Stargate SG-1: Children of the Gods (pilot). (1997)
Het is één jaar na de eerste Stargate-missie. De aarde wordt onverwachts aangevallen door een groep buitenaardse wezens, met daarbij een leider die wel heel erg op de gedode Ra lijkt. Kolonel Jack O'Neill krijgt de opdracht een team te vormen en gaat terug naar de planeet Abydos om het gevaar te onderzoeken.
+ afleveringen 19, 20 & 21 uit het eerste seizoen.
Terwijl Stargate Command en het leger beslissen over het lot van Teal'c en zonder dat het team het weet, neemt een bijna volwassen Goa'uld langzaam de controle over van Major Charles Kawalsky . Met nog maar weinig tijd over, is de enige manier om hem te redden een voorzichtige en mogelijk levensbedreigende operatie om het te verwijderen.
In seizoen 4 onthullen de Replicators hoe gevaarlijk ze kunnen zijn wanneer het SG-1 team zich blijft inzetten voor het elimineren van de Goa'uld bedreiging. Ondertussen leert SG-1 dat Rusland een Stargate-programma heeft ontwikkeld, en dat de maffe Martin Lloyd is voor het eerst op bezoek.