Hartelijk dank aan al de familie en vrienden die ons volgen en hun reacties doorsturen via onze blog.
Het doet ons veel plezier te weten dat er familie en vrienden zijn die aan ons terugdenken en die willen op de hoogte blijven hoe het ons hier vergaat, wij zijn dan ook blij om te vernemen dat jullie onze verhalen goed vinden en dat het net is of wij naast jullie zitten te vertellen. jullie mogen er op rekenen dat wij dit zullen verderzetten.
Aan de mensen die zich afvragen of ik geen spijt heb van de enorme stap die ik genomen heb, ik mis jullie wel, zeker de goed gesprekken met velen ( mis ik meer dan de voetjes ), maar ik heb zeker geen spijt van de beslissing die ik genomen heb, zeker niet voor wat ik er in de plaats krijg, zoals een man die met plezier gaat werken omdat hij weet dat er s'avond een vrouwtje is als hij thuiskomt, hij loopt volgens de collega's gelukkiger op het werk, en de kinderen en kleinkinderen die mis ik wel, maar we proberen dat op te lossen door zoveel mogelijk te skypen, goed dat dit bestaat.
De vraag is gesteld of ik hier al permanente make up gedaan heb, voetjes of handen verzorgd heb, momenteel geniet ik nog van een welverdiende vakantie.
Sport en zwemmen probeer ik zoveel mogelijk te doen, alle dagen aan het zwembad en een beetje zwemmen om voor de nodige koeling te zorgen, fitness probeer ik toch een tweetal keer in de week te doen, en ik ben Harry nog aan het overhalen om s'avonds samen te gaan, dit hadden jullie niet gedacht heel zeker.
Of ik de regen mis, de eerste twee weken heeft het hier ook geregend, en had ik tijd om aan te passen, maar nu de lente hier in het land is, wordt het alsmaar warmer, en tot hiertoe mis ik de regen niet.
Ik hoop hiermee een beetje op al jullie vragen een antwoord gegeven te hebben, stel maar gerust nieuwe en reageren op onze berichten vanuit Doha, Qatar.
Zonnige groetjes,
H & N
|