Over mijzelf
Ik ben Eva
Ik ben een vrouw en woon in Bertem (Belgiƫ) en mijn beroep is bediende bij een verzekeringsmaatschappij.
Ik ben geboren op 30/04/1981 en ben nu dus 44 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: verhalen lezen en schrijven, wandelen in de natuur, reizen om andere culturen te leren kennen.
Mijn favorieten
  • mijndroomblog
  • Verhaal 'Twee gezichten'

     

    Wanneer Xander na zes weken afwezigheid terug thuiskomt, lijkt er op het eerste gezicht niets aan de hand. Hij kijkt er naar uit om het normale dagelijkse leven met zijn verloofde Lynn en zijn dochtertje Sanne terug op te pakken.

    Niets blijkt echter nog te zijn zoals het was voor zijn vertrek. De mensen uit zijn directe omgeving blijken helemaal niet te zijn zoals hij dacht. Wie kan hij nog vertrouwen? Zal hij er ooit in slagen zijn oude leven terug te krijgen?


    Categorieën
  • Fotoboek (14)
  • Korte verhalen (3)
  • Lezen (11)
  • Mijn leven (33)
  • Verhaal 'Twee gezichten' (63)
  • Inhoud blog
  • De fantasiedobbelstenen
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (56)
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (55)
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (54)
  • Spontaniteit
  • Zelfverzekerdheid
  • Enkele motiverende woorden
  • "Wat ons niet zal doden"
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (53)
  • Het boek of de film?
    Mijn passie voor schrijven

    Op deze blog kan je de eerste verise van mijn zelfgeschreven verhaal 'Twee gezichten' lezen. Ik hoop dat jullie even veel plezier aan het lezen van dit verhaal zullen beleven als ik heb bij het schrijven ervan. Alvast veel leesplezier toegewenst.
    10-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gelukkig nieuwjaar!
    Een nieuw jaar is weeral aangebroken. 

    Om op goede wijze afscheid te kunnen nemen van 2015 en 2016 op gepaste wijze te kunnen verwelkomen maakten we het thuis gezellig en nodigden we familie en vrienden uit om er een leuke periode van te maken.

    Het hoogtepunt van die drukke weken zijn voor mij niet de feesten en cadeautjes die we aan elkaar uitdelen, maar wel de kaartjes met nieuwjaarswensen die in de bus vallen. Het feit dat iemand aan je gedacht heeft en de moeite heeft genomen om een kaartje naar je te sturen geeft me een warm gevoel van binnen. Het is naar mijn mening veel persoonlijker dan de talrijke gelukswensen die via sociale media verspreid worden. 

    Via de jongerenwerking COF maak ik deel uit van IJD. Ook zij stuurden mij een kaartje op. De woorden op dat kaartje vond ik zo mooi dat ik ze hier met jullie wil delen.

    Ik wens jullie het komende jaar en alle jaren die nog volgen ...

    - licht dat twijfel en donkerte doet vergeten
    - woorden die niet breken, maar verbinden
    - stilte die uit minzame aandacht geboren wordt
    - liefde en goede wil die het begin is van vrede op aarde
    - tussen het doodgewone nu en dan een godsgeschenk


    Gelukkig nieuwjaar allemaal en dat in 2016 al jullie dromen mogen uitkomen.

    groetjes,
    Eva




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Mijn favorieten
  • Sofia's Enchanted World Geboorteconcepten en handmade accessoires voor de kinderkamer in ware sprookjesstijl!
  • Schrijven Online - Wil jij een boek, verhaal of gedicht schrijven? Of zoek je een uitgever? Op Schrijven Online vind je tips, oefeningen en blogs. En heel veel informatie over uitgevers ...
  • 'Creatief Schrijven' scherpt je talent
  • Jolanda Pikkaart: Ik help jou als ondernemer om een boek te schrijven met impact, zodat de lezers nieuwe stappen zetten in hun persoonlijke of zakelijke succes.
  • Wisper - artistieke cursussen voor 18+

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    adverteren
    www.bloggen.be/adverte
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    animaties
    www.bloggen.be/animati
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    chihuahualiefhebber3
    www.bloggen.be/chihuah
    Zoeken in blog


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs