Een beetje in vertraging maar hier toch nog het wekelijks verslagje uit de eerste kleuterklas.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Maandag vertelde juf het verhaal van Bram en Brom die carnaval vieren. Daarna moesten we allerlei verschillen en gelijkenissen opmerken.
Aan de werktafel lag er een knip en kleefoefening : allerlei carnavalsartikelen kleven volgens opdracht.

Dinsdag hielden we een kringgesprek over de vertelplaat van Jules.
Daarna mochten we een clowntje puzzelen en opkleven.
In de poppenhoek lagen verkleedkleren van prinsesjes. De meisjes vonden dit natuurlijk heel leuk. Verschillende combinaties werden uitgeprobeerd.
Op woensdag werden alle werkjes uitgedeeld. We kregen allemaal onze strik en clownshoedje op. Natuurlijk waren we nu nog geen echte clowntjes, we hadden nog geen rode neus en witte mond. Maar daar kwam vlug verandering in


Donderdag was dan de dag waar we allemaal naar uitkeken : het carnavalsfeest. Juf Famke vertelde reeds over het verloop van het feest, voor nog meer sfeerbeelden klik op het clowntje.
Op vrijdag kwamen een paar grote meisjes van het zesde gezelschapsspelletjes spelen met ons terwijl een paar jongens met juf meehielpen alles uit de kasten te verhuizen naar de nieuwe klas.
Amai, die juf van ons heeft nogal wat zitten in die kasten van haar
De rest van de klas werd op zaterdag verhuisd. Nogmaals dank aan de mensen van de ouderraad die zijn komen helpen
Na de vakantie starten we in onze gloednieuwe klas.:lol:
Alvast nog heel veel vakantieplezier en tot volgende week.
groetjes juf. Sabien
|