Image and video hosting by TinyPic

 



Timi Yuro




You Are My Special Angel

Klik op Zoety








Gelukkig Nieuwjaar 2012


Inhoud blog
  • Sweety 8 maanden oud
  • SWEETY 7maand
  • Gelukkig Nieuwjaar 2013
  • Kerstplezier
  • Mijn beste wensen voor 2013 !!

    Image and video hosting by TinyPic






    Laura Fygi



    Autumn



    Archief per maand
  • 05-2013
  • 03-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 09-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 09-2005
    Mijn favorieten
  • Leona
  • Viva en Dréke
  • Madammeke
  • Utta's paradijsje
  • Corry
  • blogtips
  • Katrien

  •  









    Zoety (boven)
    Dréke - Beejee



    Bichon Frisé Zoety






    zoety tapijt
    31-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen

    Deze week ben ik begonnen met mijn eerste stapjes "lessen PSP".  Het helpt ontzettend om de lange winteravonden gezellig door te brengen.  Dit hier heb ik geprutst.  Samengevoegd zijn het de lessen 1-4.
    Het opent heel wat perspectieven en met de hulp van het forum hoop ik in de toekomst wat meer doorzicht te krijgen .

    Image and video hosting by TinyPic

    Photobucket

    27-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roos

    Image and video hosting by TinyPic

    Vanmorgen wandelde ik met Zoety door de tuin en verlangde dat mijn rozen er terug zouden zijn.
    Het is nog een beetje vroeg natuurlijk, daarom amuseerde ik mij vanavond met dit prentje.

    Photobucket

    25-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag Leona

    Vandaag is een welbekende blogger jarig. 

    Hier zet ik haar graag ik in de bloemetjes.
     
    HEEL HEEL GELUKKIGE VERJAARDAG LEONA . 

    Beejee en Herman, zullen je wel verwennen vandaag.

    Image and video hosting by TinyPic

    09-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feeërieke tuin

    Vrijdag 9 januari 2009.

    Zoety begint stilaan te wennen aan het witte sneeuwtapijt in de tuin. Voor het eerst ging ze helemaal tot achteraan op verkenning. Ik nam enkele mooie foto's.








    In feite trok deze stalactiet aan de lamp mijn aandacht, maar Zoety was me te rap af en verzamelde al haar moed om tot achteraan de rhodo's te rennen .... zoek ze maar ....
    Moesten jullie zoeken naar het verschil tussen een stalactiet en een stalagmiet : hier tussen () de uitleg :

    "door de waterverdamping bij ijzige temperaturen vormen zich  stalactieten , pegels , die dus naar beneden hangen, in grotten bv. tegen de bodem ontstaan er ook stalagmieten die naar omhoog wijzen dus"



    Hier is ze al aan de achterste lamp




    Lekker fris hé vrouwke !!



    Maar 't is wellekes geweest nu .... brrr ... mijn pootjes hebben het koud.

    Photobucket

    05-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sneeuw

    Image and video hosting by TinyPic

    Heel vroeg vanmorgen , met een bijna platte batterij, maakte ik dit kiekje.  Morgen zal het wat zonniger zijn hoop ik , en dan herbegin ik mijn cinema ... laten we hopen dat Zoety zich dan in deze vlokken gaat wagen. Vandaag is het alleszins niet gelukt !!

    Photobucket

    04-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze reis

    Onze treinreis naar Zoetermeer is met horten en stoten verlopen.  Normaal kon ik rechtstreeks sporen naar Den Haag HS, maar dat was een beetje te optimistisch gedacht , deze tijd van het jaar.
    Er kwam een bericht door de luidsprekers , eens we over de grens waren, dat alle reizigers voor Den Haag een overstap moesten maken in Rotterdam omdat er een kabel gebroken was.  40 % van de reizigers waren in dat geval.  Gelukkig heb ik de hulp gekregen van lieve medereizigers voor de op- en afstappen op de treinen.
    De vrienden die mij zouden oppikken in Den Haag kon ik met mijn mobieltje verwittigen , een luxe in deze tijd dus.
    Zoetyke begreep precies wat er van haar verwacht werd  en is 3 uur, zonder bewegen in haar tasje gebleven.
    Jonge mannen, vonden het heerlijk met haar de trap af te stormen om de verbindingstrein te halen ... iets om jaloers op te zijn natuurlijk , "op de lenigheid bedoel ik " !!

    Hier een foto van haar in het overvolle coupé ... rustig kijkend, zoals alijd !!



    Oudejaarsavond hebben wij rustig de avond doorgebracht met een heerlijk etentje en wat bubbels en na middernacht naar het vele geknal en vuurwerk gekeken.
    Nieuwjaardag komen al de kinderen en kleinkinderen op bezoek , we waren met 23 en er ontbraken er nog vijf die het niet konden halen.
    Een hele gezellige bedoening is het ginds.  De traditie wil, dat er dan hopen oliebollen met rozijntjes en appelflappen geserveerd worden.  Hele rijen mensen schuiven aan om hun begeerde oliebollen te kopen, iets wat hier niet denkbaar is.
    Nadien wordt er dan een lekker klein kopje warme soep geserveerd en dan volgen de toastjes met alles erop en eraan.  Men babbelt erop los en de gastvrouw en gastheer doen niks anders dan drankjes schenken en hapjes bijhalen.
    Mijn terugreis hoopte ik gisteren wat rustiger te kunnen doen, maar dat was ook een flop.
    Na Roosdael Nl. kregen we het bericht dat de locomotief het had begeven, dat het licht zou uitgaan en dat er geen verwarming meer zou zijn !!
    En daar stonden we dan in het veld.  Tinneke had  een pakje chips in mijn tas gestopt voor het geval ik honger moest krijgen onderweg .... Awel, mijn mede-reizigers waren blij met de knabbel en ik ook.
    Na een halfuur kwam er plots beweging in het gevaarte , het licht flopte aan, en heel traagjes zijn we Berchem/Antwerpen binnengereden. Een HOERA klonk door het coupé.
    Daar hebben we dan moeten wachten op een nieuwe locomotief, en met twee uur vertraging ben ik tenslotte gearriveerd.
    Chrisje is zeer moedig geweest , want toen ik haar belde dat ik wel een taxi zou nemen, zei ze al lachend, "maar neen meiske, ik ga intussen wat soldekes doen, bel me maar als je ongeveer de aankomst ziet "!!
    Het was dus gisteren vroeg bedtijd voor mij en Zoety .

    EIND GOED, AL GOED

    Hartelijk dank Tinneke en Armand.

    Photobucket

    01-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Muizen en zoety



    [/gadget] [url=http://droomkrabbels.nl]Droomkrabbels[/url]



    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs