Het is ongelofelijk, papa heeft het gehaald. De hele weg van Bazel naar Compostela te voet. Vertrokken op 29 april 2013 en na 3 maanden euforisch en springlevend, wel een tiental kilo's lichter, Compostela binnengewandeld.
We (Els, nonkel Julien en Willy), zijn sinds dinsdag in de buurt, en gisteren zijn we samen met de laatste compagnie van onze papa onderweg - Quicko van Barcelona en Merce van Madrid, lekker gaan eten en geluisterd naar de verhalen van de Compostela-gangers. Een dag om nooit te vergeten!
Een domper op de feestvreugde is wel het bericht dat er een treinongeluk gebeurd was, vlak voor Compostela. Daarbij enkele doden. Compostela was zich net aan het opmaken voor het feest van Sint-Jacob en voor het feest van Galicië. Alle festiviteiten zijn afgelast.
Wij blijven vandaag nog een dag in Compostela, en morgen brengen we onze papa dan terug naar huis.