Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Ondanks alle geruchten verlengt Toni Kroos gewoon zijn contract bij Real Madrid
  • Kim Clijsters toont tegen Venus Williams dat ze nog steeds een aardig potje kan tennissen
  • David Goffin tuimelt naar beneden op ATP-ranking met zijn slechtste notering sinds 2014
  • Mbappé verkozen tot Speler van het Jaar, Neymar verkoos avondje stappen met Rihanna boven Frans gala
  • Gratis naar de Basketbal Awards in Lint!
  • Toronto herpakt zich in finale van Eastern Conferene en wint na twee verlengingen
  • CLUBNIEUWS. Linksbuiten verkiest Genk boven Club Brugge, transfer Wesley “kan nog even aanslepen”
  • LIVE. Tweede zitdag in ‘Operatie Propere Handen’: vandaag draait helemaal rond KV Mechelen
  • KV Mechelen schuift in ‘Operatie Propere Handen’ alles in schoenen van Thierry Steemans
  • Topmakelaar Walter Mortelmans praat voor het eerst sinds zijn aanhouding in ‘Operatie Propere Handen’: “Ze hadden mijn telefoon beter vroeger afgetapt”
    Foto
    Nieuws VTM
  • Kamal Kharmach op bezoek bij Johan Vande Lanotte: "Oei, ik dacht dat je huis groter was"
  • Geen Gmail of YouTube meer op nieuwe Huawei-telefoons in de toekomst
  • Kinderpornoproces Guy Van Sande uitgesteld, door te weinig rechters
  • Herbekijk hier het extra verkiezingsnieuws over armoede
  • Miljardair lost studieschuld van 400 studenten af
  • Taalvaardigheid van hogeschoolstudenten daalt
  • Vlaming kent amper zijn mensenrechten
  • De Ronde van Freek: stel je vraag aan Ben Weyts
  • Live: Hoe moeten we de armoede in Vlaanderen bestrijden?
  • De Ronde van Freek: Stel uw vraag aan Alexander De Croo
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (661)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Ondanks alle geruchten verlengt Toni Kroos gewoon zijn contract bij Real Madrid
  • Kim Clijsters toont tegen Venus Williams dat ze nog steeds een aardig potje kan tennissen
  • David Goffin tuimelt naar beneden op ATP-ranking met zijn slechtste notering sinds 2014
  • Mbappé verkozen tot Speler van het Jaar, Neymar verkoos avondje stappen met Rihanna boven Frans gala
  • Gratis naar de Basketbal Awards in Lint!
  • Toronto herpakt zich in finale van Eastern Conferene en wint na twee verlengingen
  • CLUBNIEUWS. Linksbuiten verkiest Genk boven Club Brugge, transfer Wesley “kan nog even aanslepen”
  • LIVE. Tweede zitdag in ‘Operatie Propere Handen’: vandaag draait helemaal rond KV Mechelen
  • KV Mechelen schuift in ‘Operatie Propere Handen’ alles in schoenen van Thierry Steemans
  • Topmakelaar Walter Mortelmans praat voor het eerst sinds zijn aanhouding in ‘Operatie Propere Handen’: “Ze hadden mijn telefoon beter vroeger afgetapt”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Geen Gmail of YouTube meer op nieuwe Huawei-telefoons in de toekomst
  • Samsung Galaxy Buds of Apple AirPods: welke oortjes zijn de beste?
  • Wie wint de strijd om de beste oortjes: Samsung Galaxy Buds of Apple AirPods?
  • Dit autostoeltje houdt zélf je kind in de gaten
  • Google beperkt toegang Huawei tot Android
  • “Google beperkt toegang Huawei tot Android”
  • Groot lek in Intel-chips ontdekt waardoor hackers al sinds 2008 data kunnen stelen
  • Deze vrouw ontwierp per ongeluk de dubieuze aubergine-emoji
  • Huawei belooft om zijn toestellen niet te gebruiken voor spionage
  • Disney krijgt volledige controle over streamingdienst Hulu
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 13 en zondag 14 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Waasmunster - Jong Zulte     0 - 2

    Voorde Appelterre - Drongen    3 - 3

    Bambrugge - Adegem   2 - 2

    Lochristi - HO Kalken    2 - 3

    Zele - KVV Ardennen   3 - 1

    Dendermonde - Elene-Grotenberge    2 - 0

    Aalter - Ninove   1 - 5

    Sottegem - Mariakerke   1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Waarschoot - Meetjesland    0 - 0

    Lembeke - Sleidinge    1 - 1

    Assenede - Merendree    1 - 0

    Zomergem - Lovendegem   2 - 0

    Zeveren - Ertvelde    0 - 1

    Kleit - Sint-Laureins    2 - 1

    Latem - Poesele     4 - 4

    Maldegem - Bellem   2 - 2        

     

           
                   

     

                
               

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Edeboys   1 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Munkzwalm    0 - 2

    Meldert - Erembodegem    8 - 0

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief   4 - 2

    Borsbeke - Winnik    2 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Burst    1 - 2

    Denderhoutem - Geraardsbergen    2 - 2

    Machelen - Windeke    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Schoonaarde - Bazel    2 - 1

    Grembergen - Berlare   3 - 0

    Kruibeke - Heikant    1 - 3

    Buggenhout - Doorslaar   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht    0 - 0

    Haasdonk - Sint-Gillis    4 - 2

    Sinaai - VSV Gent    1 - 1

    Vrasene - Robur   3 - 1


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Boekhoute - Vinkt    0 - 0


    Hansbeke - Donk    5 - 0


    DKW Evergem - Wachtebeke    2 - 3


    Sint-Kruis-Winkel - Evergem Center    3 - 3


    Ursel - Nevele    6 - 1


    Belzele - Watervliet     1 - 1


    Vinderhoute - Maria-Aalter    1 - 4


    Bassevelde - Muide Gent    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Serskamp-Schellebelle - Melsen   4 - 2


    Zevergem - Laarne-Kalken     2 - 2


    VC Zwijnaarde - Moortsele    1 - 1


    Heusden - Lochristi B    2 - 1


    Massemen - Beervelde    1 - 1


    Sint-Denijs - Bottelare    4 - 0


    Zaffelare - HT Zwijnaarde    2 - 3


    Cercle Melle - Destelbergen    1 - 5

      

          
           

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Velzeke - Michelbeke     2 - 1

    Maarkedal - Gavere-Asper    4 - 0

    Elene-Grotenberge B - Nazareth-Eke    2 - 1

    Sint-Goriks - Wortegem    3 - 5

    Horebeke - Eine    1 - 3

    FC Kluisbergen - Boekel    0 - 1

    Zingem - Sottegem B    2 - 1

    Bevere - Oudenhove     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Kerksken - Vlierzele     5 - 1


    Deftinge - Haaltert    3 - 1


    Gijzegem - Sint-Antelinks   1 - 4


    Herzele-Ressegem - Baardegem    1 - 5


    Bonanza - Hofstade     1 - 1


    Doggen - Nederhasselt    1 - 2


    Denderleeuw - Mere     4 - 0


    Houtem - Zandbergen   1 - 0

        

      

            
                    

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Tielrode - Sint-Pauwels   2 - 5

    Kallo - Opdorp    2 - 4

    Oudegem - Klinge    2 - 1

    Eksaarde - Meerdonk    2 - 2

    Robur B - Bosdam Beveren     4 - 2

    SKB Sint-Niklaas - Moerbeke    1 - 4

    YB Beveren - Kemzeke    2 - 1

    Melsele B - SK Gerda     4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Kaprijke-Bentille - Knesselare    2 - 1

    Balgerhoeke - Ooidonck-Leerne    1 - 3

    Oostakker - Lotenhulle    2 - 2

    9000 Gent - Zaffelare B    1 - 1

    Muide Gent B - Middelburg    0 - 4

    Vinkt B - Avrasya Gent   FF

    VS Destelbergen - Sint-Amandsberg    FF


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater     6 - 0

    Olsene - Zingem B    3 - 1

    Huise-Ouwegem - Volkegem    4 - 1

    Munkzwalm B - FCLC Ronse     8 - 7

    Boekel B - FC Kluisbergen B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B    FF

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Winnik B      6 - 2

    Everbeek - Ophasselt    7 - 0

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B    1 - 1

    Okegem - Volkegem B    3 - 1

    Opbrakel - Neigem   2 - 2

    Idegem - Zegelsem     3 - 0

    Michelbeke B - Velzeke B      FF

    VIERDE PROVINCIALE D :

    SK Merelbeke - Moorsel   1 - 2

    Lebbeke B - Nieuwerkerken    0 - 8

    FC Dampoort - T. Melle   0 - 1

    Smetlede - Heusden B    3 - 2

    Aaigem - OB Lebbeke    2 - 2

    Wichelen - Rangers Merelbeke    2 - 2

    Serskamp-Schellebelle B - Bavegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Rupelmonde - Daknam   5 - 0

    SVH Waasmunster - PD Kruibeke   3 - 1

    Haasdonk B - Sint-Gillis-Waas   1 - 2

    Overmere - Zele B    0 - 5

    HO Kalken B - Baasrode   5 - 0

    Hoogeinde - Sinaai B   5 - 0

    Verrebroek - Sp Waasmunster B   2 - 2

    Sombeke - Hamme-Zogge    FF


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    05-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 13 en zondag 14 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    WS Lauwe - Kortemark     3 - 1


    Deerlijk Sport - Vlamertinge      1 - 4


    Zedelgem - Meulebeke     3 - 2

    Blankenberge - Damme     2 - 2

    Dadizele - RC Lauwe     2 - 1

    Oostduinkerke - Wielsbeke   2 - 0


    RC Waregem - Boezinge     2 - 2


    Poperinge - Oostnieuwkerke

         1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    Club Roeselare - Rumbeke   0 - 2

    Sint-Kruis - Heist    2 - 2

    De Haan - Bredene    4 - 2

    Eernegem - Diksmuide     0 - 2

    Lichtervelde - Jabbeke    1 - 4

    Keiem - Spermalie-Middelkerke    5 - 1

    Varsenare - De Ruiter Roeselare    4 - 1

    Oudenburg - Veldegem    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Zonnebeke    0 - 0


    Ledegem - Beveren-Leie    2 - 2


    Heestert - Geluwe    1 - 2


    Moorslede - Zwevegem    2 - 1


    Ploegsteert - Wevelgem    1 - 3


    Nieuwkerke - Anzegem   0 - 2


    Moen - Otegem   2 - 0


    Dottignies - Bissegem    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Vleteren - Westrozebeke    1 - 1


    De Panne - Dikkebus    3 - 2


    Gits - Staden   1 - 6


    Voormezele - Elverdinge    2 - 1


    Merkem - Veurne    3 - 3


    Geluveld - Proven    1 - 2


    Comines-Warneton - Hooglede    2 - 1


    Houthulst - Beselare     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dar. Brugge - Lissewege    0 - 3

    Jong Male - SK Torhout    3 - 0

    Moerkerke - Lombardsijde    2 - 1

    Dudzele - Nieuwpoort     5 - 8

    Beernem - Ruddervoorde   5 - 1

    Koekelare - Gistel   2 - 0

    Snaaskerke - Loppem    1 - 1

    Steenbrugge - Ichtegem    1 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Heule - Moorsele    1 - 0


    D. Beveren - Hulste    1 - 0


    Kanegem - Bellegem    3 - 0


    Ardooie - Zwevezele B    0 - 3


    Lendelede - Emelgem-Kachtem    0 - 2


    Wevelgem B - Ingooigem     4 - 0


    KSV Kortrijk - Aarsele     0 - 2


    Oostrozebeke - Avelgem    2 - 3

    KVK Avelgem is kampioen !


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Nieuwpoort B - Kortemark B       3 - 1


    Alveringem - Jonkershove   2 - 4


    Lo-Reninge - Veurne B    1 - 2


    Bulskamp - Adinkerke    2 - 5


    Westende - Handzame

        1 - 3

    Diksmuide B - Coxyde      FF


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Aartrijke - Wenduine    4 - 1


    Pittem - Ruiselede   0 - 3


    E. Brugge - Beernem B    2 - 3


    Zerkegem - Zandvoorde    1 - 0


    Hertsberge - Steenbrugge B     5 - 2


    Sint-Joris - D. Beveren B    6 - 2


    HO Oedelem - Damme B    FF

       


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wielsbeke B - Aalbeke    1 - 2

    Desselgem - Sint-Eloois-Winkel B      3 - 2

    Anzegem B - Wikings Kortrijk     1 - 0

    Dottignies B - Jong Vijve       1 - 0

    Jong Helkijn - Izegem-Ingelmunster B     1 - 1

    Stasegem - Ledegem B    0 - 3

    Marke - Kuurne     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :


    Langemark-Poelkapelle - Vlamertinge B   0 - 0


    Kruiseke - Wervik B    5 - 0


    Westouter - Hollebeke    3 - 2


    Zillebeke - Passendale    2 - 2


    Poperinge B - Reningelst   FF


    Menen United - Dadizele B    FF

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    04-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 13 en 14 april 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 30

    Daring Huvo Jeuk - Koersel     0 - 1

    Hoepertingen - Torpedo Hasselt   1 - 2

    Herk-De-Stad - Melo Zonhoven   2 - 1

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen    0 - 5

    Achel VV - Herkol   4 - 3

    Zonhoven VV - Zepperen-Brustem   3 - 2

    FC Alken - Beringen   0 - 3

    Vlijtingen - Bree-Beek    3 - 5


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 30

    Wuustwezel - Mariekerke    3 - 2

    Branddonk - Rochus Deurne   4 - 2

    Berg en Dal - Sint-Job   1 - 2

    KVV Duffel - Lille    1 - 1

    Schriek - Kontich    0 - 3

    Herentals - Witgoor Dessel    0 - 2

    Oppuurs - Heikant Berlaar   2 - 4

    De Kempen - Zoersel    1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : 

    Geen voetbal


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : 

    Crossing Schaerbeek - Forestoise      8 - 3

    Kosova Schaerbeek - Genappe     1 - 1

    Verder geen voetbal 


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 28

    Montignies - Peruwelz FC      2 - 0

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Le Roeulx - Gosselies    2 - 3

    Anderlues - Monceau    1 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Paturages    1 - 1

    Antoinien - Houdeng    0 - 3

    Neufvilles - Solre Sambre    1 - 5

    Beloeil - Estaimbourg     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    RC Genk - AA Gent    2 - 1

    Anderlecht - Antwerp     1 - 2

    Club Brugge - Standard    4 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Beerschot-Wilrijk    2 - 1

    Westerlo - Sint-Truiden     2 - 2

    Eupen - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    KV Kortrijk - Zulte Waregem    4 - 2

    Union Saint-Gilloise - Waasland-Beveren     5 - 1

    Moeskroen - Cercle Brugge     2 - 3

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Lommel     1 - 1

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 28

    Tessenderlo - KSV Oudenaarde    2 - 0

    Geel - RWD Molenbeek     3 - 0

    Chatelet-Farciennes - Seraing   0 - 3

    KSK Heist - Dessel Sport   1 - 0

    Virton - Knokke    4 - 0

    Eendracht Aalst - Deinze     1 - 0

    Rupel-Boom - Dender    2 - 1

    RFC de Liège - Lierse-Kempenzonen    2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Menen - Ronse     3 - 1

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel    1 - 2

    Diegem Sport - Eppegem      3 - 1

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 1

    Sparta Petegem - Londerzeel    2 - 2

    Harelbeke - Dikkelvenne    0 - 1

    Westhoek - Wijgmaal     3 - 0

    RC Gent - Tempo Overijse      1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Turnhout - Hades Kiewit Hasselt     1 - 1

    Hoogstraten - Sint-Niklaas     2 - 2

    Temse - Bocholt    0 - 1

    Hasselt - Berchem Sport   1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Patro Eisden   0 - 1

    VW Hamme - Heur-Tongeren   2 - 2

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    Vosselaar - Cappellen   1 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 27

    Ol. Charleroi - Rebecquoise     0 - 2

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière   1 - 1

    La Louvière-Centre - Acren-Lessines   1 - 0

    Ciney - Walhain    0 - 2

    RFC Meux - Durbuy    4 - 3

    Franc Borains - Solières Sport    0 - 1

    URSL Visé - Waremme    2 - 0

    FC Tilleur - Hamoir   0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Zelzate - Woluwe-Zaventem    5 - 1

    Wervik - Jong Lede    0 - 0

    Stekene - Merelbeke    0 - 1

    Wetteren - Torhout    3 - 2

    Melsele - Wingene    4 - 2

    Lebbeke - Zwevezele      2 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Oostkamp     0 - 1

    Pepingen-Halle - Kampenhout   4 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Esperanza Pelt - Termien    3 - 1

    Bilzen Waltwilder - RC Mechelen    4 - 1

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw   0 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Leopoldsburg     3 - 0

    Betekom - Bornem   2 - 1

    Tienen - Helson Hechteren     2 - 1

    Wellen - Houtvenne    1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Nijlen    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 27

    Wavre Sports - Taminoise     1 - 1

    RSD Jette - RCS Brainois     1 - 0

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons      0 - 0

    Stade Brainois - Namur-Fosses La Ville    2 - 0

    Binchoise - Ganshoren     1 - 2

    Léopold FC - Manageoise   2 - 2

    Ostiches-Ath - Stockel   1 - 4

    Symphorinois - Aischoise   5 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 27

    Longlier - Givry     0 - 3

    Oppagne-Wéris - Condruzien    4 - 0

    Meix-Dt-Virton - Verlaine   2 - 2

    La Calamine - Sprimont    1 - 2

    Aywaille - Onhaye    1 - 1

    Warnant - Richelle    1 - 2

    Herstal - Mormont   3 - 3

    Stockay-Warfusée - RFC Huy    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    Door de Ronde van Vlaanderen worden heel wat wedstrijden op zaterdag afgewerkt.

    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Waasmunster    0 - 2

    KVV Ardennen - Lochristi   2 - 1

    Adegem - Zele     1 - 1

    Ninove - Bambrugge    3 - 0

    Elene-Grotenberge - Sottegem     4 - 1

    Mariakerke - Aalter    3 - 7

    Drongen - Dendermonde     5 - 0

    Jong Zulte - Voorde Appelterre    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Poesele - Assenede    0 - 5

    Bellem - Lembeke    2 - 5

    Sint-Laureins - Waarschoot   0 - 0

    Merendree - Zeveren   1 - 3

    Sleidinge - Latem     4 - 1

    Ertvelde - Kleit    3 - 0

    Lovendegem - Maldegem   5 - 1

    Meetjesland - Zomergem    0 - 1      

     

           
                   

     

                
               

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Burst - Denderhoutem     2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke   0 - 2

    Geraardsbergen - Machelen    1 - 2

    Edeboys - Moerbeke-Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Meldert    7 - 0

    Windeke - Nokere-Kruishoutem     1 - 2

    Winnik - Gijzel-Oosterzele   0 - 3

    Erembodegem - Meerbeke   1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Kruibeke    4 - 2

    Sint-Gillis - Schoonaarde    0 - 3

    Bazel - Sinaai    0 - 2

    VSV Gent - Grembergen    3 - 1

    Doorslaar - Haasdonk    1 - 1

    Heikant - Vrasene   0 - 0

    Robur - WB Sint-Niklaas   4 - 2

    Kieldrecht - Buggenhout   0 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Maria-Aalter - Sint-Kruis-Winkel    0 - 1


    Vinkt - Belzele     1 - 3


    Wachtebeke - Hansbeke   1 - 4


    Donk - Ursel    1 - 3


    Nevele - Boekhoute   4 - 4


    Watervliet - Bassevelde   2 - 3


    Muide Gent - Vinderhoute     3 - 1


    Evergem Center - DKW Evergem    2 - 1

            

     

         
        

       

          
         

      

           
                   

      

                
                      

      

    DERDE PROVINCIALE B :


    Moortsele - Serskamp-Schellebelle     2 - 2


    Lochristi B - Cercle Melle    4 - 0


    Beervelde - Zaffelare    1 - 1


    Destelbergen - Sint-Denijs    1 - 3


    Laarne-Kalken - Heusden   0 - 1


    Bottelare - Massemen     2 - 1


    Melsen - Zevergem    3 - 3


    HT Zwijnaarde - VC Zwijnaarde    1 - 3

     

      

          
           

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Sottegem B - Elene-Grotenberge B     2 - 0

    Wortegem - Zingem     1 - 0

    Eine - FC Kluisbergen    4 - 4

    Gavere-Asper - Bevere    6 - 2

    Boekel - Sint-Goriks    3 - 0

    Oudenhove - Horebeke     0 - 0

    Michelbeke - Maarkedal    2 - 5

    Nazareth-Eke - Velzeke     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Nederhasselt - Kerksken     2 - 0


    Mere - Doggen     3 - 0


    Haaltert - Herzele-Ressegem    4 - 2


    Zandbergen - Gijzegem    1 - 0


    Hofstade - Houtem    1 - 2


    Vlierzele - Deftinge    0 - 4


    Baardegem - Bonanza    3 - 1


    Sint-Antelinks - Denderleeuw   1 - 5

           

      

            
                    

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Meerdonk - Melsele B    2 - 3

    Opdorp - Oudegem   2 - 3

    Moerbeke - YB Beveren    1 - 1

    Klinge - Robur B   2 - 1

    Kemzeke - Kallo   1 - 3

    SK Gerda - Tielrode   2 - 4

    Sint-Pauwels - SKB Sint-Niklaas   1 - 2

    Bosdam Beveren - Eksaarde   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Middelburg - VS Destelbergen     2 - 1

    Ooidonck Leerne - 9000 Gent    1 - 0

    Lotenhulle - Balgerhoeke   3 - 1

    Knesselare - Oostakker    2 - 1

    Avrasya Gent - Kaprijke-Bentille   4 - 1

    Sint-Amandsberg - Vinkt B   0 - 8

    De Pinte - Muide Gent B      FF


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem    0 - 3

    FC Kluisbergen B - Eine B     3 - 4

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Mater - Kluisbergen Sportief B    0 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Olsene   0 - 2

    Volkegem - Munkzwalm B      3 - 1

    Zingem B - Petegem Schelde    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem B - Michelbeke B    5 - 1

    Winnik B - Okegem    1 - 2

    Bonanza B - Idegem    1 - 2

    Velzeke B - Strijpen    1 - 3

    Neigem - Oudenhove B     4 - 1

    Zegelsem - Opbrakel    2 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Heusden B - Aaigem    2 - 0

    T. Melle - Smetlede     1 - 1

    Moorsel - Serskamp-Schellebelle B   2 - 0

    Nieuwerkerken - FC Dampoort   1 - 1

    OB Lebbeke - Herdersem   1 - 1

    Rangers Merelbeke - SK Merelbeke   1 - 1

    Bavegem - Lebbeke B     FF

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Waasmunster B - HO Kalken B    4 - 2

    Baasrode - Overmere    1 - 3

    Zele B - Haasdonk B    3 - 1

    Hamme-Zogge - Hoogeinde   6 - 2

    Sinaai B - Rupelmonde    1 - 10

    Daknam - Verrebroek   4 - 1

    Sint-Gillis-Waas - SVH Waasmunster   4 - 2

    PD Kruibeke - Sombeke   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - RC Waregem     0 - 1


    Wielsbeke - Blankenberge    1 - 1


    Boezinge - Oostduinkerke    4 - 2


    Damme - Dadizele     0 - 1


    RC Lauwe - Poperinge    2 - 1


    Kortemark - Zedelgem     1 - 2


    Oostnieuwkerke - Deerlijk     1 - 1


    Vlamertinge - WS Lauwe

        2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    De Ruiter Roeselare - Keiem     0 - 3

    Spermalie-Middelkerke - Eernegem    1 - 2

    Veldegem - Club Roeselare    1 - 1

    Diksmuide - De Haan    3 - 1

    Rumbeke - Sint-Kruis    1 - 0

    Heist - Varsenare   0 - 1

    Jabbeke - Oudenburg   3 - 0

    Bredene - Lichtervelde      3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Geluwe - Ledegem     2 - 1


    Bissegem - Moen    2 - 3


    Otegem - Nieuwkerke    1 - 0


    Beveren-Leie - VV Tielt   1 - 1


    Zwevegem - Heestert    3 - 1


    Zonnebeke - Dottignies     0 - 0


    Wevelgem - Moorslede    1 - 0


    Anzegem - Ploegsteert   13 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Staden - Comines-Warneton    1 - 1


    Westrozebeke - Geluveld    0 - 0


    Hooglede - De Panne    0 - 0


    Elverdinge - Gits    0 - 5


    Veurne - Houthulst    1 - 1


    Proven - Merkem     1 - 1


    Dikkebus - Vleteren    2 - 1


    Beselare - Voormezele   2 - 4


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Jong Male    3 - 1

    Gistel - Snaaskerke   1 - 1

    SK Torhout - Moerkerke    1 - 4

    Ruddervoorde - Dudzele   0 - 3

    Ichtegem - Dar. Brugge    2 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge   3 - 0

    Lombardsijde - Koekelare   0 - 5

    Loppem - Beernem   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bellegem - Ardooie     1 - 2


    Aarsele - Oostrozebeke    3 - 0


    Avelgem - Heule     1 - 1


    Emelgem-Kachtem - Wevelgem B     4 - 0


    Hulste - Kanegem    0 - 3


    Zwevezele B - Lendelede    1 - 1


    Ingooigem - Kortrijk     3 - 3


    Moorsele - D. Beveren    6 - 0

        

     

           
       


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Handzame - Nieuwkapelle    4 - 1


    Kortemark B - Bulskamp     5 - 2


    Veurne B - Nieuwpoort B      2 - 1


    Jonkershove - Lo-Reninge    2 - 2


    Adinkerke - Diksmuide B   1 - 6


    Coxyde - Zarren   2 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Doomkerke    2 - 6


    Zandvoorde - E. Brugge    0 - 1


    Wenduine - HO Oedelem    1 - 3


    Steenbrugge B - Zerkegem   3 - 1


    Ruiselede - Aartrijke   2 - 1


    Beernem B - Pittem   3 - 3


    Damme B - Sint-Joris    FF

     


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Aalbeke - Marke    1 - 3

    Dentergem - Stasegem     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Dottignies B     4 - 3

    Jong Vijve - Jong Helkijn    4 - 2

    Kuurne - Desselgem     1 - 4

    Sint-Eloois-Winkel B - Anzegem B    2 - 0

    Ledegem B - Wielsbeke B    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Hollebeke - Rekkem    1 - 1


    Passendale - Westouter     2 - 1


    Brielen - Kruiseke     1 - 1


    Wervik B - Zillebeke    1 - 3


    Reningelst - Langemark-Poelkapelle   2 - 0


    Vlamertinge B - Menen United    FF



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    31-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 6 en 7 april 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 29

    Park Houthalen - Vlijtingen    3 - 0

    Koersel - Achel VV   3 - 0

    Torpedo Hasselt - Zonhoven VV   2 - 0

    Beringen - Daring Huvo Jeuk    1 - 1

    Bree-Beek - Hoepertingen    6 - 3

    Zepperen-Brustem - Herk-De-Stad     0 - 2

    Herkol - Mechelen aan de Maas   2 - 2

    Melo Zonhoven - FC Alken    3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 29

    Witgoor Dessel - Berg en Dal     0 - 1

    Zoersel - Herentals   2 - 1

    Heikant Berlaar - Wuustwezel   5 - 1

    Mariekerke - Branddonk    0 - 1

    Sint-Job - Schriek    7 - 2

    Rochus Deurne - De Kempen    1 - 1

    Kontich - KVV Duffel   0 - 0

    Lille - Oppuurs   2 - 4


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 28

    Borght-Humbeek - HO Bierbeek   2 - 0

    Diest - Aarschot    0 - 2

    Herent - Grimbergen    2 - 5

    Tervuren-Duisburg - Huldenberg     1 - 1

    Rhodienne-De-Hoek - Melsbroek    0 - 1

    Liedekerke - Sterrebeek    4 - 0

    Linden - HO Veltem    4 - 1

    Bertem-Leefdal - Hoeilaart    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 27

    Jodoige - Crossing Schaerbeek    4 - 4

    Waterloo - Ixelles     0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Boitsfort    2 - 1

    Saint-Michel - Forestoise    3 - 1

    BX Brussels - Stade Everois   5 - 0

    Lanse Ohain - Genappe    0 - 2

    Etterbeek - Sporting Bruxelles    2 - 1

    Villers La Ville - Saint-Jossé   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 27

    Solre Sambre - Antoinien    3 - 2

    Gosselies - Paturages   1 - 1

    Le Roeulx - Soignies   1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montignies   3 - 0

    Peruwelz FC - Anderlues   3 - 2

    Monceau - Beloeil   2 - 0

    Estaimbourg - Neufvilles    4 - 2

    Houdeng - Pont-A-Celles Buzet   0 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
    Champions League van finale tot 1/8ste finales
    FINALE Champions League 2018-2019
    Tottenham Hotspur - Liverpool    ( zaterdag 1 juni om 21 uur )


    1/2de finales Champions League
    Terugwedstrijden 7 en 8 mei 2019
    Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Liverpool - FC Barcelona   4 - 0

    Heenwedstrijden 30 april en 1 mei
    Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam   0 - 1
    FC Barcelona - Liverpool   3 - 0



    1/4e finales Champions League
    Terugwedstrijden 16 en 17 april 2019
    FC Porto - Liverpool   1 - 4
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 3
    Juventus - Ajax Amsterdam   1 - 2
    FC Barcelona - Manchester United   3 - 0

    Heenwedstrijden 9 en 10 april 2019
    Liverpool - FC Porto    2 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester City    1 - 0
    Ajax Amsterdam - Juventus   1 - 1
    Manchester United - FC Barcelona   0 - 1



    1/8e finales Champions League
    Terugwedstrijden 5, 6, 12 en 13 maart 2019
    Real Madrid - Ajax Amsterdam   1 - 4
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    0 - 1
    FC Porto - AS Roma   3 - 1 n.v.
    Paris Saint-Germain - Manchester United   1 - 3
    Manchester City - Schalke 04    7 - 0
    Juventus - Atletico Madrid    3 - 0
    Bayern München - Liverpool    1 - 3
    FC Barcelona - Olympique Lyon   5 - 1

    Heenwedstrijden 12, 13, 19 en 20 februari 2019
    AS Roma - FC Porto    2 - 1
    Manchester United - Paris Saint-Germain    0 - 2
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 0
    Ajax Amsterdam - Real Madrid     1 - 2
    Olympique Lyon - FC Barcelona   0 - 0
    Liverpool - Bayern München    0 - 0
    Schalke 04 - Manchester City   2 - 3
    Atletico Madrid - Juventus   2 - 0



    Europa League van finale tot 1/16de finales
    FINALE Europa League 2018-2019
    Chelsea - Arsenal    ( woensdag 29 mei om 21 uur )


    1/2e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 9 mei
    Valencia - Arsenal   2 - 4
    Chelsea - Eintracht Frankfurt   1 - 1 n.v. - pen  4 - 3

    Heenwedstrijden donderdag 2 mei
    Arsenal - Valencia   3 - 1
    Eintracht Frankfurt - Chelsea   1 - 1



    1/4e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 18 april
    AS Napoli - Arsenal   0 - 1
    Valencia - Villarreal   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Benfica   2 - 0
    Chelsea - Slavia Praag   4 - 3

    Heenwedstrijden donderdag 11 april
    Arsenal - AS Napoli    2 - 0
    Villarreal - Valencia   1 - 3
    Benfica - Eintracht Frankfurt   4 - 2
    Slavia Praag - Chelsea   0 - 1



    1/8e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 14 maart
    Red Bull Salzburg - AS Napoli   3 - 1
    FK Krasnodar - Valencia   1 - 1
    Dinamo Kiev - Chelsea   0 - 5

    Inter Milan - Eintracht Frankfurt   0 - 1
    Villarreak - Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    Benfica - Dinamo Zagreb   3 - 0
    Slavia Praag - Sevilla   4 - 3
    Arsenal - Stade Rennes   3 - 0


    Heenwedstrijden op donderdag 7 maart
    Eintracht Frankfurt - Inter Milan    0 - 0
    Zenit Sint-Petersburg - Villarreal     1 - 3
    Dinamo Zagreb - Benfica   1 - 0
    Sevilla - Slavia Praag   2 - 2
    Stade Rennes - Arsenal    3 - 1

    AS Napoli - Red Bull Salzburg   3 - 0
    Valencia - FK Krasnodar    2 - 1
    Chelsea - Dinamo Kiev    3 - 0



    1/16e finales Europa League
    Terugwedstrijden 21 februari 2019
    Sevilla - Lazio Roma   2 - 0
    Arsenal - Bate Borisov    3 - 0
    Valencia - Celtic Glasgow    1 - 0
    Villarreal - Sporting Portugal    1 - 1
    Eintracht Frankfurt - Sjachtjor Donjetsk   4 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Fenerbahçe   3 - 1
    AS Napoli - FC Zürich   2 - 0
    Red Bull Salzburg - Club Brugge   4 - 0
    Dinamo Zagreb - Viktoria Plzen   3 - 0

    Racing Genk - Slavia Praag   1 - 4
    Benfica Lissabon - Galatasaray   0 - 0
    Dinamo Kiev - Olympiakos Piraeus   1 - 0
    Bayer Leverkusen - FK Krasnodar   1 - 1
    Real Betis - Stade Rennes   1 - 3
    Inter Milan - Rapid Wien   4 - 0
    Chelsea - Malmö   3 - 0

    Heenwedstrijden 14 februari 2019
    Fenerbahçe - Zenit Sint-Petersburg    1 - 0
    Slavia Praag - Racing Genk    0 - 0
    Bate Borisov - Arsenal    1 - 0
    Galatasaray - Benfica Lissabon   1 - 2
    Olympiakos Piraeus - Dinamo Kiev   2 - 2
    Lazio Roma - Sevilla   0 - 1
    FK Krasnodar - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Stade Rennes - Real Betis   3 - 3
    Rapid Wien - Inter Milan   0 - 1

    Club Brugge - Red Bull Salzburg    2 - 1
    Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb    2 - 1
    FC Zürich - AS Napoli   1 - 3
    Malmö - Chelsea   1 - 2
    Sjachtjor Donjetsk - Eintracht Frankfurt   2 - 2
    Celtic Glasgow - Valencia   0 - 2
    Sporting Portugal - Villarreal   0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    19-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Informatief bij Radio Media en Waregem1
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 36ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    105 FM (regio Kluisbergen en Ronse) en 106.3 FM (regio Oudenaarde). 
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn tweede werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 19 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de weekendeditie van Informatief.
    Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com


    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker


    Ook dit nog .....

    Open wervendag
    Openwervendag
    Op zondag 19 mei is er over het hele land 'openwervendag' van 10 tot 18 uur.
    U kan die dag meer dan 135 werven bezoeken in ons land.
    Alle deelnemende werven staan op www.openwervendag.be
    Dit zijn de werven uit onze regio die te bezichtigen vallen :
    Ronse : Stedelijk zwembad en de oude site van Vrijheid Familia
    Kluisbergen : Moleysekouter
    Brakel : Energiezuinige houtskeletwoning

    Waregem : Groene ontmoetingsplaats, de Nieuwbouwresidentie City Gardens, de lichtrijke duurzame nieuwbouwappartementen met zicht op de velden
    en een landelijke energiezuinige eengezinswoning
    Beveren-Leie : Energiezuinige meergezinswoningen
    Zwevegem : Groene en rustig gelegen verkaveling
    Kortrijk : Ontwikkelingsproject aan de Leie
    Kuurne : Vernieuwd toekomstgericht woonproject
    Ingelmunster : Nieuwe dorpsbrug in staalstructuur
    Sint-Baafs-Vijve : Site Lambrecht

    De Ronde van Vlaanderen
    Voor het achtste jaar op rij was Oudenaarde de fiere 
    aankomststad van 'Vlaanderens Mooiste', de Ronde van
    Vlaanderen. Winnaars Tom Boonen (2012), Fabian 
    Cancellara (2013 en 2014), Alexander Kristoff (2015);
    Peter Sagan (2016), Philippe Gilbert (2017), Niki 
    Terpstra (2018) en Alberto Bettiol (2019) dompelden de 
    stad en omstreken onder in een geweldige extase.

    Deen Stokbro wint Ronde van Vlaanderen voor beloften
    Een kleine week na de profs hebben de beloften hun 
    Ronde van Vlaanderen gereden. De Deen Andreas Stokbro
    was hierin de snelste. Onze landgenoot Cédric Beullens werd 
    tweede en de Brit Jake Stewart werd derde. 
    Er zaten 
    verder nog drie landgenoten in de top tien. 
    Brent Van Moer 
    werd achtste, Stan Van Tright negende en Ilan Van Wilder 
    werd tiende.

    We Ride Flanders - Ronde van Vlaanderen cyclo
    16.000 wielertoeristen hebben daags voor de Ronde de hellingen 
    en de kasseien van de Vlaamse Ardennen getrotseerd net als
    hun wielerhelden. 57,72% kwam uit het buitenland en dat 
    was een absoluut record. 9.235 deelnemers hadden een 
    buitenlandse nationaliteit. Koplopers waren de Nederlanders met 
    2.874 deelnemers, gevolgd door 1.832 Britten, 1.318 Fransen,
    863 Italianen, 589 Duitsers en 408 Spanjaarden. In totaal 
    waren er 63 verschillende landen vertegenwoordigd tijdens
    'We Ride Flanders'. Zo verschenen ook deelnemers uit 
    Canada, Rusland, Peru, Indië en Mozambique aan de start.



    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.


    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem

     Foto hln
    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.   
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'    
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem  
    het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989   
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. In 2019 zal het BK wielrennen in Gent plaatsvinden  
    en in 2022 is Blankenberge aan de beurt en ook in 2023 blijft het in West-Vlaanderen met name in Izegem.



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend bij Informatief


    Voetbal : Jupiler Pro League : Dit weekend worden de wedstrijden van de laatste speeldag afgewerkt.
    In Play Off 2 speelt Zulte Waregem zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen. De tegenstander wordt vanavond om 20.30 uur Union St Gillis.

    Eerste amateurklasse : Play Off's
    Tweede amateurklasse : EINDRONDE

    West-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : SV Anzegem speelt zondag de terugwedstrijd van de finale bij Geluwe. Anzegem won vorig weekend de thuiswedstrijd met 2-0.
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale :
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale :



    Voetbal : Jupiler Pro League : Dit weekend worden de wedstrijden van de laatste speeldag afgewerkt.
    In Play Off 2 speelt Zulte Waregem zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen. De tegenstander wordt vanavond om 20.30 uur Union St Gillis.

    Eerste amateurklasse : Play Off's
    Tweede amateurklasse : EINDRONDE

    West-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : SV Anzegem speelt zondag de terugwedstrijd van de finale bij Geluwe. Anzegem won vorig weekend de thuiswedstrijd met 2-0.
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale :
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale :






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (94 Stemmen)
    Categorie:info
    18-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
    EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
                                  
    EOTS gaat op zoek naar de beste voetballers uit tweede en derde amateurklasse en eerste en tweede provinciale, 
    zowel uit Oost- als West-Vlaanderen. Alle trainers en kapiteins van elke ploeg konden hun stem uitbrengen. 
    Uiteraard volgt er in april nog een tweede stemronde. 
    Dit zijn spelers per reeks in willekeurige volgorde die 
    de meeste stemmen wisten te verzamelen : 

    Tweede Amateurklasse A : Vijf Oost-Vlaamse en zes West-Vlaamse ploegen met de meeste stemmen voor : 
    Hebbelinck Kevin en Kabanda Yves (Olsa Brakel), Mohammed Achahkbar, 
    Makongo Geatan (SK Ronse), Oumedjeber Soufiane en Munoz Antonio (Sint-Eloois-Winkel), Beyens Jasper, 
    Clyncke Michiel en Tamsin Nicolas (Mandel United) en Cardon David (Menen)
    Tweede Amateurklasse B : Drie Oost-Vlaamse ploegen met de meeste stemmen voor :
    Triest, Merckx, Laref, Scheelen en Spreutels (Sint-Niklaas).
    In Derde Amateurklasse A spelen zeven Oost-Vlaamse en vijf West-Vlaamse clubs waarvan de meeste stemmen 
    gingen naar : Zwart Thomas (Merelbeke) en Van Peteghem Matthias en Bliki Yoran (Wetteren),
    Vandendriessche Aaron en Cousement Niels (Zwevezele), Brogniez Jeremy (Wingene), Shema Tresor (Torhout)
    en Bonny Kelian (Oostkamp).
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Oost-Vlaanderen (in willekeurige volgorde) : Eerste provinciale :
    De Schryver Jelle (Lochristi), Schamp Mathias en Romero Gomez Oliver (Ninove)
    Tweede provinciale A : Berwouts Lorenzo en Verougstrate Tim (Latem) en Cordonnier Matthias (Ertvelde)
    Tweede provinciale B : Van Poelvoorde Niels en Scheerlinck Gianni (Denderhoutem) en Vervurst Sepp (Windeke)
    Tweede provinciale C : Geldof Matthias (Kruibeke), Van De Velde Yentl (Vrasene) en Lauwers Gauthier (Berlare).
    ---------------------------------------------------------------------------------
    West-Vlaanderen (in willekeurige volgorde) : Eerste provinciale :
    De Deygere Stijn, Munteaunu Cosmin en De Groote Nick (Oostnieuwkerke), Chateau Kevin (Poperinge) en
    Vandewalle Marijn (Racing Waregem).
    Tweede provinciale A : Vermeersch Michael en Woodruff Robinson (Rumbeke), Vandepitte Louis (De Ruiter),
    Tahiri Muhamed (Bredene) en Braem Stan (Varsenare)
    Tweede provinciale B : Devacht Guillaume (Wevelgem), Malfait Gwen (Nieuwkerke), Opbrouck Gwenny (Anzegem),
    Syx Bart (Otegem) en Roussel Romain (Dottignies).
    Op zaterdag 5 mei is er in Place2Party te Torhout de awarduitreiking gevolgd door een spetterende afterparty
     voor de West-Vlaamse voetballers, de Oost-Vlaamse spelers zullen één week later gehuldigd worden 
    op zondag 12 mei in EXO te Sint-Niklaas.  

    EOTS (End Of The Saeson) gaat op zoek naar de beste voetballers uit de lagere voetbalreeksen.
    Nu de competities er zo goed als opzitten zijn dit de genomineerden in alfabetische volgorde per reeks:
    OOST-VLAANDEREN
    Tweede Amateur A (Oost-Vlaanderen)
    Achahbar Mohamed (Ronse), Elewaut Niels (RC Gent) en Hebbelinck Kevin (Olsa Brakel)
    Tweede Amateur B (Oost-Vlaanderen)
    Devroe Grifin (VW Hamme), Kill Seppe (Temse) en Merckx Jelle (Sint-Niklaas)
    Derde Amateur A (Oost-Vlaanderen)
    Elaut Kevin (Merelbeke), Van Peteghem Matthias (Wetteren) en Zwart Thomas (Merelbeke)
    Eerste Provinciale (Oost-Vlaanderen)
    De Schryver Jelle (Lochristi), Romero Gomez Olivier (Ninove) en Schamp Matthias (Ninove)
    Tweede Provinciale A (Oost-Vlaanderen)
    Berwouts Lorenzo (Latem), Cordonnier Matthias (Ertvelde) en Verougstrate Tim (Latem)
    Tweede Provinciale B (Oost-Vlaanderen)
    Landuyt Koen (Burst), Scheerlinck Ginanni (Denderhoutem) en Van Poelvoorde Niels (Denderhoutem)
    Tweede Provinciale C (Oost-Vlaanderen)
    Geldof Matthias (Kruibeke), Lauwers Gauthier (Berlare) en Van De Velde Yentl (Vrasene)
    Op zondag 12 mei volgt de awarduitreiking in EXO te Sint-Niklaas gevolgd door een spetterende afterparty.
    WEST-VLAANDEREN
    Tweede Amateur (West-Vlaanderen)
    Clyncke Michiel (Mandel United), Munoz Antonio (SE Winkel) en Oumedjeber Sofiane (SE Winkel)
    Derde Amateur (West-Vlaanderen)
    Brogniez Jeremy (Wingene), Coussement Niels (Zwevezele) en Vandendriescche Aron (Zwevezele)
    Eerste Provinciale (West-Vlaanderen)
    Chateau Kevin (Poperinge), De Deygere Stijn (Oostnieuwkerke) en Munteanu Cosmin (Oostnieuwkerke)
    Tweede Provinciale A (West-Vlaanderen)
    Braem Stan (Varsenare), Vermeersch Michael (Rumbeke) en Woodruff Robinson (Rumbeke)
    Tweede Provinciale B (West-Vlaanderen)
    Devacht Guillaume (Wevelgem), Malfait Gwenn (Nieuwkerke) en Opbroek Gwenny (Anzegem)
    Op zaterdag 5 mei is er in Place2Party te Torhout de awarduitreiking gevolg door een spetterende afterparty.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    23-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 2, woensdag 3 en donderdag 4 april 2019



    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Antwerp - RC Genk    1 - 0

    AA Gent - Standard     1 - 2

    Anderlecht - Club Brugge    2 - 3

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Charleroi - KV Oostende     1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden   1 - 2

    Eupen - Westerlo   0 - 3

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 3

    Moeskroen - Union Saint-Gilloise    0 - 2

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk   2 - 3


    EERSTE AMATEURKLASSE : INHAALWEDSTRIJD

    Rupel-Boom - Lierse-Kempenzonen     1 - 0




    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : INHAALWEDSTRIJD

    Herkol - Zepperen-Brustem    0 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    22-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - woensdag 3 april 2019

    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com



    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Bellem - Kleit     0 - 4 

     

          
           

     

            
                    

     

                 
                

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Burst     1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Heikant - Schoonaarde     2 - 1

    Robur - Sinaai     0 - 8

    Grembergen - Sint-Gillis     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    DKW Evergem - Muide Gent    8 - 0


    Nevele - Sint-Kruis Winkel     2 - 2


    Ursel - Boekhoute     5 - 1


    Vinkt - Evergem Center     1 - 3

      

       
      

     

        
         

     

          
         

       

           
          

      

            
                    

      

                
                       

      

    DERDE PROVINCIALE B :


    Lochristi B - HT Zwijnaarde     3 - 1


    Beervelde - Bottelare    1 - 1

          

      

           
            

     


    DERDE PROVINCIALE D :


    Gijzegem - Baardegem     2 - 2

              

      

             
                     

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Opdorp - SK Gerda    5 - 1

    Tielrode - Bosdam Beveren    3 - 3

    Moerbeke - Eksaarde     0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Middelburg - Balgerhoeke    0 - 2

    Avrasya Gent - Lotenhulle     FF


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Zegelsem - Strijpen    1 - 5

    Ophasselt - Okegem     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Lebbeke B - FC Dampoort     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Daknam - SVH Waasmunster    4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    21-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - woensdag 3 april 2019

    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    3 april :
    Damme - Vlamertinge     0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :


    3 april :

    Dottignies - Moorslede     0 - 2

       


    DERDE PROVINCIALE A : 


    3 april :

    Proven - Voormezele     6 - 0


    DERDE PROVINCIALE B  :

    27 maart :
    Dudzele - Snaaskerke   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    27 maart :
    Aarsele - Dosko Beveren     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :


    4 april :

    Wenduine - Zandvoorde    1 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (66 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    20-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29, zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Standard - Antwerp     3 - 1

    RC Genk - Anderlecht    3 - 0

    Club Brugge - AA Gent    3 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Eupen     1 - 2

    Sint-Truiden - Charleroi     3 - 1

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    KV Kortrijk - Moeskroen    3 - 1

    Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge    3 - 1

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 0

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke      0 - 1

    Roeselare - Lommel     0 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 27

    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes     1 - 0

    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    2 - 2

    Dender - Virton   2 - 1

    Seraing - Tessenderlo   2 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Geel   1 - 3

    Deinze - Rupel-Boom   3 - 0

    RWD Molenbeek - KSK Heist   0 - 1

    Knokke - RFC de Liège     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 26

    Dikkelvenne - RC Gent     1 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek     1 - 0

    Ronse - Gullegem     1 - 0

    Overijse - Olsa Brakel     1 - 1

    Eppegem - Menen    1 - 5

    Sint-Eloois-Winkel - Diegem Sport   0 - 2

    Londerzeel - Harelbeke    0 - 1

    Wijgmaal - Sparta Petegem   4 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 26

    Hades Kiewit Hasselt - City Pirates Antwerpen     1 - 2

    Sint-Niklaas - Turnhout     0 - 0

    Patro Eisden - Duffel     1 - 1

    Spouwen-Mopertingen - VW Hamme   2 - 0

    Heur-Tongeren - Temse     2 - 3

    Bocholt - Vosselaar   2 - 2

    Cappellen - Hasselt    2 - 0

    Berchem Sport - Hoogstraten    3 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Geen voetbal - Pas de foot 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 26

    Zwevezele - Zelzate     3 - 1

    Torhout - Melsele     0 - 0

    Oostkamp - Wervik    6 - 1

    Wingene - Wolvertem-Merchtem     4 - 0

    Jong Lede - Lebbeke    1 - 1

    Woluwe-Zaventem - Stekene   1 - 2

    Merelbeke - Pepingen-Halle    0 - 0

    Kampenhout - Wetteren   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 26

    Houtvenne - Tienen    0 - 1

    Leopoldsburg - Betekom   0 - 3

    Zwarte Leeuw - Lyra-Lierse Berlaar    0 - 0

    Nijlen - Bilzen Waltwilder    0 - 1

    RC Mechelen - Sint-Lenaarts     3 - 2

    Bornem - Wellen    1 - 1

    Termien - Ternesse Wommelgem   1 - 2

    Helson Helchteren - Esperanza Pelt    0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : 

    Geen voetbal - Pas de foot 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : 

    Verlaine - Richelle    1 - 0

    Meix-Dt-Virton - Aywaille   0 - 5

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Ninove    1 - 1

    Lochristi - Adegem   2 - 1

    Waasmunster - KVV Ardennen    0 - 2

    Dendermonde - Jong Zulte    1 - 1

    Elene-Grotenberge - Drongen   2 - 1

    Aalter - Sottegem    2 - 1

    Voorde Appelterre - HO Kalken    2 - 1

    Bambrugge - Mariakerke    2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Bellem     3 - 0

    Assenede - Sleidinge    1 - 0

    Zeveren - Poesele    2 - 1

    Kleit - Merendree    1 - 5

    Waarschoot - Ertvelde    1 - 0

    Zomergem - Sint-Laureins     4 - 0

    Lovendegem - Meetjesland    4 - 2

    Lembeke - Maldegem    2 - 1

     

          
                  

     

               
              

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Geraardsbergen    1 - 3

    Borsbeke - Erembodegem     4 - 0

    Meldert - Edeboys   2 - 0

    Machelen - Burst   5 - 0

    Denderhoutem - Winnik    5 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Kluisbergen Sportief    0 - 0

    Meerbeke - Munkzwalm     0 - 0

    Moerbeke-Geraardsbergen - Nokere-Kruishoutem   0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Vrasene - Berlare    3 - 0

    Haasdonk - Kieldrecht      2 - 1

    WB Sint-Niklaas - Heikant   1 - 0

    Buggenhout - Robur    1 - 2

    Schoonaarde - Doorslaar    2 - 2

    VSV Gent - Bazel    2 - 4

    Sinaai - Sint-Gillis   0 - 0

    Kruibeke - Grembergen   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Evergem Center - Maria-Aalter    5 - 0


    Bassevelde - Vinkt     1 - 1


    Vinderhoute - Watervliet    1 - 1


    Ursel - Wachtebeke    2 - 1


    Boekhoute - Donk    1 - 0


    Belzele - Nevele    2 - 0


    Sint-Kruis-Winkel - Muide Gent   3 - 0


    Hansbeke - DKW Evergem   1 - 0

         

     

        
       

       

         
        

      

          
                  

      

               
                     

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Destelbergen     2 - 0


    Cercle Melle - Laarne-Kalken     0 - 0


    Zevergem - Moortsele    1 - 0


    Heusden - Melsen    0 - 0


    Zaffelare - Bottelare    6 - 1


    HT Zwijnaarde - Beervelde    6 - 2


    Sint-Denijs - Lochristi B    2 - 1


    Serskamp-Schellebelle - VC Zwijnaarde   5 - 2

            

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Horebeke - Gavere-Asper     1 - 4

    Bevere - Michelbeke     6 - 0

    Zingem - Boekel     4 - 1

    FC Kluisbergen - Oudenhove     1 - 1

    Sottegem B - Wortegem     2 - 0

    Maarkedal - Nazareth-Eke    0 - 3

    Sint-Goriks - Eine    2 - 3

    Velzeke - Elene-Grotenberge B     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Doggen - Sint-Antelinks   2 - 3


    Zandbergen - Hofstade    4 - 0


    Houtem - Baardegem    2 - 2


    Bonanza - Haaltert    1 - 1


    Herzele-Ressegem - Vlierzele   3 - 1


    Deftinge - Nederhasselt     1 - 1


    Kerksken - Mere    1 - 4


    Denderleeuw - Gijzegem   4 - 0

         

      

           
                   

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    YB Beveren - Sint-Pauwels    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Tielrode    3 - 0

    SK Gerda - Meerdonk    1 - 3

    Melsele B - Bosdam Beveren   2 - 1

    Eksaarde - Klinge    1 - 0

    Robur B - Opdorp    2 - 3

    Oudegem - Kemzeke   0 - 0

    Kallo - Moerbeke     4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Muide Gent B - Zaffelare B      1 - 7

    Ooidonck Leerne - Lotenhulle     3 - 2

    Vinkt B - Middelburg     0 - 2

    Oostakker - Avrasya Gent    5 - 1

    VS Destelbergen - De Pinte   0 - 3

    Kaprijke-Bentille - Sint-Amandsberg    9 - 0

    Balgerhoeke - Knesselare    2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief B - FC Kluisbergen B    2 - 1

    Munkzwalm B - Bevere B     4 - 1

    Nazareth-Eke B - Volkegem     0 - 2

    Boekel B - Zingem B     3 - 2

    Huise-Ouwegem - Mater   4 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - FCLC Ronse    2 - 1

    Petegem Schelde - Olsene    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Zegelsem   3 - 0

    Michelbeke B - Winnik B     1 - 6

    Idegem - Ophasselt    3 - 3

    Opbrakel - Bonanza    3 - 2

    Okegem - Neigem   2 - 4

    Strijpen - Volkegem B     1 - 3

    Jong Geraardsbergen - Everbeek     0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - SK Merelbeke     0 - 0

    Wichelen - OB Lebbeke      1 - 1

    Lebbeke B - Moorsel    1 - 2

    FC Dampoort - Bavegem   4 - 1

    Smetlede - Nieuwerkerken   3 - 0

    Aaigem - T. Melle   4 - 0

    Herdersem - Heusden B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Sinaai B   2 - 1

    HO Kalken B - Daknam   1 - 3

    Overmere - Sp Waasmunster B   2 - 3

    Haasdonk B - Baasrode   0 - 2

    SVH Waasmunster - Zele B   0 - 3

    Sombeke - Sint-Gillis-Waas   1 - 1

    Hamme-Zogge - PD Kruibeke   0 - 0

    Rupelmonde - Hoogeinde   2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    WS Lauwe - Deerlijk

     
      4 - 0

    Oostduinkerke - Meulebeke     0 - 2

    Dadizele - Wielsbeke    1 - 2

    Poperinge - Damme    2 - 0


    Zedelgem - Vlamertinge   3 - 2


    RC Waregem - Kortemark   7 - 1


    Oostnieuwkerke - RC Lauwe   1 - 3


    Blankenberge - Boezinge    4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    Eernegem - De Ruiter Roeselare     3 - 1

    Oudenburg - Bredene     2 - 1

    Varsenare - Rumbeke   1 - 2

    Keiem - Heist   1 - 2

    De Haan - Spermalie-Middelkerke   3 - 0

    Lichtervelde - Diksmuide    2 - 0

    Veldegem - Jabbeke    1 - 0

    Sint-Kruis - Club Roeselare   0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Bissegem - Zonnebeke    2 - 3


    Nieuwkerke - Moen     0 - 0


    Ploegsteert - Otegem      0 - 7


    Ledegem - Zwevegem     3 - 4


    Heestert - Wevelgem    3 - 2


    Moorslede - Anzegem     1 - 1


    Dottignies - Beveren-Leie    3 - 2


    VV Tielt - Geluwe   0 - 1


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Gits - Beselare    3 - 0

    Houthulst - Merkem    0 - 2

    Comines-Warneton - Elverdinge    4 - 0

    Voormezele - Veurne   2 - 3


    De Panne - Staden    0 - 3


    Vleteren - Hooglede   0 - 6


    Geluveld - Dikkebus   1 - 3


    Proven - Westrozebeke     4 - 3


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Loppem     1 - 0

    Moerkerke - Lissewege    2 - 1

    Koekelare - SK Torhout    2 - 0

    Snaaskerke - Lombardsijde    4 - 0

    Beernem - Gistel    5 - 1

    Ichtegem - Nieuwpoort   2 - 4

    Steenbrugge - Ruddervoorde    2 - 6

    Jong Male - Dar. Brugge   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Ingooigem      0 - 1


    Avelgem - Aarsele    2 - 1


    Wevelgem B - Zwevezele B     1 - 2


    KVS Kortrijk - Emelgem-Kachtem   2 - 1


    Lendelede - Bellegem    2 - 0


    D. Beveren - Heule   2 - 0


    Kanegem - Moorsele   3 - 2


    Ardooie - Hulste   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Diksmuide B - Kortemark B     10 - 0


    Nieuwpoort B - Lo-Reninge    3 - 0


    Bulskamp - Veurne B    2 - 2


    Zarren - Adinkerke    2 - 2


    Alveringem - Handzame    7 - 3


    Westende - Coxyde     FF


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Sint-Joris - Wenduine    4 - 0


    HO Oedelem - Ruiselede   3 - 1


    Aartrijke - Beernem B    2 - 1


    Pittem - Zandvoorde    1 - 2


    Zerkegem - Hertsberge   2 - 1


    E. Brugge - Steenbrugge B    4 - 1


    Doomkerke - Damme B   FF

     


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Marke - Ledegem B     5 - 0

    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B     1 - 0

    Wielsbeke B - Dentergem    0 - 3

    Anzegem B - Kuurne    3 - 4

    Desselgem - Aalbeke    1 - 1

    Jong Vijve - Wikings Kortrijk    2 - 2

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B    1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Poperinge B - Hollebeke   3 - 0


    Zillebeke - Brielen    1 - 5


    Westouter - Wervik B    6 - 0


    Kruiseke - Dadizele B    3 - 1


    Rekkem - Passendale

       0 - 2

    Menen United - Langemark-Poelkapelle    FF


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 30 en 31 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 28

    Achel VV - Beringen      2 - 7

    Vlijtingen - Herkol     1 - 4

    Zonhoven VV - Bree-Beek      0 - 3

    FC Alken - Herk-De-Stad     3 - 2

    Mechelen aan de Maas - Koersel     1 - 4

    Daring Huvo Jeuk - Melo Zonhoven     0 - 3

    Hoepertingen - Park Houthalen   0 - 2

    Zepperen Brustem - Torpedo Hasselt    0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : INHAALWEDSTRIJDEN

    Sint-Job - Rochus Deurne    3 - 1

    Herentals - Heikant Berlaar    1 - 3

    Wuustwezel - KVV Duffel   1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 27

    Huldenberg - Diest     2 - 2

    HO Bierbeek - Herent     1 - 3

    Grimbergen - Rhodienne-De-Hoek     3 - 3

    Sterrebeek - Bertem-Leefdal   0 - 4

    Hoeilaart - Borght-Humbeek    1 - 2

    HO Veltem - Aarschot   1 - 0

    Linden - Liedekerke    2 - 0

    Melsbroek - Tervuren-Duisburg     1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 26

    Ixelles - Kosova Schaerbeek     0 - 3

    Sporting Bruxelles - BX Brussels    1 - 2

    Crossing Schaerbeek - Etterbeek   0 - 0

    Forestoise - Jodoigne    2 - 2

    Boitsfort - Saint-Michel    1 - 1

    Saint-Jossé - Genappe   4 - 0

    Villers La Ville - Waterloo    1 - 0

    Stade Everois - Lasne Ohain   0 - 3


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  INHAALWEDSTRIJD

    Solre Sambre - Peruwelz FC     0 - 0

    Verder geen voetbal  



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019

    KALENDER PLAY OFF'S  VOETBALSEIZOEN 2018-2019

    De kalender voor de play off's uit de Jupiler Pro League werd op maandag 18 maart bekend gemaakt. 
    Op vrijdag 29 maart werd Standard - Antwerp de openingsmatch van Play Off 1.
    Op zondag 26 mei wordt de laatste wedstrijd van dit voetbalseizoen gespeeld met het laatste Europees ticket als inzet.

    Play Off 1 : 
    Speeldag 1 : 29-30-31 maart 
    Standard - Antwerp    3 - 1
    RC Genk - Anderlecht   3 - 0
    Club Brugge - AA Gent    3 - 0

    Speeldag 2 : 2-3-4 april 
    Antwerp - RC Genk    1 - 0
    AA Gent - Standard    1 - 2
    Anderlecht - Club Brugge   2 - 3

    Speeldag 3 : 6-7-8 april 
    RC Genk - AA Gent    2 - 1
    Anderlecht - Antwerp    1 - 2
    Club Brugge - Standard   4 - 0

    Speeldag 4 : 12-13-14 april 
    Standard - Anderlecht   omgezet in 5 - 0
    AA Gent - Antwerp    1 - 2
    RC Genk - Club Brugge   3 - 1

    Speeldag 5 : 19-21-22 april 
    Standard - RC Genk   1 - 3
    Anderlecht - AA Gent   0 - 0
    Antwerp - Club Brugge    0 - 0

    Speeldag 6 : 26-27-28 april 
    Antwerp - Standard    2 - 1
    AA Gent - RC Genk   0 - 1
    Club Brugge - Anderlecht    1 - 0

    Speeldag 7 : 3-5 mei 
    RC Genk - Antwerp     4 - 0
    Anderlecht - Standard    2 - 1
    AA Gent - Club Brugge   0 - 1

    Speeldag 8 : 10-12 mei 
    Standard - AA Gent    2 - 3
    Antwerp - Anderlecht    1 - 1
    Club Brugge - RC Genk    3 - 2

    Speeldag 9 : 16 mei 
    Anderlecht - RC Genk   1 - 1
    Standard - Club Brugge    2 - 0
    Antwerp - AA Gent     1 - 2

    Speeldag 10 : 19 mei 
    Club Brugge - Antwerp    3 - 2
    AA Gent - Anderlecht    2 - 1
    RC Genk - Standard    0 - 0

    Play Off 2 - A : 
    Speeldag 1 : 30-31 maart 
    KV Oostende - Eupen    1 - 2
    Sint-Truiden - Charleroi   3 - 1
    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    Speeldag 2 : 3 april 
    Charleroi - KV Oostende   1 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden   1 - 2
    Eupen - Westerlo    0 - 3

    Speeldag 3 : 6-7 april 
    KV Oostende - Beerschot-Wilrijk   2 - 1
    Westerlo - Sint-Truiden    2 - 2
    Eupen - Charleroi    0 - 1

    Speeldag 4 : 13-14 april 
    Beerschot-Wilrijk - Eupen     2 - 0
    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0
    Charleroi - Westerlo    2 - 0

    Speeldag 5 : 20-22 april 
    Westerlo - KV Oostende   0 - 0
    Eupen - Sint-Truiden     1 - 1
    Charleroi - Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    Speeldag 6 : 27-28 april 
    KV Oostende - Charleroi    2 - 2
    Westerlo - Eupen     1 - 0
    Sint-Truiden - Beerschot-Wilrijk    2 - 2

    Speeldag 7 : 4 mei 
    Charleroi - Sint-Truiden    2 - 0
    Eupen - KV Oostende     3 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Westerlo    3 - 2

    Speeldag 8 : 11-12 mei 
    Beerschot-Wilrijk - Charleroi    0 - 3
    KV Oostende - Westerlo    0 - 3
    Sint-Truiden - Eupen    2 - 2

    Speeldag 9 : 15 mei 
    KV Oostende - Sint-Truiden    1 - 1
    Westerlo - Charleroi     0 - 2
    Eupen - Beerschot-Wilrijk     1 - 0

    Speeldag 10 : 18 mei 
    Charleroi - Eupen    2 - 0
    Beerschot-Wilrijk - KV Oostende     1 - 2
    Sint-Truiden - Westerlo    2 - 1


    Play Off 2 - B : 
    Speeldag 1 : 30 maart 
    KV Kortrijk - Moeskroen   3 - 1
    Union Saint-Gilloise - Cercle Brugge    3 - 1
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 0

    Speeldag 2 : 2 april 
    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 3
    Moeskroen - Union Saint-Gilloise   0 - 2
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk   2 - 3

    Speeldag 3 : 5-6 april 
    KV Kortrijk - Zulte Waregem    4 - 2
    Union Saint-Gilloise - Waasland-Beveren    5 - 1
    Moeskroen - Cercle Brugge    2 - 3

    Speeldag 4 : 13 april 
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 2
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    3 - 2
    KV Kortrijk - Union Saint-Gilloise    0 - 1

    Speeldag 5 : 20-21 april 
    Union Saint-Gilloise - Zulte Waregem    2 - 2
    Cercle Brugge - KV Kortrijk   1 - 2
    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 1

    Speeldag 6 : 27 april 
    Moeskroen - KV Kortrijk    2 - 3
    Waasland-Beveren - Union Saint-Gilloise    3 - 2
    Zulte Waregem - Cercle Brugge    6 - 2

    Speeldag 7 : 4-5 mei 
    Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise    2 - 3
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren     2 - 1
    Moeskroen - Zulte Waregem   3 - 0

    Speeldag 8 : 11 mei 
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge     2 - 1
    Zulte Waregem - KV Kortrijk    0 - 5
    Union Saint-Gilloise - Moeskroen    3 - 3

    Speeldag 9 : 14 mei 
    Union Saint-Gilloise - KV Kortrijk   2 - 0
    Cercle Brugge - Moeskroen   0 - 3
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    0 - 5

    Speeldag 10 : 17 mei
    KV Kortrijk - Cercle Brugge    4 - 0
    Moeskroen - Waasland-Beveren    2 - 4
    Zulte Waregem - Union Saint-Gilloise    2 - 1

    FINALE PLAY OFF 2 : 22 mei
    KV Kortrijk - Charleroi    ( woensdag 20.30 uur )

    EUROPEES TICKET : 26 mei 
    Antwerp - KV Kortrijk of Charleroi    ( zondag 18 uur )

    Kampioen : KRC Genk
    Bekerwinnaar : KV Mechelen
    Champions League : KRC Genk
    Voorronde Champions League : Club Brugge
    Europa League : KV Mechelen (?)
    Voorronde Europa League : Standard en .....
    Degradatie : Lokeren (?)
    Promotie : KV Mechelen (?)
    Topschutter : Hamdi Harbaoui - Zulte Waregem - 25 goals
    (?) afhankelijk van de zaak 'propere handen'


    Play Off 3 :
    Speeldag 1 : 22-24 maart  
    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    0 - 2
    Tubeke - Roeselare    1 - 1

    Speeldag 2 : 29-31 maart 
    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    0 - 1
    Roeselare - Lommel    0 - 1

    Speeldag 3 : 5-7 april 
    Tubeke - Lommel    1 - 1
    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2

    Speeldag 4 : 12-14 april 
    Lommel - Tubeke     3 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   3 - 0

    Speeldag 5 : 19-21 april 
    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven   0 - 3
    Lommel - Roeselare   0 - 1

    Speeldag 6 : 26 april 
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel    0 - 1
    Roeselare - Tubeke    4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 

    Geen voetbal door interlandbreak kwalificatiewedstrijden EURO 2020 :
    België - Rusland    3 - 1
    Cyprus - België     0 - 2

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE :  PLAY OFF 3

    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    0 - 2

    Tubeke - Roeselare      1 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 26

    Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen      0 - 1

    Geel - Dessel Sport    2 - 1

    Chatelet-Farciennes - Dender   2 - 1

    KSK Heist - Deinze    0 - 2

    Virton - KSV Oudenaarde    2 - 0

    Rupel-Boom - RWD Molenbeek     2 - 0

    RFC de Liège - Seraing   2 - 1

    Eendracht Aalst - Knokke   0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 25

    RC Gent - Londerzeel      0 - 2

    Sparta Petegem - Harelbeke     1 - 1

    Wijgmaal - Mandel United Izegem-Ingelmunster    2 - 1

    Westhoek - Ronse   1 - 2

    Gullegem - Eppegem   2 - 2

    Diegem Sport - Tempo Overijse   1 - 3

    Menen - Sint-Eloois-Winkel   0 - 2

    Olsa Brakel - Dikkelvenne     1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 25

    Hasselt - Bocholt    3 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Patro Eisden     1 - 1

    Turnhout - Berchem Sport      3 - 3

    City Pirates Antwerpen - Sint-Niklaas    1 - 1

    Hoogstraten - Cappellen    1 - 0

    Duffel - Hades Kiewit Hasselt     3 - 2

    Vosselaar - Heur-Tongeren     4 - 2

    VW Hamme - Temse    0 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 26

    RAAL La Louvière - Franc Borains    0 - 2

    Durbuy - Couvin-Mariembourg   0 - 1

    Rebecquoise - URSL Visé    3 - 1

    Waremme - Ciney      2 - 0

    Solières Sport - La Louvière-Centre     0 - 1

    Hamoir - RFC Meux   1 - 0

    Walhain - FC Tilleur   3 - 0

    Acren-Lessines - Ol. Charleroi    3 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 25

    Wervik - Lebbeke    0 - 2

    Wetteren - Merelbeke      2 - 3

    Melsele - Kampenhout     1 - 0

    Oostkamp - Wingene    1 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Torhout     1 - 2

    Zelzate - Jong Lede   1 - 1

    Pepingen-Halle - Woluwe-Zaventem   7 - 1

    Stekene - Zwevezele     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 25

    Bilzen Waltwilder - Termien      0 - 1

    Sint-Lenaarts - Nijlen    1 - 3

    Ternesse Wommelgem - Helson Helchteren   0 - 1

    Betekom - Zwarte Leeuw     3 - 0

    Wellen - Leopoldsburg    3 - 0

    Tienen - Esperanza Pelt     3 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - RC Mechelen   2 - 1

    Houtvenne - Bornem   0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 26

    Aischoise - Stade Brainois    2 - 0

    Namur-Fosses La Ville - RSD Jette     1 - 0

    Taminoise - RFC Tournai      2 - 4

    RCS Brainois - Wavre Sports   1 - 1

    Ganshoren - Symphorinois   0 - 2

    Albert Quevy-Mons - Léopold FC   0 - 0

    Manageoise - Ostiches-Ath   3 - 1

    Stockel - Binchoise   2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 26

    RFC Huy - Meix-Dt-Virton    0 - 5

    Sprimont - Oppagne-Wéris      1 - 1

    Verlaine - La Calamine     1 - 0

    Richelle - Herstal   1 - 2

    Mormont - Stockay-Waefusée   2 - 3

    Givry - Warnant    1 - 0

    Condruzien - Aywaille   0 - 2

    Onhaye - Longlier     7 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Lochristi     4 - 2

    Sottegem - Drongen    0 - 2

    Aalter - Bambrugge    0 - 0

    Mariakerke - Zele   2 - 6

    Adegem - Waasmunster    4 - 2

    HO Kalken - Dendermonde   1 - 0

    Jong Zulte - Elene-Grotenberge    1 - 3

    KVV Ardennen - Voorde Appelterre     1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zomergem     1 - 0

    Maldegem - Meetjesland     3 - 0

    Merendree - Waarschoot   0 - 0

    Poesele - Kleit    2 - 3

    Sleidinge - Zeveren     3 - 0

    Bellem - Assenede   1 - 1

    Lembeke - Latem    2 - 0

    Sint-Laureins - Lovendegem    1 - 0    

     

         
                 

     

              
             

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Winnik - Machelen    2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Denderhoutem   0 - 5

    Erembodegem - Gijzel-Oosterzele   1 - 3

    Munkzwalm - Borsbeke   1 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Geraardsbergen    0 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Meldert    0 - 1

    Edeboys - Meerbeke    2 - 0

    Burst - Windeke    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - WB Sint-Niklaas    2 - 1

    Kieldrecht - Schoonaarde     2 - 4

    Sint-Gillis - VSV Gent   1 - 0

    Kruibeke - Vrasene   3 - 2

    Heikant - Buggenhout   2 - 0

    Robur - Haasdonk    1 - 0

    Grembergen - Bazel    1 - 1

    Doorslaar - Sinaai     1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Muide Gent - Evergem Center     1 - 7


    Watervliet - Sint-Kruis-Winkel     1 - 1


    Vinkt - Vinderhoute    2 - 0


    Nevele - Bassevelde   1 - 1


    Donk - Belzele    0 - 0


    Wachtebeke - Boekhoute    3 - 2


    Hansbeke - Ursel    1 - 6


    DKW Evergem - Maria-Aalter    3 - 0

         

       

        
       

      

         
                 

      

              
                    

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Sint-Denijs    1 - 1


    Melsen - Cercle Melle     4 - 1


    Destelbergen - Zaffelare   0 - 1


    Lochristi B - Massemen   3 - 4


    VC Zwijnaarde - Beervelde   4 - 2


    Serskamp-Schellebelle - Zevergem    2 - 2


    Moortsele - Heusden    2 - 1


    Bottelare - HT Zwijnaarde   2 - 2

              

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Eine - Zingem     2 - 2

    Michelbeke - Horebeke     2 - 4

    Boekel - Sottegem B      4 - 1

    Nazareth-Eke - Bevere    2 - 1

    Velzeke - Maarkedal    1 - 4

    Elene-Grotenberge B - Wortegem    3 - 2

    Oudenhove - Sint-Goriks    1 - 2

    Gavere-Asper - FC Kluisbergen    5 - 0

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Haaltert - Houtem    0 - 1


    Gijzegem - Hofstade     0 - 3


    Denderleeuw - Doggen   2 - 1


    Sint-Antelinks - Kerksken   2 - 1


    Mere - Deftinge    0 - 1


    Nederhasselt - Herzele-Ressegem   2 - 0


    Vlierzele - Bonanza    0 - 6


    Baardegem - Zandbergen   1 - 1

                     

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kallo      2 - 1

    SKB Sint-Niklaas - YB Beveren    1 - 4

    Bosdam Beveren - SK Gerda     1 - 3

    Klinge - Melsele B    1 - 0

    Opdorp - Eksaarde    3 - 2

    Moerbeke - Oudegem    2 - 1

    Tielrode - Meerdonk    4 - 2

    Kemzeke - Robur B     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    9000 Gent - Lotenhulle      3 - 3

    Zaffelare B - VS Destelbergen     8 - 0

    De Pinte - Vinkt B     8 - 0

    Middelburg - Kaprijke-Bentille   2 - 2

    Avrasya Gent - Balgerhoeke    3 - 2

    Knesselare - Ooidonck Leerne   2 - 5

    Sint-Amandsberg - Oostakker   1 - 8


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nazareth-Eke B     2 - 2

    FC Kluisbergen B - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Zingem B - Eine B      1 - 7

    Mater - Munkzwalm B    3 - 1

    Petegem Schelde - Boekel B   5 - 0

    Olsene - FCLC Ronse   5 - 1

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Strijpen     2 - 1

    Bonanza B - Oudenhove B     5 - 3

    Jong Geraardsbergen - Idegem   0 - 6

    Everbeek - Velzeke B     7 - 2

    Neigem - Michelbeke B    4 - 2

    Zegelsem - Okegem   1 - 2

    Ophasselt - Opbrakel      4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Lebbeke B      2 - 1

    OB Lebbeke - Rangers Merelbeke   1 - 0

    Heusden B - Wichelen   0 - 3

    T. Melle - Herdersem    0 - 0

    Bavegem - Smetlede    0 - 4

    Moorsel - FC Dampoort   4 - 2

    Nieuwerkerken - Aaigem    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Haasdonk B      2 - 3

    Baasrode - SVH Waasmunster    1 - 5

    Rupelmonde - Verrebroek   1 - 0

    Sinaai B - HO Kalken B    0 - 1

    Zele B - Sombeke   1 - 4

    Hoogeinde - PD Kruibeke   5 - 2

    Daknam - Overmere    1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Hamme-Zogge    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Wereldhave wil Matthijs Storm als topman
  • ASML verliest op rode AEX
  • Huawei geïsoleerd
  • 'Sterke resultaten bij Retail Estates'
  • Explosie verwoest huis: vader en dochter (7) dood
  • Verdachte ’insulinemoorden’ voor de rechter
  • Politiecommissaris staat terecht voor corruptie
  • Duncan verbaasd over Arabische toonsoorten
  • Meer vaste banen, minder flexibel werk
  • Marel voor zomer naar beurs Amsterdam

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Zanger zelf is overtuigd: Groot-Brittannië werd laatste bij het Songfestival vanwege Brexit
  • Komiek Zelenski ontbindt meteen parlement na zijn beëdiging als president van Oekraïne
  • In Cannes wordt ook gehandeld in films. Hoe koop je een film?
  • Rusland gaat landbouwgewassen en -dieren beperkt genetisch manipuleren
  • Huawei hard getroffen door maatregelen Google en chipmakers
  • Komiek Zelenski ingezworen als nieuwe president: Oekraïne gaat onvoorspelbare toekomst tegemoet
  • Belangrijke apps van Google kunnen niet meer worden gebruikt door telefoonmaker Huawei
  • Voedselbanken bestaan, bemand door vrijwilligers, daar heb je verder geen omkijken naar
  • ‘Verhogen rente studieschuld in strijd met VN-verdrag’
  • Brooks Koepka wint ook US PGA voor de tweede keer

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Azarenka vreesde voor carrière na zwangerschap
  • Williams haalt Chadwick als testcoureur
  • Kiki Bertens: ‘Ik zou iets meer willen genieten’
  • ‘Ik zou iets meer willen genieten’
  • Hegerberg toonde pure klasse in Champions League-finale
  • Piotr Parzyszek helpt Piast Gliwice aan Poolse titel
  • Koepka weer de beste op PGA Championship, Luiten niet tevreden
  • Bal over de lijn of niet? Scheids niet gediend van amateur-VAR die veld bestormt
  • Koepka weer de beste op PGA Championship
  • Toronto Raptors brengt spanning terug na dubbele verlenging

    Nieuws CNN
  • The UK's austerity policies have left thousands without enough food, HRW says
  • Exit polls suggest a win for Modi in world's biggest elections
  • The enduring legacy of a black warrior in feudal Japan
  • A Song of Coffee and Water: 'Game of Thrones' leaves plastic bottle in shot during finale
  • Why the US is making an example out of China's Huawei
  • US move against Huawei could slow the global rollout of 5G
  • Huawei: 'All options are on the table'
  • Losing Huawei as a customer could cost US tech companies $11 billion
  • US tech giant suspends Chinese smartphone maker from access to Android updates
  • The legacy of feudal Japan's African samurai

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!