/02/2018 20:00 Charleroi - Standard 
    17/02/2018 20:00 Antwerp - KV Oostende 
    17/02/2018 20:00 Sint-Truiden - Anderlecht

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    24/02/2018 20:00 Anderlecht - Moeskroen
    24/02/2018 20:00 Standard - Club Brugge
    24/02/2018 20:00 Racing Genk - Antwerp
    24/02/2018 20:00 KV Kortrijk - Zulte Waregem
    24/02/2018 20:00 Eupen - Lokeren
    24/02/2018 20:00 KV Oostende - Sint-Truiden 
    24/02/2018 20:00 KV Mechelen - Charleroi 
    24/02/2018 20:00 Waasland-Beveren - AA Gent

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    03/03/2018 20:00 Club Brugge - KV Kortrijk
    03/03/2018 20:00 Standard - KV Mechelen
    03/03/2018 20:00 AA Gent - KV Oostende
    03/03/2018 20:00 Moeskroen - Lokeren
    03/03/2018 20:00 Zulte Waregem - Anderlecht
    03/03/2018 20:00 Charleroi - Sint-Truiden 
    03/03/2018 20:00 Antwerp - Eupen 
    03/03/2018 20:00 Waasland-Beveren - Racing Genk

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    10/03/2018 20:00 Anderlecht - Antwerp
    10/03/2018 20:00 Racing Genk - AA Gent 
    10/03/2018 20:00 KV Kortrijk - Charleroi
    10/03/2018 20:00 Eupen - Moeskroen
    10/03/2018 20:00 KV Oostende - Standard
    10/03/2018 20:00 KV Mechelen - Waasland-Beveren
    10/03/2018 20:00 Lokeren - Zulte Waregem
    10/03/2018 20:00 Sint-Truiden - Club Brugge



    Samenvattingen voortaan op VIER !
    Telenet/Play Sports is de grote winnaar geworden van het nieuwe voetbalcontract. De live wedstrijden blijven 
    de komende drie jaar op Play Sports en ook de samenvattingen komen van Telenet. Deze verhuizen wel 
    vanaf volgend voetbalseizoen van
     VTM naar Vier. Extra Time blijft wel een vaste afspraak op maandag 
    bij Canvas. Proximus-TV en Orange 
    kunnen ook de beelden verwerven. Er komt dus een einde aan de wekelijkse
    afspraak met Stadion op VTM.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018


    De Proximus League heeft maandagmiddag zijn kalender voor het nieuwe seizoen voorgesteld.
    Beerschot-Wilrijk en Westerlo zijn de nieuwkomers in reeks 1B, zij beginnen het nieuwe seizoen op eigen veld.
    De Ratten trappen de nieuwe jaargang zelfs op gang: zij nemen het op vrijdag 4 augustus om 20u30 op het Kiel op tegen Union.

    Speeldag 1 : Weekend 5 augustus

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Union SG    3 - 0 

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    OH Leuven - Lierse SK    2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge    1 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus

    Cercle Brugge - Union SG    2 - 0

    Roeselare - OH Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse SK - KFCO Beerschot-Wilrijk     2 - 2

    Speeldag 3

    Lierse SK - Roeselare    2 - 2

    Union SG - Westerlo     3 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    7 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Tubeke    1 - 0

    Speeldag 4

    Roeselare - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 4

    Tubeke - Union SG    0 - 0

    Westerlo - OH Leuven    2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse SK    2 - 0

    Speeldag 5

    OH Leuven - Tubeke    2 - 0

    Lierse SK - Westerlo     2 - 2

    Union SG - Roeselare    4 - 0

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Speeldag 6

    Union SG - Roeselare    0 - 0

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo   2 - 2

    Tubeke - Lierse SK   2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge

    Speeldag 7

    22/09/2017 20:30 Westerlo - Roeselare

    23/09/2017 17:00 Cercle Brugge - Tubeke

    23/09/2017 20:30 Lierse SK - Union SG

    24/09/2017 16:00 OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk

    Speeldag 8

    29/09/2017 20:30 Union SG - Cercle Brugge

    30/09/2017 17:00 OH Leuven - Roeselare

    30/09/2017 20:30 Tubeke - Westerlo

    01/10/2017 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk - Lierse SK

    Speeldag 9

    03/10/2017 20:30 Cercle Brugge - OH Leuven

    04/10/2017 20:30 Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk

    04/10/2017 20:30 Westerlo - Union SG

    05/10/2017 20:30 Roeselare - Lierse SK

    Speeldag 10

    07/10/2017 20:30 KFCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge

    08/10/2017 14:30 Roeselare - Union SG

    08/10/2017 14:30 Lierse SK - Tubeke

    08/10/2017 18:00 OH Leuven - Westerlo

    Speeldag 11

    13/10/2017 20:30 Tubeke - OH Leuven

    14/10/2017 17:00 Cercle Brugge - Roeselare

    15/10/2017 16:00 Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk

    16/10/2017 20:30 Union SG - Lierse SK

    Speeldag 12 (weekend van 21 oktober)

    Union SG - Tubeke

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven

    Lierse SK - Cercle Brugge

    Roeselare - Westerlo

    Speeldag 13 (weekend van 28 oktober)

    Westerlo - Lierse SK

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Roeselare

    Tubeke - Cercle Brugge

    OH Leuven - Union SG

    Speeldag 14 (weekend van 4 november)

    Union SG - KFCO Beerschot-Wilrijk

    Cercle Brugge - Westerlo

    Roeselare - Tubeke

    Lierse SK - OH Leuven

    Speeldag 15 (weekend van 11 november)

    Westerlo - Union SG

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk

    OH Leuven - Roeselare

    Tubeke - Lierse SK

    Speeldag 16 (weekend van 18 november)

    Roeselare - Westerlo

    Lierse SK - Cercle Brugge

    Union SG - Tubeke

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven

    Speeldag 17 (weekend van 25 november)

    Tubeke - Cercle Brugge

    Union SG - OH Leuven

    Roeselare - Lierse SK

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk

    Speeldag 18 (weekend van 2 december)

    OH Leuven - AFC Tubeke

    Beerschot Wilrijk - Roeselare

    Lierse SK - KVC Westerlo

    Cercle Brugge - Union Saint Gilloise

    Speeldag 19 (weekend van 9 december)

    AFC Tubeke - Beerschot Wilrijk

    Union Saint Gilloise - Lierse SK

    Roeselare - Cercle Brugge

    KVC Westerlo - OH Leuven

    Speeldag 20 (weekend van 17 december)

    OH Leuven - Lierse SK

    Beerschot Wilrijk - Union Saint Gilloise

    KVC Westerlo - Cercle Brugge

    Roeselare - AFC Tubeke

    Speeldag 21 (weekend van 6 januari)

    Union Saint Gilloise - Roeselare

    Cercle Brugge - OH Leuven

    Lierse SK - Beerschot Wilrijk

    AFC Tubeke - KVC Westerlo

    Speeldag 22 (weekend van 13 januari)

    KVC Westerlo - Roeselare

    OH Leuven - Union Saint Gilloise

    Beerschot Wilrijk - Cercle Brugge

    Lierse SK - AFC Tubeke

    Speeldag 23 (weekend van 20 januari)

    AFC Tubeke - OH Leuven

    Cercle Brugge - Lierse SK

    Union Saint Gilloise - KVC Westerlo

    Roeselare - Beerschot Wilrijk

    Speeldag 24 (weekend van 27 januari)

    OH Leuven - KVC Westerlo

    Beerschot Wilrijk - AFC Tubeke

    Cercle Brugge - Roeselare

    Lierse SK - Union Saint Gilloise

    Speeldag 25 (weekend van 3 februari)

    AFC Tubeke - Roeselare

    OH Leuven - Cercle Brugge

    Union Saint Gilloise - Beerschot Wilrijk

    KVC Westerlo - Lierse SK

    Speeldag 26 (weekend van 10 februari)

    Beerschot Wilrijk - KVC Westerlo

    Cercle Brugge - AFC Tubeke

    Lierse SK - OH Leuven

    Roeselare - Union Saint Gilloise

    Speeldag 27 (weekend van 17 februari)

    OH Leuven - Beerschot Wilrijk

    Union Saint Gilloise - Cercle Brugge

    KVC Westerlo - AFC Tubeke

    Lierse SK - Roeselare

    Speeldag 28 (weekend van 24 februari)

    Beerschot Wilrijk - Lierse SK

    Cercle Brugge - KVC Westerlo

    Roeselare - OH Leuven

    AFC Tubeke - Union Saint Gilloise


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
    KALENDER EERSTE AMATEURKLASSE - SEIZOEN 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Weekend 2 september
    Seraing - Geel    0 - 2
    Deinze - Dessel Sport    2 - 0
    KSK Heist - Oosterzonen    4 - 1
    Lommel United - KSV Oudenaarde    2 - 1
    Berchem Sport - Virton    2 - 0
    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0
    Knokke - Patro Eisden    1 - 1 
    Eendracht Aalst - Dender   UITGESTELD

    Speeldag 2 : Weekend 9 september
    Dessel Sport - Eendracht Aalst    2 - 1
    KSV Oudenaarde - Knokke      1 - 2
    Geel - Berchem Sport     3 - 0
    Dender - Deinze     1 - 0
    Patro Eisden - Lommel United    1 - 5
    Oosterzonen - VW Hamme     2 - 2
    Virton - KSK Heist     1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Seraing    0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 16 september
    Dessel Sport - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Dender - Patro Eisden    1 - 1
    Seraing - Knokke    1 - 1
    Oosterzonen - Geel    3 - 0
    Deinze - Chatelet-Farciennes      2 - 2
    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0
    Berchem Sport - Lommel United   0 - 0
    VW Hamme - Virton    0 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 23 september
    KSV Oudenaarde - Berchem Sport
    Geel - KSK Heist
    Patro Eisden - Dessel Sport
    Lommel United - Dender
    Virton - Deinze
    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen
    Knokke - VW Hamme
    Eendracht Aalst - Seraing

    Speeldag 5 : Weekend 30 september
    Dessel Sport - Virton
    Dender - Knokke
    Seraing - KSV Oudenaarde
    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes
    Oosterzonen - Eendracht Aalst
    Deinze - Geel
    KSK Heist - Lommel United
    VW Hamme - Patro Eisden

    Speeldag 6 : Weekend 7 oktober
    KSV Oudenaarde - Deinze
    Geel - Dessel Sport
    Patro Eisden - Seraing
    Lommel United - Oosterzonen
    Chatelet-Farciennes - Virton
    Berchem Sport - Dender
    Knokke - KSK Heist
    Eendracht Aalst - VW Hamme

    Speeldag 7 : Weekend 14 oktober
    Dessel Sport - VW Hamme
    Geel - Lommel United
    Dender - KSV Oudenaarde
    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes
    Deinze - Oosterzonen
    KSK Heist - Berchem Sport
    Virton - Seraing
    Knokke - Eendracht Aalst

    Speeldag 8 : Weekend 21 oktober
    KSV Oudenaarde - Patro Eisden
    Seraing - KSK Heist
    Oosterzonen - Dessel Sport
    Lommel United - Knokke
    Virton - Geel
    Chatelet-Farciennes - Dender
    VW Hamme - Deinze
    Eendracht Aalst - Berchem Sport

