Vanavond was het een beetje spelen met hetgeen ik al geleerd had. Viva mijn onuitputtelijke supporter kwam aanzetten met deze tubes.
08-02-2009
Opdracht 3 - diamonds
Hier sukkelde ik tot een gat in de nacht om de diamanten behoorlijk op mijn plaatje te kunnen zetten. Met een telefoontje naar ons Viva, ben ik uiteindelijk tot dit resultaat geraakt. Ik kan geen onzichtbare lagen meer horen of zien !!
07-02-2009
Opdracht2
Met deze les had ik vooral een probleem met het downloaden van de tubes. Intussen is dat opgelost en om met het gommetje te werken , 't ja dat is precieswerk . Dus op naar de volgende opdracht !!
06-02-2009
Basislessen
Les1 basislessen.
Dit is basisles1 . Werken met tubes en filters. Het was een hele klus om dit onder de knie te krijgen, doch grijze haartjes heb ik er nog niet van gekregen. Alle volgende lessen zal ik hier neerpoten. Zoety zal waarschijnlijk een dankbaar object blijven om mee te experimenteren.
02-02-2009
Valentijn
Binnenkort is het Valentijn. Vermits ik lessen aan het volgen ben voor PSPX2, knutselde ik dit in mekaar ... Niet perfect ... want het is niet eenvoudig . Hier mijn resultaat.
31-01-2009
Lessen
Deze week ben ik begonnen met mijn eerste stapjes "lessen PSP". Het helpt ontzettend om de lange winteravonden gezellig door te brengen. Dit hier heb ik geprutst. Samengevoegd zijn het de lessen 1-4. Het opent heel wat perspectieven en met de hulp van het forum hoop ik in de toekomst wat meer doorzicht te krijgen .
27-01-2009
Roos
Vanmorgen wandelde ik met Zoety door de tuin en verlangde dat mijn rozen er terug zouden zijn. Het is nog een beetje vroeg natuurlijk, daarom amuseerde ik mij vanavond met dit prentje.
25-01-2009
Verjaardag Leona
Vandaag is een welbekende blogger jarig.
Hier zet ik haar graag ik in de bloemetjes.
HEEL HEEL GELUKKIGE VERJAARDAG LEONA .
Beejee en Herman, zullen je wel verwennen vandaag.
09-01-2009
Feeërieke tuin
Vrijdag 9 januari 2009.
Zoety begint stilaan te wennen aan het witte sneeuwtapijt in de tuin. Voor het eerst ging ze helemaal tot achteraan op verkenning. Ik nam enkele mooie foto's.
05-01-2009
sneeuw
Heel vroeg vanmorgen , met een bijna platte batterij, maakte ik dit kiekje. Morgen zal het wat zonniger zijn hoop ik , en dan herbegin ik mijn cinema ... laten we hopen dat Zoety zich dan in deze vlokken gaat wagen. Vandaag is het alleszins niet gelukt !!
04-01-2009
Onze reis
Onze treinreis naar Zoetermeer is met horten en stoten verlopen. Normaal kon ik rechtstreeks sporen naar Den Haag HS, maar dat was een beetje te optimistisch gedacht , deze tijd van het jaar. Er kwam een bericht door de luidsprekers , eens we over de grens waren, dat alle reizigers voor Den Haag een overstap moesten maken in Rotterdam omdat er een kabel gebroken was. 40 % van de reizigers waren in dat geval. Gelukkig heb ik de hulp gekregen van lieve medereizigers voor de op- en afstappen op de treinen. De vrienden die mij zouden oppikken in Den Haag kon ik met mijn mobieltje verwittigen , een luxe in deze tijd dus. Zoetyke begreep precies wat er van haar verwacht werd en is 3 uur, zonder bewegen in haar tasje gebleven. Jonge mannen, vonden het heerlijk met haar de trap af te stormen om de verbindingstrein te halen ... iets om jaloers op te zijn natuurlijk , "op de lenigheid bedoel ik " !!
Hier een foto van haar in het overvolle coupé ... rustig kijkend, zoals alijd !!
Oudejaarsavond hebben wij rustig de avond doorgebracht met een heerlijk etentje en wat bubbels en na middernacht naar het vele geknal en vuurwerk gekeken. Nieuwjaardag komen al de kinderen en kleinkinderen op bezoek , we waren met 23 en er ontbraken er nog vijf die het niet konden halen. Een hele gezellige bedoening is het ginds. De traditie wil, dat er dan hopen oliebollen met rozijntjes en appelflappen geserveerd worden. Hele rijen mensen schuiven aan om hun begeerde oliebollen te kopen, iets wat hier niet denkbaar is. Nadien wordt er dan een lekker klein kopje warme soep geserveerd en dan volgen de toastjes met alles erop en eraan. Men babbelt erop los en de gastvrouw en gastheer doen niks anders dan drankjes schenken en hapjes bijhalen. Mijn terugreis hoopte ik gisteren wat rustiger te kunnen doen, maar dat was ook een flop. Na Roosdael Nl. kregen we het bericht dat de locomotief het had begeven, dat het licht zou uitgaan en dat er geen verwarming meer zou zijn !! En daar stonden we dan in het veld. Tinneke had een pakje chips in mijn tas gestopt voor het geval ik honger moest krijgen onderweg .... Awel, mijn mede-reizigers waren blij met de knabbel en ik ook. Na een halfuur kwam er plots beweging in het gevaarte , het licht flopte aan, en heel traagjes zijn we Berchem/Antwerpen binnengereden. Een HOERA klonk door het coupé. Daar hebben we dan moeten wachten op een nieuwe locomotief, en met twee uur vertraging ben ik tenslotte gearriveerd. Chrisje is zeer moedig geweest , want toen ik haar belde dat ik wel een taxi zou nemen, zei ze al lachend, "maar neen meiske, ik ga intussen wat soldekes doen, bel me maar als je ongeveer de aankomst ziet "!! Het was dus gisteren vroeg bedtijd voor mij en Zoety .
Aan alle bloggertjes en vrienden .... VEEL VOORSPOED EN GELUK GEWENST DIT NIEUWE JAAR 2009 !! Onze koffers zijn gepakt intussen , maar begin volgend jaar zijn we er weer.
Maak er maar een leuke bedoening van.
27-12-2008
Tweede Kerstdag
Tweede Kerstdag maakten Viva en ik een onverwacht uitstapje. Afspraak was, de weg in twee delen ... dus het weerzien werd "Het Wit Torentje" in Aarschot . Ik had natuurlijk een verrassingske voor haar en zo te zien was ze er dol blij mee. Kijk maar ...
Dréke , schitterend in zijn brandnieuwe smoking.
Zoety wou maar even haar kleedje aantrekken voor de foto en de Kerstboom, doch leuk zien ze er wel uit hé.
Ik werd verwend met een heerlijk warm, gezellig fluschy dekentje , om op koude winteravonden lekker TV te kijken . Bedankt Viva.
Zoety mag vandaag ook een dik pakje verwachten, want we zijn uitgenodigd bij mijn zus ... het zal sleuren worden hé meiske !!
De meeste foto's kunnen jullie natuurlijk bekijken bij Viva en Dréke
Geniet met zijn allen van de knusse feestdagen en de gezellige etentjes. Ninne en Zoety
22-12-2008
Kerstzoen
Dit Kerstmannetje wenst me alvast een fijne feestdag met alles erop en eraan !!
16-12-2008
De wandeling
Dréke houdt Zoety ferm in het oog bij haar avondwandeling tussen de herfstbladeren ... Er zal haar niks overkomen hoor met zo'n charmante heer !!
14-12-2008
zondagse bezigheid
Mijn vrouwke maakte voor mij vandaag een brandnieuw kostuumpje. Amai zeg, dat passen vind ik vreselijk !! Maar ... in afwachting en voor mijn goede moed, zal er toch wel één pakje voor mij zijn zeker !! Ik moet dit jaar naar verschillende feestjes en Nieuwjaar brengen we door in Nederland. Ik zal dus mijn beste pootje en mijn liefste snoet weer moeten bovenhalen !!
10-12-2008
een gifje
Het weder is momenteel zoals wij het graag dromen ... veel sneeuw en nog eens sneeuw, allez bijna een sneeuwstorm, zoals ik gewoon was in Noorwegen !!
08-12-2008
Kenneldag
Gisteren namiddag zijn Viva en ik samen met Zoety en Dréke naar de Kenneldag geweest in Schoonderbuken/Scherpenheuvel. Het weder viel prima mee en onze hondjes waren in de allerbeste stemming.
Er was een zeer grote opkomst en prettig was het om al deze witte krullekopjes samen te zien. Voor de gelegenheid hadden wij onze twee parels een pakje aangetrokken. Zoety kreeg het rood van Dréke en deze laatste was perfect uitgedost in zijn smoking. Galant als altjd hé.
Alles ging gepaard met een modeshow, schilderwerk , een hapje en een drankje. Het is een zeer prettige bedoening geweest.
Hier zijn we samen met onze knuffels. Ze zijn allebei weer voorbeeldig geweest !!
Alle aandacht van mensen en diertjes is gericht op de catwalk !!
Een hele uitdaging om hen te laten paraderen
Ook zoety volgt nieuwsgierig en met veel aandacht
Kennismaking tijdens de plaspauze ........
Het SLOT ... een bruidspaar in al zijn glorie !!
We sloten de avond af, met een etentje in "De Kiezel" te Aarschot. Moe en tevreden van deze ontspanning keerden we huiswaarts.