Ik ben geboren op 21 januari 1992. Mijn favoriet is speerwerpen !! Trainer : Luc Van Maldegem Club : Racing Club Gent Mijn lievelingshondje is Toesca !!!!
Normaal zondag 28 augustus 2011 : meeting in Aalst
Normaal gaan we komende zondag, 28 augustus 2011, naar de meeting in Aalst. Het is al een hele tijd geleden dat Steffani een wedstrijd heeft gedaan. Nu heeft ze last in haar rug wat en we hopen dat dit beter is tegen zondag zodat ze toch nog eens een wedstrijd kan doen voordat het nieuwe schooljaar begint. Ze zou 400 m lopen om 15 u 50. Aurélie die vorige zaterdag haar persoonlijk record heeft verbeterd op speer hoopt dat ze dit keer terug zo goed ga gooien haar wedstrijd begint om 14u40. Normaal gingen we naar de meeting in Waregem maar daar zijn de meeste kampnummers afgelast doordat er werken zijn op het voetbalveld.
Gisteren, zondag 21 augustus , heeft ons Aurélie mee gedaan aan de triatlon in Gent. Het was haar eerste triatlon dat ze deed en veel voorbereiding had ze er eigenlijk niet voor gedaan. Van zaterdagavond waren we al ter plaatse aan de Blaarmeersen om eens te kijken waar de wisselzones waren en hoe het parcour van het lopen was want de zenuwen voor haar eerste triatlon waren zeker van de partij. Na goed geslapen te hebben is ze gestart met 229 dames aan de lady's triatlon om 11 u 30. Met zo een bende in het water was het niet simpel om haar te zien. De ene stamp na de andere stamp kreeg ze in het water wat natuurlijk niet simpel was om vooruit te gaan. De 750 m zwemmen heeft ze fantastisch gedaan want ze was sneller dan bij het oefenen hier in het zwembad te Merelbeke. Dan 20 km fietsen rond de Watersportbaan. Dat deed ze super goed want ze had een gemiddelde snelheid van 35km/u. Ten slotte was het lopen aan de beurt en daar had ze het super moeilijk mee om die 5km te lopen. Toch heeft ze haar eerste triatlon super goed gedaan. Ze had gehoopt op 1 u 45 min maar kwam binnen in 1 u 39 m. Dus super goed en iedereen was super fier op haar. Om half vijf was het de start van de team triatlon. Dylan deed het super bij het zwemmen en Timothy deed op zijn beurt het super goed bij het fietsen en dan was Steffani aan de beurt. De eerste ronde ging nog maar dan zag je echt dat de conditie van weken geen training meer te hebben laag zat. Ze werden uiteindelijk 41ste van de 96 ploegen wat zeker niet slecht is hé want volgens ons waren ze een van de jongste ploegen . Het was een super leuke dag en nog eens dank u wel aan Dylan, Streffani, Peggy (mama van Dylan) , Chris (papa van dylan)Fleur en zeker Saskia ook voor te supporteren voor zowel Aurélie als Steffani. Dat deed hen super veel deugd. Nog speciaal voor Fleur bedankt voor de fiets te mogen gebruiken tijdens de triatlon.
Prachtige prestatie op de werpersmeeting in Gentbrugge
Op het terrein van RCG ging deze middag de werp en springfestival plaats. Na een tijdje geen training meer te hebben door op reis te gaan is Aurélie met volle moed toch vertrokken naar Gentbrugge en in het achterhoofd we zien wel wat het ga worden. Haar eerste worpen waren allemaal boven de 30 m en haar laatste worp was raak met 34 m 12 heeft ze meteen haar persoonlijk record verbeterd met 1m50. Dol gelukkig is ze en misschien waren die weken rust misschien goed voor haar. Nu morgen ga ze een lap op geven op de triatlon in Gent.
Morgen, zaterdag 20 augustus, doe Aurélie mee aan de werp en springmeeting in Gentbrugge. Ze ga om 14 u mee doen aan het speerwerpen. Steffani kan spijtig genoegd niet deelnemen want ze moet werken. Zondag ga het dan knallen worden op de triatlon in Gent.
Voor de eerste maal doe Aurélie zondag een triatlon in Gent. Dit wou ze al een hele tijd doen maar was er nog niet van gekomen. Nu zondag is het dan zover. Mag ze haar kunnen bewijzen vanaf 11 u 30. De triatlon gaat door aan de Blaarmeersen. Om 11 u 30 start ze met 750 m zwemmen in de Blaarmeersen om daarna 20 km te fietsen rond de Watersportbaan en als laatste nog eens 5 km lopen. Ze zie het volledig zitten. Wie ons Lie kent weet dat ze niet ga opgeven en dat ze er alles ga aan doen om een goed resultaat neer te zetten. Steffani, Timothy en Dylan doen samen een triatlon in groep. Steffani neemt voor haar rekening de 5 km. Dat het een vermoeide dag ga worden weten we al op voorhand want veel training hebben ze de laatste tijd nog niet gehad. Ofwel was het werken ofwel waren we op reis. Wie ons Lie en of Stefke wil komen aanmoedigen kom naar de Blaarmeersen zondag inkom is er gratis.
Van 30 juli zijn we vertrokken richting Spanje. Eerst drie dagen Frankrijk door getrokken met de Mobilhome. Dindag 2 augustus zijn we in Blanes aangekomen. Het prachtige en warme weer deed ons zeker deugd want hier in ons België land was het niet te vet. Woensdag zijn we naar Lorett de Mar gegaan, donderdag dagje Barcelona en vrijdag dagje Santa Susanna. Stil hebben we zeker niet gezeten. 9 augustus zijn we dan uit Blanes vertrokken en hebben we nog een nacht doorgebracht in Nimes om dan richting België terug te keren.. We hebben een heel mooie en warme vakantie gehad. Volgende week startten de trainingen terug !!!
STEFFANI Ik ben geboren op 21 juni 1994. Ik doe zowel crossen als de piste Het liefst wat ik doe zijn crossen, 400 m . Mijn lievelingshondje is Shira Club : Racing Club Gent Trainer : Natasha en Peter
VOLGENDE WEDSTRIJD :
Blog ook eens naar onze vrienden : http:// nick-nils.blogspot.com