Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer .....
  • Oefenwedstrijden
  • Het rittenschema van de Tour de France 2015
  • TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 29 en 30 augustus 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 5 en 6 september 2015.
  • Beker van België - Croky Cup - Ronde 1 en 2
  • Beker van België - Croky Cup - Ronde 3, 4 en 5
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 29 en 30 augustus 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 5 en 6 september 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 12 en 13 september 2015.
  • KALENDER Jupiler Pro League : Seizoen 2015-2016
  • Hofman Cup - Beker avn Oost-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Hofman Cup - Beker avn Oost-Vlaanderen - Speeldag 2
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Wanneer start het buitenlands voetbal ?
  • Nieuwe technische voetbalstage van Atletico in Oudenaarde.
  • Samsonite breidt onderzoeksafdeling uit
  • REEKSINDELING NATIONAAL - SEIZOEN 2015-2016
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
  • REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
  • Wat is Skûtsjesilen ?
  • Voorrondewedstrijden EK 2016 Frankrijk - 12-13 en 14 juni 2015.
  • Nog dit als seizoensafsluiter
  • Voetbaloverzicht Europa 2014-2015
  • AA Gent-supporters maken zich klaar voor hun eerste 'kampioenenfeest' !
  • NATIONAAL VOETBAL 21,23 en 24 mei 2015.
  • EINDRONDE TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE
  • EINDRONDE DERDE KLASSE
  • EINDRONDE VIERDE KLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE - EINDRONDE EERSTE PROV ANTWERPEN en BRABANT
  • Eurovision 2015
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • STANDEN NATIONAAL 2014-2015
  • NATIONAAL VOETBAL 16 en 17 mei 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 mei 2015.
  • Chuks ANEKE :”Ik wil me in de toekomst meer tonen.”
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 24 , 25 en 26 april 2015.
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 25 en 26 april 2015.
  • Paul Bilau (Kluisbergen Sportief) : 'Tegen de leider steekt iedereen een tandje bij'
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 18 en 19 april 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 18 en 19 april 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 april 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 11 en 12 april 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 11 en 12 april 2015.
  • MEDIA INFORMATIEF
  • MEER INFORMATIEF ....
  • De NaRonde 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 april 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 4, 5 en 6 april 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 4, 5 en 6 april 2015.
  • KALENDER PLAY OFF'S - SEIZOEN 2014 - 2015
  • Francky Dury schrijft brief/mail naar Essevee-fans.
  • De voorRonde 2015 .....
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 28 en 29 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 28 en 29 maart 2015.
  • Voorrondewedstrijden EK 2016 Frankrijk 27, 28, 29 en 31 maart 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 21 en 22 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 21 en 22 maart 2015.
  • Jonathan BENTEKE :”Essevee een goede club voor mij.”
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 maart 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 14 en 15 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 14 en 15 maart 2015.
  • Alle bekerfinales !
  • Steve COLPAERT :”Druk ligt bij KRC Genk.”
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 maart 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 7 en 8 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 7 en 8 maart 2015.
  • Dit ook nog ....
  • Alessandro CORDARO :”We kunnen meer bevrijd spelen.”
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 februari en 1 maart 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 28 februari en 1 maart 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 28 februari en 1 maart 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 21 en 22 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 21 en 22 februari 2015.
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 14 en 15 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 14 en 15 februari 2015.
  • The 70' s Show met Wim Vermeer
  • Waar hoor je Wim Vermeer ?
  • Radio Media programmalijst
  • James Troisi en Karel D'Haene blikken vooruit op Zulte Waregem - Lierse
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 7 en 8 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 7 en 8 februari 2015.
  • Africa Cup 2015 - Speelschema
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 januari en 1 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 31 januari en 1 februari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 31 januari en 1 februari 2015.
  • Foto's voetbalderby FC Kluisbergen - Kluisbergen Sportief
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 24 en 25 januari 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 17 en 18 januari 2015
  • R.I.P. Junior Malanda 1994 - 2015
  • Erelijst Gouden Schoenen
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 januari 2015.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 10 en 11 januari 2015
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2015 !
  • Dit onthouden we ...
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 20 en 21 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 20 en 21 december 2014.
  • Kwartfinale Essevee-Anderlecht !
  • Francky DURY :”Leye groot verlies voor Essevee.”
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 13 en 14 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 13 en 14 december 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 6 en 7 december 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 6 en 7 december 2014.
  • Leren Vereert speelt : 'Martha en Mathilde'.
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 29 en 30 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 29 en 30 november 2014.
  • R.I.P. PAPA ( 1928 - 2014 )
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 22 en 23 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 22 en 23 november 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 15 en 16 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 15 en 16 november 2014.
  • Voorronde EK 2016 - Frankrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 8 en 9 november 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 8 en 9 november 2014
  • Voorbeschouwing KV Oostende - SV Zulte Waregem met Idrissa Sylla en Bryan Verboom.
  • NATIONAAL VOETBAL 31 oktober, 1 en 2 november 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 1 en 2 november 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 1 en 2 november 2014
  • Vrijdag nog eens een thuiszege voor Essevee ?
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 oktober 2014.
  • Voorbeschouwing Essevee-Cercle met Jesper JORGENSEN en Jérémy LABOR.
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 25 en 26 oktober 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 25 en 26 oktober 2014
  • Hilde van Malderen : 'Ik denk dat ik tegen een stootje kan'.
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 oktober 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 18 en 19 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 18 en 19 oktober 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 11 en 12 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 11 en 12 oktober 2014.
  • Voetbalschool Atletico : De Keeperscho​ol gaat voor moderne en zelfzekere keepers.
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 4 en 5 oktober 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 4 en 5 oktober 2014.
  • Mo MESSOUDI en Francky DURY over Lierse-Essevee
  • Jouw evenement in het Regenboogstadion kan dankzij Ballroom
  • Louis BOSTYN : “Vertrouwen voor de match tegen Anderlecht.”
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 27 en 28 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 27 en 28 september 2014.
  • Francky DURY :”Zijn niet fier dat we 16 spelers moesten aantrekken.”
  • Willie OVERTOOM :”Kom het best tot mijn recht in combinerende ploeg.”
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 20 en 21 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 20 en 21 september 2014.
  • Voorbeschouwing Zulte Waregem - Waasland-Beveren met Tom ROSENTHAL en Karel D’HAENE.
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 13 en zondag 14 september 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 13 en zondag 14 september 2014
  • Nog dit even ter info ....
  • NATIONAAL VOETBAL 10 september 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 september 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 6 en zondag 7 september 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 6 en zondag 7 september 2014
  • Kern Zulte Waregem op 1/9
  • NATIONAAL VOETBAL 3 september 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 augustus 2014.
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 30 en zondag 31 augustus 2014
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 30 en zondag 31 augustus 2014
  • NATIONAAL VOETBAL 27 augustus 2014.
  • Charni EKANGAMENE : “Ik ben fier voor Zulte Waregem te spelen.”
  • Beker van België - Cofidis Cup : 1/16de finale - 1/8 finale - 1/4 finale - 1/2 finale en FINALE.
  • Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 5 - 4 en 3
  • Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 22 , 23 en 24 augustus 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 20 augustus 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 15 , 16 en 17 augustus 2014.
  • NATIONAAL VOETBAL 13 augustus 2014.
  • TOPPER VAN DE DERDE SPEELDAG : ESSEVEE-CLUB BRUGGE !
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Red Lions treffen Australië in de finale van de World League Hockey
  • Red Dragons door het oog van de naald naar de Final 4
  • Ronald Vargas kiest voor Grieks avontuur bij AEK Athene
  • Laat Astana Lars Boom starten in de Tour?
  • Belgische hockeyers tellen India uit en halen finale WL
  • Club gaat de boot in tegen Roeselare, Gent verliest alweer
  • Club gaat de boot in tegen tweedeklasser Roeselare
  • Nicolas Colsaerts mag na twee flauwe dagen inpakekn
  • Gehavende Bouhanni dan toch aan Tourstart
  • Ogier leidt in de Rally van Polen, Neuville is 7e
    Categorieën
  • Cofidis Cup - Beker van België (29)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (2)
  • foto's (54)
  • info (118)
  • Interviews Zulte Waregem (119)
  • KSV Oudenaarde (13)
  • Voetbal nationaal (199)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (128)
  • Voetbal West Vlaanderen (112)
  • voetballinks (1)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • Live stream
    RADIO MFM
    http://cloudrad.io/

    radiomfm/player

    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Nederlandse van Vleuten wint proloog in Giro Rosa
  • Dries Mertens deelt foto's huwelijksreis met fans
  • Red Dragons stoten door naar Final 4 na thriller tegen Nederland
  • Lars Boom mag niet starten in Tour de France, Vinokourov dreigt met vertrek uit MPCC
  • Wordt Lars Boom geweerd uit de Tour de France wegens 'te lage cortisolwaarde'?
  • Vargas (ex-Club en -Anderlecht) trekt naar Griekenland
  • OEFENWEDSTRIJDEN. Ja, jongens... Club Brugge én AA Gent verliezen
  • Yellow Tigers starten aan World Grand Prix met stuntzege
  • Verrassing van formaat: Yellow Tigers vloeren Turkije (0-3)
  • Gehavende Bouhanni verrassend toch aan start Tour de France
    Foto
    Nieuws HLN
  • Duizenden Belgen roepen Grieken op om 'nee' te stemmen
  • Alligator doodt zwemmer in Texas
  • Red Dragons stoten door naar Final 4 na thriller tegen Nederland
  • Nederlandse Annemiek van Vleuten wint proloog Giro Rosa
  • Sébastien Ogier leider na tweede dag, Neuville zevende
  • Lars Boom niet in Tour vanwege lage cortisolwaarden?
  • MPCC wil dat Astana Lars Boom terugtrekt uit Tour
  • Egyptische tak van IS eist raketaanval op Israël op
  • Tsipras: 'Wij Grieken zijn vastbesloten onze toekomst in eigen handen te nemen'
  • Boom mag niet starten in Tour vanwege lage cortisolwaarden
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Alligator doodt zwemmer in Texas
  • Tien doden bij explosie moskee
  • Gehalte Boom 'abnormaal laag'
  • Alligator doodt zwemmer
  • Bouwbedrijf Britse Queen failliet
  • Brussel roept op tot nee-stem
  • Lichaam vermiste man gevonden
  • Rita Ora verloofd?
  • Eusebio naar laatste rustplaats
  • Duisternis stopt Cilic - Isner
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • MPCC bevestigt 'abnormaal laag' cortisolgehalte Boom
  • 'Lars Boom start niet in de Tour'
  • Braziliaanse finale bij WK beachvolleybal
  • Serena Williams langs de rand van de afgrond
  • Bogarde terug bij Ajax als jeugdtrainer
  • Quintana: Twee jaar geleden was ik nerveus, nu niet
  • Froome wil zaterdag meteen 20 seconden pakken
  • Djokovic slaat Tomic weg op Wimbledon
  • Rodriguez: Parcours op mijn lijf geschreven
  • Vin rouge? Officiële wijn van de Tour dit jaar uit Chili
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Volleyballers uitgeschakeld in World League
  • MPCC bevestigt 'abnormaal laag' cortisolgehalte Boom
  • Tien doden bij ontploffing in Syrische moskee
  • TT: Sporting wil Van Wolfswinkel terug, Vitesse zoekt spits en back
  • Egyptische tak van IS eist raketaanval op Israël op
  • Man uit Gouda (63) verdacht van miljoenenfraude
  • Duisternis stopt Cilic en Isner bij 10-10
  • KLM-toestel op Sint Maarten ontruimd na bommelding
  • Amsterdamse onderscheiding voor organisator Sensation
  • Boom mogelijk niet van start in Tour door cortisolwaarde
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst ! VERTEL HET VERDER !
    03-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wim Vermeer HOME


    Mail mij wimvermeer40@gmail.com bezoek mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog


    Tour de France

     
    Zaterdag is de start van de Tour de France een feit. 
    Het volledige rittenschema kan je op mijn blog vinden.

    Preben Van Hecke is Belgisch kampioen !


    Preben Van Hecke is Belgisch kampioen wielrennen 
    geworden het Brabantse Tervuren. De 32-jarige renner van  
    Topsport Vlaanderen won voor topfavorieten 
    Jurgen Roelandts en Greg Van Avermaet. 
    Hij volgt Jens Debusschere op die vorig jaar ook al  
    verrassend won in Wielsbeke. Feit is dat dit kampioenschap 
     altijd speciaal is en zeker voor de overwinnaar Van Hecke,   
    die een jaar lang in de tricolore trui mag rijden en zo   
    fantastische publiciteit meepikt.

    Oefenwedstrijden 
    De clubs uit de Jupiler Pro League zijn begonnen 
    aan de voorbereidingen voor het nieuwe 
    voetbalseizoen 2015-2016. De uitslagen 
    van de oefenwedstrijden van alle eersteklassers 
     komen op mijn blog.

    Ik doe een oproep ! 
    Vrijdagavond na een leuk avondje Bierfeesten 
    in Oudenaarde moest ik vaststellen dat iemand 
    onze wagen heeft aangereden op de parking 
    van evenementenhal Qubus in Oudenaarde en daarna 
    vluchtmisdrijf pleegde. Heeft iemand iets gezien of 
    gehoord tussen 19 uur en 01.30 uur. De hoop dat  
    ik de dader zal vinden is zeer groot omdat  
    deze parking permanente camerabewaking heeft. 
    De dader was zeker VIP op de bierfeesten 
    want anders had hij zijn wagen daar niet geparkeerd. 
    Mailen kan via wimvermeer40@gmail.com
    Zie foto. Alvast bedankt ! 

    Doe mee met PRONOVOETBAL 

    Foto
    Doe jij ook mee voor de fun met PRONOVOETBAL ? 
    Wekelijks een pronostiek met enkel de wedstrijden  
    uit de Jupiler Pro League. Doe mee en schrijf je in 
    via pronovoetbal@hotmail.com
    Deze pronostiek staat los van dit blog en gaat  
    op 24 juli van start. (Bart D'Haeze, organisator). 
    www.bloggen.be/pronovoetbal

    Provinciale voetbalkalender Oost-Vlaanderen samengesteld 


    De Provinciale voetbalkalender in Oost-Vlaanderen werd 
    zaterdag samengesteld. Er werden tot nu toe maar 3 
    speeldagen vrijgegeven. Speeldag 1, 2 en 3 zijn 
     op mijn blog terug te vinden.
    Speeldag 1 tot en met 4 in de Hofman Cup -   
    Beker van Oost-Vlaanderen staan allemaal op verzoek online.

    Deinze start met thuiswedstrijd tegen Patro Eisden


    De kalender van de Proximus League werd 
    samengesteld. KMSK Deinze begint daar het nieuwe 
    seizoen met een thuiswedstrijd tegen Patro Eisden. 
    Op speeldag 2 trekt het naar Eupen. 
    Speeldag 1 en 2 staan online. 
    In derde klasse en vierde klasse werd de reeksindeling 
     goedgekeurd. Eerstdaags zal de kalender samengesteld worden.

    In West-Vlaanderen is de kalender ook samengesteld. 
    Speeldag 1 en 2 staan reeds online.  
    (Met dank aan Luc Termote - Webmaster Dosko Beveren)

    Essevee stelt nieuwe shirts voor


    SV Zulte Waregem heeft donderdagavond bij de Willy  
    Naessens-groep in Wortegem-Petegem de spelersshirts  
    voor het nieuwe seizoen voorgesteld. De club start komend  
    voetbalseizoen aan zijn tiende jaar eerste klasse. 'Ja, wij  
    hebben ambitie voor Play Off 1 dit seizoen', vertelde coach 
     Francky Dury. ' Laat ons gewoon het vorige seizoen vergeten'. 
     Joël Samy werd van AS Nancy was de transferprimeur van  
    de avond en als het van Dury afhangt volgen er nog. Op vrijdag 
     17 juli speelt het zijn galawedstrijd in het Regenboogstadion 
     tegen de Franse club Nice. Eén week later start de  
    competitie met een thuiswedstrijd tegen Lokeren.

    Wedstrijdschema Beker van België - Croky Cup


    Woensdag 24 juni werd geloot  
    voor ronde 1 tot en met 5 van de Beker van België.  
    De loting van de Croky Cup staat online



    Kalender Jupiler Pro League


    De kalender voor het voetbalseizoen 2015-2016  
    is samengesteld. Op vrijdag 24 juli gaat het nieuwe   
    voetbalseizoen van start. De volledige kalender zie je op   
    mijn blog. Op 16 juli staat de Supercup op het programma   
    waarin de landskampioen AA Gent het thuis zal   
    opnemen tegen de bekerwinnaar Club Brugge.

    KSV Oudenaarde heeft oefenprogramma klaar

                         
    In aantocht naar het volgende voetbalseizoen heeft  
    derdeklasser KSV Oudenaarde al een paar mooie  
    oefenwedstrijden bekend gemaakt.  
    vrijdag 26 juni : KSV Oudenaarde - AA Gent     2 - 2
    zaterdag 27 juni : KSV Oudenaarde - Zulte Waregem    1 - 7
    woensdag 1 juli : KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    0 - 3
    woensdag 22 juli : KSV Oudenaarde - Sparta Petegem  
    zaterdag 25 juli : KSV Oudenaarde - KMSK Deinze  
    woensdag 29 juli : KSV Oudenaarde - Royal Knokke  
    zaterdag 1 augustus : SK Ronse - KSV Oudenaarde  
    woensdag 5 augustus : Dikkevenne - KSV Oudenaarde  
    Op zondag 9 augustus speelt KSVO zijn eerste  
    bekerwedstrijd en de competitie start volgend seizoen  
    op woensdag 12 augutus.

    Zulte Waregem oefenprogramma
    In aanloop naar het nieuwe voetbalseizoen heeft SV 
    Zulte Waregem zijn oefenprogramma klaar. 
    De Oost-West-Vlaamse fusieclub volgende 
    oefenwedstrijden afwerken : 
    Dinsdag 23 juni om 19 uur : VW Hamme - Essevee  2 - 4
    Zaterdag 27 juni om 19 uur : KSV Oudenaarde - Essevee    1 - 7
    Dinsdag 30 juni om 19 uur : Harelbeke - Essevee    1 - 1
    Zaterdag 4 juli om 19 uur : Deinze - Essevee 
    Dinsdag 7 juli om 19 uur : Eendracht Aalst - Essevee 
    Zaterdag 11 juli om 17 uur : NAC Breda - Essevee 
    Dinsdag 14 juli om 19 uur : KV Oostende - Essevee 
    Vrijdag 17 juli speelt Essevee zijn galawedstrijd in 
    het Regenboogstadion tegen Nice om 20 uur.
    Zondag 12 juli is er de fandag.

    Beleef de 30.000ste Last Post
    Op donderdag 9 juli wordt de 30.000ste Last Post
    geblazen onder de Menenpoort in Ieper.
    GoneWest organiseert ter ere van deze unieke
    gebeurtenis, in samenwerking met de Last Post
    Association en acteur Wim Opbrouck, een ode 
    aan de ode, die live uitgzonden wordt
    door de VRT. In brandweerkazernes in de hele
    wereld wordt hieraan meegewerkt. Iedereen is van
     harte welkom in de dichtsbijzijnde brandweerkazernes.
    Ook de vzw Brandweervrienden Oudenaarde en
    de Hulpverleningszone Vlaamse Ardennen
    werkten een programma uit, waarop iedereen welkom is.

    Samsonite Oudenaarde breidt onderzoeksafdeling uit

    Reiskoffergigant Samsonite verhuist een deel
    van zijn Italiaanse designafdeling naar Oudenaarde.
    De vestiging is de plek waar de koffermaker wil
    investeren. Samsonite is na enkele moeilijke
    jaren aan een opmerkelijke opgang bezig
    en wierf in Oudenaarde al 80 nieuwe mensen aan.
    Het volledige verhaal las je in 'Het Laatste Nieuws'
    regio Vlaamse Ardennen op dinsdag 16 juni.
    Of online via www.hln.be/regio
    Dit staat ook volledig op mijn blog te lezen.
    Sluit je aan bij supportersclub Jolien Verschueren.

    Enige tijd geleden werd door een paar hevige supporters  
    van veldrijdster Jolien Verschueren een supportersclub 
    opgericht. De club wil graag aan de vele fans de kans 
    geven om lid te worden. Voor 7 euro ben je steunend lid  
    en kan je tegen verminderde prijs deelnemen aan 
    alle clubactiviteiten. Wie hier bovenop nog 5 euro extra 
    neertelt krijgt ook een aansluitingskaart bij 
    Wielerbond Vlaanderen. De supportersclub kan nu reeds 
    verklappen dat het op 10 januari zal reizen 
    naar het Belgisch Kampioenschap in Lille, het 
    Wereldkampioenschap in Zolder op 31 januari 
    en de slotmanche van de superprestige in Middelkerke 
    op 13 februari. Overtuigd om lid te worden ?  
    Stort dan 7 of 12 euro op reknr BE80 1030 3700 6477.  
    Mail jouw persoonlijke gegevens ook door aan  
    supclub.jolienverschueren@gmail.com
    Uiteraard kan men voor de aansluitingen ook terecht 
    in het supporterslokaal café 't Schuttershof, Ooikeplein 3 
    te Oudenaarde-Ooike.
    Francky Devrieze winnaar van 'onze pronostiek'

    Franky Devrieze uit Asper is de eindwinnaar van het
    pronostiekseizoen 2014-2015. Hij behaalde 170 punten,
     
    evenveel als Hans Dupont uit Zottegem maar Franky had 
    meer reservewedstrijden juist. Jeroen Degroote uit 
    Haasdonk werd derde met 169 punten. 
    Franjo Roman uit Maarkedal won de derde periodetitel   
    Antoine Walraed uit Moortsele won de tweede periodetitel    
    Xavier Hanssens uit Oudenaarde won de eerste periodetitel  
    Seizoensrecord :  11 punten op speeldag 10 :     
    Geert Vanpoucke - Bavikhove en Franky Devrieze - Asper,  
    op speeldag 27 Peter Ketsman - Oudenaarde en op  
    speeldag 30 Franjo Roman - Maarkedal. 
    Meer via : www.bloggen.be/mijnpronostiek



    Veel sfeer, ambiance en vooral veel volk op de Bierfeesten.


    De Bierfeesten in Oudenaarde hebben er een top-editie opzitten. Op een paar regendruppels na bleef het een volledig  
    weekend droog. Dat was de voorbije jaren wel eens anders. Vrijdag zorgden Raymond Van Het Groenewoud, Kim Wilde 
    en Cleymans en Van Geel voor een succesvolle start. De verbranding van het kelioothuisje stond traditioneel ook op vrijdag 
    geprogrammeerd. Zaterdag nadat vele kinderen zich konden uitleven in de verkeersvrije Hoogstraat tijdens de Kadeefeesten 
    en er nog het gratis optreden van Piet Piraat meepikten, was het alweer ambiance ten top op de Markt.  
    Laïs, Kid Creole and The Coconuts en Praga Khan zorgden alweer voor een top-avond. 
    Op zondag liep de Grote Markt vol voor een schlagerparade onder een stralende zomerzon. 
    Organisator Peter Decordier, de bierbrouwerijen Liefmans en Roman en het Oudenaardse stadsbestuur kijken tevreden terug 
    en lieten nu al uitschijnen dat er in 2016 een gelijkaardig weekend zal volgen. 

    .

       

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (374 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (5)
    02-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar is de zomer .....


    Regi en Les Truttes komen naar Ronse Opscène.
    Regi en Les Truttes zijn de eerste grote namen op het 
    slotweekend van Ronse Opscène op vrijdag 28 en
    zaterdag 29 augustus. De stad Ronse werkt hiervoor
    opnieuw samen met Pete's Promotions.
    Dit festival wordt dit jaar opnieuw gratis. Op vrijdag 
    staan Guga Baul en Scala op het podium. De afsluiter op
    vrijdag wordt dit jaar Regi. Hij komt naar Ronse met zijn
    'Summer Madness Tour'. Op zaterdag 28 augustus
    zijn de Gibson Brothers en Les Truttes de blikvangers. 

    Programma 'Zulzeekse Feesten' bekend


    Op vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 augustus is de  
    Kluisbergense deelgemeente opnieuw in de ban van 
     de 'Zulzeekse Feesten'. Het gaat op vrijdagavond  
    van start met een KLJ Mega-schuimparty. Op zaterdagavond 
    is er de nacht van de 30-plussers met de eerder reeds 
    bekend gemaakte groep 'Th Sweet' waarbij 
    Fox on the run, Poppa Joe, Funny Funny en zovele 
    andere grote hits luidkeels zullen meegzongen 
    worden. Maar na het optreden van The Sweet mag 
    Zulzeke zich opmaken voor een tweede klepper nl. 'Cock Robin'. 
    De Britse band scoorde monsterhits in de jaren 80 
    met 'The promise you made', Just around the corner, enz.. 
    Afsluiter op zaterdag is CU2play, de ultieme U2 en Coldplay 
    coverband. Nieuw dit jaar op zondag is de 'Crazy Colorrun' 
    waar nu reeds mer dan 500 inschrijvingen voor zijn. 
    Meer info : www.zulzeeksefeesten.be

    De zomer van .... 1000 zonnen 


    Elke werkdag brengt 1000 zonnen opnieuw 
    de zomer binnen handbereik. Het tv-programma van één 
    kijkt door een zomerse bril wat jou bezighoudt 
    in de zomer. Onder anderen Sieg De Doncker, Willy Lybaert, 
    en Katrijn Van Bouwel laten jullie dagelijks hun 
    nieuwe rubrieken  zien. En ook de dagelijkse 
    zoektocht naar de populaire strandstoel is er weer. 
    Hij stond reeds in Zwalm. Patrick De Poortere zat 
    er niet als eerste in maar kwam wel aan het woord 
    in het zomerse één-programma.


    Bruulconcerten in Ronse 


    Gedurende drie vrijdagavonden in de zomervakantie 
    wordt het Bruulpark in Ronse opnieuw de locatie 
    voor de Bruulconcerten. Deze worden dit jaar 
    georganiseerd door de BVBA Pete's Promotions , 
    die ook Ronse Opscène op zich neemt. Deze concerten 
    zijn opnieuw gratis en bieden een zalige zomerse cocktail 
    van sfeer en muziek op smaak gebracht met een 
    flinke scheut ambiance. Op vrijdag 3 juli gaat men van 
    start met 'de nacht van Ronse'. Op vrijdag 10 juli 
    is er 'Ronse Zingt' en op vrijdag 21 augustus 
    komen Horny Horses en Stan Van Samang naar Ronse.

    10 en 11 juli : Rock Zottegem


    Op vrijdag 10 en zaterdag 11 juli zullen tal van rockliefhebbers 
    het Oost-Vlaamse Zottgem weten te vinden want dan heeft 
    Rock Zottegem plaats. Op vrijdag gaat het rockfestival 
    van start met optredens van Fiddlers Green, Jett Rebel, 
    Saxon, Novastar, Ed Kowalczyk (ex-Live) en Toto. 
    Op zaterdag gaat men om 15.15 ur van start 
    met optredens van Zwartwerk, The Mirror Trap, 
    Yellow Claw, The Scabs, OMD, Arsenal en Placebo. 
    Er is ook een DJ village. 
    Meer info en tickets via www.rock-zottegem.be

    Sven Ornelis neemt afscheid van de ochtendshow bij Q-Music 


    Sven Ornelis, presentator bij Q-Music, was op 26 juni 
    voor de laatste keer te horen bij de ochtendshow op Q-Music. 
    Ornelis, die in 2001 mee aan de wieg stond van de commerciële  
    radiozender stopt ermee na 14 jaar.  
    'Het is tijd voor mij en tijd voor Q-Music' kondigde Sven Ornelis 
    aan. 'Ik was al jaren aan het denken wanneer ik 
    zou stoppen met de ochtendshow te maken. Met 
    Maarten Vancoillie vielen de puzzelstukken in elkaar. 
    Ik kan met een gerust hart de fakkel doorgeven.' zei 
    Ornelis over zijn huidige co-presentator.

