Ik mis jullie enorm. Moe, Ik vergeef mezelf nooit. Ik had er moeten zijn toen je me het meeste nodig had. Ik hoop dat de hemel bestaat, en dat jullie opnieuw samen zijn.
RUST IN VREDE, MOE EN VA.
Ode aan ons moe (en va:) Mijn pleegouders
Bedankt John, Voor deze mooie bloemen. Bedankt voor al wat je voor me gedaan hebt, Ik heb daar echt veel respect voor. Mensen die andere mensen helpen, zonder daar ene cent voor te vragen. John, je hebt uw Hart op de juiste plaats. Bedankt. Annie
Mijn dank gaat zeker uit naar Brigitta ( Nikki) voor de prachtige lay-out!
Annie met dit kaartje wil ik je bedanken voor je vriendschap. Dit doet me goed om te weten dat we vrienden van elkaar kunnen zijn Dikke knuffeltjes xxxxxxx
Bezoek ook eens mijn ander blogje. Klik maar op het vogeltje.
John, bedankt voor de aanpassingen. Met de foto's en youtube-filmkes kleiner te maken. Ik weet echt niet, hoe dat het moet. Daarom, Bedankt om me uit de nood te helpen.
Deze kaars laat ik branden voor ons medebloggers die overleden zijn
Dit ben ik toen ik 23 jaar jong was. net getrouwd en zwanger van mijn eerste kindje.
Dit zijn mijn kinderen: Christof, Nathalie en Tony en ik ben heel trots op hen. Ooit hoop ik op kleinkinderen.
Zo is het leven
Al wat we zien bij anderen is afhankelijk van hoe schoon de venster is waardoor men kijkt. Voordat we kritiek geven is het noodzakelijk de kwaliteit van ons kijken na te gaan . Zo zullen we dan ook meteen een helder zicht op de goedheid in het hart van anderen zien
Gelukkige verjaardag voor al mijn blogvrienden: van Januari tot December 2013.
Dit ben ik op mijn Huwelijksdag
Grot in Ravels Herinneringen
Dit ben ik, met mijn zus haar hondje Prutske Ik ben op bezoek bij mijn zus Bea. Ze werkt en woont in Blankenberge.
Genieten op het strand.
Effe chille in da house
Ik als bruid
Indien naar uw mening inbreuk wordt gemaakt op auteursrechten verzoek ik u contact met mij op te nemen; betreffende informatie zal dan worden verwijderd.
Iedereen kent ze wel, de bordjes die aan een poort of deur hangen met leuke teksten. Sommige mensen zeggen dat, wanneer je aan de potentiële bezoeker, d.m.v. stickers op je ramen of een bord bij de ingang, noem maar op.
WELKOM LIEVE BLOGMAATJES DE DEUR STAAT ALTIJD OPEN
27-11-2012
Hallo
Hallo bloggertjes, Ik ben doodop van de begrafenis en alles wat erbij komt kijken, koffietafel, vrienden steunen waar het kan. Ben nog niet lang thuis. De moeder van mijn vriendin heeft een mooie uitvaart gekregen, niet in de kerk maar in de aula van de begrafenisondernemer. Ze had een mooie kist, een speciale kleur: gebroken wit/rose. met een prachtige foto ernaast. Er werden liedjes gesleept dat de kinderen hebben mogen kiezen. mijn vriendin haar vriend las iets voor over zijn schoonmoeder. Ze wonen al 15 jaar samen en toch wordt dat niet aanvaard in de samenleving. Hij zei nog een laatste woord. Toen kwam de begrafenisonderneemster aan de beurt, haar teksten waren echt mooi, Een moeder (overledene) gerichte tekst. Een dienst om nooit te vergeten. Ik heb kliever een gezellige verwarmte aula dan een ijskoude kerk waar je niet eens je eigen teksten en muziek mag voorlezen. Ik weet nu hoe mijn afscheid eruit moet uitzien.
Vaarwel Leontien het gaat je goed daarboven. Ik heb al je fouten vergeven. Groetjes
Mama, Jouw te moeten laten gaan, valt me ontzettend zwaar. Ik begin te beseffen na een tijd, hoe moeilijk het wel slijt Met je praten doe ik nog steeds, precies of je nog leeft. Ik vertel je dingen of herhaal mooie herinneringen. Ook papa mis ik nog steeds, maar voor jouw zorgde ik het meest. Papa was al een hele tijd bij de Heer, maar wij deelden steeds ons lief en leed. Ben jullie dankbaar voor 't leven, dat we zo intens beleefden !
