Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Eredivisie Nederland seizoen 2018-2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 29 en 30 augustus 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (72)
  • Eredivisie Nederland (8)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (135)
  • info (155)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (222)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (123)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Engelsen worden gek op sociale media na 5-0 ruststand tegen Panama: "Is dit echt Engeland?"
  • Leekens reageert op ontslag bij Hongarije: “Ik dacht aan de lange termijn, bond wilde direct resultaten”
  • Alweer een stapje dichter bij de officiële aankondiging: “Nainggolan legt maandag medische testen af”
  • Zo gaan Russen uit in Nizhny Novgorod
  • Geen WK? Dan scoort Ciman wel een héérlijke vrije trap voor Los Angeles FC
  • Vijf reden waarom de Rode Duivels plots favoriet zijn
  • ANALYSE. Nieuwe Belgische kampioene bij de profs is eigenlijk geen prof, Jolien D’hoore neemt in tranen afscheid van driekleur
  • Usain Bolt traint opnieuw mee met voetbalploeg... in Noorwegen
  • Isaac Kimeli scherpt in Marseille persoonlijk record 1.500 meter aan
  • Wordt dit de eerste man die verder springt dan negen meter? Belgisch recordhouder spreekt zich uit
    Foto
    Nieuws HLN
  • Donald Trump boos op talkshowhost Jimmy Fallon: "Wees een vent, Jimmy"
  • Officials moeten koers zelfs inkorten omdat supertalent Evenepoel zo ver voor de tegenstand uit reed
  • Durffonds Arkimedes kost belastingbetaler 66,5 miljoen
  • En nu échte kopman worden: Lampaert staat na Belgische titel voor nieuwe stap
  • Dochter Lynn Wesenbeek maakt haar acteerdebuut
  • "Trump wil handelsvete met China nog opvoeren"
  • Die slimme technologie van vandaag? Die is eigenlijk nog redelijk dom
  • Weer meer studenten werken in het zwart
  • Haar in de boter tussen komiek Jimmy Fallon en Donald Trump na oud interview dat Trump 'vermenselijkte'
  • Geen grote VIP-zone voor Ed Sheeran op Werchter, want hij ziet dat niet zitten
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Minder jonge meisjes halen prik tegen baarmoederhalskanker
  • Minder jonge meisjes halen prik tegen kanker
  • Volkskrant Ochtend: Erdogan roept zich uit tot grote winnaar | Deze jongeren zeggen hoera tegen Europa
  • Volkskrant Ochtend: Volkskrant Ochtend: Erdogan roept zich uit tot grote winnaar | Deze jongeren zeggen hoera tegen Europa
  • Onthoud, Philip: ook in Istanbul geen gemorrel aan de lat
  • Burgemeester Aboutaleb extra beveiligd na doodsbedreiging
  • Kiescommissie roept president Erdogan uit tot winnaar, oppositie protesteert
  • Geleidelijk warmer, vanaf woensdag reeks zonnige dagen
  • Toezichthouders weg om VMBO-debacle Maastricht
  • Volkskrant Ochtend: ... | ...
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • PSV schept straks duidelijkheid, Bale twijfelt over Real
  • NAC toont menselijke kant, Bale twijfelt over toekomst
  • Van der Breggen blijft Boels-Dolmans trouw
  • Brands laat Mori gaan, NAC toont menselijke kant
  • Brands laat Mori naar Villarreal verkassen
  • LIVE: Haalt Sampaoli het eind van de groepsfase wel?
  • LIVE: Sampaoli diep door het stof na blamage met Argentinië
  • UCI komt eens in de vier jaar met 'Super-WK'
  • Luiten heeft meer tijd nodig met polsblessure
  • UCI gaat pijnstiller tramadol verbieden
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    24-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar hoor je Wim Vermeer ?

    Waar hoor je Wim Vermeer ?

    Doordat er geen syndicated radioprogramma's meer gedraaid worden op de lokale radio's ben ik in 2018 
    enkel nog te horen via Radio Media 105 FM en 106.3 FM voor de regio Ronse - Kluisbergen - Oudenaarde - Avelgem -
    Anzegem - Wortegem-Petegem - en vele andere gemeenten. Ik breng er van maandag tot en met vrijdag van 09-11 uur 
    Radio Media Informatief en op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag maak ik de Nooit Vervelende Hits
    exclusief voor Radio Media. Elke avond maak ik een overzicht van de grootste hits uit de jaren 70 in
    The 70's Show van 19-20 uur. Op zondag maak ik nog Lazy Sunday van 14-16 uur.
    Ik ben ook elke werkdag van 18-19 uur te horen bij Mfm in Zottegem 107.6 FM en Brakel 105.6 FM.
    Ook hier zijn dit exclusieve radioprogramma's voor Mfm.

    In het verleden was ik op diverse radio's met éénzelfde radioprogramma te horen. 
    Een overzicht wat dus tot het verleden behoort.
    Regio Kluisbergen - Avelgem bij Radio Media 107 FM breng ik van maandag tot en met vrijdag 9-11 uur
    'Media Informatief'. Van maandag tot en met donderdag en op zaterdag van 18-20 uur zijn er 
    'De Nooit Vervelende Hits'. Op zondag maak ik 'Lazy Sunday' van 16-18 uur en op zaterdagmiddag  
    12-13 uur en zondag 21-22 uur 'The 70's Show'. 
    Regio Oudenaarde bij Radio Brouwer 106.3 FM op zaterdag 18-20 uur 'De Nooit Vervelende Hits' en op
    woensdag 14-15 uur met 'The 70's Show'.
    Regio Zottegem bij Radio MFM 107.6 FM op zaterdag 12-14 met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    en op maandag 19-20 uur met 'The 70's Show'. 
    Regio Herzele bij Radio Star 106.5 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits 
    Regio Deinze bij Radio Tequila 105.1 FM op dinsdag 20-22 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' en op
    zondag 20-21 uur met 'The 70's Show.
    Regio Aalter - Tielt bij Radio Meteor 97.3 FM op vrijdag 17-19 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' en
    op donderdag 14-15 uur met 'The 70's Show'.
    Regio Deerlijk bij Radio Gaveromroep op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 17-18 uur met
    'De Nooit Vervelende Hits' en op woensdag 17-18 uur met 'The 70's Show'.
    Regio Maaseik bij Radio LRM 107.6 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Kinrooi bij Radio LRM 105.1 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Turnhout bij Radio TOS 103.9 FM op woensdag 13-15 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'
    Regio Wiekevorst bij Radio Apollo 106.8 FM op woensdag en vrijdag 17-18 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Westerlo bij Radio WFM 105.4 FM op zaterdag en zondag 11-12 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Paal-Beringen bij Radio Benelux 106.4 FM op zondag 12-14 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Herentals bij Thals FM 105.7 FM op zondag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Peer bij Radio Holiday 106.6 FM op zondag 20-22 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Lanaken bij Radio LRL 107.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'  
    Regio Hove bij Radio Frekwent 105.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    In Calpe (Spanje) via FM Caplé elke werkdag 9-10 uur.
    Maar ook via webradio's Accent - Aalst, Maeva - Genk, Radio Goldenflash - Heultje-Westerlo,  
    Bliky FM - Haaltert, Webradio Acran - Aalst, Webradio LimBel - Hasselt en Starradio.be - Putte.

                                    


    Radio Brouwer stopt eind dit jaar


    Slecht nieuws voor de luisteraars van Radio Brouwer. De nieuwe uitzendvoorwaarden, opgelegd door de 
    Vlaamse overheid, betekenen het einde van de enige overgebleven lokale radio uit Oudenaarde. 
    Radio Brouwer, die sinds 1981 hun uitzendstek heeft op de Wolvenberg in de deelgemeente Volkegem, 
    zal eind dit jaar de programma's stopzetten. Volgens voorzitter Pedro De Smeijter wordt radio 
    maken een peperdure activiteit waar de 'kleintjes' het hoofd moeten buigen voor de 'echte' radiozenders. 
    Tot 31 december zal Radio Brouwer wel nog te beluisteren zijn via 106.3 FM maar daarna is het definitief gedaan. 
    Ik, Wim Vermeer, ben ook op Radio Brouwer te beluisteren op woensdag van 14-15 uur met 'The 70's Show' en op  
    zaterdag van 18-20 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'.

    Het was al eerder aangekondigd maar nu wordt het ook officieel. De oudste lokale radio van Oudenaarde 
    stopt eind dit jaar. Radio Brouwer bestaat 36 jaar maar het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is 
    de doodsteek geworden. Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast 
    moeten bouwen op de Hotond in Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen  
    de radiomakers van de Wolvenberg niet zitten. Wordt het dan stil op 106.3 FM vanaf 2018 ?  
    Radio Media uit Kluisbergen heeft wel een aanvraag  ingediend voor het frequentiepakket voor Oudenaarde, 
     Kluisbergen en Ronse. Voorzitter Ludo Daelman is er gerust in : 'Wij zijn vanaf 2018 te beluisteren op  
    FM 106.3 in Oudenaarde, FM 105 Ronse en Kluisbergen en Zuid-West-Vlaanderen.


    60.000 radiostations voor klanten van Proximus-TV

    Via de app 'Radioline' kunnen klanten van Proximus-TV naar maar liefst 60.000 radiostations van over de hele
     wereld luisteren via de tv. Ook heel wat lokale radio's uit Vlaanderen zijn op deze manier overal te beluisteren.
    Via de toets 'on demand' op de afstandsbediening gaat men verder naar apps waar men 'Radioline' ziet staan.
    Via de zoektoets kan men je favoriete radiozender zoeken. Radio Media uit Kluisbergen, Radio Brouwer uit Oudenaarde,
    Radio MFM uit Zottegem, Radio Star uit Herzele, Radio Gaveromroep uit Deerlijk, Radio Tequila uit Deinze ...
    noem maar op. Dankzij Proximus-TV en Radioline zijn dergelijke radiostations nu overal te 
    beluisteren. Op zaterdagmorgen word ik wakker en hoor ik mezelf via LRM uit Maaseik.


    Nederland : Edwin Evers stopt met de ochtendshow 
    Radio-dj Edwin Evers stopt eind 2018 met zijn ochtendshow 'Evers staat op' bij Radio 538. 
    Hij presenteerde het programma 21 jaar, eerst voor 3FM en de laatste 18 jaar voor radio 538. 
    Evers noemde het de 'allermoeilijkste beslissing' maar hij heeft nu behoefte 
    aan een ander leven dat minder in het teken staat van de klok.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (38 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radio Media programmalijst

    RADIO MEDIA - 107 FM - PROGRAMMALIJST - 2015



    maandag

    dinsdag

    woensdag

    donderdag

    vrijdag

    07-08 uur

    Koen Vander Zanden

    Koen Vander Zanden

    Koen Vander Zanden

    Koen Vander Zanden

    Koen Vander Zanden

    08-09 uur

    Ron De Wit

    Maarten De Wit

    Ron De Wit

    Maarten De Wit

    Ron De Wit

    09-10 uur

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    10-11 uur

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    11-12 uur

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Wim Vermeer

    Roberto

    12-13 uur

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    13-14 uur

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    Marc Verleyen

    14-15 uur

    Ludo Daelman

    Ludo Daelman

    Ludo Daelman

    Ludo Daelman

    Ludo Daelman

    15-16 uur

    Rob Van Roy

    Rob Van Roy

    Rob Van Roy

    Rob Van Roy

    Rob Van Roy

    16-17 uur

    Geert Van Dijck

    Geert Van Dijck

    Geert Van Dijck

    Geert Van Dijck

    Geert Van Dijck

    17-18 uur

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    18-19 uur

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    Chris Van Toren

    19-20 uur

    non stop 90's

    non stop 90's

    non stop 90's

    Ron De Wit

    Lex De Groot

    20-21 uur

    non stop 80's

    non stop 80's

    non stop 80's

    non stop 80's

    Lex De Groot

    21-22 uur

    non stop 70's

    non stop 70's

    non stop 70's

    non stop 70's

    James

    22-07 uur

    non stop

    non stop

    non stop

    non stop

    non stop


    zaterdag

    zondag

    07-08 uur

    Koen Vander Zanden

    Koen Vander Zanden

    08-09 uur

    Jo Maes

    Koen Vander Zanden

    09-10 uur

    Jo Maes

    Willy

    10-11 uur

    Selly

    Chris Van Toren

    11-12 uur

    Selly

    Chris Van Toren

    12-13 uur

    Wim Vermeer

    Selly

    13-14 uur

    Jeroen Vercruysse

    Selly

    14-15 uur

    Jeroen Vercruysse

    Ron De Wit

    15-16 uur

    Noël Van Rompay

    Ron De Wit

    16-17 uur

    Noël Van Rompay

    Wim Vermeer

    17-18 uur

    Dirk Moerman

    Wim Vermeer

    18-19 uur

    Wim Vermeer

    Eric De Meyer

    19-20 uur

    Wim Vermeer

    Gunnar Walraeve

    20-21 uur

    Marc Simoens

    Gunnar Walraeve

    21-22 uur

    Marc Simoens

    Wim Vermeer

    22-07 uur

    non-stop

    non stop









      

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:info
    20-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het rittenschema van de Tour de France 2015

    Het rittenschema van de Tour de France 2015



    4 juli: Utrecht - Utrecht (Ned) - 14 km/tijdrit 
    5 juli: Utrecht - Neeltje Jans (Ned) - 166 km
    6 juli: Antwerpen - Hoei (Bel) - 154 km 
    7 juli: Seraing - Cambrai (Bel/Fra) - 221 km 
    8 juli: Arras - Amiens (Fra) - 189 km 
    9 juli: Abbeville - Le Havre - 191 km 
    10 juli: Livarot - Fougères - 190 km 
    11 juli: Rennes - Mur de Bretagne - 179 km 
    12 juli: Vannes - Plumelec - 28 km/ploegentijdrit 
    13 juli: rustdag in Pau 
    14 juli: Tarbes - La Pierre-Saint-Martin - 167 km 
    15 juli: Pau - Cauterets - 188 km 
    16 juli: Lannemezan - Plateau de Beille - 195 km 
    17 juli: Muret - Rodez - 200 km 
    18 juli: Rodez - Mende (Montée Laurent Jalabert) - 178 km 
    19 juli: Mende - Valence - 182 km 
    20 juli: Bourg-de-Péage - Gap - 201 km 
    21 juli: rustdag Gap 
    22 juli: Digne-Les-Bains - Pra-Loup - 161 km 
    23 juli: Gap - Saint-Jean-de Maurienne - 185 km 
    24 juli: Saint-Jean-de Maurienne - La Toussuire - 138 km 
    25 juli: Modane - L'Alpe d'Huez - 110 km 
    26 juli: Sèvres - Parijs - 107 km 



    'Les Lacets de Montvernier' 
    Voor het eerst in de geschiedenis van de Tour wordt de col opgenomen in het parcours.
    De klim is 3,4 kilometer lang aan een gemiddeld stijgingspercentage van 8,2% en staat
    met zijn achttien haarspeldbochten garant voor een brok natuurpracht.


    NOS trekt de stekker uit van 'De Avondetappe'  


    Geen klinkende glazen rode wijn en geen Dalida meer tijdens de Ronde van Frankrijk in Nederland.   
    De NOS trekt immers de stekker uit de wielertalkshow 'De Avondetappe' van presentator Marts Smeets.  
    Smeets zelf zal nog een kleine rol krijgen in een nieuw programma dat in de vooravond te zien zal zijn.  
    Zelf steunt hij de vernieuwingsoperatie van de NOS. Het nieuwe Tourprogramma zal om 19 uur te zien  
    zijn op NPO1. In België blijven de glazen klinken in 'Vive Le Vélo'.


    Tour 2016 start in Mont-Saint-Michel

    De Ronde van Frankrijk gaat in 2016 op 2 juli van start in Mont-Saint-Michel, een pittoresk, rotsachtig 
    schiereiland aan de westkust van Frankrijk. Het definitieve tourparcours wordt op 20 oktober 2015 
     in Parijs bekend gemaakt.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:info
    17-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING NATIONAAL - SEIZOEN 2015-2016

    Reeksindeling nationaal seizoen 2015-2016

    EERSTE KLASSE - JUPILER PRO LEAGUE :

    Anderlecht
    Club Brugge
    Charleroi
    RC Genk
    AA Gent
    KV Kortrijk
    Lokeren
    KV Mechelen
    Moeskroen-Peruwelz
    KV Oostende
    Oud-Heverlee Leuven
    Standard
    Sint-Truiden
    Waasland-Beveren
    Westerlo
    Zulte Waregem

    TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE :

    Antwerp
    Cercle Brugge
    WS Brussel
    Dessel Sport
    Deinze
    Eupen
    Geel
    Heist op den Berg
    Koksijde
    Lierse
    Lommel United
    Patro Eisden
    Roeselare
    Seraing United
    Tubeke
    Union St Gilloise
    Virton

    DERDE KLASSE : OFFICIEEL 

    RC Mechelen heeft een overnemer gevonden.
    Acrenoise promoveert omdat Bergen opgedoekt wordt.

    DERDE KLASSE A : 

    Temse
    Olsa Brakel
    KSV Oudenaarde
    Sint Eloois Winkel
    VW Hamme
    Dender
    Gent-Zeehaven
    Gullegem
    Bornem
    Izegem
    Torhout
    La-Louvière-Centre
    Sparta Petegem
    Eendracht Aalst
    Londerzeel
    Sint Niklaas
    RC Mechelen
    Acrenoise

    DERDE KLASSE B :

    Cappellen
    Sprimont-Comblain
    Ciney
    Bocholt
    Walhain
    Hasselt
    Hoogstraten
    La Calamine
    Berchem Sport
    Tienen
    Diegem Sport
    Oosterzonen
    Hamoir
    Overijse
    Beerschot-Wilrijk
    FC Luik
    Grimbergen
    Woluwe-Zaventem
    Rupel-Boom

    Voor vierde klasse - bevordering is dit het voorstel :

    VIERDE KLASSE A :

    Adinkerke
    Berlare
    Damme
    Dikkelvenne
    Eernegem
    Ingelmunster
    Harelbeke
    Knokke
    Menen
    Ninove
    Pepingen
    Ronse
    Sint Gillis Waas
    Westhoek
    Wetteren
    Zele

    VIERDE KLASSE B :

    Ath
    Betekom
    Charleroi-Couillet-Fleurus
    Ol. Charleroi-Marchienne
    Chatelet
    Doornik
    Duffel
    Franc Borains
    Ganshoren
    Halle
    Leopold Ukkel
    Rebecquoise
    RWD Molenbeek
    Sterrebeek
    Waterloo
    Wolvertem

    VIERDE KLASSE C :

    Bilzerse Waltwilder
    City Pirates Antwerpen
    Esperanza Pelt
    Hades
    Leopoldsburg
    Lille
    Lyra
    Nijlen
    Sint Lenaarts
    Spouwen-Mopertingen
    Tessenderlo
    Turnhout
    Vosselaar
    Wellen 
    Wijgmaal
    Zwarte Leeuw

    VIERDE KLASSE D :

    Arlonaise
    Aywaille
    Bertrix
    Cointe Liège
    Couvin-Mariembourg
    Givry
    Longlier
    Loyers
    Meux
    Namur
    Richelle
    Solières
    Tamines
    Verviers
    Visé
    Waremme

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
    REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2015-2016  ( definitief )

    E. Moerbeke en Sparta Geraardsbergen   
    fusioneren en gaan volgend seizoen in derde provinciale  
     onder de naam Sparta Moerbeke-Geraardsbergen verder.   
    KFCO Gent, uit tweede provinciale a, verdwijnt.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre
    Drongen
    Eine
    Elene-Grotenberge
    Kemzeke
    Kruibeke
    RC Lebbeke
    Jong Lede
    Lochristi
    Lovendegem
    Maldegem
    Melsele
    FC Merelbeke
    Stekene
    Voorde
    Zelzate

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Aalter
    Adegem
    De Pinte
    Mariakerke
    Jong Zulte
    Evergem Center
    Kleit
    Latem
    Lembeke
    Meetjesland
    Merendree
    Sleidinge
    Sint Kruis Winkel
    Ursel
    Waarschoot
    Zomergem


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Bambrugge
    Burst
    Houtem
    Edeboys
    Gavere-Asper
    Jong Geraardsbergen
    Kluisbergen Sportief
    KSV Geraardsbergen
    KVV Ardennen
    Lebeke-Aalst
    Meerbeke 
    Munkzwalm
    Sottegem
    Vurste-Semmerzake
    Windeke
    Winnik
     
    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel
    Dendermonde
    Moerbeke
    Grembergen
    Haasdonk
    Heikant
    HO Kalken
    Buggenhout
    Vrasene
    Laarne-Kalken
    Opdorp
    Schoonaarde
    Sinaai
    SK Lebbeke
    TK Meldert
    Robur

    DERDE PROVINCIALE A :

    Belzele
    DKW Evergem
    Assenede
    Machelen
    Nevele
    Kaprijke-Bentille
    Knesselare
    Bellem
    Watervliet
    Zeveren
    Vinkt
    Lotenhulle
    Sint Laureins
    Maria-Aalter
    Poesele
    Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle
    Destelbergen
    Gijzel-Oosterzele
    Heusden
    HT Zwijnaarde
    Massemen
    Melsen
    Moortsele
    Nazareth-Eke
    Serskamp-Schellebelle
    St Denijs
    Muide Gent
    T. Melle
    VC Zwijnaarde
    VSV Gent
    Zevergem

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere
    Boekel
    Bonanza
    Deftinge
    Elene-Grotenberge B
    Horebeke
    FC Kluisbergen
    Maarkedal
    Moerbeke-Geraardsbergen
    Nederename
    Nokere-Kruishoutem
    Oudenhove
    Sottegem B
    Velzeke
    Wortegem
    Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem
    Borsbeke
    Erembodegem
    Hofstade
    Kerksken
    KV St Gillis
    Mere
    Nederhasselt
    Nieuwerkerken
    Okegem
    Oudegem
    Denderhoutem
    Denderleeuw
    SV Ressegem
    Idegem
    Wit Zwart 93

    DERDE PROVINCIALE E :

    Eksaarde
    Beervelde
    Hamme-Zogge
    Kieldrecht
    Klinge
    Melsele
    SK Gerda
    Doorslaar
    Waasmunster
    Sint Pauwels
    Tielrode
    Verrebroek
    WB Sint Niklaas
    YB Beveren
    Zaffelare

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Middelburg
    Avrasya Gent
    Balgerhoeke
    Bassevelde
    Donk
    Mariakerke B
    Genc Turk Gent
    Gentbrugge
    Hansbeke
    Jago Sint Amandsberg
    Poesele B
    Oostakker
    Ursel B
    VC Boekhoute
    Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bavegem
    Beervelde B
    Bottelare
    Heusden B
    HO Kalken B
    Laarne-Kalken B
    Landskouter
    Lochristi B
    Muide Gent B
    Nazareth-Eke B
    SKV Overmere
    Smetlede
    Vlierzele
    VS Destelbergen
    Wichelen
    Yildiz Gent

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Balegem
    Everbeek
    Kluisbergen Sportief B
    FCLC Ronse
    Huise-Ouwegem
    FC Kluisbergen B
    Mater
    Michelbeke
    SK Merelbeke
    Nokere-Kruishoutem B
    Olsene
    Opbrakel
    Ophasselt
    Petegem Schelde
    Volkegem
    Zegelsem

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Aaigem
    Doggen
    Gijzegem
    Haaltert
    Herdersem
    Herzele-Ressegem
    Neigem
    Ophasselt B
    Overboelare
    Moorsel
    Michelbeke B
    Sint Goriks
    Strijpen
    Wieze
    Idegem B
    Zandbergen

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Stekene B
    Baasrode
    Belsele
    Bosdam Beveren
    Daknam
    Haasdonk B
    Hoogeinde
    Kallo
    Zele B
    Meerdonk
    PD Kruibeke
    Rupelmonde
    Sombeke
    SVH Waasmunster
    Robur B

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (37 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
    REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2015-2016 ( definitief )

    In West-Vlaanderen komt er een fusie tussen 
    Beernem en C. Oedelem. De nieuwe naam wordt WC Beernem. 
    en SV Koekelare en VK Koekelare worden één Koekelaarse 
    ploeg : VV Koekelare.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Boezinge
    De Ruiter Roeselare
    Kortemark
    Meulebeke
    Luingnois
    Oostkamp
    Oostnieuwkerke
    Otegem
    Rumbeke
    RC Waregem
    Vlamertinge
    Wervik
    Westkapelle
    Wielsbeke
    Wingene
    Zwevegem



    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Blankenberge
    Bredene
    Club Roeselare
    Heist
    Jabbeke
    Koekelare
    Nieuwpoort
    Oostduinkerke
    Oudenburg
    Pittem
    Spermalie-Middelkerke
    VV Tielt
    Varsenare
    Veldegem
    Zedelgem
    Zwevezele


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    SV Anzegem
    KVK Avelgem
    Comines-Warneton
    Dadizele
    Deerlijk Sport
    Geluwe
    Heestert
    Helkijn
    RC Lauwe
    WS Lauwe
    Ledegem
    Moen
    Poperinge
    Westrozebeke
    Wevelgem
    Zonnebeke



    DERDE PROVINCIALE A :

    Beselare
    De Panne
    Diksmuide
    Elverdinge
    Hooglede
    Houthulst
    Jonkershove
    Keiem
    Nieuwkerke
    Merkem
    Moorslede
    Ploegsteert
    Proven
    Staden
    Veurne
    Voormezele



    DERDE PROVINCIALE B :

    Beernem
    E. Brugge
    De Haan
    Ichtegem
    Gistel
    Ruddervoorde
    Lissewege
    Loppem
    HO Oedelem
    Jong Male
    Moerkerke
    Ruiselede
    Snaaskerke
    Steenbrugge
    Westende
    Zandvoorde



    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele
    Ardooie
    D. Beveren
    Beveren-Leie
    Bissegem
    Desselgem
    Dottignies
    Emelgem-Kachtem
    Gits
    Hulste
    Ingooigem
    Kanegem
    Kortrijk
    Lendelede
    Lichtervelde
    Oostrozebeke


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Alveringem
    Bulskamp
    Brielen
    Comines-Warneton B
    Dikkebus
    Handzame
    Heuvelland
    Hollebeke
    Houthem
    Langemark-Poelkapelle
    Lo-Reninge
    Passendale
    Poperinge B
    Reningelst
    Vleteren
    Westouter
    Zarren
    Zillebeke


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Aartrijke
    Bredene B
    Doomkerke
    Dudzele
    Hertsberge
    Leke-Vladslo
    Lombardsijde
    Sint Joris
    Sint Kruis
    Steenbrugge B
    SK Torhout
    Wenduine
    Zeebrugge
    Zerkegem
    Zwevezele B


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aalbeke
    Bellegem
    Dentergem
    Geluveld
    Helkijn B
    Heule
    Jong Vijve
    Kruiseke
    Kuurne
    Marke
    Moorsele
    Rekkem
    Stasegem
    Wevelgem B
    Wervik B
    Wikings Kortrijk


    Er schreven zich in West-Vlaanderen acht clubs in die volgend seizoen met een B-team zullen aantreden in vierde provinciale. Dat zijn : Poperinge - Comines-Warneton - Wevelgem - Wervik - Steenbrugge - Bredene - 
    Zwevezele en Helkijn.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    14-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samsonite breidt onderzoeksafdeling uit

    Samsonite breidt onderzoeksafdeling uit


    Een arbeidster aan het werk. Vorig jaar werden bij Samsonite Oudenaarde ruim 731.000 koffers geproduceerd.

    Reiskoffergigant Samonite verhuist een deel van zijn Italiaanse designafdeling naar Oudenaarde. De vestiging is dé plek waar de koffermaker wil investeren. Samsonite is na enkele moeilijke jaren aan een opmerkelijke opgang bezig en wierf in Oudenaarde al 80 nieuwe mensen aan.

    Zes jaar na de pijnlijke herstructurering waarbij Samsonite in Oudenaarde 211 personeelsleden ontsloeg, blijkt de reiskoffergigant almaar steviger vleugels te krijgen. In de zakenkrant De Tijd vertelde CEO Ramesh Tainwala dat het bedrijf vooral in Europa wil groeien door er de komende drie jaar 150 nieuwe winkels te openen. Dat is ook ook goed nieuws voor Oudenaarde, dat het Europese hoofdkwartier is.

