Leuk dat je onze blog een bezoekje brengt!
Kijk even in de linkerkolom en klik op de gewenste categorie, een link,het gastenboek,de inhoud of het archief om de blog te verkennen!
10-05-2012
Kikker is kikker
De zon laat ons wat in de steek, maar toch laten we de pret in de klas niet bederven! Volgende week zullen we werken rond het boek 'kikker is kikker'. In "Kikker is kikker" heeft 'Kikker' met een 'identiteitscrisis' te maken. Kikker heeft het moeilijk omdat hij groen is en hoog kan springen maar daarnaast veel dingen niet kan die andere wel kunnen; Zoals Eend die kan vliegen, Varkentje kan taarten bakken, Haas kan boeken lezen en Rat kan timmeren. Doorheen het boek komt de thema's 'vriendschap', 'zelfkennis' en 'leren leven met mindere kwaliteiten' sterk aanbod.
GEZOCHT: Voor op het schoolfeest hebben de 1ste kleuters groene kleertjes nodig. De peuters mogen zich verkleden met witte of grijze kleren. Als u die kleren hebt mag u die meegeven naar school. Gelieve ze allemaal te naamtekenen ! Ik wil u alvast heel erg bedanken voor de medewerking !!!
Even ter herinnering: - Op maandag 14 mei worden er in de voormiddag klasfoto's getrokken! - Op dinsdag 15 mei komt het CLB naar de klas voor alle 1ste kleuters. Ze worden gemeten en gewogen en de oogjes, oortjes, ... zullen eens 'getest' worden!
Ik wens alle lieve mama's een prachtige moederdag toe! Laat u maar eens goed verwennen...
Reacties op bericht (1)
15-05-2012
mama van Irene
Het moederdaggeschenkje was heel leuk! en Irene was super trots om het te geven! Dank je wel!
15-05-2012 om 15:49
geschreven door Tine De Bevere