Inhoud blog
  • Gastenboek
  • hey
  • mevr
  • To Stefanie!
  • gewoon ...
  • een fijne woensdag

    Jullie lezen mijn avonturen, maar ik word natuurlijk ook graag op de hoogte gehouden van wat er in België gebeurt!

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    I'm going to Barcelona
    verslag van mijn Erasmusuitwisseling
    07-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    het is wel niet meer gisteren, maar bon,

    nog wat nieuws:

    -we hebben voor het eerst een tutoriaatsles van informatica moeten vragen. We kunnen ons practicum niet (we= sanne en ik). Hopelijk kunnen we het daarna wel. Die van informatica zal wel helpen, ze blijkt veel vriendelijker dan ze op het eerste gezicht leek.

    -Vandaag ben ik nog efjes met sanne op stap geweest. Dan kom ik, zoals zij het zo mooi kan verwoorden 'ook eens van mijne berg'.

    -Ze doen hier in Barcelona een ski-show :-O met echte sneeuw. Das heel raar, ik heb vandaag de piste op tv gezien, dat moet nogal geld kosten. Maar denk toch niet dat ik ga kijken, de inkom kost 15euro ofzoiets. Ik kan de piste net zien vanuit mijn raam, maar aangezien het maar een stipje is, kan ik de skiërs al helemaal niet zien

    -Ahja, ook nog belangrijk. We hebben het onderwerp voor ons seminariewerk/bachelorpaper of hoe je het ook wil noemen, gekozen. Ik heb het onderwerp dat ik het liefste wilde, al begint het nu tot me door te dringen dat het veeeeeel werk gaat zijn. Het heet 'Comment introduire le jeu dans un cours de compréhension orale? L'élaboration d'un jeu pour les étudiants de Ba1.'
    Wat in mensentaal wil zeggen: hoe kan je met een spel luistervaardigheid verbeteren en maak aan de hand van je conclusies een spel voor studenten toegepaste taalkunde van het eerste jaar.
    Veel werk dus

    -Ik kreeg vandaag in de supermarkt naar mijn voeten van een fitnessinstructrice dat ik vandaag niet naar haar les was geweest was dat even schrikken zo tussen de groenten en het fruit. Maar ik had een excuus, mijn knie deed pijn na het zwemmen van gisteren. Maar gelukkig is het ondertussen veel beter, morge ga ik wel. Al is het dan niet haar klas . Het is ook een speciale spinningmarathon (12 uur) tvv een stichting tegen multiple sclerose. Ik ben niet ingeschreven, maar kan wel gaan supporteren na mijn les.

    voor de rest heb ik me net gerealiseerd dat binnen een maand en een week mijn examens gedaan zijn en dan is het hier in Barcelona ook bijna afgelopen....

    vwala, ik ga mijn sportzak inpakken enzo, dat die klaar staat. Ik verwacht dat Cora morge nog slaapt als ik wil vertrekken en anders moet ik alles in het donker bijeen gaan zoeken.

    saluut en de kost ;-)


    07-11-2009 om 22:51 geschreven door Stefanie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Aiaiaiai,
    nu moet ik me weeral excuseren voor een grote stilte op deze fantastische blog.
    Mea culpa, mea culpa!
    Of nee, eigenlijk is de culpa helemaal niet van mij. Het is de schuld van die fijne proffen hier, en van mijn fantastische familie natuurlijk.
    Waarmee ik dus wil zeggen dat het hier weer hels druk is (al valt het voorlopig voor volgende week best mee, máár sebiet nog les vertalen, en daar zullen we zeker nog werk van krijgen) en dat ik bezoek heb gehad dit weekend.

    Het was wel leuk om iedereen nog eens terug te zien, al leek het helemaal geen twe maanden geleden.
    Nu zit ik hier 'alleen' tot december hoe zielig

    Wat is er ondertussen nog gebeurd? Eeen interessante vraag, ik weet het eigenlijk zelf niet zo goed meer.
    Eens kijken...

    Zaterdag zijn Cora, Ella en ik naar een Halloweenfeestje geweest op het appartement van een meisje dat ora kende van op school.
    Ze elen het appartement met vijf mensen, allemaal van een verschillende nationaliteit. Het feest was dus ook redelijk internationaal getint (van zweden tot amerikanen over brazilianen, maar ik was wel de enige Belg). We gingne eigenlijk maar even gaan. Uiteindelijk waren we toch terug tegen zes uur s morgens . Op dat moment waren mama, papa en de zussen al terug opgestaan om naar de luchthaven te vertrekken om af te komen
    Zondag in de namiddag zijn ze dan bij onze familie op bezoek geweest. Dat ging eigenlijk best goed. Iedereen vond iedereen wel leuk denk ik
    ik zal nog wel wat foto's op de blog zetten en er wat bij vertellen.

    Ondertussen heb ik onze Portugees eens een mep verkocht De madammen hadden me al gewaarschuwd dat hij wel eens iewts zou durven proberen, dus toe hij wat dicht in de buurt kwam, heb ik hem maar meteen duidelijk gemaakt dat ik er niet van gediend was Hij was er niet eens van geschrokken denk ik, misschien is hij die reactie al gewoon

    enfin, moet dringend naar de les nu

    misschien nog een beetje meer deze namiddag, maar eerst moet ik mijn schoolwerk hier doen


    06-11-2009 om 10:52 geschreven door Stefanie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    discussies, vragen,... altijd welkom op het forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum --> just press the button ;-)



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs