Vandaag was het vaderdag! En omdat ik de liefste papa van de wereld heb, ben ik vandaag super lief voor hem geweest. Ik heb tot 7.10 uur geslapen en toen heel stillekes op mama geroepen. Toen ben ik met mama naar de bakker geweest voor croissankes en heb ik een lekker ontbijt voor mijne lieve papa gemaakt. Daarna zijn we naar het gemeenschapscentrum geweest met de buggy, want mama moest daar iets gaan doen op de computer, en papa ook... Maar er waren nog heel veel mensen en ik mocht een kaartje uit de computer nemen en dat aan de meneer geven. Mama zegt dat ik heb geholpen om te stemmen of zoiets... Kijk eens hoe lief ik met papa heb geknuffeld vandaag!
Gisteren is vake de nieuwe keukentoestellen komen installeren en ik heb natuurlijk moeten helpen! Nu hebben we een nieuwe vaatwasser, dampkap, kookplaat en oven én niet te vergeten: een keukentablet. Nu zal mama weer graag koken!
Kijk maar eens hoe leuk ik heel dat geklieder vond! En toen het gedaan was, kieperde mama het laatste water om, zei ik 'taaan', gebaarde ik dat ook met mijn handjes en toen ging ik heel flink met mama mee naar binnen om droge kleertjes aan te doen. En zeg nu nog maar eens dat ik niet flink zou zijn!!!
Vandaag was het mooi en warm weer. De zon scheen, ik was goed ingesmeerd buiten aan het spelen. Maar mama vond het toch ook een beetje warm in de zandbak en daarom had ze een mand met water op het terras gezet met emmertjes en speelgoedjes en zelfs Duckie erin. En ik mocht daarmee spelen! Niet zomaar een beetje spetsen, ik mocht er ook echt mee gooien! En dat ging leuk!! Zie het water maar eens vliegen!
Zondag zijn Christof en Eline hier komen barbecuen. En als die komen, dan spelen die altijd heel fijn met mij. Als ik lang zeur, mag ik van Christof zelfs in de camion zitten! Kijk maar hoe ik daarvan geniet!
Ik ben Michiel
Ik ben een man en woon in As (België) en mijn beroep is voltijds mama- en papa-entertainer.
Ik ben geboren op 29/01/2006 en ben nu dus 19 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: spelen, wandelen, Lupa, Bumba....