De aula van de begrafenisondernemer of de aula in het crematorium of de begraafplaats
Een aula is een ruimte of een zaal waar er afscheid kan genomen worden van de overledene, tijdens een afscheidsplechtigheid. Een begrafenisondernemer kan over een eigen aula beschikken. Het hangt dan af welke begrafenisondernemer je onder de arm neemt. Ook in het crematorium heb je stevast een aula, of zelfs meerdere aula's. Op bepaalde kerkhoven in Vlaanderen kan je ook een aula terugvinden die er speciaal gebouwd is om afscheidsplechtigheden te houden.
Goede avond lieve medebloggertjes, Vandaag staat mijn hoofd er niet naar om veel te bloggen, moet morgenvroeg naar een begrafenis, maar Woensdag ben ik weer op post. Ik voel me een beetje droevig, die zelfde vrienden belden me op om te zeggen dat hun oudste ratje Toeike overleden is vandaag. Ze hebben haar moeten laten inslapen, na een gevecht met andere ratjes kreeg ze: Epilepsie of vallende ziekte De dierenarts kon niks meer doen en dat was hun liefste huisdiertje. Mensen kunnen ook droevig zijn als hun huisdier overlijdt. Ook al is dat dan maar een klein ratje. Bedankt voor jullie vriendschaps award dat betekent heel veel voor mij !!!
RIP Toeike. Ik ga je missen.
groetjes Annie
Alle berichtjes zijn welkom. Ik antwoord ze als ik terug thuis ben van de begrafenis en ik opnieuw rust kan vinden. Ik kan me beter 100% geven aan jullie dan fouten maken omdat ik ergens anders zit met mijn gedachten. Annie
Hier enkele foto's van de dierenhappening gisteren in Genk.
Je kon ook op een kameel rijden, jong e n oud.
Je mocht ook een ratje op je schouder laten zitten of vast nemen.
Er waren poesjes,paardjes,pony'tjes,vogeltjes,eendjes,konijntjes,vogeltjes,visjes,schildpadjes, kameeltjes,lamaatjes,uiltjes,arendjes,valkjes,duifjes,en...SPINNEN!!!
Eventjes geduld ! . Mijn schoentje staat al klaar, Mijn schoentje staat ook klaar maar ik ben zeker dat er nooit iets in komt, of ik moet het zelf doen.
Wat ik aan Sinterklaas vraag? dat is niet veel: gewoon 100.000.000 euro Dan kan je doen wat je wil. En je kan een huis kopen waar niemand zich iets van kan aantrekken, want het is mijn huis. Was dat maar waar, no more unhappy in my life.
Gisteren Zondag: Ticket trein was 15 euro met hond erbij. Inkom betalen: 10 euro. Lidgeld betaald: 12.50 euro Voor de rest 2 euro betaald voor een foto van mij met een chinchila op mijn schouder.
Wat ik gekocht heb voor mijn vrouwen ratjes:
Eetbakje met RAT op. 4 eur. Buikzak; 15 eur. Driehoek slaapzak: Spoetnik: Slaapmatje met vele zakjes om in t e slapen.
Ik had gisteren mij gsm op half 8 gezet, om hem te laten aflopen vandaag Zondag. Was vergeten dat ie nog op zomeruur stond, Ik werd dus wakker om 6.30u. mijn zoon kwam rond 8 uur naar mij. Maar we konden pas vertrekken om 9.20 uur, voor de bus die ons naar het station bracht. Aan het station aangekomen en een ticket aangevraagt, zei de man die me verder hielp dat we een uur moesten wachten. Eenmaal de trein eraan kwam stapten we in op weg naar Hasselt. Daar aangekomen moesten we de trein halen om naar genk te rijden. In Genk aangekomen moesten we de bus G5 hebben. Ik kon hem nog net tegen houden of we hadden kunnen wachten. Toen kwamen we aan in limburghal waar de happening plaats vond. Ticket afgegeven en het eerste wat we deden, was een photoshoot voor mijn hond Breezer. Ik vroeg aan de fotograaf of mijn hond klaar was als acteur, hij zei neen want hij liep weg. Ach ja zei hij, we hebben het geprobeert. Ik vond wel dat hij later mooi bleef zitten. maar wat wil je met al die honden die daar rond liepen. Ik heb ook een koe geknuffelt, een chinchilla heeft op mijn schouder gezeten, hebben ze er een foto van genomen. mijn zoon houdt van paarden, hij is naar de kunsten van paarden gaan zien. maar er was zoveel volk dat je vlug verloren looopt, en dat je elkaar niet snel terug vindt. Breezer kreeg veel aandacht van omstanders, is ook zo'n lief hondje voor een jack russel. Hij bijt niet, houdt van mensen en andere honden. Hij verdedigt zich alleen als andere honden hem aanvallen. is zijn goed recht !!! de rest vertel ik jullie morgen. Slaapwel allemaal. groetjes Annie.
Hallo medebloggers, Ik kom vandaag niet meer online want ik ben doodop. Ik vertel morgen wel wat we allemaal beleefd hebben. Of misschien tot straks. Eerst even uitrusten. groetjes Annie
PS: Ik dacht dat ik een vriend had die ik kon vertrouwen, maar een echte vriend steelt uw camera niet, Ik had een camera van 300 euro, geerft van een nonkel. Schattie heeft hem gepikt. Ik was er zo trots op, op mijn camera!!!.
Hoi medebloggers, Ik kom jullie allemaal een goede avond wensen en een fijn weekend. Waarschijnlijk ga ik morgen niet thuis zijn en ben ik op weg naar Genk. Ik hoop dat ik de weg ga vinden, maar ik neem mijn zoon mee, met twee vinden we meer dan alleen. Voor morgen wens ik jullie allemaal een gezellige en prettige Zondag. En ikzelf hoop dat we ons gaan amuseren ginder, als we het vinden. Nu ga ik mijn ratjes nog wat water geven, voeren, dan in bad en op tijd naar bed. Het zal vroeg zijn morgen want dat is maar open tot 18 uur. Slaapwel iedereen groetjes Annie
Ik wens jullie allemaal een fijn weekend. Morgen ben ik de hele dag in Genk. Ik ga naar ''Het Dierenfeest'' in Genk. Samen met mijn zoon en hond Breezer. Ik hoop dat we terug geraken want ik moet 10 minuten stappen, en ik weet de weg niet in Genk. Vooral als we terug naar huis komen. Om 18u is het al donker, Groetjes Annie
De Amerikaanse acteur Larry Hagman is op 81-jarige leeftijd overleden. Hagman werd wereldberoemd door zijn vertolking van J.R. Ewing in de televisieserie Dallas. Hij stierf vrijdag in een ziekenhuis in Dallas, omringd door intimi, zo klonk het bij zijn familie.
Larry Hagman vocht jarenlang tegen een zware alcoholverslaving en kampte in de jaren negentig met leverkanker en levercirrose. Volgens zijn familie is hij in een ziekenhuis in Dalles na een lange strijd tegen keelkanker overleden.
Hagman werd op 21 september 1931 in Texas geboren als zoon van actrice Mary Martin en advocaat Ben Hagman. Op 25-jarige leeftijd ging hij in het leger en toen hij met de US Air Force in Engeland was, ontmoette hij zijn levensgezel Maj Axelsson. Hagman en zijn Zweedse vriendin stapten bijna zestig jaar geleden in het huwelijksbootje en kregen samen twee kinderen.
Hagman werd een ster in 1965 dankzij de populaire sitcom 'I Dream of Jeannie', waarin hij astronaut Anthony Nelson speelde. Maar als John Ross Ewing, de schurk in de 'soap der soaps' Dallas, werd Larry Hagman pas echt wereldberoemd. De serie ging in 1978 in première en werd al snel wereldwijd de hemel ingeprezen.
'Dallas' vertelde het verhaal van een familie in Texas die een fortuin verdiende aan de olie-industrie en Hagman vertolkte de rol van amorele oliebaron J.R. Kijkers kenden hem veertien jaar lang als een kapitalistische en boosaardige Amerikaan. We zagen hoe hij zijn zakelijke concurrenten en zijn vrouw belazerde, maar met zijn kenmerkende grijns, zijn cowboylaarzen en bijhorende hoed slaagde hij er toch in het hart van heel wat televisiekijkers te veroveren. Hagman gaf aan onlinezender AolTV.com toe dat hij ervan hield om op het toneel de rol van de booswicht te vertolken.
De serie over de familie Ewing kluisterde in de jaren tachtig ook veel Belgen aan de buis en vanaf september was de nieuwe versie van de soap te zien op de Vlaamse zender VIJF. Op 79-jarige leeftijd vertolkte Hagman nog een gastrol in 'Desperate Housewives', een Amerikaanse reeks van ABC die werd bekroond met een Emmy en een Golden Globe. Hij nam toen de rol van Frank, een chagrijnige en racistische gepensioneerde, voor zijn rekening.
Ik heb een veranda en daar kan je op horen als het regent. Wel, hier regent het nu dus, en bij jullie regent het bij jullie ook? laat het weten in een reactie onderaan dit bericht. maar hou het deftig.
Laat u uw bezoekers toe om een reactie/commentaar te geven op uw berichten? Wel ik heb dit terug open gelaten zodat jullie een reactie kunnen plaatsen onder elk bericht. Maar hou het commentaar alleen over wat er in het bericht staat. Groetjes kan je plaatsen in mijn: Gastenboek.
Ik wil jullie hartelijk bedanken voor jullie bezoekje maar kunnen jullie als jullie me bezoeken een link achter laten zodat ik jullie een bericht kan terug sturen? Ik geniet er altijd van als ik iets kan terug sturen, en van sommige heb ik jullie link op mijn blog staan, maar dan moet ik dat gaan zoeken. Bedankt. En lieve groetjes Annie
PS: Heb vandaag de griepspuit gehad en nu doet mijn rechter bovenarm pijn, zal nog wel 5 dagen pijn doen maar ik weet dat het voor mijn gezondheid is. heb astma en hoest me kapot en ik rook niet eens.
Kroepoekje Glen Hardin, Ronnie Tutt en James Burton, drie muzikanten die Elvis Presley tot zijn dood begeleidden, maakten in het Javaans Eetcafé aan de Kleine Berg kennis met de Indische keuken. Het was de eerste keer wel even wennen voor de 73-jarige Glen Hardin. Ik eet alleen salades en kip, liet de Texaanse legende weten. En dus kreeg hij een grote schaal met veel gezonde groentes en gebakken kip voor zijn neus. De rest van het gezelschap, een man of twaalf, had voor Indisch eten gekozen. Massas lekkere satehs en exotische suddervleesjes. Glen keek er met een scheef oog naar, herinnert Paddy van Lieshout zich. Hij probeerde een kroepoekje en nog een kroepoekje. In no time was het schaaltje leeg. Opeens schoof Glen de schaal met salade en de kip opzij en viel aan op de Indische hapjes. Superleuk om te zien!
De band van Elvis. James Burton is man met hoed.
18 sept 2011
John Wilkinson in het ziekenhuis
John Wilkinson is opgenomen in het ziekenhuis, waar hij aan de maag werd geopereerd. Gelukkig kunnen we u meedelen dat het goed gaat met John, de prognose is dat het een en aantal weken zal duren voordat John weer huiswaarts zal mogen gaan. Wij wensen hem alle goeds en van harte beterschap..
Wat is hij een schat, heb ik lieve herrinneringen aan, heb zelfs zijn emailadres.
Elvis Presley werd op 8 januari 1935 geboren in een arm arbeidersgezin in Tupelo (Mississippi). Het gezin Presley verhuisde in 1948 naar Memphis (Tennesee). Om de kost te verdienen werkte de jonge Elvis als vrachtwagenbestuurder, maar hij zou een wereldster worden. Achter het grote succes van Elvis Presley stond ene Tom Parker, die honderd jaar geleden (26 juni 1909) werd geboren in Breda.
Ik ben Annie lambrechts, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Ann. Ik ben een vrouw en woon in Mol (België) en mijn beroep is Huisvrouw. Ik ben geboren op 25/10/1959 en ben nu dus 54 jaar jong. Mijn hobby's zijn: Ratjes, mijn hond, fietsen, vrienden bezoeken, winkelen voor mijn ratjes, fitness, tai chi. . Ik heb 3 kinderen: Tony, Christof en Nathalie. Ik verlang naar kleinkinderen. Mijn dochter Nathalie verwacht haar eerste kindje, mijn eerste kleinkind. I am happy !!!
Dit kaarsje is speciaal.. voor Mijn tante Tine en Nonkel Emiel Mijn pleegouders. Ik mis hen nog steeds.
Lieve medebloggertjes, Als je van mij, niks meer hoort. Dan heb ik weer problemen met mijn pcke. Hij doet nu al raar met momenten. Ik ga dan zeker af en toe naar de lokale bibliotheek. Annie