De paassfeer is al aanwezig in onze klas. We hebben van onze lenteboom een paasboom gemaakt. We knutselen ijverig aan ons paasmandje, we schilderen eitjes,
We sorteren eitjes volgens de kleur en de grootte. We zitten niet stil! Woensdag hebben we ook lekkere eitjes klaargemaakt en dan smullen maar!!! Mmmmm
Kortom, volgende week zullen we er echt op ons paasbest staan!!!
De m ama van Madeleine kwam haar mooie, zwangere buik tonen in de klas. Wij hebben er allemaal eens mogen aankomen. We hebben een gesprekje gehad over hoe kippen eitjes uitbroeden en hoe een baby groeit in de buikvan de mama. Ziezo, wij zijn weeral een beetje slimmer! Leuk hé!
 |
Dottie is een kip die op bezoek kwam in onze klas. Ze had het veel te koud buiten, ... Na lang nadenken kwamen we op het idee dat Dottie misschien graag een huisje zou hebben. Zo bouwden we voor Dottie een mooi nestje. De dag nadien lagen er wel 3 eitjes in Dottie's nest !!! Nu is Dottie aan het broeden op de eitjes en moeten we heeeeeeeeeeeeel lang wachten tot er kuikentjes uitkomen!
|
 |
Liedje:
Tok, tok, tok,
Een kip in een hok
En onder haar vleugels 4 eitjes
Krak, krak, krak,
Wat is dat?
Daar komen 4 gele kuikens!
|
 |
Versje:
Krak, krak, krak!
Dat was een ei dat brak.
Een kuikentje kwam piepen
Terwijl de kippen sliepen.
|
Prettig weekend, groetjes juf Famke
|