    .

    .

    Nostalgie Beach Festival 

    Nostalgie Beach Festival 2015
    De tweede editie van het Nostalgie Beach Festival komt er aan. 
    Met bijna 15.000 uitzinnige muziekliefhebbers 
    was het eerste Nostalgie Beach Festival in 2014 een knaller 
    van de festivalzomer aan de kust. Op zondag 9 augustus 
    verwelkomt de radiozender opnieuw een indrukwekkende 
    reeks internationale artiesten uit de jaren '80 en '90 in Bredene. 
    The Human League, Nena, Billy Ocean, Cock Robin, 
    Hot Chocolate, Jason Donovan, Snap, Limahl (zanger Kajagoogoo) 
    Londonbeat, Gibson Brothers en Dr. Alban. In de loop van 
    deze maand wordt er nog één naam aan de affiche toegevoegd. 
    Tickets kosten €48. Alle ticketinfo op 
    www.nostalgiebeachfestival.be/tickets


    Christoff in rol van Willy Sommers 


    VTM Zendt komende zomer drie afleveringen uit van 
    'Liefde voor sterren tegen de muziek op' 
    Deze muzikale show is de opvolger van  
    'Tien om tegen de sterren op te zien' 
    Christoff treedt in de voetsporen van Willy Sommers. 
    De Vlaamse zanger zal samen met Nathalie Meskens  
    de zomershow presenteren. Meskens zal in de rol 
    van Natalia het programma presenteren.  
    Vlaamse en internationale artiesten en hun lookalikes 
    uit 'Tegen de sterren op' zullen er covers 
    van vroeger en nu brengen. Het drie-delige 
    programma wordt vanaf 14 augustus uitgezonden op VTM.

    Tom Jones en Status Quo op Lokerse Feesten 


    Tom Jones en Status Quo staan op 4 augustus op het podium 
    van de Lokerse Feesten. Eerder raakte al bekend dat  
    onder anderen La Muerte, Mark Lanegan Band en 
    Kaiser Chiefs komende zomer naar Lokeren zullen reizen. 
    Naast Tom Jones en Status Quo zal ook de coverband  
    The Bootleg Beatles op 4 augustus optreden.

    Drie presentatoren maken een eind aan Marathonradio op MNM 


    Maandag om acht uur kwam er een eind aan 'Marathonradio'  
    op MNM. Daar hebben presentatoren. Eva Daeleman,  
    Peter Van De Veire en Tom De Cock in totaal 408 uur 
     aan één stuk blokkende studenten gesteund. Er waren dit 
     jaar 55 live-artiesten, elke dj presenteerde 136 uur.  
    Het aantal bellers lag op 1700. Er waren ruim 2500 
     'Yes We Can's' er er werden 5.013 nummers gespeeld. 
    'Together' van Ella Eyre was de meest gedraaide 
    plaat gevolgd door 'RHythm inside' van Loic Nottet 
    en 'See you again' van Wiz Khalifa feat. Charlie Puth.  
    'Marathonradio' liep van 5 tot en met 22 juni op MNM.

    De Gentse Feesten komen er weer aan 


    Van vrijdag 17 tot en met zondag 26 juli zijn er opnieuw 
    de Gentse Feesten. De Feesten zetten dit jaar in op lokaal 
    talent en kinderen. De 172ste editie opent op vrijdag 17 juli 
    met een Gents programma. Bij Sint-Jacobs zal er een hommage 
    zijn aan Walter De Buck en Luc De Vos. De traditionele 
    openingsstoet werd geschrapt. Van zaterdag 18 juli 
    tot en met zondag 26 juli wordt het Zuidpark omgetoverd  
    tot het kinderdorp Gentopia. Voorts is er in het 
    programma voor het eerst een speciale katern 'Gentse selectie' 
    gemaakt die focust op lokaal talent. Het volledige 
    programma van de Gentse Feesten kan men vinden op 
    www.gentsefeesten.be

       Hype-o-dream in Waregem 


    Op zaterdag 18 juli gaat voor de derde keer Hype-o-dream 
    door op de hippodroom van Waregem. Meer dan 40 
    internationale dj's, verdeeld over 4 verschillende podia, 
    zullen de stad Waregem opnieuw in vuur en vlam zetten. 
    Ervaar deze unieke dance-ervaring in Romeinse stijl  
    op het Hype-o-dream festival op 18 juli. 
    www.hype-o-dream.be

    Tomorrowland volledig uitverkocht 


    Het dancefestival Tomorrowland is ook dit jaar volledig   
    uitverkocht. Nadat alle tickets voor de Belgische  
    festivalgangers de deur uit waren is de wereldwijde   
    verkoop nu ook aan de man gebracht. De elfde editie   
    van Tomorrowland van 24 tot en met 26 juli in   
    De Schorre in Boom, zal dus opnieuw 180.000  
    festivalgangers uit binnen- en buitenland    
    mogen verwelkomen. Opvallend : Dit jaar zal het   
    Nationaal Orkest van België ook een set brengen met  
     een mix van klassieke muziek en dance.

    deUs op Feest in Het Park 


    De organisatoren van Feest in Het Park in Oudenaarde  
    hebben deUs als hoofdact aangekondigd op hun  
    komende editie van het zomerfestival. 'Zowel het festival 
     als de band rond Tom Barman bestaan in 2015 exact 20 jaar. 
     De ideale gelegenheid dus om deUs als headliner op de affiche 
     te plaatsen' vertelt organisator Wim Merchiers.  
    deUs zal de tweede festivaldag van Feest in Het Park  
    op vrijdag 14 augustus afsluiten. Ook Nneka gekend 
    van haar monsterhit 'Shining Star' zakt af naar 
    Oudenaarde op zondag 16 augustus.  
    Het Oudenaardse muziekfestival zal komende zomer  
    plaatsvinden van donderdag 13 tot en met zondag 16 augustus.   
    Meer via www.feestinhetpark.be

    Christoff in de rol van Willy Sommers


    VTM zendt komende zomer drie afleveringen uit van  
    'Liefde voor sterren tegen de muziek op'  
    Deze muzikale show is de opvolger van   
    'Tien om tegen de sterren op te zien'  
    Christoff treedt in de voetsporen van Willy Sommers.  
    De Vlaamse zanger zal samen met Nathalie Meskens   
    de zomershow presenteren. Meskens zal in de rol  
    van Natalia het programma presenteren.   
    Vlaamse en internationale artiesten en hun lookalikes  
    uit 'Tegen de sterren op' zullen er covers  
    van vroeger en nu brengen. Het drie-delige  
    programma wordt vanaf 14 augustus uitgezonden op VTM.

      Pop Up Live trekt deze zomer door Vlaanderen 


    Peter Van De Veire presenteert deze zomer de  
    muziekshow 'Pop Up Live' op één. 'Pop Up Live' is   
    eigenlijk de opvolger van 'Vlaanderen Muziekland'  
    wat Geena Lisa presenteerde. Het muziekprogramma  
    strijkt deze zomer neer in Lommel, Aalst, Kasterlee,  
    Boortmeerbeek, Roeselare, Nieuwpoort en Mol.  
    Op het programma staat muziek van nationale   
    en internationale artiesten. Naast de hits van  
    het moment is er ook plaats voor muzikale verassingen.  
    'Pop Up Live' start op zondag 5 juli en loopt tot  
    en met 30 augustus op één.

    .

           

    Jouw info hier ?

    Wil je jouw zomeractiviteit hier ook zien of horen  
    in Radio Media Informatief 107 FM  ?  
    Stuur mij dan een mail via wimvermeer40@gmail.com



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (166 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    01-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden
    Oefenwedstrijden :

    De clubs uit de Pro League bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2015-2016


    04-07 : Seraing - Anderlecht    ( 16 uur )
                 Vitesse - KV Oostende    ( 16 uur )
                 Lommel - Lokeren    ( 17 uur )
                 RC Genk - Samara    ( 17 uur )
                 Deinze - Zulte Waregem    ( 19 uur )
                 KSK Heist - Oud-Heverlee Leuven    ( 19.30 uur )
                 Bornem - KV Mechelen   ( 19.30 uur )
                 Willem II - Charleroi
                 Sint Truiden - Ujpest
                 Alemannia Aachen - Standard

    03-07 : Roeselare - Club Brugge    1 - 0
                AA Gent - Samara      1 - 2
                Koersel - Westerlo     0 - 10

    02-07 : UNA - RC Genk    0 - 3

    01-07 : KV Oostende - U19 Nederland     1 - 2
                KSV Oudenaarde - Anderlecht     0 - 3
                Deinze - Lokeren     2 - 3
                FC Tilleur - Standard     0 - 8
                AA Gent - Ujpest     0 - 1
                Bierbeek - Oud-Heverlee Leuven    1 - 4
                KSK Heist - KV Mechelen   0 - 5
                Wittenhorst - RC Genk    0 - 5

    30-06 : Dessel Sport - Westerlo    1 - 2
                Ingelmunster - KV Kortrijk   1 - 4
                Harelbeke - Zulte Waregem   1 - 1
                Torhout - Club Brugge   0 - 5
                 Oisterwijk - Waasland-Beveren   1 - 7
                Merelbeke - AA Gent     3 - 7

    28-06 : Kortenberg - Oud-Heverlee Leuven    0 - 2
                Tongeren - Standard      0 - 7
                Zelzate - Lokeren    0 - 9
                Sint Truiden - Geel     3 - 1

    27-06 : Izegem - KV Kortrijk    2 - 4
                Knokke - Anderlecht     2 - 3 
                Binche - Standard      0 - 3
                Ingelmunster - KV Oostende    0 - 8
                Rupel-Boom - KV Mechelen     1 - 2
                Deinze - AA Gent     2 - 2
                KSV Oudenaarde - Zulte Waregem     1 - 7
                Koksijde - Westerlo     1 - 2

    26-06 : KSV Oudenaarde - AA Gent    2 - 2
                Harelbeke - KV Kortrijk    3 - 3
                Heist - Club Brugge    0 - 10
                Gullegem - Moeskroen-Peruwelz     0 - 4
                Bornem - Waasland-Beveren    0 - 3

    24-06 : KVK Wellen - Sint Truiden    0 - 4
                Linden - Oud-Heverlee Leuven   0 - 12
                Zwevezele - KV Oostende   0 - 3

    23-06 : VW Hamme - Zulte Waregem     2 - 4
                 Oosterzonen - Westerlo    2 - 4

    22-06 : Waasland-Beveren - Kruibeke    7 - 0

    20-06 : Vlamertinge - KV Kortrijk   1 - 4
                Acrenoise - Moeskroen-Peruwelz    0 - 4
                Herk Sport - Sint Truiden     0 - 11
                Dikkelvenne - AA Gent    1 - 2
                Oudenburg - Oostende    0 - 4
                Houtvenne - Westerlo    0 - 1

    19-06 : De Pinte - AA Gent    0 - 4
                Melsele - Waasland-Beveren    0 - 4
                Marke - KV Kortrijk     0 - 13

    17-06 : KFC Wetteren - AA Gent   1 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    30-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het rittenschema van de Tour de France 2015

    Het rittenschema van de Tour de France 2015



    4 juli: Utrecht - Utrecht (Ned) - 14 km/tijdrit 
    5 juli: Utrecht - Neeltje Jans (Ned) - 166 km
    6 juli: Antwerpen - Hoei (Bel) - 154 km 
    7 juli: Seraing - Cambrai (Bel/Fra) - 221 km 
    8 juli: Arras - Amiens (Fra) - 189 km 
    9 juli: Abbeville - Le Havre - 191 km 
    10 juli: Livarot - Fougères - 190 km 
    11 juli: Rennes - Mur de Bretagne - 179 km 
    12 juli: Vannes - Plumelec - 28 km/ploegentijdrit 
    13 juli: rustdag in Pau 
    14 juli: Tarbes - La Pierre-Saint-Martin - 167 km 
    15 juli: Pau - Cauterets - 188 km 
    16 juli: Lannemezan - Plateau de Beille - 195 km 
    17 juli: Muret - Rodez - 200 km 
    18 juli: Rodez - Mende (Montée Laurent Jalabert) - 178 km 
    19 juli: Mende - Valence - 182 km 
    20 juli: Bourg-de-Péage - Gap - 201 km 
    21 juli: rustdag Gap 
    22 juli: Digne-Les-Bains - Pra-Loup - 161 km 
    23 juli: Gap - Saint-Jean-de Maurienne - 185 km 
    24 juli: Saint-Jean-de Maurienne - La Toussuire - 138 km 
    25 juli: Modane - L'Alpe d'Huez - 110 km 
    26 juli: Sèvres - Parijs - 107 km 



    'Les Lacets de Montvernier' 
    Voor het eerst in de geschiedenis van de Tour wordt de col opgenomen in het parcours.
    De klim is 3,4 kilometer lang aan een gemiddeld stijgingspercentage van 8,2% en staat
    met zijn achttien haarspeldbochten garant voor een brok natuurpracht.


    NOS trekt de stekker uit van 'De Avondetappe'  


    Geen klinkende glazen rode wijn en geen Dalida meer tijdens de Ronde van Frankrijk in Nederland.   
    De NOS trekt immers de stekker uit de wielertalkshow 'De Avondetappe' van presentator Marts Smeets.  
    Smeets zelf zal nog een kleine rol krijgen in een nieuw programma dat in de vooravond te zien zal zijn.  
    Zelf steunt hij de vernieuwingsoperatie van de NOS. Het nieuwe Tourprogramma zal om 19 uur te zien  
    zijn op NPO1. In België blijven de glazen klinken in 'Vive Le Vélo'.


    Tour 2016 start in Mont-Saint-Michel

    De Ronde van Frankrijk gaat in 2016 op 2 juli van start in Mont-Saint-Michel, een pittoresk, rotsachtig 
    schiereiland aan de westkust van Frankrijk. Het definitieve tourparcours wordt op 20 oktober 2015 
     in Parijs bekend gemaakt.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    25-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
    TWEEDE KLASSE   PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 1 en 2 :


    Speeldag 1 : Weekend 8 en 9 augustus

    Virton - White Star Brussel

    Lommel United - KSK Heist

    Tubeke - Geel

    Cercle Brugge - Dessel Sport

    Deinze - Patro Eisden

    Roeselare - Seraing United

    Union Sint Gillis - Eupen

    Koksijde - Lierse

    Vrij : Antwerp


    Speeldag 2 : weekend 12 en 13 augustus

    Patro Eisden - Virton

    Geel - Lommel United

    Eupen - Deinze

    White Star Brussel - Tubeke

    Seraing United - Koksijde

    KSK Heist - Roeselare

    Lierse - Cercle Brugge

    Dessel Sport - Antwerp

    Vrij : Union Sint Gillis


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    24-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 29 en 30 augustus 2015.
    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 29 en zondag 30 augustus 2015
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Vlamertinge

    Wervik - Boezinge

    Wielsbeke - Oostkamp

    Otegem - Rumbeke

    Luingnois - RC Waregem

    Wingene - Zwevegem

    Kortemark - De Ruiter Roeselare

    Westkapelle - Meulebeke

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Club Roeselare - Varsenare

    Bredene - Heist

    Veldegem - Oudenburg

    Spermalie-Middelkerke - Zwevezele

    Zedelgem - Pittem

    VV Tielt - Nieuwpoort

    Blankenberge - Koekelare

    Oostduinkerke - Jabbeke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    KVK Avelgem - Westrozebeke

    Zonnebeke - Heestert

    RC Lauwe - Dadizele

    Wevelgem - Moen

    Comines-Warneton - Deerlijk

    Geluwe - WS Lauwe

    Ledegem - Poperinge

    Anzegem - Helkijn

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Jonkershove

    Staden - Keiem

    Proven - Elverdinge

    Moorslede - Nieuwkerke

    Merkem - Diksmuide

    Ploegsteert - Beselare

    Houthulst - Voormezele

    Hooglede - De Panne

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Snaaskerke

    Gistel - Ruiselede

    Steenbrugge - Loppem

    Zandvoorde - HO Oedelem

    E. Brugge - Jong Male

    Beernem - Westende

    Ichtegem - Moerkerke

    Lissewege - De Haan

    DERDE PROVINCIALE C :

    Beveren-Leie - Aarsele

    Kanegem - Bissegem

    Ingooigem - Ardooie

    Oostrozebeke - Hulste

    Dottignies - Lendelede

    Kortrijk - Gits

    D. Beveren - Lichtervelde

    Emelgem-Kachtem - Desselgem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Reningelst - Bulskamp

    Zillebeke - Vleteren

    Alveringem - Zarren

    Passendale - Handzame

    Houthem - Hollebeke

    Heuvelland - Comines-Warneton B

    Lo-Reninge - Brielen

    Langemark - Poperinge B

    Dikkebus - Westouter

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Bredene B

    Zerkegem - Dudzele

    SK Torhout - Hertsberge

    Lombardsijde - Sint Joris

    Zeebrugge - Sint Kruis

    Zwevezele B - Aartrijke

    Leke-Vladslo - Steenbrugge B

    Dar. Brugge - Doomkerke

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Helkijn B - Wervik B

    Moorsele - Wikings Kortrijk

    Dentergem - Stasegem

    Jong Vijve - Marke

    Geluveld - Rekkem

    Heule - Wevelgem B

    Kruiseke - Bellegem

    Kuurne - Aalbeke


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    23-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 5 en 6 september 2015.

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 5 en zondag 6 september 2015

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Ruiter Roeselare - Oostnieuwkerke

    Vlamertinge - Westkapelle

    Meulebeke - Wervik

    Zwevegem - Kortemark

    Boezinge - Wielsbeke

    Oostkamp - Otegem

    Rumbeke - Luingnois

    RC Waregem - Wingene

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Koekelare - Club Roeselare

    Varsenare - Oostduinkerke

    Jabbeke - Bredene

    Nieuwpoort - Blankenberge

    Heist - Veldegem

    Oudenburg - Spermalie-Middelkerke

    Zwevezele - Zedelgem

    Pittem - VV Tielt

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Poperinge - KVK Avelgem

    Westrozebeke - Anzegem

    Helkijn - Zonnebeke

    WS Lauwe - Ledegem

    Heestert - RC Lauwe

    Dadizele - Wevelgem

    Moen - Comines-Warneton

    Deerlijk - Geluwe

    DERDE PROVINCIALE A :

    Voormezele - Veurne

    Jonkershove - Hooglede

    De Panne - Staden

    Beselare - Houthulst

    Keiem - Proven

    Elverdinge - Moorslede

    Nieuwkerke - Merkem

    Diksmuide - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moerkerke - Ruddervoorde

    Snaaskerke - Lissewege

    De Haan - Gistel

    Westende - Ichtegem

    Ruiselede - Steenbrugge

    Loppem - Zandvoorde

    HO Oedelem - E. Brugge

    Jong Male - Beernem

    DERDE PROVINCIALE C :

    Lichtervelde - Beveren-Leie

    Aarsele - Emelgem-Kachtem

    Desselgem - Kanegem

    Gits - D. Beveren

    Bissegem - Ingooigem

    Ardooie - Oostrozebeke

    Hulste - Dottignies

    Lendelede - Kortrijk

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Hollebeke - Westouter

    Comines-Warneton B - Zillebeke

    Brielen - Alveringem

    Poperinge B - Passendale

    Bulskamp - Houthem

    Reningelst - Heuvelland

    Langemark - Lo-Reninge

    Dikkebus - Zarren

    Handzame - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Wenduine

    Bredene B - Dar. Brugge

    Doomkerke - Zerkegem

    Aartrijke - Leke-Vladslo

    Dudzele - SK Torhout

    Hertsberge - Lombardsijde

    Sint Joris - Zeebrugge

    Sint Kruis - Zwevezele B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bellegem - Helkijn B

    Wervik B - Kuurne

    Aalbeke - Moorsele

    Wevelgem B - Kruiseke

    Wikings Kortrijk - Dentergem

    Stasegem - Jong Vijve

    Marke - Geluveld

    Rekkem - Heule
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    22-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 1 en 2


     

    Beker van België - Croky Cup

    Ronde 1 : Wedstrijden op 25 en 26 juli

    GROEP 1 :

    1.  Wielsbeke - Boezinge

    2.  Wingene - WS Lauwe

    3.  Knokke - Vlamertinge

    4.  Rumbeke - De Ruiter Roeselare

    5.  Adinkerke - Oostnieuwkerke

    6.  Ingooigem - Harelbeke

    7.  RC Waregem - Eernegem

    8.  Zwevezele - Westkapelle

    9.  Doornik - Otegem

    10. Wevelgem - Menen

    11. Geant Athois - Zwevegem

    12. Ingelmunster - Nieuwkerke

    13. Damme - Meulebeke

    14. VK Westhoek - Wervik

    GROEP 2 : 

    15. Dikkelvenne - Melsele

    16. Zeveren - Evergem Center

    17. RC Lebbeke - Zelzate

    18. Appelterre - Wetteren

    19. Lovendegem - Ronse

    20. Sint Gillis Waas - Opdorp

    21. Eine - Laarne-Kalken

    22. Boekel - Zele

    23. St Wetteren - Stekene

    24. Kruibeke - Drongen

    25. Merelbeke - Lochristi

    26. Maldegem - Berlare

    27. Pepingen - Jong Lede

    28. Ninove - Voorde

    GROEP 3 :

    29. Bevel - Olmen

    30. Zwarte Leeuw - Walem

    31. Zwijndrecht - Ranst

    32. Heultje - Mariekerke

    33. Sint Lenaarts - Herentals

    34. Turnhout - VV Duffel

    35. Katelijne - Lyra

    36. Wuustwezel - Lille

    37. Antonia - Witgoor Dessel

    38. KFC Duffel - Beekhoek

    39. Nijlen - Berg en Dal

    40. Merksplas - Vosselaar

    41. City Pirates Antwerpen - Brasschaat

    42. Aartselaar - Schorvoort Turnhout

    GROEP 4 :

    43. Ohain - Rixensartoise

    44. Tervuren-Duisburg - Stade Everois

    45. Betekom - Haacht

    46. Kampelaar - Halle

    47. Eppegem - La Hulpe

    48. Sterrebeek - Schaerbeek

    49. Berchem - Wambeek

    50. Rebecquoise - Lennik

    51. Korbeek - Rotselaar

    52. Zoutleeuw - Wijgmaal

    53. Wolvertem - Rillaar

    54. Peuti - Leopold FC

    55. Ganshoren - Ophain

    56. Waterloo - Beersel-Drogenbos

    GROEP 5 :

    57. Franc Borains - Arquet

    58. Havinnes - Ostiches

    59. Spy - Fontainoise

    60. Charleroi-Fleurus - Entete Chatelet

    61. Pont-a Celles-Buzet - Nismes

    62. Monceau - Le Roeulx

    63. Hyon - Genly-Quevy

    64. Fosses - RSC Chatelet

    65. Montkainoise - Floreffe

    66. Paturagois - Peruwelz FC

    67. Ol. Charleroi-Marchienne - Flobecquoise

    68. Grand-Leez - Lessines-Ollignies

    69. US De Pesche - Coucelloise

    70. Symphorinois - Isièroise

    GROEP 6 :

    71. Spouwen-Mopertingen - Beringen

    72. Apollo 74 Gellik - Kattenbos

    73. Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Pelt

    74. Leopoldsburg - Bree

    75. Vlijtingen - Koersel

    76. Herk-de-Stad - Bilzerse Waltwilder

    77. Huvo Jeuk - Brustem

    78. Hades - Biesen

    79. Flandria Dorne - Lutlommel

    80. Tessenderlo - Zonhoven

    81. Helchteren - Wellen

    82. Termien - Hoepertingen

    GROEP 7 :

    83. Scalyn - Wéppionais

    84. Sart-Lez-Spa - Gesvoise

    85. Chevetogne - Rochfortoise-Jemelle

    86. Beaufays - Warnant

    87. 1912 Raeren - Stavelotain

    88. FC Bièvre - Aischoise

    89. Dinant - Fizoise

    90. Limontoise - Verlaine

    91. Hombourg - Pontisse Cité

    92. Ougrée - Stavelotain B

    93. Loyers - Aischoise

    94. Lixhe-Lanaye - Couvin-Mariembourg

    95. Namur - Gold Star Liége

    96. Walhorn - Meux

    97. Taminoise - Eghezée

    98. Kemexhe-Crisnée - FC de Trooz

    GROEP 8 :

    99. Marloie Sport - Aywaille

    100. Verviétois - Champlonaise

    101. Ethe Belmont - Arlonaise

    102. Villance - Givry

    103. Longlier - Bomal

    104. Habay-La-Neuve - Harre

    105. Martelangoise - Solières

    106. Vaux - Poupehan

    107. Bertrixgeoise - Salmienne

    108. Marbehan - Mormont

    109. Warremien - Meux-Dt-Virton

    110. Jamoigne-Chiny - Cointe-Liège

    111. Verlaine - Rossignol

    112. Rochois - Richelle


    Ronde 2 : Wedstrijden op 1 en 2 augustus

    GROEP 1 :

    113. 14 - 8

    114. 4 - 13

    115. 7 - 5

    116. 3 - 12

    117. 11 - 10

    118. 2 - 6

    119. 9 - 1

    GROEP 2 :

    120. 25 - 24

    121. 28 - 20

    122. 23 - 15

    123. 21 - 22

    124. 16 - 26

    125. 18 - 27

    126. 17 - 19

    GROEP 3 :

    127. 34 - 39

    128. 38 - 32

    129. 29 - 31

    130. 35 - 36

    131. 33 - 40

    132. 30 - 41

    133. 37 - 42

    GROEP 4 :

    134. 46 - 48

    135. 43 - 45

    136. 56 - 47

    137. 51 - 49

    138. 52 - 55

    139. 50 - 53

    140. 54 - 44

    GROEP 5 : 

    141. 69 - 67

    142. 64 - 65

    143. 66 - 61

    144. 63 - 70

    145. 68 - 57

    146. 58 - 59

    147. 60 - 62

    GROEP 6 :

    148. 81 - 73

    149. 74 - 75

    150. 72 - 78

    151. 79 - 82

    152. 80 - 71

    153. 76 - 77

    GROEP 7 :

    154. 90 - 87

    155. 89 - 91

    156. 92 - 83

    157. 93 - 94

    158. 97 - 95

    159. 96 - 88

    160. 98 - 86

    161. 85 - 84

    GROEP 8 :

    162. 110 - 108

    163. 105 - 112

    164. 107 - 101

    165. 109 - 111

    166. 102 - 104

    167. 103 - 99

    168. 106 - 100




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Cofidis Cup - Beker van België
    » Reageer (0)
    21-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 3, 4 en 5


    Beker van België - Croky Cup

    RONDE 3 : Wedstrijden in het weekend van 8 en 9 augustus 2014. 
                       Intrede derdeklassers.

    169. 139 - La Calamine

    170. Rupel-Boom - 136

    171. Acrenoise - 157

    172. 164 - Cappellen

    173. 165 - Londerzeel

    174. 168 - 163

    175. 118 - Tienen

    176. 152 - Beerschot-Wilrijk

    177. 127 - Bornem

    178. 145 - 148

    179. 122 - 126

    180. 123 - 120

    181. 116 - Sprimont-Comblain

    182. Ciney - 135

    183. Bocholt - 154

    184. 142 - 158

    185. 115 - Walhain

    186. 159 - 144

    187. Hoogstraten - 151

    188. 121 - 155

    189. Eendracht Aalst - 128

    190. Oosterzonen - 117

    191. 150 - Temse

    192. Sint Niklaas - 134

    193. 113 - VW Hamme

    194. 153 - 166

    195. Tempo Overijse - 160

    196. 114 - 140

    197. Berchem Sport - 138

    198. 149 - Gent-Zeehaven

    199. 129 - Olsa Brakel

    200. Torhout - 124

    201. Grimbergen - 137

    202. KSV Oudenaarde - 162

    203. 143 - 147

    204. 132 - Hasselt

    205. 133 - Dender

    206. Diegem Sport - 119

    207. 167 - Hamoir

    208. 146 - RFC de Liège

    209. 125 - La Louvière-Centre

    210. Sparta Petegem - 141

    211. RC Mechelen - 161

    212. Gullegem - 130

    213. 131 - Izegem

    214. Sint Eloois Winkel - 156

    RONDE 4 : Wedstrijden in het weekend van 15 en 16 augustus 2015.
                        Intrede tweedeklassers

    215. 204 - 171

    216. 180 - 169

    217. Woluwe-Zaventem - 191

    218. Lierse - 170

    219. Patro Eisden - 178

    220. 211 - 173

    221. 203 - 209

    222. Koksijde - 212

    223. 183 - 188

    224. Geel - 181

    225. 186 - White Star Brussel

    226. 201 - Dessel Sport

    227. KSK Heist - 198

    228. Lommel United - 194

    229. Union St Gilloise - 184

    230. 189 - 197

    231. 190 - 196

    232. Virton - 179

    233. 185 - 192

    234. Tubeke - 210

    235. Seraing United - 214

    236. 205 - 195

    237. Deinze - 187

    238. 208 - Roeselare

    239. Cercle Brugge - 182

    240. 176 - Antwerp

    241. 176 - 206

    242. 199 - 175

    243. Eupen - 172

    244. 200 - 193

    245. 202 - 207

    246. 177 - 174

    RONDE 5 : Wedstrijden in het weekend van 22 en 23 augustus 2015.

    247. 239 - 238

    248. 240 - 235

    249. 241 - 231

    250. 237 - 234

    251. 224 - 236

    252. 225 - 218

    253. 219 - 217

    254. 222 - 216

    255. 230 - 229

    256. 233 - 221

    257. 232 - 223

    258. 215 - 245

    259. 244 - 243

    260. 242 - 227

    261. 226 - 246

    262. 220 - 228


    Vanaf RONDE 6 komen de eersteklassers in actie.




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Cofidis Cup - Beker van België
    » Reageer (1)
    18-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 29 en 30 augustus 2015.
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 29 en zondag 30 augustus 2015
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Melsele - Kemzeke

    Kruibeke - Lochristi

    Stekene - Eine

    Merelbeke - Drongen

    Elene-Grotenberge - Appelterre

    Voorde - Lovendegem

    Zelzate - Maldegem

    Jong Lede - RC Lebbeke

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zomergem

    Kleit - Meetjesland

    Waarschoot - Latem

    Adegem - Sint Kruis Winkel

    Sleidinge - Ursel

    Lembeke - Merendree

    Mariakerke - Evergem Center

    Jong Zulte - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Vurste-Semmerzake - Jong Geraardsbergen

    KVV Ardennen - Kluisbergen Sportief

    Meerbeke - Houtem

    Winnik - Lebeke-Aalst

    Burst - Bambrugge

    Munkzwalm - Sottegem

    Geraardsbergen - Windeke

    Edeboys - Gavere-Asper

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    SK Lebbeke - Meldert

    Moerbeke - Vrasene

    Grembergen - Laarne-Kalken

    HO Kalken - Sinaai

    Buggenhout - Opdorp

    Schoonaarde - Haasdonk

    Heikant - Dendermonde

    Robur - Bazel

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Assenede

    Maria-Aalter - Vinkt

    Poesele - Bellem

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille

    Knesselare - Belzele

    Nevele - Watervliet

    Machelen - Sint Laureins

    Zeveren - Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Nazareth-Eke

    Heusden - Destelbergen

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde

    Zevergem - Melsen

    VSV Gent - Gijzel-Oosterzele

    Cercle Melle - Tenstar Melle

    Massemen - Moortsele

    VC Zwijnaarde - Sint Denijs

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Elene-Grotenberge B

    Sottegem B - Zingem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove

    Velzeke - Horebeke

    Wortegem - Nederename

    Nokere-Kruishoutem - Bevere

    Deftinge - Maarkedal

    FC Kluisbergen - Bonanza

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Borsbeke

    Sint Gillis - Okegem

    Baardegem - Wit Zwart 93

    Hofstade - Erembodegem

    Nederhasselt - Kerksken

    Denderhoutem - Nieuwerkerken

    SV Ressegem - Denderleeuw

    Oudegem - Mere

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint Pauwels - Doorslaar

    WB Sint Niklaas - YB Beveren

    Beervelde - Sp Waasmunster

    Klinge - Wachtebeke

    Verrebroek - Melsele B

    Zaffelare - Kieldrecht

    Tielrode - Eksaarde

    Hamme-Zogge - SK Gerda

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Gentbrugge

    Balgerhoeke - Bassevelde

    Boekhoute - Mariakerke B

    Genc Turk Gent - Avrasya Gent

    Ursel B - Vinderhoute

    Donk - Poesele B

    Sint Amandsberg - Middelburg

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wichelen - Landskouter

    Overmere - Beervelde B

    Lochristi B - VS Destelbergen

    Bavegem - Smetlede

    Vlierzele - Bottelare

    Heusden B - HO Kalken B

    Nazareth-Eke B - Muide Gent B

    Laarne-Kalken B - Yildiz Gent

    DERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - FC Kluisbergen B

    Mater - Nokere-Kruishoutem B

    Olsene - Opbrakel

    Zegelsem - Petegem Schelde

    Everbeek - Huise-Ouwegem

    Balegem - SK Merelbeke

    Volkegem - Michelbeke

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Michelbeke B - Haaltert

    Moorsel - Wieze

    Overboelare - Herzele-Ressegem

    Herdersem - Sint Goriks

    Strijpen - Aaigem

    Doggen - Gijzegem

    Zandbergen - Idegem B

    Neigem - Ophasselt B

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Belsele - Kallo

    Rupelmonde - Stekene B

    Baasrode - Robur B

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Haasdonk B - Bosdam Beveren

    SVH Waasmunster - Daknam

    Sombeke - Zele B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    17-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 5 en 6 september 2015.
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 5 en zondag 6 september 2015.
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Maldegem - Kruibeke

    RC Lebbeke - Stekene

    Lochristi - Jong Lede

    Lovendegem - Zelzate

    Eine - Merelbeke

    Drongen - Elene-Grotenberge

    Appelterre - Melsele

    Kemzeke - Voorde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Kleit

    Meetjesland - Jong Zulte

    Aalter - Waarschoot

    Latem - Adegem

    Merendree - Mariakerke

    Sint Kruis Winkel - De Pinte

    Zomergem - Sleidinge

    Ursel - Lembeke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - KVV Ardennen

    Jong Geraardsbergen - Winnik

    Sottegem - Geraardsbergen

    Kluisbergen Sportief - Edeboys

    Gavere-Asper - Meerbeke

    Houtem - Vurste-Semmerzake

    Lebeke-Aalst - Burst

    Bambrugge - Munkzwalm

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Grembergen

    Sinaai - Buggenhout

    Haasdonk - Heikant

    Dendermonde - SK Lebbeke

    Meldert - Robur

    Bazel - Moerbeke

    Laarne-Kalken - HO Kalken

    Opdorp - Schoonaarde

    DERDE PROVINCIALE A :

    Watervliet - Machelen

    Sint Laureins - DKW Evergem

    Assenede - Zeveren

    Ertvelde - Maria-Aalter

    Vinkt - Poesele

    Bellem - Lotenhulle

    Kaprijke-Bentille - Knesselare

    Belzele - Nevele

    DERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke - Massemen

    Moortsele - Heusden

    Destelbergen - VC Zwijnaarde

    Sint Denijs - Serskamp-Schellebelle

    HT Zwijnaarde - Zevergem

    Melsen - VSV Gent

    Gijzel-Oosterzele - Cercle Melle

    Tenstar Melle - Muide Gent

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Moerbeke-Geraardsbergen

    Zingem - Wortegem

    Oudenhove - Deftinge

    Maarkedal - FC Kluisbergen

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem

    Bonanza - Velzeke

    Horebeke - Sottegem B

    Nederename - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Denderleeuw - Sint Gillis

    Okegem - Oudegem

    Mere - Baardegem

    Nieuwerkerken - SV Ressegem

    Wit Zwart 93 - Idegem

    Borsbeke - Hofstade

    Erembodegem - Nederhasselt

    Kerksken - Denderhoutem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Tielrode

    YB Beveren - Hamme-Zogge

    SK Gerda - Beervelde

    Melsele B - Zaffelare

    Eksaarde - WB Sint Niklaas

    Sp Waasmunster - Klinge

    Wachtebeke - Sint Pauwels

    Doorslaar - Verrebroek

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Hansbeke

    Gentbrugge - Sint Amandsberg

    Middelburg - Balgerhoeke

    Oostakker - Donk

    Bassevelde - Boekhoute

    Avrasya Gent - Ursel B

    Mariakerke B - Genc Turk Gent

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent B - Vlierzele

    Yildiz Gent - Overmere

    Landskouter - Lochristi B

    HO Kalken B - Laarne-Kalken B

    VS Destelbergen - Bavegem

    Smetlede - Nazareth-Eke B

    Bottelare - Heusden B

    Beervelde B - Wichelen

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Kluisbergen Sportief B

    FC Kluisbergen - Volkegem

    SK Merelbeke - Ophasselt

    Huise-Ouwegem - Balegem

    FCLC Ronse - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - Olsene

    Opbrakel - Zegelsem

    Petegem Schelde - Everbeek

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Idegem B - Michelbeke B

    Haaltert - Neigem

    Ophasselt B - Moorsel

    Gijzegem - Zandbergen

    Wieze - Overboelare

    Herzele-Ressegem - Herdersem

    Sint Goriks - Strijpen

    Aaigem - Doggen

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Stekene B - Sombeke

    PD Kruibeke - Haasdonk B

    Bosdam Beveren - SVH Waasmunster

    Meerdonk - Rupelmonde

    Zele B - Baasrode

    Robur B - Hoogeinde

    Daknam - Belsele


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    16-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 12 en 13 september 2015.
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 5 en zondag 6 september 2015.
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Melsele - Drongen

    Kruibeke - Lovendegem

    Lochristi - Maldegem

    Merelbeke - RC Lebbeke

    Elene-Grotenberge - Eine

    Voorde - Appelterre

    Zelzate - Kemzeke

    Jong Lede - Stekene

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Evergem Center

    De Pinte - Latem

    Kleit - Merendree

    Adegem - Aalter

    Sleidinge - Sint Kruis Winkel

    Lembeke - Zomergem

    Mariakerke - Ursel

    Jong Zulte - Waarschoot

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Vurste-Semmerzake - Gavere-Asper

    KVV Ardennen - Sottegem

    Kluisbergen Sportief - Windeke

    Winnik - Houtem

    Burst - Jong Geraardsbergen

    Munkzwalm - Lebeke-Aalst

    Geraardsbergen - Bambrugge

    Edeboys - Meerbeke

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    SK Lebbeke - Haasdonk

    Meldert - Dendermonde

    Grembergen - Bazel

    HO Kalken - Vrasene

    Buggenhout - Laarne-Kalken

    Schoonaarde - Sinaai

    Heikant - Opdorp

    Robur - Moerbeke

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Watervliet

    Assenede - Sint Laureins

    Poesele - Ertvelde

    Lotenhulle - Vinkt

    Knesselare - Bellem

    Nevele - Kaprijke-Bentille

    Machelen - Belzele

    Zeveren - Maria-Aalter

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Gijzel-Oosterzele

    Heusden - Nazareth-Eke

    Destelbergen - Moortsele

    Zevergem - Sint Denijs

    VSV Gent - HT Zwijnaarde

    Cercle Melle - Melsen

    Massemen - Tenstar Melle

    VC Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Zingem

    Sottegem B - Bonanza

    Moerbeke-Geraardsbergen - Elene-Grotenberge B

    Oudenhove - Bevere

    Velzeke - Maarkedal

    Wortegem - Horebeke

    Nokere-Kruishoutem - Nederename

    Deftinge - FC Kluisbergen

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Mere

    Sint Gillis - Nieuwerkerken

    Okegem - Denderleeuw

    Hofstade - Wit Zwart 93

    Nederhasselt - Borsbeke

    Denderhoutem - Erembodegem

    SV Ressegem - Kerksken

    Oudegem - Baardegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint Pauwels - Sp Waasmunster

    YB Beveren - Eksaarde

    WB Sint Niklaas - Kieldrecht

    Klinge - SK Gerda

    Verrebroek - Wachtebeke

    Zaffelare - Doorslaar

    Tielrode - Melsele B

    Hamme-Zogge - Beervelde

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Oostakker

    Gentbrugge - Poesele B

    Boekhoute - Middelburg

    Genc Turk Gent - Bassevelde

    Ursel B - Mariakerke B

    Donk - Vinderhoute

    Sint Amandsberg - Balgerhoeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wichelen - Lochristi B

    Overmere - HO Kalken B

    Bavegem - Landskouter

    Vlierzele - Smetlede

    Heusden B - Muide Gent B

    Nazareth-Eke B - VS Destelbergen

    Laarne-Kalken B - Bottelare

    Beervelde B - Yildiz Gent

    VIERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen B - SK Merelbeke

    Ophasselt - Huise-Ouwegem

    Mater - Michelbeke

    Olsene - FCLC Ronse

    Zegelsem - Nokere-Kruishoutem B

    Everbeek - Opbrakel

    Balegem - Petegem Schelde

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Michelbeke B - Neigem

    Haaltert - Idegem B

    Overboelare - Ophasselt B

    Herdersem - Wieze

    Strijpen - Herzele-Ressegem

    Doggen - Sint Goriks

    Zandbergen - Aaigem

    Neigem - Moorsel

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Stekene B - Meerdonk

    Belsele - Bosdam Beveren

    Rupelmonde - Kallo

    Hoogeinde - Zele B

    Haasdonk B - Robur B

    SVH Waasmunster - PD Kruibeke

    Sombeke - Baasrode


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    15-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDER Jupiler Pro League : Seizoen 2015-2016
    Kalender Jupiler Pro League  voetbalseizoen 2015-2016


    Speeldag 1 : weekend 25 juli 2015
    Sint Truiden - Club Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )
    KV Kortrijk - Standard   ( zaterdag 18 uur )
    RC Genk - Oud-Heverlee Leuven    ( zaterdag 20 uur )
    KV Oostende - KV Mechelen
    Zulte Waregem - Lokeren
    Westerlo - AA Gent    ( zondag 14.30 uur )
    Anderlecht - Waasland-Beveren    ( zondag 18 uur )
    Charleroi - Moeskroen-Peruwelz    ( zondag 20 uur )

    Speeldag 2 : weekend 1 augustus
    AA Gent - RC Genk    ( vrijdag 20.30 uur )
    Club Brugge - KV Mechelen    ( zaterdag 18 uur )
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    ( zaterdag 20 uur )
    KV Oostende - Westerlo
    Moeskroen-Peruwelz - Sint Truiden
    Lokeren - Charleroi    ( zondag 14.30 uur )
    Standard - Zulte Waregem    ( zondag 18 uur )
    Oud-Heverlee Leuven - Anderlecht    ( zondag 20 uur )

    Speeldag 3 : weekend 8 augustus
    Zulte Waregem - RC Genk    ( vrijdag 20.30 uur )
    KV Kortrijk - Lokeren    ( zaterdag 18 uur )
    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven    ( zaterdag 20 uur )
    Sint Truiden - KV Oostende
    KV Mechelen - Moeskroen-Peruwelz
    Anderlecht - AA Gent    ( zondag 14.30 uur )
    Charleroi - Club Brugge    ( zondag 18 uur )
    Standard - waasland-Beveren    ( zondag 20 uur )

    Speeldag 4 : weekend 15 augustus
    Club Brugge - KV Kortrijk    ( vrijdag 20.30 uur )
    Moeskroen-Peruwelz - Standard    ( zaterdag 18 uur )
    Lokeren - KV Mechelen    ( zaterdag 20 uur )
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem
    RC Genk - Westerlo
    KV Oostende - Anderlecht    ( zondag 14.30 uur )
    AA Gent - Sint Truiden    ( zondag 18 uur )
    Oud-Heverlee Leuven - Charleroi    ( zondag 20 uur )

    Speeldag 5 : weekend 22 augustus
    Anderlecht - Lokeren
    Standard - KV Oostende
    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven
    Zulte Waregem - Club Brugge
    KV Kortrijk - AA Gent
    Charleroi - Westerlo
    Waasland-Beveren - Moeskroen-Peruwelz
    Sint Truiden - RC Genk

    Speeldag 6 : weekend 29 augustus
    Club Brugge - Standard
    AA Gent - KV Mechelen
    RC Genk - Charleroi
    KV Oostende - Zulte Waregem
    Moeskroen-Peruwelz - KV Kortrijk
    Lokeren - Waasland-Beveren
    Oud-Heverlee Leuven - Sint Truiden
    Westerlo - Anderlecht

    Speeldag 7 : weekend 12 september
    Anderlecht - RC Genk
    Standard - Lokeren
    KV Mechelen - Westerlo
    Zulte Waregem - AA Gent
    Moeskroen-Peruwelz - Club Brugge
    KV Kortrijk - Oud-Heverlee Leuven
    Waasland-Beveren - KV Oostende
    Sint Truiden - Charleroi

    Speeldag 8 : weekend 19 september
    Club Brugge - Waasland-Beveren
    AA Gent - Standard
    RC Genk - KV Mechelen
    KV Oostende - KV Kortrijk
    Lokeren - Moeskroen-Peruwelz
    Charleroi - Anderlecht
    Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem
    Westerlo - Sint Truiden

    Speeldag 9 : weekend 26 september
    Anderlecht - Sint Truiden
    Standard - Oud-Heverlee Leuven
    KV Mechelen - Charleroi
    Zulte Waregem - Westerlo
    Moeskroen-Peruwelz - KV Oostende
    Lokeren - Club Brugge
    KV Kortrijk - RC Genk
    Waasland-Beveren - AA Gent

    Speeldag 10 : weekend 3 oktober
    Anderlecht - KV Mechelen
    AA Gent - Club Brugge
    RC Genk - Standard
    KV Oostende - Lokeren
    Charleroi - Zulte Waregem
    Oud-Heverlee Leuven - Moeskroen-Peruwelz
    Westerlo - KV Kortrijk
    Sint Truiden - Waasland-Beveren

    Speeldag 11 : weekend 17 oktober
    Club Brugge - KV Oostende
    Standard - Westerlo
    KV Mechelen - Sint Truiden
    Zulte Waregem - Anderlecht
    Moeskroen-Peruwelz - AA Gent
    Lokeren - Oud-Heverlee Leuven
    KV Kortrijk - Charleroi
    Waasland-Beveren - RC Genk

    Speeldag 12 : weekend 24 oktober
    Anderlecht - Club Brugge
    AA Gent - Oostende
    RC Genk - Moeskroen-Peruwelz
    KV Mechelen - Zulte Waregem
    Charleroi - Standard
    Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
    Westerlo - Lokeren
    Sint Truiden - KV Kortrijk

    Speeldag 13 : woensdag 28 oktober
    Club Brugge - Oud-Heverlee Leuven
    Standard - KV Mechelen
    KV Oostende - RC Genk
    Zulte Waregem - Sint Truiden
    Moeskroen-Peruwelz - Westerlo
    Lokeren - AA Gent
    KV Kortrijk - Anderlecht
    Waasland-Beveren - Charleroi

    Speeldag 14 : weekend 31 oktober
    Anderlecht - Moeskroen-Peruwelz
    RC Genk - Lokeren
    KV Mechelen - waasland-Beveren
    Zulte Waregem - KV Kortrijk
    Charleroi - KV Oostende
    Oud-Heverlee Leuven - AA Gent
    Westerlo - Club Brugge
    Sint Truiden - Standard

    Speeldag 15 : weekend 7 november
    Club Brugge - RC Genk
    Standard - Anderlecht
    AA Gent - Charleroi
    KV Oostende - Oud-Heverlee Leuven
    Moeskroen-Peruwelz - Zulte Waregem
    Lokeren - Sint Truiden
    KV Kortrijk - KV Mechelen
    Waasland-Beveren  Westerlo

    Speeldag 16 : weekend 21 november
    Club Brugge - Zulte Waregem
    Standard - KV Kortrijk
    AA Gent - Westerlo
    KV Mechelen - KV Oostende
    Moeskroen-Peruwelz - Charleroi
    Lokeren - Anderlecht
    Oud-Heverlee Leuven - RC Genk
    Waasland-Beveren - Sint Truiden

    Speeldag 17 : weekend 28 november
    Anderlecht - Oud-Heverlee Leuven
    RC Genk - AA Gent
    KV Mechelen - Club Brugge
    Zulte Waregem - Standard
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren
    Charleroi - Lokeren
    Westerlo - KV Oostende
    Sint Truiden - Moeskroen-Peruwelz

    Speeldag 18 : weekend 5 december
    Club Brugge - Charleroi
    AA Gent - Zulte Waregem
    RC Genk - Anderlecht
    KV Oostende - Sint Truiden
    Moeskroen-Peruwelz - KV Mechelen
    Lokeren - KV Kortrijk
    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
    Waasland-Beveren - Standard

    Speeldag 19 : weekend 12 december
    Anderlecht - KV Oostende
    Standard - Club Brugge
    KV Mechelen - Lokeren
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren
    KV Kortrijk - Moeskroen-Peruwelz
    Charleroi - Oud-Heverlee Leuven
    Westerlo - RC Genk
    Sint Truiden - AA Gent

    Speeldag 20 : weekend 19 december
    Club Brugge - Anderlecht
    AA Gent - KV Kortrijk
    RC Genk - Sint Truiden
    KV Oostende - Standard
    Moeskroen-Peruwelz - Waasland-Beveren
    Lokeren - Zulte Waregem
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen
    Westerlo - Charleroi

    Speeldag 21 : weekend 26 december
    Anderlecht - Westerlo
    Standard - Moeskroen-Peruwelz
    KV Mechelen - AA Gent
    Zulte Waregem - KV Oostende
    KV Kortrijk - Club Brugge
    Charleroi - RC Genk
    Waasland-Beveren - Lokeren
    Sint Truiden - Oud-Heverlee Leuven

    Winterstop van 27 december tot 15 januari : Clubs trekken op winterstage.

    Speeldag 22 : weekend 16 januari
    Club Brugge - Moeskroen-Peruwelz
    AA Gent - Anderlecht
    RC Genk - Zulte Waregem
    KV Oostende - Waasland-Beveren
    Lokeren - Standard
    Charleroi - Sint Truiden
    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk
    Westerlo - KV Mechelen

    Speeldag 23 : weekend 23 januari
    Anderlecht - Charleroi
    Standard - AA Gent
    KV Mechelen - RC Genk
    Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven
    Moeskroen-Peruwelz - Lokeren
    KV Kortrijk - KV Oostende
    Waasland-Beveren - Club Brugge
    Sint Truiden - Westerlo

    Speeldag 24 : weekend 30 januari
    Club Brugge - Lokeren
    AA Gent - Waasland-Beveren
    RC Genk - KV Kortrijk
    KV Oostende - Moeskroen-Peruwelz
    Charleroi - KV Mechelen
    Oud-Heverlee Leuven - Standard
    Westerlo - Zulte Waregem
    Sint Truiden - Anderlecht

    Speeldag 25 : weekend 6 februari
    Club Brugge - AA Gent
    Standard - Sint Truiden
    KV Mechelen - Anderlecht
    Zulte Waregem - Charleroi
    Moeskroen-Peruwelz - RC Genk
    Lokeren - KV Oostende
    KV Kortrijk - Westerlo
    Waasland-Beveren - Oud-Heverlee Leuven

    Speeldag 26 : weekend 13 februari
    Anderlecht - Zulte Waregem
    AA Gent - Moeskroen-Peruwelz
    RC Genk - Waasland-Beveren
    KV Oostende - Club Brugge
    Charleroi - KV Kortrijk
    Oud-Heverlee Leuven - Lokeren
    Westerlo - Standard
    Sint Truiden - KV Mechelen

    Speeldag 27 : weekend 20 februari
    Club Brugge - Westerlo
    Standard - Charleroi
    KV Oostende - AA Gent
    Zulte Waregem - KV Mechelen
    Moeskroen-Peruwelz - Oud-Heverlee Leuven
    Lokeren - RC Genk
    KV Kortrijk - Sint Truiden
    Waasland-Beveren - Anderlecht

    Speeldag 28 : weekend 27 februari
    Anderlecht - Standard
    AA Gent - Lokeren
    RC Genk - Club Brugge
    KV Mechelen - KV Kortrijk
    Charleroi - Waasland-Beveren
    Oud-Heverlee Leuven - KV Oostende
    Westerlo - Moeskroen-Peruwelz
    Sint Truiden - Zulte Waregem

    Speeldag 29 : weekend 5 maart
    Club Brugge - Sint Truiden
    Standard - RC Genk
    AA Gent - Oud-Heverlee Leuven
    KV Oostende - Charleroi
    Moeskroen-Peruwelz - Anderlecht
    Lokeren - Westerlo
    KV Kortrijk - Zulte Waregem
    Waasland-Beveren - KV Mechelen

    Speeldag 30 : weekend 12 maart
    Anderlecht - KV Kortrijk
    RC Genk - KV Oostende
    KV Mechelen - Standard
    Zulte Waregem - Moeskroen-Peruwelz
    Charleroi - AA Gent
    Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
    Westerlo - Waasland-Beveren
    Sint Truiden - Lokeren

    Speeldagen 5 tot 7 worden op vrijdag 7 augustus defintief vastgelegd.
    Speeldagen 8 tot 12 worden op vrijdag 28 augustus definitief vastgelegd.
    Speeldagen 13 tot 18 worden op maandag 28 september defintief vastgelegd.
    Speeldagen 19 tot 22 worden op vrijdag 6 november defintief vastgelegd.
    Speeldagen 23 tot 30 worden op vrijdag 18 december defintief vastgelegd.
    Maandag 14 maart zal de kalender voor de Play Offs bekend gemaakt worden.
    De Play-Offs starten in het eerste weekend van april. 
    De ontknoping van de titelstrijd krijgen we in het weekend van 21 en 22 mei 2016. 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    14-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker avn Oost-Vlaanderen - Speeldag 1
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN :  Speeldag 1 - weekend 2 augustus

    Reeks 1-2 A

    Waarschoot - Drongen

    Sleidinge - Moerbeke

    Zomergem - Lovendegem

    Merendree - Laarne-Kalken

    Zelzate - Ursel

    HO Kalken - Meetjesland

    Maldegem - Lembeke

    Sinaai - Kleit

    Reeks 1-2 B

    Robur - Stekene

    Vrasene - Evergem Center

    SK Lebbeke - Kemzeke

    Grembergen - Sint Kruis Winkel

    Melsele - Dendermonde

    Adegem - Heikant

    Kruibeke - Haasdonk

    Mariakerke - Bazel

    Reeks 1 - 2 C :

    KVV Ardennen - FC Merelbeke

    Gavere-Asper - De Pinte

    Munkzwalm - Elene-Grotenberge

    Kluisbergen Sportief - Aalter

    Eine - Edeboys

    Jong Zulte - Geraardsbergen

    Lochristi - Houtem

    Latem - Windeke

    Reeks 1-2 D :

    Sottegem - RC Lebbeke

    Lebeke-Aalst - Meldert

    Vurste-Semmerzake - Appelterre

    Bambrugge - Schoonaarde

    Voorde - Burst

    Opdorp - Meerbeke

    Jong Lede - Winnik

    Buggenhout - Jong Geraardsbergen

    Reeks 3 A :

    Cercle Melle - Knesselare

    Moortsele - Nevele

    Sint Denijs - Poesele

    VC Zwijnaarde - Zeveren

    Verrebroek - Belzele

    Klinge - DKW Evergem

    Sp Waasmunster - Assenede

    Kieldrecht - Bellem

    Zaffelare - Vinkt

    Doorslaar - Watervliet

    Reeks 3 B :

    WB Sint Niklaas - Sint Laureins

    SK Gerda - Maria-Aalter

    YB Beveren - Machelen

    Beervelde - Ertvelde

    Sint Pauwels - Kaprijke-Bentille

    Lotenhulle - Tielrode

    Muide Gent - Hamme-Zogge

    Destelbergen - Wachtebeke

    VSV Gent - Eksaarde

    Heusden - Melsele B

    Reeks 3 C :

    Bonanza - HT Zwijnaarde

    Oudenhove - Zevergem

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke

    Nederename - Melsen

    Wortegem - Borsbeke

    Moerbeke-Geraardsbergen - Idegem

    Boekel - Baardegem

    Bevere - Nederhasselt

    Velzeke - Oudegem

    Deftinge - Sint Gillis

    Reeks 3 D :

    Denderhoutem - Zingem

    SV Ressegem - Horebeke

    Kerksken - Sottegem B

    Mere - Nokere-Kruishoutem

    Denderleeuw - Maarkedal

    Wit Zwart 93 - Elene-Grotenberge B

    Erembodegem - T. Melle

    Hofstade - Gijzel-Oosterzele

    Nieuwerkerken - Massemen

    Okegem - Serskamp-Schellebelle

    Reeks 4 A :

    Middelburg - Beervelde B

    Bassevelde - SK Merelbeke

    Vinderhoute - HO Kalken B

    Gentbrugge - Kallo

    Donk - Daknam

    Balgerhoeke - Meerdonk

    Avrasya Gent - Robur B

    Genc Turk Gent - Rupelmonde

    Oostakker - Sombeke

    Reeks 4 B :

    Bosdam Beveren - Mariakerke B

    PD Kruibeke - Boekhoute

    Baasrode - Hansbeke

    Haasdonk B - Ursel B

    SVH Waasmunster - Muide Gent B

    Belsele - Jago Sint Amandsberg

    Stekene B - Lochristi B

    Hoogeinde - Heusden B

    Zele B - VS Destelbergen

    Reeks 4 C :

    Balegem - Nokere-Kruishoutem B

    Bottelare - Petegem Schelde

    Landskouter - Olsene

    Laarne-Kalken B - Everbeek

    Yildiz Gent - Huise-Ouwegem

    Sint Goriks - Volkegem

    Herzele-Ressegem - Kluisbergen Sportief B

    Idegem B - Opbrakel

    Strijpen - Mater

    Zandbergen - FCLC Ronse

    Reeks 4 D :

    Zegelsem - Aaigem

    Michelbeke - Doggen

    Ophasselt B - Neigem

    FC Kluisbergen B - Haaltert

    Nazareth-Eke B - Wieze

    Vlierzele - Herdersem

    Bavegem - Moorsel

    Smetlede - Gijzegem

    Wichelen - Overboelare

    Overmere - Ophasselt


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    13-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker avn Oost-Vlaanderen - Speeldag 2
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN :  Speeldag 2 - weekend 9 augustus

    Reeks 1-2 A :

    Drongen - Sleidinge

    Moerbeke - Zomergem

    Lovendegem - Merendree

    Laarne-Kalken - Waarschoot

    Ursel - HO Kalken

    Meetjesland - Maldegem

    Lembeke - Sinaai

    Kleit - Zelzate

    Reeks 1-2 B :

    Stekene - Vrasene

    Evergem Center - SK Lebbeke

    Kemzeke - Grembergen

    Sint Kruis Winkel - Robur

    Dendermonde - Adegem

    Heikant - Kruibeke

    Haasdonk - Mariakerke

    Bazel - Melsele

    Reeks 1-2 C :

    FC Merelbeke - Gavere-Asper

    De Pinte - Munkzwalm

    Elene-Grotenberge - Kluisbergen Sportief

    Aalter - KVV Ardennen

    Edeboys - Jong Zulte

    Geraardsbergen - Lochristi

    Houtem - Latem

    Windeke - Eine

    Reeks 1-2 D :

    RC Lebbeke - Lebeke-Aalst

    Meldert - Vurste-Semmerzake

    Appelterre - Bambrugge

    Schoonaarde - Sottegem

    Burst - Opdorp

    Meerbeke - Jong Zulte

    Winnik - Buggenhout

    Jong Geraardsbergen - Voorde

    Reeks 3 A :

    Knesselare - Moortsele

    Nevele - Sint Denijs

    Poesele - VC Zwijnaarde

    Zeveren - Verrebroek

    Belzele - Cercle Melle

    DKW Evergem - Sp Waasmunster

    Assenede - Kieldrecht

    Bellem - Zaffelare

    Vinkt - Doorslaar

    Watervliet - Klinge

    Reeks 3 B :

    Sint Laureins - SK Gerda

    Maria-Aalter - YB Beveren

    Machelen - Beervelde

    Ertvelde - Sint Pauwels

    Kaprijke-Bentille - WB Sint Niklaas

    Tielrode - Muide Gent

    Hamme-Zogge - Destelbergen

    Wachtebeke - VSV Gent

    Eksaarde - Heusden

    Melsele B - Lotenhulle

    Reeks 3 C :

    HT Zwijnaarde - Oudenhove

    Zevergem - FC Kluisbergen

    Nazareth-Eke - Nederename

    Melsen - Wortegem

    Borsbeke - Bonanza

    Idegem - Boekel

    Baardegem - Bevere

    Nederhasselt - Velzeke

    Oudegem - Deftinge

    Sint Gillis - Moerbeke-Geraardsbergen

    Reeks 3 D :

    Zingem - SV Ressegem

    Horebeke - Kerksken

    Sottegem B - Mere

    Nokere-Kruishoutem - Denderleeuw

    Maarkedal - Denderhoutem

    Elene-Grotenberge B - Erembodegem

    T. Melle - Hofstade

    Gijzel-Oosterzele - Nieuwerkerken

    Massemen - Okegem

    Serskamp-Schellebelle - Wit Zwart 93

    Reeks 4 A :

    Beervelde B - Bassevelde

    SK Merelbeke - Vinderhoute

    HO Kalken B - Gentbrugge

    Kallo - Donk

    Daknam - Balgerhoeke

    Meerdonk - Avrasya Gent

    Robur B - Genc Turk Gent

    Rupelmonde - Oostakker

    Sombeke - Middelburg

    Reeks 4 B :

    Mariakerke B - PD Kruibeke

    Boekhoute - Baasrode

    Hansbeke - Haasdonk B

    Ursel B - SVH Waasmunster

    Muide Gent B - Belsele

    Jago Sint Amandsberg - Stekene B

    Lochristi B - Hoogeinde

    Heusden B - Zele B

    VS Destelbergen - Bosdam Beveren

    Reeks 4 C :

    Nokere-Kruishoutem B - Bottelare

    Petegem Schelde - Landskouter

    Olsene - Laarne-Kalken B

    Everbeek - Yildiz Gent

    Huise-Ouwegem - Sint Goriks

    Volkegem - Herzele-Ressegem

    Kluisbergen Sportief B - Idegem

    Opbrakel - Strijpen

    Mater - Zandbergen

    FCLC Ronse - Balegem

    Reeks 4 D :

    Aaigem - Michelbeke

    Doggen - Ophasselt B

    Neigem - FC Kluisbergen B

    Haaltert - Nazareth-Eke B

    Wieze - Vlierzele

    Herdersem - Bavegem

    Moorsel - Smetlede

    Gijzegem - Wichelen

    Overboelare - Overmere

    Ophasselt - Zegelsem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    11-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 3 - Weekend 16 augustus

    Reeks 1-2 A :

    Waarschoot - Moerbeke

    Sleidinge - Lovendegem

    Zomergem - Laarne-Kalken

    Merendree - Drongen

    Zelzate - Meetjesland

    HO Kalken - Lembeke

    Maldegem - Kleit

    Sinaai - Ursel

    Reeks 1-2 B :

    Robur - Evergem Center

    Vrasene - Kemzeke

    SK Lebbeke - Sint Kruis Winkel

    Grembergen - Stekene

    Melsele - Heikant

    Adegem - Haasdonk

    Kruibeke - Bazel

    Mariakerke - Dendermonde

    Reeks 1-2 C :

    KVV Ardennen - De Pinte

    Gavere-Asper - Elene-Grotenberge

    Munkzwalm - Aalter

    Kluisbergen Sportief - FC Merelbeke

    Eine - Geraardsbergen

    Jong Zulte - Houtem

    Lochristi - Windeke

    Latem - Edeboys

    Reeks 1-2 D :

    Sottegem - Meldert

    Lebeke-Aalst - Appelterre

    Vurste-Semmerzake - Schoonaarde

    Bambrugge - RC Lebbeke

    Voorde - Meerbeke

    Opdorp - Winnik

    Jong Lede - Jong Geraardsbergen

    Buggenhout - Burst

    Reeks 3 A :

    Cercle Melle - Nevele

    Moortsele - Poesele

    Sint Denijs - Zeveren

    VC Zwijnaarde - Belzele

    Verrebroek - Knesselare

    Klinge - Assenede

    Sp Waasmunster - Bellem

    Kieldrecht - Vinkt

    Zaffelare - Watervliet

    Doorslaar - DKW Evergem

    Reeks 3 B :

    WB Sint Niklaas - Maria-Aalter

    SK Gerda - Machelen

    YB Beveren - Ertvelde

    Beervelde - Kaprijke-Bentille

    Sint Pauwels - Sint Laureins

    Lotenhulle - Hamme-Zogge

    Muide Gent - Wachtebeke

    Destelbergen - Eksaarde

    VSV Gent - Melsele B

    Heusden - Tielrode

    Reeks 3 C :

    Bonanza - Zevergem

    Oudenhove - Nazareth-Eke

    FC Kluisbergen - Melsen

    Nederename - Borsbeke

    Wortegem - HT Zwijnaarde

    Moerbeke-Geraardsbergen - Baardegem

    Boekel - Nederhasselt

    Bevere - Oudegem

    Velzeke - Sint Gillis

    Deftinge - Idegem

    Reeks 3 D :

    Denderhoutem - Horebeke

    SV Ressegem - Sottegem B

    Kerksken - Nokere-Kruishoutem

    Mere - Maarkedal

    Denderleeuw - Zingem

    Wit Zwart 93 - T. Melle

    Erembodegem - Gijzel-Oosterzele

    Hofstade - Massemen

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle

    Okegem - Elene-Grotenberge B

    Reeks 4 A :

    Middelburg - SK Merelbeke

    Bassevelde - HO Kalken B

    Vinderhoute - Kallo

    Gentbrugge - Daknam

    Donk - Meerbeke

    Balgerhoeke - Robur B

    Avrasya Gent - Rupelmonde

    Genc Turk Gent - Sombeke

    Oostakker - Beervelde B

    Reeks 4 B :

    Bosdam Beveren - Boekhoute

    PD Kruibeke - Hansbeke

    Baasrode - Ursel B

    Haasdonk B - Muide Gert B

    SVH Waasmunster - Jago Sint Amandsberg

    Belsele - Lochristi B

    Stekene B - Heusden B

    Hoogeinde - VS Destelbergen

    Zele B - Mariakerke B

    Reeks 4 C :

    Balegem - Petegem Schelde

    Bottelare - Olsene

    Landskouter - Everbeek

    Laarne-Kalken B - Huise-Ouwegem

    Yildiz Gent - Volkegem

    Herzele-Ressegem - Opbrakel

    Idegem B - Mater

    Strijpen - FCLC Ronse

    Zandbergen - Nokere-Kruishoutem B

    Reeks 4 D :

    Zegelsem - Doggen

    Michelbeke - Neigem

    Ophasselt B - Haaltert

    FC Kluisbergen B - Wieze

    Nazareth-Eke B - Herdersem

    Vlierzele - Moorsel

    Bavegem - Gijzegem

    Smetlede - Overboelare

    Wichelen - Ophasselt

    Overmere - Aaigem
     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    10-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN : Speeldag 4 - weekend 23 augustus

    Reeks 1-2 A :

    Drongen - Zomergem

    Moerbeke - Merendree

    Lovendegem - Waarschoot

    Laarne-Kalken - Sleidinge

    Ursel - Maldegem

    Meetjesland - Sinaai

    Lembeke - Zelzate

    Kleit - HO Kalken

    Reeks 1-2 B :

    Stekene - SK Lebbeke

    Evergem Center - Grembergen

    Kemzeke - Robur

    Sint Kruis Winkel - Vrasene

    Dendermonde - Kruibeke

    Heikant - Mariakerke

    Haasdonk - Melsele

    Bazel - Adegem

    Reeks 1-2 C :

    FC Merelbeke - Munkzwalm

    De Pinte - Kluisbergen Sportief

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen

    Aalter - Gavere-Asper

    Edeboys - Lochristi

    Geraardsbergen - Latem

    Houtem - Eine

    Windeke - Jong Zulte

    Reeks 1-2 D :

    RC Lebbeke - Vurste-Semmerzake

    Meldert - Bambrugge

    Appelterre - Sottegem

    Schoonaarde - Lebeke-Aalst

    Burst - Jong Lede

    Meerbeke - Buggenhout

    Winnik - Voorde

    Jong Geraardsbergen - Opdorp

    Reeks 3 A :

    Knesselare - Sint Denijs

    Nevele - VC Zwijnaarde

    Poesele - Verrebroek

    Zeveren - Cercle Melle

    Belzele - Moortsele

    DKW Evergem - Kieldrecht

    Assenede - Zaffelare

    Bellem - Doorslaar

    Vinkt - Klinge

    Watervliet - Sp Waasmunster

    Reeks 3 B :

    Sint Laureins - YB Beveren

    Maria-Aalter - Beervelde

    Machelen - Sint Pauwels

    Ertvelde - WB Sint Niklaas

    Kaprijke-Bentille - SK Gerda

    Tielrode - Destelbergen

    Hamme-Zogge - VSV Gent

    Wachtebeke - Heusden

    Eksaarde - Lotenhulle

    Melsele B - Muide Gent

    Reeks 3 C :

    HT Zwijnaarde - FC Kluisbergen

    Zevergem - Nederename

    Nazareth-Eke - Wortegem

    Melsen - Bonanza

    Borsbeke - Oudenhove

    Idegem - Bevere

    Baardegem - Velzeke

    Nederhasselt - Deftinge

    Oudegem - Moerbeke-Geraardsbergen

    Sint Gillis - Boekel

    Reeks 3 D :

    Zingem - Kerksken

    Horebeke - Mere

    Sottegem B - Denderleeuw

    Nokere-Kruishoutem - Denderhoutem

    Maarkedal - SV Ressegem

    Elene-Grotenberge B - Hofstade

    T. Melle - Nieuwerkerken

    Gijzel-Oosterzele - Okegem

    Massemen - Wit Zwart 93

    Serskamp-Schellebelle - Erembodegem

    Reeks 4 A :

    Beervelde B - Vinderhoute

    SK Merelbeke - Gentbrugge

    HO Kalken B - Donk

    Kallo - Balgerhoeke

    Daknam - Avrasya Gent

    Meerdonk - Genc Turk Gent

    Robur B - Oostakker

    Rupelmonde - Middelburg

    Sombeke - Bassevelde

    Reeks 4 B :

    Mariakerke B - Baasrode

    Boekhoute - Haasdonk B

    Hansbeke - SVH Waasmunster

    Ursel B - Belsele

    Muide Gent B - Stekene B

    Jogo Sint Amandsberg - Hoogeinde

    Lochristi B - Zele B

    Heusden B - Bosdam Beveren

    VS Destelbergen - PD Kruibeke

    Reeks 4 C :

    Nokere-Kruishoutem B - Landskouter

    Petegem Schelde - Laarne-Kalken B

    Olsene - Yildiz Gent

    Everbeek - Sint Goriks

    Huise-Ouwegem - Herzele-Ressegem

    Volkegem - Idegem B

    Kluisbergen Sportief B - Strijpen

    Opbrakel - Zandbergen

    Mater - Balegem

    FCLC Ronse - Bottelare

    Reeks 4 D :

    Aaigem - Ophasselt B

    Doggen - FC Kluisbergen B

    Neigem - Nazareth-Eke B

    Haaltert - Vlierzele

    Wieze - Bavegem

    Herdersem - Smetlede

    Moorsel - Wichelen

    Gijzegem - Overmere

    Overboelare - Zegelsem

    Ophasselt - Michelbeke


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    09-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wanneer start het buitenlands voetbal ?
    BUITENLANDS VOETBAL


    Ook in het buitenland maakt men zich klaar voor een nieuw voetbalseizoen

    In Nederland gaat de competitie van start in het weekend van 7 - 8 en 9 augustus
    Dit is speeldag 1 van de eredivisie :

    Heerenveen - De Graafschap
    PEC Zwolle - Cambuur
    Roda JC - Heracles Almelo
    ADO Den Haag - PSV
    Feyenoord - FC Utrecht
    AZ - Ajax
    FC Groningen - FC Twente
    NEC - Excelsior
    Willem II - Vitesse

    In de Jupiler League, de tweede klasse in Nederland start men ook in het weekend van 7 - 10 augustus
    Dit is speeldag 1 :

    FC Dordrecht - FC Eindhoven
    NAC Breda - FC Volendam
    FC Den Bosch - Fortuna Sittard
    Helmond Sport - MVV Maastricht
    FC Oss - FC Emmen
    Achilles '29 - Jong Ajax
    Almere City - VVV-Venlo
    Telstar - RKC Waalwijk
    Jong PSV - Go Ahead Eagles

    In Engeland gaat de competitie van start in het weekend van 8 en 9 augustus.
    Dit is speeldag 1 van de Premier League :

    Bournemouth - Aston Villa
    Arsenal - West Ham
    Chelsea - Swansea
    Everton - Watford
    Leicester - Sunderland
    Manchester United - Tottenham
    Newcastle - Southampton
    Norwich - Crystal Palace
    Stoke City - Liverpool
    West Ham - Manchester City

    In Duitsland gaat de competitie van start in het weekend van 15 en 16 augustus.
    Dit is speeldag 1 van de Bundesliga :

    Bayern München - Hamburg
    Dortmund - Mönchengladbach
    Leverkusen - Hoffenheim
    Wolfsburg - Frankfurt
    Stüttgart - Keulen
    Augsburg - Hertha Berlijn
    Werder Bremen - Schalke 04
    Mainz - Ingolstadt
    Darmstadt - Hannover 96




    Crystal Palace cheerleaders doing Gangnam Style


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    07-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe technische voetbalstage van Atletico in Oudenaarde.

    Nieuwe technische voetbalstage van Atletico in Oudenaarde.


    De Voetbalschool Atletico pakt in Oudenaarde alweer uit met een voetbalstage tijdens de grote vakantie. En opnieuw staat “Techniek” daarin centraal. Naast Atleticotrainer Niels De Meyer, komt ook de Nederlandse professionele (techniek-)trainer Igor Hameleers weer afgezakt naar het kunstgrasterrein van de Rode Los.

    Oudenaarde opent dit jaar de rij zomerstages van Atletico. Van maandag 6 tot en met vrijdag 10 juli wordt gedurende vijf dagen intensief maar leuk getraind op techniek.  Igor Hameleers: “In de voormiddag leggen we de klemtoon op het aanleren van bewegingen en balvaardigheden. In de namiddag ligt de nadruk op het voetbalspel, met name op het toepassingen van de aangeleerde technieken in spel- en wedstrijdvormen. Maar altijd wordt er gewerkt met bal, met de nodige discipline en met de klemtoon op het individuele.”

    De Voetbalschool Atletico behoort sinds vorig jaar tot het partnernetwerk van de Total Soccer Method. Uit die algemene methode pikt Atletico de luiken Technniek, Tactiek, Fysiek en Cognitief, om op een gespecialiseerde professionele manier de deelnemers aan haar school- of stageactiviteiten een echte meerwaarde te kunnen meegeven, als ideale aanvulling op het opleidingswerk dat ze bij hun club genieten.

    Manager Eddy Van Oost: “Atletico is momenteel actief op diverse locaties: Oudenaarde, Brakel, Grotenberge, Anzegem, Zulte, De Pinte, Olsene en Deerlijk. Op dit ogenblik wordt ook werk gemaakt van een “4 Sportenstage” waarvan Zulte de première krijgt. Het is een nieuwe en unieke combinatiestage van multimove, voetbal, basket en volleybal, conform de nieuwste visie op jeugdopleiding voor balsporten”.

    Wie meer informatie wenst over de activiteiten van Atletico of over de zomerstage in Oudenaarde, vindt alles terug op www.atletico.be. Daar kan men zich ook inschrijven.  Deelnemen aan de zomerstages kost standaard 150€ en daarvoor ontvang je vijf dagen professionele techniektraining, een warme middaglunch, een Atletico t-shirt, een individueel getuigschrift en een groepsfoto. De stage wordt net, als de verhalen van stripheld Nero, afgesloten met wafels en chocomelk.

    Op naar nieuwe Atletico zomeracademie

    Je kunt al inschrijven voor een week voetbalstage tijdens de grote vakantie.
    Liggen vast in onze regio:
    Oudenaarde, Anzegem, De Pinte en Olsene.
    Daar komen nog 2 locaties bij, waarvan wij momenteel de mogelijkheden aan het finaliseren zijn.

    Daarnaast kijkt de Voetbalschool Atletico, net als vorig jaar, weer uit naar een voetbalstageweek aan de Belgische kust, in De Panne.

    Meer informatie: www.atletico.be/zomeracademie-2015
    Inschrijven: www.atletico.be/inschrijven


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    06-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samsonite breidt onderzoeksafdeling uit

    Samsonite breidt onderzoeksafdeling uit


    Een arbeidster aan het werk. Vorig jaar werden bij Samsonite Oudenaarde ruim 731.000 koffers geproduceerd.

    Reiskoffergigant Samonite verhuist een deel van zijn Italiaanse designafdeling naar Oudenaarde. De vestiging is dé plek waar de koffermaker wil investeren. Samsonite is na enkele moeilijke jaren aan een opmerkelijke opgang bezig en wierf in Oudenaarde al 80 nieuwe mensen aan.

    Zes jaar na de pijnlijke herstructurering waarbij Samsonite in Oudenaarde 211 personeelsleden ontsloeg, blijkt de reiskoffergigant almaar steviger vleugels te krijgen. In de zakenkrant De Tijd vertelde CEO Ramesh Tainwala dat het bedrijf vooral in Europa wil groeien door er de komende drie jaar 150 nieuwe winkels te openen. Dat is ook ook goed nieuws voor Oudenaarde, dat het Europese hoofdkwartier is.

    "Oudenaarde is niet alleen een van onze grootste productiesites, het is vooral ons centrum voor productontwikkeling. Nieuwe modellen en nieuwe technologie worden in Oudenaarde bedacht. We breiden onze onderzoeksafdeling uit. Op dit moment verhuist ons designcentrum naar België. Tot voor kort was het gevestigd in Italië. Maar ik vind dat designers betere resultaten afleveren als ze samenwerken met de productie. Je kunt niets ontwerpen als je niet weet hoe het geproduceerd wordt", bedenkt Remesh in De Tijd.

    Dat het merk Samsonite in de lift zit, ondervindt de Oudenaardse fabriek al enige tijd. "In 2013 produceerden we in Oudenaarde 642.484 reiskoffers. Vorig jaar waren dat er 731.751. Dat is een stijging van ruim 13 procent", becijfert Alexis Bracke, Europees pr-coördinator bij Samsonite.

    "Ook de tewerkstelling stijgt mee: in mei 2013 waren hier in Oudenaarde 552 personeelsleden aan de slag. Vandaag zijn we met 632. Gezien de zaken goed gaan, verwachten we dat dit gunstige effect op de tewerkstelling zich zal blijven doorzetten.", zegt Backe. Toch ziet het er niet naar uit dat de verwachte meerproductie voor de fabriek in Oudenaarde zal zijn. "Die groei zal eerder gaan naar onze fabriek in Hongarije. Naast de uitbreiding van de designafdeling investeren we hier in Oudenaarde wel verder in de capaciteit van onze magazijnen, die de jongste jaren ook al fors was opgedreven", zegt Bracke. (DCRB)

    Foto en info : hln.be 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    05-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING NATIONAAL - SEIZOEN 2015-2016

    Reeksindeling nationaal seizoen 2015-2016

    EERSTE KLASSE - JUPILER PRO LEAGUE :

    Anderlecht
    Club Brugge
    Charleroi
    RC Genk
    AA Gent
    KV Kortrijk
    Lokeren
    KV Mechelen
    Moeskroen-Peruwelz
    KV Oostende
    Oud-Heverlee Leuven
    Standard
    Sint-Truiden
    Waasland-Beveren
    Westerlo
    Zulte Waregem

    TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE :

    Antwerp
    Cercle Brugge
    WS Brussel
    Dessel Sport
    Deinze
    Eupen
    Geel
    Heist op den Berg
    Koksijde
    Lierse
    Lommel United
    Patro Eisden
    Roeselare
    Seraing United
    Tubeke
    Union St Gilloise
    Virton

    DERDE KLASSE : OFFICIEEL 

    RC Mechelen heeft een overnemer gevonden.
    Acrenoise promoveert omdat Bergen opgedoekt wordt.

    DERDE KLASSE A : 

    Temse
    Olsa Brakel
    KSV Oudenaarde
    Sint Eloois Winkel
    VW Hamme
    Dender
    Gent-Zeehaven
    Gullegem
    Bornem
    Izegem
    Torhout
    La-Louvière-Centre
    Sparta Petegem
    Eendracht Aalst
    Londerzeel
    Sint Niklaas
    RC Mechelen
    Acrenoise

    DERDE KLASSE B :

    Cappellen
    Sprimont-Comblain
    Ciney
    Bocholt
    Walhain
    Hasselt
    Hoogstraten
    La Calamine
    Berchem Sport
    Tienen
    Diegem Sport
    Oosterzonen
    Hamoir
    Overijse
    Beerschot-Wilrijk
    FC Luik
    Grimbergen
    Woluwe-Zaventem
    Rupel-Boom

    Voor vierde klasse - bevordering is dit het voorstel :

    VIERDE KLASSE A :

    Adinkerke
    Berlare
    Damme
    Dikkelvenne
    Eernegem
    Ingelmunster
    Harelbeke
    Knokke
    Menen
    Ninove
    Pepingen
    Ronse
    Sint Gillis Waas
    Westhoek
    Wetteren
    Zele

    VIERDE KLASSE B :

    Ath
    Betekom
    Charleroi-Couillet-Fleurus
    Ol. Charleroi-Marchienne
    Chatelet
    Doornik
    Duffel
    Franc Borains
    Ganshoren
    Halle
    Leopold Ukkel
    Rebecquoise
    RWD Molenbeek
    Sterrebeek
    Waterloo
    Wolvertem

    VIERDE KLASSE C :

    Bilzerse Waltwilder
    City Pirates Antwerpen
    Esperanza Pelt
    Hades
    Leopoldsburg
    Lille
    Lyra
    Nijlen
    Sint Lenaarts
    Spouwen-Mopertingen
    Tessenderlo
    Turnhout
    Vosselaar
    Wellen 
    Wijgmaal
    Zwarte Leeuw

    VIERDE KLASSE D :

    Arlonaise
    Aywaille
    Bertrix
    Cointe Liège
    Couvin-Mariembourg
    Givry
    Longlier
    Loyers
    Meux
    Namur
    Richelle
    Solières
    Tamines
    Verviers
    Visé
    Waremme

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (1)
    04-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
    REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2015-2016  ( definitief )

    E. Moerbeke en Sparta Geraardsbergen   
    fusioneren en gaan volgend seizoen in derde provinciale  
     onder de naam Sparta Moerbeke-Geraardsbergen verder.   
    KFCO Gent, uit tweede provinciale a, verdwijnt.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre
    Drongen
    Eine
    Elene-Grotenberge
    Kemzeke
    Kruibeke
    RC Lebbeke
    Jong Lede
    Lochristi
    Lovendegem
    Maldegem
    Melsele
    FC Merelbeke
    Stekene
    Voorde
    Zelzate

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Aalter
    Adegem
    De Pinte
    Mariakerke
    Jong Zulte
    Evergem Center
    Kleit
    Latem
    Lembeke
    Meetjesland
    Merendree
    Sleidinge
    Sint Kruis Winkel
    Ursel
    Waarschoot
    Zomergem


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Bambrugge
    Burst
    Houtem
    Edeboys
    Gavere-Asper
    Jong Geraardsbergen
    Kluisbergen Sportief
    KSV Geraardsbergen
    KVV Ardennen
    Lebeke-Aalst
    Meerbeke 
    Munkzwalm
    Sottegem
    Vurste-Semmerzake
    Windeke
    Winnik
     
    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel
    Dendermonde
    Moerbeke
    Grembergen
    Haasdonk
    Heikant
    HO Kalken
    Buggenhout
    Vrasene
    Laarne-Kalken
    Opdorp
    Schoonaarde
    Sinaai
    SK Lebbeke
    TK Meldert
    Robur

    DERDE PROVINCIALE A :

    Belzele
    DKW Evergem
    Assenede
    Machelen
    Nevele
    Kaprijke-Bentille
    Knesselare
    Bellem
    Watervliet
    Zeveren
    Vinkt
    Lotenhulle
    Sint Laureins
    Maria-Aalter
    Poesele
    Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle
    Destelbergen
    Gijzel-Oosterzele
    Heusden
    HT Zwijnaarde
    Massemen
    Melsen
    Moortsele
    Nazareth-Eke
    Serskamp-Schellebelle
    St Denijs
    Muide Gent
    T. Melle
    VC Zwijnaarde
    VSV Gent
    Zevergem

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere
    Boekel
    Bonanza
    Deftinge
    Elene-Grotenberge B
    Horebeke
    FC Kluisbergen
    Maarkedal
    Moerbeke-Geraardsbergen
    Nederename
    Nokere-Kruishoutem
    Oudenhove
    Sottegem B
    Velzeke
    Wortegem
    Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem
    Borsbeke
    Erembodegem
    Hofstade
    Kerksken
    KV St Gillis
    Mere
    Nederhasselt
    Nieuwerkerken
    Okegem
    Oudegem
    Denderhoutem
    Denderleeuw
    SV Ressegem
    Idegem
    Wit Zwart 93

    DERDE PROVINCIALE E :

    Eksaarde
    Beervelde
    Hamme-Zogge
    Kieldrecht
    Klinge
    Melsele
    SK Gerda
    Doorslaar
    Waasmunster
    Sint Pauwels
    Tielrode
    Verrebroek
    WB Sint Niklaas
    YB Beveren
    Zaffelare

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Middelburg
    Avrasya Gent
    Balgerhoeke
    Bassevelde
    Donk
    Mariakerke B
    Genc Turk Gent
    Gentbrugge
    Hansbeke
    Jago Sint Amandsberg
    Poesele B
    Oostakker
    Ursel B
    VC Boekhoute
    Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bavegem
    Beervelde B
    Bottelare
    Heusden B
    HO Kalken B
    Laarne-Kalken B
    Landskouter
    Lochristi B
    Muide Gent B
    Nazareth-Eke B
    SKV Overmere
    Smetlede
    Vlierzele
    VS Destelbergen
    Wichelen
    Yildiz Gent

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Balegem
    Everbeek
    Kluisbergen Sportief B
    FCLC Ronse
    Huise-Ouwegem
    FC Kluisbergen B
    Mater
    Michelbeke
    SK Merelbeke
    Nokere-Kruishoutem B
    Olsene
    Opbrakel
    Ophasselt
    Petegem Schelde
    Volkegem
    Zegelsem

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Aaigem
    Doggen
    Gijzegem
    Haaltert
    Herdersem
    Herzele-Ressegem
    Neigem
    Ophasselt B
    Overboelare
    Moorsel
    Michelbeke B
    Sint Goriks
    Strijpen
    Wieze
    Idegem B
    Zandbergen

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Stekene B
    Baasrode
    Belsele
    Bosdam Beveren
    Daknam
    Haasdonk B
    Hoogeinde
    Kallo
    Zele B
    Meerdonk
    PD Kruibeke
    Rupelmonde
    Sombeke
    SVH Waasmunster
    Robur B

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    03-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2015 - 2016
    REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN - VOETBALSEIZOEN 2015-2016 ( definitief )

    In West-Vlaanderen komt er een fusie tussen 
    Beernem en C. Oedelem. De nieuwe naam wordt WC Beernem. 
    en SV Koekelare en VK Koekelare worden één Koekelaarse 
    ploeg : VV Koekelare.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Boezinge
    De Ruiter Roeselare
    Kortemark
    Meulebeke
    Luingnois
    Oostkamp
    Oostnieuwkerke
    Otegem
    Rumbeke
    RC Waregem
    Vlamertinge
    Wervik
    Westkapelle
    Wielsbeke
    Wingene
    Zwevegem



    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Blankenberge
    Bredene
    Club Roeselare
    Heist
    Jabbeke
    Koekelare
    Nieuwpoort
    Oostduinkerke
    Oudenburg
    Pittem
    Spermalie-Middelkerke
    VV Tielt
    Varsenare
    Veldegem
    Zedelgem
    Zwevezele


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    SV Anzegem
    KVK Avelgem
    Comines-Warneton
    Dadizele
    Deerlijk Sport
    Geluwe
    Heestert
    Helkijn
    RC Lauwe
    WS Lauwe
    Ledegem
    Moen
    Poperinge
    Westrozebeke
    Wevelgem
    Zonnebeke



    DERDE PROVINCIALE A :

    Beselare
    De Panne
    Diksmuide
    Elverdinge
    Hooglede
    Houthulst
    Jonkershove
    Keiem
    Nieuwkerke
    Merkem
    Moorslede
    Ploegsteert
    Proven
    Staden
    Veurne
    Voormezele



    DERDE PROVINCIALE B :

    Beernem
    E. Brugge
    De Haan
    Ichtegem
    Gistel
    Ruddervoorde
    Lissewege
    Loppem
    HO Oedelem
    Jong Male
    Moerkerke
    Ruiselede
    Snaaskerke
    Steenbrugge
    Westende
    Zandvoorde



    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele
    Ardooie
    D. Beveren
    Beveren-Leie
    Bissegem
    Desselgem
    Dottignies
    Emelgem-Kachtem
    Gits
    Hulste
    Ingooigem
    Kanegem
    Kortrijk
    Lendelede
    Lichtervelde
    Oostrozebeke


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Alveringem
    Bulskamp
    Brielen
    Comines-Warneton B
    Dikkebus
    Handzame
    Heuvelland
    Hollebeke
    Houthem
    Langemark-Poelkapelle
    Lo-Reninge
    Passendale
    Poperinge B
    Reningelst
    Vleteren
    Westouter
    Zarren
    Zillebeke


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Aartrijke
    Bredene B
    Doomkerke
    Dudzele
    Hertsberge
    Leke-Vladslo
    Lombardsijde
    Sint Joris
    Sint Kruis
    Steenbrugge B
    SK Torhout
    Wenduine
    Zeebrugge
    Zerkegem
    Zwevezele B


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aalbeke
    Bellegem
    Dentergem
    Geluveld
    Helkijn B
    Heule
    Jong Vijve
    Kruiseke
    Kuurne
    Marke
    Moorsele
    Rekkem
    Stasegem
    Wevelgem B
    Wervik B
    Wikings Kortrijk


    Er schreven zich in West-Vlaanderen acht clubs in die volgend seizoen met een B-team zullen aantreden in vierde provinciale. Dat zijn : Poperinge - Comines-Warneton - Wevelgem - Wervik - Steenbrugge - Bredene - 
    Zwevezele en Helkijn.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    02-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat is Skûtsjesilen ?

    Wat is Skûtsjesilen ?

    Skûtsjesilen is het jaarlijks terugkerende evenement in Fryslân waarin binnen twee verenigingen, de Iepen Fryske Kampioenskippen en de Sintrale Kommisje Skûtsjesilen, wedstrijden met skûtsjes worden georganiseerd. Skûtsjes zijn van origine oude zeilende vrachtschepen, waarmee ook al vroeger met vracht om het snelst werd gevaren. Immers tijd was ook toen al geld.

    Sinds halverwege vorige eeuw werden er al wedstrijden voor deze "skuten" georganiseerd, voornamelijk door plaatselijke kasteleins en zeilverenigingen. De cafe¹s voor de omzet en de verenigingen voor de sport.

    De prijzen die men in die tijd konden winnen waren niet mis. Voor 1 wedtrijd kon men, als men won, wel een week inkomen winnen. Alles werd dan ook uit de kast gehaald. Zeilen getaand, de huisraad en servies van de vrouw op de kant om gewicht te besparen. Het servies zou immers toch sneuvelen als het gangboord diep in het water lag.

    Bij het "moderne" skûtsjesilen gaat het niet meer om geld maar om onvergangklijke roem waarvoor alles uit de kast word gehaald. Schepen worden verlengd en van onderen geplamuurd, masten verhoogd, tuigen vergroot en alles moet zo licht mogelijk. Dit alles wel tussen de geldende regels, want alles wordt gecontroleerd.

    Gedurende de drie weken skûtsje silen staat Fryslân op de kop, de sport trekt steeds meer belangstelling, ook van buiten Friesland. Waar het circus afmeert ontstaat er een waar volksfeest. Tijdens de wedstrijden is het een en al sensatie, waarbij de meeste schippers natuurlijk op de wal staan.

    Westfries Business Sailing heeft verschillende arrangementen ontwikkeld waarbij u eens mee kunt zeilen op zo¹n mactig imposant schip. Ook kunt u met een van onze schepen het SKS skûtsjesilen van dichtbij meemaken, in een sfeer waarover uw relaties nog lang zullen napraten.  


     
    De rivaliteit tussen de Sneker en de Grouster skûtsjesilers beperkt zich niet tot de zomer. Ook in de wintermaanden zoeken de partijen elkaar op. 

    Grou won de wedstrijd in 2014 voor Sneek.

    Het skûtsjesilen op de Friese Meren vinden in de zomer van 2015 plaats op volgende data :

    zaterdag 18 juli - Grou 
    maandag 20 juli - De Veenhoop 
    dinsdag 21 juli - Earnewald 
    woensdag 22 juli - Terherne 
    donderdag 23 juli - Langweer 
    vrijdag 24 juli - Elahuizen 
    zaterdag 25 juli - Stavoren 
    maandag 27 juli - Woudsend 
    woensdag 29 juli - Lemmer 
    donderdag 30 juli - Lemmer 
    vrijdag 31 juli - Sneek

    Meer info bij  www.skutsjesilen.nl

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    26-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorrondewedstrijden EK 2016 Frankrijk - 12-13 en 14 juni 2015.

    EK 2016 - Frankrijk - Voorrondewedstrijden

    Het Europees voetbal 2016 of Euro 2016 vindt plaats in Frankrijk. Na de tornooien van 1960 en 1984
    zal Frankrijk voor de derde keer de organisatie op zich nemen. Het gastland is rechtstreeks geplaatst.
    Op zondag 7 september 2014 gingen de eerste voorrondewedstrijden van start.


    Wedstrijden op vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 juni 2015.

    GROEP A :

    Kazachstan - Turkije    0 - 1

    Letland - Nederland     0 - 2

    IJsland - Tsjechië     2 - 1

    GROEP B :

    Bosnië-Herzegovina - Israël      3 - 1

    Wales - België     1 - 0

    Andorra - Cyprus      1 - 3

    GROEP C :

    Oekraïne - Luxemburg      3 - 0

    Slowakije - Macedonië     2 - 1

    Wit-Rusland - Spanje    0 - 1

    GROEP D :

    Ierland - Schotland     1 - 1

    Polen - Georgië     4 - 0

    Gibraltar - Duitsland    0 - 7

    GROEP E :

    Slovenië - Engeland     2 - 3

    Estland - San Marino     2 - 0

    Litouwen - Zwitserland     1 - 2

    GROEP F :

    Finland - Hongarije    0 - 1

    Noord-Ierland - Roemenië     0 - 0

    Faeröer - Griekenland     2 - 1

    GROEP G :

    Rusland - Oostenrijk     0 - 1

    Liechtenstein - Moldavië      1 - 1

    Zweden - Montenegro      3 - 1

    GROEP H :

    Kroatië - Italië     1 - 1

    Noorwegen - Azerbeidzjan     0 - 0

    Malta - Bulgarije     0 - 1

    GROEP I :

    Armenië - Portugal     2 - 3

    Denemarken - Servië     2 - 0


    De volgende wedstrijden zijn er op 3, 4 en 5 september 2015.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    25-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog dit als seizoensafsluiter
    Nog dit als seizoensafsluiter ...

    Michel Preud'Homme (Club Brugge) werd verkozen tot 'trainer van het jaar'.

    Victor Vazquez (Club Brugge) werd 'Profvoetballer van het jaar'.

    Neeskens Kebano (Charleroi) kreeg de 'Ebbenhouten schoen'.

    Mathew Ryan, doelman bij Club Brugge en nationaal doelman van Australië werd verkozen tot 'Doelman van het jaar'.

    Youri Tielmans (RSC Anderlecht) is 'Belofte van het jaar'.

    Aleksandar Mitrovic (RSC Anderlecht) werd met 20 goals 'topschutter' van het voetbalseizoen 2014-2015.

    Hein Vanhaezebrouck, trainer van kampioen AA Gent, kreeg de 'Guy Thys Award'.

    En ... Dennis Praet (RSC Anderlecht) werd op 14 januari verkozen tot 'Gouden Schoen'.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    24-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbaloverzicht Europa 2014-2015
    Voetbaloverzicht Europa 2014 - 2015

    Een overzicht van de belangrijkste Europese voetbalcompetities.
    De kampioenen, de stijgers, de zakkers, de topschutters , ...

    België
    Champions League : rechtstreeks : KAA Gent ( kampioen)
    Play Off : Club Brugge
    Europa League : RSC Anderlecht, Standard de Liége, Sporting Charleroi
    Degradatie : Cercle Brugge, Lierse
    Promotie : Sint Truiden, Oud-Heverlee Leuven
    Topschutter : Aleksandar Mitrovic (20 goals) RSC Anderlecht

    Nederland
    Champions League : rechtstreeks : PSV Eindhoven (kampioen)
    Play Off : Ajax Amsterdam
    Europa League : AZ Alkmaar, Vitesse Arhem, FC Groningen (Bekerwinnaar)
    Degradatie : FC Dordrecht, Go Ahead Eagles, Nac Breda
    Promotie : NEC Nijmegen, Roda JC Kerkrade, De Graafschap
    Topschutter : Memphis Depay (22 goals) PSV

    Engeland
    Champions League : rechtstreeks : Chelsea (kampioen), Manchester City, Arsenal
    Play Off : Manchester United
    Europa League : Liverpool, Tottenham, Southampton
    Degradadie : Hull City, Burnley, Queens Park Rangers
    Promotie : Bournemouth, Watford, Norwich
    Topschutter : Sergio Agüero (26 goals) Manchester City

    Duitsland
    Champions League : rechtstreeks : Bayern München (kampioen), Wolfsburg, Mönchengladbach
    Play Off : Leverkusen
    Europa League : Augsburg, Schalke 04, Dortmund
    Degradatie : Freiburg, Paderborn
    Promotie : Ingolstadt, Darmstadt
    Topschutter : Alexander Meier (19 goals) Frankfurt


    Frankrijk
    Champions League : rechtstreeks Paris Saint Germain (kampioen), Ol. Lyon
    Play Off : Monaco
    Europa League : Marseille, Saint-Etienne
    Degradatie : Evian, Metz, Lens
    Promotie : Troyes, Ajaccio, Angers
    Topschutter : Alexandre Lacazette (27 goals) Lyon

    Italië
    Champions League : rechtstreeks Juventus (kampioen), AS Roma
    Play Off : Lazio Roma
    Europa League : Fiorentina, Napoli, Sampdoria
    Degradatie : Cagliari, Cesena, Parma
    Promotie : Capri, Frosinone, Bologna
    Topschutter : Mauro Icardi - Inter Milan en Luca Toni - Verona (22 goals)


    Spanje
    Champions League : rechtstreeks : Barcelona (kampioen), Real Madrid, Athletico Madrid
    Play Off : Valencia
    Europa League : Sevilla, Villarreal
    Degradatie : Eibar, Almeria, Cordoba
    Promotie : Betis, Gijon, Las Palmas
    Topschutter : Christiano Ronaldo (48 goals) Real Madrid

    Barcelona wint na titel en beker nu ook de Champions League
    Barcelona won de finale van de Champions League 2014-2015. In het Olympisch stadion in Berlijn
    versloeg de Spaanse club de Italiaanse kampioen Juventus met 3-1. 

    Sevilla wint Europa League
    Sevilla is net zoals vorig jaar de winnaar van de Europa League geworden. In totaal won de Spaanse club
    al vier keer deze troféé, een record. Dnipro plooide in de finale met 2-3.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    23-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AA Gent-supporters maken zich klaar voor hun eerste 'kampioenenfeest' !
    Supporters van AA Gent maken zich klaar voor het eerste kampioenenfeest !


    Al wat blauw en wit supportert gelooft er in : 'Ja, KAA Gent wordt dit jaar voor het eerst kampioen' !
    Maar er moet donderdag gewonnen worden van Standard, tenzij zowel Anderlecht als Club Brugge ook niet winnen.
    Lukt het donderdag niet dan is er zondag nog de herkansing bij die andere grote titelkandidaat : RSC Anderlecht.
    Ik ben op zoek gegaan naar twee familie's die met KAA Gent opstaan en ermee gaan slapen, of erger zelfs, er hun slaap soms voor laten. De familie Dirk Van Kerrebroeck-Darline Verheuen en zoon Jelle uit Ouwegem-Zingem en de familie Filip Cockroft-Sylvie Dhont en zoon Brent uit Gavere-Asper. Ik belde aan en werd er meteen verwelkomd door een tuinkabouter 
    met een muts op, van KAA Gent natuurlijk.

    Hoe erg zijn jullie KAA Gent supporters ?
    Darline : Ze liggen er 's nachts wakker van
    Dirk : Ik ga elke thuiswedstrijd kijken en ook naar een paar uitwedstrijden dicht bij huis.
    Brent : Ik kan gewoon niet zonder KAA Gent, Sylvie : Wat zeggen ze ? hoe ouder hoe zotter, awel daar zit waarheid in.
    Filip : KAA Gent is een echte obsessie voor mij geworden.

    Hoe groot is het geloof dat KAA Gent donderdag de titel pakt ?
    Brent : Ja, heel groot hé. Ik schat op 99,9 %, Filip : Sinds zondag is die kans nog groter geworden.
    Dirk : Als je 4 punten voorsprong hebt op de concurrentie met nog twee speeldagen op de kalender, dan is dat heel groot.

    Hadden jullie zoiets verwacht voor de start van de competitie aangezien jullie club de voorbije seizoenen niet eens de top 6 haalde ?
    Dirk : Neen zeker niet. Ik was vooraf al blij geweest met een plaats in de top 6.
    Brent : Met Europees voetbal was ik vooraf gezien al tevreden geweest. Filip : Door de vele aankopen had ik het
    toch beter ingeschat dan vorig seizoen, maar dit had ik niet eens durven dromen.

    Geef toe, een succesjaar zonder echt grote namen in de ploeg ?
    Dirk : Ja maar die 'kleine' namen zijn ondertussen 'grote' geworden.
    Jelle : Melisevic, Simon, Depoitre, Dejaeghere, ... topspelers zijn dat.
    Filip : Iedereen werkt voor iedereen, dat was de voorbije seizoenen wel eens anders. Met een goeie groepssfeer komt men
    steeds verder en dat is bij KAA Gent zeker bewezen dit seizoen.

    De trainer Hein Van Haezebrouck, een man uit de streek, heeft hij een aandeel in dat topjaar ?
    Sylvie : Zeker en vast, Filip : Hij krijgt iedereen scherp, zelfs de bankzitters.
    Dirk : De teamspirit is altijd belangrijk.

    En toch is Hein geen trainer van het jaar mogen worden ?
    Brent : Michel mag ook een prijske hebben hé (lacht).

    Aangezien jullie echte KAA Gent-supporters zijn zal het seizoen 1953-1954 jullie ook nog iets zeggen waarschijnlijk ?
    Dirk : Ik las daar iets van in de krant.

    In dat jaar stond KAA Gent een paar wedstrijden voor het einde op kop, het verloor 3 
    wedstrijden na elkaar en Anderlecht werd kampioen.
    Brent : Ja maar nu is het wel anders hé, Filip : Dat was hopelijk de laatste keer dan.

    Stel je voor dat het nog misloopt, hoe groot zou de ontgoocheling zijn ?
    Brent : Dat zal niet gebeuren, Sylvie : Daar mag ik niet aan denken.
    Dirk : Groot uiteraard, maar vooraf gezien was ik al met top 3 tevreden.

    Stel je voor dat het niet meer misloopt dan speelt men volgend seizoen Champions League in de Ghelamco Arena.
    Wie zien jullie graag uit pot 1 naar Gent komen ?
    Dirk : Geef mij maar Chelsea van Hazard en Courtois.
    Brent : Zenit zou een leuk weerzien zijn met Nicolas Lombaerts.
    Filip : Voor mij is het eender, het feit dat we er zouden bij zijn is veel belangrijker.

    Wie zouden jullie graag in het Gent-shirt zien spelen volgend seizoen ?
    (allemaal in koor ) Bryan Ruiz, mag zeker terug komen !
    Sylvie : Komt Jelle Van Damme niet ?

    Wat zijn de plannen donderdag of zondag ?
    Brent : Hopelijk feesten hé, Sylvie : Laat de Gentse Feesten maar beginnen donderdag.

    Darline, Dirk en Jelle uit Ouwegem liggen 's nacht soms wakker van KAA Gent.

    Sylvie, Brent en Filip : KAA Gent is een echte obsessie geworden voor ons.

    Dirk en Darline's hondje 'Lizy' met KAA Gent sjaal.

    Door deze tuinkabouter werd ik in Ouwegem verwelkomd.

    Ondertussen is de Ghelamco Arena voor de wedstrijd tegen Standard uitverkocht. In Het Kuipke komt 
    een groot scherm met gratis inkom. Zondag wordt een groot scherm geplaatst in het stadion
    waar men voor € 1 de uitwedstrijd tegen Anderlecht kan volgen.

    Wim Vermeer.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    22-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21,23 en 24 mei 2015.

    NATIONAAL VOETBAL van donderdag 21 mei, zaterdag 23 mei en zondag 24 mei 2015.

    EERSTE KLASSE    JUPILER PRO LEAGUE : Play Off 1

    KAA Gent is voor het eerst sinds hun bestaan kampioen van België !
     


    AA Gent - Standard     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht      2 - 2

    Charleroi - Club Brugge     2 - 3


    Anderlecht - AA Gent       2 - 1

    Club Brugge - KV Kortrijk     1 - 0

    Standard - Charleroi     2 - 0



    FINALE Play Off 2 : Terugwedstrijd

    KV Mechelen - Lokeren      2 - 1

    KV Mechelen speelt tegen Charleroi voor een Europees ticket.


    FINALE :  heen 28/05  -  terug 31/05

    KV Mechelen - Charleroi      2 - 1

    Charleroi - KV Mechelen     2 - 0

    Charleroi neemt zo het laatste Europees ticket.

    Champions League : AA Gent
    Voorronde Champions League : Club Brugge
    Europa League : Anderlecht - Standard en Charleroi.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    21-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE TWEEDE KLASSE - PROXIMUS LEAGUE
      EINDRONDE TWEEDE KLASSE :

    De winnaar stijgt of blijft in de Jupiler Pro League.
    Deelnemende clubs zijn : Lommel United, Oud-Heverlee Leuven, Eupen en Lierse.


    Speeldag 1 : 7 mei 19 uur 

    Eupen - Lierse     0 - 1

    Lommel United - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1

    Speeldag 2 : 10 mei 16.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Eupen    1 - 1

    Lierse - Lommel United    4 - 2

    Speeldag 3 : 14 mei 18 uur 

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven    1 - 2

    Eupen - Lommel United      1 - 0

    Speeldag 4 : 17 mei 16.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     0 - 0

    Lommel United - Eupen     0 - 0

    Speeldag 5 : 20 mei 20.30 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     3 - 1

    Lierse - Eupen      1 - 3

    Speeldag 6 : 24 mei 16.30 uur 

    Lommel United - Lierse    3 - 1

    Eupen - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1

    Oud-Heverlee-Leuven stijgt naar eerste klasse.



    De loting voor de eindronde van de tweede klasse - Proximus League vond plaats
    op maandag 27 april om 17 uur in het Bondsgebouw, Houba de Stroperlaan 145 te Brussel.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    20-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE DERDE KLASSE
    EINDRONDE DERDE KLASSE


    Deinze stijgt naar tweede klasse !


    Deinze had Hasselt in de eerste ronde geloot maar kreeg van het BAS geen licentie voor tweede klasse.
    Daardoor stootte het onmiddellijk door naar de tweede ronde waar het Dender trof, maar ook die kregen geen licentie.
    Hierdoor stijgt Deinze samen met Koksijde en Union St Gilloise naar tweede klasse.

    De lotingen voor derde klasse vonden plaats op maandag 4 mei om 16 uur in het Bondsgebouw te Brussel.


    KAMPIOEN DERDE KLASSE :

    De kampioen uit derde klasse A speelt tegen de kampioen uit derde klasse B.

    Cappellen - Koksijde     2 - 1

    Koksijde stijgt naar tweede klasse maar Cappellen blijft in derde klasse. Union St Gilliose stijgt uit derde B.




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    19-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE VIERDE KLASSE
    EINDRONDE VIERDE KLASSE

    De lotingen voor vierde klasse - bevordering vonden plaats op maandag 4 mei om 16.30 uur in het Bondsgebouw te Brussel.

    EERSTE RONDE :  10 mei

    1. Waremme - Hamoir     1 - 5

    2. Sint Niklaas - Ingelmunster     2 - 0

    3. Harelbeke - Esperanza Pelt     2 - 0

    4. Acrenoise - Soliéres Sport     1 - 0

    5. Franc Borains - City Pirates Antwerpen     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   3 - 5

    6. Wijgmaal - Hades      4 - 1


    TWEEDE RONDE :   17 mei

    7. Acrenoise - Geant Athois      FF    5 - 0

    8. Sint Niklaas - Wijgmaal      5 - 1  

    9. City Pirates Antwerpen - Visé    0 - 2

    10. Hamoir - Harelbeke     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen  4 - 3


    DERDE RONDE :   24 mei

    Visé - Hamoir      0 - 1

    Acrenoise - Sint Niklaas      0 - 3


    Voor een eventuele bijkomende stijger : 31 mei

    Acrenoise - Visé      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 3




    INTERPROVINCIALE EINDRONDE :

    Ronde 1 :

    Wetteren-Kwatrecht - Solrezienne     2 - 1

    Vosselaar - FC Tilleur      1 - 0

    Winnaars blijven in vierde klasse.


    Ronde 2 :      ( alles zondag om 16 uur )

    Damme - FC Tilleur    3 - 0

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Fosses     4 - 1

     
    Richelle - Ethe Belmont     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   3 - 1

    Solrezienne - Herk-de-Stad     3 - 2


    Ronde 3 :

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Damme      2 - 1

    Solrezienne - Richelle     1 - 1 na verlengingen     strafschoppen   5 - 6


    Voor een eventuele bijkomende stijger :

    Solrézienne - Damme      1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   4 - 5


      



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    18-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    Lovendegem - Maldegem     2 - 1

    Ninove - Appelterre     4 - 0

    Zondag 10 mei :

    Maldegem - Lovendegem    4 - 0

    Appelterre - Ninove     1 - 0

    Donderdag 14 mei :

    Maldegem - Ninove    1 - 0

    Zaterdag 16 mei :

    Ninove - Maldegem     2 - 0  
    Ninove stijgt naar vierde klasse !



    Testwedstrijd eventuele daler :

    Drongen - Kruibeke     1 - 2



    TWEEDE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    1. KVV Ardennen - Geraardsbergen      3 - 1  na verlengingen

    2. Kleit - Latem      4 - 1

    3. De Pinte - Bambrugge     2 - 1  na verlengingen

    4. Meerbeke - Aalter     1 - 2

    Zondag 10 mei :

    5. HO Kalken - De Pinte     2 - 1  na verlengingen

    6. Kleit - Aalter     1 - 2

    7. Kemzeke - Buggenhout      2 - 0

    8. KVV Ardennen - Sinaai     4 - 1

    Donderdag 14 mei :

    9.  KVV Ardennen - Aalter     2 - 3   na verlengingen

    10. HO Kalken - Kemzeke      0 - 1

    Zondag 17 mei :

    Kemzeke - Aalter     1 - 1   na verlengingen  strafschoppen 5 - 4 



    Testwedstrijden eventuele dalers :

    Merendree - Winnik      1 - 0

    Winnik - Verrebroek      4 - 0

    Verrebroek - Merendree     2 - 3




    DERDE PROVINCIALE :

    zondag 3 mei :

    1. Borsbeke - FC Kluisbergen     2 - 0

    2. Evergem Center - HT Zwijnaarde     1 - 0

    3. Nevele - Nederhasselt     4 - 2   na verlengingen

    4. Wortegem - Nazareth-Eke     1 - 2

    5. Nederename - Serskamp-Schellebelle     1 - 6

    6. Kieldrecht - Idegem      4 - 1

    7. VSV Gent - SK Erembodegem       2 - 0

    8. Zaffelare - Haasdonk     2 - 2 na verlengingen   4 - 5 n.p.

    zondag 10 mei :

    9. Evergem Center - Poesele    2 - 2  na verlengingen   strafschoppen  3 - 2

    10. Nazareth-Eke - VSV Gent     1 - 0

    11. Kieldrecht - Haasdonk     1 - 1  na verlengingen   strafschoppen   4 - 5

    12. Jong Geraardsbergen - Borsbeke    1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   6 - 5

    13.  Waasmunster - Knesselare     3 - 0

    14.  Serskamp-Schellebelle - Nevele      1 - 4

    Donderdag 14 mei :

    15.  Haasdonk - Waasmunster      2 - 0

    16.  Evergem Center - Nevele      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 2

    17.  Jong Geraardsbergen - Nazareth-Eke     1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   4 - 3

    Jong Geraardsbergen, Haasdonk en Evergem Center stijgen naar tweede provinciale.


    Testwedstrijden eventuele dalers :

    Sint Laureins - Maria-Aalter      1 - 0

    Maria-Aalter - Velzeke      3 - 2   na verlengingen

    Baardegem - Heusden      0 - 7

    Velzeke - Kallo      3 - 2

    Baardegem - Kallo     2 - 1




    VIERDE PROVINCIALE :

    Zondag 3 mei :

    VS Destelbergen - Petegem Schelde      2 - 0

    Maarkedal - Zandbergen     0 - 0  na verlengingen   4 - 3 n.p.

    Kaprijke-Bentille - Aaigem   3 - 0

    Sombeke - Michelbeke     1 - 0   na verlengingen

    Lochristi B - Lotenhulle    0 - 1

    Moerbeke B - Rupelmonde     1 - 3


    Zondag 10 mei : 

    VS Destelbergen - Zevergem     1 - 2

    Rupelmonde - YB Beveren    0 - 5

    Bottelare - Okegem     0 - 1  na verlengingen

    Wichelen - Kaprijke-Bentille    0 - 2

    Lotenhulle - Gentbrugge     1 - 0

    Maarkedal - Nieuwerkerken      0 - 0     na verlengingen   strafschoppen   4 - 5

    Sombeke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    De bijkomende stijgers uit vierde provinciale zijn :
    Zevergem, YB Beveren, Okegem, Kaprijke-Bentille, Lotenhulle, Nieuwerkerken en Elene-Grotenberge B.

    Testwedstrijd : Zondag 24 mei 

    Bottelare - Maarkedal      0 - 1

    Bottelare en Maarkedal moesten nog een testwedstrijd spelen om een bijkomende stijger aan te duiden.
    Maarkedal stijgt naar derde provinciale.


    Op maandag 27 april vond de loting voor de eindronden plaats binnen de accommodatie 
    van de club JV De Pinte in De Pinte. De loting ging om 19 uur stipt van start.

    Dit zijn alle Oost-Vlaamse kampioenen op een rij : 
    Eerste prov : Dikkelvenne 
    Tweede A : Merelbeke - Tweede B : Elene-Grotenberge - Tweede c : Lochristi - 
    Derde A : Meetjesland - Derde B : Edeboys - Derde C : Kluisbergen Sportief - Derde d : Burst - Derde E : Bazel  Vierde A : Ertvelde - Vierde B : Beervelde - Vierde C : Nokere-Kruishoutem - Vierde D : Hofstade - Vierde E : Eksaarde.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (60 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    17-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN 


    Wedstrijden op zondag 17 mei

    EERSTE PROVINCIALE :

    Damme speelt in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE thuis tegen FC Tilleur      3 - 0
    Volgend weekend kan het de promotie naar vierde klasse afdwingen bij Charleroi-Couillet-Fleurus.


    TWEEDE PROVINCIALE : FINALE A - B :

    Oostkamp - Luingnois     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warneton - Zonnebeke    1 - 0

    DERDE PROCVINCIALE B :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel      2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Moen     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Keiem      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Lichtervelde    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Gits - Hulste     2 - 1


    Wedstrijden op donderdag 14 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wingene - Damme      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oostkamp - Zedelgem     5 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ledegem - Luingnois      2 - 5

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Comines-Warneton     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel - Spermalie-Middelkerke     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moen - Dadizele       0 - 0

    Eventuele dalers :

    Zandvoorde - Jonkershove     4 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Keiem - Merkem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lichtervelde - Jong Male      1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Hulste - Gits     1 - 2



    Wedstrijden op 9 en 10 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wervik - Wingene     1 - 2

    Damme - Wielsbeke     2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Oostkamp     6 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Luingnois - Ledegem      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Nieuwkerke     1 - 0

    Proven - Comines-Warneton     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gistel - Westende      0 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Steenbrugge     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moen - Lendelede       1 - 0

    Oostrozebeke - Dadizele     0 - 2

    Eventuele dalers :

    Jonkershove - Kuurne     2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Reningelst - Merkem      1 - 2

    Brielen - Keiem     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zeebrugge - Jong Male     1 - 0

    Sint Joris - Lichtervelde     0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Gits - Moorsele     1 - 2

    Hulste - Rekkem      1 - 1




    Wedstrijden op 2 en 3 mei 

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wielsbeke - Damme   0 - 0

    Wingene - Wervik     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oostkamp - Varsenare     2 - 0

    Zedelgem - Bredene     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Ledegem     3 - 2

    Luingnois - KVK Avelgem      2 - 0

    Eventuele dalers :

    Jabbeke - Kanegem     6 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warneton - Proven     0 - 0

    Nieuwkerke - Zonnebeke      0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Spermalie-Middelkerke   1 - 2

    Westende - Gistel    5 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Oostrozebeke      1 - 1

    Lendelede - Moen      0 - 1

    Eventuele dalers :

    Kuurne - Zandvoorde     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Reningelst      1 - 0  

    Keiem - Brielen - Sport    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lichtervelde - Sint Joris    2 - 0

    Jong Male - Zeebrugge      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Gits      1 - 2

    Rekkem - Hulste      0 - 2


    Wedstrijden vrijdag 1 mei

    EERSTE PROVINCIALE : Testwedstrijd

    De Ruiter Roeselare - Wielsbeke     0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Varsenare - Oostkamp      0 - 0

    Bredene - Zedelgem    0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ledegem - Geluwe     2 - 1

    KVK Avelgem - Luingnois      0 - 1   




    Wedstrijden 24, 25, 26 en 28 april

    EERSTE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Vlamertinge - De Ruiter Roeselare    1 - 1   ( 5-4 n.p. )

    Wielsbeke - Vlamertinge      0 - 0   ( 4-4 n.p. )

    TWEEDE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Westrozebeke - Varsenare      3 - 1

    Ledegem - Heestert      3 - 0


    Kanegem - Jabbeke     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE : Testwedstrijden 

    Moen - Oostrozebeke   3 - 1


    De verdere loting ziet er zo uit ...



    TWEEDE PROVINCIALE A en B :

    17 mei FINALE REEKS A - REEKS B :
    De finale tussen de winnaar uit de A en de B reeks wordt gespeeld op het terrein van de winnaar uit de A-reeks.


    De terugwedstrijden van de finale uit derde en vierde provinciale worden op zondag 17 mei gespeeld.


    Op dinsdag 21 april vond de trekking van de eindronde plaats in het Bourgondisch Kruis te Roeselare.
    18.30 uur : eerste provinciale - 19 uur : tweede provinciale - 19.30 uur : derde provinciale - 20 uur : vierde provinciale

    Dit zijn alle West-Vlaamse kampioenen op een rij :  
    Eerste prov : Adinkerke  
    Tweede prov A : Kortemark - tweede prov B : Otegem  
    Derde prov A : Poperinge - B : Zwevezele - C : WS Lauwe  
    Vierde prov A : Ploegsteert - B : Ruiselede - C : Emelgem-Kachtem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERPROVINCIALE EINDRONDE - EINDRONDE EERSTE PROV ANTWERPEN en BRABANT
    INTERPROVINCIALE EINDRONDE


    Ronde 1 : 9 en 10 mei

    Wetteren-Kwatrecht - Solrézienne      2 - 1

    Vosselaar - FC Tilleur    1 - 0

    Ronde 2 :  17 mei

    Damme - FC Tilleur     3 - 0

    Charleroi-Couillet-Fleurus  - Fosses      4 - 1

    Richelle - Ethe Belmont     1 - 1 na verlengingen    strafschoppen   3 - 1

    Solrezienne - Herk-de-Stad     3 - 2


    Ronde 3 : 24 mei

    Charleroi-Couillet-Fleurus - Damme      2 - 1

    Solrezienne - Richelle     1 - 1  na verlengingen    strafschoppen    5 - 6


    Voor een eventuele bijkomende stijger : 30 mei

    Solrézienne - Damme      1 - 1  na verlengingen   strafschoppen    4 - 5




    EINDRONDE PROVINCIE ANTWERPEN : KFC Lille is kampioen !

    Ronde 1 : heen

    Katelijne - Schriek     3 - 7

    Nijlen - Kaart     1 - 0

    Ronde 1 : terug

    Schriek - Katelijne      1 - 2

    Kaart - Nijlen     2 - 1

    Ronde 2 : heen

    Schriek - Nijlen     1 - 1

    Ronde 2 : terug

    Nijlen - Schriek     0 - 0

    Nijlen stijgt naar vierde klasse.



    EINDRONDE PROVINCIE BRABANT : Betekom is kampioen !

    Ronde 1 : heen

    Bierbeek - Stockel    0 - 2

    KSK Halle - Crossing Schaarbeek     3 - 0

    Ronde 1 : terug

    Stockel - Bierbeek      2 - 1

    Crossing Schaarbeek - KSK Halle      1 - 0

    Ronde 2 : heen

    Stockel - KSK Halle    2 - 2

    Ronde 2 : terug

    KSK Halle - Stockel     4 - 1

    De winnaar stijgt naar vierde klasse.


    EINDRONDE PROVINCIE LIMBURG : 

    EERSTE PROVINCIALE : Thes Sport Tessenderlo is kampioen !

    tweede ronde : heenwedstrijd 3 mei 

    Vlijtingen - Herk de Stad      2 - 0

    Lutlommel - Daring Huvo Jeuk     6 - 0

    terugwedstrijd 6 mei

    Herk-de-Stad - Vlijtingen     4 - 1

    Herk-de-Stad gaat naar de interprovinciale eindronde.


    eerste ronde :  heenwedstrijden 25 en 26 april

    Vlijtingen - Lutlommel     0 - 0

    Herk de Stad - Daring Huvo Jeuk     0 - 0

    terugwedstrijden 29 april

    Daring Huvo Jeuk - Herk de Stad     2 - 4

    Lutlommel - Vlijtingen    2 - 2



    EINDRONDE PROVINCIE HENEGOUWEN - TOUR FINAL PROVINCE HAINAUT : Ol. Charleroi-Marchienne is kampioen !

    Ronde 1 :

    Gosselies - Genly-Quevy     0 - 2

    Ransart - Charleroi-Couillet-Fleurus      1 - 2

    Ronde 2 :

    Genly-Quevy - Charleroi-Couillet-Fleurus     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen   3 - 4



    EINDRONDE PROVINCIE NAMEN - TOUR FINAL PROVINCE NAMUR : Loyers is kampioen !

    Pesche - Nismes       0 - 6

    Aische - Fosses      0 - 3

    Nismes - Fosses     0 - 0

    Pesche - Aische       4 - 4



    EINDRONDE PROVINCIE LUIK - TOUR FINAL PROVINCE LIEGE : DC Cointe Liège is kampioen !

    EERSTE PROVINCIALE :

    Ronde 1 :

    Verlaine - Lensois      2 - 1

    Richelle - Stade Disonais     2 - 1

    Ronde 2 :

    Verlaine - Richelle      0 - 2

    De winnaar gaat naar de interprovinciale eindronde.



    EINDRONDE PROVINCIE LUXEMBURG - TOUR FINAL PROVINCE LUXEMBOURG : Longlier is kampioen !

    Ronde 1 :

    Ethe Belmont - La Roche     2 - 0

    Bomal - Meix-Dt-Virton      1 - 0

    Ronde 2 :

    Bomal - Ethe Belmont     0 - 1

    De winnaar gaat naar de interprovinciale eindronde.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    04-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2015
    Eurovision 2015


    De Oostenrijkse openbare omroep heeft bekend gemaakt wanneer de 60ste editie van het Eurovisiesongfestival
    zal doorgaan. De finale vindt plaats op zaterdag 23 mei. De halve finales staan gepland op dinsdag 19 en donderdag 21 mei.
    Er waren drie steden die zich kandidaat stelden om het songfestival te organiseren :
    Wenen, Graz en Innsbruck. Oostenrijk won in 2014 met Rise like a phoenix van Conchita Wurst.
    Het Eurovisiesongfestival 2015 gaat door in Wenen.

    Het scorebord van het 60ste Eurovisiesongfestival
    1.   Zweden   361
    2.   Rusland   303
    3.   Italië   292
    4.   België   217
    5.   Australië   196
    6.   Letland   186
    7.   Estland   106
    8.   Noorwegen   102
    9.   Israël   97
    10.  Servië   53
    11.  Georgië   51
    12.  Azerbeidzjan   49
    13.  Montenegro   44
    14.  Slovenië   39
    15.  Roemenië   35
    16.  Armenië   34
    17.  Albanië   34
    18.  Litouwen   30
    19.  Griekenland   23
    20.  Hongarije   19
    21.  Spanje   15
    22.  Cyprus   11
    23.  Polen   10
    24.  Verenigd Koninkrijk   5
    25.  Frankrijk   4
    26.  Duitsland   0
    27.  Oostenrijk   0

    VRT kiest kandidaat uit 5 artiesten
    De VRT mag in 2016 opnieuw een artiest naar het Eurovisiesongfestival sturen. Ze kiest daarbij
    voor een formule waarin 5 artiesten centraal zullen staan.
    Het 61ste Eurovisiesongfestival vindt plaats in Zweden.

    Deze 'grote' landen waren al zeker van een plaats in de finale :
    Australië : Guy Sebastian - Tonight again
    Duitsland : Ann Sophie - Black smoke
    Frankrijk : Lisa Angell - N'oubliez pas
    Italië : Il Volo - Grande amore
    Oostenrijk : The Makemakers - I am yours
    Spanje : Edurne - Amanecer
    Verenigd Koninkrijk : Electro Velvet - Still in love with you


    Peter Van de Veire en Eva Daeleman leveren commentaar bij Eurovisiesongfestival
    Net zoals bij de editie van 2014 zullen ook dit jaar Peter Van de Veire en Eva Daeleman de ciommentaar
    leveren bij het Eurovisiesongfestival op één. Ze doen dit zowel voor de halve finale op
    dinsdag 19 en donderdag 21 mei als voor de finale op zaterdag 23 mei.
    De twee halve finales en de finale worden live uitgezonden op één.
    Eurovisiesongfestival TOP 25
    Voor elke uitzending presenteert Peter Van de Veire de Eurovisiesongfestival TOP 25.
    Daarin blikt hij terug op 60 jaar Eurovisiesongfestival. Op dinsdag 19 mei telt Van de Veire af van 25 naar 16,
    donderdag van 15 naar 6 en op zaterdag komen de vijf topfavorieten van de kijkers aan bod.

    18-jarige Loïc Nottet voor ons land naar het Songfestival
    De achttien jarige Loïc Nottet zal ons land vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival met het nummer 'Rhythm inside'.
    Nottet componeerde de muziek van het nummer en Beverly Jo Scott schreef de tekst.
    Nottet eindigde tweede in de laatste editie van 'The Voice Belgique'.
    Volgend jaar is het de beurt aan de RTBF om een kandidaat naar Wenen te sturen.
    Met Loïc Nottet wordt al voor de derde keer op rij gekozen voor een deelnemer uit de Waalse talentenjacht.
    Ook Roberto Bellarosa (2013) en Axel Hirsoux (2014) hadden ervaring opgedaan in die wedstrijd.
    Opvallend is trouwens dat Nottet uit dezelfde gemeente komt als Axel Hirsoux, Courcelles in de provincie Henegouwen.

    Verenigd Koninkrijk stuurt Electro Velvet naar Wenen.
    Het duo Electric Velvet vertegenwoordigt het Verenigd Koninkrijk naar het Eurovisiesongfestival.
    Alex Larke en Bianca Nicholas zullen hun nummer 'Still in love with you' brengen in Oostenrijk.
    Electro Velvet staat op zaterdag 23 mei in de finale van de 60ste editie van de liedjeswedstrijd.
    Het staat rechtstreeks in de finale omdat het VK één van de vijf grote donoren is.

    Australië naar het Eurovisiesongfestival
    Australië neemt éénmalig deel aan het Eurovisiefestival. De Australiërs zenden al jarenlang het muziekfestival 
    op televisie live uit en kan daar steeds meer kijkers bekoren. Nu Australië zelf deelneemt, zal men ook mogen stemmen
    in de halve finales. Gezien de éénmaligheid van hun deelname mogen ze net als de 'grote' landen rechtstreeks naar de finale.
    Mocht Australië de wedstrijd winnen, dan wordt het volgend jaar in een willekeurige Europese stad gehouden.

    Nederland stuurt Trijntje Oosterhuis
    Trijntje Oosterhuis zal in 2015 Nederland vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    na de goede resultaten van de voorbije twee jaar met Anouk en The Common Linnets is de druk, naar eigen zeggen, groot.
    Anouk schrijft het nummer.

    39 landen nemen deel aan het Eurovisiesongfestival
    In mei 2015 zullen in totaal 39 landen deelnemen aan de 60ste ediditie van het Eurovisiesongfestival in Wenen.
    De opvallendste afwezige is Oekraïne. De Europese liedjeswedstrijd telt dit jaar twee deelnemers meer
    dan in 2014 het geval was. Servië, Tsjechië en Cyprus maken hun rentree.

    Zonder Oekraïne op de liedjeswedstrijd
    Oekraïne heeft aangekondigd dat het land niet zal deelnemen aan het Eurovisiesongfestival.
    De nationale tv-omroep meldt dat er geen geld is voor het evenement en door de onrust in het land.
    In 2004 won Oekraïne nog de liedjeswedstrijd met 'Wild dances van Ruslana'


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....

    ALLES OVER HET EUROVISIESONGFESTIVAL


    Dit zijn de Belgische deelnemers sinds 1956 en hun stand :

    1956 : Fud Leclerc - Le noyés de la seine en Mony Marc - Le plus beau jour de ma vie

    1957 : Bobbejaan Schoepen - Straatdeuntje   7/10

    1958 : Fud Leclerc - Ma petite chatte    5/10

    1959 : Bob Benny - Hou toch van mij    6/11

    1960 : Fud Leclerc - Mon amour pour toi    6/13

    1961 : Bob Benny - September gouden roos    15/16

    1962 : Fud Leclerc - Ton nom   13/16

    1963 : Jacques Raymond - Waarom    10/16

    1964 : Robert Cogoi - Près de ma riviere   10/16

    1965 : Lize Marke - Als het weer lente is    14/18

    1966 : Tonia - Un peu de poivre un peu de sel    4/18

    1967 : Louis Neefs - Ik heb zorgen   7 / 17

    1968 : Claude Lombard - Quand tu reviensdras   7/17

    1969 : Louis Neefs - Jennifer Jennings   7/16

    1970 : Jean Vallée - Viens l'oublier   8/12

    1971 : Jacques Raymond & Lili Castel - Goeiemorgen morgen   14/18

    1972 : Serge & Christine Ghisoland - A la folie ou pas du tout   17/18

    1973 : Nicole & Hugo - Baby baby    17/17

    1974 : Jacques Hustin - Fleur de liberté   9/18

    1975 : Ann Christy - Gelukkig zijn   15/19

    1976 : Pierre Rapsat - Judie et compagnie   8/18

    1977 : Dream Express - A million in one,two,three    7/18

    1978 : Jean Valée - L'amour ça fait chanter la vie   2/20

    1979 : Micha Marah - Hey nana    18/19

    1980 : Telex - Eurovision   17/19

    1981 : Emly Star - Samson   13/20

    1982 : Stella - Si tu aimes ma musique    4/18

    1983 : Pas de deux - Rendez-vous   18/20

    1984 : Jacques Zegers - Avantie la vie    5/19

    1985 : Linda Lepomme - Laat me nu gaan    19/19

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie    1/ 20

    1987 : Liliane St Pierre - Soldiers of love   11/22

    1988 : Joseph Reynaert - Laisser briller le soleil   18/22

    1989 : Ingeborg en Stef Bos - Door de wind   19/22

    1990 : Philippe Lafonteine - Macédomienne   12/22

    1991 : Clouseau - Geef het op   16/22

    1992 : Morgane - Nous,on veux des violons   20/23

    1993 : Barbara Dex - Iemand als jij   25/25

    1994 : Geen deelname

    1995 : Fréderic Estherlinck - La voix est libre   20/23

    1996 : Lisa Del Bo - Liefde is een kaartspel   16/23

    1997 : Geen deelname

    1998 : Mélanie Cohl - Dis oui   6/25

    1999 : Vanessa Chinitor - Like the wind   12/23

    2000 : Nathalie Sorce - Envie de vivre   24/24

    2001 : Geen deelname

    2002 : Sergio @ the ladies - Sister   13/23

    2003 : Urban Trad - Sanomi   2/26

    2004 : Xandee - 1 life   25/26

    2005 : Nuno Resende - Le grand soir ( niet verder dan de halve finale )

    2006 : Kate Ryan - Je t'adore ( niet verder dan de halve finale )

    2007 : The KMG's - The love power ( niet verder dan de halve finale )

    2008 : Ishtar - O julissi ( niet verder dan de halve finale )

    2009 : Copycat - Copycat ( niet verder dan halve finale )
              
    2010 : Tom Dice - Me and my guitar  5/39

    2011 : Witloof Bay - With love baby ( niet verder dan halve finale )

    2012 : Iris - Would you  ( niet verder dan halve finale )

    2013 : Roberto Bellarosa - Love kills   12/39

    2014 : Axel Hirsoux - Mother  ( niet verder dan halve finale )

    2015 :  Loic Nottet - Rhythm inside   4/40


    Dit zijn de winnaars :

    1956 : Lys Assia - Refarain ( Zwitserland )

    1957 : Corry Brokken - Net als toen ( Nederland )

    1958 : André Claveau - Dois mon amour ( Frankrijk )

    1959 : Teddy Scholten - Een beetje ( Nederland )

    1960 : Jacqueline Boyer - Tom tillibi ( Frankrijk )

    1961 : Jean-Claude Pascal - Nous les amoureux ( Luxemburg )

    1962 : Isabelle Aubret - Un premier amour ( Frankrijk )

    1963 : Grethe & Jergen Ingmann - Dansevise ( Denemarken )

    1964 : Gigliola Cinquetti - Non ho l'eta ( Italie )

    1965 : France Gall - Poupée de cire,poupée de son ( Luxemburg )

    1966 : Udo Jurgens - Merci chérie ( Oostenrijk )

    1967 : Sandie Shaw - Puppet on a string ( Engeland )

    1968 : Massiel - Lalala ( Spanje )

    1969 : Salome - Vivo Cantando ( Spanje ),Frida Boccara - Un jour un enfent ( Frankrijk ),Lenny Kuhr - De troubadour ( Nederland ) en Lulu - Boom bang-a-bang ( Engeland )

    1970 : Dana - All kinds of everything ( Ierland )

    1971 : Séverine - Un banc,un arbre,une rue ( Monaco )

    1972 : Vicky Léandros - Après toi ( Luxemburg )

    1973 : Anne-Marie David - Tu te reconnaitras ( Luxemburg )

    1974 : ABBA - Waterloo ( Zweden )

    1975 : Teach In - Ding a dong ( Nederland )

    1976 : Brotherhood of man - Save your kisses for me ( Engeland )

    1977 : Marie Myriam - L'oiseau et l'enfent ( Frankrijk )

    1978 : Izhar Cohen & Alphabeta - A-ba-ni-bi ( Israel )

    1979 : Milk & Honey - Hallelujah ( Israel )

    1980 : Johnny Logan - What's another year ( Ierland )

    1981 : Bucks Fizz - Making your mind up ( Engeland )

    1982 : Nicole - Ein bisschen frieden ( Duitsland )

    1983 : Corine Hermes - Si la vie est cadeau ( Luxemburg )

    1984 : Herrey's - Diggy-loo diggy-ley ( Zweden )

    1985 : Bobbysocks - La det swinge ( Noorwegen )

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie ( BELGIE )

    1987 : Johnny Logan - Hold me now ( Ierland )

    1988 : Celine Dion - Ne partez pas sans moi ( Zwitserland )

    1989 : Riva - Rock me baby ( Joegoeslavie )

    1990 : Toto Cutugno - Insieme : 1992 ( Italie )

    1991 : Carola - Fagnad av en stormvind ( Zweden )

    1992 : Linda Martin - Why me ? ( Ierland )

    1993 : Niamh Kavanagh - In your eyes ( Ierland )

    1994 : Harrington & McGettigan - Rock 'n roll kids ( Ierland )

    1995 : Secret Garden - Nocturne ( Noorwegen )

    1996 : Eimear Queen - The voice ( Ierland )

    1997 : Katrina and the waves - Love shine a light ( Engeland )

    1998 : Dana International - Diva ( Israel )

    1999 : Charlotte Nillson - Take me to your heaven ( Zweden )

    2000 : Olsen Brothers - Fly on the wings of love ( Denemarken )

    2001 : Tanel,Dave and 2XL - Everybody ( Estland )

    2002 : Marie N. - I wanna ( Letland )

    2003 : Sertab Erener - Everyway that I can ( Turkije )

    2004 : Ruslana - Wild dances (  Oekraine )

    2005 : Elena Paparizou - My number one ( Griekenland )                     

    2006 : Lordi - Hardrock hallelujah ( Finland )        

    2007 : Marija Serfovic  - Zonja  ( Servië )

    2008 : Dima Bilan - Believe  ( Rusland )
              
    2009 : Alexander Rybak - Fairytale ( Noorwegen )
               
    2010 : Lena - Satellite ( Duitsland )

    2011 : Ell & Nikki - Running scared ( Azerbeidzjan )

    2012 : Loreen - Euphoria ( Zweden )

    2013 : Emmelie de Forest - Only teardrops ( Denemarken )

    2014 : Conchita Wurst - Rise like a phoenix ( Oostenrijk )

    2015 : Mans Zelmerlow - Heroes ( Zweden )
                 
    Ierland is koploper met 7 overwinningen , Zweden 6, Frankrijk , Luxemburg en Engeland wonnen 5 keer.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    02-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STANDEN NATIONAAL 2014-2015

    NATIONALE STANDEN

    JUPILER PRO LEAGUE   PLAY OFF'S : EINDSTAND

    PLAY OFF 1 :

    1.   AA Gent    49
    2.   Club Brugge   47
    3.   Anderlecht   46
    4.   Standard   40
    5.   Charleroi   36
    6.   KV Kortrijk   34

    PLAY OFF 2 :

    Poule A :

    1.  KV Mechelen   12
    2.  RC Genk   12
    3.  Zulte Waregem   4
    4.  Waasland-Beveren   1

    Poule B :

    1.  Lokeren   13
    2.  Moeskroen-Peruwelz   10
    3.  Oostende   6
    4.  Westerlo   5

    PLAY OFF 3 :

    1.  SK Lierse   9
    2.  Cercle Brugge   6


    JUPILER PRO LEAGUE    EINDSTAND REGULIERE COMPETITIE

    1.   Club Brugge     61 
    2.  AA Gent      57 
    3.  Anderlecht    57 
    4.  Standard    53 
    5.  KV Kortrijk   51 
    6.  Charleroi   49 
    7.  RC Genk   49 
    8.  Lokeren  42 
    9.  KV Mechelen   41 
    10. KV Oostende  38 
    11. Westerlo  33 
    12.  Zulte Waregem  31 
    13.  Moeskroen-Peruwelz  26 
    14.  Waasland-Beveren  26 
    15.  Cercle Brugge  24 
    16.  SK Lierse  22


    TWEEDE KLASSE     PROXIMUS LEAGUE : EINDSTAND

    1.   Sint Truiden   79
    2.   Lommel United   70 
    3.   Eupen   67
    4.   Seraing United   61
    5.   Oud-Heverlee Leuven   61
    6.   Virton   59
    7.   Bergen   55 
    8.   Tubeke   50
    9.   Eendracht Aalst   46 
    10. Antwerp   42
    11.  Roeselare   42
    12.  WS Brussel   40
    13.  Geel   39
    14.  Heist   36
    15.  Dessel Sport   31 
    16.  Patro Eisden   26 
    17.  RC Mechelen   19 
    18.  Woluwe-Zaventem   15


    EINDRONDE : EINDSTAND

    1.   Oud-Heverlee Leuven   14
    2.  Eupen   8
    3.  Lierse   7
    4.  Lommel United    4


    DERDE KLASSE A : EINDSTAND

    1.   Koksijde   71
    2.   Deinze   65
    3.   Temse   61
    4.   Olsa Brakel   55
    5.   Rupel-Boom   54
    6.   KSV Oudenaarde   54
    7.   Sint Eloois Winkel   52
    8.   VW Hamme   50
    9.   Dender   49
    10.  Gent-Zeehaven   47
    11.   Londerzeel   44
    12.  Gullegem   43
    13.  Bornem   42
    14.  Izegem   40
    15.  Torhout   40
    16.  Geant Athois   35
    17.  Zele   30
    18. Doornik   14

    DERDE KLASSE B : EINDSTAND

    1.   Cappellen   73
    2.   Sprimont-Comblain   68
    3.   Union St Gilloise   67
    4.   Ciney   65
    5.   Bocholt   64
    6.   Walhain   57
    7.   Hasselt   56
    8.   Hoogstraten   51
    9.   Oosterzonen   51
    10.  La Calamine   47
    11.  La Louvière-Centre   47
    12.  Berchem Sport   45
    13.  Tienen   35
    14.  Diegem Sport   35
    15.  Grimbergen   35
    16.  Visé   28
    17.  Verviers   25
    18. Turnhout   7


    VIERDE KLASSE A : EINDSTAND

    1.   Sparta Petegem   66
    2.   Sint Niklaas   63
    3.   Harelbeke   58
    4.   Ingelmunster   56
    5.   Westhoek   53
    6.   Ronse   48
    7.   Knokke   46
    8.   Menen   41
    9.   Wetteren   40
    10.  Sint Gillis Waas   36
    11.  Berlare   34
    12.  Eernegem   33
    13.  Wetteren-Kwatrecht   33
    14.  Jong Lede   31
    15.  RC Waregem   18
    16.  Boezinge   10

    VIERDE KLASSE B : EINDSTAND

    1.   Tempo Overijse   67
    2.   Franc Borains   60
    3.   Acrenoise   50
    4.   Rebecquoise   45
    5.   Chatelet   45
    6.   Wijgmaal   44
    7.   Pepingen   42
    8.   Leopold Ukkel   41
    9.   Waterloo   41
    10.  Sterrebeek   40
    11.  Wolvertem   37
    12.  Ganshoren   37
    13.  Solrézienne   36
    14.  Schaerbeek   31
    15.  Assesse   25
    16.  Binche   22

    VIERDE KLASSE C : EINDSTAND

    1.   Beerschot-Wilrijk   71
    2.   Esperanza Pelt   60
    3.   Hades   57
    4.   City Pirates Antwerpen   55
    5.   Duffel   46
    6.   Zwarte Leeuw   44
    7.   Spouwen-Mopertingen   43
    8.   Wellen   42
    9.   Sint Lenaarts   41
    10.  Bilzerse Waltwilder   41
    11.   Lyra   41
    12.  Leopoldsburg   39
    13.  Vosselaar   32
    14.  Witgoor Dessel   22
    15.  Bree   21
    16.  Herentals   15

    VIERDE KLASSE D : EINDSTAND

    1.   RFC de Liège   70
    2.   Waremme   57
    3.   Solières   57
    4.   Hamoir   50
    5.   Meux   49
    6.   Givry   44
    7.   Arlonaise   43
    8.   Aywaille   43
    9.   Couvin-Mariembourg   43
    10.  Namur   38
    11.  Bertrix   37
    12.  Taminoise   36
    13.  Tilleur   36
    14.  Huy   33
    15.  Mormont   17
    16.  Onhaye   10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    28-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16 en 17 mei 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van zaterdag 16 en zondag 17 mei 2015.

    EERSTE KLASSE           JUPILER PRO LEAGUE : Play Off's

    PLAY OFF 1 :

    Club Brugge - AA Gent     2 - 3

    Anderlecht - Standard     1 - 1

    Charleroi - KV Kortrijk    5 - 2


    PLAY OFF 2 : FINALE   ( heenwedstrijd )

    Lokeren - KV Mechelen       2 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    27-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2015.

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 mei 2015.

    EERSTE KLASSE :   JUPILER PRO LEAGUE : Play Off's

    Play Off 1 :

    AA Gent - Charleroi     1 - 1

    Anderlecht - Club Brugge     3 - 1

    Standard - KV Kortrijk     4 - 0

    Play Off 2 - Poule A :

    Waasland-Beveren - KV Mechelen    1 - 2

    Zulte Waregem - RC Genk      2 - 3

    Play Off 2 - Poule B :

    Moeskroen-Peruwelz - Westerlo     1 - 1

    Lokeren - KV Oostende     6 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    26-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 mei 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 mei 2015.






    EERSTE KLASSE :   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFF'S

    Play Off 1 :

    Standard - Club Brugge      1 - 0

    KV Kortrijk - AA Gent     0 - 1

    Charleroi - Anderlecht      0 - 1

    Play Off 2 - Poule A :

    KV Mechelen - Zulte Waregem     3 - 0

    RC Genk - Waasland-Beveren     7 - 1

    Play Off 2 - Poule B :

    KV Oostende - Moeskroen-Peruwelz     0 - 1

    Westerlo - Lokeren      4 - 3

    Play Off 3 :

    Cercle Brugge zakt naar tweede klasse - SK Lierse speeld eindronde met Lommel, Eupen en Oud-Heverlee Leuven.




    DERDE KLASSE A :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 34 

    Gent-Zeehaven - Doornik     2 - 1

    Deinze - Koksijde    0 - 2

    KSV Oudenaarde - Gullegem    1 - 0

    Dender - Olsa Brakel    2 - 0

    Rupel-Boom - Bornem    2 - 2

    Izegem - Londerzeel     4 - 1

    VW Hamme - Torhout    2 - 0

    Temse - Zele    7 - 1

    Ath - Sint Eloois Winkel     0 - 2

    DERDE KLASSE B :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 34

    Turnhout - La Louvière-Centre     0 - 1

    Verviers - Visé       1 - 3

    Sprimont-Comblain - KSK Hasselt    3 - 1

    Berchem Sport - Ciney    1 - 2

    Walhain - Grimbergen    3 - 2

    Oosterzonen - La Calamine    4 - 0

    Diegem Sport - Bocholt    2 - 2

    Cappellen - Hoogstraten     4 - 1

    Tienen - Union St Gilloise     0 - 0

    VIERDE KLASSE A :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 30

    VK Westhoek - Knokke      2 - 2

    Sint Gillis Waas - Jong Lede    3 - 0

    Berlare - Menen     1 - 1

    Wetteren - Sint Niklaas      0 - 1

    Eernegem - Boezinge    1 - 1

    RC Waregem - Sparta Petegem    3 - 3

    Ronse - Ingelmunster     0 - 3

    Harelbeke - Wetteren-Kwatrecht    3 - 0

    VIERDE KLASSE B :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 30

    Rebecquoise - Binche      5 - 0

    Tempo Overijse - Wolvertem     3 - 1

    Wijgmaal - Franc Borains    3 - 2

    Acrenoise - Pepingen    1 - 0

    Schaerbeek - Ganshoren     2 - 3

    Solrézienne - Assesse   6 - 1

    Sterrebeek - Chatelet    0 - 0

    Leopold Ukkel - Waterloo    2 - 1

    VIERDE KLASSE C :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 30

    Sint Lenaarts - Bree      5 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Esperanza Pelt    3 - 4

    Beerschot-Wilrijk - Zwarte Leeuw    1 - 0

    Witgoor Dessel - Duffel    0 - 0

    RC Hades - Herentals    2 - 0

    City Pirates Antwerpen - Bilzerse Waltwilder    3 - 1

    Leopoldsburg - Lyra     2 - 1

    Wellen - Vosselaar    5 - 1
      
    VIERDE KLASSE D :  LAATSTE SPEELDAG - Speeldag 30

    UR Namur - Arlonaise    3 - 4

    FC Tilleur - Hamoir     2 - 1

    Bertrix - Waremme     1 - 6

    RFC de Liège - Taminoise    2 - 2

    Aywaille - Couvin-Mariembourg    1 - 5

    Onhaye - Solières Sport    1 - 2

    Givry -  RFC Meux    2 - 4

    RFC Huy - Mormont     4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    25-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chuks ANEKE :”Ik wil me in de toekomst meer tonen.”

    Chuks ANEKE :”Ik wil me in de toekomst meer tonen.”



    “There’s only one Chuks Aneke, riepen de supporters, ik was er ook bij, toen Chuks scoorde net voor de rust tijdens de uitwedstrijd op Moeskroen. Moeskroen-Péruwelz was de ploeg waartegen Chuks ook scoorde in eigen huis met een schot in de winkelhaak op het einde van de match. Met ook nog een doelpunt Europees en één in de beker tegen Lierse trof de ex-speler van onder meer Arsenal vier keer raak voor zijn nieuwe werkgever. Tegen KV Mechelen en KRC Genk kan Essevee nog scherprechter spelen omdat beide ploegen nog voluit voor de winst gaan in de poule.


    Chuks, je hebt de dubbele nationaliteit namelijk de Engelse en de Nigeriaanse. Ken je veel Nigerianen die hier al hebben gespeeld ?

    “Van vroeger of van nu ? Ja, namen als Amokachi, Akpala, Sunday Oliseh zijn me bekend uit het verleden. Moses Simon ken ik natuurlijk ook. Ik zou beide landen willen vertegenwoordigen en heb nog geen beslissing genomen om een land te kiezen.”


    Bevalt ons land jou ?

    “Ik voel me nu geïntegreerd maar dat heeft een tijdje geduurd. Ik woon op een appartement in Waregem. Het verschil met een grootstad als Londen is groot. Soms herkennen de mensen mij hier, in Engeland was dat nauwelijks het geval.


    Voor hoelang  heb je getekend bij Essevee ?

    “Ik heb nog een contract van twee seizoenen na dit seizoen.”


    Hoe kijk je aan tegen dat seizoen dat bijna is afgelopen ?

    “Ik heb 20 matchen gespeeld. Ik moet nog beter kunnen dan dat aantal. Ik moet me in de toekomst meer kunnen manifesteren voor mijn team.”


    Je pakte 10 gele kaarten; tussenin was je ook nog geschorst. Hoe kijk je daartegen aan ?

    “Ik ben ontgoocheld dat ik die 10 kaarten incasseerde. De positie waar ik speel is er een waar je natuurlijk makkelijk kaarten pakt. Ik hoop dat dat in de toekomst ook verbetert. Nu speel ik op de 6, bij mijn vorige teams én begin dit seizoen bij Zulte Waregem op de 10. Ik verkies spelen op de 6.”


    Bepaalde wedstrijden stond je aan de aftrap om de volgende speeldag weer uit de ploeg gezet te worden. Was je dan ontgoocheld ?

    “De coach kiest het team. Ik moet beter kunnen zodat ik in het vervolg altijd in de ploeg zal starten.


    De fans werden de vorige jaren verwend en waren dan ook ontgoocheld over de uitslagen dit seizoen. Wat is je mening ?

    “Ik was niet betrokken bij die vorige seizoenen. Nà onze eerste 10 matchen kon de situatie eigenlijk nog slechter zijn geweest. Nochtans hadden wij als groep altijd de intentie er het beste van te maken en de matchen te winnen. Ik wil volgend jaar ook deel uitmaken van een béter team; 12e wil niemand eindigen en persoonlijk wil ik veel meer tonen wat ik in mijn mars heb. Ik hou wel van deze competitie. Het verschil met Engeland is dat er daar veel meer matchen worden gespeeld.”


    Nu volgen nog KV Mechelen en KRC Genk; het zou toch leuk zijn om de vakantie in te gaan met een goed gevoel !

    “We bereiden ons reeds het ganse seizoen voor op dezelfde manier en willen altijd zegevieren. We doen ons best om ons seizoen goed af te sluiten. Tegen KV Mechelen speelde ikzelf mijn beste match.” aldus de 1,91m Chuks Aneke wiens familie af en toe komt kijken naar de matchen van Essevee.


    - Mendy, Skulason en Aneke komen terug uit schorsing; dit keer is Jörgensen er om dezelfde reden niet bij. Vooral in het aanvallende compartiment zit Francky Dury krap voor de uitmatch op KV Mechelen.



    Koen Christiaens.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Interviews Zulte Waregem
    » Reageer (0)
    24-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 april 2015.







    EERSTE KLASSE :    JUPILER PRO LEAGUE : Play Off's


    Play Off 1 :

    KV Kortrijk - Standard       3 - 1

    Club Brugge - Charleroi      3 - 1

    AA Gent - Anderlecht     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    22-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24 , 25 en 26 april 2015.
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 april 2015.

    EERSTE KLASSE :  JUPILER PRO LEAGUE : Play Offs

    Play Off 1 :

    Charleroi - Standard     1 - 0

    Anderlecht - KV Kortrijk      5 - 1

    AA Gent - Club Brugge      2 - 2

    Play Off 2 : Poule A :

    RC Genk - KV Mechelen      1 - 0

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem     0 - 2

    Play Off 2 : Poule B :

    Lokeren - Moeskroen-Peruwelz      2 - 1

    Westerlo - KV Oostende      1 - 2

    Play Off 3 :

    Lierse - Cercle Brugge    3 - 1



    TWEEDE KLASSE    
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 32

    Sint Truiden - Lommel United     2 - 1

    White Star Brussel - Geel      3 - 0

    Patro Eisden - Roeselare     0 - 5

    Eendracht Aalst Oud-Heverlee Leuven     2 - 3

    Antwerp - Bergen     1 - 0

    Eupen - Virton     1 - 0

    Woluwe-Zaventem - KSK Heist     1 - 1

    Dessel Sport - Seraing United     0 - 2

    RC Mechelen - Tubeke     0 - 5

    DERDE KLASSE A : Speeldag 33

    Doornik - VW Hamme      0 - 4

    Bornem - Ath      4 - 1

    Olsa Brakel - Rupel-Boom    3 - 1

    Sint Eloois Winkel - Gent-Zeehaven     3 - 0

    Gullegem - Dender     0 - 1

    Zele - Izegem    0 - 2

    Koksijde - KSV Oudenaarde     1 - 0

    Londerzeel - Deinze    1 - 1

    Torhout - Temse     1 - 1

    DERDE KLASSE B :  Speeldag 33

    Ciney - Walhain       1 - 1

    Hoogstraten - Turnhout     3 - 2

    Grimbergen - Cappellen     1 - 1

    Visé - Sprimont-Comblain    0 - 1

    Union St Gilloise - Verviers    2 - 1

    Hasselt - Berchem Sport    4 - 2

    Bocholt - Oosterzonen    4 - 1

    La Louvière-Centre - Diegem Sport    1 - 4

    La Calamine - Tienen    2 - 0

    VIERDE KLASSE A :  Speeldag 29

    Jong Lede - Eernegem     1 - 3

    Knokke - Ronse    5 - 1

    Ingelmunster - RC Waregem    10 - 0

    Sparta Petegem - Harelbeke     1 - 0

    Wetteren-Kwartecht - St. Wetteren    2 - 1

    Sint Niklaas - Berlare   4 - 1

    Menen - Sint Gillis Waas      1 - 1

    Boezinge - VK Westhoek     0 - 2

    INHAALWEDSTRIJDEN op 22/04 :

    RC Waregem - VK Westhoek      1 - 5

    Berlare - Ingelmunster      4 - 1

    VIERDE KLASSE B :  Speeldag 29

    Pepingen - Schaerbeek     3 - 5

    Wolvertem - Sterrebeek    4 - 0

    Chatelet - Solrézienne     1 - 1

    Assesse - Leopold Ukkel    1 - 2

    Binche - Acrenoise    1 - 2

    Franc Borains - Rebecquoise     2 - 2

    Waterloo - Wijgmaal    1 - 1

    Ganshoren - Overijse    1 - 2

    VIERDE KLASSE C :  Speeldag 29

    Lyra - Wellen      1 - 0

    Zwarte Leeuw - City Pirates Antwerpen       1 - 2

    Esperanza Pelt - Sint Lenaarts    2 - 1

    Bree - Leopoldsburg      0 - 7

    Vosselaar - Hades    0 - 2

    Herentals - Witgoor Dessel    0 - 1

    Duffel - Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Bilzerse Waltwilder - Spouwen-Mopertingen    3 - 1

    VIERDE KLASSE D :  Speeldag 29

    Waremme - RFC Huy     7 - 5

    Solières Sport - RFC de Liège    0 - 0

    Taminoise - Aywaille    3 - 0

    Arlonaise - FC Tilleur    1 - 2

    Couvin-Mariembourg - Givry    3 - 0

    Mormont - Onhaye   3 - 2

    Hamoir - Bertrix    5 - 1

    RFC Meux - UR Namur     5 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    21-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015
    EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015

    EERSTE PROVINCIALE :

    1.   Dikkelvenne   67
    2.   Ninove   62
    3.   Zelzate   55
    4.   Appelterre   54
    5.   Voorde   48
    6.   RC Lebbeke   47
    7.   Maldegem   45
    8.   Lovendegem   44
    9.   Eine   41
    10.  Melsele   38
    11.  Stekene   38
    12.  Drongen   36
    13.  Kruibeke   36
    14.  Laarne-Kalken   33
    15.  Robur   19
    16.  Meldert   8

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1.   Merelbeke   78
    2.   De Pinte   60
    3.   Kleit   54
    4.   Latem   52
    5.   Aalter   52
    6.   Sint Kruis Winkel   42
    7.   Lembeke   38
    8.   Ursel   38
    9.   Adegem   35
    10.  Sleidinge   28
    11.  Waarschoot   26
    12.  Zomergem   24
    13.  Mariakerke   22
    14.  Merendree   22
    15.  Sint Denijs   21
    16.  KFCO Gent   0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1.   Elene-Grotenberge   59
    2.   Bambrugge   57
    3.   Meerbeke   52
    4.   KVV Ardennen   52
    5.   Geraardsbergen   51
    6.   Sottegem   47
    7.   Gavere-Asper   45
    8.   Houtem   41
    9.   Windeke   40
    10.  Munkzwalm   39
    11.  Lebeke-Aalst   37
    12.  Jong Zulte   35
    13.  Vurste-Semmerzake   33
    14.  Winnik   31
    15.  Bonanza   22
    16.  Oudenhove   19

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    1.   Lochristi   67
    2.   HO Kalken   54
    3.   Buggenhout   51
    4.   Kemzeke   51
    5.   Sinaai   51
    6.   Dendermonde   50
    7.   Vrasene   45
    8.   Opdorp   42
    9.   Schoonaarde   39
    10.  Grembergen   35
    11.  Heikant   35
    12.  SK Lebbeke   33
    13.  Moerbeke   31
    14.  Verrebroek   27
    15.  Destelbergen   24
    16.  Klinge   22

    DERDE PROVINCIALE A :

    1.   Meetjesland   72
    2.   Evergem Center   64
    3.   Nevele   54
    4.   Poesele   53
    5.   Knesselare   49
    6.   Zeveren   49
    7.   Belzele   47
    8.   DKW Evergem   46
    9.   Assenede   45
    10.  Bellem   44
    11.  Vinkt   44
    12.  Watervliet   29
    13.  Maria-Aalter   28
    14.  Sint Laureins   28
    15.  Middelburg   17
    16.  Bassevelde   11

    DERDE PROVINCIALE B :

    1.   Edeboys   66
    2.   Serskamp-Schellebelle   63
    3.   VSV Gent   61
    4.   HT Zwijnaarde   54
    5.   Gijzel-Oosterzele   52
    6.   Nazareth-Eke   50
    7.   Cercle Melle   48
    8.   Melsen   45
    9.   Massemen   42
    10.  T. Melle   42
    11.  VC Zwijnaarde   42
    12.  Muide Gent   41
    13.  Moorsele   35
    14.  Heusden   33
    15.  Vinderhoute   5
    16.  Yildiz Gent   2

    DERDE PROVINCIALE C :

    1.   Kluisbergen Sportief   63
    2.   FC Kluisbergen   56
    3.   Nederename   55
    4.   Jong Geraardsbergen   55
    5.   Wortegem   54
    6.   Machelen   50
    7.   Moerbeke   44
    8.   Zingem   42
    9.   Bevere   38
    10.  Sottegem B   35
    11.  Deftinge   34
    12.  Boekel   34
    13.  Horebeke   33
    14.  Velzeke   31
    15.  Sparta Geraardsbergen   24
    16.  Sint Goriks   20

    DERDE PROVINCIALE D :

    1.   Burst   73
    2.   Borsbeke   66
    3.   Idegem   61
    4.   Erembodegem   55
    5.   Nederhasselt   47
    6.   Oudegem   43
    7.   Sint Gillis   42
    8.   Denderhoutem   41
    9.   SV Ressegem   37
    10.  Kerksken   37
    11.  Mere   37
    12.  Denderleeuw   33
    13.  Wit Zwart 93   32
    14.  Baardegem   29
    15.  Herzele-Ressegem   24
    16.  Wieze    10

    DERDE PROVINCIALE E :

    1.   Bazel   76
    2.   Haasdonk   65
    3.   Waasmunster   57
    4.   Kieldrecht   56
    5.   Zaffelare   51
    6.   Doorslaar   50
    7.   White Boys   47
    8.   Gerda   44
    9.   Melsele B   42
    10.  Wachtebeke   42
    11.  Sint Pauwels   38
    12.  Tielrode   30
    13.  Hamme-Zogge   29
    14.  Kallo   19
    15.  Daknam   15
    16.  Meerdonk   13

    VIERDE PROVINCIALE A :

    1.   Ertvelde   72
    2.   Kaprijke-Bentille   62
    3.   Lotenhulle   59
    4.   VS Destelbergen   57
    5.   Gentbrugge   50
    6.   Donk   50
    7.   Hansbeke   44
    8.   Mariakerke B   40
    9.   Genc Turk Gent   39
    10.  Oostakker   38
    11.  Avrasya Gent   35
    12.  Boekhoute   34
    13.  Ursel B   30
    14.  Balgerhoeke   30
    15.  Muide Gent B   23
    16.  Sint Amandsberg   11

    VIERDE PROVINCIALE B :

    1.   Beervelde   65
    2.   Lochristi B   62
    3.   Bottelare   59
    4.   Zevergem   56
    5.   Wichelen   51
    6.   Heusden B   49
    7.   Overmere   43
    8.   Laarne-Kalken B   36
    9.   Bavegem   35
    10.  Nazareth-Eke B   34
    11.  Smetlede   34
    12.  HO Kalken B   29
    13.  SK Merelbeke   21
    14.  Balegem   12
    15.  Landskouter   6
    16.  Oordegem   0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    1.   Nokere-Kruishoutem   73
    2.   Maarkedal    65
    3.   Michelbeke   61
    4.   Elene-Grotenberge B   47
    5.   Petegem Schelde   65
    6.   Olsene   44
    7.   Strijpen   38
    8.   Everbeek   34
    9.   Huise-Ouwegem   34
    10.  Volkegem   31
    11.  Kluisbergen Sportief B   30
    12.  Opbrakel   25
    13.  Mater   22
    14.  FCLC Ronse   21
    15.  Zegelsem   17

    VIERDE PROVINCIALE D :

    1.   Hofstade   63
    2.   Zandbergen   55
    3.   Aaigem   51
    4.   Nieuwerkerken   50
    5.   Okegem   50
    6.   Doggen   49
    7.   Neigem   45
    8.   Vlierzele   39
    9.   Haaltert   38
    10.  Idegem B   29
    11.  Herdersem   28
    12.  Moorsel   27
    13.  Overboelare   22
    14.  Ophasselt   22
    15.  Gijzegem   18

    VIERDE PROVINCIALE E :

    1.   Eksaarde   66
    2.   YB Beveren   62
    3.   Sombeke   59
    4.   Rupelmonde   53
    5.   Haasdonk B   52
    6.   Bosdam Beveren   59
    7.   PD Kruibeke   59
    8.   Baasrode   47
    9.   Moerbeke B   43
    10.  Robur B   43
    11.  SVH Waasmunster   43
    12.  Belsele   43
    13.  Stekene B   30
    14.  Hoogeinde   28
    15.  Sinaai B   10
    16.  Beervelde B    10



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)
    20-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015
    EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2014-2015

    EERSTE PROVINCIALE :

    1.   Adinkerke   64
    2.   Wingene    61
    3.   Wervik    55
    4.   Damme   52
    5.   Wielsbeke   51
    6.   Vlamertinge   51
    7.   De Ruiter Roeselare   51
    8.   Oostnieuwkerke   47
    9.   Rumbeke   40
    10.  Zwevegem   38
    11.  Meulebeke   37
    12.  Westkapelle   32
    13.  Wevelgem   30
    14.  Oostduinkerke   27
    15.  Langemark   21
    16.  Helkijn   15

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1.   Kortemark   58
    2.   Oostkamp   57
    3.   Bredene   54
    4.   Oudenburg   49
    5.   Varsenare   45
    6.   Westrozebeke   45
    7.   Blankenberge   44
    8.   Zedelgem   42
    9.   Heist   42
    10.  Koekelare   41
    11.  Veldegem   40
    12.  Nieuwpoort   40
    13.  Jabbeke   36
    14.  Houthulst   30
    15.  De Haan   29
    16.  E. Brugge   17

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1.   Otegem   63
    2.   Avelgem   60
    3.   Geluwe   59
    4.   Luingnois   48
    5.   Ledegem   47
    6.   Heestert   47
    7.   RC Lauwe   45
    8.   Club Roeselare   43
    9.   Anzegem   41
    10.  Deerlijk   36
    11.   Pittem   36
    12.  VV Tielt   35
    13.  Kanegem   34
    14.  Bissegem   32
    15.  Dottignies   24
    16.  D. Beveren   20

    DERDE PROVINCIALE A :

    1.   Poperinge   74
    2.   Proven   64
    3.   Nieuwkerke   62
    4.   Comines-Warneton   53
    5.   Zonnebeke   50
    6.   Diksmuide   48
    7.   Staden   42
    8.   Ichtegem   39
    9.   Beselare   37
    10.  De Panne   36
    11.  Elverdinge   35
    12.  Veurne   33
    13.  Voormezele   28
    14.  Jonkershove   23
    15.  Dikkebus   23
    16.  Koekelare   21

    DERDE PROVINCIALE B :

    1.   Zwevezele   81
    2.   Steenbrugge   57
    3.   Spermalie-Middelkerke   57
    4.   Westende   55
    5.   Gistel   50
    6.   Ruddervoorde   44
    7.   HO Oedelem   43
    8.   Beernem   41
    9.   Moerkerke   40
    10.  Snaaskerke   39
    11.  Lissewege   38
    12.  Loppem   37
    13.  C. Oedelem   33
    14.  Zandvoorde   27
    15.  Dar. Brugge   27
    16.  Wenduine   7

    DERDE PROVINCIALE C :

    1.   WS Lauwe    67
    2.   Dadizele   61
    3.   Moen   52
    4.   Oostrozebeke   52
    5.   Lendelede   49
    6.   Moorslede   46
    7.   Ardooie   44
    8.   Hooglede   44
    9.   Ingooigem   49
    10.  SV Kortrijk   42
    11.  Aarsele   36
    12.  Beveren-Leie   35
    13.  Desselgem   34
    14.  Kuurne   33
    15.  Heule   29
    16.  Jong Vijve   12

    VIERDE PROVINCIALE A :

    1.   Ploegsteert   67
    2.   Brielen   62
    3.   Keiem   61
    4.   Merkem   57
    5.   Reningelst   57
    6.   Lombardsijde   50
    7.   Westouter   48
    8.   Alveringem   43
    9.   Lo-Reninge   37
    10.  Vleteren   33
    11.  Houtem   29
    12.  Bulskamp   19
    13.  Leke-Vladslo   17
    14.  Heuvelland   13
    15.  Zillebeke   8

    VIERDE PROVINCIALE B :

    1.   Ruiselede   61
    2.   Lichtervelde   60
    3.   Zeebrugge   50
    4.   Jong Male   45
    5.   Sint Joris   43
    6.   Hertsberge   39
    7.   Aartrijke   36
    8.   Sint Kruis   32
    9.   Handzame   32
    10.  Zarren   31
    11.  Doomkerke   31
    12.  Zerkegem   23
    13.  Dudzele   21
    14.  Zwevezele   18

    VIERDE PROVINCIALE C :

    1.   Emelgem-Kachtem   59
    2.   Moortsele   58
    3.   Gits   47
    4.   Hulste   41
    5.   Rekkem   41
    6.   Stasegem   40
    7.   Geluveld   38
    8.   Bellegem   31
    9.   Passendale   30
    10.  Wikings Kortrijk   29
    11.  Dentergem   28
    12.  Marke   25
    13.  Kruiseke   20
    14.  Aalbeke   19


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    » Reageer (0)
    19-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 25 en 26 april 2015.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 25 en zondag 26 april 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Lovendegem - Kruibeke    2 - 2

    Meldert - Ninove     1 - 3

    Voorde - Drongen    0 - 2

    Dikkelvenne - Melsele    2 - 1
     
    Eine - Stekene    2 - 0

    Zelzate - Appelterre    3 - 2

    Laarne-Kalken - Robur    1 - 2

    Maldegem - RC Lebbeke   4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Aalter - Mariakerke   5 - 3

    FC Merelbeke - Sint Kruis Winkel     0 - 0

    Kleit - KFCO Gent      FF  5 - 0

    Lembeke - Merendree    3 - 3

    Sleidinge - Ursel    1 - 1

    Waarschoot - Zomergem    6 - 1

    Sint Denijs - Latem     2 - 1

    De Pinte - Adegem     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Jong Zulte - Bambrugge    3 - 4

    Meerbeke - Oudenhove     2 - 1

    Houtem - Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Gavere-Asper    2 - 1

    Elene-Grotenberge - Bonanza    4 - 0

    KVV Ardennen - Lebeke-Aalst    2 - 2

    Vurste-Semmerzake - Sottegem    1 - 4

    Windeke - Winnik    4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    SK Lebbeke - Lochristi    0 - 4

    Buggenhout - Klinge    5 - 1

    Verrebroek - Dendermonde     1 - 3

    Moerbeke - Destelbergen    3 - 1

    Schoonaarde - Kemzeke      2 - 1

    Grembergen - HO Kalken    1 - 1

    Sinaai - Heikant   2 - 1

    Vrasene - Opdorp     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Watervliet    3 - 5

    Nevele - Bassevelde    3 - 1

    Knesselare - Meetjesland    2 - 4

    Sint Laureins - Vinkt     2 - 2

    Zeveren - Poesele    5 - 1

    Belzele - Maria-Aalter   0 - 1

    Evergem Center - Middelburg     3 - 1

    Assenede - Bellem    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Gijzel-Oosterzele - Muide Gent    5 - 1

    Edeboys - Moortsele    0 - 2

    Cercle Melle - Yildiz Gent    5 - 1

    VC Zwijnaarde - Melsen     2 - 2

    Serskamp-Schellbelle - T. Melle    5 - 1

    VSV Gent - Massemen    1 - 0

    Heusden - Vinderhoute    1 - 2

    Nazareth-Eke - HT Zwijnaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sint Goriks - Bevere      1 - 3

    Kluisbergen Sportief - Deftinge     1 - 0

    Velzeke - Jong Geraardsbergen     2 - 4

    Machelen - Horebeke    4 - 0

    Nederename - Wortegem      1 - 3

    Sparta Geraardsbergen - Zingem    1 - 5

    Sottegem B - FC Kluisbergen    0 - 5

    Boekel - Moerbeke     2 - 7

    DERDE PROVINCIALE D :

    Denderhoutem - Idegem    1 - 3

    Nederhasselt - SV Ressegem    4 - 4

    Sint Gillis - Denderleeuw    2 - 2

    Wit Zwart 93 - Oudegem    3 - 0

    Borsbeke - Kerksken    4 - 0

    Mere - Erembodegem    1 - 1

    Herzele-Ressegem - Baardegem    3 - 3

    Burst - Wieze    4 - 0
       
    DERDE PROVINCIALE E :

    White Boys Sint Niklaas - Waasmunster    3 - 2

    Hamme-Zogge - Meerdonk    4 - 1

    Doorslaar - Kallo    2 - 0

    Wachtebeke - Tielrode    0 - 1

    Bazel - SK Gerda    1 - 1

    Haasdonk - Daknam     2 - 1

    Melsele B - Sint Pauwels     1 - 3

    Kieldrecht - Zaffelare    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Lotenhulle     0 - 2

    Kaprijke-Bentille - Oostakker    2 - 1

    VS Destelbergen - Mariakerke B    5 - 4

    Boekhoute - Gentbrugge    2 - 1

    Ertvelde - Genc Turk Gent      FF   0 - 5

    Balgerhoeke - Donk    0 - 4

    Hansbeke - Ursel B   3 - 1

    Jago Sint Amandsberg - Avrasya Gent     5 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Landskouter - Laarne-Kalken B   0 - 1

    Bavegem - Nazareth-Eke B    2 - 2

    SK Merelbeke - Balegem   0 - 3

    Beervelde - Smetlede     3 - 2

    Lochristi B - Zevergem   3 - 1

    Wichelen - Heusden B    1 - 2

    HO Kalken B - Bottelare    3 - 4

    Oordegem - SKV Overmere   ( FF Oordegem )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Kluisbergen Sportief B - Elene-Grotenberge B      0 - 0

    Volkegem - Maarkedal    1 - 4

    Nokere-Kruishoutem - Opbrakel    9 - 1

    Mater - Olsene    2 - 5

    Petegem Schelde - Michelbeke      0 - 4

    FCLC Ronse - Everbeek      0 - 6

    Strijpen - Huise-Ouwegem    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Nieuwerkerken - Hofstade    2 - 0

    Vlierzele - Gijzegem    1 - 1

    Okegem - Aaigem   1 - 3

    Moorsel - Neigem    2 - 2

    Doggen - Herdersem   0 - 2

    Ophasselt - Overboelare   1 - 4

    Idegem B - Zandbergen    0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - Rupelmonde     2 - 1

    Eksaarde - Beervelde B    6 - 0

    Stekene B - Moerbeke B    5 - 0

    Hoogeinde - Haasdonk B     3 - 3

    Baasrode - SVH Waasmunster   0 - 1

    Sombeke - Bosdam Beveren      5 - 1

    PD Kruibeke - YB Beveren     2 - 5

    Belsele - Sinaai B      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (1)
    17-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paul Bilau (Kluisbergen Sportief) : 'Tegen de leider steekt iedereen een tandje bij'
    Paul Bilau (Kluisbergen Sportief) : 
    'Tegen de leider steekt iedereen een tandje bij'

    Als klein manneke ging ik naar Kwaremont Sportief kijken omdat mijn broer daar in het eerste elftal speelde
    en er liep daar toen een bestuurslid rond met een pijp in de mond of hand. We zijn ondertussen 35 jaar later en
    dat bestuurslid van toen loopt daar nog steeds, meer zelfs : Hij is er ondertussen voorzitter van het nu genoemde
    'Kluisbergen Sportief'. Hoe fier is de voorzitter op zijn team en rookt hij nog steeds een pijp ?
    Dat vragen we aan Paul Bilau, voorzitter van de toekomstige kampioen uit derde provinciale c.

    Paul Bilau, (links op de foto) in gesprek met ex-bondscoach Aimé Antheunis tijdens een thuiswedstrijd van Kluisbergen Sportief.

    Paul, hoe lang ben je al actief bij de Kluisbergense ploeg en welke functies oefende je er allemaal uit ?
    In 1967, 48 jaar geleden, heb ik de club, toen nog Kwaremont Sportief opgericht. Ik was er toen secretaris en
    gerechtigd correspondent. Na de tweede wereldoorlog speelde Kwaremont Sportief in het liefhebbersverbond 
    onder de naam 'Quaremont Sportif'. Tegenwoordig ben ik er voorzitter.

    Hoe oud ben je nu en hoe lang hoop je die taak van voorzitter nog uit te oefenen ?
    Ik word dit jaar nog 72 jaar dus hoop ik dat er binnenkort iemand komt opdagen om mijn 'job' over te nemen.

    En ben je nog steeds met dat pijpje op de voetbalwedstrijden zoals toen ?
    Neen hoor, dat is al lang verleden tijd.

    Je staat dit weekend voor een historisch moment want jouw club Kluisbergen Sportief kan voor het eerst
    in hun bestaan promoveren naar tweede provinciale. Geef toe, bij Moerbeke de club die vorige week
    met 7-0 cijfers werd weggespeeld bij Machelen, kan dat voor de leider toch geen probleem zijn ?
    Dat zou ik nog niet onmiddellijk durven zeggen, want tegen de leider steekt eender welke ploeg altijd
    een tandje bij.

    Gaan er veel geel-zwarte supporters mee ?
    We vertrekken voorlopig met een spelersbus van 50 man en nog twee supportersbussen van 2 maal 50 man.

    Stel je voor dat het zondag niet lukt, dan moet het de week daarna thuis tegen Deftinge gebeuren ?
    We zien wel , .... maar liever dit weekend al.

    Wat doen zo'n momenten bij de voorzitter ?
    Dat is een supergevoel hé, de club stijgt naar tweede en het gevoel dat gans onze jeugdwerking, trainers,
    bestuur, afgevaardigden en spelers, alles willen meebeleven is enig !!

    Hadden jullie het verwacht dat Wortegem en vooral Nederename zo'n terugval zouden kennen ?
    We spelen al een paar seizoenen de top in derde provinciale en weten wat het meebrengt aan stress en
    nervositeit om vroeg op kop te staan. Dit seizoen bleven we wat op de tweede lijn en dit
    geeft een beter gevoel aan iedereen.

    Nu dat tweede provinciale heel dicht bij is zou dat betekenen dat jullie de derby van de gemeente 
    Kluisbergen zullen moeten missen volgend seizoen want dat is toch iets speciaals ?
    Wie zegt dat KFC Kluisbergen niet mee promoveert ? Ze spelen zo goed als zeker de eindronde.
    Het zou heel fijn zijn om deze derby eens in tweede provinciale te spelen.

    Kunnen jullie de huidige spelerskern bij elkaar houden voor volgend seizoen en kijkt men uit naar versterkingen ?
    Iedereen blijft ! Er komen wel een 3-tal versterkingen bij om onze kern wat breder te houden.

    Iets over jullie coach, Tom Lodens, hij loodste eerder al de club van vierde naar derde provinciale en nu
    kan dat van derde naar tweede provinciale. Ik neem aan dat men daar niets anders dan lof heeft over hem ?
    Tom ligt heel goed bij de spelersgroep en als trainer is dat het belangrijkste.

    Hoe lang loopt zijn contract nog ?
    Tom is een 'vrije' trainer.

    Denken jullie al aan een kampioenenbal ? De DJ van het laatste kampioenenfeest is ondertussen gestopt met draaien ...
    Dat weten we Wim. We zullen een feest in en om onze kantine organiseren op zaterdag 16 mei . Dan is er de jaarlijkse
    'Memorial Linda Coffijn'. De spelersgroep zal de organisatie op zich nemen.

    Nog één vraagje : Hoeveel flessen champagne gaan mee richting Moerbeke ?
    20 flessen, maar we houden het bij schuimwijn.

    Bedankt voor het interview Paul en veel succes zondag !
    Graag gedaan.


    Deze ploeg kan zondag kampioen worden in derde provinciale c.
    En is deze speler de vaten nu al aan het inladen ?


    Interview : Wim Vermeer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    » Reageer (0)
    16-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2015
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 april 2015.

    EERSTE KLASSE :    JUPILER PRO LEAGUE : Play Offs :


    Play Off 1 :

    Standard - AA Gent       1 - 3

    Club Brugge - Anderlecht     2 - 1

    KV Kortrijk - Charleroi     1 - 1

    Play Off 2 : Poule A :

    KV Mechelen - RC Genk     4 - 0

    Zulte Waregem - waasland-Beveren    2 - 2

    Play Off 2 : Poule B :

    KV Oostende - Westerlo    2 - 0

    Moeskroen-Peruwelz - Lokeren     1 - 5

    Play Off 3 :

    Cercle Brugge - Lierse     0 - 2


    TWEEDE KLASSE     
        PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 31


    Virton - Antwerp      2 - 1

    Tubeke - Eendracht Aalst     1 - 0

    Seraing United - RC Mechelen    5 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Woluwe-Zaventem   7 - 0

    Bergen - Dessel Sport    0 - 0

    Roeselare - White Star Brussel    1 - 3

    Geel - Sint Truiden     1 - 4

    Lommel United - Eupen    0 - 1

    KSK Heist - Patro Eisden     2 - 1

    DERDE KLASSE A : Speeldag 32

    KSV Oudenaarde - Londerzeel      3 - 1

    Deinze - Zele       2 - 1

    Temse - Doornik     5 - 0

    Dender - Koksijde      2 - 0

    VW Hamme - Gent-Zeehaven    1 - 1

    Ath - Olsa Brakel   0 - 1

    Sint Eloois Winkel - Bornem    2 - 2

    Izegem - Torhout    2 - 0

    Rupel-Boom - Gullegem   3 - 2

    DERDE KLASSE B : Speeldag 32

    Tienen - Bocholt     3 - 2

    Sprimont-Comblain - Union St Gilloise      1 - 2

    Oosterzonen - La Louvière-Centre    2 - 2

    Hoogstraten - Grimbergen     0 - 0

    Verviers - La Calamine    1 - 2

    Diegem Sport - Turnhout     0 - 0

    Berchem Sport - Visé   2 - 1

    Walhain - Hasselt    3 - 0

    Cappellen - Ciney     1 - 3

    VIERDE KLASSE A : Speeldag 28 

    Berlare - Wetteren-Kwatrecht     3 - 2

    Ronse - VK Westhoek     0 - 3

    Wetteren - Sparta Petegem     1 - 2

    RC Waregem - Knokke    1 - 2

    Harelbeke - Ingelmunster     1 - 0

    Boezinge - Jong Lede   2 - 1

    Eernegem - Menen     2 - 0

    Sint Gillis Waas - Sint Niklaas    3 - 1

    VIERDE KLASSE B : Speeldag 28 

    Schaerbeek - Binche     2 - 1

    Solrézienne - Wolvertem     1 - 0

    Leopold Ukkel - Chatelet    1 - 0

    Sterrebeek - Overijse    4 - 1

    Ganshoren - Pepingen    0 - 1

    Rebecquoise - Waterloo     3 - 2

    Acrenoise - Franc Borains    1 - 2

    Wijgmaal - Assesse    7 - 1

    VIERDE KLASSE C : Speeldag 28 

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt      2 - 3

    Sint Lenaarts - Spouwen-Mopertingen    4 - 2

    Bilzerse Waltwilder - Zwarte Leeuw    2 - 1

    RC Hades - Lyra     5 - 1

    City Pirates Antwerpen - Duffel    1 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Herentals    2 - 0

    Wellen - Bree      5 - 1

    Witgoor Dessel - Vosselaar    1 - 3

    VIERDE KLASSE D : Speeldag 28 

    RFC de Liège - Mormont     5 - 1

    Bertrix - Arlonaise     0 - 3

    RFC Huy - Hamoir   0 - 2

    RFC Meux - Couvin-Mariembourg    2 - 1

    Givry - Taminoise    0 - 0

    Onhaye - Waremme     0 - 2

    FC Tilleur - UR Namur    2 - 1

    Aywaille - Solières Sport     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    » Reageer (0)
    15-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 18 en 19 april 2015.

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 18 en zondag 19 april 2015.

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Ninove - Voorde     0 - 0

    Melsele - Eine     1 - 2

    RC Lebbeke - Lovendegem      1 - 2

    Robur - Maldegem     1 - 2

    Appelterre - Laarne-Kalken    1 - 1

    Stekene - Zelzate    2 - 1

    Drongen - Dikkelvenne    0 - 4

    Kruibeke - Meldert    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Latem - Aalter    4 - 1

    Zomergem - Sint Denijs   1 - 2

    Ursel - Waarschoot    3 - 2

    Merendree - De Pinte    1 - 4

    Mariakerke - FC Merelbeke    1 - 6

    Sint Kruis Winkel - Kleit    2 - 2

    KFCO Gent - Lembeke    0 - 7

    Adegem - Sleidinge      2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Sottegem - Meerbeke      0 - 1

    Oudenhove - Houtem      5 - 0

    Bambrugge - Vurste-Semmerzake     6 - 1

    Gavere-Asper - Windeke    0 - 0

    Winnik - Elene-Grotenberge     1 - 0

    Geraardsbergen - Munkzwalm   1 - 1

    Lebeke-Aalst - Jong Zulte    1 - 3

    Bonanza - KVV Ardennen    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Dendermonde - Sinaai     1 - 1

    Lochristi - Grembergen    4 - 3

    HO Kalken - Vrasene   1 - 0

    Opdorp - Schoonaarde    1 - 0

    Kemzeke - Moerbeke    2 - 2

    Destelbergen - Buggenhout    1 - 1

    Klinge - Verrebroek     1 - 0

    Heikant - SK Lebbeke   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Meetjesland - Sint Laureins    0 - 0

    Bassevelde - Knesselare      1 - 6

    Vinkt - Zeveren     0 - 0

    Watervliet - Nevele    1 - 2

    Poesele - Evergem Center    2 - 0

    Middelburg - Belzele    2 - 2

    Bellem - DKW Evergem    1 - 2

    Maria-Aalter - Assenede    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Muide Gent - Edeboys     2 - 2

    Massemen - Heusden    3 - 2

    T. Melle - VSV Gent     0 - 0

    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle      4 - 2

    Moortsele - Cercle Melle     0 - 3

    Yildiz Gent - VC Zwijnaarde     0 - 4

    Melsen - Nazareth-Eke    0 - 3

    Vinderhoute - Gijzel-Oosterzele       0 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sottegem B      1 - 0

    FC Kluisbergen - Sint Goriks     3 - 2

    Zingem - Velzeke     2 - 1

    Bevere - Boekel     1 - 1

    Wortegem - Sparta Geraardsbergen     3 - 1

    Horebeke - Nederename    1 - 3

    Deftinge - Machelen      0 - 4

    Moerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Idegem - Nederhasselt      2 - 3

    Baardegem - Burst    1 - 1

    Erembodegem - Herzele-Ressegem    2 - 0

    Kerksken - Mere    0 - 1
     
    Denderleeuw - Wit Zwart 93    STOPG.

    SV Ressegem - Sint Gillis    0 - 1

    Wieze - Denderhoutem    1 - 2

    Oudegem - Borsbeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint Pauwels - Kieldrecht    1 - 2

    SK Gerda - White Boys Sint Niklaas     0 - 0

    Waasmunster - Hamme-Zogge     3 - 1

    Meerdonk - Doorslaar    1 - 5

    Kallo - Haasdonk     0 - 3

    Daknam - Melsele B    1 - 5

    Zaffelare - Wachtebeke    4 - 0

    Tielrode - Bazel    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ursel B - Avrasya Gent     FF   5 - 0

    Mariakerke B - Kaprijke-Bentille      1 - 3

    Oostakker - Hansbeke    1 - 1

    Donk - Ertvelde    0 - 2

    Gentbrugge - VS Destelbergen    1 - 3

    Genc Turk Gent - VC Boekhoute    4 - 2

    Lotenhulle - Balgerhoeke    5 - 0

    Jago Sint Amandsberg - Muide Gent B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken B - Oordegem   ( FF Oordegem )

    Nazareth-Eke B - SK Merelbeke    5 - 2

    Bottelare - Lochristi B    1 - 1

    Smetlede - HO Kalken B    2 - 0

    Balegem - Beervelde   0 - 3

    Overmere - Bavegem      2 - 3

    Heusden B - Landskouter    4 - 0

    Zevergem - Wichelen    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B      1 - 0

    Huise-Ouwegem - Zegelsem   4 - 2

    Olsene - Strijpen     0 - 1

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem    0 - 4

    Opbrakel - FCLC Ronse    1 - 1

    Everbeek - Petegem Schelde     2 - 6

    Michelbeke - Mater    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Hofstade - Idegem B    8 - 1

    Gijzegem - Nieuwerkerken    0 - 4

    Aaigem - Vlierzele    1 - 0

    Overboelare - Okegem    2 - 3

    Herdersem - Ophasselt   4 - 2

    Neigem - Doggen    0 - 1

    Haaltert - Moorsel     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren - PD Kruibeke     3 - 0

    Haasdonk B - Baasrode      1 - 0

    YB Beveren - Belsele     3 - 1

    SVH Waasmunster - Sombeke    2 - 2

    Moerbeke B - Hoogeinde    1 - 2

    Beervelde B - Stekene B    2 - 3

    Sinaai B - Robur B    0 - 5

    Rupelmonde - Eksaarde     1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    » Reageer (0)





    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ploegvoorstelling Zulte Waregem - 1
  • Ploegvoorstelling Zulte Waregem - 2
  • Ploegvoorstelling Zulte Waregem - 3
  • Rotterdam - 1
  • Rotterdam - 2
  • Rotterdam - 3
  • Rotterdam - 4
  • De Zoo Antwerpen - 1
  • De Zoo Antwerpen - 2
  • De Zoo Antwerpen - 3
  • De Zoo Antwerpen - 4
  • De Zoo Antwerpen - 5
  • De Zoo Antwerpen - 6
  • De Zoo Antwerpen - 7
  • Voorstelling Adriaen Brouwer Bierfeesten 2015
  • Play Off 2 : Zulte Waregem - KRC Genk
  • Herdenking 150 jaar Slag bij Tacambaro - 1
  • Herdenking 150 jaar Slag bij Tacambaro - 2
  • Play Off 2 : Zulte Waregem - Waasland-Beveren
  • Play Off 2 : Zulte Waregem - KV Mechelen
  • Disneyland Parijs - 1
  • Disneyland Parijs - 2
  • Disneyland Parijs - 3
  • Disneyland Parijs - 4
  • Disneyland Parijs - 5
  • Disneyland Parijs - 6
  • Disneyland Parijs - 7
  • Disneyland Parijs - 8
  • Roissy en France
  • De Ronde van Vlaanderen voor beloften
  • De Ronde van Vlaanderen - Centrum Oudenaarde
  • De Ronde van Vlaanderen - Wolvenberg
  • De Ronde van Vlaanderen - Koppenberg 1
  • De Ronde van Vlaanderen - Koppenberg 2
  • De Ronde van Vlaanderen - Aankomst 1
  • De Ronde van Vlaanderen - Aankomst 2
  • De Ronde van Vlaanderen - Sfeerfoto's
  • 3-Daagse van De Panne-Koksijde - Berchemweg - Oudenaarde-Melden.
  • E3 Prijs Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Prijs Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Prijs Harelbeke - Afdaling Ronsebaan
  • E3 Prijs Harelbeke - Kattenberg
  • Podiumfoto's Dwars door Vlaanderen
  • Fototentoonstelling 'De Ronde - Iedereen fotograaf'
  • Kuurne-Brussel-Kuurne door centrum Oudenaarde
  • Zulte Waregem - KV Mechelen
  • Omloop Het Nieuwsblad - Eikenberg 1
  • Omloop Het Nieuwsblad - Eikenberg 2
  • Omloop Het Nieuwsblad - Eikenberg 3
  • Gratis bij 'Het Nieuwsblad'

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Statistieken week 1 tot en met 10
  • Statistieken week 11 tot en met 20
  • Statistieken week 21 tot en met 30
  • EINDSTAND SEIZOEN2014-2015 DEEL 1

    Foto

    Zondag 5 april 2015 : De 99e Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen
  • Parcours van De Ronde 2015

    Foto

    Foto

    Zwevegem Dorp van De Ronde 2015.

    Foto

    In 2015 is Zwevegem het 'Dorp van De Ronde'.
    Zwevegem was het dorp die tijdens  
    de Ronde van Vlaanderen in de kijker werd gezet.
    Het was in 2015 exact 80 jaar geleden  
    dat Marcel Kint, ereburger van Zwevegem, 
    de Ronde voor onafhankelijken won. 
    Kint werd in 1938 wereldkampioen en won 
    o.a. ook Parijs-Roubaix, Gent-Wevelgem, De Waalse Pijl 
    en enkele ritten in de Ronde van Frankrijk. 
    Het dorp bleef dus in West-Vlaanderen want na Heule  
    in 2014 volgde Zwevegem in 2015. Waar gaat  
    het dorp in 2016 naartoe ?


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Oudenaarde info
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • Stations uit onze kindertijd
  • SV Zulte Waregem
  • Waro Waregem
  • Rob Van Roy
  • De Pajotters
  • Radio Visie
  • Radio Reflex Mechelen

  • Gentse Feesten

    Foto

    Hoofdpunten blog ronnydecoster
  • OUDENAARDE - Héél veel volk op Adriaen Brouwer Bierfeesten met Kid Creole & The Coconuts
  • ZINGEM - Feestelijke inwnadeling vernieuwde dorpskern Zingem
  • ZOTTEGEM - Stadsbestuur basket op braderie
  • DIKKELVENNE - 1.700 fans naar macht SC Dikkelvenne - KAA Gent (1)
  • DIKKELVENNE - 1.700 fans naar macht SC Dikkelvenne - KAA Gent (2)

    Wat is MOU ?
  • Bezoek hier de 'MOU' website

    Foto

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement seizoen 2015 - 2016
  • Eindklassement 2014 - 2015
  • weekklassement speeldag 10 - PO
  • speeldag 10 - PO - JPL
  • voorspellingen speeldag 10 - PO - JPL

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011

              Free counter and web stats

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!