Mijn favorieten
  • Homepage:
  • Tekenfilms
  • Leesboeken
  • Stripalbums
  • Comic Book verfilmingen
  • Aktie
  • Oorlog
  • Komedie
  • Drama & romantiek
  • Music
    Zoeken in blog

    Inhoud blog
  • Babylon 5: The gathering (pilot). (1993)
  • Babylon 5, season 1. (1993)
  • Conscience, geschiedenis mijner jeugd. (1983)
  • Flashpoint; season 1. (2008)
  • Victoria; season 2. (2017)
    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    TV-series op DVD / Blu-Ray
    Mijn verzameling series.
    12-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Baptiste aka The missing; season 3. (2019)
    Julien Baptiste verblijft in Amsterdam waar zijn dochter onlangs is bevallen. Hij loopt constant in hun weg en is rusteloos, maar wordt dan uitgenodigd voor een ontmoeting met een oude vlam, Martha Horchner, politiecommissaris in Amsterdam. Martha wil zijn hulp bij het opsporen van een vermist meisje, Natalie, de nicht van een Engelsman, Edward Stratton. Ze gelooft dat de zaak gelinkt is aan een Roemeense bende die aan sex trafficking doet. Het meisje moet dringend teruggevonden worden.
    Julien ontmoet Edward en ze beginnen aan hun zoektocht, maar algauw beseft Julien dat niet alles is wat het lijkt. Waarom wil niemand spreken over het vermiste meisje? Wie is de man die Juliens vrouw Celia volgt? Wat is het verband tussen de zaak en het transseksuele bordeel waarvan de eigenaar hen in de gaten laat houden? Wie is de geheimzinnige vrouw, Kim Vogel, die de sekswerkers helpt en hen vertelt dat Natalie naar Duitsland is gevlucht? Naarmate Julien de waarheid achter de leugens ontdekt, beseft hij dat de zaak heel anders in elkaar zit dan het lijkt. Tegen de tijd dat Baptiste zich bewust wordt van het gevaar waarin hij is meegesleept, is Juliens eigen gezin in levensgevaar en hijzelf in een val gelokt. Baptiste is een zenuwslopende rit vol onverwachte wendingen waar niets of niemand meteen zijn geheimen prijsgeeft. Amsterdam is het decor, maar alles wat we zien is slechts een dun laagje vernis terwijl Julien Baptiste de nauwe steegjes, kelderverdiepingen en kanalen doorzoekt om de donkere kant van de beroemde rosse buurt bloot te leggen.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Categorieën
  • A (15)
  • B (9)
  • Babylon 5 (2)
  • Battlestar Galactica (10)
  • Buffy, the vampire slayer (2)
  • C (6)
  • D (11)
  • DC comics (72)
  • Doctor Who + Torchwood (NL subs) (15)
  • E (4)
  • F (4)
  • Flikken (6)
  • G (4)
  • H (2)
  • Hawaii Five-O (10)
  • Hercules & Xena (4)
  • I (0)
  • J (1)
  • K (2)
  • L (2)
  • M (20)
  • MARVEL comics (3)
  • Mortal Kombat (1)
  • N (0)
  • NCIS New Orleans (2)
  • O (0)
  • Outer Limits (4)
  • P (11)
  • Q (1)
  • R (4)
  • S (14)
  • Six million dollar man & bionic woman (3)
  • Star Trek (19)
  • Star Wars (5)
  • Stargate (4)
  • Supernatural - The Winchesters (2)
  • T (6)
  • The boys (1)
  • Twilight Zone (2)
  • U (6)
  • Undercover (2)
  • V (1)
  • W (3)
  • Walking dead (5)
  • X (2)
  • Y (1)
  • Z (0)

  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    georgesds
    www.bloggen.be/georges
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    weerdienst
    www.bloggen.be/weerdie

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs