Met deze kinderspelletjes voor peuters en kleuters maakt uw kind al vroeg kennis met de computer die niet meer uit onze maatschappij weg te denken is.Via de plaatjes is het voor uw kind leuk om samen met hem/haar de spelletjes te kiezen om te spelen.
Peuterspelletjes.net biedt u veel mogelijkheden om uw kind al spelend te leren met verschillende moeilijkheidsgraden zoals met de cijfers en letters, kleine sommetjes en memoryspelletjes.
Neem lekker de tijd om met je kindje een van de leuke spelletjes van deze site te spelen of kies een mooie kleurplaat uit, en print deze, zodat je kind die kan kleuren, er is genoeg keuze, iedere keer een ander spelletje of een andere kleurplaat om af te wisselen. Ook ideaal op dagen met slecht weer wanneer u meer binnen bent. U laat uw kind tegelijkertijd al vroeg op een plezierige wijze kennismaken met de pc. De computerspelletjes zijn specifiek afgestemd op peuters en kleuters en u kunt dan ook nog bij verschillende spelletjes een moeilijkheidsgraad kiezen van laag naar hoog, zodat u het spelend leren langzaam kunt opvoeren, dit is voor uw kind ook uitdagender.
Ook zijn er speciale werkbladen afgestemd op het leren, bijvoorbeeld het ABC en de cijfers 1 t/m 10, hiermee kan uw kind spelenderwijs kennis maken met cijfers en de letters van het alfabet.De Boerderij met het spelletje "dierengeluiden" bijv. kunt u uw kind op een speelse manier de dieren en de bijpassende geluiden leren kennen/onderscheiden, en de dierenlegpuzzeltjes, kennismaken met de verschillende soorten dieren en tevens is het goed voor de motoriek. Nieuw op deze pagina zijn de cijfers die uw kind kan kleuren en leren schrijven en zodoende makkelijk kan leren tellen en daarna sommetjes maken en de doolhofjes met moeilijkheidsgraden zijn ook een leuke uitdaging.
Uw kind zal het ook prachtig vinden om de spelletjes te spelen met de bekende televisiefiguren zoals Bob de Bouwer of Kabouter Plop, dit geldt ook voor de kleurplaten van Spongebob, Nijntje en Disney.
|