    "Oudenaarde is niet alleen een van onze grootste productiesites, het is vooral ons centrum voor productontwikkeling. Nieuwe modellen en nieuwe technologie worden in Oudenaarde bedacht. We breiden onze onderzoeksafdeling uit. Op dit moment verhuist ons designcentrum naar België. Tot voor kort was het gevestigd in Italië. Maar ik vind dat designers betere resultaten afleveren als ze samenwerken met de productie. Je kunt niets ontwerpen als je niet weet hoe het geproduceerd wordt", bedenkt Remesh in De Tijd.

    Dat het merk Samsonite in de lift zit, ondervindt de Oudenaardse fabriek al enige tijd. "In 2013 produceerden we in Oudenaarde 642.484 reiskoffers. Vorig jaar waren dat er 731.751. Dat is een stijging van ruim 13 procent", becijfert Alexis Bracke, Europees pr-coördinator bij Samsonite.

    "Ook de tewerkstelling stijgt mee: in mei 2013 waren hier in Oudenaarde 552 personeelsleden aan de slag. Vandaag zijn we met 632. Gezien de zaken goed gaan, verwachten we dat dit gunstige effect op de tewerkstelling zich zal blijven doorzetten.", zegt Backe. Toch ziet het er niet naar uit dat de verwachte meerproductie voor de fabriek in Oudenaarde zal zijn. "Die groei zal eerder gaan naar onze fabriek in Hongarije. Naast de uitbreiding van de designafdeling investeren we hier in Oudenaarde wel verder in de capaciteit van onze magazijnen, die de jongste jaren ook al fors was opgedreven", zegt Bracke. (DCRB)

    Foto en info : hln.be 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    12-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2015
    Eurovision 2015


    De Oostenrijkse openbare omroep heeft bekend gemaakt wanneer de 60ste editie van het Eurovisiesongfestival
    zal doorgaan. De finale vindt plaats op zaterdag 23 mei. De halve finales staan gepland op dinsdag 19 en donderdag 21 mei.
    Er waren drie steden die zich kandidaat stelden om het songfestival te organiseren :
    Wenen, Graz en Innsbruck. Oostenrijk won in 2014 met Rise like a phoenix van Conchita Wurst.
    Het Eurovisiesongfestival 2015 gaat door in Wenen.

    Het scorebord van het 60ste Eurovisiesongfestival
    1.   Zweden   361
    2.   Rusland   303
    3.   Italië   292
    4.   België   217
    5.   Australië   196
    6.   Letland   186
    7.   Estland   106
    8.   Noorwegen   102
    9.   Israël   97
    10.  Servië   53
    11.  Georgië   51
    12.  Azerbeidzjan   49
    13.  Montenegro   44
    14.  Slovenië   39
    15.  Roemenië   35
    16.  Armenië   34
    17.  Albanië   34
    18.  Litouwen   30
    19.  Griekenland   23
    20.  Hongarije   19
    21.  Spanje   15
    22.  Cyprus   11
    23.  Polen   10
    24.  Verenigd Koninkrijk   5
    25.  Frankrijk   4
    26.  Duitsland   0
    27.  Oostenrijk   0

    VRT kiest kandidaat uit 5 artiesten
    De VRT mag in 2016 opnieuw een artiest naar het Eurovisiesongfestival sturen. Ze kiest daarbij
    voor een formule waarin 5 artiesten centraal zullen staan.
    Het 61ste Eurovisiesongfestival vindt plaats in Zweden.

    Deze 'grote' landen waren al zeker van een plaats in de finale :
    Australië : Guy Sebastian - Tonight again
    Duitsland : Ann Sophie - Black smoke
    Frankrijk : Lisa Angell - N'oubliez pas
    Italië : Il Volo - Grande amore
    Oostenrijk : The Makemakers - I am yours
    Spanje : Edurne - Amanecer
    Verenigd Koninkrijk : Electro Velvet - Still in love with you


    Peter Van de Veire en Eva Daeleman leveren commentaar bij Eurovisiesongfestival
    Net zoals bij de editie van 2014 zullen ook dit jaar Peter Van de Veire en Eva Daeleman de ciommentaar
    leveren bij het Eurovisiesongfestival op één. Ze doen dit zowel voor de halve finale op
    dinsdag 19 en donderdag 21 mei als voor de finale op zaterdag 23 mei.
    De twee halve finales en de finale worden live uitgezonden op één.
    Eurovisiesongfestival TOP 25
    Voor elke uitzending presenteert Peter Van de Veire de Eurovisiesongfestival TOP 25.
    Daarin blikt hij terug op 60 jaar Eurovisiesongfestival. Op dinsdag 19 mei telt Van de Veire af van 25 naar 16,
    donderdag van 15 naar 6 en op zaterdag komen de vijf topfavorieten van de kijkers aan bod.

    18-jarige Loïc Nottet voor ons land naar het Songfestival
    De achttien jarige Loïc Nottet zal ons land vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival met het nummer 'Rhythm inside'.
    Nottet componeerde de muziek van het nummer en Beverly Jo Scott schreef de tekst.
    Nottet eindigde tweede in de laatste editie van 'The Voice Belgique'.
    Volgend jaar is het de beurt aan de RTBF om een kandidaat naar Wenen te sturen.
    Met Loïc Nottet wordt al voor de derde keer op rij gekozen voor een deelnemer uit de Waalse talentenjacht.
    Ook Roberto Bellarosa (2013) en Axel Hirsoux (2014) hadden ervaring opgedaan in die wedstrijd.
    Opvallend is trouwens dat Nottet uit dezelfde gemeente komt als Axel Hirsoux, Courcelles in de provincie Henegouwen.

    Verenigd Koninkrijk stuurt Electro Velvet naar Wenen.
    Het duo Electric Velvet vertegenwoordigt het Verenigd Koninkrijk naar het Eurovisiesongfestival.
    Alex Larke en Bianca Nicholas zullen hun nummer 'Still in love with you' brengen in Oostenrijk.
    Electro Velvet staat op zaterdag 23 mei in de finale van de 60ste editie van de liedjeswedstrijd.
    Het staat rechtstreeks in de finale omdat het VK één van de vijf grote donoren is.

    Australië naar het Eurovisiesongfestival
    Australië neemt éénmalig deel aan het Eurovisiefestival. De Australiërs zenden al jarenlang het muziekfestival 
    op televisie live uit en kan daar steeds meer kijkers bekoren. Nu Australië zelf deelneemt, zal men ook mogen stemmen
    in de halve finales. Gezien de éénmaligheid van hun deelname mogen ze net als de 'grote' landen rechtstreeks naar de finale.
    Mocht Australië de wedstrijd winnen, dan wordt het volgend jaar in een willekeurige Europese stad gehouden.

    Nederland stuurt Trijntje Oosterhuis
    Trijntje Oosterhuis zal in 2015 Nederland vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    na de goede resultaten van de voorbije twee jaar met Anouk en The Common Linnets is de druk, naar eigen zeggen, groot.
    Anouk schrijft het nummer.

    39 landen nemen deel aan het Eurovisiesongfestival
    In mei 2015 zullen in totaal 39 landen deelnemen aan de 60ste ediditie van het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    De opvallendste afwezige is Oekraïne. De Europese liedjeswedstrijd telt dit jaar twee deelnemers meer
    dan in 2014 het geval was. Servië, Tsjechië en Cyprus maken hun rentree.

    Zonder Oekraïne op de liedjeswedstrijd
    Oekraïne heeft aangekondigd dat het land niet zal deelnemen aan het Eurovisiesongfestival.
    De nationale tv-omroep meldt dat er geen geld is voor het evenement en door de onrust in het land.
    In 2004 won Oekraïne nog de liedjeswedstrijd met 'Wild dances van Ruslana'


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:info
    10-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorrondewedstrijden EK 2016 Frankrijk - 12-13 en 14 juni 2015.

    EK 2016 - Frankrijk - Voorrondewedstrijden

    Het Europees voetbal 2016 of Euro 2016 vindt plaats in Frankrijk. Na de tornooien van 1960 en 1984
    zal Frankrijk voor de derde keer de organisatie op zich nemen. Het gastland is rechtstreeks geplaatst.
    Op zondag 7 september 2014 gingen de eerste voorrondewedstrijden van start.


    Wedstrijden op vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 juni 2015.

    GROEP A :

    Kazachstan - Turkije    0 - 1

    Letland - Nederland     0 - 2

    IJsland - Tsjechië     2 - 1

    GROEP B :

    Bosnië-Herzegovina - Israël      3 - 1

    Wales - België     1 - 0

    Andorra - Cyprus      1 - 3

    GROEP C :

    Oekraïne - Luxemburg      3 - 0

    Slowakije - Macedonië     2 - 1

    Wit-Rusland - Spanje    0 - 1

    GROEP D :

    Ierland - Schotland     1 - 1

    Polen - Georgië     4 - 0

    Gibraltar - Duitsland    0 - 7

    GROEP E :

    Slovenië - Engeland     2 - 3

    Estland - San Marino     2 - 0

    Litouwen - Zwitserland     1 - 2

    GROEP F :

    Finland - Hongarije    0 - 1

    Noord-Ierland - Roemenië     0 - 0

    Faeröer - Griekenland     2 - 1

    GROEP G :

    Rusland - Oostenrijk     0 - 1

    Liechtenstein - Moldavië      1 - 1

    Zweden - Montenegro      3 - 1

    GROEP H :

    Kroatië - Italië     1 - 1

    Noorwegen - Azerbeidzjan     0 - 0

    Malta - Bulgarije     0 - 1

    GROEP I :

    Armenië - Portugal     2 - 3

    Denemarken - Servië     2 - 0


    De volgende wedstrijden zijn er op 3, 4 en 5 september 2015.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:info
    09-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbaloverzicht Europa 2014-2015
    Voetbaloverzicht Europa 2014 - 2015

    Een overzicht van de belangrijkste Europese voetbalcompetities.
    De kampioenen, de stijgers, de zakkers, de topschutters , ...

    België
    Champions League : rechtstreeks : KAA Gent ( kampioen)
    Play Off : Club Brugge
    Europa League : RSC Anderlecht, Standard de Liége, Sporting Charleroi
    Degradatie : Cercle Brugge, Lierse
    Promotie : Sint Truiden, Oud-Heverlee Leuven
    Topschutter : Aleksandar Mitrovic (20 goals) RSC Anderlecht

    Nederland
    Champions League : rechtstreeks : PSV Eindhoven (kampioen)
    Play Off : Ajax Amsterdam
    Europa League : AZ Alkmaar, Vitesse Arhem, FC Groningen (Bekerwinnaar)
    Degradatie : FC Dordrecht, Go Ahead Eagles, Nac Breda
    Promotie : NEC Nijmegen, Roda JC Kerkrade, De Graafschap
    Topschutter : Memphis Depay (22 goals) PSV

    Engeland
    Champions League : rechtstreeks : Chelsea (kampioen), Manchester City, Arsenal
    Play Off : Manchester United
    Europa League : Liverpool, Tottenham, Southampton
    Degradadie : Hull City, Burnley, Queens Park Rangers
    Promotie : Bournemouth, Watford, Norwich
    Topschutter : Sergio Agüero (26 goals) Manchester City

    Duitsland
    Champions League : rechtstreeks : Bayern München (kampioen), Wolfsburg, Mönchengladbach
    Play Off : Leverkusen
    Europa League : Augsburg, Schalke 04, Dortmund
    Degradatie : Freiburg, Paderborn
    Promotie : Ingolstadt, Darmstadt
    Topschutter : Alexander Meier (19 goals) Frankfurt


    Frankrijk
    Champions League : rechtstreeks Paris Saint Germain (kampioen), Ol. Lyon
    Play Off : Monaco
    Europa League : Marseille, Saint-Etienne
    Degradatie : Evian, Metz, Lens
    Promotie : Troyes, Ajaccio, Angers
    Topschutter : Alexandre Lacazette (27 goals) Lyon

    Italië
    Champions League : rechtstreeks Juventus (kampioen), AS Roma
    Play Off : Lazio Roma
    Europa League : Fiorentina, Napoli, Sampdoria
    Degradatie : Cagliari, Cesena, Parma
    Promotie : Capri, Frosinone, Bologna
    Topschutter : Mauro Icardi - Inter Milan en Luca Toni - Verona (22 goals)


    Spanje
    Champions League : rechtstreeks : Barcelona (kampioen), Real Madrid, Athletico Madrid
    Play Off : Valencia
    Europa League : Sevilla, Villarreal
    Degradatie : Eibar, Almeria, Cordoba
    Promotie : Betis, Gijon, Las Palmas
    Topschutter : Christiano Ronaldo (48 goals) Real Madrid

    Barcelona wint na titel en beker nu ook de Champions League
    Barcelona won de finale van de Champions League 2014-2015. In het Olympisch stadion in Berlijn
    versloeg de Spaanse club de Italiaanse kampioen Juventus met 3-1. 

    Sevilla wint Europa League
    Sevilla is net zoals vorig jaar de winnaar van de Europa League geworden. In totaal won de Spaanse club
    al vier keer deze troféé, een record. Dnipro plooide in de finale met 2-3.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    08-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog dit als seizoensafsluiter
    Nog dit als seizoensafsluiter ...

    Michel Preud'Homme (Club Brugge) werd verkozen tot 'trainer van het jaar'.

    Victor Vazquez (Club Brugge) werd 'Profvoetballer van het jaar'.

    Neeskens Kebano (Charleroi) kreeg de 'Ebbenhouten schoen'.

    Mathew Ryan, doelman bij Club Brugge en nationaal doelman van Australië werd verkozen tot 'Doelman van het jaar'.

    Youri Tielmans (RSC Anderlecht) is 'Belofte van het jaar'.

    Aleksandar Mitrovic (RSC Anderlecht) werd met 20 goals 'topschutter' van het voetbalseizoen 2014-2015.

    Hein Vanhaezebrouck, trainer van kampioen AA Gent, kreeg de 'Guy Thys Award'.

    En ... Dennis Praet (RSC Anderlecht) werd op 14 januari verkozen tot 'Gouden Schoen'.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE
      EINDRONDE TWEEDE KLASSE :

    De winnaar stijgt of blijft in de Jupiler Pro League.
    Deelnemende clubs zijn : Lommel United, Oud-Heverlee Leuven, Eupen en Lierse.


    Speeldag 1 : 7 mei 19 uur 

    Eupen - Lierse     0 - 1

    Lommel United - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1

    Speeldag 2 : 10 mei 16.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Eupen    1 - 1

    Lierse - Lommel United    4 - 2

    Speeldag 3 : 14 mei 18 uur 

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven    1 - 2

    Eupen - Lommel United      1 - 0

    Speeldag 4 : 17 mei 16.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     0 - 0

    Lommel United - Eupen     0 - 0

    Speeldag 5 : 20 mei 20.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     3 - 1

    Lierse - Eupen      1 - 3

    Speeldag 6 : 24 mei 16.30 uur 

    Lommel United - Lierse    3 - 1

    Eupen - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1

    Oud-Heverlee-Leuven stijgt naar eerste klasse.



    De loting voor de eindronde van de tweede klasse - Proximus League vond plaats
    op maandag 27 april om 17 uur in het Bondsgebouw, Houba de Stroperlaan 145 te Brussel.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    06-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE DERDE KLASSE
    EINDRONDE DERDE KLASSE


    Deinze stijgt naar tweede klasse !


    Deinze had Hasselt in de eerste ronde geloot maar kreeg van het BAS geen licentie voor tweede klasse.
    Daardoor stootte het onmiddellijk door naar de tweede ronde waar het Dender trof, maar ook die kregen geen licentie.
    Hierdoor stijgt Deinze samen met Koksijde en Union St Gilloise naar tweede klasse.

    De lotingen voor derde klasse vonden plaats op maandag 4 mei om 16 uur in het Bondsgebouw te Brussel.


    KAMPIOEN DERDE KLASSE :

    De kampioen uit derde klasse A speelt tegen de kampioen uit derde klasse B.

    Cappellen - Koksijde     2 - 1

    Koksijde stijgt naar tweede klasse maar Cappellen blijft in derde klasse. Union St Gilliose stijgt uit derde B.




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE VIERDE KLASSE
    EINDRONDE VIERDE KLASSE

    De lotingen voor vierde klasse - bevordering vonden plaats op maandag 4 mei om 16.30 uur in het Bondsgebouw te Brussel.

    EERSTE RONDE :  10 mei

    1. Waremme - Hamoir     1 - 5

    2. Sint Niklaas - Ingelmunster     2 - 0

    3. Harelbeke - Esperanza Pelt     2 - 0

    4. Acrenoise - Soliéres Sport     1 - 0

    5. Franc Borains - City Pirates Antwerpen     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   3 - 5

    6. Wijgmaal - Hades      4 - 1


    TWEEDE RONDE :   17 mei

    7. Acrenoise - Geant Athois      FF    5 - 0

    8. Sint Niklaas - Wijgmaal      5 - 1  

    9. City Pirates Antwerpen - Visé    0 - 2

    10. Hamoir - Harelbeke     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen  4 - 3


    DERDE RONDE :   24 mei

    Visé - Hamoir      0 - 1

    Acrenoise - Sint Niklaas      0 - 3


    Voor een eventuele bijkomende stijger : 31 mei

    Acrenoise - Visé      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 3




    INTERPROVINCIALE EINDRONDE :

    Ronde 1 :

    Wetteren-Kwatrecht - Solrezienne     2 - 1

    Vosselaar - FC Tilleur      1 - 0

    Winnaars blijven in vierde klasse.


    Ronde 2 :      ( alles zondag om 16 uur )

    Damme - FC Tilleur    3 - 0

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Fosses     4 - 1

     
    Richelle - Ethe Belmont     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   3 - 1

    Solrezienne - Herk-de-Stad     3 - 2


    Ronde 3 :

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Damme      2 - 1

    Solrezienne - Richelle     1 - 1 na verlengingen     strafschoppen   5 - 6


    Voor een eventuele bijkomende stijger :

    Solrézienne - Damme      1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   4 - 5


      



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    Lovendegem - Maldegem     2 - 1

    Ninove - Appelterre     4 - 0

    Zondag 10 mei :

    Maldegem - Lovendegem    4 - 0

    Appelterre - Ninove     1 - 0

    Donderdag 14 mei :

    Maldegem - Ninove    1 - 0

    Zaterdag 16 mei :

    Ninove - Maldegem     2 - 0  
    Ninove stijgt naar vierde klasse !



    Testwedstrijd eventuele daler :

    Drongen - Kruibeke     1 - 2



    TWEEDE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    1. KVV Ardennen - Geraardsbergen      3 - 1  na verlengingen

    2. Kleit - Latem      4 - 1

    3. De Pinte - Bambrugge     2 - 1  na verlengingen

    4. Meerbeke - Aalter     1 - 2

    Zondag 10 mei :

    5. HO Kalken - De Pinte     2 - 1  na verlengingen

    6. Kleit - Aalter     1 - 2

    7. Kemzeke - Buggenhout      2 - 0

    8. KVV Ardennen - Sinaai     4 - 1

    Donderdag 14 mei :

    9.  KVV Ardennen - Aalter     2 - 3   na verlengingen

    10. HO Kalken - Kemzeke      0 - 1

    Zondag 17 mei :

    Kemzeke - Aalter     1 - 1   na verlengingen  strafschoppen 5 - 4 



    Testwedstrijden eventuele dalers :

    Merendree - Winnik      1 - 0

    Winnik - Verrebroek      4 - 0

    Verrebroek - Merendree     2 - 3




    DERDE PROVINCIALE :

    zondag 3 mei :

    1. Borsbeke - FC Kluisbergen     2 - 0

    2. Evergem Center - HT Zwijnaarde     1 - 0

    3. Nevele - Nederhasselt     4 - 2   na verlengingen

    4. Wortegem - Nazareth-Eke     1 - 2

    5. Nederename - Serskamp-Schellebelle     1 - 6

    6. Kieldrecht - Idegem      4 - 1

    7. VSV Gent - SK Erembodegem       2 - 0

    8. Zaffelare - Haasdonk     2 - 2 na verlengingen   4 - 5 n.p.

    zondag 10 mei :

    9. Evergem Center - Poesele    2 - 2  na verlengingen   strafschoppen  3 - 2

    10. Nazareth-Eke - VSV Gent     1 - 0

    11. Kieldrecht - Haasdonk     1 - 1  na verlengingen   strafschoppen   4 - 5

    12. Jong Geraardsbergen - Borsbeke    1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   6 - 5

    13.  Waasmunster - Knesselare     3 - 0

    14.  Serskamp-Schellebelle - Nevele      1 - 4

    Donderdag 14 mei :

    15.  Haasdonk - Waasmunster      2 - 0

    16.  Evergem Center - Nevele      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 2

    17.  Jong Geraardsbergen - Nazareth-Eke     1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   4 - 3

    Jong Geraardsbergen, Haasdonk en Evergem Center stijgen naar tweede provinciale.


    Testwedstrijden eventuele dalers :

    Sint Laureins - Maria-Aalter      1 - 0

    Maria-Aalter - Velzeke      3 - 2   na verlengingen

    Baardegem - Heusden      0 - 7

    Velzeke - Kallo      3 - 2

    Baardegem - Kallo     2 - 1




    VIERDE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    VS Destelbergen - Petegem Schelde      2 - 0

    Maarkedal - Zandbergen     0 - 0  na verlengingen   4 - 3 n.p.

    Kaprijke-Bentille - Aaigem   3 - 0

    Sombeke - Michelbeke     1 - 0   na verlengingen

    Lochristi B - Lotenhulle    0 - 1

    Moerbeke B - Rupelmonde     1 - 3


    Zondag 10 mei : 

    VS Destelbergen - Zevergem     1 - 2

    Rupelmonde - YB Beveren    0 - 5

    Bottelare - Okegem     0 - 1  na verlengingen

    Wichelen - Kaprijke-Bentille    0 - 2

    Lotenhulle - Gentbrugge     1 - 0

    Maarkedal - Nieuwerkerken      0 - 0     na verlengingen   strafschoppen   4 - 5

    Sombeke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    De bijkomende stijgers uit vierde provinciale zijn :
    Zevergem, YB Beveren, Okegem, Kaprijke-Bentille, Lotenhulle, Nieuwerkerken en Elene-Grotenberge B.

    Testwedstrijd : Zondag 24 mei 

    Bottelare - Maarkedal      0 - 1

    Bottelare en Maarkedal moesten nog een testwedstrijd spelen om een bijkomende stijger aan te duiden.
    Maarkedal stijgt naar derde provinciale.


    Op maandag 27 april vond de loting voor de eindronden plaats binnen de accommodatie 
    van de club JV De Pinte in De Pinte. De loting ging om 19 uur stipt van start.

    Dit zijn alle Oost-Vlaamse kampioenen op een rij : 
    Eerste prov : Dikkelvenne 
    Tweede A : Merelbeke - Tweede B : Elene-Grotenberge - Tweede c : Lochristi - 
    Derde A : Meetjesland - Derde B : Edeboys - Derde C : Kluisbergen Sportief - Derde d : Burst - Derde E : Bazel  Vierde A : Ertvelde - Vierde B : Beervelde - Vierde C : Nokere-Kruishoutem - Vierde D : Hofstade - Vierde E : Eksaarde.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (60 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN 


    Wedstrijden op zondag 17 mei

    EERSTE PROVINCIALE :

    Damme speelt in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE thuis tegen FC Tilleur      3 - 0
    Volgend weekend kan het de promotie naar vierde klasse afdwingen bij Charleroi-Couillet-Fleurus.


    TWEEDE PROVINCIALE : FINALE A - B :

    Oostkamp - Luingnois     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warneton - Zonnebeke    1 - 0

    DERDE PROCVINCIALE B :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel      2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Moen     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Keiem      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Lichtervelde    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Gits - Hulste     2 - 1


    Wedstrijden op donderdag 14 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wingene - Damme      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oostkamp - Zedelgem     5 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ledegem - Luingnois      2 - 5

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Comines-Warneton     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel - Spermalie-Middelkerke     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moen - Dadizele       0 - 0

    Eventuele dalers :

    Zandvoorde - Jonkershove     4 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Keiem - Merkem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lichtervelde - Jong Male      1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Hulste - Gits     1 - 2



    Wedstrijden op 9 en 10 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wervik - Wingene     1 - 2

    Damme - Wielsbeke     2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Oostkamp     6 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Luingnois - Ledegem      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Nieuwkerke     1 - 0

    Proven - Comines-Warneton     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel - Westende      0 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Steenbrugge     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moen - Lendelede       1 - 0

    Oostrozebeke - Dadizele     0 - 2

    Eventuele dalers :

    Jonkershove - Kuurne     2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Reningelst - Merkem      1 - 2

    Brielen - Keiem     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zeebrugge - Jong Male     1 - 0

    Sint Joris - Lichtervelde     0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Gits - Moorsele     1 - 2

    Hulste - Rekkem      1 - 1




    Wedstrijden op 2 en 3 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wielsbeke - Damme   0 - 0

    Wingene - Wervik     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oostkamp - Varsenare     2 - 0

    Zedelgem - Bredene     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Ledegem     3 - 2

    Luingnois - KVK Avelgem      2 - 0

    Eventuele dalers :

    Jabbeke - Kanegem     6 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warneton - Proven     0 - 0

    Nieuwkerke - Zonnebeke      0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Spermalie-Middelkerke   1 - 2

    Westende - Gistel    5 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Oostrozebeke      1 - 1

    Lendelede - Moen      0 - 1

    Eventuele dalers :

    Kuurne - Zandvoorde     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Reningelst      1 - 0  

    Keiem - Brielen - Sport    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lichtervelde - Sint Joris    2 - 0

    Jong Male - Zeebrugge      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Gits      1 - 2

    Rekkem - Hulste      0 - 2


    Wedstrijden vrijdag 1 mei

    EERSTE PROVINCIALE : Testwedstrijd

    De Ruiter Roeselare - Wielsbeke     0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Varsenare - Oostkamp      0 - 0

    Bredene - Zedelgem    0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ledegem - Geluwe     2 - 1

    KVK Avelgem - Luingnois      0 - 1   




    Wedstrijden 24, 25, 26 en 28 april

    EERSTE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Vlamertinge - De Ruiter Roeselare    1 - 1   ( 5-4 n.p. )

    Wielsbeke - Vlamertinge      0 - 0   ( 4-4 n.p. )

    TWEEDE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Westrozebeke - Varsenare      3 - 1

    Ledegem - Heestert      3 - 0


    Kanegem - Jabbeke     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Moen - Oostrozebeke   3 - 1


    De verdere loting ziet er zo uit ...



    TWEEDE PROVINCIALE A en B :

    17 mei FINALE REEKS A - REEKS B :
    De finale tussen de winnaar uit de A en de B reeks wordt gespeeld op het terrein van de winnaar uit de A-reeks.


    De terugwedstrijden van de finale uit derde en vierde provinciale worden op zondag 17 mei gespeeld.


    Op dinsdag 21 april vond de trekking van de eindronde plaats in het Bourgondisch Kruis te Roeselare.
    18.30 uur : eerste provinciale - 19 uur : tweede provinciale - 19.30 uur : derde provinciale - 20 uur : vierde provinciale

    Dit zijn alle West-Vlaamse kampioenen op een rij :  
    Eerste prov : Adinkerke  
    Tweede prov A : Kortemark - tweede prov B : Otegem  
    Derde prov A : Poperinge - B : Zwevezele - C : WS Lauwe  
    Vierde prov A : Ploegsteert - B : Ruiselede - C : Emelgem-Kachtem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERPROVINCIALE EINDRONDE - EINDRONDE EERSTE PROV ANTWERPEN en BRABANT
    INTERPROVINCIALE EINDRONDE


    Ronde 1 : 9 en 10 mei

    Wetteren-Kwatrecht - Solrézienne      2 - 1

    Vosselaar - FC Tilleur    1 - 0

    Ronde 2 :  17 mei

    Damme - FC Tilleur     3 - 0

    Charleroi-Couillet-Fleurus  - Fosses      4 - 1

    Richelle - Ethe Belmont     1 - 1 na verlengingen    strafschoppen   3 - 1

    Solrezienne - Herk-de-Stad     3 - 2


    Ronde 3 : 24 mei

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Damme      2 - 1

    Solrezienne - Richelle     1 - 1  na verlengingen    strafschoppen    5 - 6


    Voor een eventuele bijkomende stijger : 30 mei

    Solrézienne - Damme      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 5




    EINDRONDE PROVINCIE ANTWERPEN : KFC Lille is kampioen !

    Ronde 1 : heen

    Katelijne - Schriek     3 - 7

    Nijlen - Kaart     1 - 0

    Ronde 1 : terug

    Schriek - Katelijne      1 - 2

    Kaart - Nijlen     2 - 1

    Ronde 2 : heen

    Schriek - Nijlen     1 - 1

    Ronde 2 : terug

    Nijlen - Schriek     0 - 0

    Nijlen stijgt naar vierde klasse.



    EINDRONDE PROVINCIE BRABANT : Betekom is kampioen !

    Ronde 1 : heen

    Bierbeek - Stockel    0 - 2

    KSK Halle - Crossing Schaarbeek     3 - 0

    Ronde 1 : terug

    Stockel - Bierbeek      2 - 1

    Crossing Schaarbeek - KSK Halle      1 - 0

    Ronde 2 : heen

    Stockel - KSK Halle    2 - 2

    Ronde 2 : terug

    KSK Halle - Stockel     4 - 1

    De winnaar stijgt naar vierde klasse.


    EINDRONDE PROVINCIE LIMBURG : 

    EERSTE PROVINCIALE : Thes Sport Tessenderlo is kampioen !

    tweede ronde : heenwedstrijd 3 mei 

    Vlijtingen - Herk de Stad      2 - 0

    Lutlommel - Daring Huvo Jeuk     6 - 0

    terugwedstrijd 6 mei

    Herk-de-Stad - Vlijtingen     4 - 1

    Herk-de-Stad gaat naar de interprovinciale eindronde.


    eerste ronde :  heenwedstrijden 25 en 26 april

    Vlijtingen - Lutlommel     0 - 0

    Herk de Stad - Daring Huvo Jeuk     0 - 0

    terugwedstrijden 29 april

    Daring Huvo Jeuk - Herk de Stad     2 - 4

    Lutlommel - Vlijtingen    2 - 2



    EINDRONDE PROVINCIE HENEGOUWEN - TOUR FINAL PROVINCE HAINAUT : Ol. Charleroi-Marchienne is kampioen !

    Ronde 1 :

    Gosselies - Genly-Quevy     0 - 2

    Ransart - Charleroi-Couillet-Fleurus      1 - 2

    Ronde 2 :

    Genly-Quevy - Charleroi-Couillet-Fleurus     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen   3 - 4



    EINDRONDE PROVINCIE NAMEN - TOUR FINAL PROVINCE NAMUR : Loyers is kampioen !

    Pesche - Nismes       0 - 6

    Aische - Fosses      0 - 3

    Nismes - Fosses     0 - 0

    Pesche - Aische       4 - 4



    EINDRONDE PROVINCIE LUIK - TOUR FINAL PROVINCE LIEGE : DC Cointe Liège is kampioen !

    EERSTE PROVINCIALE :

    Ronde 1 :

    Verlaine - Lensois      2 - 1

    Richelle - Stade Disonais     2 - 1

    Ronde 2 :

    Verlaine - Richelle      0 - 2

    De winnaar gaat naar de interprovinciale eindronde.



    EINDRONDE PROVINCIE LUXEMBURG - TOUR FINAL PROVINCE LUXEMBOURG : Longlier is kampioen !

    Ronde 1 :

    Ethe Belmont - La Roche     2 - 0

    Bomal - Meix-Dt-Virton      1 - 0

    Ronde 2 :

    Bomal - Ethe Belmont     0 - 1

    De winnaar gaat naar de interprovinciale eindronde.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STANDEN NATIONAAL 2014-2015

    NATIONALE STANDEN

    JUPILER PRO LEAGUE   PLAY OFF'S : EINDSTAND

    PLAY OFF 1 :

    1.   AA Gent    49
    2.   Club Brugge   47
    3.   Anderlecht   46
    4.   Standard   40
    5.   Charleroi   36
    6.   KV Kortrijk   34

    PLAY OFF 2 :

    Poule A :

    1.  KV Mechelen   12
    2.  RC Genk   12
    3.  Zulte Waregem   4
    4.  Waasland-Beveren   1

    Poule B :

    1.  Lokeren   13
    2.  Moeskroen-Peruwelz   10
    3.  Oostende   6
    4.  Westerlo   5

    PLAY OFF 3 :

    1.  SK Lierse   9
    2.  Cercle Brugge   6


    JUPILER PRO LEAGUE    EINDSTAND REGULIERE COMPETITIE

    1.   Club Brugge     61 
    2.  AA Gent      57 
    3.  Anderlecht    57 
    4.  Standard    53 
    5.  KV Kortrijk   51 
    6.  Charleroi   49 
    7.  RC Genk   49 
    8.  Lokeren  42 
    9.  KV Mechelen   41 
    10. KV Oostende  38 
    11. Westerlo  33 
    12.  Zulte Waregem  31 
    13.  Moeskroen-Peruwelz  26 
    14.  Waasland-Beveren  26 
    15.  Cercle Brugge  24 
    16.  SK Lierse  22


    TWEEDE KLASSE     PROXIMUS LEAGUE : EINDSTAND

    1.   Sint Truiden   79
    2.   Lommel United   70 
    3.   Eupen   67
    4.   Seraing United   61
    5.   Oud-Heverlee Leuven   61
    6.   Virton   59
    7.   Bergen   55 
    8.   Tubeke   50
    9.   Eendracht Aalst   46 
    10. Antwerp   42
    11.  Roeselare   42
    12.  WS Brussel   40
    13.  Geel   39
    14.  Heist   36
    15.  Dessel Sport   31 
    16.  Patro Eisden   26 
    17.  RC Mechelen   19 
    18.  Woluwe-Zaventem   15


    EINDRONDE : EINDSTAND

    1.   Oud-Heverlee Leuven   14
    2.  Eupen   8
    3.  Lierse   7
    4.  Lommel United    4


    DERDE KLASSE A : EINDSTAND

    1.   Koksijde   71
    2.   Deinze   65
    3.   Temse   61
    4.   Olsa Brakel   55
    5.   Rupel-Boom   54
    6.   KSV Oudenaarde   54
    7.   Sint Eloois Winkel   52
    8.   VW Hamme   50
    9.   Dender   49
    10.  Gent-Zeehaven   47
    11.   Londerzeel   44
    12.  Gullegem   43
    13.  Bornem   42
    14.  Izegem   40
    15.  Torhout   40
    16.  Geant Athois   35
    17.  Zele   30
    18. Doornik   14

    DERDE KLASSE B : EINDSTAND

    1.   Cappellen   73
    2.   Sprimont-Comblain   68
    3.   Union St Gilloise   67
    4.   Ciney   65
    5.   Bocholt   64
    6.   Walhain   57
    7.   Hasselt   56
    8.   Hoogstraten   51
    9.   Oosterzonen   51
    10.  La Calamine   47
    11.  La Louvière-Centre   47
    12.  Berchem Sport   45
    13.  Tienen   35
    14.  Diegem Sport   35
    15.  Grimbergen   35
    16.  Visé   28
    17.  Verviers   25
    18. Turnhout   7


    VIERDE KLASSE A : EINDSTAND

    1.   Sparta Petegem   66
    2.   Sint Niklaas   63
    3.   Harelbeke   58
    4.   Ingelmunster   56
    5.   Westhoek   53
    6.   Ronse   48
    7.   Knokke   46
    8.   Menen   41
    9.   Wetteren   40
    10.  Sint Gillis Waas   36
    11.  Berlare   34
    12.  Eernegem   33
    13.  Wetteren-Kwatrecht   33
    14.  Jong Lede   31
    15.  RC Waregem   18
    16.  Boezinge   10

    VIERDE KLASSE B : EINDSTAND

    1.   Tempo Overijse   67
    2.   Franc Borains   60
    3.   Acrenoise   50
    4.   Rebecquoise   45
    5.   Chatelet   45
    6.   Wijgmaal   44
    7.   Pepingen   42
    8.   Leopold Ukkel   41
    9.   Waterloo   41
    10.  Sterrebeek   40
    11.  Wolvertem   37
    12.  Ganshoren   37
    13.  Solrézienne   36
    14.  Schaerbeek   31
    15.  Assesse   25
    16.  Binche   22

    VIERDE KLASSE C : EINDSTAND

    1.   Beerschot-Wilrijk   71
    2.   Esperanza Pelt   60
    3.   Hades   57
    4.   City Pirates Antwerpen   55
    5.   Duffel   46
    6.   Zwarte Leeuw   44
    7.   Spouwen-Mopertingen   43
    8.   Wellen   42
    9.   Sint Lenaarts   41
    10.  Bilzerse Waltwilder   41
    11.   Lyra   41
    12.  Leopoldsburg   39
    13.  Vosselaar   32
    14.  Witgoor Dessel   22
    15.  Bree   21
    16.  Herentals   15

    VIERDE KLASSE D : EINDSTAND

    1.   RFC de Liège   70
    2.   Waremme   57
    3.   Solières   57
    4.   Hamoir   50
    5.   Meux   49
    6.   Givry   44
    7.   Arlonaise   43
    8.   Aywaille   43
    9.   Couvin-Mariembourg   43
    10.  Namur   38
    11.  Bertrix   37
    12.  Taminoise   36
    13.  Tilleur   36
    14.  Huy   33
    15.  Mormont   17
    16.  Onhaye   10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    30-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AA Gent-supporters maken zich klaar voor hun eerste 'kampioenenfeest' !
    Supporters van AA Gent maken zich klaar voor het eerste kampioenenfeest !


    Al wat blauw en wit supportert gelooft er in : 'Ja, KAA Gent wordt dit jaar voor het eerst kampioen' !
    Maar er moet donderdag gewonnen worden van Standard, tenzij zowel Anderlecht als Club Brugge ook niet winnen.
    Lukt het donderdag niet dan is er zondag nog de herkansing bij die andere grote titelkandidaat : RSC Anderlecht.
    Ik ben op zoek gegaan naar twee familie's die met KAA Gent opstaan en ermee gaan slapen, of erger zelfs, er hun slaap soms voor laten. De familie Dirk Van Kerrebroeck-Darline Verheuen en zoon Jelle uit Ouwegem-Zingem en de familie Filip Cockroft-Sylvie Dhont en zoon Brent uit Gavere-Asper. Ik belde aan en werd er meteen verwelkomd door een tuinkabouter 
    met een muts op, van KAA Gent natuurlijk.

    Hoe erg zijn jullie KAA Gent supporters ?
    Darline : Ze liggen er 's nachts wakker van
    Dirk : Ik ga elke thuiswedstrijd kijken en ook naar een paar uitwedstrijden dicht bij huis.
    Brent : Ik kan gewoon niet zonder KAA Gent, Sylvie : Wat zeggen ze ? hoe ouder hoe zotter, awel daar zit waarheid in.
    Filip : KAA Gent is een echte obsessie voor mij geworden.

    Hoe groot is het geloof dat KAA Gent donderdag de titel pakt ?
    Brent : Ja, heel groot hé. Ik schat op 99,9 %, Filip : Sinds zondag is die kans nog groter geworden.
    Dirk : Als je 4 punten voorsprong hebt op de concurrentie met nog twee speeldagen op de kalender, dan is dat heel groot.

    Hadden jullie zoiets verwacht voor de start van de competitie aangezien jullie club de voorbije seizoenen niet eens de top 6 haalde ?
    Dirk : Neen zeker niet. Ik was vooraf al blij geweest met een plaats in de top 6.
    Brent : Met Europees voetbal was ik vooraf gezien al tevreden geweest. Filip : Door de vele aankopen had ik het
    toch beter ingeschat dan vorig seizoen, maar dit had ik niet eens durven dromen.

    Geef toe, een succesjaar zonder echt grote namen in de ploeg ?
    Dirk : Ja maar die 'kleine' namen zijn ondertussen 'grote' geworden.
    Jelle : Melisevic, Simon, Depoitre, Dejaeghere, ... topspelers zijn dat.
    Filip : Iedereen werkt voor iedereen, dat was de voorbije seizoenen wel eens anders. Met een goeie groepssfeer komt men
    steeds verder en dat is bij KAA Gent zeker bewezen dit seizoen.

    De trainer Hein Van Haezebrouck, een man uit de streek, heeft hij een aandeel in dat topjaar ?
    Sylvie : Zeker en vast, Filip : Hij krijgt iedereen scherp, zelfs de bankzitters.
    Dirk : De teamspirit is altijd belangrijk.

    En toch is Hein geen trainer van het jaar mogen worden ?
    Brent : Michel mag ook een prijske hebben hé (lacht).

    Aangezien jullie echte KAA Gent-supporters zijn zal het seizoen 1953-1954 jullie ook nog iets zeggen waarschijnlijk ?
    Dirk : Ik las daar iets van in de krant.

    In dat jaar stond KAA Gent een paar wedstrijden voor het einde op kop, het verloor 3 
    wedstrijden na elkaar en Anderlecht werd kampioen.
    Brent : Ja maar nu is het wel anders hé, Filip : Dat was hopelijk de laatste keer dan.

    Stel je voor dat het nog misloopt, hoe groot zou de ontgoocheling zijn ?
    Brent : Dat zal niet gebeuren, Sylvie : Daar mag ik niet aan denken.
    Dirk : Groot uiteraard, maar vooraf gezien was ik al met top 3 tevreden.

    Stel je voor dat het niet meer misloopt dan speelt men volgend seizoen Champions League in de Ghelamco Arena.
    Wie zien jullie graag uit pot 1 naar Gent komen ?
    Dirk : Geef mij maar Chelsea van Hazard en Courtois.
    Brent : Zenit zou een leuk weerzien zijn met Nicolas Lombaerts.
    Filip : Voor mij is het eender, het feit dat we er zouden bij zijn is veel belangrijker.

    Wie zouden jullie graag in het Gent-shirt zien spelen volgend seizoen ?
    (allemaal in koor ) Bryan Ruiz, mag zeker terug komen !
    Sylvie : Komt Jelle Van Damme niet ?

    Wat zijn de plannen donderdag of zondag ?
    Brent : Hopelijk feesten hé, Sylvie : Laat de Gentse Feesten maar beginnen donderdag.

    Darline, Dirk en Jelle uit Ouwegem liggen 's nacht soms wakker van KAA Gent.

    Sylvie, Brent en Filip : KAA Gent is een echte obsessie geworden voor ons.

    Dirk en Darline's hondje 'Lizy' met KAA Gent sjaal.

    Door deze tuinkabouter werd ik in Ouwegem verwelkomd.

    Ondertussen is de Ghelamco Arena voor de wedstrijd tegen Standard uitverkocht. In Het Kuipke komt 
    een groot scherm met gratis inkom. Zondag wordt een groot scherm geplaatst in het stadion
    waar men voor € 1 de uitwedstrijd tegen Anderlecht kan volgen.

    Wim Vermeer.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    25-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chuks ANEKE :”Ik wil me in de toekomst meer tonen.”

    Chuks ANEKE :”Ik wil me in de toekomst meer tonen.”



    “There’s only one Chuks Aneke, riepen de supporters, ik was er ook bij, toen Chuks scoorde net voor de rust tijdens de uitwedstrijd op Moeskroen. Moeskroen-Péruwelz was de ploeg waartegen Chuks ook scoorde in eigen huis met een schot in de winkelhaak op het einde van de match. Met ook nog een doelpunt Europees en één in de beker tegen Lierse trof de ex-speler van onder meer Arsenal vier keer raak voor zijn nieuwe werkgever. Tegen KV Mechelen en KRC Genk kan Essevee nog scherprechter spelen omdat beide ploegen nog voluit voor de winst gaan in de poule.


    Chuks, je hebt de dubbele nationaliteit namelijk de Engelse en de Nigeriaanse. Ken je veel Nigerianen die hier al hebben gespeeld ?

    “Van vroeger of van nu ? Ja, namen als Amokachi, Akpala, Sunday Oliseh zijn me bekend uit het verleden. Moses Simon ken ik natuurlijk ook. Ik zou beide landen willen vertegenwoordigen en heb nog geen beslissing genomen om een land te kiezen.”


    Bevalt ons land jou ?

    “Ik voel me nu geïntegreerd maar dat heeft een tijdje geduurd. Ik woon op een appartement in Waregem. Het verschil met een grootstad als Londen is groot. Soms herkennen de mensen mij hier, in Engeland was dat nauwelijks het geval.


    Voor hoelang  heb je getekend bij Essevee ?

    “Ik heb nog een contract van twee seizoenen na dit seizoen.”


    Hoe kijk je aan tegen dat seizoen dat bijna is afgelopen ?

    “Ik heb 20 matchen gespeeld. Ik moet nog beter kunnen dan dat aantal. Ik moet me in de toekomst meer kunnen manifesteren voor mijn team.”


    Je pakte 10 gele kaarten; tussenin was je ook nog geschorst. Hoe kijk je daartegen aan ?

    “Ik ben ontgoocheld dat ik die 10 kaarten incasseerde. De positie waar ik speel is er een waar je natuurlijk makkelijk kaarten pakt. Ik hoop dat dat in de toekomst ook verbetert. Nu speel ik op de 6, bij mijn vorige teams én begin dit seizoen bij Zulte Waregem op de 10. Ik verkies spelen op de 6.”


    Bepaalde wedstrijden stond je aan de aftrap om de volgende speeldag weer uit de ploeg gezet te worden. Was je dan ontgoocheld ?

    “De coach kiest het team. Ik moet beter kunnen zodat ik in het vervolg altijd in de ploeg zal starten.


    De fans werden de vorige jaren verwend en waren dan ook ontgoocheld over de uitslagen dit seizoen. Wat is je mening ?

    “Ik was niet betrokken bij die vorige seizoenen. Nà onze eerste 10 matchen kon de situatie eigenlijk nog slechter zijn geweest. Nochtans hadden wij als groep altijd de intentie er het beste van te maken en de matchen te winnen. Ik wil volgend jaar ook deel uitmaken van een béter team; 12e wil niemand eindigen en persoonlijk wil ik veel meer tonen wat ik in mijn mars heb. Ik hou wel van deze competitie. Het verschil met Engeland is dat er daar veel meer matchen worden gespeeld.”


    Nu volgen nog KV Mechelen en KRC Genk; het zou toch leuk zijn om de vakantie in te gaan met een goed gevoel !

    “We bereiden ons reeds het ganse seizoen voor op dezelfde manier en willen altijd zegevieren. We doen ons best om ons seizoen goed af te sluiten. Tegen KV Mechelen speelde ikzelf mijn beste match.” aldus de 1,91m Chuks Aneke wiens familie af en toe komt kijken naar de matchen van Essevee.


    - Mendy, Skulason en Aneke komen terug uit schorsing; dit keer is Jörgensen er om dezelfde reden niet bij. Vooral in het aanvallende compartiment zit Francky Dury krap voor de uitmatch op KV Mechelen.



    Koen Christiaens.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Interviews Zulte Waregem



    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronostiek 2016-2017

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 06-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!