Leuk dat je onze blog een bezoekje brengt!
Kijk even in de linkerkolom en klik op de gewenste categorie, een link,het gastenboek,de inhoud of het archief om de blog te verkennen!
05-06-2011
junimaand=knikkermaand
De maand juni is de knikkermaand. Dit speelgoed is reeds geschikt voor de kleuters van 5 en 6 jaar . Voor de jongsten is er meer gevaar omdat de kindjes de knikkers kunnen verwarren met een snoep en ze ook sneller in hun mondje stoppen. Geef dus aub geen knikkers mee indien je kindje in het eerste kleuter zit. We zullen die kindjes voorzien van kleine plastic balletjes die ze ook kunnen rollen maar veiliger zijn voor hen.
Daarom enkele afspraken voor de ganse school om het knikkeren leuk en eerlijk te houden:
:arrow:Knikkers mogen niet omgeruild worden.Jonge kinderen kunnen de waarde van verschillende knikkers niet zo goed inschatten als de oudere kinderen van de school. :arrow:Knikkers mogen niet " verkocht" worden.Geen geld of andere omruilmiddelen op school! :arrow:Geen knikkers in de klas: ze blijven in een knikkerzak of etui in de gang. :arrow:Geen knikkers meenemen in de eetzaal, ook niet in de broekzakken! :arrow:Knikkers onmiddellijk meenemen naar de speelplaats: er wordt niet toegelaten om " vergeten" knikkers te gaan halen in de gang. :arrow:wedstrijdspelletjes met de knikkers om knikkers te winnen mogen enkel in de lagere school en met eigen klasgenoten.Dit om te vermijden dat jonge kinderen hun knikkers veel te gemakkelijk zouden " verliezen"
Het regelment zal in elke klas en op de speelplaats opgehangen worden zodat deze afspraken ook door de kinderen kunnen gelezen worden.( of samen met de juf )