    Speeldag 9 : Weekend 28 oktober
    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes
    Geel - Eendracht Aalst
    Dender - Oosterzonen
    Patro Eisden - Virton
    KSK Heist - VW Hamme
    Lommel United - Seraing
    Berchem Sport - Deinze
    Knokke - Dessel Sport

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Dessel Sport - Berchem Sport
    Seraing - Dender
    Oosterzonen - Patro Eisden
    Deinze - KSK Heist
    Virton - KSV Oudenaarde
    Chatelet-Farciennes - Knokke
    Eendracht Aalst - Lommel United
    VW Hamme - Geel

    Speeldag 11 : Weekend 11 november
    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst
    Dender - Geel
    Seraing - Deinze
    Patro Eisden - KSK Heist
    Lommel United - VW Hamme
    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport
    Berchem Sport - Oosterzonen
    Knokke - Virton

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Dessel Sport - Seraing
    Geel - Chatelet-Farciennes
    Oosterzonen - KSV Oudenaarde
    Deinze - Knokke
    KSK Heist - Dender
    Virton - Lommel United
    Eendracht Aalst - Patro Eisden
    VW Hamme - Berchem Sport

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    KSV Oudenaarde - Geel
    Dender - Dessel Sport
    Seraing - VW Hamme
    Patro Eisden - Berchem Sport
    Lommel United - Deinze
    Virton - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - KSK Heist
    Knokke - Oosterzonen

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Dessel Sport - Lommel United
    Geel - Knokke
    Oosterzonen - Virton
    Deinze - Patro Eisden
    KSK Heist - KSV Oudenaarde
    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
    Berchem Sport - Seraing
    VW Hamme - Dender

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    KSV Oudenaarde - VW Hamme
    Seraing - Oosterzonen
    Patro Eisden - Geel
    KSK Heist - Dessel Sport
    Lommel United - Chatelet-Farciennes
    Virton - Dender
    Eendracht Aalst - Deinze
    Knokke - Berchem Sport

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Dessel Sport - Patro Eisden
    Geel - Oosterzonen
    Dender - Lommel United
    Deinze - Virton
    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
    Berchem Sport - KSK Heist
    VW Hamme - Eendracht Aalst
    Knokke - Seraing

    Winterstop

    Speeldag 17 : Weekend 13 januari
    KSV Oudenaarde - Dessel Sport
    Dender - Chatelet-Farciennes
    Seraing - Virton
    Patro Eisden - VW Hamme
    Oosterzonen - Deinze
    KSK Heist - Knokke
    Lommel United - Eendracht Aalst
    Berchem Sport - Geel

    Speeldag 18 : Weekend 20 januari
    Dessel Sport - Oosterzonen
    Geel - Dender
    Deinze - Seraing
    Virton - Patro Eisden
    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport
    Eendracht Aalst - KSK Heist
    VW Hamme - Lommel United
    Knokke - KSV Oudenaarde

    Speeldag 19 : Weekend 27 januari
    KSV Oudenaarde - Seraing
    Geel - VW Hamme
    Dender - Eendracht Aalst
    Patro Eisden - Knokke
    Oosterzonen - KSK Heist
    Lommel United - Virton
    Chatelet-Farciennes - Deinze
    Berchem Sport - Dessel Sport

    Speeldag 20 : Weekend 3 februari
    Dessel Sport - Dender
    Seraing - Chatelet-Farciennes
    Deinze - KSV Oudenaarde
    KSK Heist - Patro Eisden
    Virton - Berchem Sport
    VW Hamme - Oosterzonen
    Knokke - Lommel United
    Eendracht Aalst - Geel

    Speeldag 21 :  Weekend 17 februari
    KSV Oudenaarde - KSK Heist
    Dender - VW Hamme
    Seraing - Eendracht Aalst
    Patro Eisden - Deinze
    Oosterzonen - Berchem Sport
    Lommel United - Dessel Sport
    Virton - Knokke
    Chatelet-Farciennes - Geel

    Speeldag 22 : Weekend 24 februari
    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
    Geel - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Dender
    Deinze - Lommel United
    KSK Heist - Seraing
    Berchem Sport - Patro Eisden
    VW Hamme - Knokke
    Eendracht Aalst - Virton

    Speeldag 23 : Weekend 3 maart
    KSV Oudenaarde - Oosterzonen
    Geel - Patro Eisden
    Dender - Berchem Sport
    Lommel United - KSK Heist
    Virton - Dessel Sport
    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst
    VW Hamme - Seraing
    Knokke - Deinze

    Speeldag 24 : Weekend 10 maart
    Dessel Sport - Geel
    Seraing - Lommel United
    Patro Eisden - Dender
    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes
    Deinze - VW Hamme
    KSK Heist - Virton
    Berchem Sport - KSV Oudenaarde
    Eendracht Aalst - Knokke

    Speeldag 25 : Weekend 17 maart
    Dessel Sport - Knokke
    KSV Oudenaarde - Virton
    Geel - Deinze
    Dender - Seraing
    Oosterzonen - Lommel United
    Chatelet-Farciennes - Patro Eisden
    Berchem Sport - Eendracht Aalst
    VW Hamme - KSK Heist
    Dessel Sport - Knokke

    Speeldag 26 : Weekend 24 maart
    KSV Oudenaarde - Dender
    Seraing - Berchem Sport
    Patro Eisden - Oosterzonen
    KSK Heist - Deinze
    Lommel United - Geel
    Virton - VW Hamme
    Knokke - Chatelet-Farciennes
    Eendracht Aalst - Dessel Sport

    Speeldag 27 : Weekend 7 april
    Dessel Sport - KSK Heist
    Geel - Seraing
    Dender - Virton
    Patro Eisden - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Knokke
    Deinze - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - Lommel United
    Berchem Sport - VW Hamme

    Speeldag 28 : Weekend 14 april
    Seraing - Dessel Sport
    Deinze - Berchem Sport
    KSK Heist - Geel
    Lommel United - Patro Eisden
    Virton - Chatelet-Farciennes
    VW Hamme - KSV Oudenaarde
    Knokke - Dender
    Eendracht Aalst - Oosterzonen
    Seraing - Dessel Sport

    Speeldag 29 : Weekend 21 april
    Geel - Virton
    Chatelet-Farciennes - VW Hamme
    Dender - KSK Heist
    Berchem Sport - Knokke
    Patro Eisden - Eendracht Aalst
    Dessel Sport - Deinze
    Oosterzonen - Seraing
    KSV Oudenaarde - Lommel United

    Speeldag 30 : Weekend 28 april
    Seraing - Patro Eisden
    VW Hamme - Dessel Sport
    Deinze - Dender
    KSK Heist - Chatelet-Farciennes
    Lommel United - Berchem Sport
    Virton - Oosterzonen
    Knokke - Geel
    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen   ( zaterdag 18.30 uur )
    Feyenoord - NAC Breda   ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - Roda JC
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam   ( zaterdag 20.45 uur )
    FC Utrecht - PSV   ( zondag 12.30 uur )
    Ajax - Vitesse    ( zondag 14.30 uur )
    FC Groningen - FC Twente
    VVV-Venlo - PEC Zwolle
    AZ - Excelsior    ( zondag 16.45 uur )






        Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   0 - 2
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur    ( alles vrijdag 20 uur )
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht
    FC Volendam - De Graafschap
    FC Emmen - Go Ahead Eagles
    Fortuna Sittard - Jong AZ
    FC Eindhoven - FC Den Bosch
    Helmond Sport - FC Dordrecht
    Almere City - FC Oss
    Jong Ajax - Telstar   ( maandag 20 uur )
    Jong PSV - NEC    ( maandag 20 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder.

