Foto

Welkom op mijn blog!
 
Sinds 2000 ben ik 'Vlaams Beweger'. Ondertussen heb ik al heel wat watertjes doorzwommen.
In december 2007 werd ik verkozen tot provinciaal N-VA-voorzitter van Vlaams-Brabant en Brussel. In die hoedanigheid zetel ik ook in het nationale N-VA-partijbestuur.

Hier lees je mijn mening over de actualiteit en kom je meer te weten over mijn politiek en maatschappelijk engagement.

En uiteraard is elke reactie meer dan welkom!

Gedreven groeten,

Theo Francken

    

CONTACTGEGEVENS
Theo Francken
theo.francken@n-va.be

Een schalkse ruiter voor Vlaamse onafhankelijkheid


12-08-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Matthias Danneels is al jaren één van de politieke verslaggevers en editorialisten van Het Nieuwsblad en Het Volk. Ik geef toe, ik ben een echte fan.

BRON: HET NIEUWSBLAD 04/08/07


"Oscar

'De 800.000 kiezers van Leterme staat hetzelfde te wachten als de mestkevers van het Blok/Belang: Vlaamse malloten'

Ik kan geen gazet meer openslaan of een vooraanstaand lid van het progressieve establishment schiet op slechte Belg en foute Vlaming Yves Leterme. In onze zusterkrant De Standaard stelt auteur Oscar Van Den Boogaard dat de manier waarop de formateur de Franstaligen tegemoet treedt om te huilen is. Het is op zijn zachtst gezegd merkwaardig dat niemand van deze neo-Belgicistische fanclub ooit één regel die de moeite waard en leesbaar was aan pakweg FDF-boegbeeld Maingain heeft gewijd. Dat zou kunnen betekenen dat Oscar Van Den Boogaard et les autres zich niet eens meer ergeren aan het over de rand van het racisme balancerende gezwets van deze FDF-opdonder. Liever worden de pijlen op Vlaanderen en de Vlamingen gericht. 'Ik hou niet van fermettes met tuinen met hekken en de rolluiken dicht', aldus heer Oscar. 't Is nochtans aldaar, Oscar, dat de subsidies voor de goede werken van de anti-Vlaamse cultuurdragers worden verdiend. Onze voorspelling: de 800.000 kiezers van Leterme staat hetzelfde te wachten als de mestkevers van het Blok/Belang. Achterlijke Vlaamse malloten die gras afrijden, met de duiven spelen, bij hun eigen vrouw slapen en opstaan om te gaan werken. Oscar heeft meer op met de fransdolle bourgeoisbiotoop van het residentiële Sint-Lambrechts-Woluwe. 'In de straten van Brussel wordt die Belgische identiteit ten volle uitgeleefd: het heeft te maken met openheid, nieuwsgierigheid en verdraagzaamheid.' Welke verdraagzaamheid? De Propaganda Abteilung van de verdraagzame democraat en liberale humanist Maingain verspreidt in en om de hoofdstad folders die om God weet welke reden aan de aandacht van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en voor Racismebestrijding kunnen blijven ontsnappen. De Vlaamse en aangespoelde aanbidders van het Belgische model zijn ziende blind wanneer ze die van Vlamingenhaat doortrokken schrijfsels in hun brievenbus vinden. Maar ze beginnen wel - het tricolore schuim op de lippen - als razenden hun klavieren te betokkelen wanneer ze Leterme, een fermette, een koersvelo, een kerktoren of een Vlaamse Leeuw binnen hun blikveld menen te ontwaren. Na De Gouden Uil, de Oscar voor Zelfhaat. Minstens even merkwaardig is dat geletterde mensen niet begrijpen dat de door hen zo verfoeide Leterme juist bezig is hun teergeliefde België van de ondergang te redden. Wanneer Maingain, Milquet en op de achtergrond de PS het Franstalige been blijven stijf houden, zal bij het eerstvolgende rondje Hertoginnedal Leterme zijn vervangen door Bart DeWever, Jean-Marie Dedecker en Frank Vanhecke."

Reageren kan via Koffie_Croissant@nieuwsblad.be

© 2007 Corelio





 De Vlaamse mestkever: bekrompen en koppig, aldus auteur en wereldburger Oscar "arty-farty" Van Den Boogaard. Het blijft wachten op kunstenaars met een Vlaamse ingesteldheid. Ondertussen stel ik voor dat Oscar op de Brusselse lijst van Groen - Ecolo plaatsneemt. Groen! wordt immers hoe langer hoe meer de partij van de kunstenaars. Ze halen wel geen halve stem, maar creatief man, niet gewoon!

 Deze duivenliefhebber: te min voor Oscar 



Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie *
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)





bekijk statistieken

tu'ren (tuurde; heeft getuurd): met inspanning zien, scherp kijken naar.

Link van de week
  • Theo tuurt 'nieuwe stijl'


  • Politica/politicus van de week
  • Theo tuurt 'nieuwe stijl'


  • Theo's WWW's
  • De partij
  • Vlaanderen's mooiste
  • De énige club
  • Cultuur met grote 'C'
  • Jong N-VA, Ronduit Vlaams en Republikeins
  • Voor Vlaanderen...
  • Leive...
  • 't groen...
  • en de mensenrechten!


    De WWW's van mijn vrienden
  • Funky housemusic by Mr Crochet
  • Kris Kras
  • Politiek toptalent uit Aalst!
  • Paintball in Leuven, de amusementsfirma van David
  • Mijn collega-maatje
  • DJ Pierre de la Rivière - Moodclub is in da house
  • Berrie en Dennis hebben nu ook een bedrijfje!
  • vzw 't Lampeke, een prachtig sociaal initiatief uit Leuven
  • Ded's it David!


    WWW's van mijn vrienden
  • Guy Uyttersprot
  • De blogger der bloggers
  • Johan Sanctorum: vrank en vrij
  • Peter Dedecker, veruit de populairste bloggende N-VA'er
  • De weg naar onafhankelijkheid!
  • Raffa schenkt heerlijke, zoete koffie
  • Kurt Himpe: ijverige, sympathieke West-Vlaming
  • Red de Maagdentoren!
  • Sint-Martinusvrienden in actie


  • Archief per maand
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 09-2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs