Foto

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's voetbalderby FC Kluisbergen - Kluisbergen Sportief
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015
  • Africa Cup 2015 - Speelschema
  • Voetbalschool Atletico : Wij gaan naar Liverpool en Manchester United
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015
  • R.I.P. Junior Malanda 1994 - 2015
  • Erelijst Gouden Schoenen
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2015 !
  • MEDIA INFORMATIEF
  • MEER INFORMATIEF ....
  • Dit onthouden we ...
  • Het rittenschema van de Tour de France 2015
  • Eurovision 2015
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • Waar hoor je Wim Vermeer ?
  • Beker van België - Cofidis Cup : 1/16de finale - 1/8 finale - 1/4 finale
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Skiester Katrien Aerts wordt 7e op laatste WK halfpipe
  • Triatleet Bart Aernouts klaar voor het nieuwe seizoen
  • Meert: 'Sebastian Coe kan de atletieksport opkuisen'
  • Van der Plaetsen en Thiam krijgen Gouden Spike
  • Meert over WK atletiek in Doha: 'Ik ben niet ontevreden'
  • Van der Plaetsen strijdvaardig: 'In de zomer sta ik er weer'
  • Van der Plaetsen: 'Voel me weer atleet, maar nog geen tienkamper'
  • Belgian Bullets: 'Tweede plaats was uitzonderlijk'
  • Luca Brecel in Karakters: 'Wat ze nu van mij zeggen is niet belangrijk'
  • Belete en Hannes vieren in Roeselare
    Categorieën
  • Cofidis Cup - Beker van België (26)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (2)
  • foto's (53)
  • info (108)
  • Interviews Zulte Waregem (114)
  • KSV Oudenaarde (12)
  • Voetbal nationaal (193)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (122)
  • Voetbal West Vlaanderen (110)
  • voetballinks (1)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • Live stream
    RADIO MFM
    klik
    hier

    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Leukemans: 'Goed zijn in Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix'
  • Inter Milaan werft Kroatische international aan
  • Napoli wint dankzij buitenspelgoal en spookstrafschop
  • Asse-Lennik bereikt halve finales CEV Cup
  • Thierry Neuville negende, Loeb is de snelste in Monte Carlo
  • Antwerpen strijdend ten onder tegen wereldtopper
  • Nederlaag voor Van Rossom en De Zeeuw in Last 32 Eurocup
  • Roger Federer berispt cameraman
  • Louise wil tonen dat atleten wél knap zijn
  • Met LeBron lukt het plots weer wel
    Foto
    Nieuws HLN
  • Microsoft profiteert van Xbox en cloud
  • Exclusieve Ferrari voorgesteld in België
  • Postzegels ter ere van koningin Fabiola
  • Toyota ook in 2014 grootste autobouwer ter wereld
  • Van een hand op de bil tot urenlang begluurd worden: het leven als babe op het autosalon
  • Deze jonge vrouw tatoeërt je naam op haar lichaam voor 10 dollar
  • Deze man is wel heel verslaafd aan plastische chirurgie
  • Deze vrouw bant leggings omdat ze mannen niet op het slechte pad wil brengen
  • Heb jij ook moeite met je stiefkinderen?
  • Hoe mindfulness letterlijk je brein verandert
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Tan maakt kans op TV-Beeld
  • De Jong: Weer boksersoog
  • Ruimze zege waterpoloërs
  • Higuaín grote man bij Napoli
  • Microsoft profiteert van Xbox en cloud
  • Verrassend verlies Benfica
  • United Technologies vreest sterke dollar
  • Forse winstgroei voor Texas Instruments
  • Aanhoudingen liquidatie Akgün
  • Higuaín helpt Napoli naar derde plaats
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Van Praag neemt 't op tegen Blatter
  • Tsipras kiest voor harde confrontatie
  • Syriza is helemaal geen extreem linkse partij
  • The Assignment, The Wooden Horse, Liar Liar
  • 'De wandaden van de Indonesiërs moeten ook onderzocht worden'
  • Tom Petty gaat meedelen in wereldhit Stay With Me
  • Er blijft de Grieken weinig bespaard
  • 'Berooid, verlaagd en vernederd in beestenwagens'
  • Burgers Marioepol in frontlinie
  • Werkgeversvoorman: gebruik noodhulp als imagebuilding
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Microsoft profiteert van Xbox en cloud
  • President Argentinië wil inlichtingendienst opheffen
  • Mislukte moordaanslag op generaal leger Mali
  • Kate Middleton onherkenbaar op Australische cover
  • Dochter Joan Rivers spant rechtszaak aan tegen kliniek
  • Elke sollicitant is op LinkedIn creatief en gemotiveerd
  • Facebook komt mogelijk met advertenties in WhatsApp
  • Foto's over Christus en Hitler geweerd uit gemeentehuis
  • Gebouw van vijf verdiepingen gemaakt uit 3D-printer
  • iPhone 6 maakt unieke afdaling van 30 kilometer
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst ! VERTEL HET VERDER !
    25-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wim Vermeer HOME


    Mail mij wimvermeer40@gmail.com bezoek mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog


    ONZE PRONOSTIEK
    Week 20 : 1 winnaar met 9 punten :
    Peter Bruyneel - Horebeke

    DE STAND :
    1 leider na 20 weken :
    Antoine Walraed - Moortsele met 114 punten.

    EINDSTAND TWEEDE PERIODE : 
    1. Antoine Walraed - Moortsele  57p - 10 res
    2.  Yves Pyck - Aalst  57 p - 6 res
    3. Dirk Goeman - Oudenaarde  56 p

    SEIZOENSRECORD :
    11 punten op speeldag 10 door
    Geert Vanpoucke - Bavikhove en Franky Devrieze - Asper

    EERSTE PERIODEWINNAAR :
    Xavier Hanssens - Oudenaarde

    Sportreferendum Oudenaarde 


    In een bomvol stadhuis van Oudenaarde werden vrijdagavond 
    de laureaten bekend gemaakt van het Oudenaardse  
    Sportreferendum. Louis Vervaecke, profwielrenner, werd v 
    erkozen tot sportman, Jilka Lauwereyns, rope skipping,  
    werd tot sportvrouw verkozen. Manu De Vos van  
    Recrean Skippers kreeg de titel sportvrijwilliger 2014.  
    Rhinos Rugby werd verkozen tot sportclub, KASVO als  
    jongerenclub en Lane De Meulenaere, kajak, kreeg 
     de trofee van sportjongere. Proficiat aan allen !  
    Foto : Radio Brouwer via Facebook

    Elie Van Houtte (KSV Oudenaarde) plots overleden 


    KSV Oudenaarde is in rouw want met grote  
    verslagenheid meldt de club het plotse overlijden  
    van Elie Van Houtte. Elie was jarenlang  
    secretaris en gerechtigd correspondent van de club.  
    Veel sterkte aan familie en vrienden.

    Kwartfinales Cofidis Cup - Beker van België 


    Dinsdag 20 januari en woensdag 21 januari werden  
     de terugwedstrijden van de kwartfinales van de  
    Cofidis Cup - Beker van België afgewerkt.

    Club Brugge - KV Mechelen  3 - 2     heen 0 - 0 
    Anderlecht - Zulte Waregem  4 - 2    heen  0 - 3 
    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 0      heen  2 - 1 
    Lokeren - AA Gent    1 - 0              heen 1 - 4

    Halve finale heenwedstrijden op 3 en 4 febrauri : 
    Club Brugge - Cercle Brugge
    AA Gent - Anderlecht 
    Terugwedstrijden op 11 en 12 februari. 
    De finale vindt plaats op zaterdag 21 maart in Brussel

    .

    .

    Onze Ronde - Iedereen Fotograaf ! 


    Naar aanloop naar de Ronde van Vlaanderen wil 
    de stad Oudenaarde een selectie foto's, die lokale 
    wielerliefhebbers langs het parcours of in de buurt  
    van de aankomstzone genomen hebben, presenteren in 
    een boeiende tentoonstelling. De eerste oproep 
    was alvast een succes want diverse fotografen hebben 
    zich reeds gemeld. Heb jij Rondefoto's ? 
    Stuur dan je favoriete foto's naar cultuur@oudenaarde.be

    70ste Dwars door >Vlaanderen op 25 maart 


    In de gebouwen van Renson in Waregem werd al   
    de eerste informatie verschaft over de 70ste    
    Dwars door Vlaanderen, die doorgaat op woensdag    
    25 maart 2015. De Berendries wordt na werken weer    
    in het parcours opgenomen. Daardoor zijn er 12 hellingen   
    in plaats van 11. Tourkandidaat Nairo Quintana   
    komt zeker aan de start om de kasseien te verkennen.   
    14 van de 18 Wordtourploegen bevestigden hun deelname   
    aan Dwars door Vlaanderen.

    Op de foto ziet u de penningmeester van Waregem Vooruit, 
    Vincent Vanderbeken in het gezelschap van twee 
    bevallige jongedames. (Koen Christiaens)

    .

    .

    Africa Cup 2015

    Van 17 januari tot en met 8 februari vindt in Equatoriaal-Guinea 
    de Africa Cup plaats. Heel wat voetballers uit de Belgische 
    competitie spelen mee in het tornooi. Marokko was de oorspronkelijke 
    organisator voor het tornooi maar werd gediskwalificeerd. 
    Het speelschema en alle resultaten kan je op mijn blog vinden.


    Frankrijk - België op 7 juni 


    Op 7 juni hebben de Rode Duivels een afspraak  
    in het Stade de France in Parijs. Als voorbereiding  
    op de EK-kwalificatiematch in Wales op 12 juni  
    speelt België een oefenwedstrijd tegen Frankrijk.  
    De aftrap is om 21 uur. Dit wordt al het 73ste duel  
    tussen België en Frankrijk. Frankrijk is als  
    gastland automatisch geplaatst voor het EK 2016.

    Foto's Zulte Waregem - Westerlo


    De foto's van de persbabbel na Zulte Waregem - Westerlo 
    met coaches Francky Dury en Harm Van Velthoven zie   
    je via mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog

          .Geruchten over scheiden worden de kop ingedrukt ! 


    Slagerij Blockeel en industrieel Willy Naessens 
    hebben via een gezamenlijk persbericht een einde gemaakt 
    aan de geruchten die al meer dan één maand in Oudenaarde 
    en omstreken verteld worden.  
    'Neen, wij zijn niet failliet en neen wij gaan niet scheiden'  
    verklaarden Tom en Nathalie Blockeel. En neen, ik ga de zaak 
    niet overnemen verklaarde topindustrieel Willy Naessens.  
    Hiermee komt voor dit sympathiek slagerskoppel uit Oudenaarde 
    hopelijk een einde aan alle roddels.

    . 

    . 

              

    Blog Wim Vermeer in TOP 3 


    Dankzij jullie, als trouwe bezoekers van dit blog, 
    is mijn blog in 2014 opgeklommen tot de derde plaats 
    van alle bloggen op bloggen.be. BEDANKT !

    Jouw info hier ?

    Wil je jouw activiteit hier ook zien of horen  
    in Radio Media Informatief 107 FM  ?  
    Stuur mij dan een mail via wimvermeer40@gmail.com



    Tijdens de Paas- en Zomervakantie organiseert Aderto Events haar jaarlijkse
    'Oudenaardse Voetbalsatge' voor kinderen van 5 tot en met 14 jaar op 
    en rond het Oudenaards Sportcentrum. Info via www.oudenaardsevoetbalstage.be
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (159 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    23-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's voetbalderby FC Kluisbergen - Kluisbergen Sportief
    Foto's Jan Vanmaercke








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:foto's
    » Reageer (0)
    18-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 januari 2015.







    EERSTE KLASSE :   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 23



    RC Genk - Moeskroen-Peruwelz      2 - 0

    KV Kortrijk - Charleroi     0 - 0

    Zulte Waregem - Westerlo     1 - 3

    Lierse - Waasland-Beveren      1 - 1

    KV Mechelen - Lokeren      0 - 1

    Standard - Anderlecht      2 - 0

    Cercle Brugge - Club Brugge      0 - 3

    AA Gent - KV Oostende      3 - 1
     


    TWEEDE KLASSE 
     PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 21


    Eupen - RC Mechelen     5 - 1

    KSK Heist - Seraing United      1 - 3

    Antwerp - Dessel Sport      1 - 2

    Sint Truiden - Eendracht Aalst     1 - 1

    Geel - Virton      0 - 0

    White Star Brussel - Oud-Heverlee-Leuven     1 - 1

    Patro Eisden - Tubeke      AFGELAST

    Woluwe-Zaventem - Lommel United        0 - 3

    Roeselare - Bergen       1 - 1

    DERDE KLASSE A : Speeldag 22

    Londerzeel - Zele     1 - 1

    Rupel-Boom - KSV Oudenaarde    0 - 2

    Olsa Brakel - VW Hamme     3 - 1

    Ath - Deinze     0 - 16  ( inderdaad !! )

    Sint Eloois Winkel - Izegem     2 - 1

    Bornem - Temse     0 - 0

    Dender - Gent Zeehaven      3 - 0

    Gullegem - Doornik     1 - 0

    Koksijde - Torhout      3 - 2

    DERDE KLASSE B : Speeldag 22

    Ciney - Diegem Sport      AFGELAST

    Grimbergen - Oosterzonen      0 - 0

    Walhain - Sprimont-Comblain     AFGELAST

    Union - La Calamine      2 - 1

    Berchem Sport - KV Turnhout    4 - 0

    Visé - Bocholt    AFGELAST

    Hasselt - La Louvière-Centre    4 - 1

    Hoogstraten - Tienen    1 - 0

    Cappellen - Verviers    4 - 0

    VIERDE KLASSE A : Speeldag 19

    Ingelmunster - Wetteren-Kwatrecht     2 - 4

    Berlare - Sint Gillis Waas      3 - 3

    RC Waregem - Jong Lede      0 - 2

    Wetteren - Eernegem     4 - 0

    VK Westhoek - Sparta Petegem    1 - 3

    Ronse - Menen     2 - 1

    Knokke - Sint Niklaas    0 - 2

    Harelbeke - Boezinge    4 - 1

    VIERDE KLASSE B :  Speeldag 19

    Tempo Overijse - Assesse       2 - 0

    Sterrebeek - Binche     3 - 1

    Wolvertem - Franc Borains      0 - 0

    Chatelet - Waterloo      3 - 2

    Solrezienne - Pepingen     AFGELAST

    Wijgmaal - Schaerbeek     5 - 3

    Rebecquoise - Acrenoise    3 - 4

    Leopold Ukkel - Ganshoren    2 - 0

    VIERDE KLASSE C :  Speeldag 19

    RC Hades - City Pirates Antwerpen      AFGELAST

    Esperanza Pelt - Herentals     4 - 1

    Sint Lenaarts - Duffel     1 - 1

    Leopoldsburg - Zwarte Leeuw      1 - 1

    Wellen - Bilzerse Waltwilder      AFGELAST

    Spouwen-Mopertingen - Lyra      AFGELAST

    Bree - Vosselaar      1 - 0

    Witgoor Dessel - Beerschot-Wilrijk    AFGELAST

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 19

    Arlonaise - Solières Sport     AFGELAST

    Onhaye - Givry     AFGELAST

    RFC Huy - RFC Meux     AFGELAST

    Bertrix - Couvin-Mariembourg    AFGELAST

    RFC de Liège - Aywaille      AFGELAST

    UR Namur - Waremme       AFGELAST

    FC Tilleur - Taminoise      AFGELAST

    Hamoir - Mormont   AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    17-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 24 en zondag 25 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Maldegem - Dikkelvenne       3 - 1

    Melsele - Drongen     3 - 0

    RC Lebbeke - Voorde     1 - 0

    Appelterre - Kruibeke     5 - 0

    Stekene - Ninove     2 - 1

    Robur - Meldert     5 - 0

    Laarne-Kalken - Eine     1 - 5

    Zelzate - Lovendegem      3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Latem - Kleit      0 - 0

    Ursel - Mariakerke    2 - 1

    Zomergem - FC Merelbeke    0 - 5

    Sint Denijs - Lembeke     1 - 1

    Waarschoot - De Pinte    1 - 2

    Merendree - KFCO Gent      6 - 1

    Adegem - Sint Kruis Winkel    3 - 2

    Sleidinge - Aalter    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Jong Zulte     1 - 1

    Winnik - Bambrugge    1 - 2

    Gavere-Asper - Sottegem    3 - 1

    Geraardsbergen - Oudenhove    4 - 2

    Elene-Grotenberge - Munkzwalm     5 - 0

    KVV Ardennen - Houtem    4 - 0

    Lebeke-Aalst - Meerbeke     0 - 0

    Bonanza - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sinaai - Schoonaarde      1 - 1

    Klinge - Lochristi     2 - 4

    Destelbergen - HO Kalken    2 - 3

    Kemzeke - Opdorp    2 - 1

    Verrebroek - Moerbeke     0 - 0

    Heikant - Vrasene       2 - 2

    Dendermonde - Grembergen      0 - 2

    Buggenhout - SK Lebbeke     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - DKW Evergem     7 - 1

    Middelburg - Watervliet      1 - 3

    Poesele - Bassevelde    4 - 2

    Vinkt - Meetjesland    1 - 1

    Maria Aalter - Nevele    2 - 4

    Bellem - Knesselare     3 - 1

    Assenede - Sint Laureins    3 - 0

    Belzele - Zeveren      1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    T. Melle - Muide Gent    1 - 5

    HT Zwijnaarde - Moortsele     1 - 0

    Melsen - Yildiz Gent    8 - 0

    VSV Gent - Nazareth-Eke   3 - 0

    Massemen - Edeboys    0 - 3

    Vinderhoute - C. Melle     1 - 3

    Heusden - VC Zwijnaarde    4 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Gijzel-Oosterzele    3 - 2
     
    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Moerbeke     0 - 2

    Zingem - Deftinge     4 - 2

    Bevere - Machelen       1 - 4

    Sottegem B - Sparta Geraardsbergen      2 - 3

    FC Kluisbergen - Kluisbergen Sportief      5 - 1

    Wortegem - Horebeke     3 - 3

    Sint Goriks - Nederename     3 - 2

    Velzeke - Boekel      2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Erembodegem - Idegem     4 - 0

    Kerksken - SV Ressegem    0 - 3

    Oudegem - Denderleeuw    0 - 0

    Herzele-Ressegem - Borsbeke     0 - 4

    Baardegem - Nederhasselt     7 - 2

    Wieze - Sint Gillis     1 - 2

    Burst - Wit Zwart 93    5 - 0

    Mere - Denderhoutem    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - WB Sint Niklaas     3 - 1

    SK Gerda - Doorslaar      AFGELAST

    Bazel - Haasdonk    2 - 2

    Wachtebeke - Melsele B    1 - 1

    Daknam - Kallo    1 - 0

    Zaffelare - Waasmunster     2 - 2

    Tielrode - Hamme-Zogge    6 - 1

    Sint Pauwels - Meerdonk     7 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - Donk    0 - 2

    Muide Gent B - VS Destelbergen      2 - 0

    Mariakerke B - Gentbrugge    4 - 3

    Lotenhulle - VC Boekhoute   4 - 2

    Avrasya Gent - Kaprijke-Bentille      0 - 4

    Oostakker - Genc Turk Gent      0 - 0

    Hansbeke - Balgerhoeke      1 - 1

    Jago Sint Amandsberg - Ertvelde     0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - SKV Overmere      1 - 3

    Smetlede - Heusden B     0 - 0

    Balegem - Laarne-Kalken B    0 - 6

    Bottelare - Landskouter    4 - 0

    Lochristi B - Bavegem     4 - 0

    HO Kalken B - SK Merelbeke    1 - 0

    Beervelde - Wichelen    3 - 0

    Zevergem - Oordegem    ( Algemeen forfait van Oordegem )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Olsene - Maarkedal     3 - 1

    Michelbeke - Elene-Grotenberge B     2 - 1

    Everbeek - Opbrakel     2 - 3

    Strijpen - Petegem Schelde   AFGELAST

    Zegelsem - FCLC Ronse    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Kluisbergen Sportief B    4 - 1

    Mater - Volkegem    2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Idegem B - Ophasselt     2 - 1

    Gijzegem - Haaltert    2 - 3

    Aaigem - Neigem   1 - 2

    Overboelare - Herdersem    1 - 0

    Zandbergen - Doggen    3 - 0

    Nieuwerkerken - Okegem    0 - 2

    Hofstade - Moorsel    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - Robur B    2 - 0

    YB Beveren - Eksaarde     2 - 0

    Haasdonk B - Rupelmonde     0 - 1

    SVH Waasmunster - Sinaai B      3 - 3

    PD Kruibeke - Stekene B    4 - 1

    Sombeke - Hoogeinde    1 - 0

    Moerbeke B - Beervelde B     2 - 0

    Baasrode - Belsele    4 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    16-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 24 en zondag 25 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Meulebeke - Wevelgem       4 - 1

    Rumbeke - Helkijn      3 - 0

    Westkapelle - Adinkerke     0 - 5

    Zwevegem - Vlamertinge      2 - 1

    Langemark - De Ruiter Roeselare      0 - 1

    Wielsbeke - Wingene     1 - 1

    Damme - Wervik     2 - 1

    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke       0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Houthulst - Nieuwpoort      0 - 2

    Westrozebeke - Zedelgem      3 - 2

    Bredene - Oostkamp      3 - 5

    Blankenberge - Veldegem      5 - 3

    Kortemark - Heist      3 - 1

    Koekelare - Oudenburg     0 - 0

    Jabbeke - E. Brugge    1 - 1

    De Haan - Varsenare     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Club Roeselare - VV Tielt     2 - 0

    Avelgem - Ledegem     1 - 0

    Dottignies - D. Beveren      1 - 0

    Pittem - Otegem        2 - 0

    RC Lauwe - Deerlijk     1 - 1

    Heestert - Kanegem      2 - 0

    Bissegem - Anzegem     3 - 2

    Luingnois - Geluwe      0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Proven    2 - 0

    De Panne - Diksmuide      1 - 0

    Jonkershove - Elverdinge      1 - 1

    Nieuwkerke - Dikkebus     3 - 1

    Beselare - Voormezele     3 - 1

    Zonnebeke - VK Koekelare       4 - 0

    Poperinge - Ichtegem    2 - 0

    Comines-Warneton - Staden    4 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Lissewege - Ruddervoorde     3 - 2

    Westende - Zwevezele      1 - 2

    Dar. Brugge - Spermalie-Middelkerke     1 - 3

    C. Oedelem - HO Oedelem      0 - 0

    Zandvoorde - Beernem     3 - 1

    Loppem - Moerkerke       3 - 1

    Wenduine - Steenbrugge     0 - 7

    Gistel - Snaaskerke      1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - WS Lauwe      1 - 3

    Beveren-Leie - Hooglede      2 - 3

    Heule - Moen     2 - 1

    Lendelede - KSV Kortrijk     2 - 2

    Jong Vijve - Ingooigem     1 - 2

    Kuurne - Desselgem     3 - 0

    Aarsele - Ardooie     3 - 0

    Dadizele - Moorslede      3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Leke-Vladslo - Westouter    2 - 3

    Alveringem - Ploegsteert     2 - 4

    Bulskamp - Heuvelland     3 - 0

    Keiem - Houthem     8 - 1

    Brielen - Merkem    0 - 2

    Vleteren - Lo-Reninge     1 - 3

    Reningelst - Lombardsijde    5 - 0

    Vrij : Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Aartrijke - Handzame    5 - 2

    Ruiselede - Zeebrugge       8 - 2

    Sint Joris - Lichtervelde    0 - 5

    Hertsberge - Doomkerke     3 - 2

    Eskavee Zwevezele - Jong Male      0 - 0

    Zerkegem - Dosko Sint Kruis      3 - 1

    Vrij : Dudzele en Zarren

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Passendale - Bellegem     2 - 3

    Emelgem-Kachtem - Hulste     AFGELAST

    Stasegem - Dentergem     1 - 0

    Aalbeke - Moorsele       0 - 0

    Marke - Rekkem       1 - 3

    Gits - Geluveld     6 - 1

    Vrij : Kruiseke en Wikings Kortrijk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    15-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Africa Cup 2015 - Speelschema

      Africa Cup 2015 - Speelschema    

    Groep A :

    Equa Guinea  - Congo     1 - 1

    Burkina Faso - Gabon      0 - 2

    Equa Guinea - Burkina Faso     0 - 0

    Gabon - Congo      0 - 1

    Congo - Burkina Faso       2 - 1

    Gabon - Equa Guinea      0 - 2


    Groep B :

    Zambia - DR Congo      1 - 1

    Tunesië - Kaapverdië      1 - 1

    Zambia - Tunesië     1 - 2

    Kaapverdië - DR Congo      0 - 0

    Kaapverdië - Zambia       0 - 0

    DR Congo - Tunesië       1 - 1


    Groep C :

    Ghana - Senegal     1 - 2

    Algerije - Zuid-Afrika     3 - 1

    Ghana - Algerije    1 - 0

    Zuid-Afrika - Senegal      1 - 1

    Senegal - Algerije   ( 27 januari om 19 uur )

    Zuid-Afrika - Ghana    ( 27 januari om 19 uur )


    Groep D :

    Ivoorkust - Guinee     1 - 1

    Mali - Kameroen      1 - 1

    Ivoorkust - Mali        1 - 1

    Kameroen - Guinee      1 - 1

    Kameroen - Ivoorkust   ( 28 januari om 19 uur )

    Guinee - Mali   ( 28 januari om 19 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    14-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbalschool Atletico : Wij gaan naar Liverpool en Manchester United

    Voetbalschool Atletico : Wij gaan naar Liverpool en Manchester United



     

    “England Tour” naar Liverpool en Man United!

    Een unieke belevenis bij twee ploegen die de Engelse voetbalgeschiedenis met dikke lijnen mee hebben geschreven en nu nog tot de top behoren!
    Dit is de “England Tour”, een organisatie van De Voetbalschool Atletico i.s.m. Total Soccer Tours.

    Kort geschetst:
    * eerste week van de paasvakantie: van 7 tot en met 11 april 2015
    * 5 dagen verblijf op Engelse bodem voor één grote en unieke voetbalbelevenis
    * voor spelers en keepers van 9 tot en met 14 jaar
    * met een pro-soccer training bij en door trainers van Liverpool FC
    * twee vriendschappelijke wedstrijden tegen Engelse ploegen
    * bezoek aan de steden Manchester en Liverpool, met uitgebreid bezoek aan de stadions van Man United (Old Trafford) en Liverpool FC (Anfield)
    * naast voetballers, kunnen ook ouders of andere volwassen begeleiders mee de bus op

    Kostprijs: € 569.

    Inschrijven: www.atletico.be/inschrijven
    Info: www.atletico.be/england-2015

    Op naar nieuwe Atletico omeracademie

    Je kunt nu ook al inschrijven voor een week voetbalstage tijdens de grote vakantie.
    Liggen vast in onze regio:
    Oudenaarde, Anzegem, De Pinte en Olsene.
    Daar komen nog 2 locaties bij, waarvan wij momenteel de mogelijkheden aan het finaliseren zijn.

    Daarnaast kijkt de Voetbalschool Atletico, net als vorig jaar, weer uit naar een voetbalstageweek aan de Belgische kust, in De Panne.

    Meer informatie: www.atletico.be/zomeracademie-2015
    Inschrijven: www.atletico.be/inschrijven


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    13-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 januari 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 januari 2015.

    EERSTE KLASSE      JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 22


    Club Brugge - KV Mechelen     1 - 1

    Moeskroen-Peruwelz - AA Gent      1 - 3

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem      1 - 3

    KV Oostende - KV Kortrijk.    1 - 7

    Charleroi - Cercle Brugge     0 - 2

    Anderlecht - Lierse       3 - 0  

    Westerlo - Standard     1 - 1

    Lokeren - RC Genk      1 - 1



    TWEEDE KLASSE 
      BELGACOM LEAGUE :  Speeldag 20

    Virton - Roeselare    2 - 0

    Dessel Sport - Woluwe-Zaventem     3 - 1

    Lommel United - Geel     0 - 0

    RC Mechelen - Antwerp       1 - 2

    Bergen - KSK Heist    2 - 0

    Tubeke - White Star Brussel      1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Sint Truiden    2 - 3

    Eendracht Aalst - Eupen     1 - 2

    Seraing United - Patro Eisden     2 - 1



    DERDE KLASSE A : 

    Geen voetbal


    DERDE KLASSE B : INHAALWEDSTRIJD Speeldag 21

    Tienen - Grimbergen       1 - 1

    Verder geen voetbal


    VIERDE KLASSE A  : Speeldag 18

    Sint Niklaas - Ronse     4 - 0

    Sparta Petegem - Ingelmunster     2 - 1

    Wetteren-Kwatrecht - Knokke    4 - 3

    Jong Lede - Harelbeke     2 - 2

    Sint Gillis Waas - VK Westhoek     4 - 3

    Menen - RC Waregem      2 - 1

    Eernegem - Berlare      2 - 3

    Boezinge - Wetteren      1 - 4

    VIERDE KLASSE B  :  Speeldag 18

    Binche - Solrezienne     2 - 2

    Pepingen - Leopold Ukkel     3 - 1

    Schaerbeek - Rebecquoise    2 - 0

    Assesse - Chatelet      3 - 1

    Franc Borains - Sterrebeek     1 - 1

    Waterloo - Wolvertem    3 - 1

    Acrenoise - Tempo Overijse      0 - 1

    Ganshoren - Wijgmaal    2 - 2

    VIERDE KLASSE C  :  Speeldag 18

    Bilzerse Waltwilder - RC Hades    0 - 3

    Zwarte Leeuw - Wellen     3 - 1

    Lyra - Bree        1 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Spouwen-Mopertingen    2 - 1

    City Pirates Antwerpen - Witgoor Dessel      2 - 0

    Vosselaar - Esperanza Pelt      1 - 0

    Herentals - Sint Lenaarts     0 - 1

    Duffel - Leopoldsburg      2 - 2

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 18

    Couvin-Mariembourg - RFC Huy      0 - 0

    RFC Meux - Onhaye      3 - 2

    Mormont - Arlonaise      4 - 2

    Solières Sport - FC Tilleur    3 - 0

    Aywaille - UR Namur    3 - 0

    Taminoise - Bertrix     2 - 1

    Givry - RFC de Liège   1 - 2

    Waremme - Hamoir    3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    12-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 17 en zondag 18 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mailwimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :

    Ninove - Melsele     0 - 0

    Voorde - Robur     4 - 1

    Meldert - Appelterre      3 - 3

    Kruibeke - Stekene     2 - 2

    Lovendegem - Drongen      2 - 2

    Eine - Maldegem    2 - 1

    Dikkelvenne - RC Lebbeke      2 - 0

    Zelzate - Laarne-Kalken     0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Sint Denijs      8 - 1

    Sleidinge - Waarschoot   0 - 3

    Aalter - KFCO Gent     8 - 0

    Sint Kruis Winkel - Merendree    1 - 0

    Mariakerke - Adegem    3 - 4

    FC Merelbeke - Ursel   4 - 1

    Kleit - Zomergem    3 - 1

    Lembeke - Latem    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Elene-Grotenberge      1 - 1

    Vurste-Semmerzake - Winnik      4 - 0

    Sottegem - Geraardsbergen    1 - 1

    Munkzwalm - KVV Ardennen    0 - 2

    Jong Zulte - Oudenhove     1 - 1

    Meerbeke - Bonanza     3 - 0

    Bambrugge - Gavere-Asper     2 - 1

    Houtem - Lebeke-Aalst       0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Dendermonde      1 - 2

    Moerbeke - Sinaai     1 - 1

    Buggenhout - Verrebroek    2 - 2

    SK Lebbeke - Opdorp    1 - 0

    Grembergen - Klinge    6 - 1

    Lochristi - Destelbergen     1 - 2

    HO Kalken - Kemzeke      2 - 2

    Schoonaarde - Heikant     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Bassevelde - Vinkt      1 - 2

    Zeveren - Assenede      2 - 2

    Evergem Center - Belzele       0 - 2

    DKW Evergem - Meetjesland      3 - 3

    Knesselare - Maria Aalter      4 - 0

    Nevele - Middelburg      2 - 2

    Watervliet - Poesele       0 - 0

    Sint Laureins - Bellem       AFG

    DERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke - Heusden    2 - 2

    Muide Gent - HT Zwijnaarde      1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - VSV Gent    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Yildiz Gent      2 - 1

    Cercle Melle - Massemen     2 - 1

    Edeboys - T. Melle     2 - 0

    Moortsele - Melsen     3 - 1

    VC Zwijnaarde - Vinderhoute     7 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Horebeke      1 - 1

    Moerbeke - Zingem     1 - 1

    Nederename - Bevere      1 - 2  

    Deftinge - Wortegem     4 - 1

    Sparta Geraardsbergen - Sint Goriks     1 - 2

    Machelen - FC Kluisbergen     5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Jong Geraardsbergen     4 - 3

    Velzeke - Sottegem B      2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Kerksken     2 - 0

    Borsbeke - Burst    0 - 3

    Mere - Herzele-Ressegem    0 - 2

    Denderhoutem - Denderleeuw    2 - 3

    Sint Gillis - Baardegem     3 - 1

    Nederhasselt - Erembodegem     2 - 3

    SV Ressegem - Oudegem    3 - 2

    Wit Zwart 93 - Wieze      1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Wachtebeke     5 - 2

    Haasdonk - SK Gerda     3 - 0

    Melsele B - Bazel     0 - 1

    Meerdonk - Daknam      3 - 2

    Waasmunster - Sint Pauwels    2 - 1

    Hamme-Zogge - Zaffelare    3 - 4

    Doorslaar - Tielrode    1 - 1

    WB Sint Niklaas - Kallo     0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Kaprijke-Bentille - Muide Gent B      5 - 4

    Hansbeke - Avrasya Gent    1 - 3

    Balgerhoeke - Gentbrugge     1 - 2

    Genc Turk Gent - Mariakerke B      3 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VC Boekhoute - Jago Sint Amandsberg    1 - 3

    Ertvelde - Ursel B      3 - 0
     
    VS Destelbergen - Lotenhulle    0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wichelen - Overmere       2 - 0

    Laarne-Kalken B - Nazareth-Eke B     3 - 3

    SK Merelbeke - Lochristi B     0 - 4

    Beervelde - HO Kalken B    7 - 1

    Landskouter - Smetlede     1 - 3

    Heusden B - Balegem    4 - 2

    Bavegem - Zevergem     2 - 7

    Oordegem - Bottelare   ( Algemeen Forfait van Oordegem )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Kluisbergen Sportief B - Olsene      4 - 0

    Maarkedal - Michelbeke    1 - 5

    Elene-Grotenberge B - Everbeek     4 - 0
      
    Volkegem - Opbrakel     4 - 1

    Mater - Strijpen       3 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Huise-Ouwegem     8 - 2

    Petegem Schelde - Zegelsem     5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Okegem - Idegem B    4 - 5

    Vlierzele - Nieuwerkerken    0 - 1

    Neigem - Overboelare   1 - 0

    Haaltert - Aaigem   0 - 3

    Moorsel - Gijzegem    3 - 2

    Doggen - Hofstade     1 - 2

    Ophasselt - Zandbergen    4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Belsele - Beervelde B      5 - 1

    Eksaarde - Bosdam Beveren     3 - 0

    Robur B - SVH Waasmunster    3 - 2

    Sinaai B - Haasdonk B    2 - 1

    Rupelmonde - Moerbeke B     6 - 0

    Hoogeinde - PD Kruibeke    2 - 7

    Stekene B - YB Beveren     0 - 3

    Baasrode - Sombeke    3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    11-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 17 en zondag 18 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :

    Wervik - Meulebeke     2 - 0

    De Ruiter Roeselare - Oostduinkerke     3 - 0

    Wielsbeke - Damme      2 - 1

    Wingene - Vlamertinge      1 - 0

    Wevelgem - Westkapelle      0 - 2

    Adinkerke - Rumbeke      5 - 0

    Oostnieuwkerke - Zwevegem      0 - 1

    Helkijn - Langemark     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Nieuwpoort - Koekelare      1 - 0

    Varsenare - Blankenberge     1 - 3

    Heist - Houthulst    2 - 2

    Veldegem - Bredene    5 - 2

    Oostkamp - Kortemark    2 - 2

    Zedelgem - De Haan     1 - 2

    E. Brugge - Oudenburg      0 - 2

    Jabbeke - Westrozebeke      1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Bissegem - Club Roeselare    1 - 3

    Kanegem - Dottignies     2 - 0
     
    Anzegem - Deerlijk    3 - 1

    D. Beveren - Luingnois     1 - 3

    Otegem - RC Lauwe     0 - 0

    Geluwe - Pittem     3 - 3

    VV Tielt - KVK Avelgem      0 - 1

    Ledegem - Heestert      2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Comines-Warneton       AFG

    Elverdinge - De Panne    2 - 4

    Staden - Poperinge    0 - 2

    Voormezele - Ichtegem     2 - 0

    VK Koekelare - Veurne    AFG

    Dikkebus - Jonkershove     1 - 0

    Proven - Nieuwkerke     2 - 1

    Beselare - Zonnebeke      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Spermalie-Middelkerke - C. Oedelem     1 - 0

    HO Oedelem - Westende     0 - 0

    Steenbrugge - Dar. Brugge    1 - 0

    Beernem - Wenduine     4 - 1

    Snaaskerke - Ruddervoorde      1 - 1

    Gistel - Zandvoorde     2 - 0

    Zwevezele - Loppem     6 - 0

    Moerkerke - Lissewege      1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Ardooie - Lendelede     0 - 3

    Ingooigem - Aarsele    1 - 2

    Moorslede - Beveren-Leie      4 - 1

    Hooglede - Jong Vijve     3 - 2

    Desselgem - Moen     0 - 3

    Kuurne - Oostrozebeke     1 - 1

    WS Lauwe - Dadizele     6 - 1

    KSV Kortrijk - NS Heule     4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Bulskamp - Reningelst     1 - 4

    Lo-Reninge - Alveringem     0 - 2

    Heuvelland - Houthem     4 - 6

    Westouter - Keiem    2 - 5

    Zillebeke - Vleteren     0 - 1

    Ploegsteert - Leke-Vladslo      4 - 0

    Lombardsijde - Brielen    0 - 5

    Vrij : Merkem

    VIERDE PROVINCIALE B : 

    Aartrijke - Ruiselede    0 - 4

    Handzame - Lichtervelde    0 - 4

    Doomkerke - Sint Joris     0 - 2

    Sint Kruis - Hertsberge    7 - 1

    Zarren - Dudzele    1 - 1

    Zeebrugge - Eskavee Zwevezele     2 - 0

    Vrij : Zerkegem en Jong Male

    VIERDE PROVINCIALE C : 

    Dentergem - Aalbeke     1 - 1

    Geluveld - Bellegem     2 - 3

    Gits - Marke     2 - 0

    Kruiseke - Wikings Kortrijk       AFG

    Rekkem - Emelgem-Kachtem     2 - 5

    Moorsele - Passendale     2 - 0

    Vrij : Stasegem en Hulste 



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    09-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.R.I.P. Junior Malanda 1994 - 2015
    Junior Malanda komt om het leven bij auto-ongeluk.


    Junior Malanda, ex-voetballer bij Zulte Waregem, sinds 2014 in loondienst bij het Duitse Wolfsburg en
    belofte international is om het leven gekomen bij een auto-ongeluk in Duitsland.
    Het ongeluk vond plaats op de A2 in de richting van Hannover. De auto van Malanda, die niet zelf reed,
    ging aan het slippen, raakte van de weg en belandde tegen een boom. Daarbij werd Malanda
    uit het voertuig geslipt. De 20-jarige middenvelder was op slag dood.
    Op het moment van het ongeluk regende het fel en stond er een stevige wind.

    Francky Dury lanceerde Junior Malanda op het hoogste niveau, bij Zulte Waregem.
    Dury vernam het nieuws in Marbella, waar zijn team op stage is.
    Het nieuws kwam er aan als een mokerslag.



    R.I.P. Junior Malanda  1994 - 2015






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:foto's
    » Reageer (0)
    08-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Erelijst Gouden Schoenen

    Hier ziet u de erelijst met alle " GOUDEN SCHOENEN "


    1954: Rik Coppens (Beerschot)
    1955: Fons Van Brandt (Lierse)
    1956: Vic Mees (Antwerp)
    1957: Jef Jurion (Anderlecht)
    1958: Roland Storme (AA Gent)
    1959: Lucien Olieslagers (Lierse)
    1960: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1961: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1962: Jef Jurion (Anderlecht)
    1963: Jean Nicolay (Standard)
    1964: Wilfried Puis (Anderlecht)
    1965: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1966: Wilfried Van Moer (Antwerp)
    1967: Fernand Boone (Club Brugge)
    1968: Odilon Polleunis (Sint-Truiden)
    1969: Wilfried Van Moer (Standard)
    1970: Wilfried Van Moer (Standard)
    1971: Erwin Vandendaele (Club Brugge)
    1972: Christian Piot (Standard)
    1973: Maurice Martens (Racing White)
    1974: Paul Van Himst (Anderlecht)
    1975: Johan Boskamp (RWD Molenbeek)
    1976: Robby Rensenbrink (Ned/Anderlecht)
    1977: Julien Cools (Club Brugge)
    1978: Jean-Marie Pfaff (Beveren)
    1979: Jean Janssens (Beveren)
    1980: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1981: Erwin Vandenbergh (Lierse)
    1982: Eric Gerets (Standard)
    1983: Frank Vercauteren (Anderlecht)
    1984: Enzo Scifo (Anderlecht)
    1985: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1986: Jan Ceulemans (Club Brugge)
    1987: Michel Preud'homme (KV Mechelen)
    1988: Lei Clijsters (KV Mechelen)
    1989: Michel Preud'homme (KV Mechelen)
    1990: Franky Van der Elst (Club Brugge)
    1991: Marc Degryse (Anderlecht)
    1992: Philippe Albert (Anderlecht)
    1993: Pär Zetterberg (Zwe/Charleroi-Anderlecht)
    1994: Gilles De Bilde (Eendracht Aalst)
    1995: Paul Okon (Aus/Club Brugge)
    1996: Franky Van der Elst (Club Brugge)
    1997: Pär Zetterberg (Zwe/Anderlecht)
    1998: Branko Strupar (Racing Genk)
    1999: Lorenzo Staelens (Anderlecht)
    2000: Jan Köller (Tsj/Anderlecht)
    2001: Wesley Sonck (Racing Genk)
    2002: Timmy Simons (Club Brugge)
    2003: Aruna Dindane (Ivo/Anderlecht)
    2004: Vincent Kompany (Anderlecht)
    2005: Sergio Conceiçao (Por/Standard)
    2006: Mbark Boussoufa (Mar/AA Gent-Anderlecht)
    2007: Steven Defour (Standard)
    2008: Axel Witsel (Standard)
    2009: Milan Jovanovic (Servië/Standard)
    2010: Mbark Boussoufa (Mar/Anderlecht)
    2011: Matias Suarez (Arg/Anderlecht)
    2012: Dieumerci Mbokani (Zaïre/Anderlecht)
      
    2013: Thorgan Hazard (Zulte Waregem)
     
    2014: Dennis Praet (Anderlecht)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    05-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 januari 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 januari 2015





    EERSTE KLASSE :   JUPILER PRO LEAGUE :

    Winterstop tot 17 januari


    TWEEDE KLASSE  
       PROXIMUS LEAGUE :

    Winterstop tot 17 januari


    DERDE KLASSE A : Speeldag 21

    Torhout - Londerzeel      1 - 0

    Doornik - Koksijde      0 - 0 

    KSV Oudenaarde - Ath       1 - 3

    VW Hamme - Gullegem     3 - 0

    Dender - Rupel-Boom     2 - 1

    Temse - Olsa Brakel     4 - 3

    Gent Zeehaven - Zele      0 - 0

    Deinze - Sint Eloois Winkel      3 - 0

    Izegem - Bornem      0 - 4


    DERDE KLASSE B :  Speeldag 21

    Diegem Sport - Hasselt      1 - 0

    Oosterzonen - Ciney     1 - 0

    Turnhout - La Calamine    2 - 2

    Sprimont-Comblain - Cappellen      4 - 1

    La Louvière-Centre - Visé      3 - 3

    Bocholt - Union       2 - 0

    Berchem Sport - Walhain    1 - 0

    Verviers - Hoogstraten     2 - 5

    Tienen - Grimbergen       ( 18/01 om 14.30 uur )


    VIERDE KLASSE A : Speeldag 17

    Berlare - Boezinge        2 - 0

    Wetteren - Jong Lede      0 - 2

    Sint Gillis Waas - Eernegem     1 - 0

    RC Waregem - Sint Niklaas      2 - 4

    Knokke - Sparta Petegem     1 - 3

    VK Westhoek - Ingelmunster     1 - 4

    Ronse - Wetteren-Kwatrecht    1 - 1

    Harelbeke - Menen   2 - 0   ( reeds op 20/12 gespeeld )


    VIERDE KLASSE B : Speeldag 17

    Tempo Overijse - Chatelet      0 - 0

    Wolvertem - Assesse      4 - 1

    Sterrebeek - Waterloo     1 - 1

    Rebecquoise - Ganshoren     0 - 2

    Leopold Ukkel - Binche    2 - 2

    Wijgmaal - Pepingen    1 - 2

    Acrenoise - Schaerbeek     4 - 0

    Solrezienne - Franc Borains     1 - 0


    VIERDE KLASSE C : Speeldag 17

    Leopoldsburg - Herentals     3 - 0

    Hades - Zwarte Leeuw     4 - 1

    Esperanza Pelt - Lyra    2 - 1

    Sint Lenaarts - Vosselaar     1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - City Pirates Antwerpen      3 - 1

    Wellen - Duffel    5 - 0

    Witgoor Dessel - Bilzerse Waltwilder      0 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Bree       1 - 1

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 17

    UR Namur - Hamoir     8 - 1

    RFC Huy - Taminoise    2 - 3

    Arlonaise - Waremme     1 - 2

    Bertrix - Solières Sport    AFGELAST

    Tilleur - Mormont     1 - 4

    Aywaille - Givry     2 - 0

    RFC de Liège - RFC Meux    2 - 0

    Onhaye - Couvin-Mariembourg     2 - 2    ( op 20/12 gespeeld )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    04-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 10 en zondag 11 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Maldegem - Zelzate     0 - 1

    Melsele - Kruibeke      2 - 3

    RC Lebbeke - Eine      4 - 1

    Drongen - Ninove       0 - 2

    Robur - Dikkelvenne     0 - 2

    Appelterre - Voorde     1 - 1

    Stekene - Meldert     4 - 0

    Laarne-Kalken - Lovendegem     2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - De Pinte     2 - 1

    Merendree - Mariakerke     1 - 0

    KFCO Gent - Sint Kruis Winkel       1 - 7

    Sint Denijs - Sleidinge    0 - 1

    Zomergem - Lembeke     1 - 2

    Ursel - Kleit     1 - 1

    Waarschoot - Aalter    3 - 3

    Adegem - FC Merelbeke     1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Winnik - Meerbeke     1 - 1

    Bonanza - Houtem     2 - 3

    Lebeke-Aalst - Munkzwalm      6 - 0
     
    KVV Ardennen - Windeke     2 - 3

    Oudenhove - Sottegem     0 - 4

    Gavere-Asper - Vurste-Semmerzake     1 - 1

    Elene-Grotenberge - Jong Zulte      3 - 2

    Geraardsbergen - Bambrugge      4 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sinaai - Buggenhout     2 - 1

    Kemzeke - Lochristi       0 - 1

    Opdorp - HO Kalken    0 - 3

    Heikant - Moerbeke    3 - 1

    Dendermonde - Schoonaarde    0 - 2

    Klinge - Vrasene    1 - 2

    FC Destelbergen - Grembergen     3 - 2

    Verrebroek - SK Lebbeke     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Bassevelde      2 - 1

    Vinkt - Watervliet     0 - 2
     
    Assenede - Evergem Center     1 - 1

    Poesele - Nevele    2 - 2

    Middelburg - Knesselare    0 - 3

    Maria-Aalter - Sint Laureins     1 - 2

    Bellem - Zeveren     0 - 2

    Belzele - DKW Evergem    5 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    Melsen - Muide Gent     1 - 2

    Yildiz Gent - Moortsele    1 - 2

    Heusden - Serskamp-Schellebelle     0 - 2

    Vinderhoute - Nazareth-Eke     1 - 6

    Massemen - VC Zwijnaarde     2 - 0

    T. Melle - C. Melle    2 - 2

    HT Zwijnaarde - Edeboys    3 - 1

    VSV Gent - Gijzel-Oosterzele      3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Machelen       3 - 3

    Zingem - Kluisbergen Sportief      1 - 3

    FC Kluisbergen - Nederename     0 - 3

    Bevere - Sparta Geraardsbergen      6 - 0

    Sottegem B - Boekel     1 - 3

    Wortegem - Moerbeke     2 - 0

    Horebeke - Deftinge    5 - 0

    Sint Goriks - Velzeke     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Oudegem - Idegem      3 - 4

    Denderleeuw - SV Ressegem     4 - 2

    Wieze - Borsbeke    1 - 4

    Baardegem - Wit Zwart 93     0 - 1

    Erembodegem - Sint Gillis      3 - 1

    Kerksken - Nederhasselt    0 - 4

    Herzele-Ressegem - Denderhoutem     3 - 3

    Burst - Mere       2 - 1     ( reeds op 28/12 gespeeld )

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Melsele B        1 - 1

    Daknam - Waasmunster      0 - 4

    Kallo - Meerdonk    3 - 0

    Bazel - Kieldrecht    1 - 3

    Tielrode - Haasdonk     2 - 2

    Sint Pauwels - Hamme-Zogge    0 - 3

    Wachtebeke - WB St Niklaas    3 - 2

    Zaffelare - Doorslaar     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - VC Boekhoute     2 - 3

    Mariakerke B - Donk      3 - 2

    Muide Gent B - Hansbeke    1 - 2

    Gentbrugge - Genc Turk Gent    6 - 3

    Oostakker - Ertvelde     0 - 3

    Jago Sint Amandsberg - VS Destelbergen      1 - 3

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille     1 - 4

    Avrasya Gent - Balgerhoeke     5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - Heusden B     3 - 1

    HO Kalken B - Wichelen    1 - 0

    Balegem - Landskouter     5 - 5

    Bottelare - Bavegem    4 - 1

    Lochristi B - Beervelde     0 - 0

    Overmere - Laarne-Kalken B     2 - 4

    Zevergem - SK Merelbeke     0 - 1

    Smetlede - Oordegem  ( Algemeen Forfait van Oordegem )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Kluisbergen Sportief B     3 - 1

    Olsene - Nokere-Kruishoutem     1 - 3

    Zegelsem - Mater     0 - 1

    Opbrakel - Elene-Grotenberge B   1 - 5

    Strijpen - Volkegem     3 - 2

    Everbeek - Maarkedal     3 - 5

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse     3 - 0    ( reeds op 04/01 gespeeld )

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Idegem B - Vlierzele       5 - 2

    Overboelare - Haaltert    2 - 0

    Herdersem - Neigem    2 - 5

    Gijzegem - Doggen     2 - 2

    Hofstade - Ophasselt    3 - 0

    Zandbergen - Okegem    2 - 0

    Aaigem - Moorsel       3 - 0    ( reeds op 04/01 gespeeld )

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - Stekene B      4 - 1

    Haasdonk B - Robur B       2 - 2

    YB Beveren - Hoogeinde       3 - 1

    Moerbeke B - Sinaai B    3 - 2

    PD Kruibeke - Baasrode     2 - 2

    Waasmunster - Eksaarde    2 - 2

    Sombeke - Belsele     4 - 1

    Beervelde B - Rupelmonde    0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    03-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 10 en zondag 11 januari 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Wevelgem      1 - 2

    Meulebeke - Wielsbeke        2 - 2

    Zwevegem - De Ruiter Roeselare      2 - 2

    Langemark - Adinkerke      0 - 2

    Westkapelle - Wervik    0 - 2

    Damme - Wingene     0 - 1

    Vlamertinge - Oostnieuwkerke    4 - 0

    Oostduinkerke - Helkijn      0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Varsenare     4 - 1

    Westrozebeke - E. Brugge     0 - 0

    Houthulst - Oostkamp      0 - 0

    Blankenberge - Zedelgem     2 - 2

    Kortemark - Veldegem    4 - 2

    Oudenburg - Nieuwpoort     4 - 2

    Koekelare - Heist      2 - 5

    De Haan - Jabbeke     4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Avelgem - Bissegem      1 - 1

    Deerlijk - Otegem    2 - 0

    Heestert - VV Tielt    2 - 0

    Pittem - D. Beveren     3 - 1

    RC Lauwe - Geluwe    0 - 0

    Club Roeselare - Anzegem     2 - 1

    Dottignies - Ledegem     1 - 1

    Luingnois - Kanegem     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ichtegem - Staden      1 - 1

    Nieuwkerke - Koekelare   1 - 0

    Jonkershove - Proven     1 - 5

    Zonnebeke - Voormezele    2 - 0

    Veurne - Beselare     2 - 1

    Poperinge - Diksmuide    2 - 2

    Comines-Wareneton - Elverdinge   5 - 1

    De Panne - Dikkebus    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE  B :

    Lissewege - Zwevezele      1 - 5

    Westende - Spermalie-Middelkerke      5 - 1

    Dar. Brugge - Beernem     0 - 3

    C. Oedelem - Steenbrugge    4 - 2

    Zandvoorde - Snaaskerke    0 - 3

    Loppem - HO Oedelem     3 - 2

    Ruddervoorde - Moerkerke     3 - 0

    Wenduine - Gistel     1 - 8

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem      5 - 2

    Dadizele - Kuurne     2 - 0

    Lendelede - Ingooigem     3 - 0

    Aarsele - Hooglede     1 - 1

    Jong Vijve - Moorslede    1 - 3

    Beveren-Leie - WS Lauwe     0 - 3

    Moen - KSV Kortrijk     2 - 1

    Heule - Ardooie     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Keiem - Ploegsteert     0 - 0

    Leke-Vladslo - Lo-Reninge     0 - 1

    Brielen - Bulskamp     7 - 1

    Vleteren - Merkem    0 - 3

    Alveringem - Zillebeke    8 - 0

    Houthem - Westouter    1 - 3

    Reningelst - Heuvelland     0 - 0

    Vrij : Lombardsijde

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Jong Male     1 - 3

    Sint Joris - Dosko Sint Kruis     1 - 0

    Lichtervelde - Doomkerke      3 - 0

    Ruiselede - Handzame     5 - 0

    Eskavee Zwevezele - Aartrijke     1 - 4

    Zerkegem - Zarren    2 - 1

    Vrij : Zeebrugge en Hertsberge

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Passendale - Dentergem      2 - 2

    Emelgem-Kachtem - Gits       2 - 4

    Stasegem - Kruiseke    2 - 2

    Bellegem - Moorsele    2 - 4

    Marke - Geluveld    0 - 2

    Wiking Kortrijk - Hulste     3 - 1

    Vrij : Rekkem Sport en Bellegem    



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    02-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?

    Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?

    Waar zijn onze eersteklassers op winterstage en tegen wie gaan ze op stage een oefenwedstrijd afwerken ?  
    Op deze pagina kom je alles aan de weet - maar we zijn nog aan het aanpassen .... 
    De clubs staan gerangschikt volgens de huidige klassering

    Club Brugge : Spanje - Sotogrande 
    oefenwedstrijden : Skenderbeu - Club Brugge    0 - 5 en Club Brugge - Heracles Almelo  1 - 0

    Anderlecht : Spanje - La Manga 
    oefenwedstrijd : Anderlecht - Vitesse    5 - 0

    KV Kortrijk : België - Knokke-Heist 
    oefenwedstrijden : Royal Antwerp - KV Kortrijk en Eendracht Aalst - KV Kortrijk werden 
    AFGELAST !

    Charleroi : Turkije - Colakli

    AA Gent : Spanje - Oliva 
    oefenwedstrijd : FC Groningen - AA Gent   0 - 2 en FC Utrecht - AA Gent    0 - 1

    Standard : Spanje - San Pedro del Pinatar 
    oefenwedstrijd : Heerenveen - Standard     0 - 2 ( maar vroegtijdig gestopt )

    KRC Genk : Turkije - Side 
    oefenwedstrijden : KRC Genk - KV Mechelen    1 - 2

    Lokeren : Spanje 
    oefenwedstrijd : ES Setif - Lokeren    0 - 4

    KV Oostende : Spanje - Estepona 
    oefenwedstrijd : NEC Nijmegen - KV Oostende    0 - 2 en Skenderbeu - KV Oostende   0 - 4

    Zulte Waregem : Spanje - Marbella 
    oefenwedstrijd : Zulte Waregem - Excelsior   1 - 1

    KV Mechelen : Turkije - Antalya 
    oefenwedstrijden : KV Mechelen - Telstar     2 - 0 en KRC Genk - KV Mechelen   1 - 2

    Moeskroen-Peruwelz : Geen stage 

    Westerlo :   Geen stage 
    oefenwedstrijd Dessel Sport - Westerlo     1 - 6

    Waasland-Beveren :   Geen stage 
    oefenwedstrijd : Waasland-Beveren - RC Mechelen   2 - 1

    Cercle Brugge : Spanje - Murcia 
    oefenwedstrijd : Cercle Brugge - Sint Truiden    3 - 1  en VFL Bochum - Cercle Brugge    0 - 1

    Lierse : Portugal - Portimao 
    oefenwedstrijden : Sparta Rotterdam - Lierse    0 - 1 en AZ Alkmaar - Lierse    0 - 3


    Ook de Belgische eliterefs waren op winterstage in La Manga - Spanje.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    01-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste wensen voor 2015 !
    Beste wensen voor 2015 !



    Nieuwsoverzicht 2015

    4 januari : Oud-Burgemeester van Oudenaarde en industrieel Lieven Santens (81) sterft.

    7 januari : Terreuraanslag op magazine Charlie Hebdo in Parijs, er vallen 12 doden.

    10 januari : Junior Malanda (20), ex-voetballer van Zulte Waregem, sinds 2014 bij Wolfsburg, komt om
     het leven bij een verkeersongeval in Duitsland.  Annelies Torfs (19) uit Berchem is Miss België 2015.

    11 januari : Klaas Vantornout wint BK veldrijden in Erpe-Mere.

    13 januari : Trevor Ward-Davies (70), het stichtend lid van de groep Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick and Tich sterft.

    14 januari : Dennis Praet (Anderlecht) wint Gouden Schoen.

    23 januari : Koning Abdullah (90) van Saudi-Arabië sterft.

    26 januari : Zanger Demis Roussos  (68) overleden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    31-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEDIA INFORMATIEF

     In de Scheldegemeenten Avelgem - Kluisbergen is de lokale Radio Media aan zijn 31ste werkjaar toe.
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief bij Radio Media tussen 9 en 11 uur via 107 FM
    Jouw info ook in informatief mail
    wimvermeer40@gmail.com



    Rock Werchter op weekend Bierfeesten Oudenaarde   
    Het nieuws dat Rock Werchter een weekend eerder zal plaatsvinden heb je wellicht ook al vernomen. Rock Werchter   
    wordt door middel van een headliner verplaatst naar het weekend waar in Oudenaarde de Adriaen Brouwer Bierfeesten  
     plaatsvinden. Ik ging even polsen bij Bierfeesten-organisator Peter Decordier.


    Peter, zie je dat als een minpunt voor Oudenaarde ? 
    De data komen inderdaad overeen, maar dat maakt voor ons eigenlijk weinig verschil. We zijn nog eens in datzelfde weekend 
    gevallen, ik denk zelfs bij de eerste editie. Dat maakt voor ons weinig uit . Er zijn in Werchter immers 80.000 bezoekers per dag 
    van over heel het land en buitenland dus zijn er wel een paar mensen die elders gaan. 
    Dus van de Bierfeesten data verplaatsen is geen sprake ? 
    Neen, het laatste weekend van juni zijn er in Oudenaarde de Bierfeesten en dat blijft onveranderd. 
    Blijft het concept van de voorbije succesjaren behouden ? 
    Alles blijft behouden, goeie dingen moeten niet gewijzigd worden. Enkel het podium op De Ham is nog niet zeker, 
    dat hangt af van wat er aan artiesten ter beschikking is. Je mag altijd een poll doen welke artiesten men wil zien 
    op de Bierfeesten van vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni. 
    Dus laat maar komen via wimvermeer40@gmail.com  en ik bezorg de namen aan Peter.


    Met de Vespa door Vlaanderen ...


    Zin om 'Biker Boys' gewijs door Vlaanderen te trekken ? 
    In verschillende regio's in Vlaanderen worden vespa's te huur aangeboden. Haspengouw is 
    ongetwijfeld het bekendste voorbeeld, maar ook in de Vlaamse Ardennen, aan de kust of in het 
    Pajottenland tuffen regelmatig toeristen op de vespa rond in de streek. 
    Vaak worden ook concrete arrangementen, in combinatie met een Vespatocht aangeboden. 
    Meer info va www.vesparoute.com  -  www.vespafun.com  -  www.vespatrips.be


    Nieuwe fietslussen in de Vlaamse Ardennen

     
    Binnenkort worden nieuwe fietslussen voorgesteld in de Vlaamse Ardennen. 
    'De Mooiste Rondes' is een toeristische gids, boordevol praktische info, met vier routes 
    langs knooppunten in de Vlaamse Ardennen, voor vier verschillende wielertoesristen : 
    de atleet, de gourmand, de cultuurliefhebber en de Rondefanaat. 
    De routes gaan van 42 km tot 18 km. De laatste noemt trouwens niet toevallig 'de spartacusronde', 
    een fietslus met acht kasseistroken, achttien hellingen en  
    2.029 stijgingsmeters. De Mooiste Ronde telt 68 pagina's en kost 9,95 euro en 
    wordt gebundeld met de Ronde van Vlaanderen fietsroutekaart in 2013. 
    Info via www.beleefjeeigenronde.be


    35ste seizoen zondagjogging Domein De Ghellinck - Elsegem.

     
    Op 16 november 2014 ging 35ste seizoen van de zondagjogging  in het gemeentelijk domein De Ghellinck te Elsegem van start. 
    Men start iedere zondag stipt om 9u30 aan de houten kantine.  Het is de bedoeling, voor wie het wil, de 10 rondjes van 1250 m   
    vol te maken en wel op die wijze dat er eerst 2 ronden afwisselend gestapt en gejogd wordt om vervolgens, in groep,  
    nog 4 ronden af te leggen aan een gezapig tempo. Voor wie er niet genoeg van krijgt mag dan nog 4 ronden  
    afhaspelen tegen vrije snelheid. Samen, op een gezellige manier je geliefkoosde sport beoefenen, blijft het hoofddoel.   
    Ook wandelaars zijn nog steeds welkom, nieuwe mensen  kunnen er uiteraard ook nog bij. Het seizoen loopt nog  
    tot en met 22 februari. Meer info via www.zondagjoggingelsegem.be

    Parcours Ronde van Vlaanderen 2015 voorgesteld 


    Het parcours voor de Ronde van Vlaanderen 2015 is bekend. Het aantal hellingen stijgt van 17 naar 19, maar de finale blijft er 
    hetzelfde uitzien. De Tiegemberg en de Berendries maken hun intrede in de 99ste editie. De Tiegemberg wordt de eerste helling  
    van de dag na 87 km koers. De Berendries wordt de achtste helling en zal er na twee jaar werkzaamheden weer bij horen. 
    De Koppenberg is opnieuw 'de poort naar de finale'. Vanaf daar is het nog 45 km tot de finish. Na de Koppenberg volgen dan nog 
    de Steenbeekdries, Taaienberg, Kruisberg, Oude Kwaremont en de Paterberg. 
    'De snelle opeenvolging van hellingen in de finale zorgt hopelijk opnieuw voor vuurwerk waarbij elke helling de scherprechter 
    kan worden' zegt de organisatie. De 3 beklimmingen van de Oude Kwaremont en de 2 doortochten op de Paterberg vormen 
    opnieuw het zwaartepunt. De Oude Kwaremont is de tweede helling, de twaalfde en de op één na laatste. De Paterberg 
    is de laatste helling op 13 km van de finish in Oudenaarde. 
    Zwevegem 


    De Gemeente Zwevegem zal in 2015 het 'Dorp van de Ronde' zijn. De keuze voor deze West-Vlaamse gemeente is een 
    eerbetoon aan Marcel Kint, die in 1935 (80 jaar geleden), de Ronde van Vlaanderen voor onafhankelijken won en 
    in 1938 Wereldkampioen op de weg werd. De Ronde van Vlaanderen 2015 wordt op zondag 5 april gereden.

    Gezocht : voetbaltickets

    Jordy Verstraeten uit Sint Niklaas  
    is een verzamelaar van voetbaltickets van alle soorten  
    wedstrijden uit binnen- en buitenland.  
    Ook voetbaltickets uit lagere reeksen zijn altijd welkom.  
    Andere ticketverzamelaars kunnen altijd ruilen.  
    Jordy zal je er heel dankbaar voor zijn.
    Adres : Jordy Verstraeten
    Prinses Josephine-Charlottelaan 63
    9100 Sint Niklaas
    mail : georges.verstraeten65@outlook.com

    Krijgt 'Feest in het Park' een Europese Festival Award ? 


    Het Oudenaardse muziekfestival Feest in het Park is 
    genomineerd voor een Europese Festival Award in de 
    categorie 'best small'. Op 14 februari weet Wim Merchiers 
     en zijn team of dat zover komt. De prijs wordt uitgereikt 
    op het Eurosonic Noorderslag Festival in Groningen.  
    Naast Feest in het Park in de categorie 'best small' zijn 
    ook de Belgische festivals Rock Werchter en Tomorrowland 
    genomineerd in de categorie 'best major' en 
    Your'in in 'best new'.


    Wat organiseert KSV Oudenaarde in het seizoen 2014-2015 ?

    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Naast de voetbalwedstrijden in derde klasse a organiseert KSV Oudenaarde in 2015 nog volgende evenementen :
    7 februari 2015 : VIP diner voor de wedstrijd tegen RC Gent Zeehaven
    14 februari 2015 : KSVO Valentijn t.v.v. de jeugd
    15 maart 2015 : KSVO Steakfestijn in Qubus Oudenaarde 
    Alle info en inschrijvingen bij de bestuursleden van KSV Oudenaarde. www.ksvoudenaarde.be

    Fietsnetwerk Vlaamse Ardennen
    Het fietsnetwerk Vlaamse Ardennen, dat is 850 kilometer fietsplezier in een heuvelachtige streek, waar achter elke
    bocht een nieuwe verassing schuilt. Stel zelf je tocht samen en fiets van knooppunt naar knooppunt over de heuvels
    of door de valleien van de Vlaamse Ardennen. Vergeet ook de charmante cultuurstadjes niet !
    Het netwerk is in twee richtingen bewegwijzerd. De handige fietsnetwerkkaarten zijn onmisbare gidsen voor onderweg.
    Ze zijn te koop bij de dienst Toerisme Oost-Vlaanderen en de lokale diensten voor toerisme.
    Info : Toerisme Oost-Vlaanderen vzw, Sint Niklaasstraat 2, 9000 Gent Tel 09/269.26.00
    email : toerisme@oost-vlaanderen.be    website : www.tov.be
    Het fietsnetwerk Vlaamse Ardennen is een initiatief van Toerisme Oost-Vlaanderen en de Provincie Oost-Vlaanderen
    met de steun van Toerisme Vlaanderen.

    Kluisbos wandelroute
    Het Kluisbos ligt boven op de Kluisberg (141 meter) en is ongeveer 30 hectare groot. De taalgrens loopt er dwars doorheen.
    Talrijke paadjes leiden ons door het statige beukenbos. We komen langs de voormalige rechtbank De Vierschaar, dicht bij het 
    kunstenaarsdorp Kwaremont en langs de vroegere tweetalige herberg 'In de ijzermijn - Mine de fer'. Langs de kamlijn
    van de Kluisberg wandelen we terug. De wandelroute is bewegwijzerd met zeshoekige bordjes.
    De routebrochure met gedetailleerde kaart is verkrijgbaar bij :
    Toerisme Oost-Vlaanderen; Sint Niklaasstraat 2, 9000 Gent, 09/269.26.00, www.tov.be
    Toerisme Kluisbergen, Parklaan 16, 9690 Kluisbergen, 055/23.16.19, www.kluisbergen.be
    De wandelroute is een initiatief van Toerimse Oost-Vlaanderen vzw in samenwerking met de gemeente Kluisbergen
    en Toerisme Vlaamse Ardennen. De route werd gerealiseerd met financiële steun van Toerimse Vlaanderen.

    Tour 2015 niet door Oudenaarde


    Er is meer duidelijkheid over de Tourdoortocht in België van 2015. Antwerpen en Seraing zijn de    
    startplaatsen en Hoei de aankomstplaats. Dat Antwerpen de startplaats zou zijn was al langer geweten   
    maar nu weet men ook waar de rit zal aankomen namelijk in Hoei. Een dag later vertrekt de rit in Seraing   
    en wordt de koers verder gezet in Frankrijk.  De stad Oudenaarde had zich ook kandidaat gesteld  
    voor de Tourdoortocht maar dat zal dus zeker niet in 2015 het geval zijn. De Tour start volgend jaar 
    op 4 juli in het Nederlandse Utrecht.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (73 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    30-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEER INFORMATIEF ....

    Mons 2015 


    'Mons 2015 gaat minstens 400 miljoen euro opbrengen' dat meldt het stadsbestuur van de Henegouwse stad. 
    Bergen is volgend jaar immers de Europese culturele hoofdstad en dat stad hoopt dat dit de financiën uit de rode cijfers haalt. 
    Hoewel de stad jaarlijks zelf zo'n 250.000 euro bijdraagt aan het fonds dat het culturele evenement organiseert, blijft 
    het stadsbestuur erbij dat er geen andere kosten meer bij gaan komen. De rest van de kosten worden immers gedragen  
    door de Franse Gemeenschap en door Europa. Meer info op www.mons2015.eu

    Opening - Ouverture Mons 2015

    Meer dan 100.000 mensen zijn naar Mons afgezakt ter gelegenheid van het grote volksfeest wat plaatsvond ter ere van 
    de nieuwe culturele hoofdstad van Europa. Koning Filip en Koningin Mathilde woonden de openingsceremonie bij in 
    de Sint-Waltrudiskerk. Eerder huldigde de Burgemeester van Mons, Elio Di Rupo, het huis van de Partnersteden in. 
    Achttien Belgische en Noord-Franse steden hebben zich met Mons verbonden om een netwerk van artistieke uitwisseling 
    op te richten. 'Mons 2015 draait niet enkel om Mons en beperkt zich niet tot 2015' zei Di Rupo.

    Docu over sterrenchef Sergio Herman 


    De Nederlandse sterrenchef Sergio Herman zal in maart te zien zijn op het witte doek. 
    Dan komt zijn documentaire 'Fucking Perfect' in de zalen. De cameraploeg heeft het doen en laten 
    van Herman gedurende twee jaar gevolgd, zowel achter het fornuis als in zijn privéleven. 
    Herman vertelt openlijk over de glorietijd in zijn restaurant 'Oud Sluis' in Sluis Zeeland en de opstart 
    van zijn nieuwe project 'The Jane', maar hij praat ook over zijn depressie en gezinsleven. 
    'Fucking Perfect' komt zowel in België als in Nederland in de zalen.

    Benefietavond voor Het Paard van Troje in Gent

    Gentse boekhandelaar Bart Van Aken gaat zelf boeken uitgeven
    Op 28 januari vindt in de Vooruit in Gent 'Het Zeepaard van Troje' plaats, een benefiet voor de onder water gelopen 
    boekhandel Het Paard van Troje op de Kouter. Initiatiefnemer is stand-upcomedian Wouter Deprez, die samen lmet 
    onder meer Dimitri Verhulst en Gunter Lamoot zal optreden. 'Alle hulp is welkom. Dit bewijst dat het leeft 
    en dat we graag gezien zijn in Gent.' zegt zaakvoerder Bart Van Aken, die de toekomst van Het Paard van Troje  
    heel positief inziet.

    Eddy Wally Museum opende in oktober

    Mensen die een bezoek willen brengen aan het Eddy Wally Museum in Zelzate kunnen terecht in
    tKlooster, een socio-cultureel ontmoetingscentrum in de Kerkstraat in Zelzate.
    Het Eddy Wally Museum is elke dinsdag-, woensdag-, zaterdag-, en zondagnamiddag open voor individuele bezoekers.
    Groepen moeten reserveren om een bezoek te brengen aan het museum.
    Het Eddy Wally Museum werd feestelijk geopend in Zelzate en sinds half oktober kan iedereen er terecht.

    S.M.A.K herneemt expo van Jan Hoet 


    Het S.M.A.K in Gent eert zijn overleden stichter Jan Hoet met een onderzoek naar, en het hernemen van, 
    zijn tentoonstelling over hedendaagse kunst uit 1980. Een aantal kunstwerken die eind jaren 70 verworven werden 
    en nog steeds tot de collectie behoren, zijn er nu te zien op de tentoonstelling "Kunst in Europa na '68".  
    Ook de context van de expo wordt getoond, o.a. via de briefwisseling van Jan Hoet.

    Panamarenko Universum


    In het Museum van Hedendaagse Kunst in Antwerpen loopt een grote overzichtstentoonstelling 
    over avant-garde kunstenaar Panamarenko. 'Panamarenko Uniersum' zoals de tentoonstelling heet, toont niet alleen 40 
    topstukken uit het oeuvre van de artiest, maar laar ook zien hoe die tot stand kwamen en hoe ze tot elkaar in relatie staan. 
    'Panamarenko Universum' loopt nog tot 22 februari 2015 

    Radio Media Informatief - Elke werkdag 09-11 uur via Radio Media 107 FM

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    29-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit onthouden we ...
    Dit onthouden we ....

    Slagerij Blockeel uit Oudenaarde pakt met eigen vleeskaas uit

    Foto : Nieuwsblad
    Een kaas met daarin vlees verwerkt ... Tom Blockeel en Nathalie Van Der Straeten van Slagerij Blockeel
    uit Oudenaarde brengen dit niet alledaags product op de markt.
    De kaas met vlees heeft de Oudenaardse slagerij samen met kaasmakerij De Vierkantshoeve uit Gijzenzele
    ontwikkeld. Het vlees in de pastrami, een stuk rundsvlees gemarineerd met droge kruiden en gegaard
    op een lage temperatuur. Dit vlees werd verwerkt in een jonge hoevekaas. Smakelijk ! 

    Nieuwjaarsetentje Radio Media

    Traditioneel hield het bestuur van lokale Radio Media uit Kluisbergen eraan hun medewerkers uit te nodigen
    op het jaarlijks nieuwjaarsetentje in Salons De Koetse. De radiojongens van voorzitter Willy Vervoort
    gaan er weer een jaar lang stevig tegen aan op 107 FM. Een paar medewerkers ontbraken wegens
    andere verplichtingen en weerman Roberto was weer in zijn nopjes al moest hij daarvoor naar de andere zaal.
    Foto's : Jan Vanmaercke

    Oud-Burgemeester Lieven Santens (Oudenaarde) overleden


    Zondag 4 januari 2015 is oud-Burgemeester van Oudenaarde en industrieel Lieven Santens overleden. Hij werd 81 jaar.   
    Santens was van 1988 tot 2000 Burgemeester van Oudenaarde voor de toenmalige CVP.    
    De uitvaartplechtigheid vond zaterdag 10 januari plaats om 12 uur in de Sint-Walburgakerk te Oudenaarde.

    Piet Huysentruyt met restaurant in het Regenboogstadion ?


    Het Regenboogstadion in Waregem kan misschien binnenkort op een ster mikken, want niemand minder
    dan Piet Huysentruyt zou er een restaurant openen. Het restaurant moet samen met een ijspiste, een bowling
    en de nieuwe tribunes op termijn zorgen voor een budget van 20 miljoen euro.
    CEO Willy Naessens bevestigd dat hij met Piet Huysentruyt gepraat heeft tijdens vakantie
    op Tenerife. Hij zou veel interesse tonen aldus Naessens. Het zou de bedoeling zijn om 
    tijdens de zomer zijn restaurant Likoke in Le Mans in Frankrijk open te houden en dat hij
    in de winter naar Waregem komt. Wordt vervolgd ........

    WK-geld voor acht Belgische ploegen


    Acht Belgische voetbalploegen hebben een WK-graantje meegepikt. Ze delen in de 60 miljoen die de 
    FIFA op kant hield om clubs te vergoeden die spelers aan WK-landen afstonden. 
    Ook ploegen waar een speler het voorbije seizoen speelde krijgen nog een vergoeding. 
    Wereldwijd ontvangen 396 clubs wat. Bayern München is de slokop en krijgt 1,46 miljoen euro.   
    Belgische clubs die vergoed werden :   
    Standard : 253.423 euro   
    Anderlecht : 171.852 euro   
    Club Brugge : 150.294 euro   
    Zulte Waregem : 124.750 euro    
    Cercle Brugge : 104.552 euro   
    Lokeren : 66.516 euro   
    Waasland-Beveren : 40.385 euro   
    Sint Truiden : 11.481 euro

    Leren Vereert / Rederijkerskamer Het Kersouwken lieten U genieten van  
    'Martha en Mathilde'


    Martha & Mathilde, een stuk van Pol Anrys in een regie van Louis Kindt. 
    Twee lieve oude dametjes houden een hoeveherberg open in de buurt van waar de Ronde van Vlaanderen voor Wielertoeristen
     zal worden gereden. Hun familiegeschiedenis heeft hen echter met een hoop schulden opgezadeld, maar daarvoor hebben
     ze een originele oplossing bedacht al moeten ze daarvoor het pad van de misdaad op. 
    De plaatselijke notaris komt echter roet in het eten strooien. 
    Maar slim en leep als de oudjes zijn, laten ze zich niet zomaar doen. De vraag blijft echter : 
    kunnen ze op tegen de overmacht.  
    Heel deze schare enthousiaste spelers bedanken iedereen die kwamen meegenieten : 
    Bart De Smet, Geert Van Baeveghem, Jessie Van Butsel, Kelly Thienpont, Marnix Notschaele, 
    Martine Van Lierde, Patricia Huysman , Peter Voet, Veerle Batteauw, Ria Van Coster, 
    Wim Van Maelzaeke en Wim De Bleeker. De voorstellingen vonden plaats in CC De Woeker in Oudenaarde. 


    R.I.P. PAPA  ( 1928 - 2014 )


    Na het plotse overlijden van mijn vader hebben zeer veel mensen hun warme medeleven getoond. Lieve woorden,  
    gesproken of geschreven. Jullie aanwezigheid op de uitvaartplechtigheid, een arm om onze schouder of  
    een veelzeggend zwijgen. Al deze reacties hebben ons diep ontroerd en zijn voor ons een enorme steun geweest.   
    Het verdriet en het gemis zijn groot, maar het weten dat mijn pa in zoveel harten een warm plekje had en houdt  
    bracht ons troost. Daar we onmogelijk iedereen persoonlijk kunnen bedanken willen we op deze  
    manier uiting geven aan onze welgemeende dank voor alle ontvangen steun en medeleven.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    28-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het rittenschema van de Tour de France 2015

    Het rittenschema van de Tour de France 2015



    4 juli: Utrecht - Utrecht (Ned) - 14 km/tijdrit 
    5 juli: Utrecht - Neeltje Jans (Ned) - 166 km
    6 juli: Antwerpen - Hoei (Bel) - 154 km 
    7 juli: Seraing - Cambrai (Bel/Fra) - 221 km 
    8 juli: Arras - Amiens (Fra) - 189 km 
    9 juli: Abbeville - Le Havre - 191 km 
    10 juli: Livarot - Fougères - 190 km 
    11 juli: Rennes - Mur de Bretagne - 179 km 
    12 juli: Vannes - Plumelec - 28 km/ploegentijdrit 
    13 juli: rustdag in Pau 
    14 juli: Tarbes - La Pierre-Saint-Martin - 167 km 
    15 juli: Pau - Cauterets - 188 km 
    16 juli: Lannemezan - Plateau de Beille - 195 km 
    17 juli: Muret - Rodez - 200 km 
    18 juli: Rodez - Mende (Montée Laurent Jalabert) - 178 km 
    19 juli: Mende - Valence - 182 km 
    20 juli: Bourg-de-Péage - Gap - 201 km 
    21 juli: rustdag Gap 
    22 juli: Digne-Les-Bains - Pra-Loup - 161 km 
    23 juli: Gap - Saint-Jean-de Maurienne - 185 km 
    24 juli: Saint-Jean-de Maurienne - La Toussuire - 138 km 
    25 juli: Modane - L'Alpe d'Huez - 110 km 
    26 juli: Sèvres - Parijs - 107 km 



    'Les Lacets de Montvernier' 
    Voor het eerst in de geschiedenis van de Tour wordt de col opgenomen in het parcours.
    De klim is 3,4 kilometer lang aan een gemiddeld stijgingspercentage van 8,2% en staat
    met zijn achttien haarspeldbochten garant voor een brok natuurpracht.


    NOS trekt de stekker uit van 'De Avondetappe'  


    Geen klinkende glazen rode wijn en geen Dalida meer tijdens de Ronde van Frankrijk in Nederland.   
    De NOS trekt immers de stekker uit de wielertalkshow 'De Avondetappe' van presentator Marts Smeets.  
    Smeets zelf zal nog een kleine rol krijgen in een nieuw programma dat in de vooravond te zien zal zijn.  
    Zelf steunt hij de vernieuwingsoperatie van de NOS. Het nieuwe Tourprogramma zal om 19 uur te zien  
    zijn op NPO1. In België blijven de glazen klinken in 'Vive Le Vélo'.


    Tour 2016 start in Mont-Saint-Michel

    De Ronde van Frankrijk gaat in 2016 op 2 juli van start in Mont-Saint-Michel, een pittoresk, rotsachtig 
    schiereiland aan de westkust van Frankrijk. Het definitieve tourparcours wordt op 20 oktober 2015 
     in Parijs bekend gemaakt.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    27-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2015
    Eurovision 2015


    De Oostenrijkse openbare omroep heeft bekend gemaakt wanneer de 60ste editie van het Eurovisiesongfestival
    zal doorgaan. De finale vindt plaats op zaterdag 23 mei. De halve finales staan gepland op dinsdag 19 en donderdag 21 mei.
    Er waren drie steden die zich kandidaat stelden om het songfestival te organiseren :
    Wenen, Graz en Innsbruck. Oostenrijk won in 2014 met Rise like a phoenix van Conchita Wurst.
    Het Eurovisiesongfestival 2015 gaat door in Wenen.

    18-jarige Loïc Nottet voor ons land naar het Songfestival
    De achttien jarige Loïc Nottet zal ons land vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival.
    Nottet eindigde tweede in de laatste editie van 'The Voice Belgique'.
    Volgend jaar is het de beurt aan de RTBF om een kandidaat naar Wenen te sturen.
    Met Loïc Nottet wordt al voor de derde keer op rij gekozen voor een deelnemer uit de Waalse talentenjacht.
    Ook Roberto Bellarosa (2013) en Axel Hirsoux (2014) hadden ervaring opgedaan in die wedstrijd.
    Opvallend is trouwens dat Nottet uit dezelfde gemeente komt als Axel Hirsoux, Courcelles in de provincie Henegouwen.

    Nederland stuurt Trijntje Oosterhuis
    Trijntje Oosterhuis zal in 2015 Nederland vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    na de goede resultaten van de voorbije twee jaar met Anouk en The Common Linnets is de druk, naar eigen zeggen, groot.
    Anouk schrijft het nummer.

    39 landen nemen deel aan het Eurovisiesongfestival
    In mei 2015 zullen in totaal 39 landen deelnemen aan de 60ste ediditie van het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    De opvallendste afwezige is Oekraïne. De Europese liedjeswedstrijd telt dit jaar twee deelnemers meer
    dan in 2014 het geval was. Servië, Tsjechië en Cyprus maken hun rentree.

    Zonder Oekraïne op de liedjeswedstrijd
    Oekraïne heeft aangekondigd dat het land niet zal deelnemen aan het Eurovisiesongfestival.
    De nationale tv-omroep meldt dat er geen geld is voor het evenement en door de onrust in het land.
    In 2004 won Oekraïne nog de liedjeswedstrijd met 'Wild dances van Ruslana'



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    26-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2014 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2014 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 14 jaar in
    de AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 107 ? Omdat de frequentie van Radio Media FM 107 is.


    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is rond 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Chris Van Toren - Selly - Geert Van Dijck - Rob Van Roy


    Dit is de top 107 :

    107.  Jo Vally - We dansen de nacht voorbij
    106.  Samson & Gert - Mexico
    105.  Lindsay & The Sunsets - Deze nacht mag eeuwig duren
    104.  Stromea - Papaoutai
    103.  Joao Neto - LéLéLé
    102.  Willy Sommers - Vogelvrij
    101.  Spring - Met de trein naar Oostende
    100.  Frank Verkooyen - In de wolken
    99.  Laura Lynn & De Romeo's - Naar de kermis
    98. Jo Vally - Si Si Si Kerida
    97.  Pitbull ft Jennifer Lopez - We are one (Olé Ola)
    96.  Celine Dion - I'm alive (Remix)
    95.  Christoff & The Sunsets - Mijn nr 1
    94.  Slongs Dievanongs - Lacht nor mij
    93.  Nielson - Sexy als ik dans
    92.  In-Grid - Tu es foutu
    91.  Swoop - Meisjes met rode haren
    90. Michael Lanzo - Vraag aan mij niet hoe
    89.  Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    88. Jo Vally - Kom eens dicht bij mij
    87.  Hadise - Düm Têk Têk 
    86.  Robert Abigail - Mérengé
    85.  Black M - Sur ma route
    84.  Christoff - 1000 sterren hotel
    83.  De Romeo's - Viva de Romeo's
    82.  Pharrell Wiliams - Happy
    81.  DJ Frank - Discotex
    80.  De Zware Jongens - Jodeljump 
    79.  Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk 
    78.  Jetti Paletti - Hey knul 
    77.  Avicci - Levels 
    76.  Jannes - Een beetje meer 
    75.  Magic System - Magic in the air
    74.  TNT - Al wie da nie springt 
    73.  David Vandijk - De trollendans
    72.  Lindsay - Als jij me kust 
    71.  Guustje - Het vliegtuiglied
    70.  Gustavo Lima - Balada
    69.  Alex - Zing maar met me mee 
    68.  Will Tura - Kom doe the line dance
    67.  Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg 
    66.  DJ Bobo - Chihuahua 
    65. Helmut Lotti - Sush a night 
    64.  Alcazar - Crying at the discoteque 
    63.  Swoop - Country roads
    62.  Double DJ's - Boven op de berg
    61.  Laura Lynn - Arrividerci Hans
    60. M-Kids - Indianendans
    59.  Frans Bauer - Ratatadadada
    58.  Pitbull - I know you want me 
    57. Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen 
    56.  Scissor Sisters - I don't feel like dancing 
    55.  Christoff en René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken 
    54.  Las Ketchup - Ketchup song 
    53.  Lykke Li - I follow rivers  ( Magican remix ) 
    52.  Henkie - Lief klein konijntje 
    51.  Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans 
    50.  David Guetta ft Akon - Sexy bitch 
    49.  Christoff - Miljonair
    48.  Martin garrix - Animals
    47.  Danzel - Pump it up 
    46.  Bart Kaëll - Vlaanderen feest
    45.  Frans Bauer - 'n Ons geluk 
    44.  Michael Telo - Ai se eu te pego
    43.  K 3 - Oya Lélé
    42.  Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor 
    41.  Sam Sparro - Happiness ( Magican remix ) 
    40.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    39.  Willy Sommers of Jan Smit - Als de nacht verdwijnt 
    38. Laura Lynn - We feesten heel de nacht
    37. Rihanna - Don't stop the music
    36.  Clouseau - En dans
    35.  Pitaboys - Waar is da feestje
    34.  De Romeo's - We gaan weer feesten 
    33.  Natalia - I've only begun to fight 
    32.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    31. Virtual Zone - Tommeke Tommeke 
    30.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden 
    29.  PSY - Gagnam style
    28.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij 
    27.  Stromae - Alors on dance 
    26.  David Vandijk - Een superlange nacht 
    25.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade 
    24.  Martin Solveig - Hello 
    23.  Jody Bernal - Que si que no 
    22.  Kate Ryan - Désenchantée 
    21.  Michael Lanzo - C'est la vie 
    20.  Natalia - Boom 
    19.  Kabouter Plop - De kabouterdans 
    18.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    17.  Yves Segers - Een beetje gay 
    16.  Khaled - C'est la vie 
    15.  Bob Sinclair - Love generation 
    14.  Jessy Matador - Olé Ola Olé 
    13.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    12.  Underdog Project - Summerjam
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Safri Duo - Played alive
    9.  Christoff - 7 zonden
    8.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    7.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    6.  Vengaboys - To Brasil
    5.  2 Fabiola - She's after my piano
    4.  Tom Waes - Dos cervezas 
    3.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    2.  Christoff - Sweet Coroline
    1.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart


    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen !




    Na de Ambiance TOP 100 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma
    18-22 uur : Wim Vermeer
    22-24 uur : Chris Van Toren






    www.radiomedia.be





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    25-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar hoor je Wim Vermeer ?

    Waar hoor je Wim Vermeer ?


    Regio Kluisbergen - Avelgem bij Radio Media 107 FM breng ik van maandag tot en met vrijdag   
    'Media Informatief'. Van maandag tot en met donderdag en op zaterdag van 18-20 uur zijn er  
    'De Nooit Vervelende Hits'. Op zondag maak ik 'Lazy Sunday' van 15-18 uur en op zondagavond   
    21-22 'The 70's Show' ter vervanging van Ton Van Dijk die hersteld van een ziekte.  
    Regio Oudenaarde bij Radio Brouwer 106.3 FM op zaterdag 18-20 uur 'De Nooit Vervelende Hits'
    Regio Zottegem bij Radio MFM 107.6 FM op zaterdag 12-14 met 'De Nooit Vervelende Hits'  
    en op maandag 1920 uur met 'The 70's Show'.  
    Regio Herzele bij Radio Star 106.5 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits   
    Regio Deinze bij Radio Tequila 105.1 FM op dinsdag 20.-- uur met 'De Nooit Vervelende Hits' en op 
    zondag 12-13 uur met 'The 70's Show'. 
    Regio Maaseik bij Radio LRM 107.6 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Kinrooi bij Radio LRM 105.1 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Turnhout bij Radio TOS 103.9 FM op woensdag 13-15 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Wiekevorst bij Radio Apollo 106.8 FM op woensdag en vrijdag 17-18 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Westerlo bij Radio WFM 105.4 FM op zaterdag en zondag 11-12 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Paal-Beringen bij Radio Benelux 106.4 FM op zondag 12-14 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Herentals bij Thals FM 105.7 FM op zondag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Peer bij Radio Holiday 106.6 FM op zondag 20-22 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Regio Lanaken bij Radio LRL 107.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'    
    Regio Hove bij Radio Frekwent 105.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'   
    Maar ook via webradio's Accent - Aalst, Maeva - Genk, Radio Goldenflash - Heultje-Westerlo,    
    Bliky FM - Haaltert, Webradio Acran - Aalst en Duvelradio - Lommel 
    Radio Gaveromroep uit Deerlijk zendt 'De Nooit Vervelende Hits' ook uit elke dag van 17-18 uur    
    maar deze radioprogramma's zijn meer dan twee jaar oud.

                                    

                                       Waar hoor je Wim Vermeer ?

    Regio Kluisbergen - Avelgem bij Radio Media 107 FM breng ik van maandag tot en met vrijdag 
    'Media Informatief'. Van maandag tot en met donderdag en op zaterdag van 18-20 uur zijn er 
    'De Nooit Vervelende Hits'. Op zondag maak ik 'Lazy Sunday' van 15-18 uur en op zondagavond  
    21-22 'The 70's Show' ter vervanging van Ton Van Dijk die hersteld van een zware ziekte. 
    Regio Oudenaarde bij Radio Brouwer 106.3 FM op zaterdag 18-20 uur 'De Nooit Vervelende Hits', 
    Regio Zottegem bij Radio MFM 107.6 FM op zaterdag 12-14 met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    en op maandag 19-20 uur met 'The 70's Show'. 
    Regio Herzele bij Radio Star 106.5 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits 
    Regio Deinze bij Radio Tequila 105.1 FM op dinsdag 20-22 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' en op
    zondag 12-13 uur met 'The 70's Show.
    Regio Maaseik bij Radio LRM 107.6 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Kinrooi bij Radio LRM 105.1 FM op zaterdag 08-10 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Turnhout bij Radio TOS 103.9 FM op woensdag 13-15 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'
    Regio Wiekevorst bij Radio Apollo 106.8 FM op woensdag en vrijdag 17-18 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Westerlo bij Radio WFM 105.4 FM op zaterdag en zondag 11-12 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Paal-Beringen bij Radio Benelux 106.4 FM op zondag 12-14 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Herentals bij Thals FM 105.7 FM op zondag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Peer bij Radio Holiday 106.6 FM op zondag 20-22 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Regio Lanaken bij Radio LRL 107.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits'  
    Regio Hove bij Radio Frekwent 105.1 FM op zaterdag 14-16 uur met 'De Nooit Vervelende Hits' 
    Maar ook via webradio's Accent - Aalst, Maeva - Genk, Radio Goldenflash - Heultje-Westerlo,  
    Bliky FM - Haaltert, Webradio Acran - Aalst.  
    Radio Gaveromroep uit Deerlijk zendt 'De Nooit Vervelende Hits' ook uit elke dag van 17-18 uur  
    maar deze radioprogramma's zijn meer dan twee jaar oud.
                                   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    24-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : 1/16de finale - 1/8 finale - 1/4 finale
    COFIDIS CUP       BEKER VAN BELGIE : 

    FINALE 

    ( zaterdag 12 maart in het Koning Boudwesijnstadion te Brussel )

    Club Brugge of Cercle Brugge - AA Gent of Anderlecht


    1/2 finale  

    ( heenwedstrijden 3 en 4 februari - terugwedstrijden 11 en 12 februari

    Club Brugge - Cercle Brugge    

    AA Gent - Anderlecht


    1/4 finale  

    ( terugwedstrijden 20 en 21 januari )

    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 0

    Club Brugge - KV Mechelen     3 - 2

    Anderlecht - Zulte Waregem      4 - 2

    AA Gent - Lokeren      1 - 0

    ( heenwedstrijden 17 december )

    Charleroi - Cercle Brugge      2 - 1

    KV Mechelen - Club Brugge     0 - 0

    Zulte Waregem - Anderlecht       0 - 3

    Lokeren - AA Gent       1 - 4


    1/8 finale  ( dinsdag 2 en woensdag 3 december )

    Cercle Brugge - Koksijde       3 - 0  na verlengingen

    Charleroi - KV Oostende       2 - 0

    Olsa Brakel - KV Mechelen        2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge       0 - 3

    Zulte Waregem - Lierse         2 - 1   na verlengingen

    Anderlecht - RC Mechelen         4 - 1

    Lommel United - AA Gent       0 - 1

    Standard - Lokeren      1 - 4


    1/16 finale :  ( woensdag 24 september )

    Koksijde - Moeskroen-Peruwelz      0 - 0   na verlengingen   strafschoppen   4 - 3

    Sint Gillis Waas - Cercle Brugge     1 - 7

    Charleroi - Eupen      2 - 0

    Woluwe-Zaventem - KV Oostende    1 - 3

    Olsa Brakel - Westerlo     6 - 1

    Dessel Sport - KV Mechelen    0 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk     1 - 3

    Club Brugge - Eendracht Aalst     6 - 1

    Antwerp - Zulte Waregem     0 - 4

    Lierse - Sint Truiden     4 - 0

    Patro Eisden - Anderlecht     3 - 5   na verlengingen

    RC Genk - RC Mechelen     0 - 1

    Namen - AA Gent    1 - 3

    Lommel United - Waasland-Beveren     2 - 1

    Lokeren - Sint Eloois Winkel     6 - 0

    Heist - Standard      0 - 3

    4 eersteklassers uit de 1/16de finale gewipt : RC Genk, Westerlo, Moeskroen-Peruwelz en Waasland-Beveren.


    Reacties na de loting :
    Op sporza.be is Patro Eisden tevreden met de loting van Anderlecht. Dit was sowieso een club waarop de Limburgers gehoopt 
    hadden. 'Of we kunnen stunten ?' 'Waarom niet, elke wedstrijd moet gespeeld worden.
    Ook Eendracht Aalst was tevreden met de komst van Club Brugge maar daar stak de Aalsterse Burgemeester Christoph D'Haese (N-VA) een stokje voor. Door 'te veel risicofactoren om een veilig verloop te garanderen' volgens D'Haese, verkocht Eendracht Aalst zijn thuisvoordeel aan Club Brugge. De wedstrijd wordt dus op Jan Breydel gespeeld.

    Vierdeklasser Sint Gillis Waas, die KSV Oudenaarde uitschakelde, krijgt met Cercle Brugge geen klepper.
    Ook derdeklasser Olsa Brakel krijgt geen topaffiche met de komst van neo-eersteklasser Westerlo.
    Sint Eloois Winkel, wat SK Ronse uitschakelde, moet op bezoek naar Bekerwinnaar Lokeren. Aanvankelijk speelde het eerst thuis.
    De wedstrijd tussen Heist en Beerschot-Wilrijk uit de vijfde ronde kreeg nog een staartje maar zonder resultaat voor Beerschot-Wilrijk.
    Beerschot-Wilrijk diende een klacht in omdat tijdens de strafschoppenreeks een geldige strafschop niet werd toegekend maar kreeg geen gelijk.
    Voor Zulte Waregem wacht een uitwedstrijd naar 'The Great Old' Royal Antwerp. De wedstrijd wordt om 20.45 uur gespeeld 
    en zal LIVE te zien zijn op SPORZA. Deze loting vond plaats op maandag 25 augustus 2014 om 12 uur.

    Laatste seizoen Cofidis Cup.
    COFIDIS trekt zich na dit voetbalseizoen terug als hoofdsponsor van de Beker van België.
    Sinds 2007 heet de landsbeker de COFIDIS CUP.
    De beslissing is een gevolg van de gewijzigde communicatiestrategie bij kredietverlener 'COFIDIS'.
    DE KBVB gaat op zoek naar een nieuwe sponsor.






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Cofidis Cup - Beker van België
    » Reageer (0)
    23-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2014.

    NATIONAAL KERSTVOETBAL van vrijdag 26 en zaterdag 27 december 2014.


    EERSTE KLASSE     JUPILER PRO LEAGUE  : Speeldag 21


    Zulte Waregem - Charleroi      1 - 3

    KV Kortrijk - AA Gent      2 - 3

    KV Mechelen - Moeskroen-Peruwelz     1 - 0

    Lierse - Club Brugge      0 - 6

    Anderlecht - Westerlo      4 - 0

    Standard - Lokeren       2 - 0

    Cercle Brugge - Waasland-Beveren      1 - 0

    RC Genk - KV Oostende      AFGELAST  - wordt op dinsdag 3 februari gespeeld 



    WINTERSTOP in TWEEDE - DERDE en VIERDE KLASSE.

      

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    16-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 december 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 december 2014.


    EERSTE KLASSE     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 20

    Waasland-Beveren - Anderlecht      0 - 2

    Charleroi - Lierse     6 - 0

    KV Oostende - Cercle Brugge     2 - 0

    Westerlo - KV Mechelen      1 - 1

    Moeskroen-Peruwelz - Zulte Waregem     0 - 1

    AA Gent - Standard      1 - 2

    Club Brugge - RC Genk     4 - 1

    Lokeren - KV Kortrijk      1 - 2




    TWEEDE KLASSE     PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Eupen - Oud-Heverlee Leuven       1 - 1

    Dessel Sport - RC Mechelen      1 - 1

    Roeselare - Lommel United       0 - 1

    Antwerp - Eendracht Aalst      0 - 0

    Patro Eisden - Bergen      1 - 2

    KSK Heist - Virton      1 - 3

    Sint Truiden - Tubeke      2 - 0

    Woluwe-Zaventem - Geel     3 - 4

    White Star Brussel - Seraing United      1 - 1



    DERDE KLASSE A :  Speeldag 20

    Sint Eloois Winkel - KSV Oudenaarde      1 - 1

    Zele - Torhout     2 - 2

    Londerzeel - Doornik     2 - 3   

    Bornem - Deinze     2 - 2

    Ath - Dender     2 - 0

    Koksijde - VW Hamme     1 - 1

    Olsa Brakel - Izegem     0 - 1

    Rupel-Boom - Gent-Zeehaven      0 - 0

    Gullegem - Temse     0 - 2   ( reeds gespeeld op 02/11 )



    DERDE KLASSE B :  Speeldag 20

    Ciney - Tienen       1 - 1

    Hasselt - Oosterzonen       3 - 3

    Hoogstraten - Sprimont-Comblain     0 - 2

    Visé - Diegem Sport     0 - 2

    Cappellen - Berchem Sport     2 - 3

    Grimbergen - Verviers      0 - 1

    La Calamine - Bocholt     2 - 2

    Walhain - Turnhout    3 - 1

    Union - La Louvière-Centre     1 - 1



    VIERDE KLASSE A :   ( Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17 )

    Harelbeke - Menen     2 - 0


    VIERDE KLASSE B :   ( Inhaalwedstrijd van speeldag 12 )

    Solrezienne - Sterrebeek      1 - 1


    VIERDE KLASSE C :

    Geen voetbal


    VIERDE KLASSE D :   ( Vooruitgeschoven wedstrijd van spaaldag 17 )

    Onhaye - Couvin-Mariembourg    2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    15-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 20 en 21 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 20 en zondag 21 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Dikkelvenne - Appelterre     1 - 1

    Eine - Robur   1 - 1

    Zelzate - RC Lebbeke     3 - 1

    Kruibeke - Drongen    2 - 2

    Voorde - Stekene    3 - 1

    Laarne-Kalken - Maldegem      2 - 3

    Meldert - Melsele     1 - 3

    Lovendegem - Ninove    0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zomergem      5 - 0

    Waarschoot - Sint Denijs     4 - 2

    Mariakerke - KFCO Gent     5 - 0

    FC Merelbeke - Merendree      1 - 0

    Kleit - Adegem     3 - 3

    Lembeke - Ursel     1 - 3

    Sleidinge - Latem     0 - 1

    Aalter - Sint Kruis Winkel       3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Vurste-Semmerzake - Geraardsbergen       1 - 1

    Windeke - Lebeke-Aalst       6 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     0 - 0

    Meerbeke - Gavere-Asper    0 - 2

    Houtem - Winnik     3 - 3

    Munkzwalm - Bonanza     5 - 3

    Bambrugge - Oudenhove    3 - 1

    Jong Zulte - Sottegem    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Buggenhout - Heikant     2 - 1

    Vrasene - Destelbergen      3 - 1

    Verrebroek - Sinaai     0 - 1

    Grembergen - Kemzeke     1 - 1

    Schoonaarde - Klinge     2 - 0

    Moerbeke - Dendermonde     2 - 1

    Lochristi - Opdorp     5 - 2

    SK Lebbeke - HO Kalken      0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Belzele - Assenede     1 - 0

    DKW Evergem - Bassevelde     3 - 0

    Watervliet - Meetjesland      0 - 8

    Zeveren - Maria-Aalter     5 - 0

    Sint Laureins - Middelburg    2 - 1

    Knesselare - Poesele     2 - 0

    Nevele - Vinkt     1 - 0

    Evergem Center - Bellem     3 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke - Massemen      2 - 3

    Muide Gent - Yildiz Gent    5 - 0

    VSV Gent - Heusden      1 - 1

    Edeboys - Melsen     3 - 3

    Cercle Melle - HT Zwijnaarde    2 - 4

    VC ZWijnaarde - T. Melle     1 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Moortsele     1 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Vinderhoute    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Deftinge      2 - 4

    Moerbeke - Horebeke      1 - 1

    Sottegem B - Sint Goriks    0 - 1

    Kluisbergen Sportief - Wortegem    3 - 1

    Machelen - Zingem     2 - 2

    Nederename - Jong Geraardsbergen      0 - 1

    Sparta Geraardsbergen - FC Kluisbergen    0 - 1

    Velzeke - Bevere    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Denderleeuw     5 - 1

    Herzele-Ressegem - Burst     5 - 5

    Nederhasselt - Oudegem    5 - 1

    Sint Gillis - Kerksken      0 - 1

    Wit Zwart 93 - Erembodegem      1 - 2

    Denderhoutem - SV Ressegem      2 - 1

    Mere - Wieze     5 - 1

    Borsbeke - Baardegem     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Waasmunster - Kallo      3 - 0

    Kieldrecht - SK Gerda     7 - 1

    Melsele B - Tielrode     3 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     3 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam      6 - 1

    WB Sint Niklaas - Meerdonk    1 - 0

    Wachtebeke - Bazel    2 - 1

    Doorslaar - Sint Pauwels    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Balgerhoeke - Genc Turk Gent      STOPGEZET bij 2 - 1

    Donk - Gentbrugge    2 - 1

    Ertvelde - Mariakerke B     3 - 0

    VC Boekhoute - Oostakker    1 - 0

    VS Destelbergen - Ursel B     1 - 1

    Hansbeke - Lotenhulle      0 - 4

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 1

    Jago Sint Amandsberg - Kaprijke-Bentille      2 - 8

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wichelen - Laarne-Kalken B       5 - 0

    HO Kalken B - Lochristi B     0 - 3

    Heusden B - SKV Overmere      0 - 0

    Landskouter - Nazareth-Eke B      STOPGEZET bij 1 - 1

    Oordegem - Balegem      0 - 2

    SK Merelbeke - Bottelare      AFG.

    Bavegem - Smetlede     3 - 2

    Beervelde - Zevergem      1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Kluisbergen Sportief B - Everbeek     2 - 2

    Strijpen - Zegelsem       3 - 3

    Volkegem - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    Maarkedal - Opbrakel     1 - 1  

    FCLC Ronse - Everbeek     0 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Michelbeke      1 - 1

    Petegem Schelde - Huise-Ouwegem      5 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Nieuwerkerken - Idegem B       4 - 2

    Haaltert - Herdersem     3 - 5

    Moorsel - Overboelare      2 - 1

    Okegem - Hofstade     0 - 2

    Ophasselt - Gijzegem    1 - 2

    Doggen - Aaigem     0 - 3

    Vlierzele - Zandbergen      0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Hoogeinde - Bosdam Beveren     2 - 4

    Belsele - Rupelmonde     4 - 6

    Sombeke - PD Kruibeke     1 - 3

    Sinaai B - Beervelde B     1 - 1

    Robur B - Moerbeke B      0 - 1

    Eksaarde - Haasdonk B      2 - 0

    Stekene B - SVH Waasmunster    0 - 2

    Baasrode - YB Beveren      0 - 5



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    14-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 20 en 21 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 20 en zondag 21 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig, mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Wervik - Rumbeke       2 - 1

    Wevelgem - Langemark      0 - 1

    Wingene - Oostnieuwkerke     2 - 1

    Damme - Meulebeke     3 - 1

    Wielsbeke - Westkapelle     1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Vlamertinge     0 - 4

    Helkijn - Zwevegem     2 - 3

    Adinkerke - Oostduinkerke     3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - De Haan      3 - 2

    Zedelgem - Bredene    1 - 4

    Veldegem - Houthulst    6 - 2

    Heist - Oudenburg    1 - 1

    Oostkamp - Koekelare     3 - 0

    Varsenare - Kortemark     1 - 2

    E. Brugge - Nieuwpoort      1 - 1

    Jabbeke - Blankenberge       3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Club Roeselare - KVK Avelgem     2 - 2

    Geluwe - Deerlijk Sport      5 - 0

    D. Beveren - RC Lauwe     1 - 3

    Anzegem - Otegem     0 - 3

    Bissegem - Heestert    2 - 6

    Kanegem - Pittem     1 - 2

    Ledegem - Luingnois     2 - 3

    VV Tielt - Dottignies     7 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Ichtegem      2 - 2

    Voormezele - Staden     2 - 1

    VK Koekelare - Jonkershove     2 - 3

    Proven - De Panne     1 - 0

    Dikkebus - Comines-Warneton     0 - 5

    Elverdinge - Poperinge    1 - 0

    Beselare - Nieuwkerke     6 - 1

    Zonnebeke - Veurne     4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Zwevezele - Ruddervoorde     4 - 1

    Zandvoorde - Wenduine      4 - 2

    HO Oedelem - Lissewege     2 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Loppem     2 - 1

    Steenbrugge - Westende     0 - 0

    Beernem - C. Oedelem      2 - 1

    Gistel - Dar. Brugge     2 - 0

    Snaaskerke - Moerkerke     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Dadizele      0 - 1

    Ingooigem - Heule     3 - 1

    Desselgem - Kortrijk     2 - 1

    Hooglede - Lendelede     1 - 1

    Moorslede - Aarsele    0 - 3

    WS Lauwe - Jong Vijve    5 - 0

    Kuurne - Beveren-Leie     2 - 3

    Ardooie - Moen      2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zillebeke - Leke-Vladslo      2 - 2

    Lo-Reninge - Keiem       0 - 1

    Heuvelland - Westouter     1 - 2

    Merkem - Alveringem     2 - 0

    Reningelst - Brielen    2 - 2

    Lombardsijde - Vleteren     1 - 1

    Ploegsteert - Houthem     4 - 0

    Vrij : Bulskamp

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zarren - Hertsberge      0 - 2

    Handzame - Doomkerke      1 - 0

    Ruiselede - Eskavee Zwevezele      5 - 1

    Jong Male - Zerkegem      4 - 0

    Dosko Sint Kruis - Lichtervelde     1 - 0

    Zeebrugge - Dudzele      2 - 0

    Vrij : Sint Joris Sport en Aartrijke

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Emelgem-Kachtem     2 - 2

    Geluveld - Moorsele     2 - 2

    Dentergem - Bellegem     2 - 2

    Kruiseke - Aalbeke       1 - 1

    Rekkem - Wikings Kortrijk      2 - 0

    Hulste - Stasegem     4 - 0

    Vrij : Passendale en Gits    


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    12-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwartfinale Essevee-Anderlecht !
    Kwartfinale Essevee-Anderlecht !


    Véél drukte dinsdagmiddag in de perszaal n.a.v. de heenmatch van de beker van woensdagavond tussen
     Zulte Waregem en Anderlecht. Een interessant duel maar de competitie blijft voor Essevee primeren, liet ook 
    coach Francky Dury blijken.
    “De competitie heeft voorrang op de beker. Nà de match op Lierse stonden we laatste. 
    Sindsdien hebben we hard gewerkt en al veel ingehaald maar nog veel ploegen staan dicht bij elkaar. 
    Het heeft geen zin om de Beker te winnen maar naar tweede tuimelen. Versta me niet verkeerd want een
     affiche als Anderlecht spreekt aan en het is interessant met heen en terugmatchen. 
    Het zijn trouwens allemaal mooie duels vanaf dit stadium.”

    Heb je een verklaring voor de ‘klik’ en het feit dat de ploeg nu wel de nodige punten pakt ?
    “Zoals ik al zei trainen we hard maar we hadden veel achterstand om het team te vormen. 
    We waren een eerste keer compleet begin september en er waren onze acht internationals die 
    regelmatig weg waren. Dan is het moeilijk om te bouwen en onze kern samen te stellen. Normaal gezien moet 
    dit kunnen gebeuren in een voorbereiding waar je ook eens met een ruime score kan winnen. 
    Nà Lierse hebben we ingeschat dat de aandacht moest gaan naar de ‘operatie redding’. Je wil niet degraderen 
    na twee succesvolle seizoenen. Hadden we die kern sneller samengesteld gekregen dan waren we 
    sneller uit de starblokken. Of ik bang was een bepaald ogenblik ? Neen, maar ik was wel zenuwachtig over onze situatie. 
    De vorige twee seizoenen gingen we op bezoek bij topploegen als Anderlecht, Standard en Genk 
    en dan speel je ook om te winnen. Als je onderaan staat heb je meer die onzekerheid. 
    Nà Lierse zaten we twee à drie uur samen met de staf. We stelden een plan op welke nadien
     via power point aan de groep werd voorgesteld. Drie zaken kwamen aan bod :
     1) Over die match op Lierse, uitslag 3-1 met twee rode kaarten. Trouwens kregen we dit seizoen al acht 
    rode kaarten en zes strafschoppen tegen. 2) Hoe komen we terecht in deze situatie ? 
    3) Wie gaat dat oplossen ?. 
    Als je nà 10 matchen laatste staat, de coach ook. De groep heeft goed gereageerd. Onze focus hebben we 
    gehouden voor die 11 matchen voor Nieuwjaar. Over de laatste transferperiode ga ik het niet meer hebben. 

    - Essevee meldt nogmaals dat de loketten woensdagavond gesloten(!) zijn.
    - Skulason is nog niet fit; Colpaert evenmin. Steve was vrijdag betrokken in een ongeval 
    en is – dixit de coach – ‘al genoeg dooreengeschud dit seizoen.’ Sylla geraakt wellicht fit, Troisi is geschorst.

    Koen Christiaens.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Interviews Zulte Waregem
    » Reageer (0)
    08-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Francky DURY :”Leye groot verlies voor Essevee.”
    Francky DURY :”Leye groot verlies voor Essevee.”

    Vorige week gezien in een Waregemse supermarkt, een speler van Lokeren. Jawel, Mbaye Leye ! 
    Mbaye woont immers in Waregem (school kinderen, etc...). Het was daags na de ruime bekerzege van Lokeren bij Standard
     waarin de spits twee keer raak trof. Mbaye Leye was het die – samen met Berrier én de terugkomst 
    van Francky Dury – voor een kentering zorgde toen Essevee vorige keer onderaan de klassering vertoefde. 
    Begin dit seizoen kwam er echter geen vergelijk waardoor Lokeren plots met Leye ging lopen; het was nog nà 
    de nederlaag die Essevee leed bij de Waaslanders met onder meer de spectaculaire Dutragoal. 
    Ja, Essevee en Lokeren : er kunnen boeken over geschreven worden : de ploegen worden zeer veel met elkaar 
    vergeleken vandaar ook veelal een gelijkspel, de bekerfinale, een nuchter bestuur, ook een goede trainer, ...
    Tijd voor revanche dus voor Essevee. Woensdag was het al ‘a good day’ met (eindelijk!) 
    de punten van op Standard waardoor die ploegen net voor ons in de klassering mogelijks kunnen voorbijgestoken worden.
     Een weeral uitverkocht stadion(vrijdag waren 10.800 tickets de deur uit) moet zondagavond kolken want Essevee 
    wil voorbij Lokeren ! Trainer Francky Dury en Formose Mendy over Essevee-Lokeren...


    Francky Dury, is het aankoopbeleid van Zulte Waregem met Nieuwjaar afhankelijk van het 
    puntengewin in de komende drie partijen ?
    “We zijn ermee bezig. Dat is eigenlijk een goeie vraag. Het zal afhankelijk zijn van 1. de stand en 2.er zijn drie spelers 
    afwezig in januari(N’Diaye, Troisi en Sylla) en daar zullen we een invulling moeten doen. Het liefst heb ik die nieuwe 
    spelers al in december zodat ze meteen mee kunnen op stage. Het heeft geen zin van hen nog aan te werven eind januari 
    als er al niet veel matchen meer volgen. Reeds op stage en ik heb daar mijn redenen voor : voor de groep, je slaapt bij mekaar, 
    leeft met elkaar, het is goed weer, je werkt met mekaar. Er zijn drie posities in de ploeg waarvan ik vind dat 
    we onvoldoende balans hebben, vraag me nu niet welke. Binnen vijf à zes maanden moeten we ze toch halen en waarom niet nu ? 
    Er mogen drie spelers de club verlaten met Labor, Tiago en Overtoom. Als zij tijdig weg geraken is het makkelijk om
     die nieuwe spelers aan te trekken. Ik heb gesproken met de zaakwaarnemer van Tiago Ferreira. 
    Tiago is een goeie jongen maar spreekt geen Engels. 
    Ik heb hem gezegd dat hij best zou aarden in Portugal want hij was niet klaar voor onze competitie. Hij miste 
    zijn familie, zijn omgeving. Van Overtoom had ik niet verwacht dat het zo zou lopen. Die transfer is er snel moeten
     komen omdat Conté vertrok. Dat was een serieuze aderlating want Ibrahima kon links, rechts spelen etc...”

    Aleksandar Trajkovski stond zondag in Brugge in de spits en leverde een goede match. Een plaats waar hij ook in de4
     tweede helft van het vorige seizoen stond bij KV Mechelen. Is dat in de toekomst eventueel voor herhaling vatbaar ?
    “Aleks is een hele goede speler. Voor mij kan hij op de zeven, op de elf, de tien of de negen spelen. Alleen moet hij die tactische, 
    mentale flexibiliteit aan zichzelf opleggen en dan gaat hij niet meer uit de ploeg. Hij scoort makkelijk,  heeft een goed schot 
    en is fysisch een van de betere spelers. Ik heb de vorige seizoenen ook veel zo gespeeld met een ruit waarin Hazard en anderen 
    vaak van plaats veranderen. Ze mogen tijdens de match schuiven zo vaak ze willen, ik heb daar geen probleem mee. 
    We hadden een plan in Brugge en hebben dat goed uitgevoerd. Akkoord, we verloren wel; dan mag je niet tevreden zijn maar
     toch vertrokken we met een goed gevoel.”

    Er zijn wat twijfelgevallen voor zondag tegen Lokeren. Hoe zit het met die spelers ?
    “Steve Colpaert is er zeker nog niet bij. Sylla heeft vrijdag meegetraind en kan spelen; idem met Jesper Jörgensen. 
    Skulason heeft last en met hem wordt het afwachten want hij moest de training staken.”

    Vreest u voor een uitgaande transfer van Sylla nà de Africa Cup ?
    “Ik zou vroeger gezegd hebben : er gaat niemand weg. Nu durf ik dat niet meer zeggen na hetgeen hier in de 
    zomer gebeurde(met Conté). Ik hoop dat hij blijft. Het is een interessante spits, is nog jong en nooit geblesseerd. 
    Om eerlijk te zijn, ik ben altijd bang dat zoiets kan gebeuren.”

    Heb je nog contact met Mbaye Leye die we zondag terugzien ?
    “Ik heb hem een bericht gestuurd toen hij vertrok naar Lokeren. Ik heb hem gezegd dat hij met Lokeren een goeie
     transfer versierde. Zij staan budgettair ook een stap verder dan ons. Hij verdient een mooie club; nà Gent, 
    Standard en Essevee. Ik heb Mbaye Leye altijd hoog ingeschat, had er een goeie relatie mee. 
    Ik heb moeten aanvaarden dat hij wegging. Hij doet het goed momenteel, stond al op rechts maar scoort 
    en geeft assists. Lokeren is hem op het lijf geschreven, maar het was een groot verlies voor Essevee. Het is een sluwe 
    speler, kan voor de man komen en is kopbalsterk. Ik kan hem goed inschatten. Hij kwam ooit bij zijn eerste 
    passage hier van Amiens en scoorde om en bij de 25 goals. Hij vertrok dan naar Gent, pakte er de beker en 
    had ook vervolgens succes bij Standard. Je vergeet dat niet. Hij is ook in een goede verstandhouding weggegaan. 
    De dag dat ik hier stop en terugdenk zal ik altijd denken aan Leye : 
    hij zal me bijblijven als mens, als tacticus; kortom een persoonlijkheid.”


    Formose Mendy, ben je tevreden over je huidige prestaties ?
    “Voor het ogenblik wel. Ik kwam in de ploeg tegen KV Mechelen en sta er sedert telkens in. Stap per stap en de prestaties 
    gaven me vertrouwen. Psychologisch is het belangrijk. Ik deed het al goed op training en nu ook op het veld. 
    Ik heb geen voorkeur als mandekker op links of rechts maar het was de coach die besliste van me rechts te zetten. 
    Jammer voor Steve dat hij nog geblesseerd is maar dat hoort bij het voetbal. Ik heb nu de kans om te spelen en 
    probeer die te grijpen. Ik voel dat Karel D’Haene veel ervaring heeft en hij geeft me tips. Ook de trainer 
    spreekt veel met mij. Ik was ook niet ontgoocheld toen ik vorig seizoen nauwelijks speelde, ik zie het meer op langere termijn.”

    Was de match op Club Brugge voorlopig jouw beste prestatie ?
    “Het was een van mijn betere matchen maar dat geldt ook voor de match tegen Gent.”

    Hoelang heb je een contract bij Zulte Waregem ?
    “Ik heb voor twee jaar getekend. Eind volgend seizoen loopt mijn contract af.”

    Je hebt een goed contact met Junior Malanda ?
    “Dat klopt. Of hij naar Anderlecht gaat ? Dat weet ik niet.”
    (Anderlecht wil Junior Malanda aanwerven tijdens de wintermercato maar Wolfsburg houdt het been voorlopig stijf, nvdr)

    Wat weet je van Lokeren, de tegenstander van zondagavond ?
    “Het is één van de beste ploegen in België met veel offensieve kwaliteiten als Leye en Dutra. Ik denk ook aan 
    Patosi en Vanaken. Ook de verdediging is sterk met Schölz, Maric(is wel geschorst), Odoi en Galitsios. 
    Leye was vorig seizoen ook voor mij belangrijk. Ik heb nog contact met hem. Het objectief is om Lokeren te verslaan, 
    we gaan voor het maximum !.”

    Koen Christiaens.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Interviews Zulte Waregem
    » Reageer (0)
    07-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 december 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 december 2014.


    EERSTE KLASSE  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 19

    KV Mechelen - AA Gent      0 - 0

    RC Genk - KV Kortrijk       3 - 0

    Lierse - Westerlo    3 - 3

    Cercle Brugge - Moeskroen-Peruwelz    2 - 1

    Waasland-Beveren - Charleroi     1 - 3

    Standard - Club Brugge      1 - 3

    Anderlecht - Oostende     3 - 0

    Zulte Waregem - Lokeren     1 - 0



    TWEEDE KLASSE  
       PROXIMUS LEAGUE  :  Speeldag 18


    Oud-Heverlee Leuven - Antwerp       2 - 2

    Virton - Patro Eisden      2 - 0

    Lommel United - KSK Heist     1 - 0

    Geel - Roeselare     3 - 0

    Bergen - White Star Brussel     1 - 1

    Tubeke - Eupen      0 - 0

    Woluwe-Zaventem - RC Mechelen     0 - 1

    Eendracht Aalst - Dessel Sport    2 - 2

    Seraing United - Sint Truiden       2 - 2

    DERDE KLASSE A :  Speeldag 19

    KSV Oudenaarde - Bornem      0 - 0

    Doornik - Zele    0 - 3

    Dender - Sint Eloois Winkel    2 - 2

    Deinze - Olsa Brakel      0 - 1

    Temse - Koksijde      4 - 2

    Gent Zeehaven - Torhout      1 - 1

    Izegem - Gullegem     1 - 3

    VW Hamme - Londerzeel     1 - 1

    Rupel-Boom - Ath    2 - 0

    DERDE KLASSE B :   Speeldag 19

    La Louvière-Centre - La Calamine      2 - 0

    Turnhout - Bocholt      1 - 7

    Oosterzonen - Visé     6 - 0

    Sprimont-Comblain - Grimbergen      1 - 1
     
    Walhain - Cappellen     3 - 0

    Tienen - Hasselt      1 - 0

    Berchem Sport - Hoogstraten     2 - 1

    Verviers - Ciney    3 - 3

    Diegem Sport - Union     1 - 3

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 16

    Jong Lede - Berlare      1 - 1

    Wetteren-Kwatrecht - RC Waregem      2 - 2

    Sparta Petegem - Ronse     2 - 1

    Boezinge - Sint Gillis Waas     3 - 3

    Sint Niklaas - Harelbeke    1 - 1

    Eernegem - VK Westhoek    1 - 1

    Ingelmunster - Knokke     1 - 0

    Menen - Wetteren    3 - 0

    VIERDE KLASSE B :  Speeldag 16

    Binche - Wijgmaal      2 - 1

    Pepingen - Rebecquoise      1 - 0

    Schaerbeek - Overijse     2 - 4

    Chatelet - Wolvertem     0 - 1

    Franc Borains - Leopold Ukkel      2 - 0

    Waterloo - Solrezienne    1 - 1

    Assesse - Sterrebeek     1 - 1

    Ganshoren - Acrenoise      1 - 2

    VIERDE KLASSE C :  Speeldag 16

    Zwarte Leeuw - Witgoor Dessel      4 - 1

    Lyra - Sint Lenaarts     0 - 6

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen    0 - 1

    Bree - Esperanza Pelt       1 - 5

    Bilzerse Waltwilder - Beerschot-Wilrijk      1 - 1

    Duffel - Hades     4 - 1

    Herantals - Wellen      0 - 0

    Vosselaar - Leopoldsburg      0 - 3

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 16

    RFC Meux - Aywaille     AFG       ( op 31/01 )

    Couvin-Mariembourg - RFC De Liège     AFG     ( op 31/01 )

    Givry - UR Namur      AFG     ( op 01/02 )

    Mormont - Bertrix     0 - 1

    Solières Sport - RFC Huy     AFG    ( op 01/02 )

    Hamoir - Arlonaise      3 - 2

    Taminoise - Onhaye     3 - 1

    Waremme - FC Tilleur      0 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    06-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 13 en 14 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 13 en zondag 14 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :

    Ninove - Kruibeke     2 - 0

    Maldegem - Lovendegem      4 - 0

    RC Lebbeke - Laarne-Kalken      0 - 2

    Melsele - Voorde       1 - 1

    Robur - Zelzate     2 - 1

    Appelterre - Eine      3 - 0  

    Stekene - Dikkelvenne     0 - 2

    Drongen - Meldert      2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Latem - Waarschoot      1 - 0

    Sint Kruis Winkel - Mariakerke    2 - 3

    Zomergem - Sleidinge     1 - 2

    Ursel - De Pinte     0 - 3

    Adegem - Lembeke     0 - 3

    Merendree - Kleit    0 - 1

    KFCO Gent - FC Merelbeke    1 - 7

    Sint Denijs - Aalter     0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Sottegem - Bambrugge      1 - 2

    Lebeke-Aalst - Elene-Grotenberge     0 - 1

    Bonanza - Windeke     1 - 0

    Winnik - Munkzwalm      2 - 1

    Gavere-Asper - Houtem     1 - 1

    Geraardsbergen - Meerbeke     2 - 0

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake     1 - 1
     
    KVV Ardennen - Jong Zulte    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    HO Kalken - Lochristi     2 - 0

    Kemzeke - Vrasene      2 - 1

    Opdorp - Grembergen     1 - 1

    Destelbergen - Schoonaarde     1 - 2

    Klinge - Moerbeke      0 - 3

    Dendermonde - Buggenhout      1 - 1

    Heikant - Verrebroek     1 - 2

    Sinaai - SK Lebbeke     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Nevele      2 - 1

    Bassevelde - Watervliet      2 - 2

    Bellem - Belzele     3 - 1

    Maria Aalter - Evergem Center     1 - 2

    Vinkt - Knesselare    2 - 0

    Poesele - Sint Laureins     2 - 0

    Middelburg - Zeveren      0 - 4

    Assenede - DKW Evergem      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moortsele - Muide Gent      4 - 2

    Vinderhoute - VSV Gent      0 - 9

    Massemen - Serskamp-Schellebelle      1 - 2

    T. Melle - Nazareth-Eke      0 - 0

    Yildiz Gent - Edeboys      2 - 6

    Melsen - Cercle Melle     2 - 4

    HT Zwijnaarde - VC Zwijnaarde      3 - 2

    Heusden - Gijzel-Oosterzele      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sparta Geraardsbergen     0 - 2

    Bevere - Sottegem B     1 - 0

    FC Kluisbergen - Velzeke      2 - 2

    Zingem - Nederename      2 - 0

    Deftinge - Moerbeke    0 - 3

    Wortegem - Machelen     3 - 2   

    Horebeke - Kluisbergen Sportief      3 - 3

    Sint Goriks - Boekel      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    SV Ressegem - Idegem      0 - 2

    Wieze - Herzele-Ressegem      1 - 0

    Baardegem - Mere     2 - 4

    Erembodegem - Borsbeke     1 - 5

    Denderleeuw - Nederhasselt     0 - 4

    Oudegem - KV Sint Gillis     1 - 1

    Kerksken - Wit Zwart 93    2 - 1

    Burst - Denderhoutem      1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Wachtebeke     3 - 3

    Meerdonk - Waasmunster    0 - 4

    Tielrode - Kieldrecht      2 - 3

    Sint Pauwels - Haasdonk      0 - 3

    Daknam - Doorslaar     2 - 3

    Bazel - WB St Niklaas    1 - 0

    Kallo - Hamme-Zogge      2 - 3

    Zaffelare - Melsele B      0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - Kaprijke-Bentille     2 - 2

    Jago Sint Amandsberg - Hansbeke       1 - 5

    Mariakerke B - VC Boekhoute      2 - 4

    Muide Gent B - Balgerhoeke     1 - 2

    Genc Turk Gent - Donk    1 - 3

    Gentbrugge - Ertvelde    2 - 3

    Lotenhulle - Avrasya Gent     3 - 2

    Oostakker - VS Destelbergen      2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - Oordegem       STOPGEZET  bij 1 - 0

    Laarne-Kalken B - Heusden B     0 - 2

    Zevergem - HO Kalken B      2 - 2

    Bottelare - Beervelde      1 - 3

    Balegem - Bavegem    1 - 3

    SKV Overmere - Landskouter    3 - 3

    Smetlede - SK Merelbeke      4 - 2

    Lochristi B - Wichelen     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Opbrakel - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Everbeek - Nokere-Kruishoutem     1 - 5

    Michelbeke - FCLC Ronse    2 - 2

    Olsene - Petegem Schelde     2 - 1

    Huise-Ouwegem - Mater    7 - 3

    Zegelsem - Volkegem    2 - 1

    Elene-Grotenberge B - Maarkedal      1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Neigem - Haaltert     5 - 0

    Zandbergen - Nieuwerkerken        0 - 0

    Hofstade - Vlierzele     2 - 0

    Overboelare - Doggen      0 - 2

    Aaigem - Ophasselt      5 - 2

    Gijzegem - Okegem     1 - 6

    Herdersem - Moorsel      0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - Baasrode       0 - 1

    PD Kruibeke - Belsele      3 - 3

    Waasmunster - Hoogeinde     4 - 2

    Moerbeke B - Eksaarde     2 - 0

    Rupelmonde - Sinaai B      4 - 0

    Haasdonk B - Stekene B    5 - 0

    Beervelde B - Robur B     0 - 2

    YB Beveren - Sombeke    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    05-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 13 en 14 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 13 en zondag 14 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig, mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Wielsbeke     1 - 0

    Meulebeke - Wingene     0 - 4

    Westkapelle - Damme     1 - 2

    Vlamertinge - Helkijn      6 - 2

    Zwevegem - Adinkerke      0 - 6

    Langemark - Wervik    0 - 3

    Oostduinkerke - Wevelgem      1 - 0

    Oostnieuwkerke - De Ruiter Roeselare    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kortemark - 
    Zedelgem     2 - 0

    Bredene - Jabbeke     0 - 0

    Blankenberge - Westrozebeke      3 - 0

    Houthulst - Varsenare      1 - 0

    Koekelare - Veldegem      0 - 2

    De Haan - E. Brugge      5 - 2

    Nieuwpoort - Heist     1 - 4

    Oudenburg - Oostkamp    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    KVK Avelgem - Anzegem      1 - 3

    Dottignies - Bissegem       0 - 3

    Pittem - Ledegem     0 - 3

    RC Lauwe - Kanegem     3 - 1

    Deerlijk - D. Beveren     3 - 2

    Heestert - Club Roeselare      2 - 2

    Otegem - Geluwe      2 - 4

    Luingnois - VV Tielt      1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Nieuwkerke - Zonnebeke      2 - 0

    Staden - Diksmuide      2 - 0

    Jonkershove - Beselare      1 - 4

    Ichtegem - Elverdinge     4 - 0

    KFC Poperinge - Dikkebus     2 - 1

    Comines-Warneton - Proven     1 - 2

    De Panne - VK Koekelare     3 - 1

    Veurne - Voormezele     0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Lissewege - Spermalie-Middelkerke      1 - 3

    Dar. Brugge - Zandvoorde     3 - 2

    C. Oedelem - Gistel     1 - 1

    Loppem - Steenbrugge       0 - 3

    Wenduine - Snaaskerke     2 - 5

    Davo Westende - Beernem    0 - 0

    Ruddervoorde - HO Oedelem    4 - 1

    Moerkerke - Zwevezele     0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Desselgem      6 - 0

    Beveren-Leie - Oostrozebeke      1 - 1

    Jong Vijve - Kuurne     2 - 3

    Aarsele - WS Lauwe     0 - 5

    Lendelede - Moorslede     1 - 0

    Heule - Hooglede     0 - 2

    Moen - Ingooigem      4 - 3

    SV Kortrijk - Ardooie    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Alveringem - Lombardsijde     4 - 3

    Vleteren - Bulskamp     2 - 1

    Westouter - Ploegsteert     1 - 1

    Leke-Vladslo - Merkem     0 - 4

    Keiem - Zillebeke     4 - 0

    Brielen - Heuvelland     3 - 1

    Houthem - Lo-Reninge   3 - 0

    Vrij : Reningelst
     
    VIERDE PROVINCIALE B :

    Doomkerke - Dosko Sint Kruis      3 - 1

    Hertsberge - Jong Male      1 - 2

    Sint Joris Sport - Zarren      5 - 0

    Dudzele - Aartrijke   1 - 2

    Eskavee Zwevezele - Aartrijke    2 - 2

    Zerkegem - Zeebrugge    0 - 2

    Vrij : Ruiselede en Lichtervelde

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Wikings Kortrijk - Gits     1 - 0

    Emelgem-Kachtem - Geluveld     5 - 2

    Aalbeke - Hulste     3 - 4

    Stasegem - Rekkem      2 - 1

    Moorsele - Dentergem     6 - 1

    Passendale - Kruiseke     2 - 0

    Vrij : Marke en Bellegem



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    03-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 december 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 december 2014.

    EERSTE KLASSE       JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 18



    Westerlo - Waasland-Beveren      1 - 2

    Moeskroen-Peruwelz - Anderlecht   4 - 2

    KV Oostende - Lierse    2 - 1

    Lokeren - Cercle Brugge 0 - 0

    KV Kortrijk - KV Mechelen   3 - 0

    Club Brugge - Zulte Waregem   2 - 1

    Charleroi - Standard      0 - 1

    AA Gent - RC Genk    0 - 0

    TWEEDE KLASSE  
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 17

    Eupen - Seraing United       1 - 1

    Dessel Sport - Oud-Heverlee Leuven   1 - 1

    KSK Heist - Geel    1 - 1

    Antwerp - Tubeke   0 - 0

    Patro Eisden - Lommel United   1 - 2

    Sint Truiden - Bergen  1 - 0

    RC Mechelen - Eendracht Aalst   2 - 4

    Woluwe-Zaventem - Roeselare  4 - 4

    White Star Brussel - Virton   1 - 0

    DERDE KLASSE A : Speeldag 18

    Torhout - Doornik     2 - 1

    Bornem - Dender    2 - 2

    Sint Eloois Winkel - Rupel-Boom   1 - 3

    Zele - VW Hamme  4 - 1

    Londerzeel - Temse  0 - 2

    Ath - Gent Zeehaven  2 - 0

    Olsa Brakel - KSV Oudenaarde     0 - 2

    Koksijde - Izegem  4 - 0

    Gullegem - Deinze  0 - 0

    DERDE KLASSE B :  Speeldag 18

    Hoogstraten - Walhain    3 - 0

    Hasselt - Verviers    2 - 0

    Ciney - Sprimont-Comblain    1 - 0

    Grimbergen - Berchem Sport    0 - 3

    La Calamine - Diegem Sport   2 - 0

    Bocholt - La Louvière-Centre   1 - 0

    Visé - Tienen    1 - 6

    Cappellen - Turnhout   3 - 1

    Union - Oosterzonen  5 - 1

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 15

    Ingelmunster - Ronse    1 - 2

    Sint Niklaas - Wetteren    3 - 1

    Sparta Petegem - RC Waregem   0 - 0

    Jong Lede - Sint Gillis Waas  0 - 1

    Wetteren-Kwatrecht - Harelbeke  1 - 6

    Boezinge - Eernegem    2 - 2

    Menen - Berlare  1 - 2

    Knokke - VK Westhoek  1 - 3
     
    VIERDE KLASSE B :  Speeldag 15

    Binche - Rebecquoise    1 - 4

    Pepingen - Acrenoise   1 - 0

    Wolvertem - Overijse    2 - 0

    Chatelet - Sterrebeek  5 - 0

    Assesse - Solrezienne   2 - 2

    Franc Borains - Wijgmaal  3 - 0

    Waterloo - Leopold Ukkel  3 - 1

    Ganshoren - Schaerbeek    2 - 1

    VIERDE KLASSE C :  Speeldag 15

    Esperanza Pelt - Spouwen-Mopertingen   3 - 1

    Zwarte Leeuw - Beerschot-Wilrijk     1 - 2

    Bilzerse Waltwilder - City Pirates Antwerpen  2 - 0

    Lyra - Leopoldsburg   3 - 2

    Bree - Sint Lenaarts    1 - 4

    Duffel - Witgoor Dessel  3 - 0

    Herentals - Hades  0 - 2

    Vosselaar - Wellen  2 - 1

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 15

    Couvin-Mariembourg - Aywaille    STOPGEZET bij 0 - 0   

    RFC Meux - Givry   1 - 2

    Arlonaise - UR Namur   4 - 1

    Solières Sport - Onhaye   1 - 1

    Mormont - RFC Huy   0 - 6

    Hamoir - FC Tilleur  3 - 0

    Taminoise - RFC de Liège   0 - 1

    Waremme - Bertrix    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    02-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 6 en 7 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 6 en zondag 7 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Ninove - Meldert    5 - 0

    Melsele - Dikkelvenne  2 - 4

    RC Lebbeke - Maldegem    2 - 0

    Kruibeke - Lovendegem. 2 - 3

    Drongen - Voorde.  1 - 2

    Stekene - Eine  1 - 3

    Robur - Laarne-Kalken   2 - 2

    Appelterre - Zelzate  1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Latem - Sint Denijs   2 - 0

    Mariakerke - Aalter    1 - 5

    Sint Kruis Winkel - Merelbeke 1 - 2

    KFCO Gent - Kleit  0 - 13

    Merendree - Lembeke  1 - 1
     
    Ursel - Sleidinge  3 - 1

    Zomergem - Waarschoot  4 - 1

    Adegem - De Pinte    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B : 

    Sottegem - Vurste-Semmerzake     0 - 0

    Bambrugge - Jong Zulte    7 - 1

    Oudenhove - Meerbeke   1 - 2

    Geraardsbergen - Houtem    1 - 1

    Gavere-Asper - Munkzwalm  6 - 0

    Winnik - Windeke   4 - 3

    Bonanza - Elene-Grotenberge  0 - 2

    Lebeke-Aalst - KVV Ardennen    0 - 4   

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Lochristi - SK Lebbeke  4 - 2

    HO Kalken - Grembergen  0 - 2

    Opdorp - Vrasene  1 - 2

    Kemzeke - Schoonaarde  4 - 0

    Destelbergen - Moerbeke  1 - 0

    Dendermonde - Verrebroek   3 - 0

    Klinge - Buggenhout  2 - 4

    Heikant - Sinaai  0 - 2
     
    DERDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Knesselare    1 - 0

    Watervliet - DKW Evergem  0 - 6

    Maria-Aalter - Belzele  0 - 3

    Middelburg - Evergem Center   0 - 2

    Poesele - Zeveren  4 - 1

    Vinkt - Sint Laureins   2 - 0

    Bellem - Assenede   2 - 2

    Bassevelde - Nevele    0 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Gijzel-Oosterzele   0 - 2

    Moortsele - Edeboys  1 - 2

    Yildiz Gent - Cercle Melle  0 - 1

    Melsen - VC Zwijnaarde  2 - 2

    HT Zwijnaarde - Nazareth-Eke  3 - 2

    T. Melle - Serskamp-Schellebelle  1 - 4

    Massemen - VSV Gent   3 - 6

    Vinderhoute - Heusden  0 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Velzeke     2 - 2

    Zingem - Sparta Geraardsbergen  1 - 1

    FC Kluisbergen - Sottegem B    2 - 0

    Bevere - Sint Goriks     2 - 1

    Deftinge - Kluisbergen Sportief  1 - 3

    Horebeke - Machelen  3 - 0

    Wortegem - Nederename   0 - 1

    Moerbeke - Boekel    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Denderhoutem   0 - 1

    SV Ressegem - Nederhasselt   4 - 1

    Denderleeuw - Sint Gillis  4 - 0

    Oudegem - Wit Zwart 93   5 - 3

    Kerksken - Borsbeke  0 - 6

    Erembodegem - Mere   4 - 1

    Baardegem - Herzele-Ressegem    3 - 3

    Wieze - Burst  0 -  5

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Bazel    1 - 3

    Daknam - Haasdonk  2 - 3

    Kallo - Doorslaar  1 - 2

    Waasmunster - WB Sint Niklaas  1 - 3

    Sint Pauwels - Melsele B     0 - 3

    Tielrode - Wachtebeke   4 - 2

    Meerdonk - Hamme-Zogge   2 - 3

    Zaffelare - Kieldrecht    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - Hansbeke    0 - 1

    Mariakerke B - VS Destelbergen    0 - 1

    Lotenhulle - Muide Gent B    5 - 3

    Oostakker - Kaprijke-Bentille   0 - 0

    Gentbrugge - VC Boekhoute   7 - 2

    Genc Turk Gent - Ertvelde  2 - 5

    Donk - Balgerhoeke  3 - 2

    Avrasya Gent - Jago Sint Amandsberg  3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - Bavegem    4 - 0

    Laarne-Kalken B - Landskouter   5 - 1

    SKV Overmere - Oordegem  1 - 3

    Zevergem - Lochristi B    0 - 1

    Bottelare - HO Kalken B   1 - 3

    Smetlede - FCDKG Beervelde  1 - 1

    Balegem - SK Merelbeke  1 - 3

    Heusden B - Wichelen  0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Huise-Ouwegem - Strijpen  1 - 2

    Opbrakel - Nokere-Kruishoutem  0 - 3

    Everbeek - FCLC Ronse  3 - 4

    Michelbeke - Petegem Schelde  3 - 3

    Olsene - Mater  4 - 3

    Maarkedal - Volkegem  3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Kluisbergen Sportief B      5 - 0  ( op 11/11 gespeeld )

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Neigem - Moorsel  5 - 0
     
    Herdersem - Doggen  1 - 2

    Overboelare - Ophasselt  2 - 3

    Hofstade - Nieuwerkerken   1 - 0

    Gijzegem - Vlierzele  0 - 4

    Aaigem - Okegem  3 - 3

    Zandbergen - Idegem B  2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - Sombeke   1 - 1

    YB Beveren - PD Kruibeke   1 - 1

    Sinaai B - Belsele    1 - 2

    Rupelmonde - Robur B    4 - 0

    Moerbeke B - Stekene B  2 - 3

    SVH Waasmunster - Baasrode   1 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    6 - 1

    FCDKG Beervelde B - Eksaarde  1 - 3




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    01-12-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 6 en 7 december 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 6 en zondag 7 december 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig, mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Damme      1 - 2

    Vlamertinge - Adinkerke  3 - 1

    Zwevegem - Wevelgem  4 - 2

    Langemark - Wielsbeke  0 - 4

    Westkapelle - Meulebeke  4 - 0

    De Ruiter Roeselare - Wingene  4 - 2

    Oostnieuwkerke - Helkijn   5 - 1

    Oostduinkerke - Wervik  1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Nieuwpoort - Oostkamp     2 - 1

    KFC Heist - E. Brugge  2 - 0

    Houthulst - Zedelgem  1 - 2

    Bredene - Westrozebeke  2 - 0

    Blankenberge - De Haan  4 - 3

    SV Koekelare - Varsenare   2 - 2

    Oudenburg - Veldegem       1 - 1

    Kortemark - Jabbeke  2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Club Roeselare      0 - 3

    RC Lauwe - Ledegem  2 - 4

    Otegem - D. Beveren  2 - 0

    Geluwe - Anzegem  4 - 1

    Heestert - KVK Avelgem   1 - 3

    Deerlijk - Kanegem   5 - 3

    Pittem - VV Tielt  1 - 2

    Luingnois - Bissegem     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Voormezele    3 - 0

    Ichtegem - Dikkebus  0 - 1

    Staden - Elverdinge  3 - 2

    Jonkershove - Zonnebeke   1 - 2

    Nieuwkerke - Veurne  2 - 0

    Poperinge - Proven    3 - 0

    Comines-Warneton - VK Koekelare  3 - 0

    De Panne - Beselare  2 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Zwevezele - Snaaskerke    6 - 0

    Lissewege - Steenbrugge     1 - 2

    Dar. Brugge - Wenduine  3 - 2

    Loppem - Beernem   3 - 5

    C. Oedelem - Zandvoorde   0 - 1

    Westende - Gistel    0 - 4

    Ruddervoorde - Spermalie-Middelkerke  3 - 3

    Moerkerke - HO Oedelem  2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Ardooie - Desselgem      3 - 0

    Jong Vijve - Oostrozebeke  1 - 4

    Aarsele - Kuurne  1 - 0

    Lendelede - WS Lauwe    0 - 3

    Heule - Moorslede  1 - 5

    Moen - Hooglede   3 - 0

    KSV Kortrijk - Ingooigem  2 - 0

    Beveren-Leie - Dadizele  0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vleteren - Reningelst   1 - 4

    Leke-Vladslo - Lombardsijde  0 - 1

    Westouter - Lo-Reninge  0 - 1

    Keiem - Merkem  4 - 1

    Alveringem - Bulskamp  2 - 2

    Houthem - Zillebeke    1 - 1

    Ploegsteert - Heuvelland   10 - 0

    Brielen Sport is vrij

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede   1 - 3

    Dosko Sint Kruis - Handzame  0 - 1

    Lichtervelde - Zarren  3 - 2

    Hertsberge - Zeebrugge  3 - 0

    Sint Joris Sport - Jong Male   1 - 1

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 1

    Eskavee Zwevezele en Doomkerke zijn vrij

    VIERDE PROVINCIALE C :


    Passendale - Hulste  2 - 2

    Dentergem - Geluveld  2 - 2

    Bellegem - Kruiseke  8 - 0

    Aalbeke - Rekkem  1 - 1

    Wikings Kortrijk - Marke   1 - 3

    Stasegem - Gits   3 - 2

    Emelgem-Kachtem en Moorsele zijn vrij


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    30-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leren Vereert speelt : 'Martha en Mathilde'.
    .


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    » Reageer (0)
    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 november 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 november 2014.





    EERSTE KLASSE :    JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 17

    Zulte Waregem - AA Gent      2 - 1

    Westerlo - Charleroi      2 - 3

    Cercle Brugge - RC Genk     0 - 1

    KV Mechelen - KV Oostende     0 - 0

    Waasland-Beveren - Moeskroen-Peruwelz     2 - 1

    Anderlecht - Club Brugge     2 - 2

    Standard - KV Kortrijk     0 - 2

    Lierse - Lokeren     1 - 1

    TWEEDE KLASSE  
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 16

    Seraing United - Antwerp      1 - 2

    Virton - Sint Truiden     0 - 1

    Roeselare - KSK Heist      2 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - RC Mechelen     3 - 0

    Tubeke - Dessel Sport      1 - 1

    Geel - Patro Eisden     2 - 2

    Lommel United - White Star Brussel      2 - 0

    Eendracht Aalst - Woluwe-Zaventem      1 - 0

    Bergen - Eupen     1 - 1

    DERDE KLASSE A : Speeldag 17

    Doornik - Gent Zeehaven     2 - 4

    Torhout - VW Hamme      1 - 0

    Olsa Brakel - Dender     0 - 0

    Koksijde - Deinze      2 - 0

    Sint Eloois Winkel - Ath     1 - 1

    Londerzeel - Izegem     2 - 0

    Bornem - Rupel-Boom     0 - 1

    Zele - Temse     0 - 4

    Gullegem - Oudenaarde      0 - 1 

    DERDE KLASSE B : Speeldag 17

    Hasselt - Sprimont-Comblain      1 - 0

    La Louvière-Centre - Turnhout     3 - 2

    Ciney - Berchem Sport     3 - 0

    Hoogstraten - Cappellen     1 - 3

    La Calamine - Oosterzonen    3 - 2

    Grimbergen - Walhain     0 - 1

    Bocholt - Diegem Sport     7 - 0

    Union - Tienen       3 - 0

    Visé - Verviers     1 - 2

    VIERDE KLASSE A : Speeldag 14

    Eernegem - Jong Lede       1 - 3

    Berlare - Sint Niklaas      3 - 2

    St Wetteren - Wetteren-Kwatrecht      1 - 1

    Harelbeke - Sparta Petegem     1 - 1

    Sint Gillis Waas - Menen     1 - 4

    RC Waregem - Ingelmunster     2 - 4

    VK Westhoek - Boezinge      8 - 1

    KSK Ronse - Knokke     1 - 2

    VIERDE KLASSE B : Speeldag 14

    Schaerbeek - Pepingen      2 - 2

    Tempo Overijse - Ganshoren      1 - 0

    Sterrebeek - Wolvertem        1 - 1

    Solrezienne - Chatelet     1 - 1

    Rebecqouise - Franc Borains    2 - 0

    Acrenoise - Binche    4 - 1

    Wijgmaal - Waterloo   1 - 3

    Leopold Ukkel - Assesse    3 - 1

    VIERDE KLASSE C : Speeldag 14

    Hades - Vosselaar     5 - 2

    Sint Lenaarts - Esperanza Pelt      0 - 1

    Leopoldsburg - Bree      2 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Duffel     3 - 0

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw     1 - 2

    Wellen - Lyra       4 - 1

    Witgoor Dessel - Herentals      4 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Bilzerse Waltwilder     3 - 3   ( op 02/11 gespeeld )

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 14

    UR Namur - RFC Meux     2 - 4

    RFC Huy - Waremme    0 - 0

    Givry - Couvin-Mariembourg      2 - 0

    Onhaye - Mormont    1 - 0

    Bertrix - Hamoir      4 - 3

    Aywaille - Taminoise     3 - 0

    FC Tilleur - Arlonaise      1 - 1

    RFC de Liège - Solières Sport    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    25-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 29 en 30 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 29 en zondag 30 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Maldegem - Robur      7 - 1

    Zelzate - Stekene    3 - 0

    Eine - Melsele     2 - 1  

    Dikkelvenne - Drongen     2 - 2

    Voorde - Ninove     0 - 0

    Laarne-Kalken - Appelterre     0 - 1

    Meldert - Kruibeke     2 - 5

    Lovendegem - RC Lebbeke      1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Merendree      0 - 2

    Sleidinge - Adegem     3 - 1

    Sint Denijs - Zomergem     2 - 2

    Lembeke - KFCO Gent     5 - 0

    Kleit - Sint Kruis Winkel     2 - 0

    Merelbeke - Mariakerke     2 - 0

    Waarschoot - Ursel     0 - 2

    Aalter - Latem      1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    KVV Ardennen - Bonanza      8 - 1

    Windeke - Gavere-Asper     2 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bambrugge    0 - 5

    Elene-Grotenberge - Winnik     5 - 2

    Munkzwalm - Geraardsbergen     2 - 5

    Houtem - Oudenhove      1 - 1

    Meerbeke - Sottegem     3 - 0

    Jong Zulte - Lebeke-Aalst      2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - HO Kalken     1 - 1

    Sinaai - Dendermonde     1 - 0

    SK Lebbeke - Heikant     2 - 2

    Schoonaarde - Opdorp      0 - 3
     
    Moerbeke - Kemzeke      0 - 3

    Verrebroek - Klinge     3 - 1

    Grembergen - Lochristi      0 - 4

    Buggenhout - Destelbergen     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Assenede - Maria-Aalter    3 - 0

    Belzele - Middelburg    1 - 2

    Evergem Center - Poesele      4 - 0

    Nevele - Watervliet     4 - 2

    Knesselare - Bassevelde     3 - 0

    Sint Laureins - Meetjesland     2 - 2

    Zeveren - Vinkt    1 - 3

    DKW Evergem - Bellem     5 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Heusden - Massemen      2 - 1

    VSV Gent - T. Melle     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde     3 - 1

    Edeboys - Muide Gent     6 - 2

    Cercle Melle - Moortsele      1 - 1

    VC Zwijnaarde - Yildiz Gent     1 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Vinderhoute     10 - 0

    Nazareth-Eke - Melsen     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Bevere      3 - 1

    Sottegem B - Jong Geraardsbergen     2 - 3

    Sint Goriks - FC Kluisbergen     0 - 5

    Velzeke - Zingem     3 - 2

    Sparta Geraardsbergen - Wortegem      1 - 1

    Nederename - Horebeke     4 - 0

    Machelen - Deftinge      5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Moerbeke     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Burst - Baardegem    4 - 2

    Herzele-Ressegem - Erembodegem     1 - 3

    Mere - Kerksken      2 - 1

    Nederhasselt - Idegem    2 - 3

    Sint Gillis - SV Ressegem     1 - 1

    Wit Zwrt 93 - Denderleeuw     3 - 0

    Denderhoutem - Wieze     1 - 0

    Borsbeke - Oudegem      0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Sint Pauwels      2 - 0

    Melsele B - Daknam     1 - 1

    Haasdonk - Kallo     7 - 1

    Bazel - Tielrode    2 - 0

    Wachtebeke - Zaffelare     0 - 0

    WB Sint Niklaas - SK Gerda       0 - 0

    Doorslaar - Meerdonk     2 - 1

    Hamme-Zogge - Waasmunster     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Jago Sint Amandsberg      1 - 6

    Hansbeke - Oostakker    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Mariakerke B     4 - 1

    Balgerhoeke - Lotenhulle     4 - 1

    Ertvelde - Donk     2 - 0

    VC Boekhoute - Genc Turk Gent     2 - 6

    VS Destelbergen - Gentbrugge     2 - 0

    Avrasya Gent - Ursel B     2 - 5

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wichelen - Zevergem     0 - 3

    Bavegem - Overmere    2 - 1

    Oordegem - Laarne-Kalken B     2 - 2

    Landskouter - Heusden B     2 - 2

    Lochristi B - Bottelare      0 - 2

    SK Merelbeke - Nazareth-Eke B     1 - 2

    HO Kalken B - Smetlede     3 - 2

    FCDKG Beervelde - Balegem     2 - 0

    VIERDE PROVINCILE C :

    Kluisbergen Sportief B - Maarkedal      0 - 5

    Nokere-Kruishoutem - Elene-Grotenberge B      3 - 1

    FCLC Ronse - Opbrakel    2 - 0

    Petegem Schelde - Everbeek      2 - 0

    Mater - Michelbeke    0 - 5

    Zegelsem - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Strijpen - Olsene    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Nieuwerkerken - Gijzegem       4 - 0

    Vlierzele - Aaigem    1 - 3

    Doggen - Neigem    2 - 3

    Ophasselt - Herdersem     3 - 1

    Okegem - Overboelare    1 - 0

    Moorsel - Haaltert     3 - 3

    Idegem B - Hofstade     0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Belsele - YB Beveren     5 - 0

    Baasrode - Haasdonk B   1 - 4

    Stekene B - FCDKG Beervelde B     0 - 2

    Eksaarde - Rupelmonde    1 - 3

    Robur B - Sinaai B      4 - 0

    Sombeke - SVH Waasmunster      4 - 0

    PD Kruibeke - Bosdam Beveren     1 - 1

    Hoogeinde - Moerbeke B     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    24-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 29 en 30 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 29 en zondag 30 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig, mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Wervik - Zwevegem       3 - 1

    Meulebeke - Rumbeke       1 - 0

    Wingene - Westkapelle     3 - 0

    Damme - Langemark     3 - 0

    Wielsbeke - Oostduinkerke    2 - 0

    Wevelgem - Vlamertinge    2 - 3

    Adinkerke - Oostnieuwkerke     0 - 3

    Helkijn - De Ruiter Roeselare      2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Haan - Bredene      2 - 0

    Veldegem - Nieuwpoort      2 - 1

    Westrozebeke - Kortemark   2 - 2

    Zedelgem - SV Koekelare     2 - 2

    Oostkamp - KFC Heist     3 - 0

    Jabbeke - Houthulst      1 - 0

    Varsenare - Oudenburg     3 - 0

    E. Brugge - Blankenberge    1 - 7

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    KVK Avelgem - Dottignies      1 - 1

    Anzegem - Heestert   1 - 0

    D. Beveren - Geluwe    0 - 1

    Bissegem - Pittem     0 - 2

    Kanegem - Otegem    0 - 1

    Club Roeselare - Luingnois    1 - 3

    Ledegem - Deerlijk Sport     6 - 1

    VV Tielt - RC Lauwe     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Jonkershove      3 - 3

    Beselare - Comines-Warneton       0 - 1

    VK Koekelare - Poperinge     0 - 3

    Proven - Ichtegem     1 - 0

    Dikkebus - Staden    1 - 1

    Elverdinge - Diksmuide    4 - 6

    Voormezele - Nieuwkerke      0 - 4

    Zonnebeke - De Panne     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Spermalie-Middelkerke - Moerkerke      5 - 0

    Zandvoorde - Davo Westende      0 - 4

    Steenbrugge - Ruddervoorde     4 - 1

    Beernem - Lissewege     3 - 1

    HO Oedelem - Zwevezele     2 - 2

    Snaaskerke - Dar. Brugge     0 - 1

    Wenduine - C. Oedelem     1 - 5

    Gistel - Loppem     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :
     
    Oostrozebeke - Aarsele      2 - 2

    Dadizele - Jong Vijve      5 - 0

    Ingooigem - Ardooie      3 - 2

    Kuurne - Lendelede     0 - 3

    Desselgem - Beveren-Leie     0 - 0

    Hooglede - KSV Kortrijk     2 - 1

    Moorslede - Moen     2 - 0

    WS Lauwe - NS Heule     4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zillebeke - Westouter     3 - 4

    Merkem - Houthem      2 - 3

    Bulskamp - Leke-Vladslo      4 - 0

    Lo-Reninge - Ploegsteert     3 - 4

    Lombardsijde - Keiem      0 - 0

    Brielen - Vleteren     1 - 0

    Reningelst - Alveringem     4 - 1

    Heuvelland is vrij

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Ruiselede  Zerkegem     4 - 0

    Aartrijke - Hertsberge     0 - 4

    Jong Male - Lichtervelde     2 - 0

    Zarren - Doomkerke     5 - 2

    Eskavee Zwevezele - Dudzele      1 - 6

    Zeebrugge - Sint Joris Sport     1 - 0

    Hertsberge en Dosko Sint Kruis zijn vrij

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Emelgem-Kachtem  Wikings Kortrijk      3 - 1

    Marke - Stasegem     0 - 1

    Gits - Aalbeke     5 - 2

    Rekkem - Passendale    3 - 3

    Kruiseke - Moorsele     2 - 5

    Hulste - Bellegem     1 - 1

    Dentergem en Geluveld zijn vrij


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    23-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.R.I.P. PAPA ( 1928 - 2014 )
    R.I.P. PAPA ( 1928 - 2014 )


    Zondag 23 november 2014 blijft voor mij en mijn familie een heel trieste dag.
    In de nacht van zaterdag op zondag is mijn vader in zijn slaap overleden. Hij werd 86 jaar.

    Beste pa , 
    Ruim 1 jaar na het heengaan van Pépé Arsène hebben we jou nu ook moeten laten gaan.
    Je bed blijft leeg .... je zetel blijft leeg
    Ons wekelijks voetbalpraatje zal er nooit meer zijn.
    De vraag : 'tegen wie speelt Zulte Waregem en KSV Oudenaarde vanavond ?' zal ik nooit meer van je te horen krijgen.
    Beste pa, we gaan je ongelooflijk missen en willen je nog eens danken voor alles wat je voor ons hebt gedaan.
    We beloven je nu om voor ma te zorgen, iets wat zij de voorbije maanden ook voor jou deed.
    Rust zacht lieve pa, we blijven aan je denken, we blijven van je houden , je blijft voor altijd in ons hart.


    Pierre De Bleeker (15 mei 1928 - 23 november 2014)





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:foto's
    » Reageer (0)
    15-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 november 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 december 2014.






    EERSTE KLASSE :  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 16 :


    Charleroi - Anderlecht     3 - 1

    Lokeren - Westerlo      0 - 0

    Moeskroen-Peruwelz - Lierse     2 - 1

    AA Gent - Cercle Brugge     4 - 0

    Club Brugge - Waasland-Beveren     4 - 2

    KV Oostende - Standard     3 - 2

    RC Genk - KV Mechelen     3 - 0

    KV Kortrijk - Zulte Waregem    3 - 1

    TWEEDE KLASSE  
      PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 15

    Lommel United - Sint Truiden       0 - 1

    Virton - Eupen     2 - 0

    Roeselare - Patro Eisden      4 - 0

    Geel - White Star Brussel     1 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Eendracht Aalst     0 - 0

    Tubeke - RC Mechelen      1 - 0

    KSK Heist - Woluwe-Zaventem      2 - 1

    Seraing United - Dessel Sport     3 - 0

    Bergen - Antwerp   2 - 1

    DERDE KLASSE A : Speeldag 16


    KSV Oudenaarde - Koksijde       0 - 1

    Dender - Gullegem      0 - 1

    Gent Zeehaven - Sint Eloois Winkel      2 - 0

    Deinze - Londerzeel     2 - 0

    Temse - Torhout      1 - 1

    Izegem - Zele    2 - 1

    Ath - Bornem  1 - 2

    VW Hamme - Doornik    4 - 1

    Rupel-Boom - Olsa Brakel     2 - 1

    DERDE KLASSE B :   Speeldag 16

    Turnhout - Hoogstraten      2 - 2

    Oosterzonen - Bocholt     2 - 2

    Sprimont-Comblain - Visé     1 - 3

    Walhain - Ciney    2 - 2

    Tienen - La Calamine  1 - 2

    Verviers - Union    1 - 1

    Berchem Sport - Hasselt  1 - 7

    Cappellen - Grimbergen     2 - 0

    Diegem Sport - La Louvière-Centre  0 - 0

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 13

    Ingelmunster - Harelbeke      2 - 1

    Sparta Petegem - Wetteren    3 - 2

    Jong Lede - Boezinge  5 - 4

    Wetteren-Kwatrecht - Berlare  3 - 3

    Sint Niklaas - Sint Gillis Waas     1 - 0

    Menen - Eernegem  1 - 3

    Knokke - RC Waregem  3 - 2

    VK Westhoek - KSK Ronse  4 - 4

    VIERDE KLASSE B :  Speeldag 13

    Binche - Schaerbeek      2 - 1

    Tempo Overijse - Sterrebeek     0 - 1

    Franc Borains - Acrenoise      1 - 0

    Wolvertem - Solrezienne  1 - 0

    Chatelet - Leopold Ukkel   2 - 0

    Assesse - Wijgmaal  0 - 2

    Waterloo - Rebecquoise   1 - 1

    Pepingen - Ganshoren    1 - 3

    VIERDE KLASSE C :  Speeldag 13

    Esperanza Pelt - Leopoldsburg     2 - 1

    Zwarte Leeuw - Bilzerse Waltwilder     2 - 2

    Lyra - Hades       1 - 6

    Bree - Wellen    0 - 4

    Vosselaar - Witgoor Dessel  2 - 2

    Herentals - Beerschot-Wilrijk  0 - 7

    Duffel - City Pirates Antwerpen  2 - 2 

    Spouwen-Mopertingen - Sint Lenaarts  2 - 1

    VIERDE KLASSE D : Speeldag 13

    Couvin-Mariembourg - RFC Meux     1 - 1

    Arlonaise - Bertrix       2 - 2

    Solières Sport - Aywaille       1 - 0

    Mormont - RFC de Liège      1 - 4

    Hamoir - RFC Huy      3 - 0

    UR Namur - Tilleur      3 - 1

    Taminoise - Givry      2 - 3

    Waremme - Onhaye       2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    14-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 22 en 23 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - zaterdag 22 en zondag 23 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Ninove - Dikkelvenne      1 - 2

    Melsele - Zelzate      2 - 1

    Drongen - Eine  4 - 1

    Stekene - Laarne-Kalken   4 - 1

    Appelterre - Maldegem  1 - 3

    Robur - RC Lebbeke  1 - 2

    Kruibeke - Voorde  3 - 4

    Lovendegem - Meldert    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Kleit   0 - 3

    Zomergem - Latem   0 - 2

    Ursel - Sint Denijs  0 - 0

    Adegem - Waarschoot     5 - 0

    Merendree - Sleidinge  0 - 1

    KFCO Gent - De Pinte  0 - 6

    Sint Kruis Winkel - Lembeke  0 - 0

    Aalter - FC Merelbeke    1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Sottegem - Houtem      2 - 0

    Bambrugge - Meerbeke  1 - 0

    Bonanza - Lebeke-Aalst  2 - 2

    Winnik - KVV Ardennen  3 - 1

    Gavere-Asper - Elene-Grotenberge  2 - 4
     
    Geraardsbergen - Windeke   0 - 0

    Oudenhove - Munkzwalm  2 - 3

    Jong Zulte - Vurste-Semmerzake   1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Lochristi - Vrasene  1 - 2 

    HO Kalken - Schoonaarde  2 - 1

    Opdorp - Moerbeke  1 - 1

    SK Lebbeke - Grembergen  2 - 2

    Klinge - Sinaai  0 - 1

    Destelbergen - Verrebroek  1 - 0

    Dendermonde - Heikant  0 - 1

    Kemzeke - Buggenhout  1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Zeveren     2 - 1

    Bassevelde - Sint Laureins       3 - 0

    Watervliet - Knesselare  1 - 1

    Maria-Aalter - Bellem  2 - 0

    Middelburg - Assenede  0 - 2

    Poesele - Belzele  1 - 1

    Vinkt - Evergem Center  4 - 2

    DKW Evergem - Nevele  1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Cercle Melle     3 - 1

    Moortsele - VC Zwijnaarde   2 - 2

    Yildiz Gent - Nazareth-Eke  1 - 6

    Melsen - Serskamp-Schellebelle  0 - 1

    Massemen - Vinderhoute  4 - 0

    T. Melle - Heusden  0 - 0

    HT Zwijnaarde - VSV Gent  0 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys  1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sint Goriks      5 - 0

    Zingem - Sottegem B       1 - 1

    Boekel - Kluisbergen Sportief     0 - 3

    FC Kluisbergen - Bevere     3 - 3

    Moerbeke - Machelen     0 - 4

    Wortegem - Velzeke  3 - 2

    Horebeke - Sparta Geraardsbergen  1 - 2

    Deftinge - Nederename  1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Sint Gillis      3 - 0

    SV Ressegem - Wit Zwart 93   1 - 1

    Denderleeuw - Borsbeke   2 - 0

    Oudegem - Mere  1 - 2

    Baardegem - Wieze  2 - 0

    Erembodegem - Burst  1 - 2

    Kerksken - Herzele-Ressegem  2 - 2

    Denderhoutem - Nederhasselt  0 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Daknam - Kieldrecht  1 - 5

    Sint Pauwels - Wachtebeke  0 - 4

    Kallo - Melsele B   0 - 2

    Waasmunster - Doorslaar  2 - 2

    WB Sint Niklaas - Hamme-Zogge    4 - 2

    Tielrode - SK Gerda   1 - 2

    Meerdonk - Haasdonk   2 - 4

    Zaffelare - Bazel    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - Muide Gent B       4 - 0

    Mariakerke B - Hansbeke       2 - 2

    Donk - Boekhoute   1 - 2

    Lotenhulle - Jago st Amandsberg  3 - 1

    Oostakker - Avrasya Gent   3 - 2

    Gentbrugge - Kaprijke-Bentille  3 - 2

    Genc Turk Gent - VS Destelbergen  1 - 0

    Balgerhoeke - Ertvelde 0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - FCDKG Beervelde      1 - 6

    Laarne-Kalken B - Bavegem      3 - 2

    Wichelen - Landskouter      7 - 1

    Heusden B - Oordegem  4 - 2

    SKV Overmere - SK Merelbeke  2 - 0

    Balegem - HO Kalken B  0 - 3

    Smetlede - Lochristi B   1 - 1

    Bottelare - Zevergem  0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B  1 - 2

    Olsene - Zegelsem  1 - 0

    Everbeek - Mater  3 - 2

    Opbrakel - Petegem Schelde  1 - 7

    Elene-Grotenberge B - FCLC Ronse  7 - 0

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem  1 - 1

    Michelbeke - Strijpen       0 - 0  ( op 11/11 gespeeld )

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Idegem B  2 - 1

    Aaigem - Nieuwerkerken  0 - 3

    Overboelare - Vlierzele  0 - 2

    Herdersem - Okegem  1 - 2

    Neigem - Ophasselt  1 - 1

    Haaltert - Doggen  1 - 1

    Hofstade - Zandbergen   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Belsele - Robur B      1 - 0

    Sinaai B - Eksaarde      0 - 2

    Bosdam Beveren - YB Beveren     2 - 0

    Haasdonk B - Sombeke     2 - 2

    Moerbeke B - Baasrode  0 - 1

    SVH Waasmunster - PD Kruibeke  3 - 1

    Rupelmonde - Stekene B   4 - 1

    FCDKG Beervelde B - Hoogeinde    3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    13-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 22 en 23 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - zaterdag 22 en zondag 23 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Wevelgem     0 - 1

    Rumbeke - Westkapelle      2 - 1
     
    Vlamertinge - Wervik  3 - 6

    Zwevegem - Wielsbeke   2 - 3

    Langemark - Meulebeke  1 - 1

    Wingene - Helkijn  3 - 0

    De Ruiter Roeselare - Adinkerke   3 - 2

    Oostduinkerke - Damme    0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oudenburg - Zedelgem     1 - 1

    KFC Heist - Veldegem  1 - 1

    Houthulst - Westrozebeke  0 - 0

    Bredene - Blankenberge  4 - 2

    Kortemark - De Haan    3 - 0

    Koekelare - Jabbeke   5 - 0

    Nieuwpoort - Varsenare   1 - 0

    E. Brugge - Oostkamp  3 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Heestert      1 - 3

    Deerlijk - VV Tielt  0 - 4

    Pittem - Club Roeselare  1 - 1

    Anzegem - Dosko Beveren  1 - 1

    Otegem - Ledegem  1 - 1

    Geluwe - Kanegem  5 - 2

    RC Lauwe - Bissegem  4 - 1

    Luingnois - KVK Avelgem    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ichtegem - VK Koekelare  4 - 1

    Staden - Proven  2 - 0

    Diksmuide - Dikkebus  4 - 1

    Jonkershove - Nieuwkerke  0 - 1

    Voormezele - Elverdinge  2 - 3

    Comines-Warneton - Zonnebeke   1 - 2

    Poperinge - Beselare  5 - 0

    De Panne - Veurne  3 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Zwevezele - Spermalie-Middelkerke      2 - 2

    Westende - Wenduine     6 - 2

    C. Oedelem - Dar . Brugge  1 - 1

    Loppem - Zandvoorde  5 - 2

    Ruddervoorde - Beernem  1 - 3

    Snaaskerke - HO Oedelem   0 - 1

    Moerkerke - Steenbrugge  1 - 2

    Lissewege - Gistel  0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    KSV Kortrijk - Moorslede  2 - 2

    Jong Vijve - Beveren-Leie  2 - 3

    Moen - WS Lauwe  0 - 2

    Heule - Kuurne  0 - 2

    Lendelede - Oostrozebeke  3 - 1

    Aarsele - Dadizele  1 - 0

    Desselgem - Ingooigem  1 - 3
     
    Ardooie - Hooglede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Heuvelland - Lo-Reninge  1 - 4

    Westouter - Merkem  0 - 2

    Alveringem - Brielen  1 - 4

    Leke-Vladslo - Reningelst  0 - 2

    Keiem - Bulskamp  2 - 0

    Houthem - Lombardsijde   2 - 1

    Ploegsteert - Zillebeke  0 - 0

    VKW Vleteren is vrij

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Sint Kruis - Zarren  6 - 1

    Doomkerke - Jong Male  0 - 0

    Lichtervelde - Zeebrugge  1 - 1

    Sint Joris - Aartrijke  4 - 0

    Hertsberge - Ruiselede  1 - 1

    Zerkegem - Eskavee Zwevezele    3 - 1

    Dudzele en Handzame zijn vrij

    VIERDE PROVINCIALE C :


    Passendale - Gits      1 - 1

    Dentergem - Kruiseke  4 - 1

    Bellegem - Rekkem  4 - 2

    Aalbeke - Marke  2 - 3

    Moorsele - Hulste   2 - 0

    Stasegem - Emelgem-Kachtem  2 - 3

    Geluveld en Wikings Kortrijk zijn vrij


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    09-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 november 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14,  zaterdag 15 en zondag 16 november 2014.

    EERSTE KLASSE :   JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door INTERLAND :

    België - Wales       0 - 0



    TWEEDE KLASSE  
      PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 14

    Dessel Sport - Bergen       2 - 2

    Woluwe-Zaventem - Oud-Heverlee Leuven      0 - 3

    Eupen - Lommel United      2 - 1

    White Star Brussel - Roeselare      0 - 1

    Sint Truiden - Geel      2 - 1

    Eendracht Aalst - Tubeke     2 - 3

    Patro Eisden - KSK Heist     3 - 1

    Antwerp - Virton     1 - 2

    RC Mechelen - Seraing United      0 - 2

    DERDE KLASSE A :  Speeldag 15

    Londerzeel - KSV Oudenaarde      2 - 2

    Bornem - Sint Eloois Winkel      2 - 3

    Torhout - Izegem      2 - 0

    Doornik - Temse     1 - 3

    Gent Zeehaven - VW Hamme     1 - 2

    Koksijde - Dender    3 - 2

    Olsa Brakel - Ath     1 - 0

    Gullegem - Rupel-Boom     3 - 1

    Zele - Deinze      0 - 3

    DERDE KLASSE B : Speeldag 15

    La Calamine - Verviers       3 - 1

    Grimbergen - Hoogstraten       0 - 2

    Visé - Berchem Sport    0 - 3

    Turnhout - Diegem Sport      0 - 3

    Ciney - Cappellen     3 - 2

    Bocholt - Tienen     3 - 1

    Union - Sprimont-Comblain     0 - 2

    KSK Hasselt - Walhain     2 - 0

    La Louvière-Centre - Oosterzonen     2 - 1

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 12

    Sint Gillis Waas - Wetteren-Kwatrecht      1 - 2

    Berlare - Sparta Petegem      2 - 2

    Harelbeke - Knokke      2 - 0

    Wetteren - Ingelmunster     1 - 1

    Eernegem - Sint Niklaas     2 - 1

    Boezinge - Menen      1 - 2

    RC Waregem - KSK Ronse        1 - 3

    Jong Lede - VK Westhoek      0 - 2    ( reeds op 02/11 gespeeld )

    VIERDE KLASSE B : Speeldag 12

    Pepingen - Tempo Overijse       2 - 1

    Solrezienne - Sterrebeek      AFG

    Wijgmaal - Chatelet    1 - 1

    Rebecquoise - Assesse      3 - 1

    Ganshoren - Binche     3 - 1

    Schaerbeek - Franc Borains     4 - 2

    Leopold Ukkel - Wolvertem    1 - 1

    Acrenoise - Waterloo      2 - 0   ( reeds op 02/11 gespeeld )

    VIERDE KLASSE C : Speeldag 12

    Beerschot-Wilrijk - Vosselaar      4 - 3

    KVK Wellen - Esperanza Pelt       5 - 0

    Hades - Bree     4 - 0

    Zwarte Leeuw - Spouwen-Mopertingen     3 - 3

    Bilzerse Waltwilder - Duffel     1 - 4

    Leopoldsburg - Sint Lenaarts      2 - 3

    City Pirates Antwerpen - Herentals       2 - 1

    Witgoor Dessel - Lyra         1 - 2    ( reeds op 02/11 gespeeld )

    VIERDE KLASSE D : Speeldag 12

    Aywaille - Mormont      4 - 4

    Onhaye - Hamoir    2 - 3

    RFC de Liège - Waremme    3 - 1

    RFC Meux - Taminoise      4 - 2

    Bertrix - Tilleur     2 - 2

    Couvin-Mariembourg - UR Namur      1 - 1

    Givry - Solières Sport    2 - 1

    RFC Huy - Arlonaise      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    08-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 15 en 16 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 15 en zondag 16 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Dikkelvenne - Kruibeke     1 - 1

    Maldegem - Stekene       5 - 3

    RC Lebbeke - Appelterre      1 - 1

    Zelzate - Drongen     2 - 1

    Eine - Ninove      0 - 3

    Voorde - Meldert     6 - 1

    Robur - Lovendegem      0 - 1

    Laarne-Kalken - Melsele      0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Latem - Ursel       1 - 2

    De Pinte - Sint Kruis Winkel     2 - 3

    Sleidinge - KFCO Gent     3 - 0

    Sint Denijs - Adegem    1 - 3

    Zomergem - Aalter    0 - 0

    Kleit - Merelbeke    0 - 0

    Lembeke - Mariakerke    2 - 1

    Waarschoot - Merendree    0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Sottegem      0 - 0

    Windeke - Oudenhove     4 - 0

    KVV Ardennen - Gavere-Asper     2 - 1

    Elene-Grotenberge - Geraardsbergen      1 - 1

    Houtem - Bambrugge      2 - 2

    Meerbeke - Vurste-Semmerzake      3 - 1

    Lebeke-Aalst - Winnik      5 - 1

    Bonanza - Jong Zulte      0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Destelbergen      1 - 0

    Buggenhout - Opdorp     1 - 2

    Verrebroek - Kemzeke    2 - 2

    Schoonaarde - Lochristi    1 - 4

    Moerbeke - HO Kalken   0 - 5

    Heikant - Klinge    2 - 2

    Vrasene - Grembergen    3 - 2

    Dendermonde - SK Lebbeke    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Assenede - Poesele    2 - 0

    Belzele - Vinkt     2 - 1

    Evergem Center - Meetjesland     0 - 2

    Maria Aalter - DKW Evergem    2 - 1

    Knesselare - Nevele     2 - 0

    Sint Laureins - Watervliet     1 - 3

    Zeveren - Bassevelde     3 - 1

    Bellem - Middelburg     5 - 0
     
    DERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke - Moortsele     5 - 2

    Heusden - HT Zwijnaarde      0 - 2

    VSV Gent - Melsen     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Yildiz Gent     8 - 2

    Massemen - Gijzel-Oosterzele      1 - 3

    Cercle Melle - Edeboys     0 - 1

    VC Zwijnaarde - Muide Gent     3 - 1

    Vinderhoute - T. Melle     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Jong Geraardsbergen     1 - 2

    FC Kluisbergen - Boekel      1 - 0

    Sottegem B - Wortegem     1 - 0

    Sint Goriks - Zingem     1 - 4

    Velzeke - Horebeke     0 - 2

    Sparta Geraardsbergen - Deftinge     0 - 2

    Machelen - Kluisbergen Sportief     1 - 1

    Nederename - Moerbeke     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Borsbeke - SV Ressegem     2 - 4

    Wieze - Erembodegem       0 - 3

    Burst - Kerksken     4 - 1

    Herzele-Ressegem - Oudegem     0 - 2

    Mere - Denderleeuw     2 - 4

    Baardegem - Denderhoutem     1 - 2

    Sint Gillis - Nederhasselt     2 - 4

    Wit Zwart 93 - Idegem      1 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Kallo     4 - 0

    Melsele B - Meerdonk    2 - 1

    Haasdonk - Waasmunster     2 - 0

    SK Gerda - Zaffelare     1 - 4

    Tielrode - WB Sint Niklaas   2 - 4

    Doorslaar - Hamme-Zogge    2 - 1

    Bazel - Sint Pauwels     1 - 0

    Wachtebeke - Daknam     6 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Oostakker      3 - 3

    Avrasya Gent - Mariakerke B      1 - 2

    Hansbeke - Gentbrugge    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Genc Turk Gent    4 - 2

    VS Destelbergen - Donk    4 - 0

    VC Boekhoute - Ertvelde United    0 - 4

    Jogo Sint Amandsberg - Balgerhoeke     0 - 3

    Lotenhulle - Ursel B     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lochristi B - Balegem      6 - 1

    HO Kalken B - Nazareth-Eke B      1 - 2

    FCDKG Beervelde - SKV Overmere     1 - 1

    SK Merelbeke - Laarne-Kalken    1 - 3

    Bavegem - Heusden B      3 - 2

    Oordegem - Landskouter    7 - 1

    Bottelare - Wichelen      2 - 0

    Zevergem - Smetlede     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Strijpen - Everbeek      3 - 4

    Mater - Opbrakel     4 - 4

    Petegem Schelde - Elene-Grotenberge B       1 - 1

    FCLC Ronse - Maarkedal     1 - 4

    Nokere-Kruishoutem - Kluisbergen Sportief B     6 - 0

    Huise-Ouwegem - Volkegem    6 - 1

    Zegelsem - Michelbeke     0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Idegem B - Aaigem     2 - 2

    Nieuwerkerken - Overboelare     2 - 2

    Vlierzele - Herdersem      3 - 1

    Doggen - Moorsel     5 - 3

    Ophasselt - Haaltert     1 - 1

    Okegem - Neigem    2 - 1

    Zandbergen - Gijzegem      3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - Belsele     4 - 4

    YB Beveren - SVH Waasmunster     1 - 0
     
    Eksaarde - Robur B       3 - 0

    Hoogeinde - Rupelmonde      3 - 2

    Sombeke - Moerbeke B      1 - 0

    PD Kruibeke - Haasdonk B     3 - 2

    Baasrode - FCDKG Beervelde B     4 - 0

    Stekene B - Sinaai B        4 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    07-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 15 en 16 november 2014.

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 15 en zondag 16 november 2014

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Wervik - Oostnieuwkerke      0 - 0

    Meulebeke - Oostduinkerke      2 - 1

    Rumbeke - Wingene     0 - 1

    Wevelgem - De Ruiter Roeselare      2 - 5

    Adinkerke - Helkijn     2 - 1

    Westkapelle - Langemark    3 - 2

    Damme - Zwevegem    3 - 0

    Wielsbeke - Vlamertinge    0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Nieuwpoort    1 - 3

    Varsenare - Heist     1 - 1

    Jabbeke - Oudenburg    0 - 1

    Blankenberge - Kortemark    3 - 3

    De Haan - Houthulst    4 - 1

    Bredene - E. Brugge     3 - 0

    Veldegem - Oostkamp     0 - 0

    Westrozebeke - Koekelare     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Avelgem - Pittem      1 - 2

    Dottignies - Anzegem       2 - 1

    D. Kanegem - D. Beveren     2 - 3

    Heestert - Luingnois     1 - 0

    Bissegem - Deerlijk    3 - 1

    Club Roeselare - RC Lauwe     3 - 0

    VV Tielt - Otegem    4 - 2

    Ledegem - Geluwe    1 - 4

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Poperinge     1 - 3

    Veurne - Comines-Warneton   1 - 2

    Beselare - Ichtegem     1 - 1

    VK Koekelare - Staden     0 - 2

    Proven - Diksmuide     0 - 0

    Dikkebus - Elverdinge     2 - 5

    Jonkershove - Voormezele      0 - 1

    Nieuwkerke - De Panne     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    C. Oedelem - Snaaskerke      3 - 1

    Spermalie-Middelkerke - HO Oedelem     4 - 3

    Steenbrugge - Zwevezele     0 - 3

    Beernem - Moerkerke     1 - 3

    Zandvoorde - Lissewege    0 - 3

    Wenduine - Loppem    2 - 1

    D. Brugge - Westende     1 - 2

    Gistel - Ruddervoorde      1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Lendelede     3 - 0

    Oostrozebeke - Heule     3 - 2

    WS Lauwe - KSV Kortrijk       1 - 2

    Kuurne - Moen    0 - 0

    Moorslede - Ardooie     1 - 2

    Beveren-Leie - Aarsele    1 - 0

    Jong Vijve - Desselgem      1 - 6

    Hooglede - Ingooigem     6 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zillebeke - Lo-Reninge       0 - 5

    Merkem - Ploegsteert      0 - 1

    Bulskamp - Houthem   2 - 3

    Lombardsijde - Westouter     3 - 0

    Brielen - Leke-Vladslo      6 - 0

    Vleteren - Heuvelland      2 - 0

    Reningelst - Keiem     3 - 1

    Alveringem is vrij.

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Handzame      0 - 3

    Eskavee Zwevezele - Hertsberge     2 - 2

    Ruiselede - Sint Joris     1 - 0

    Aartrijke - Lichtervelde     2 - 1

    Zeebrugge - Doomkerke     0 - 1

    Jong Male - Dosko Sint Kruis    5 - 2

    Zarren en Zerkegem zijn vrij.

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Emelgem-Kachtem - Aalbeke      3 - 0

    Hulste - Dentergem     4 - 0

    Marke - Passendale     0 - 3

    Gits - Bellegem     4 - 0

    Rekkem - Moorsele    1 - 2

    Wikings Kortrijk - Geluveld    2 - 5

    Kruiseke en Stasegem zijn vrij.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    06-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorronde EK 2016 - Frankrijk

    EK 2016 - Frankrijk - Voorrondewedstrijden


    Het Europees voetbal 2016 of Euro 2016 vindt plaats in Frankrijk. Na de tornooien van 1960 en 1984
    zal Frankrijk voor de derde keer de organisatie op zich nemen. Het gastland is rechtstreeks geplaatst.
    Op zondag 7 september 2014 gingen de eerste voorrondewedstrijden van start.

    Wedstrijden op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 november 2014.

    GROEP A :

    Nederland - Letland     6 - 0
    Turkije - Kazachstan     3 - 1
    Tsjechië - IJsland      2 - 1

    GROEP B :

    België - Wales     0 - 0
    Cyprus - Andorra      5 - 0
    Israël - Bosnië-Herzegovina      3 - 0

    GROEP C :

    Luxemburg - Oekraïne    0 - 3
    Spanje - Wit-Rusland     3 - 0
    Macedonië - Slowakije    0 - 2

    GROEP D :

    Georgië - Polen     0 - 4
    Duitsland - Gibraltar     4 - 0
    Schotland - Ierland      1 - 0

    GROEP E :

    Engeland - Slovenië     3 - 1
    San Marino - Estland     0 - 0
    Zwitserland - Litouwen     4 - 0

    GROEP F :

    Griekenland - Faeröer     0 - 1
    Hongarije - Finland      1 - 0
    Roemenië - Noord-Ierland      2 - 0

    GROEP G :

    Oostenrijk - Rusland      1 - 0
    Moldavië - Liechtenstein      0 - 1
    Montenegro - Zweden     1 - 1

    GROEP H :

    Azerbeidzjan - Noorwegen      0 - 1
    Bulgarije - Malta   1 - 1
    Italië - Kroatië       1 - 1

    GROEP I :

    Portugal - Armenië      1 - 0
    Servië - Denemarken      1 - 3



    Wedstrijden van zondag 12, maandag 13 en dinsdag 14 oktober 2014.

    GROEP A :

    Kazachstan - Tsjechië    2 - 4
    Letland - Turkije    1 - 1
    IJsland - Nederland      2 - 0

    GROEP B :

    Bosnië-Herzegovina - België     1 - 1
    Wales - Cyprus     2 - 1
    Andorra - Israël     1 - 4

    GROEP C :

    Oekraïne - Macedonië     1 - 0
    Wit-Rusland - Slowakije      1 - 3
    Luxemburg - Spanje      0 - 4

    GROEP D :

    Duitsland - Ierland    1 - 1
    Polen - Schotland    2 - 2
    Gibraltar - Georgië      0 - 3

    GROEP E :

    Estland - Engeland       0 - 1
    Litouwen - Slovenië      0 - 2
    San Marino - Zwitserland     0 - 4

    GROEP F :
    Griekenland - Noord-Ierland    0 - 2
    Finland - Roemenië     0 - 2
    Faeröer - Hongarije    0 - 1

    GROEP G :

    Rusland - Moldavië     1 - 1
    Oostenrijk - Montenegro      1 - 0
    Zweden - Liechtenstein      2 - 0

    GROEP H :

    Kroatië - Azerbeidzjan    6 - 0
    Noorwegen - Bulgarije    2 - 1
    Malta - Italië    0 - 1

    GROEP I :

    Denemarken - Portugal     0 - 1
    Servië - Albanië     GESTAAKT


    Wedstrijden op donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 oktober 2014.

    GROEP A :

    Nederland - Kazachstan    3 - 1
    Turkije - Tsjechië    1 - 2
    Letland - IJsland   0 - 3

    GROEP B :

    België - Andorra     6 - 0
    Wales - Bosnië-Herzegovina     0 - 0
    Cyprus - Israël     1 - 2

    GROEP C :

    Slowakije - Spanje     2 - 1
    Wit-Rusland - Oekraïne     0 - 2
    Macedonië - Luxemburg      3 - 2


    GROEP D :

    Ierland - Gibraltar    7 - 0
    Schotland - Georgië     1 - 0
    Polen - Duitsland    2 - 0

    GROEP E :

    Engeland - San Marino    5 - 0
    Slovenië - Zwitserland   1 - 0
    Litouwen - Estland      1 - 0

    GROEP F :

    Roemenië - Hongarije     1 - 1
    Finland - Griekenland      1 - 1
    Noord-Ierland - Faeröer     2 - 0

    GROEP G :

    Zweden - Rusland     1 - 1
    Moldavië - Oostenrijk     1 - 2
    Liechtenstein - Montenegro      0 - 0

    GROEP H :

    Italië - Azerbeidzjan    2 - 1
    Bulgarije - Kroatië     0 - 1
    Malta - Noorwegen     0 - 3

    GROEP I :

    Armenië - Servië      1 - 1
    Albanië - Denemarken     1 - 1





    Wedstrijden op zondag 7, maandag 8 en dinsdag 9 september 2014 :

    GROEP A :

    Kazachstan - Letland    0 - 0
    Tsjechië - Nederland     2 - 1
    IJsland - Turkije      3 - 0

    GROEP B :

    Bosnië-Herzegovina - Cyprus     1 - 2
    Israël - België     UITGESTELD tot 31 maart 2015.
    Andorra - Wales    1 - 2

    GROEP C :

    Spanje - Macedonië      5 - 1
    Oekraïne - Slowakije     0 - 1
    Luxemburg - Wit-Rusland     1 - 1

    GROEP D :

    Georgië - Ierland     1 - 2
    Duitsland - Schotland    2 - 1
    Gibraltar - Polen      0 - 7

    GROEP E :

    Zwitserland - Engeland      0 - 2
    Estland - Slovenië     1 - 0
    San Marino - Litouwen     0 - 2

    GROEP F :

    Hongarije - Noord-Ierland     1 - 2
    Griekenland - Roemenië    0 - 1
    Faeröer - Finland     1 - 3

    GROEP G :

    Rusland - Liechtenstein      4 - 0
    Oostenrijk - Zweden     1 - 1
    Montenegro - Moldavië     2 - 0

    GROEP H :

    Azerbeidzjan - Bulgarije     1 - 2
    Kroatië - Malta     2 - 0
    Noorwegen - Italië     0 - 2

    GROEP I :

    Denemarken - Armenië      2 - 1
    Portugal - Albanië     0 - 1











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    04-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 november 2014.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 november 2014.






    EERSTE KLASSE     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 15 


    KV Oostende - Zulte Waregem       1 - 3

    Moeskroen-Peruwelz - Charleroi     0 - 2

    KV Mechelen - Cercle Brugge      1 - 1

    KV Kortrijk - Lierse     1 - 0

    AA Gent - Anderlecht      0 - 2   

    Club Brugge - Westerlo    5 - 0

    RC Genk - Standard       0 - 2

    Lokeren - Waasland-Beveren      3 - 0


    TWEEDE KLASSE  
      PROXIMUS LEAGUE :  Speeldag 15

    Lommel United - Antwerp       2 - 0

    Virton - Dessel Sport      2 - 0

    Geel - Eupen     0 - 3

    Roeselare - Sint Truiden    0 - 1

    Bergen - RC Mechelen      3 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1

    Seraing United - Eendracht Aalst      1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Patro Eisden      1 - 2

    KSK Heist - White Star Brussels     2 - 2

    DERDE KLASSE A :   Speeldag 14

    KSV Oudenaarde - Zele     1 - 3

    Temse - VW Hamme      1 - 3

    Deinze - Torhout      1 - 0

    Ath - Gullegem        0 - 1

    Sint Eloois Winkel - Olsa Brakel     1 - 0

    Izegem - Doornik      1 - 0

    Bornem - Gent Zeehaven     2 - 2

    Rupel-Boom - Koksijde      1 - 4

    Dender - Londerzeel      1 - 2

    DERDE KLASSE B :  Speeldag 14

    Sprimont-Comblain - La Calamine       1 - 1

    Hoogstraten - Ciney     2 - 1

    Oosterzonen - Diegem Sport     4 - 0

    Grimbergen - Turnhout      1 - 0

    Walhain - Visé     4 - 1

    Tienen - La Louvière-Centre     2 - 0

    Berchem Sport - Union     0 - 2

    Cappellen - KSK Hasselt     0 - 0

    Verviers - Bocholt    1 - 0

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 11

    Ingelmunster - Berlare      3 - 0

    Wetteren-Kwatrecht - Eernegem      2 - 1

    Sparta Petegem - Sint Gillis Waas     4 - 2

    KSK Ronse - Harelbeke      1 - 3

    Menen - Jong Lede      1 - 0

    Sint Niklaas - Boezinge     2 - 1

    VK Westhoek - RC Waregem     2 - 0

    Knokke - Wetteren     4 - 2

    VIERDE KLASSE B : Speeldag 11

    Binche - Pepingen      2 - 2

    Tempo Overijse - Solrezienne     5 - 0

    Sterrebeek - Leopold Ukkel     4 - 1

    Franc Borains - Ganshoren    3 - 1

    Waterloo - Schaerbeek      1 - 0

    Assesse - Acrenoise    1 - 5

    Chatelet - Rebecquoise     2 - 1

    Wolvertem - Wijgmaal     3 - 1

    VIERDE KLASSE C : Speeldag 11

    St Lenaarts - Wellen      2 - 0

    Esperanza Pelt - Hades      4 - 1

    Lyra - Beerschot-Wilrijk     0 - 0

    Duffel - Zwarte Leeuw      3 - 0

    Herentals - Bilzerse Waltwilder     2 - 1

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen      3 - 1

    Bree - Witgoor Dessel    5 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Leopoldsburg     1 - 1

    VIERDE KLASSE D : Speeldag 11

    Arlonaise - Onhaye     6 - 1

    UR Namur - Bertrix      2 - 1

    FC Tilleur - RFC Huy      1 - 1

    Solières Sport - RFC Meux     6 - 1

    Hamoir - RFC de Liège    1 - 3

    Mormont - Givry    0 - 3

    Taminoise - Couvin-Mariembourg     0 - 2

    Waremme - Aywaille      3 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)




    Foto


    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Zulte Waregem - Westerlo
  • Supporters Zulte Waregem tekenen rouwregister voor Junior Malanda
  • Kerstparade Kortrijk - 1
  • Kerstparade Kortrijk - 2
  • Kerstparade Kortrijk - 3
  • Essevee-spelers op ziekenhuisbezoek
  • Zulte Waregem - Sporting Charleroi
  • Cofidis Cup : SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • Staking Industriepark De Bruwaan - Oudenaarde
  • Zulte Waregem - Lokeren
  • Toneelvoorstelling 'Martha en Mathilde' door Leren Vereert uit Oudenaarde.
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Koppenbergcross - 5
  • Koppenbergcross - 6
  • Koppenbergcross Podium - 1
  • Koppenbergcross Podium - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Albert I - bus in Oudenaarde
  • Zulte Waregem - KRC Genk
  • Zulte Waregem - Cercle Brugge
  • Uitgebrande Sint-Janskerk Anzegem
  • Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • Eedaflegging KMS en Taptoe - Oudenaarde - 1
  • Eedaflegging KMS en Taptoe - Oudenaarde - 2
  • Eedaflegging KMS en Taptoe - Oudenaarde - 3
  • Hulde en herdenking WO I Ohiobrug Eine - Nederename - 1
  • Hulde en herdenking WO I Ohiobrug Eine - Nederename - 2
  • Hulde en herdenking WO I Ohiobrug Eine - Nederename - 3
  • Paardenkijkdag Oudenaarde - 1
  • Paardenkijkdag Oudenaarde - 2
  • Paardenkijkdag Oudenaarde - 3
  • Paardenkijkdag Oudenaarde - 4
  • Paardenkijkdag Oudenaarde - 5
  • Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • Family Day Rode Duivels Oostende - Open training
  • Family Day Rode Duivels - Ploegvoorstelling
  • Family Day Rode Duivels - Handtekeningensessie
  • Family Day Rode Duivels - Sfeerbeelden
  • Family Day Rode Duivels - Optreden 2 Fabiola - Laurent Wery
  • Family Day Rode Duivels - 2 Fabiola bij MNM
  • Family Day Rode Duivels - Vertrek spelersbus
  • Family Day Rode Duivels - Levende drietand strand Oostende
  • Lama's in de Paalstraat Oudenaarde
  • Wijnegem Shopping Center
  • Breda
  • Zulte Waregem - Moeskroen-Peruwelz
  • Spelersbus Zulte Waregem in een nieuw kleedje ...

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • SPEELDAG 21 : Lijst 1 ; 2 en 3
  • SPEELDAG 21 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 21 : Lijst 7
  • PUNTENLIJST - WEEK 20 - DEEL 1

    Foto

    woensdag 25 maart 2015 : 70e Dwars door Vlaanderen
  • Website Dwars door Vlaanderen

    Foto

    Foto

    Zondag 5 april 2015 : De 99e Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    Foto

    Zwevegem Dorp van De Ronde 2015.

    Foto

    In 2015 is Zwevegem het 'Dorp van De Ronde'.
    Zwevegem wordt dus het dorp die tijdens  
    de Ronde van Vlaanderen in de kijker wordt gezet.
    Het zal in 2015 exact 80 jaar geleden zijn 
    dat Marcel Kint, ereburger van Zwevegem, 
    de Ronde voor onafhankelijken won. 
    Kint werd in 1938 wereldkampioen en won 
    o.a. ook Parijs-Roubaix, Gent-Wevelgem, De Waalse Pijl 
    en enkele ritten in de Ronde van Frankrijk. 
    Het dorp blijft dus in West-Vlaanderen want na Heule  
    dit jaar volgt nu Zwevegem volgend jaar.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Oudenaarde info
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • Stations uit onze kindertijd
  • SV Zulte Waregem
  • Waro Waregem
  • Rob Van Roy
  • De Pajotters
  • Radio Visie
  • Radio Reflex Mechelen

  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog ronnydecoster
  • RONSE - Koninklijk bezoek: Filip en Mathilde in de Hermesstad

  • Wat is MOU ?
  • Bezoek hier de 'MOU' website

    Foto

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 23 - JPL
  • klassementen speeldag 23 - JPL (Vervolg)
  • speeldag 23 - JPL
  • voorspellingen speeldag 17 - Europa
  • voorspellingen speeldag 17 - Europa (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011

              Free counter and web stats

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!