    Loting eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch   ( dinsdag 17 uur )
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam    ( dinsdag 18.30 uur )
    GVVV - FC Dordrecht   ( woensdag 19.45 uur )
    FC Oss - Almere City
    Noordwijk - Fortuna Sittard
    Barendrecht - Go Ahead Eagles
    Helmond Sport - SC Cambuur
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo
    FC Emmen - NEC
    Kozakken Boys - De Graafschap
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven
    Genemuiden - De Treffers
    Quick Boys - FC Volendam
    MVV Maastricht - AZ    ( dinsdag 20.45 uur )
    Capelle - Roda JC    ( woensdag 17 uur )
    AVV Swift - Vitesse
    Scheveningen - Ajax   ( woensdag 18.30 uur )
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    ( woensdag 19.45 uur )
    Katwijk - Ter Leede
    Achilles '29 - NAC Breda
    VVSB - Telstar
    Excelsior - Heerenveen
    Staphorst - Kon. HFC
    ONS Sneek - FC Twente
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht
    Apeldoorn - Willem II
    FC Lisse - HSV Hoek
    Feyenoord - ADO Den Haag    ( woensdag 20.45 uur )
    De Meern - PEC Zwolle   ( donderdag 17 uur )
    Hercules - FC Groningen   ( donderdag 18.30 uur )
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo     ( donderdag 19.45 uur )
    SDC Putten - PSV    ( donderdag 20.45 uur )


    Loting tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Loting eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   ( zaterdag )
    Everton - Bournemouth
    Manchester City - Crystal Palace
    Stoke City - Chelsea
    Burnley - Hudderfield Town
    Southampton - Manchester United
    Swansea City - Watford
    Leicester City - Liverpool
    Brighton - Newcastle United   ( zondag )
    Arsenal - West Bromwich  ( maandag )

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 gaat van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern MŁnchen - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia MŲnchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC KŲln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia MŲnchengladbach - VfB Stuttgart
    Schalke 04 - Bayern MŁnchen
    FC Augsburg - RB Leipzig
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen
    FC KŲln - Eintracht Frankfurt
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen
    SC Freiburg - Hannover 96
    Hamburger SV - Borussia Dortmund
    FSV Mainz - Hoffenheim




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    Nice - Angers   ( vrijdag )
    Lille - AS Monaco
    Montpellier - Paris Saint-Germain   ( zaterdag )
    Bordeaux - Guingamp
    Caen - Amiens
    Metz - Troyes
    Olympique Lyon - Dijon
    Saint-Etienne - Rennes   ( zondag )
    Strasbourg - Nantes
    Olympique Marseille - Toulouse

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
      Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valancia - Malaga   ( dinsdag )
    FC Barcelona - Eibar
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   ( woensdag )
    Leganes - Girona
    Deportiva La Coruna - Alaves
    Real Madrid - Real Betis
    Sevilla - Las Palmas
    Villarreal - Espanyol   ( donderdag )
    Celta de Vigo - Getafe
    Levante - Real Sociedad


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   AFGELAST door noodweer
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan   ( dinsdag )
    Benevento - AS Roma   ( woensdag )
    AC Milan - SPAL 1907
    Genoa - Chievo Verona
    Juventus - Fiorentina
    Lazio Roma - Napoli
    Udinese - Torino
    Hellas Verona - Sampdoria
    Cagliari - Sassuolo
    Atalanta - Crotone

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 8


    RC Genk - KV Oostende    ( vrijdag 20.30 uur )

    Moeskroen - Eupen   ( zaterdag 20 uur )

    KV Mechelen - Sint-Truiden

    Antwerp - KV Kortrijk

    Waasland-Beveren - Anderlecht   ( zaterdag 20.30 uur )

    AA Gent - Zulte Waregem   ( zondag 14.30 uur )

    Charleroi - Club Brugge   ( zondag 18 uur )

    Standard - Lokeren   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 7

    Westerlo - Roeselare    ( vrijdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Tubeke   ( zaterdag 17 uur )

    Lierse - Union St-Gilloise    ( zaterdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 4

    KSV Oudenaarde - Berchem Sport    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - KSK Heist   ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Dessel Sport

    Lommel United - Dender

    Virton - Deinze

    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen   ( zondag 15 uur )

    Knokke - VW Hamme

    Eendracht Aalst - Seraing



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Torhout - Sint-Niklaas     ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Westhoek    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Ronse    ( zaterdag 20 uur )

    Harelbeke - Bornem   ( zondag 15 uur )

    Londerzeel - Gullegem

    Olsa Brakel - Rupel-Boom

    Pepingen-Halle - Sint-Eloois-Winkel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw   ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Hades   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hoogstraten - Duffel    ( zaterdag 20 uur )

    Hasselt - Cappellen    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen    ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Bocholt   ( zondag 15 uur )

    Tienen - Overijse

    Wijgmaal - Tessenderlo

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    White Star Brussels - Durbuy   ( zaterdag 20 uur )

    Waremme - Ol. Charleroi  ( zaterdag 20 uur )

    Ciney - RWD Molenbeek   ( zaterdag 20 uur )

    SoliŤres - RFC Meux    ( zondag 15 uur )

    Hamoir - RFC de LiŤge

    Rebecquoise - La Calamine

    Walhain - La LouviŤre-Centre

    Acren-Lessines - Sprimont-Comblain  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Wetteren - Menen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wervik - Vlamertinge    ( zaterdag 20 uur )

    Melsele - Lebbeke    ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Mariekerke    ( zondag 14.30 uur )

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem    ( zondag 15 uur )

    Wingene - Dikkelvenne

    Eppegem - Merelbeke

    Grimbergen - Ninove

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Diest - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Walwilder - Nijlen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Diegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Esp. Pelt - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Heur-Tongeren - Kampenhout    ( zondag 15 uur )

    Herentals - Ternesse

    Hoeilaart - Houtvenne

    Sterrebeek - Termien

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 5

    Solrťzienne - Stade Brainois   ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Onhaye    ( zaterdag 19.30 uur )

    RAAL La LouviŤre - Binchoise   ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - RFC Tournai    ( zaterdag 20 uur )

    Albert Quvey-Mons - Taminoise    ( zaterdag 20 uur )

    Lťopold FC - Franc Borains   ( zondag 15 uur )

    Ganshoren - Waterloo

    Spy - Manageoise 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Aischoise - Herstal    ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - URSL Visť    ( zaterdag 20 uur )

    Mormont - UR Namur    ( zondag 15 uur )

    FC Tilleur - Cointe-LiŤge

    Stockay-Warfusťe - Givry

    Habay-La-Neuve - Bertrix

    Richelle - Aywaille

    Verlaine - RFC Huy


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate  ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Dendermonde    ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Voorde

    Appelterre - Drongen

    KVV Ardennen - De Pinte

    Robur - Elene-Grotenberge

    Zele - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele    ( zaterdag 19 uur )

    Meetjesland - Sleidinge    ( zaterdag 20 uur )

    Lovendegem - Waarschoot    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Belzele

    Mariakerke - Bellem

    Assenede - Maldegem

    Zomergem - Kleit

    Merendree - Zeveren 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm    ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Kluisbergen Sportief

    Borsbeke - Denderhoutem

    Eine - Winnik

    Jong Zulte - Burst

    Geraardsbergen - Meerbeke

    Edeboys - Gavere-Asper

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - KV Sint-Gillis   ( zaterdag 20 uur )

    Sinaai - Kruibeke

    Bazel - Grembergen

    Meldert - Sp. Waasmunster

    Heikant - Haasdonk

    Zaffelare - Schoonaarde

    Doorslaar - Vrasene

    Moerbeke - Buggenhout

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde 

    Ursel - Wachtebeke

    Hansbeke - Muide Gent

    DKW Evergem - Knesselare

    Nevele - Watervliet

    Vinkt - Kaprijke-Bentille

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter

    Sint-Laureins - Lembeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Overmere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen  - HT Zwijnaarde

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken

    Cercle Melle - Sint-Denijs

    Houtem - Beervelde

    Heusden - Moortsele

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Oudenhove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem 

    Volkegem - Sottegem B

    Olsene - Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Gijzegem

    Hofstade - Kerksken

    Haaltert - Baardegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza

    Nederhasselt - Denderleeuw

    Mere - Doggen

    Wieze - Okegem

    Erembodegem - Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - Melsele B    ( zaterdag 20 uur )

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas

    Daknam - Kallo

    Klinge - Hamme-Zogge

    SVH Waasmunster - Robur B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Poesele B  - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Boekhoute    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Vinderhoute

    Balgerhoeke - Lotenhulle

    Donk - Heusden B

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent

    Middelburg - VS Destelbergen

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - Maarkedal    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Bevere B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B

    Zingem B - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B

    Huise-Ouwegem - Eine B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Bavegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Ophasselt

    Sint-Antelinks - Aaigem

    Vlierzele - Strijpen

    Opbrakel - Neigem

    Everbeek - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort

    Smetlede - Laarne-Kalken B

    SK Merelbeke - T. Melle 

    Bottelare - HO Kalken B

    Balegem - Edeboys B

    Herdersem - Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Zaffelare B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tielrode - Zele B

    Rupelmonde - Lochristi B

    Buggenhout B - Baasrode

    Lebbeke B - Meerdonk

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Verrebroek - Haasdonk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - RC Waregem

    Eernegem - Boezinge

    Kortemark - Rumbeke 

    Blankenberge - Westkapelle

    Wielsbeke - WS Lauwe

    Poperinge - Oostkamp

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke

    Varsenare - Zwevezele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - Oudenburg

    Club Roeselare - Veldegem

    Jabbeke - VV Tielt 

    Gistel - Meulebeke

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke

    Bredene - Staden 

    Damme - Beernem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Zwevegem

    Moen - Otegem

    Dadizele - Deerlijk

    Emelgem-Kachtem - Anzegem

    Geluwe - Heestert

    Beveren-Leie - Ingooigem

    Nieuwkerke - Ledegem

    Beselare - Wevelgem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Brielen - Comines-Warneton

    Merkem - Moorslede

    Proven - Westrozebeke

    Gits - De Panne

    Houthulst - Zonnebeke

    Hooglede - Ploegsteert

    Veurne - Handzame

    Geluveld - Dikkebus 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis

    Ichtegem - Zandvoorde 

    Moerkerke - Dar. Brugge

    Keiem - Koekelare

    Loppem - Ruddervoorde

    Lissewege - Jong Male

    Nieuwpoort - De Haan

    Steenbrugge - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele

    Lichtervelde - Ardooie

    Hulste - Bissegem

    Zwevezele B - Kanegem

    Pittem - Avelgem

    Dosko Beveren - Lendelede

    Aarsele - Desselgem

    Kortrijk - Oostrozebeke 

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zarren - Vleteren

    Zillebeke - Westouter

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke

    Lo-Reninge - Hollebeke

    Reningelst - Jonkershove

    Alveringem - Passendale

    Bulskamp - Elverdinge

    Veurne B - Diksmuide B

    Poperinge B - Voormezele

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Aartrijke

    Hertsberge - Ruiselede

    Doomkerke - E. Brugge

    Beernem B - Wenduine

    Dudzele - Steenbrugge B

    HO Oedelem - Lombardsijde

    SK Torhout - D. Beveren B

    Zerkegem - Sint-Joris

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United

    Stasegem - Dadizele B

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B

    Ledegem B - Wikings Kortrijk

    Wevelgem B - Aalbeke

    Wervik B - Bellegem

    Kuurne - Heule

    Izegem-Ingelmunster B - Marke

    Rekkem - Dottignies B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!