In RoboCop The Series brengt RoboCop nog steeds gerechtigheid in de straten van Detroit. Voorheen was agent Alex Murphy zwaar gewond geraakt tijdens zijn dienst. Murphys lichaam is hopeloos beschadigd, maar met de hulp van medische experts combineren ze Alex zn lichaam met robot onderdelen. Zo bouwen ze de ultieme politieagent: RoboCop.
In RoboCop The Series brengt RoboCop nog steeds gerechtigheid in de straten van Detroit. Voorheen was agent Alex Murphy zwaar gewond geraakt tijdens zijn dienst. Murphy's lichaam is hopeloos beschadigd, maar met de hulp van medische experts combineren ze Alex z'n lichaam met robot onderdelen. Zo bouwen ze de ultieme politieagent: RoboCop.
Tien jaar na Alex Murphy's dood en wederopstanding als Robocop, gaat hij in het futuristische Delta City samen met zijn voormalige partner John Cable de strijd aan met een nieuwe vijand, Bone Machine. Het onderzoek leidt hen naar het corrupte management van OCP (Omni Consumer Products), waaronder Robocop's zoon James die niet weet dat zijn vader nog leeft. James krijgt de opdracht om Cable te doden...
Op de verpakking van deze dvd staat de verkeerde info. Volgens de verpakking zouden de afleveringen de nummering 7, 8 en 9 dragen, maar dat blijkt niet waar te zijn.
1.4. Flagday:
Larivee, California, 1846: Een man wordt neergeschoten in een vuurgevecht met de Mexicanen. 'Zeke!'schreeuwt zijn kameraad. 'Het vaandel..'fluistert Zeke en wijst naar de boven het fort wappernede vlag. Wanneer Zeke zijn laatste adem uitblaast, zweert de andere man dat hij er niets mee zal laten gebeuren. In Sydney's leslokaal wordt de les over de strijd om de doevernitiet van Califonië onderbroken door de wijsneus Marty die aan een stuk door over de slag van Larivee blijft spuien. Marty houdt vol dat de vlag op het fort intact is gebleven, omdat hij er jaren later een foto van had gezien in de saloon.
1.12. The Emperor's bride:
1000 jaar voor Christus begraaft de keizer van China zijn jong overleden vrouw. Om zijn liefde te tonen doet hij een waardevolle ketting om haar nek voordat de sarcofaag sluit. Wanneer grafrovers de sarcofaag stelen zweert de keizer niet te rusten tot zijn vrouw weer aan zijn zijde ligt. Sydney & Nigel gaan op zoek naar de ketting maar worden op hun tocht dwars gezeten door 2 andere Relic Hunters, Dalls & Reinhart die alleen op zoek zijn naar de ketting voor het geld en niets weten van de vloek die op de bezitter van de ketting rust.
1.6. Diamond in the rough:
Fenway Park, Boston, 1946: In de finale staat Boston met 4-3 voor op St. Louis. De American League MVP, Ted Williams, stapt naar de plaat. Hij geeft de bal een knal, maar een briljante vangbal door veldspeler Jimmy Jonesbord en de Red Sox verliezen de serie, maar in de mèlèè die daarop volgt wordt de handschoen van Jonesbord gestolen. Terug in de jungle in de huidige tijd waar Sydnee een telefoontje krijgt van de voorzitter van de universiteit die vraagt om de verdwenen honkbalhandschoen op te sporen voor een sterspeler die er een grote donatie aan de universiteit voor over heeft.