Ik ben geboren op 21 januari 1992. Mijn favoriet is speerwerpen !! Trainer : Luc Van Maldegem Club : Racing Club Gent Mijn lievelingshondje is Toesca !!!!
Zondag gaan we richting Oordegem omdat Aurélie zich in geschreven heeft voor de Dynergo Open Belgische Kampioenschap Studenten. Om 14 u gaat ze Kogelstoten doen en om 16 u 30 speerwerpen. Steffani gaat deze avond samen met haar trainer Peter beslissen wat zij zou doen. Ze twijfelt nog tussen de 200 m en 400 m.
Hen hele tijd geleden dat er iets op de blog is gekomen. De eerste week van de paasvakantie zijn we op skireis geweest naar Val Thorens. We hebben alles gehad zon, sneeuw, regen, mist. De pistes lagen er goed bij in tegenstelling wat de kranten schreven lag er nog genoeg sneeuw. Zaterdag was het dan provinciaal kampioenschap in Gent georganiseerd door KAAG. Steffani de dinsdag bij de dokter moeten gaan voor haar keel en moest antibiotica nemen en pijnstillers. Toch wou ze lopen haar 400 m. Haar tijd was niet schitteren met 68.10 maar wat wil je ?????????????? Aurélie deed op dag 1 haar favoriet nummer speerwerpen met haar nieuwe speer. Na worp 4 was het raak haar persoonlijk record had ze terug verbeterd. Nu is het 31 m 71 waar ze zeker mee tevreden mag zijn. Dag 2 was het in Lebbeke. Beide gingen twee nummers doen. Aurélie kogel en discuswerpen. Verrassend werd ze 3 de met een worp van 9 m 07. Bij discus werpen ging de discus 27 m 81. Steffani ging discus en de 200 m doen. Discus verbeterde ze haar persoonlijk record dat momenteel nu op 21 m 16 sta voor haar. De 200 m liep ze zeker al beter dan haar 400 m de dag er voor, met een tijd van 29.46 Het zomerseizoen is begonnen nu kunnen de resultaten enkel maar verbeteren.
STEFFANI Ik ben geboren op 21 juni 1994. Ik doe zowel crossen als de piste Het liefst wat ik doe zijn crossen, 400 m . Mijn lievelingshondje is Shira Club : Racing Club Gent Trainer : Natasha en Peter
VOLGENDE WEDSTRIJD :
Blog ook eens naar onze vrienden : http:// nick-nils.blogspot.com